خانه انجمن چه طور بمیریم..؟!
١٢٢٢
١٦٩
Samira

چه طور بمیریم..؟!

چه طور بمیریم..؟!

دوستان دوست دارین چطور بمیرین؟ میتونین با مخلفات بگین ، مثلا کی پیشتون باشه یا در حال آهنگ گوش دادن خخ یا ....می خوایم کار جناب عزرائیل و راحت کنیم :))

٩٣/١٢/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٨
١
٠
بعد کشتن رقیبم در میدان رزم بازو بندش رو ببینم و بفهمم پسر گمشده م رو کشتم ! در اون لحظه یه تک تیرانداز بزنه تو قلبم ! (نمیخوام وقت دفنم صورتم داغون باشه) . در اون لحظه همه بلند بخونن . یاور همیشه مومن / تو برو سفر سلامت... خودمم نفهمیدم چی شد ! :|
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
در هر حال حلوا با من خخخ نگران نباشین
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
فک کنم باز تازگیا فیلم هندی دیدی خخخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
اگه حلوا زعفرونی نباشه حلالتون نمیکنم ! :) . علی فیلم هندی که میدیم شاهنامه هم میخوندم واسه همین قاطی شد! خخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
اما میخوام جدی بگم ! . دوست دارم همونطور که تو زندگی سعی میکنم (الکی و بیهوده) زندگی نکنم (البته فکر کنم موفق نبودم و این زندگی تکراری همش شده بیهوده و تکرار مکررات). دوست هم ندارم الکی و بیهوده بمیرم . کارت اهدای عضو گرفتم و تمام آرزوم اینه که طوری بمیرم که بتونم حداقل به زندگی یک نفر کمک کنم... میدونم لایق این لطف خدا نیستم اما امیدوارم این لطف رو خدا در حقم بکنه و با مرگ مغزی بمیرم.خییییلی خوشحال میشم. :)))))))))))))))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
خیلی مرگ خوبی رو انتخاب کردین :) نگران نباشین حلوای شما و علی آقا از بهترین نوع حلواهای بندست خخخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
واس منم حلوا درست کنین پش خخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
تو خواب...هیچکس هم پیشم نباشه:///
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
ای بابا چه غمنگیز :( :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٩
١
٠
من هم توی خواب... هیچ کس هم پیشم نباشه.
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آقای شمشیری حتی پسرتون ؟؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
...
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٨
٣
٠
من دوس دارم موقع مرگم کت و شلوار همراه با کراوات تنم باشه با یه عینک ری بن ... و در حالی بمیرم که روی مبل چوبی نشستم و چشام بازه و به سوراخ جورابم خیره شدم ...
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
واقعا این مرگ لایقه یه مهندس احسنت خخ و اینکه اگه چشاتون بازه دیگه عینک ری بن چیکاره خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
شما عینک میزنین چشاتونو میبندین:))خخ
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خخخخ نه خیر
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
سلام ... كاملا غير منتظره بميرم
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
مثلا یهویی صاعقه بزنه بهتون خخخ البته دور از جون همه دوستان در انجمن
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
سلام ... گل گفتي
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
٢
١
از خون ریزی مثلن / یه گلوله /هوووم در حال حاضر بیشتر دوس دارم بکشم تا بمیرم ... دوس دارین در چه حالی کشته بشین من نظر میتونم بدم اون موقع :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
چه خشن :| فیلم زیاد میبینین دکتر خخ :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خخخ دکتر ما مهمان شماییم میزبان مهمان را نمیکشد! خخ یاد اون تبلیغ مسخره هه افتادم!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
خخخخ تبلیغ برنج؟ :))) تبلیغا صدا سیما همشون مسخرن :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
١
٠
دوست دارم اگه هوا سرد بود تختم کنار بخاری یا شوفاژ باشه اگه گرم بود جلوی کولز یا پنکه (میخوام تو آسایش بمیرم ) در حالی که دستم تو دست عزیز (منظورم همون همسر خیالیمه خخ) یه نگاه بهش بندازم و جان به جان آفرین تسلیم کنم فقط وصیت کردم عزیز بعد من زن نگیره طاقت ندارم اون دنیام که اومد یا حوریا اصلا نباید صحبت کنه فقط با فرشته های مرد صحبت کنه خخخ هیچ وقت حسود نبودم هیچ وقت خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
