خانه انجمن بگین تا بخندیم!
١١٢٦
٢٦٩
m-aminfar

بگین تا بخندیم!

بگین تا بخندیم!

بیاین نفری یک جوک پاستوریزه و تمیز و دسته اول بنویسین روز جمعه لبخند رو لبمون بیاد موافقین دستا بالا

٩٣/١١/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
من دستم بالاست ولی خو یادم نمیاد !:دی
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
جا داره بازم بگم:اول!
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
ها یادم اومد!...یارو به زنش میگه:دیروز چت بود؟! زنش میگه:هیچی! میگه:امروز چته؟! زنش میگه:هیچی! میگه نبینم فردا چت باشه!^________________^…
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
فریبا خانم البته اگه درست خونده باشم جوکتون قدیمیه ها گفتم دست اول
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
@_@ فریده ! از پارسال هرجا میخوام جوک بگم همینو میگم انقد که دوسش دارم!^_^
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
زمستان تنها شما جوک های خودتم دست اول نیست مال زمان بووووووووووق !خخخخ باحال بود فریده جون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٢
١
دوستان! من برای ولنتاین دو هفته ای نیستم، می رم آرژانتین. اگر کسی کاری داشت، بیاد ضلع غربی میدان آرژانتین، اون جا خرس بساط کرده ام.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
.... :)))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
:))خخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٣
١
عزیزم حق با شماست بیل گیتس و زاکربرگ بعد از ترک تحصیل به موفقیت و ثروت رسیدن، ولی اون ها از هاروارد ترک تحصیل کردن نه از پیام نور رستم آباد!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
:))خخخخ اینم لایک دره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٩
٠
دیشب اینترنتم قطع شد تا رفتم تو هال بابام با چوب افتاد به جونم و هی داد می زد: دزد! دزد! یهو مادرم داد زد: نزن، نزن، پسرمونه... بابام تو چشاش اشک جمع شد و گفت: تویی پسرم؟ چه قدر بزرگ شدی!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
ترکیدم از خنده.....! منم گاهی وقتها پسرم رو به جا نمیارم! میگم اِ این لباسش رو کی خریدی؟!!! چقدر موهاش بلند شده!!!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:))خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
من موندم چه طور یک سال پهباد فوق پیشرفته امریکا افتاد دستمون و از روش ساختیم، ولی ۱۰۰ ساله نتونستیم یه بنز که چند صد هزارتاش دستمونه بسازیم و هنوز داریم پراید می سازیم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
.... !!! صلوات بفرستید.
f_barani
f_barani
٩٣/١١/٢٤
١
٠
به احترامش دو دقیقه سکوت!!!!!!!!!1
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
چون بنز حق طرح داره بسازیم جریمه میشیم...2-پهباد و سپاه گرفت و از روش طیق وظیفه ای ک داشت زد نه برای کار اقتصادی بلکه برای کار تحقیقاتی....ساختن ماشینی مثله بنز و پورشه برای کارخانه دار ایرانی صرف نمیکنه..چون گرون در میاد و کسی پول به ماشین گرونی ایرانی نمیده و مردم میرن خارجیشو میخرن پس صرفه اقتصادی نداره...برای کارخونه سود مهمه...شاید بتونن یک دونه ماشین لوکس بسازن ولی صرفه اقتصادی نداره
so_karimi
so_karimi
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خیلی جااااااااااااااالب بود و البته از اون دردهای خفته ای که همچنان قراره خفته بمانند . حالا دیگه ببین پهبادش چیه !!!!!!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
جناب میم نص! کمرم شیکست!
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٢٨
١
٠
تكبير
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١١
٠
روزی مردی رو به حکیمی کرد و گفت: ای حکیم! چرا همسرم یک گل رز را که یک روز زنده است و روز دیگر می میرد این قدر دوست دارد؟ ولی مرا که هر روز برایش می میرم و زنده می شوم دوست ندارد؟ حکیم لبخندی زد و گفت: خیلی قشنگ بود، با وایبر برام بفرستش!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٢
٠
دیشب اینترنت قطع بود، کلی کار کردم. بعدش هم ظرف ها رو شستم و خونه رو جارو کردم. دیگه کم کم داشتم دو تا کودک آفریقایی رو به سرپرستی قبول می کردم که اینترنتم وصل شد!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
وای از دست شما! از کجا میارید اینارو؟!!!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٠
٠
قبل از ازدواج یه بار طرف رو بیانداز تو استخر اگه رو آب موند، کلا پروتزه! از تست های جدید ازدواج
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
=))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
و اگر رفت زیرِ آب و بالا نیومد؟
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
:)) اگرم بالا نیومد سرشار از ارایشه:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خدایا خخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخ
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ لایک مستر م نص
من-عشق است رئال
من-عشق است رئال
٩٣/١١/٢٤
١
٠
یه روز یه مرده میخوره به نرده بر می گرده.خخخخخخ
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١١/٢٤
٨
٠
یه مطلبی برام فرستاده بودن نوشته بود ایرانی نیستی اگه کپی نکنی. منم کپی نکردم. در نتیجه من الان یه خارجی محسوب میشم! .......... اوه مای گاد... من ایران را دوست داشت... من کِِیلی فارسی بلد نیست
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
یارو میره تو لوله ... اتل متل توتوله :|
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
مهندس...
