خانه انجمن بفرمایید خونه تکونی !
٧٦٦
٨٧
f_yazdi

بفرمایید خونه تکونی !

بفرمایید خونه تکونی !

با کم کم تموم شدن سال و اومدن سال نو،باید خونه رو به اصطلاح  تکونید!چه ترفندهایی آماده کردین برای از زیر خونه تکونی در رفتن  ؟  !

نمی خوام اون جمله تکراری و کلیشه ای رو بگم که اول باید خونه دل رو تکوند.می خوام فقط بپرسم مثل بچگیاتون چقد خوشحالین از اینکه داره عید میاد ؟! اصلا مثل اون موقعها ذوق دارین.؟!بوی عید و بهار رو حس می کنین ؟ !! 

٩٣/١١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
faride
faride
٩٣/١١/٢٣
١
٠
خب طبیعتا حس و حال اون موقعا نیست! ولی من هنوزم که هنوزه برای خرید عید حسابی ذوق میکنم ... برای پوشیدن لباسای نو ...برای تو یک روز چندتا عید دیدنی رفتن و خوردن آجیلاش ... برای عیدی گرفتنا(که البته کم شده ما هم که بزرگ شدیم زیاد گیرمون نمیاد خخ) ...برای سیزده بدر ... برای سرسبزی طبیعت و خیابونا...برای المان های تازه شهر...ولی خب به هیچ عنوان از خونه تکونی خوشم نمیاد! :/ ...
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بعله خب در مورد اول خوش به حالتون در مورد دوم با هم همدردیم منم از خونه تکونی خوشم نمیاد !!!
faride
faride
٩٣/١١/٢٣
١
٠
اول =))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٣
١
٠
البته اول من بودم...کند تایپ کردم...قبول نیست...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
١
٠
یـــــــــــــــــــــــــــــــــذره مونده بود همش تا اول بشم :)) تو مشتم بود
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٣
١
٠
دکدر ریلکس خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٣
١
٠
قبول نیسسسسسسسسسس
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من آخر !!!!! :((((((
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام...ترفندی که نداریم...مجبوریم زیربارزور خانم ها برویم...خوشحال فقط ار اینکه تعطیل میشیم و یه مدتی سر کار نمیریم...نه بابا الان ده سال بیشتر که ذوق عید نداریم...بوی تعطیلات و مسافرت رو حس می کنیم...ماسفرت هاش بد نیست...ولی عید فقط برا بچه هاست که منتظرن لابس نو هاشون رو بپوشن خودشسون رو به هم نشون بدندو کلی عیدی جمع کنند و کلی شیرنی و آجیل بخورند...البته زمان ما که هر جا می رفتیم باید می گفتیم دست شما درد نکنه میلنمدارم وگرنه مادرمون اخم می کرد..یبارم گریمو سر سفره تو مهمونی در آوردند..تا یه شیرینی برداشتیم مادمون...عیدی ها هم که نباید می گرفتیم ...به زور تو جیبمون می ذاشتن...و باید اون رو به مادر می دادیم تا دوباره به بچه های اونا بده ...بله....
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٣
١
٠
مث اینکه تایپتون خیلی کنده خخخ فاصله زمانی تون با نفر اول 4 دقیقه ست خخخ
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
آره...خیلی کنده...تازه توجه کرده باشید کلی غلط نگارشی داره...
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
اصلاحیه: مسافرت....مادرمون...لباس و...
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
از یک ردپای قلم بعیده با این همه غلط نگارشی خخ
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
شما...ایندفعه رو نادیده بگیرید...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
این انجمن چرا از وسط در اومد!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
الان درس شد مثلن خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من پارسال یه انجمن گذاشتم که ایا واسه شمام عید سال به سال بی مزه تر میشه؟ خیلی بده سال به سال مشکلات بیشتر و خوشی ها کمتر
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خخخخ :) حس کردن بوی عید :) بزرگی و بچگی بر نمیداره :) فکر آزاد میخواد و دل آروم :) چوب و سنگ و خاک هم حس میکنن اومدنش رو :) ما انسانا که جای خود
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
میشه هدفتونو از انتخاب این آوتار بگین خخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
کمی تجربه ی وارونه بودن :دیی