اینجوری عزرائیل باید خیلی مقدمات آماده کنه ، اینایی که گفتین براش سخته . پس من حلوا سفارش بدم ؟؟؟ همین زودیاست ؟؟؟؟؟ آره؟؟؟؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
گه رمَنتیک =) سریال ترکیه ای زیاد میبینید ؟: ))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
چه * :|
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نه خیر به این زودیا نیست من هنوز آرزو دارم عزرائیل و میفرستم طرف شما خخخ هر چی نباشه شما بزرگتری :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
سمیرا جان اول شوهر بعد خودت.خخخ
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
همیشه دلم میخواست یه شب بخوابم دیگه بیدار نشم ولی همیشه فکر میکنم از آخرم تصادف میکنم و میمیرم :( هههیی
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
چرا اون یکی تایید نشد خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٨
١
٠
فقط بالاغیرتا اگه خواستید تصادف کنید بمیرید (البته دور از جون !) اول اون 206 رو پارک کنید کنار جاده ، بعد با پای پیاده به کام مرگ برید که حیفه 206 هست که نفله بشه ، 206 اگه تمیز باشه الان حدودای 30 چوق قیمت میخوره خخخخخخخخخخخخخخخخخ
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
حالا کی گفته 206 ، اون ماشین مهمونیاس خخ با پرایدم دیگه رفتم خرید خخخخ
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
بعدشم 100 تا 206 فدای سرم بعله ://///////
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
اممم بدون درد!در یک حال خوب که اون دنیا بتونم سرمو بالا بگیرم مثلا در حال کمک به بقیه یا حداقل در حال کمک به مامانم:))اممم خودمم میدونم شهادت یکم زیاده ولی خوب دوس داریم دیگ:)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
یه بار تو مجلس روضه نشسته بودیم یهو زلزله شد همه هجوم بردن سمت در خخ یه وضع خنده داری بود واقعا تاسف خوردم...
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
دوست دارم روی صحنه تاتر در حال اجرا بمیرم ....وای چه ولوله ای بشه .
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
خخخ شمام مث اینکه زیاد تئاتر نگاه میکنی :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٨
١
٠
........:دی..نمیدونمممم...:)..ولی دوس دارم قبل مردنم یبار تصادف کنم همه چیرو یادم بره...خیلی خوبه:)))بقیشو کاری ندارم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
چه ربطی به مردن داره خوب (دور از جون البته) =)) چه مدل آرزوه خوب :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
:/ دوست داری ندونی کی بودی ؟ خب اینجوری غمنگیزه که :)
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
دوس دارم عاشق بمیرم...!
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
آخی :)) چه رمانتیک
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
به نظر من بهترین حالت مرگـــــــــــــــــــــــه ... کاملا موافقم ... عاشـــــــــــــــــــــــق
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٨
١
٠
من از بچه گی دوست داشتم توی خواب بمیرم....دیگه نه حسرتی ،نه انتظاری ،نه سختی ای....:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
تو دیگه چرا :/ نا امید شدم من :))) یه دودی یه افکت تصویری ای چیزی :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
آره خوبه خیلیا دوست دارن تو خواب بمیرن خودمم دوست دارم تو خواب بمیرم :) راحته
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
دکدر خخخخخ
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
پیام =))))))...سوالو جواب دادم...وگرنه من که سرشار از شوق به زندگی ام =)))
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
من به مرگ فکر نمیکنم ،اصلا . چون برام عین روز روشنه که به هرچی فکر کنم ، برای خودم یا یکی از اطرافیام اتفاق میفته ، اینو جدی میگم برام ثابت شدس . مثلا 2ماه پیش داشتم فکر میکردم که یه سالی میشه تو خانواده هیچکی تصادف نکرده !! درست به هفته نکشید داداشم زد جلوی ماشین بابام رو با خاک کوچه یکسان کرد ! .