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
فك كنم جك پاستوريزتون همين باشه فقط خخ
ghazale
ghazale
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
نیوشا :)))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
ایمان تو لوله چرا زفتی:))از تو بعیده:))بیا بیرون
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١١/٢٦
١
٠
من ميدونم جك از اين با ادب تر بلد نيست/ همينم از شبكه نسيم حفظ كرده
f_barani
f_barani
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خعععععععععععععععلییی باحال بود.....اما منم یادم نمیاد....گفتم که بگم دستم بالاست...! :)
vesal
vesal
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
ﺳﺮﮐﻮﭼﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭽﯽ ﺑﺎﺯﺷﺪﻩ ﺭﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﺵ ﺯﺩﻩ : ﺍﺳﻨﮏ ، ﺍﺳﻨﮏ ، ﮐﺘﻠﺖ !! . . . . . . . . ﺍﻧﺼﺎﻓﺎ ﺩﺳﺖ ﻭﺑﺎﻟﻢ ﺧﺎﻟﯿﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺑﻐﻠﺶ ﯾﻪ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﻣﯿﺰﺩﻡ ﻭ ﻣﯿﻨﻮﺷﺘﻢ : ﮐﺘﻠﺖ ﮐﺘﻠﺖ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﻢ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
اینم محشر بود!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
فوق العاده خخخخخخخخخخخخخخخ
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوب بود
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
ملت واسه عید برنامه ریزی میکنن برن عید آنتالیا..... اونئقت بابای من از تو دسشویی اومده بیرون میگه:"واسه عید شلنگ دسشویی رو عوض میکنم!!!!"
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٤
١
٠
خخخخ باحال بود
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
خخخ! :)))
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
*آخرین مکالمه خلبان وکمک خلبان هواپیمای گمشده مالزیایی* . . . "تو حاضری واسه عشقمون چیکـار کنی؟!؟!؟!"
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
جلال الدین محمد بن سعید عبدالرزاق اصفهانی..... بنده خدا میخواست بقیه حروف الفبا رو هم تو اسمش میذاشت؛ثبت احوال اجازه نداد...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
میگن تو جهنم ترتیب روزا اینجوریه: شنبه عصرجمعه شبِ امتحان عصر سیزده بدر 31شهریــــــــــــــور
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.الکی مثلا جوک خنده دار گفتم.
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢٤
٢
١
یارو باباش تصادف میکنه به زور میزاردش توی قبر باباش میگه من زنده ام یارو می گه تو گرمی حالیت نیست.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
:/
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢٤
٣
١
یارو با کت و بیژامه می ره خواستگاری .میگن چرا با بیژامه اومدی میگه شاید قبول کردند وایستادیم .میگن پس چرا کت پوشیدی میگه شاید قبول نکردند.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٢
:))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٤
٣
٣
يه نصيحت دارم واستون : تو ايران اگه مي خواي موفق باشي . . . . . . . . . برو خارج
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٤
٠
...!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
اگه به جای نیمه ی گمشـــــدم دنبال یه موجـــــود منقـــ󾭓ــرض شده میگشتم تا الان حتما پیـــــدا کرده بودم… (^_^)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
چون تو نیمت گم نشده:))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٤
١٠
٠
بابام اومَده تو اُتاقم نشسته رو تَختَم ببینه چیکار میکنم … الَان دو ساعته دارم زندگی نامه دکتر شریعتی رو میخونم ^_^ اگه بدونین چه انسان بزرگی بوده لااااامصب...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
:)حخخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خخخخخخخخ
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٤
٠
قبض برق زیاد اومده انقده که کلت سوت میکشه. بابام اومده تو اتاق . فک کردم الان می خوابونه زیر گوش که چرا اینقده از اینترنت استفاده می کنم ولی خیلی اروم کنارم نشست و گفت یه چیزی براش سرچ کنم. گفت سرچ کن چگونه کنتور برق را دستکاری کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ از این بهتر پیدا نکردم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
قدرِ این باباها رو باید دونست!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
هوم:) باباها خیلی مهربونن:)
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٤
١
ﻃﺮﻑ ﻓﺎﻣﯿﻠﯿﺶ “ﺧﺒﺮﺩﺍﺭ ” ﺑﻮﺩﻩ ! ﻣﯿﺮﻩ ﺳﺮﺑﺎﺯﯼ ، ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﻣﯿﮕﻔﺘﻪ : ﺧﺒﺮﺩﺍﺭ ﯾﺎﺭﻭ ﺩﺳﺖ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﻣﯿﮕﻔﺘﻪ : ﺣﺎﺿﺮ ﻗﺮﺑﺎﻥ ! ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﻫﻢ ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻔﺘﻪ : ﺑﺎ ﺗﻮ ﻧﺒﻮﺩﻡ ! ﺻﺎﻑ ﺑﺎﯾﺴﺖ ! ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﮏ ﻫﯿﺄﺕ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺷﺪ ﺑﯿﺎﻥ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ! ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺁﺑﺮﻭﺵ ﻧﺮﻩ ﺑﻬﺶ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﻣﺮﺧﺼﯽ ﻣﯿﺪﻩ ﻫﯿﺄﺕ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﻭﻣﺪﻧﺪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﺑﻠﻨﺪ ﮔﻔﺖ : ﺧﺒﺮﺩﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯﺍ ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻧﺪ : ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺮﺧﺼﯽ .
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
١
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریین نردبان ترقیه : |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| ازش میرن بالا نه پایین ! واسه همینه که تا حالا هیچی نشدی …م
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٣
٥
طرف یه خفاش می بینه از خنده غش می کنه، میگن چی شد؟! میگه تا حالا موش با چادر عربی ندیده بودم!
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
١
٠
معذرت می خواهم دوستان عزیز
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٢
١
به یک معتادی گفتند با اعداد 45 ، 46 ، 47 و 48 جمله بساز. گفت : چلا پنجه مي کشي؟ چلا شيشه مي شکني؟ چلا هف نمي زني ؟ چلا هشتي ناراحت؟!!!
