خانه انجمن چقدر کتاب می خونین؟ چه کتابی؟
١٣٨٣
٣٠
h - razavi

چقدر کتاب می خونین؟ چه کتابی؟

چقدر کتاب می خونین؟ چه کتابی؟

بهترین رمان یا کتابی که تا حالا خواندین چی بوده؟ اصلا اهل خواندن و مطالعه کردن هستین ؟ میانگین سرانهی مطالعه ی کشور که تاسف برانگیزه. اصلا چه کتابی، رمانی، مقالهای و هر جور نوشتنی بوده که شما رو تحت تاثیر قرار داده . اونقدر که بشینید و ساعت‌ها بهش فکر کنید و دست آخرم از این فکراتون نتیجه گیری کنین.

 شایدم بعد از یک عالمه فکر به نتیجه که نرسیدین هیچ، بیشتر گمراه شده باشین. اول از همه خودم می‌گم: وقتی رمان روی ماه خداوند را ببوسو خواندم حسابی رفتم تو فکر . تا یکهفته فکرم درگیر بود ، آخرشم با یک ایمان قلبی خوب نسبت به خدا پرونده‌ی این کتابو بستم و رفتم سراغ کتاب دیگه‌ای . بهترین و شیرین ترین رمانی هم که تا حالا خوندم بادبادک‌باز بوده ، صدسال تنهایی و جنگ و صلح هم جزء رمانهای مورد علاقمه.  شما چی؟