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
:| واقعنی ؟؟؟ پس اگه اینطوره که فکر نکنین ...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
٣
٠
آره خدایی همین جوریه :)) من داشتم به لاکپ بالا سرم فکر میکردم که چرا سالم موند چند ماهی، پس فرداش پوکید :)) یا هزار تا مثال دیگه من مال چن روز پیششو گفتم مثلن :))) من که از الان فکرمو متمرکز صاجب انجمن میکنم
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
البته اگه دادشتون یه ذره دست فرمونش به شما میرفت که کل ماشین و با خاک یکسان کرده بود خخخخخخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/١٨
١
٠
لامپ*
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
دکتر غلط املایی زیاد دارینا خخ
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
دکدر چرا فقط به خودتون تو انجمن مثبت دادین خخخ خوب به بقیه دوستان هم مثبت میدادین دیگه خخخ
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/١٨
١
٠
شب ی نماز مشتی بخونم...کلی توبه کنم و باخدا حرف بزنم...بعد بخوابم صب پانشم
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
١
٠
قبلشم یه جعبه کوکا بخور عزیزم خخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
٣
٠
اروم باشه فقد!درد نداشته باشم:((
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
دمتون...گرم...
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
:((
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٨
١
٠
بخشیده شده بمیرم...پاک...سبکبال...شعار نیست...آرزوی ی...رؤیای ی منه...
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
امیدوارم :) این مرگا آرزوی همه ست
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ان شاءالله...قسمت شما هم بشه...
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
:|
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
چ انجمنای خنوکی میزارید حال و دل ادم میگیره
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
مرگ حقه..هر لحظه ممکنه ادم بمیره
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
مهندس کسی پاشو رو خرخرتون نذاشته که خوب شرکت نکنین :))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
دوست دارم شهید بشم
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
١
٠
ایشالا با هم!
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
١
٠
منم هم.اما لیاقتشو ندارم:(((
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
کوچه شهید مرتضی ت خ :)) خخ آفرین تا حالا به همچین مرگی فکر نکرده بودم امیدوارم دوستان به آرزوشون برسن .البته شهید شدن مستلزم تلاش کردن در راهشم هست نه اینکه آدم یه گوشه بشینه بگه میخوام شهید بشم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
جنگ و بزن بزن..تیرا همی جور بیان و برن..از بین گلوله ها خودومه کج و راست کونوم بروم جلو همه رو بکشوم...بعد برگردوم عقبو نگا کونوم ببینوم او جسد مویه که...و مو توسط یک تک تیر انداز کشته شودوم...کاش بهمان بگن شهید..مردم نه ها...اونا که جونو میگیرن...اون نکیر و منکر
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
من میدونم شما از اخرم شید می شی :) البته شهید راه خانواده خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
یا این مدلی....ای ای ای ای...اوووو....تلق تلق تلق....پت پت...گلوم...قین قین...جنا....سروا..م-ن...الو...م-نص هستوم دروم سقوط موکونوم...س..وان...م-..ص....تلق تلق...بووووووووووووووووووووووووووم(مثلا خلبان جنگنده شدم سقوط کردم شهید شدم)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ عاااااااااالی!!دورود بر شما:)))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خخخخ
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نظر من هم نظر آقا مرتضی ست.
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
جواب منم جواب آقا مرتضی :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
صد البته که جواب شما معقول و منطقی ست. شهادت لیاقت می خواد که مستلزم گفته های شماست.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٨
١
٠
دوست دارم در اثر تصادف بمیرم، اینطوری یکدفعه بمیرم....... البته دوست دارم از قبلش حس مرگ تو وجودم بیاد که امروز قراره بمیرم.