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
لطیفه هام تموم شد . شمام بفرستین دیگه
korosh
korosh
٩٣/١١/٢٤
٢
١
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ! (الکی مثلا ی جوک خنده دار گفتم شما دارین میخندین!)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
هر هر:) خدا نکشت..ای جوکه رو کی گفته(مایم داریم ظاهر سازی میکنیم افسرده نشی)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
١٠
٠
پدری در آخرین لحظات عمر پسرانش را جمع کرد وگفت:" یکدست خود را بالا بیاورید؛ آیا یک دست صدا دارد؟!!!؟"..............بچه ها بشکن زدند؛پدر ضایع شد ومُــــــــــــــــــرد!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
=)))))))))))))))))))))))))))))
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
خنده بر هر درد بی درمان دواست؛به جــــــــــــــــــــــــــز "اسهال"!!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١١/٢٥
١
٠
ههههههههههههههههههرررررررررررررررررررهرررررررررررررررررررررهرررررررررررررررررر خيلي خنده دار بود خخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
فقط یکی من زیاد میگم :) (پسرخاله من خودشو کشته در حال ترکه ترک سیگاره از صبح تا شب سیگار نمی کشه شب به خاطر اراده خفنش به خودش ۲ نخ سیگار جایزه می ده خخخخخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
امروز آدامس شیک خریدم 3000 تومن...بازش کردم تو کاغذش نوشته بود:" الکی مثلا من اوربیتم..."
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٨
٠
” یه گدایی هم هست جاش تو فلکه دوم صادقیه اس ! الـان ۴ سالـه که هــر روز صبح دارم میبینمش داسـتانشم اینـه که کـرایه نـداره بره تا کـرج ! امروز رفتم بهش گفتم اگه تو این ۴ سال پیـاده هم رفته بودی الـان نزدیکای مونیخ بودی !
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
=))))))))))))
ghazale
ghazale
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
١٠
٠
یه مردی می گفت از وقتی زنم فهمیده تو بهشت حوری و پری زیاده.. حتی نمیذاره نماز بخونم, میگه تو باید بری جهنم..!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
٢
١
خخخخخخخخخخخ! هستن ها! یه همچین موجوداتِ حساسی هستن!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٢
٠
همسایه مون نذری آورده بود، اومدم تشکر کنم، قاطی کردم، گفتم: خدا رو شکر! بی چاره فکر کرد ما داشتیم از گشنگی می مردیم، دو تا بهم داد!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
:))خخخ این یکی قشنگ بود:))لایک
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم ﺻُﺒﺤﯽ ﺗﻮ ﻣﺤﻠﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣُﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﺳﻤﺶ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍﺑﻮﺩ ﻣﺪﺍﺣﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﻌﺮﺍﯼ ﺳﺎﺳﯽ ﻣﺎﻧﮑﻦ ﺭﻭ ﺑﺎ ﮔﺮﯾﻪﻣﯿﺨﻮﻧﺪ . ﻭﺍﯼ ﻭﺍﯼ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﮐﻮﺵ؟ ﺯﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺟﯿﻎ ﻭﺯﺟﻪ ﻣﯽ ﺯﺩﻥ ﯾﻬﻮ ﯾﻪ ﺯﻧﻪ ﺩﺍﺩ ﺯﺩ ﻓﺪﺍﺕ ﺑﺸﻢ ﺁﺭﻣﯿﺘﺎﺍﺍ ، ﻣﺪﺍﺣﻪ ﻫﻢ ﮔﻔﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺁﺭﻣﯿﺘﺎ ﻧﻪ ﭘﺎﺭﻣﯿﺪﺍ !!!.. |:ﺧﺪﺍ ﺑﯿﺎﻣﺮﺯﺩﺵ، ﺗﺸﯿﯿﻊ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﺷﺎﺩﯼ ﺩﺍﺷﺖ خخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
١
٠
خخخخخخخخخ اولش اشتباه شد
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
به اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﺑﮕﻮ: “ﺑﺮﻭ ﺗﻮ اﺗﺎﻕ”. ﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﺣﺮﻓﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
گو تو روم..وخه دیگه...وخه یره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١
٠
من از همین جا پدر و مادرم رو به چالش سکوت در مقابل دیدن کارنامه ام دعوت می کنم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
دخترهای خوب مثل سیب روی درخت هستند. بهترین ها در بالاترین نقطه درخت قرار دارند. به دست آوردنشان ماشین شاسی بلند می خواد... البته شوهر من نداشت، با دمپایی زد من افتادم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
شوهرتون خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
ای ناقلا:))شما کی هستی اومدی با اکانت اشکمهر:))خخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
اقای م.نص عاااااااااااااااااااااااالی بود.مردم از خنده!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
من و باران هر دو منتظریم ... ... ... ... من منتظرم بارون بیاد برم ماشینمو بشورم. اون منتظره ماشینمو بشورم، بعد بیاد.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:///
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١١
٠
یه سوال واسم پیش اومده: اون گرگه تو میگ میگ پول داشت بره بمب و نارنجک بخره. اون وقت پول نداشت بره یه مرغ بخره کوفت کنه؟!
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
=))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
پول داشت مرغ بخره ولی میگ میگ ی چیز دیگست:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
ﺍﺯ ﮔﺮﻭﻩ 5 + 1 ﺑﻪ ﭘﺪﺭﻡ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻥ، ﮔﻔﺘﻦ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺑﻪ ﺗﻮﺍﻓﻖ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺑﻬﺖ ﺧﺒﺮ می دﯾﻢ، ﺑﺬﺍﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺑﺒﯿﻨﻦ!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:)))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
خدایی هنوز کسیم هست خبرایه 5+1 و دنبال کنه:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٩
٠
علم بهتر است یا ته دیگ ماکارونی؟ ... ... ... خاک تو سر این علم که با هر چی مقایسش می کنی کم میاره!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
...!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:))خخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
ایول.....کلی خندیدم!