٩١/٠٩/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٩/١٢
٠
١
بیشتر دوست دارم داستان های کوتاه،طنز،آموزنده و تاثیر گذار بخونم.کتاب سوپ جوجه رو اکثر داستاناشو خوندم،چون اکثر خصوصیاتی را که گفتم دارد.داستان های ترسناک و مرگ و رحلتی رو هم دوست دارم.رمان رو هم که ابتدا یکی از دوستان می خوند چند وقت پیش منم می خوندم ولی الان نه!دیگه...آها کتاب مربوط به سنم هم پیدا شه می خونم.کلا رو همه کتاب ها فکر می کنم ولی نتیجه گیریام کمه.همین!
mahshid
mahshid
٩١/٠٩/١٢
٠
٠
رمان
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٩/١٢
٢
٠
من اگه وقتم آزاد باشه کتاب می خونم.بینوایان 1و2 رو خوندم.البته بینوایان 2 رو نصفه خوندم.داستانهای کوتاه.یک فنجان عشق.هدیه.کمک های اولیه.دیوان اشعار شعرا.کتابای پزشکی و آناتومی مثل اسنل.آفتاب در حجاب.و کلا کتابایی که جالب باشن می خونم.حالا ممکنه موضوعش هرچیزی باشه.
sepehr-g
sepehr-g
٩١/٠٩/١٢
١
٠
من عاشق کتاب های رمانم.مثل هری پاتر، سه گانه میراث،آرتمیس فاول،بچه های بد شانس،بارتیمیوس،شش گانه اسرار نیکولاس فلامل جاودان و... و به هر رمان خون نوجوانی و یا حتی بزرگسالی که هر کدوم از این کتابا رو نخونده توصیه می کنم حتما بخونه.من که واقعا از خوندن تک تکشون لذت می برم.البته نمیشه از کتاب های ترسناک ار.ال.استاین هم به سادگی گذشت.
A_entesari
A_entesari
٩١/٠٩/١٢
١
١
یادش به خیر یه زمان غرورتعصبو دیوانه وار می خوندم کلا اثرات جین استین رو دوست دارم،کتابای شعر نو رو هم زیاد می خونم،جنگ وصلح هم نصفه نیمه خوندم،بهشت گمشده میدلتون رو هم دوست دارم خیلی
h - razavi
h - razavi
٩١/١٠/٠٦
٠
٠
چقدر خوب که اهل خواندن کتابهای خوب و درجه یکی . بهت تبریک می گم .
saiideh70
saiideh70
٩١/٠٩/١٢
١
٠
اولین کتاب و خاطره انگیز ترین کتابی که خوندم پنجره از فهیمه رحیمی بود
saiideh70
saiideh70
٩١/٠٩/١٣
٠
٠
اوه راستی یادم رفت ژانر جنایی هم دوس دارم البته از نوع خارجیش مثلا از زمان های خانم کلارک
h_poortaghi
h_poortaghi
٩١/٠٩/١٢
٠
٠
قبلا زیاد رمان میخوندم ولی الان بیشتر کتابهای مذهبی میخونم. بهترین رمان ایرانی که خوندم کلیدر اثر دولت آبادی و خارجی هم صد سال تنهایی و خاطرات یک دلقک
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/٠٩/١٣
٠
٠
من بیشتر کتابهای فراواقع‌گرایی یا سوررئالیسم رو دوس دارم نمونه بارزشم کتاب بوف کور صادق هدایت هستش امیدوارم از خوندن این کتاب لذت ببرین
f.qabel
f.qabel
٩١/٠٩/١٤
٠
١
وای...........بادبادک باز معرکه بود. البته جالب ترین رمانی که خوندم 3جلدی کنت مونت کریستو بود که واقعا محشره والان دارم 2باره می خونم.رمان پدر آن دیگری هم یکی دیگه از کتابای موردعلاقه مه.ولی کتابی که واقعا از صمیم قلب بهش عشق می ورزم8جلدی آنه است که زمین تا آسمون با فیلمش فرق می کنه و قشنگتره.اصلا هرچی بگم کم گفتم با خوندنش احساس فوق العاده ای به آدم دست میده.
f.qabel
f.qabel
٩١/٠٩/١٤
٠
٠
راستی" تارک دنیا مورد نیاز است"و "کلاس پرنده"هم قشنگن.
h-nafahm
h-nafahm
٩١/٠٩/١٤
٠
٠
کتاب های عباس معروفی قشنگن.. من کتاب فریدون چهار پسر داشت و کتاب های صادق هدایت رو دوس دارم..
2nyadideh
2nyadideh
٩١/٠٩/١٤
٠
٠
هرچي به غير كتاب درسي!
m-nik110
m-nik110
٩١/٠٩/١٦
١
١
منم که نوه خودتم به خودت کشیدم! والا کتاب درسی چیه!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/٠٩/١٦
٠
٠
حالا من يه چي گفتم! شما تكرار نكن بد آموزي داره! اينجا بچه ميره مياد! بعد به عنوان يه آدم خاطي براي نشر نظرهاي ناهنجار وغير اخلاقي دي پورتمون ميكنن ها!
A_mohammadi
A_mohammadi
٩١/٠٩/١٤
٠
٠
کتاب بچهای کوچک قرن و عقاید یک دلقک و63درصد کتابای آلبر کامو
m_abaszade
m_abaszade
٩١/٠٩/١٤
٠
٠
با سلام کتابهای اقای رضا امیرخانی و سید مهدی شجاعی هم واقعا زیبا هستند... مجموعه اینک شوکران رو هم از انتشارات روایت فتح من پیشنهاد میدم ضرر نمیکنید!!!!
h - razavi
h - razavi
٩١/١٠/٠٦
٠
٠
من از کتابای رضا امیرخانی فقط من او رو اونم تا حدودی دوست دارم . قیدارشم اصلا بهم نچسبید . به نصفه هم نرسید که ولش کردم . مهدی شجاعی رو بیشتر دوست دارم .
aseman773
aseman773
٩١/٠٩/١٦
٠
٠
کتاب موبایل میخونم بهتون پیشنهاد میکنم برین توسایت ebookgeneral.blogfa.com کتابشو دانلود کنین محشره
smyl
smyl
٩١/٠٩/١٨
١
٠
سلام حدود10-12سال پیش یک رمان خوندم اسمش بود (امشب اشکی میریزد)نوشته کوروس بابایی.خیلی باحال بود.اگه کسی اونو داره ازش میخرم البته اخیرا زدم تو خوندن کتابهایی بامحوریت قرآن .بچه ها باورکنین اینقدر عالین که فکرشو نمیکنین
sahar
sahar
٩١/٠٩/٢٦
٠
٠
کتاب زیاد می خونم..اما تا حالا کتاب دا و بادبادک باز بیشترین تاثیر رو من داشتن. وقتی 12،13 ساله بودم هم یک کتاب خوندم به نام(زندگی پی) که واقعا توی دنیای اون کتاب غرق شدم و هنوزم اونو با تمتم جزییات به خاطر دارم..و هنوزم یکی از کتابای محبوبم به حساب میاد
m-nas
m-nas
٩١/٠٩/٢٨
١
٠
کتاب دا و بابا نظر عالی هستش من جدیدن کتاب الکترونیکی می خونم بیشتر هم اموزشی هاش برین سایت پارس بوک کلی توش کتاب داره ک رایگان هستش
fahime-sh
fahime-sh
٩١/١٠/٠٩
٠
٠
منم کتاب زیاد می خونم ... از کتابای فلسفی مثل دنیای سوفی ... تا کتابای روانشناسی و جامعه شناسی و رمان و ... و کتابای شریعتی که عاشقشونم آخرین کتابی که خوندم "جامعه شناسی خودمانی" احمد نراقی بود ... یک هفته می گذره ولی هنوز تو فکرشم ... خیلی عجیب به فکر بردتم ... پیشنهاد من به همه همین کتابه.
مجید
مجید
٩١/١٠/٢١
٠
٠
سینوهه پزشک مخصوص فرعون حتما بخونید
nikta_21
nikta_21
٩١/١١/١٢
٠
٠
به خدایی خدا قسم من مثل خر کتاب می خونم.رمان همه مدل،شعر همه مدل؛درس مثه خر،به تمام اعتقاداتم قسم من یه دختر سوم راهنمایی ام اما کتابای آتش بدون دود رو خوندم.به خدای خدا قسم...
زهره
زهره
٩١/١١/١٣
١
٠
دیقا اخرین کتاب رمانی که دیشب بدستم رسید تا صبح هم تمومش کردم اسمش بود قلب مهربان . کتاب قشنگی بود . زیاد کتاب می خونم مخصوصا شعر که اخرین کتاب شعر یک ماه پیش بود از عبدالجبار کاکایی. اونم خیلی قشنگ بود .
persian-girl
persian-girl
٩١/١١/٢٦
٠
٠
زیاد. البته تابستون بیشتر . تو مدرسه هام کم میخونم. رمان میخونم. تاریخی هم باشه از خدامه