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
اونایی که حس مرگ تو وجودشون میاد معمولا آدمای بزرگی هستن ، شما سعی کردی ادم بزرگی باشی ؟؟؟؟ از آخرم نگفتی ماشینت چیه خخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
دوست دارم حس مرگ تو وجودم بیاد که با عزيزانم خدافظی کنم.ماشینه مامانمه نه من،که اونم اگه بچه خوبی باشم بهم میده، وگرنه میگه با اتوبوس برو.
یه آدم
یه آدم
٩٣/١٢/١٨
١
٠
شب بخوابم صبح دیگه بلند نشم
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خوبه مرگ پیشنهادی مسئول انجمن هم همینه :)) البته دور از جون شما که یه 100 سال دیگه جا داری
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
قبلا میخواستم همچن انجمنی بزارم (:
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
نگا باز خخخ تقلید نکن دیگه :))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
به سلامتی!
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آره سلامتی خیلی خوبه ، دیدم بعضیارو زخم بستر میگیرن :((( خیلی ناراحت کنندست هههییی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٥
٠
داماد باید برقصه ..داماد باید برقصه...قیژژژ...(جلو 3000 تا مهمون شلوار ادم پاره بشه)..از خجالت میمره ادم...بد ترین نوعه مرگه
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آواتارتون خیلی خنده داره =)) من ی لحظه دیدم لال شدم :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٤
٠
اقا به منم بده...اقا ظرف من...اقا مو...داداش مو...بعد یکی داد بزنه:اقایون خانوما شله تموم شد.....به ادم شله نرسه:(آآآآآآ مرگ خاموشو تدریجیه:((آآآآآ مو موکوشومشان:( به مو شله ندادن:))خخخ( البته قبل مرگ تدریجی قتل رخ مده)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٤
٠
یا این مدلی....اقا اون قسمت از معدنو بکنین..اونجایم تونل بزنین...او ور واسه دپوی باطله ها...اونجایم واسه بارگیری کامیونا....(نه خدایی این یکی مرگ نداشت حیف این معدن نیست کسی توش بمیره)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
دوستان هر کی خواست بگه من مرگ با کلاس واسش طراحی کنم...کاملا رایگان:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
هرکس هم مرگ خواست طراحی کنم غمناک یا شاد بودنشم ذکر کنه:)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آقای نص خیلی خوب بود کامنتاتون خیلی خندیدم فقط این وظایف و اهداف یگان ویژه چی هست حالا ؟؟؟ من دارم یه تیم ویژه تدارک میبینم که شما هر جا بیشتر از سه تا کامنت گذاشتی ببرتتون اون سلول ته تهیه خخخ
o_khorashadi
o_khorashadi
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آقای م_نص با این همه ایده نابی که دارین بهتره یک موسسه مربوط به امور مرگ ومیر تاسیس کنید !
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
حانم سمیرا دارین به سرنوشت مرحوم ارشام میرسینا:)شوخی شوخی با یگان ویژه هم شوخی...شما هنوز سنی ندارین(سن جیمی)و کتب تاریخی رو هم مطالعه نکردین..این یگان ویژه خیلی خطر ناکه ها:))نظرات کیلویی هم مذره..در اخرین اقدامشم انجمن اخیر خانوم بابایی رو مورد شکستن رکورد بازدید قرار داده(خدایی چ پیچیده گفتوم)خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
یگان ویژه از کاربرای جدید استقبال میکنه..تخته و انجمنا رو گرم میکنه...تنش ایجاد میکنه...بعد میاد تنشها رو میخوابونه...یه زمانی ادمینی هم میکردن بچه ها ولی الان پیر شدن گواهینامه تخته بهشون نمیدن:)دیگه مطلب طنز مینویسه..کل کاربرا رو از دم اذیت میکنه من جمله ادمین ها رو(به جز موسوی دلاور ای لاو یو برادر و استاد نادری) البته جدیدا استاد نادری رو خط زدیم و برنامه هایی برای ازارشون داریم:))
faride
faride
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
عاقا از این انجمن زیاد خوشم نیومد...احساس بدی بهم دست داد ... :(( ...ببخشید سمیرا جون !