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
اونی که قلیون میکشه بهش میگن "قلیونی" ،اونی که سیگار میکشه بهش میگن "سیگاری" ،اونی که تریاک میکشه بهش میگن "تریاکی"....من دلم به حال اون بدبختِ بیجاره ای میسوزه که "پیپ" میکشه!!!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
...!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٤
١
٠
نمیتونم جلو خودمو بګیرم خخخخ خخخخخخخ تاحالا به این دقت نکرده بودم :دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
اون قدر پول دارم که مي تونم تا آخر عمرم راحت زندگي کنم ... ... ... البته به شرطي که همين چهارشنبه ظهر بميرم!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
:)جوک تلخی بود...تلخ خنده بود...
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخ عالی
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٤
٠
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﯾﻪ ﻧﯿﺴﺎﻥ ﻭﺍﻧﺖ ﺩﺍﺭﻩ ، ﭘﺸﺘﺶ ﻧﻮﺷﺘﻪ : “ﺧﻼﻑ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺷﮑﻬﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ” ﺑﻌﺪ ﺷﺒﺎ ﺑﺎ ﻭﺍﻧﺘﺶ ﻣﯿﺮﻩ ﺩﺯﺩﯼ … خلاف :| اشکهای مادر :| نیسان وانت :| همسایمون :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١٢
٤
فقط یک دیقه تصور کن عشق من هستی../ خب! بسه دیگه، دیدی چه کیفی داشت؟ حالا نفر بعدی! صف رو بهم نریزید لطفا!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
من رفتم خودکشی کنم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
نِ جونِ دِداش ... هموجوری گُفتُم!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خخخخ خانم آقای شمشیریییییی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
٤
١
باز من یک جوک عشقولانه گفتم هی شما سوسه بیایید! جوکه دیگه جوک! یک جوکِ خسته اس! خسته! می فهمیییییییییید؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
تلفظ صحیح چهارمین روز هفته کدام است؟؟!؟!!؟ -چاهارشنبه -چارشنبه -چهارشنبه ...............هیچکدوم!!!!سه شنبه است!!!!لابد دانشجو هم هستی!‍!!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخ
korosh
korosh
٩٣/١١/٢٤
٤
٠
به شیطون میگن تو هفته چیکا میکنی ؟ میگه : 3 روز در هقته میرم آمریکا و اروپا درس دارم میرم درس میدم ! میگن خب بقیش و چیکار میکنی ؟ میگه : میرم ایران کلاس دارم میرم ادامه تحصیل میدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هاااااااااااااااار هااااااااااااااااااااااار هاااااااااااااااااااااااااااااار ب جون موتورم اگه نخندین میام ی سوسکه بالدار زنده رو زارت میندازم تو دهنتون :| :|
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
جون موتورته قسم نده:)جون خودتو قسم بده...حیف موتور نیست:))
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
١
٠
واسه بابامم تعریف کردم! خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
١
٠
من جوکام خاک عالم به سریه:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
بعدشم مو توبه کردوم جوک کثیف نگوم..بعدشم دیگه جوک قدیمی رفته...همشانه تو ای شبکه ها گفتن و ماهایم شنیدیم
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
این یعنی اینکه تو همه شبکه های اجتماعی هستین :)) چی زشد :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
١
٠
من تو لاینو اواکسو واتساپ بودم ولی دیگه نیستم..ینی هستم دیگه نمیرم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٠
٦
این جوک رو من خیلی دوست دارم خودم تعریف میکنم:یه آمریکای و یه اروپای و یه ایرانی میرن جهنم.از جهنم میخوان با خانواده هاشون حرف بزنن/به شیطون میگن که ما میخوای به کشورمون زنگ بزنیم و با خانواده هامون حرف بزنیم شیطون میگه باشه/اول امریکائیه میره تلفن کنه 10 دقیقه صحبت میکنه و آخرش شیطون میگه شد 10 دلار/اونم پولشو میده/نوبت اروپائیه میرسه اونم زنگ میزنه 20 دقیقه حرف میزنه آخرش شیطون میگه شد 5 دلار.اونم میده.نوبت ایرانیه میشه زنگ میزنه یک ساعت بکوب حرف میزنه!آخرش از شیطون میپرسه چقدر شد میگه 1 دلار شد!/آمریکائیه و اروپائیه شاکی میشن میگن چطور این یک ساعت حرف زد 1 دلار شد ما کمتر حرف زدیم ولی با قیمت بیشتر/شیطون میگه اخه مکالمه شما از خارج به خارج حساب میشد ولی ایشون به ایران زنگ زدن مکالمه(جهنم به جهنم) داخلی حساب میشه و نرخش کمتره!!!!!!!!!خ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
اگر دلت گرفتو نیاز به شونه کسی داشتی اصلا روی شونه من حساب نکن...چون شونه مثله مسواک ی چیز شخصیه
ghazale
ghazale
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:)))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٤
٣
دو راه شناخت دخترها بعد از حمام: 1. آزمایش دی ان ای 2. آرایش دوباره ی صورت!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
:)))
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
١٢
٠
دختره 30تا مخاطب خاص داره 20 تا هم مخاطب وي‍‍‍ژه اونوقت هنو داره دنبال نيمه گمشدش ميگرده !!!! خوب بيشعور نيمه گمشده ي خودت به جهنم.. تو نيمه بقيه رو هم احتكار كردي كه ! برو از خدا بترس
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٤
١
٠
خخخ! این هم منو ترکوند! اون بیشعورش خیلی به دلم نشست! همچین غلیظ و با غیظ!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
لایک :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خعلی باحال بود خخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٥
١
درد و دل كردن دخترا : كم اوردم غزل جون.. غزل : نگران نباش عزيزم همه چي درست ميشه... ! .... در دو دل كردن پسرا : دهنم اسفالت شده اصغر ؛ بريدم؛ ميخوام خودكشي كنم... اصغر : به درك :|
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خدا نکشتتتتتتتتتتتتتت خخخخخخ :)))))))))))))))))))))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١٠
٠
حیف نون می ره دبی، سوار تاکسی می شه. وقتی که به نزدیکی مقصد می رسه، نمی دونه چه جوری به عربی بگه توقف کن، رسیدیم، می گه: صدق الله العلی العظیم!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
اينايي كه شكست عشقي ميخورن اين متنا رو از كجا ميارن دل ادم كباب ميشه؟ من هر چي به خودم فشار ميارم فقط اين شعر يادمه : باز منو كاشتي رفتي.. تنها گزاشتي رفتي... دروغ نگم به جز من يكي ديگه داشتي رفتي..
