خانه انجمن فکر نکنی من آدم مذهبی هستم !
٧٣٢
٣٧
PESTEH

فکر نکنی من آدم مذهبی هستم !

فکر نکنی من آدم مذهبی هستم !

این روز ها توی جامعه با افرادی مواجه می شیم که از اعتقادات مذهبیشون خجالت می کشن !

با توجه به این که ما تو یه کشور اسلامی زندگی می کنیم به نظر شما چرا باید یک مسلمون معتقد خجالت بکشه؟ 

٩٣/١١/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٣/١١/٢٥
٢
١
شاید به اعتقادش پایبند نیست ....واطرافیانش حمایتش نمی کنن.....
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
سلام به همه دوستان جیمی تواین مدت خیلی ازافرادازحرفام ناراحت شدن خیلی هاخوشحال کلی دوست جدیدپیداکردم که تواین مدت کمکم کردن ولی به دلایلی یک چندوقتی نمیتونم بین دوستانم باشم که ازاین موضوع بسیارناراحتم واسم دعاکنیددددددددددددددد تازودتربرگردممممممممممممممم محتاج تمامی دعاهاتون هستمممممممممممممم.دلنیانوری
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
درود بر شما ... با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مدیریت سایت برای شما آرزوی سعادت و خوشبختی میکند ...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
انشالله با اکانت بر گردید :) مدیر سایت چنتا داریم ایمان جان؟ خخخ من که باز نشسته نشدم هنوز :پی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
منتظر حضور گرمت هستیم!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٥
١
٠
اگه خودس واقعااا اعتقادی رو ک داره باور داشته باشه بقیه روش تاثیری نخاهند گذاشت
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٥
١
١
اگه من ادم مذهبی بودم که حال و روزم این نبود ... ولی بهتون قول میدم اون دنیا دستتون رو بگیرم و از دوزخ نجاتتون بدم ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١١/٢٥
١
٠
چون اطرافیانش مثل اون نیستن و میخواد همرنگ اونا بشه...
faride
faride
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
نمیدونم شاید چون اعتقاد قلبی و قوی نداره! چون مطمئنا آدم وقتی یه چیزی رو از ته قلب قبول داشته باشه از بیانش نمیترسه و خجالت نمیکشه و اتفاقا با افتخار اونو بیان میکنه!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
آدم اگه ایمانش قوی باشه ،خحالت که هیچ ، اون طرف رو هم قانع میکنه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
صحیح است
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
لایک :)
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٥
٣
١
خب این موضوع خیلی جای کار داره
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٥
٢
١
روی قسمت ایمانش بیشتر باید کار بشه:D
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
آواتار توام که ما رو کشته با اون شاخک هاش :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
نمی دونم.
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
تا تعریف از آدم مذهبی چی باشه، خوب خیلی ها موقع گفتن این جمله ؛ تصورشون از آدم مذهبی ، شیخ یا مراجع دینی هستش
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
شایدم برداشتم از سوال اشتباه بود :/
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
موافقم .....الان ادم مذهبی زیاده .. اونایی که حتی دکمه های مخفی یقشونم میبندن! خیلیا هم همش شعار میدن!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اللهُ اعلم
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٢٥
٢
٠
چون تحقیر میشه................چون خیلی ها تصور درستی از ادمای مذهبی ندارن
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/١١/٢٥
٣
٠
سلام..من که خجالت نمیکشم اصلا....خیلی جاها هم شده بهم گفتن اُمل..خشک مذهبی....یا هرچیزی دیگه ی....ادم نباید مردم براش مهم باشند...مهم خدا هست....بزار خدا ازت راضی باشه فقط...متاسفانه تو جامعه ما خیلی به افراد مذهبی توهین میشه....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
به خاطر رفتار تند دیگران.
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اواتارت نازه :)
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اگه کسی واقعا اعتقاد داشته باشه مطمئن باشین هیچوقت خجالت نمیکشه..
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
آواتار قبلیتون هنری بود (آیکون فضولی :دی)
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
عکاسش خودم بودم :))...
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
همش بستګی به جمعی هست که قرار میګیریم!
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٢٥
١
١
شاید چون دین رو برای ما بد تعریف کردن!اونایی که اون تعریف یه نفعشون تموم میشه...
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١١/٢٦
١
٠
یکی از دلایل "مذهبی نما" ها هستند . این طور ادم ها خیلی لطمه می زنن به باور های مردمی که خب به اون صورت مذهبی نیستند . بعد این مردم با "باور های شکسته" رو به رو می شن با مذهبی ها و به قول معروف همه رو با یه چوب می رونن ! خیلیا در فشار انتقادات و برداشت های نابجا دووم نمیارن و می شکنن یا رو میارن به پنهان کاری . گاهی دیده شده که حتی روشن فکر هم میشن بعد مدتی ! :)))
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٦
١
٠
کسایی که از ابراز اعتقادشون خجالت میکشن فکر میکنن که اعتقاد دارن. آدمی که باور قلبی داشته باشه واسش برخورد دیگران مهم نیست. کلا از آدمای ترسو بدم میاد . . .
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
چون فکر می کنه اگه چادر بپوشه امل میشه . چون از متلک مردم میترسه . چون فک می کنه از مد میوفته چون...............
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
سلام: بحث خیلی عمیقیه ولی فکر کنم اولا درست دین را براش تفهیم نکرده اند دوم اینکه فلسفۀ دین را نشناخته و سوم اینکه ایمان کافی به دینش نداردو خیلی موارد دیگر.متشکرم از مطلب عالیتون.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٧
٠
٠
سلام ... من كه تا حالا نديدم كسي از اعتقاداتش خجالت بكشد
translator
translator
٩٣/١١/٢٨
٠
٠
چون اولا اینکه اعتماد به نفس و عزت نفس نداره دوم اینکه با خودش و اون اعتقادش رو راست نیست و هنوز به اون ایمان قلبی واقعی که حاضر باشه همیشه و همه جا ازش دفاع کنه نرسیده سوم اینکه میبینه جو اطرافش ساز مخالفن خجالت میکشه یا با خودش میگه ضایعه که من از ارزشام دفاع کنم مردم با خودشون چی میگن... که البته طرز فکرش اشتباهه و در اصل باید بقیه که کار و حرفشون غلطه خجالت بکشن نه مذهبیا . اتفاقا باید مذهبیا تو جامعه باشن و منزوی نباشن تا عرصه برای ضد ارزشا باز نشه و فکر نکنن ازادی عمل دارن ...
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
با تشکر از همه ی کسانی که نظر دادن