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
به نظر منم زندگی بهتره. :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
اشکال نداره عزیزم :) ولی خب چرا ؟ من خودم از مرگ خیلی میترسم اما همیشه فکر میکنم که از آخر چطور قرار بمیرم خخ دم عیده خوشال باش :))))))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٩
١
٠
یه روز ، همین جوری بی مقدمه بیاد. من "در حال زندگی" باشم.
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
مرگ همه بی مقدمست کسی که خبر نداره خدا کنه در حال درست زندگی کردن باشیم :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٩
١
٠
اوهوم. منظورم اینه که نمی خوام زندگیم رو وقت فکر کردن به مردن کنم. اگر زندگی را زندگی کنیم و به قول شما درست زندگی کنیم. وقت مرگ هم ... :)
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٢/١٩
١
٠
تصادف کنم، مرگ مغزی شم؛ اعضام رو اهدا کنن:))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
اوه ماااااای گااااااااااد آره مرگ مغزی :) منم خیلی وقته میخوام عضو بشم ولی هنوز قسمت نشده .
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
یک بار از بابام پرسیدم کسایی که مرگ مغزی میشن بهتره که اعضای بدنشان رو اهدا کنند، گفت آره. گفتم اگه مرگ مغزی بشم شما چیکار میکنین؟. با عصبانیت گفت برو درستو بخون،ديوونه.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
اقا شما یک سویه قضیه رو می بینین...اهدای عضو...ولی زجر کش شدن خانواده خودتونو نمی بینید...شما یکی از نزدیکانتونو تصور کنید این طوریه...یا اصلا یکی از افراد دورتون...کلی شما رو ناراحت میکنه..حتی از مرگ سریع هم بیشتر..چون هنوز امید دارن که زنده بمونه شخص مرگ مغزی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
٤
٠
خدایا تو چگونه زیستن را به من بیاموز/چگونه مردن را خود خواهم آموخت/دکتر شریعتی
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
:)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
مرسی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٩
١
٠
من همیشه فکر میکنم توی سجده میمرم...وقتشو ، اینکه پیرم یا جوون تا حالا در نظر نگرفتم....توی بعضی سجده هام یه حسی بهم میگه یه روزی اینجا آخرشه...به همین خاطر تاحالا به مدل دیگه ای فکر نکردم.....وهمیشه باخودم میگم اگر این اتفاق بیافته خدا بزرگترین لطف زندگیمو بهم کرده.....میدونین آخه تو بعضی سجده ها عمیقا احساس آرامش میکنم ...
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
:| خوش بحالت :) حرف دیگه ای ندارم
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
ریا نشه یه وقت ؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٩
١
٠
نه جناب حواسم هست :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٩
١
٠
و اگه این مدلی زیاد دوست ندارین ...به نظرم میتونم روی سقوط هم فکر کنم...اینکه قلبم از هیجان زیاد بایسته...حسی که همیشه وقتی رو بلندی آبشار می ایستم بهم دست میده :/
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
این مدلیش خیلی بهتر بود خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خابالا...:|
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
با خودت حرف میزنی مهندس خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٩
٣
٤