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
نیوشا خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
ﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﻭﻟﻨﺘﺎﯾﻦ ﮐﺴﯿﻮ ﻧﺪﺍﺭﯾﻦ: - s: - s... ﻣﻦ ﭘﺬﯾﺮﺍﯼ ﮐﺎﺩﻭﻫﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﺻﺮﻓﺎ ﺟﻬﺖ ﺛﻮﺍﺏ...: سوت ﮐﻮﺭ ﺷﻢ ﺍﮔﻪ ﺟﺰ ﺛﻮﺍﺏ ﻧﯿﺖ ﭘﻠﯿﺪﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٢
٠
واقعا متاسفم برای کسانی که فک می کنن ولنتاین یعنی عروسک و شکلات و کادوهای مادی بی ارزش…. : |ولنتاین یعنی: ،آغوش،نوازش،لبخند،بیان عاشقانه عشق به همراه یه آیفون ۵ با حافظه داخلی ۶۴ گیگ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
با عرض سلام به نیمه گم شده ی خودم، کدوم گوری هستی عزیزم؟؟؟ . . مگه کادو نمیخوای؟ ستاد گول زدن نیمه گمشده، به مناسبت نزدیک شدن ولنتاین :D
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١
٣
ولنتاین به همه یاد داد میشه...یک دنیا عشق رو به یک دختر تقدیم کرد...وپسرای ایرونی هم ثابت کردن که میشه یه ذره عشق و بین یک دنیا دختر تقسیم کرد !
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
خخخخ...همه جا دنیا این طوریه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
١
٠
ﯾـــﻪ ﺳـﻮﺍﻝ ﻣـﻬـﻢ !! . . . . . . . . . . . . ﻭﻟﻨـﺘــﺎﯾـﻦ ﺑـﺮﺍﯼ ﺍﯾـــﺮﺍﻧﺴــﻞ ﭼــﯽ ﺑـﺨـﺮﻡ !؟/////خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
شارژهمراه اول
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٩
٠
آقا دیروز به مخاطب خاصم زنگ زدم !!! من : شلام عژیژم شطولی عشلم !! مخاطب خاص:شلام خوفم شوکولم !!!من :دالی چیتال موکونی !! مخاطب خاص : من باباشم عشقت لفته فلافل بگیله گوشیشو جا گزاشته !!!!!!!!!! هیچی دیگه دم به دم بر همه دم بر گل رخسار محمد صلوات !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ghazale
ghazale
٩٣/١١/٢٤
٧
٠
وقتی انسان از خاک آفریده شده ... حق بدین ! توقع نداشته باشین کرم نداشته باشه :)))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخ =))
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٥
٠
به یارو میگن مملکت خیلی خر تو خره!!!میگه آره بابا!من سه بار رفتم سربازی هیچ کس نفهمید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من با اجازتون برم یه دوش اسید بگیرم و بیام!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٦
٠
تو این فیلم خارجیا که نشون میده مادر و پدره دعواشون میشه یه دفعه بچه میگه : مامان بابا بس کنید من خستم … انقدر دعوا نکنید ! بعد پدر و مادره شرمنده میشن و دیگه دعوا نمی کنن … خواستم بگم اینا همش دروغه من اینکارو کردم اون وسط یه کتکی از هردوشون خوردم که تا یه هفته به دیوار سلام میدادم !
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٣
٠
ميخوام همينجا از همين تريبون به نيمه گمشده ام اطلاع بدم نميخوام سوار بر اسب سفيد بياي با اتوبوس خط واحد بيا، فقط بيا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ البته این فقط یه جک!!!!!!!!!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخ میاد ،غصه نخورین
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
غصه نمیخورم خیالتون راحت!خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٤
٧
١
یه دوست پسرم نداریم یک ساعت بهش زل بزنیم. بعد بگه: چیه؟...نگا داره؟؟؟ ما هم بگیم: دیدن خر صفا داره!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٥
٥
٠
هود چرا کار نمیکنه؟؟؟؟....................................................سوال مادر زن رابین هود از دخترش! !!!!!!!!!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٥
٠
تو پاساژها دقت کردین بعضی مردا دست خانومشونو میگیرن... . . . . . . . . . . چون اگه دستشو ول کنن میرن خرید میکنن. رمانتیک بنظر میرسه ولی درحقیقت اقتصاد مقاومتیه😄😄
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
١
٠
ترکوندید منو ... !!!!
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
واااااای=)))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخ
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٤
٠
هیچوقت گول ظاهر دیگرانو نخورید.. یه بار یکی گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم...!