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
منظورم ذوق و شوق برای نو شدن بود البته نگرفتین ؟!
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خوشحال نیستیم واسمون فرقی نداره ، مخصوصا اینکه از تعطیلات عید متنفرم و مخصوصا مخصوصا 13 بدر.اکثرا 13 بدرا خونه ام.
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
روز سیزدهم اصن حونه موندنش صفایی داره :) نمیشه جایی هم رفت من یادمه یک سالی فضای سبز کنار اوتو بان ها هم دیگه پر شده بود .
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
هم شما هم دکتر به نکته ی درستی اشاره کردین. اصلا بیرون نمیرم. 1سال رفتم ساعت 7صبح تا 13 تو ترافیک بودم آخرم جا گیرم نیامد. پام هم تاول زد از بس رو کلاج بود...
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
منم :))
vesal
vesal
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
نگین تو رو خدا همه عید ی طرف 13ی طرف هر...نمیدونم چرا ولی من عاشق13
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
وای منکه یادم نمیاد هیچ سالی خونه بوده باشیم! (الان فعلم درسته؟!@_@)....اصن مگه میشه؟! سیزده بدر اسمش روشه باید بری بیرون...خخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
البته الان که فکر میکنم یادم میاد که شایعات میگه 13بدر یه منافع طولانی مدتی هم داره !!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من عاشق عیدممممممممممم!ما همچین خونه تکونی هم نداریم اما مطمئنن امسال ک من باید یک کتاب366صفحه ای رو حفظظظظظظ امتحان بدم کلا خونمون رو هم عوش میکنیم:))))هیچی هر وقت خسته شدم میرم میخواب دیگه هیچکسی نمیتونه منو بیدار کنه......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
عوض*
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
آخییییی......... دلم واست سوخت !! ؛))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
عید که خعلی خوبه مخصوصا عیدی گرفتناش خخخ نگید بزرگ شدمو این حرفت زشته ها !!! خو عروس داماد نو عیدی زیاد میگیرن دیگه :)) ولی راهکار خودم برا فرار کردن خونه تکانی: وقتی خونه خودمون حرف از تمیز کاری میشه رفتن به خونه مادرشوهر عزیزم و وقتیم که خونه اونا این بحثه اومدن به خونه خودمون خخخ این میشه از زیر کار در رفتن بدون حرف و بحث :))))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خخخخ دعا میکنیم که گذر مادر شوهر گرامی تان به این انجمن نیافته :)) نه برای عیدی گرفتن هیچ موقع دیر نیست :)) سن زیاد بهانه ای برای عیدی ندادن هستش نه دلیلی برای عیدی نگرفتن:))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/٢٣
١
٠
خخخ مادرشوهر من اهل نت نیس اصن ( الکی) فقط وایبر و واتس آپ و این چیزا داره که عروسش نداره :)))
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
١
٠
عجب راهکار جالبی !!! خعلییییییییی زرنگین.......... :))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
نمیدونم چرا هر چی میگذره حس و حال عید رو کم تر دارم
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چون همه داریم از هم دور و دورتر میشیم رفت وآمد سالی 1 بار واقعا متاسفم ....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢٣
١
٠
البته امسال هم با دهه فاطمیه تداخل داره
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
جدی !!! اصلا حواسم نبود !!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... اين سالها تفاوت زيادي كرده.
بچه كه بودم لحظه سال تحويل كلي خوشحال بودم ولي چند سال است با اينكه خوشحال هستم و مهمتر از آن كنار خانواده‌ام هستم از كمي محبتي كه ميتوانستم انجام دهم ولي به هزاران دليل كوتاهي كردم جز چند قطره اشك چيزي براي گفتن ندارم
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
تو رو خدا نگین گریه م گرفت ... :(( ببخشید مث همیشه دیر رسیدم ... خونه نبودم جاتون خالی رفته بودم زیارت :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
مثه بچگیام واسه نو و تمیز شدن همه چی ذوق دارم..