هومممم. دوست دارم یه شب، زیبانرین لباسم رو بپوشم. تو یکی از کافه های خیابونی پاریس یک لیوان بزرگ قهوه استار باکس بخورم و همراهش چند نخ مارلبرو دود کنم. بعد قدم زنون به آپارتمانم که یه تراس زیبا داره برگردم. فلش محبوبم که مجموعه کامل ترانه های رضا یزدانی رو توش دارم به ضبط یزنم و صدای آقا رضا تمام خونم رو پر کنه. بعد برای خودم یه قوری چای اصل ایرانی اعلا دم کنم و کیک شکلاتی براونی محبوبم روی میز تراسم بچیم. کتاب کافه پیانو رو بردارم و رو صندلی بشین. موزیک گوش کنم. کتاب بخونم و چای بخورم. کم کم به خاب برم و .... فردا صبح هرچی به تلفنم زنگ میزنن جواب نمیدم. ظهر و شب هم. پس فرداش کم کم نگرانم میشن و شب تصمیم میگیرن به خونه ام سر بزنن. میان پشت در خونه. از تو خونه صدای رضا یزدانی میاد که احتمالا داره میخونه نیییییییییستی و اتفاق های تلخ ساده می افتند... در میزنن. چند بار. و کسی درو باز نمیکنه. نگران نیشن. میرن سراغ نگهبان مجموعه و کلید یدک رو ازش میگیرن. اصلا دوست ندارم در خونه قشنگم رو بشکنن. میان تو خونه و صدام میزننن. رویا؟ نیستی؟ متوجه میشن در تراس بازه.میان رو تراس. من رو میبیننن که کتاببه دست خابم برده.رویا؟ رویا؟؟؟؟؟ و اون موقع روح من داره از بهشت بهشون لبخند میزنه.... چه پایان قشنگی. خوشم اومد از خودم
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
خیلی طولانی بود عزرائیل و خسته میکنی خخخ یه لیوان چاییم واسه ایشون میریختی دیگه ،همه اینایی که گفتی به کنار چایش به کنار
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٩
٣
٠
چه مرگ پرخرجی!!!!!!! فک کنم نزدیک یه میلیاردی این فوت ، بدون هزینه کفن و دفنش خرج داشته باشه !!!!!!!!! خخخخخخخخخ تازه هزینه هواپیمای رفت و برگشت عزرائیل تا پاریس رو هم بهش اضافه کنید .
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خخخخخخ ادیت نکین دیگه خب دوست داره اینطوری بمیره (البته دور از جون ) خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
من واسه مرگ مورد علاقمم باید با شما کل کل کنم؟ :| دوس دارم اینجوری بمیرم خب
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
چ باكلاس... منم ايجوري دلم خواسسسسس
aban_y
aban_y
٩٣/١٢/١٩
١
٠
راستش چه طور مردن؟!،خب به نظر من اگر سکته مغزی کنم و شرایط اهدای عضو هم داشته باشم بهتره دیگه چون اون وقت میشه اهدا عضو انجام داد،آدم ثواب می کنه :)،ولی خدا تعییین میکنه ما هم راضی هستیم به رضای خدا :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
حرف از مرگ مغزی که میشه یاد عسل بدیعی میوفتم خدا رحمتش کنه فکز کنم هر چیزی که میشد اهدا کنه و بخشیده بود...
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١٩
١
٠
میخوام دستم تو دست دخترم باشه... همه زندگیمه..:(
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
هیچ وقت حس مادرارو نتونستم درک کنم :( خب البته مادر نیستم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
اقا من لیست اجناسمو بدم..مرگ مغزی شدم حراج کنین با تخفیف:کلیه دو عدد.یکیش سنگ سازه یکیش اجر سازی میکنه...روده دارم مرغوب میتونین به جای شلنگ ازش استفاده کنین نصف قیمت شلنگ وردارین بره....قلب دارم تراکتور.اصلا ژنراتور فقط موتورش خرابه بد کار میکنه باید اچار کشی و تعمیر اساسی بره الکوشم مشکل دره...چشم دارم خرکی یکیش کوره یکیشم اتصالی داره جنسش اصله خیلیم مرغوبه....انگشت اشاره دارم ویژه دماغ بزرگ(مثل دماغ ارشام یا ایمان)...کبدم دارم مثله جیگر زلیخا پاره پاره است تازه چربم هست ولی جنسش اصلیو عالیه
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
:\
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٩
١
٠
ای کاش میپرسیدی"ن" چطوری زندگی کنیم...چطور مردن را به وقت خود خواهیم آموخت...!!!