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
١
٠
بیا من گول ظاهرمو میدم بهت غصه نداره که!:))
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
بهترین چراغهای زندگیم ... . . . . . چهار تا چراغای مودمم هستن ! یعنی نباشن دق میکنم خدایا خداوندا چراغه هیچ مودمی رو خاموش نگردان .... بلند بگو آآآآآمییییییین
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
٢
٢
این علاوه بر جوک بودنش؛ خیلی میتونه معنای عمیقی هم داشته باشه ها.. چهارچراغی که وصلمون میکنن به دنیای آزاد اطلاعات... که همه جهان رو "یک دهکده کوچک جهانی" میکنن.
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
١
٠
مورد داشتیم طرف اسمشو پرسیدیم گفته نـــــــــازنین رفتم تو فیس بوقش نوشته پانته آ!!!!!!!!!!! از دوستش پرسیدم می گه نفسو میگی!!!!!!!!! بعد یه مدت اومده میگه اسمم الناز ه کارت دانشجوییش رو اتفاقی دیدم میبینم نوشته عــــــــــفــــــــــــت بعد مهمترین ملاکش تو زندگی صداقته!!!!!!!!!!!! من دیگه حرفی ندارم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
...!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٦
٠
ﮊﺍﭘﻨﯿﻪ برای تست انعکاس صدا ﻣﯿﺮﻩ ﺟﻠﻮﯼ ﮐﻮﻩ ﺩﺍﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ: ﭘﯿﮋﺍﻧﻠﯿﻮﮐﺎﺭﯾﭙﻨﺪﻭﺍ ﺍﻭﮐﻮﻣﯿﻨﺪﺭﯾﻪ . . . . . . . . ﮐﻮﻫﻪ ﻣﯿﮕﻪ ﺩﻫﻨﺖ ﺳﺮﻭﯾﺲ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﮕﻮ !!!!!!!
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٥
٤
٠
عکس العمل مردم بعد از تاخیر مترو: ژاپن 10ثانیه تاخیر: شکایت از واحد حمل و نقل ایتالیا 1 دقیقه تاخیر: مسئولین بی کفایت اوکراین 3 دقیقه تاخیر: تعجب :O ایران بعد 20 دقیقه: ایول یه قطار اومد =))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خخخخ من لال شدم =))))))
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٤
٠
همچين ميگن چوب خدا صدا نداره انگار بقيه چوبا اكو به خودشون وصل كردن و ترانه هاي درخواستي پخش ميكنن !
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خخخخخ واقعا!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
=))
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٤
١
دانشمندان به يه نتيجه منطقي رسيدن: از يه جائي‌ به بعد بحث كردن ديگه فايده ايي نداره،بايد فحش بدي !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٦
١
٠
یکی از اون دانشمندا منم خخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خخخخخخخ عالی
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٤
٠
يكي از شباهتهاي اكثر خانومها اينه كه طرز تهيه انواع استيك و ژيگو رو از برنامه آشپزي دنبال مي كنن؛ آخرش شام همون كوكو سبزي رو درست ميكنن
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
٦
٠
خب آخه اگه هم غر بزنیم که پس چیشد اون ژیگو . ... ، میگن کو موادش؟ پاشو برو بخر من درست کنم! فورا میگیم بیخیال همون کوکو سبزی رو عشقست عزیزمممممممممم!
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٤
٠
اگه كسى براى چهارمين بار چيزيو تكرار كرد و شما بازم نفهميدى چى داره ميگه... يه لبخند ژكوند بزن، چند ثانيه نگاش كن، حــَله طرف خودش ميفهمه تعطيلى!
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٥
٠
دوستِ عزيزي كه سعي داري با دهن بسته خميازه بكشي… چه كاريه واقعاً ؟ ! جاش سوراخاي دماغت باز مي شه خب
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخ!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
اونايي كه در جواب حرفت ميگن"هر جور راحتي" . بايد با جفت پا بري تو صورتشون تا بفهمن چطوري راحتي
فاطيما
فاطيما
٩٣/١١/٢٥
١
٠
مررررررررررررسييييييييييييييي ايييييييييييوللللللللللل
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
ﯾﻪ ﮐﺎﺳﻪ ﺍﯼ ﻫﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﺎﺳﻪﯼ ﺻﺒﺮ، ﻣﻨﺘﻬﺎ ﻣﻦ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ﯾﮑﯽ ﮐﺎﺳﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻟﮕﻦ ﻗﺮﻣﺰا هستش !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
١
٠
لگن قرمز خخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
١
٠
این تروریستا که بمب می ذارن و بعد مسئولیتش رو می پذیرن خیلی آدمای مسئولیت پذیرین ! به نظرم دخترا باید یه همچین آدمایی رو واسه زندگیشون انتخاب کنن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٥
١
٠
....! این پیشنهاد شما ماره گیریفت!
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
١
٠
هومم باید روش فک کنم!:دیی
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٦
٠
غصه هیچوقت سراغ من نمیاد ، هیچوقت... در واقع هیچوقت نرفته که بخواد بیاد ، الانم اینجاست ، سلام کن به عمو !
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
١
٠
به عمه هم بگین سلام کنه!:/ :دی
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
(خخخ)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
شلام:))
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
خیلی این انجمن خوبهههه....خیلی! ^_________^
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
خوبی از خودته فریده جون ^_^
faride
faride
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
^____________^
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
ﮔﺬﺷﺖ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ ﻗﻠﺐ ﺩﺧﺘﺮ ﭘﺴﺮﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺗﻮﺵ ﺑﻮﺩ ﺳﺮ ﺩﺭﺵ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻭﺭﻭﺩ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺑﻮﺩ ….. ﺍﻻﻥ ﻗﻠﺒﺸﻮﻥ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﮐﻪ ﺳﻬﻠﻪ …. ﻃﺮﺡ ﺯﻭﺝ ﻭ ﻓﺮﺩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻋﻮﺍﺭﺿﯽ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﻥ
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
=)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
١
٠
عافرین
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
همیطوری خوبه خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
دیشب خواب دیدم عمو پورنگ مرده همه ی مردم ریختن تو خیابون با شمع دارن شعرشو میخونن :) اردک تک تک ...تک تک اردک ......تک اردک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
نععععع :///
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
واااااااب عااااااالییی!
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٥
١
٠
مورد داشتیم طرف رفته خواستگاری ، برادر عروسو با عروس اشتباه گرفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/٢٥
١
٠
با تشکر از همه ی دوستانی که موجبات خنده وشادی ما رو فراهم کردن :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
١
٠
بچه بودم قرار بود عموم اینا بیان خونمون نذری داشتیم بابام گفت عموت که اومد میری جلوش اگه شیرینی اورده بود میگی عمو خودت شیرینی هستی چرا شیرینی اوردی اگه گل اورد میگی عمو خودت گلی چرا گل اوردی .منم گفتم باشه .خلاصه عمو اومد و دیدم واسه نذری یه گوسفند اورده.من بچه بودم میفهمی؟؟؟بچه
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٢٥
١
٠
خخخخخخخخ...از همون بچگی شر بودین ها!!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
دائش يه بازي اختراع كرده به اسم بمب وسط جوري كه يه بمب ميزارن وسط هركي زود تر فرار كنه خره
faride
faride
٩٣/١١/٢٦
٤
٠
ایشالله یه روزی اونقدر فرهنگ سازی بشه که..... تا آدامست رو از جیبت در آوردی همه نگن به ما هم بده: |
faride
faride
٩٣/١١/٢٦
٢
٠
طرز تهیه خاکشیر در خوزستان:یک لیوان شیر رو می خورید،خاک هم تو معده ی همه مون هست!و من الله توفیق(چه زود جوک ساختن!@__@)
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٦
١
٠
دقيقااا.. ما ك اونجا اخراش خاك تنفس ميكرديم ب جاي هوا
faride
faride
٩٣/١١/٢٦
١
٠
تو تاکسی نشسته بودم 1 دفه دختره گفت چی؟...من: هیچی ...دختره:چی؟...من:به جان خودم هیچی...دختره:چی؟من:خدا شاهده هیچی...دختره:چی؟...من:اقای راننده جان مادرت وایسا میخوام پیاده بشم...راننده:بشین سر جات خانم داره عطسه میکنه!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
حخخخخخخخخخ
faride
faride
٩٣/١١/٢٦
٣
٠
استاد داشت قطعات داخل کیس رو نشون می داد،یکی از دخترا گفت: استاد! ویندوزش کجاست؟!!!استاد ایستاده مرد…. میفهمی مرد!
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
ﺷَﻦ ﺷﺎﺕ ﺍﯾﻮﺭﯼ ﻟﻌﺎﻡ ﺁﺩ ﺍَﺭﺩﻩ ﺍﯼ ﺍﻭﻧﻪ ؟ ” ﭼﯿﺴﺖ ؟ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﮐﺎﺭ ﺩﻧﺪﺍﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺍﺵ ﻭ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﺑﯽ ﺣﺴﯽ ﺍﺯ ﺩﻧﺪﺍﻧﭙﺰﺷﮏ ﻣﯿﭙﺮﺳﺪ
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
یکی از چالشهای بزرگی که تو کودکی داشتم این بود و باهاش خیلی درگیر بودم این که چه طوری " فریـبـرز عرب ‌نیـا " و " ابوالفضل پور‌عرب " رو از هم دیگه تفکیک کنم ! ! ! تازه بعضی وقتام " فریـبـرز عرب نیا " و " فرامرز قریـبـیـانم " قاطی می کردم !! ! ! !
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
٢
٠
دیالوگ ماندگار فامیل دور:اقای مجری ما چند خط زیر خط فقریم... اگه یارانمونم قطع کنن میریم صفحه ی قبل
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
ﺧﺮﯾﻦ ﺑﺎﺭﯼ که مامان بابام ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﺎﻝ ﺯﻣﺎﻧﯿﻪ که ﺑﻨﺪ ﮐﻔﺸﻤﻮ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯽ ﺑﺴﺘﻢ ! ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ دیگه ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﭼﺸﻤﮕﯿﺮﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ .
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
اگه سن یه خانمى رو پرسیدى و اونم جواب داد که ” چندسال بهم میخوره” بدون که ى بمب ساعتى گرفتى دستت که اگه کابلشو اشتباه ببرى میترکه خدا قسمت نکنه
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
بچه‌ی مردمِ دیگه گاهی دلش میخواهد مواقعی که شما بیکار هستید در نیم ساعت دانشجوی دکترای فیزیک هسته ای شود !
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
درمریخ تو دستشويي فکر ميکنند، تو حمام اواز ميخوانند، سر کلاس ميخوابند، تو رختخواب تلفن حرف ميزنند، موقع درس خوندن بازي ميکنند، موقع تي وي ديدن فيسبوک چک ميکنند، موقع فيسبوک چک کردن غذا ميخورند، موقع خواب بيدارند، موقع بيداري خوابند، سر کار روزنامه ميخوانند، و اوقات فراغت کار ميکنند.
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
اینجا مریخ است یعنی : ببخشید پرواز ۱۷:۴۵ چه ساعتی میشینه ؟ ببخشید اتوبوس ۹:۳۰ ساعت چند حرکت میکنه ؟ ببخشید کارت شارژ دو تومنی دارین ؟ چنده !