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
راستش دیگه به ذهنم نرسید خخ شما ببخشید :) حالا مرگ مورد علاقتونم میگفتین بد نبود :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
دوس دارم یه جوری بمیرم که بعد مرگم به خوبی ازم یاد کنن تو بیداریمون که نمیکنن! و عاقبتمون به خیر بشه
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
آمین :) واسه اینکه به خوبی ازت یاد کنن گفتم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
:)) واس عاقبت به خیری نگفتی ینی؟! :دی
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٩
١
٠
دوست ندارم تو دریا بمیرم! همین
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خفه شدن بده :\ هاچ دوست دارم ی دفعه همیجوری تو خیابون ببینمت :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
من هم همینطور ... دریا خیلی بده.خیلی وحشتناکه.
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
فاطمه الان حرفت چه ربطی به انجمن داشت :| بعدشم این همه زنبور فکر کن یکیش هاچ خخخ خفه شدن باز از تصادف کردنم ترسناکتره :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
منم اصن دوست ندارم..چندین تا از فامیلامون تو دریا غرق شدن..ازونموقع هیچوقت پامو تو دریا نذاشتم....:)
maede
maede
٩٣/١٢/١٩
١
٠
من دوست دارم قبلش بدونم که می میرم،مرگ ناگهانی رو اصلا دوست ندارم،بر اثر بلایای طبیعی هم نباشه لطفا :(
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
چشم امر دیگه باشه خخ
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
دوس دارم ی شب تنها باشم .... بعد ی قلیونم دمار کنم بزارم جلوم ودر کنارش ی اهنگ غمیگین بزارم.... ی دفترم بیارم قبل از مرگم هرچی حرف دارم توش بنویسم و با اشکام دفتره خیس بشه بعد اروم سرمو بزارم رو بالش و صب دیگه بیدار نشم ..... البته اول قلیون رو میکشم تا هم حیف و میل نشه ....
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
چرا ایشونو فیلتر نمیکنین :| هنوز به سن قانونی نرسیده قلیون میکشه خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
از بس بی تربیته ..اگه به بابام نگفتم خخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
دوست دارم روز قبلش خواب بببینم دارم میمیرم تا قبلش با کسانی که برام ارزش دارن خداحافظی کنم :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
منظورت منم :)) منم یه بار خواب دیدم دم سال تحویل میمیرم واسه مامانم اینا تعریف که کردم با آبجی بزرگم نشستن یه عالمه گریه کردن خخخ فکر کردن من الان خواب صاذقه دیدم خخخخخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخ خسته نباشین
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
جهان بی عشق چیزی نیست جز تکرار یک تکرار / اگر جایی به حال خویش باید گریه کرد اینجاست / در این فکرم که در پایان این تکرار پی در پی / اگر جایی برای مرگ باشد! زندگی زیباست ...(فاضل نظری) این هم تقدیم به سمیرا... :)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
مرسی :) بدون دوست داشتن زندگی واقعا تکراریه :))
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
تنها و بي كس:|
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
آخی :( خب شاید تا اون موقع بچه داشته باشی :)) دورت باشن
tanin
tanin
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
فقط فقط فقط شهادت:)واقعن دوست دارم لیاقت شهادتو داشته باشم:((هرچند که ...
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
غصه نخور وقتی ازدواج کنی هر روز در راه خانواده شهید میشی خخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخ
m_fanaei
m_fanaei
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
ما زنده به آنیم که آرام بمیریم! :)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
نوش جووون خخ :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
آمرزیده باشم. :))))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
این توقعات بالا داره مارو له میکنه خخخ امیدوارم :) ولی منظورم نوع مرگ بود
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
خخ نمیدونم هر چی به مدلش فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه.
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
من پیشنهاد بدم؟ خخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/١٢/٢٢
١
٠
با مرگ مغزی...که بشه اعضامو اهدا کنن.یه جورم نباشه که واسه سی مشکلی بوجود بیاد.مثلا تصادف که یه مقصر داشته باشه نه.تو زندگیم هیچوقت به کسی ضرر نرسوندم. نمیخوامم با مرگم متحمل این بار برای کسی بشم...
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
منم همیشه سعی کردم باری رو دوش بقیه نباشم اما آدم بعضی جاها واقعا کم میاره ...