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
١
٠
یه کارت شارژ رایگان رسیده بود دستم با خودم گفتم بدم به تو که بهترین رفیقمی ! خراش دهید ██████████ سپس رمز را با کد *۱۴۴*رمز# وارد کنید .
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٦
٣
٠
دیروز دوساعت برقمون قطع شد گوشیمم شارژ نداشت. . . . . . تو این دوساعت چیزای زیادی فهمیدم فهمیدم یه هفتس داریم خونه رو نقاشی میکنیم بابام چهار ماهه بازنشسته شد خواهر کوچیکم نامزد کرده و جالبتر اینکه یه داداش دوساله دارم که اسمشو امین گذاشتن!!!? اسگزاریم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٦
٢
١
سلام:برای آموزش و کارورزی تدریس به یک مدرسه میرفتیم یک دانش آموز خیلی ریز بود که به4ساله ها میخورد.خیلی تند تند راه میرفت قراربود هروقت میگفتیم مورچه آروم راه بره.یک روز آوردمیش دفتر گفتیم چون هرچی مورچه گفتیم آروم نشدی ،یکپاتو بگیر بالا گرفت گفتیم دستها راهم ببر بالا برد گفتیم حالا پای دیگرتم را ببر بالا.کمی فکر کرد گفت مردحسابی خودت متونی؟گفتم نه.گفت ولی من میتونم.فوری معلق زد وروی دستهاش وایستاد گفت حالا هم دستام و هم پاهام بالاست.توکه کاری نمتونی انجام بدی به مو نگو!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٧
٠
١
خخخخخخخخخخخخخخخخخ. خیلی باحال بود.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٧
٠
٠
سلام ... عالي بود
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سلام: متشکرم از شمادوستان
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٧
٢
١
به مامانم گفتم: خارجیا به سوپ میگن استارتر نه شام!!! گفت: بابات خارجیه یا عمه گور به گور شدت…؟؟؟ اصن لزومی هم نداشت به عمم اشاره کنه ها لامصــب صرفا خواست بهش بگه گور به گور شده!!!
faride
faride
٩٣/١١/٢٨
٠
٠
عمه ها خوبن! دهع! :/ خخ
neyosha
neyosha
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
عمه ها خيلي هم خوبن .... ..............................................................................اصلا هم الكي نيست اين يكي واقعيههههههههه
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٧
١
٠
اﺳﺘﺎﺩ بهم گقت ﭼﺮﺍ ﻧﯿﻮﻣﺪﯼ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ؟ گفتم ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻛﻼﺳﺘﻮﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺗﺪﺍﺧﻞ ﺩﺍﺷﺖ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﯿﺎﻡ … خو چرا اینطوری نیگا میکنید؟؟؟؟آدم باس همیشه واقعیت ها رو بیان کنهبه همون درسی که افتادم قسم!
faride
faride
٩٣/١١/٢٨
٠
٠
خخخ منم میگم آدم باید واقعیتو بگه همیشه!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٧
٣
٠
یکی از بزرگترین دردسرای پسرا اینه که یکی از مخاطبین خاصش ته ریش دوست داشته باشه و اون یکی ۳ تیغه ! اصن نابود میکنه آدمو …
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٨
٢
٠
سنگ قبرم را سفید بگذارید سفیده سفید… یک ماژیک مشکی جنس خوب هم کنارش بگذارید… تا هرکس به دیدنم امد شعر یا جک یا حتی داستانی کوتاه… اخر میدانم ان دنیا هم شب ها حوصله ام سر میرود… ها راستی ماژیک را حتما با زنجیری به قبرم ببندید (اینجا ایران است
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٨
٢
٠
رفیقم بهم پیام داده : میدونی نبات چنده ؟ گفتم : یا اباالفضل ، یه کاره قیمت نبات رو میخوای چیکار؟ نه ! گفت : نقل چی ؟ گفتم : چی شده میخوای ازدواج کنی نقل و نبات میخوای؟ نه خوب نمیدونم ! برگشته بهم میگه فقط میخواستم بهت ثابت کنم خیلی خری ! چون از قدیم میگن خر چه داند قیمت نقل و نبات را …!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٩
٠
٢
عایا می دانید یکی از مهیج ترین سرگرمی های اقایان تماشای پارک دوبل خانوم هاست ؟؟؟؟ خخخ من خودم چند باری وایسادم نگاه کردم روحم شاد شده خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٩
١
٠
یعنی جک دیگه ای به ذهنتون نرسید!!!!!!!!!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١١/٢٩
١
٠
واقعااااا.جوک دیگه نداشتین؟ بعدشم دقیقا کجاش خنده داره؟
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اﻻﻥ ﺑﭽﻪ ﺷﻴﺶ ﻣﺎﻫﻪ ﺗﺨﺖ ﺩﻭ ﻧﻔﺮﻩ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﺶ ﻣﻮﺯﻳﮏ ﻻﻳﺖ ﻣﻴﺬﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﻧﻮﺭ ﮐﻢ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﻪ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺎ ﻣﻴﺬﺍﺷﺘﻨﻤﻮﻥ ﺭﻭ ﭘﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﺳﺎﻧﺘﺮﻓﻴﻮﮊ ﺍﻧﻘﺪ ﺗﮑﻮﻧﻤﻮﻥ ﻣﻴﺪﺍﺩﻥ ﺗﺎ ﭘﻼﺳﻤﺎﻱ ﺧﻮﻧﻤﻮﻥ ﺟﺪﺍ ﺑﺸﻪ ﺑﺮﻳﻢ ﺗﻮ ﮐﻤﺎ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
این هم منو ترکوند! من دقیقا از همون نسل بی پلاسما هستم!