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خوش به حالت :))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
عید هم عید های قدیم ،دیگه حال و هوای قبلا ها نیس ، نه شور و شوقی نه چیزی
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بدددد جوووووووووور باهاتون موافقم :(( فک می کنین چرا دیگه ذوق و شوقی در کار نیس آخه ؟!!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
روز ها و سال ها تکراری شدن و مردم اینقدر گرفتارو درگیر کار و زندگیشون شدن که کمتر به فکر این جور چیزان،
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بهانه ای که خونه تکونی نکنم درس هستش (: میرم تو اتاقم جزوه یا کتاب را باز کرده و با موبایل نت میام یا اینکه نقاشی میکنم
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خوبه ولی چون تکراریه جواب نمیده :((
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
هیچ راهی برای از زیر کار در رفتن ندارم :(( چون سال پیش که کنکور داشتم قول دادم امسال جبران کنم:((
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
پیش پیش خسته نباشین :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
ما که همیشه دوس میداریمش... اهل از زیر کار در رفتن هم نیستیم....به غیر وقتایی که یه مریضی چیزی به جونمون میافته ;)))
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بعله .......... متوجه شدیم !!!
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
؛)))
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خدا رو شکر خانواده م هر سال قبل عید میرن سفر تا بعد عید،منم که هم سفر عید رو به خاطر شلوغی دوست ندارم هم کارم زیاده اون تایم. خونه تکونی آنچنانی هم نیست اگر هم باشه کار خاصی نیست. من هیچوقت عید رو دوست نداشتم. دید و بازدیدهایی که بعضیاشون سالی 1بار صورت میگیره که همونم نباشه بهتره . تیریپ شادی الکی برداشتن. برنامه های خنک تی وی. گرونی الکی همه چیز. سالهاست خرید عید نکردم. چون 1.اعتقادی ندارم 2.بعد عید با نصف همون پول میشه همونا رو خرید. اصلا عید رو دوست ندارم چون معتقدم به تقویم ها اعتباری نیست هروقت خودت متحول شدی عیدت مبارک . . .
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
واااااااییییییییییی..... که حرف دلمو زدین ......... 210 % باهاتون موافقم :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
چ بی ذوقین://////
faride
faride
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
حالا اگه کریسمس بود!:/
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
حالا چرا 210% ؟ اتهام بی ذوقی اصلا به من نمیچسبه. سلیقه م اینه. واسه اتفاقاتی که علاقه دارم بهشون خیلیم سر ذوق میام. فریده بانو اگه کریسمس هم بود اتفاقی نمی افتاد. من که نگفتم زمان عید مسیحی ها خوبه یا زمان عید ما خوب نیست. . . من گفتم کلا به عید و اتفاقات پیرامونش علاقه ندارم.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
منم تو عید یکی از نزدیکترین افراد زندگیم ک تا مدتی بهش داداش میگفتم و با ما زندگی میکرد و از دس دادم... ولی عیدم نخام خوشال باشم زندگیم یکنواخت تر میشه:دی
o_khorashadi
o_khorashadi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من هم احساس می کنم مردم دیگه اون حال و هوای گذشته را برای عید ندارند.
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چون دیگه شادی رفته خیلی وقته دیگه مردم به معنای واقعی شاد و خوشحال نیستن :((
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خب دعوا نکنین هر 3تون اول خوبه ؟!!!!
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چه مادر شوهر آپ دیتی دارین حواستون باشه پس !!! :)))))
zahra_mmm
zahra_mmm
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من امسال نهایی دارم و به احتمال زیاد روزای عید و ینی اون ساعتایی که نه مهمون داریم و نه مهمونی ایم درس بخونم!!!! مثلا فکرشو بکن من...روز مثلا 13 بدر... تومحیط زیست... کتاب دستم باشه...خخخخخخ
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
واقعا خسته نباشی تنم لرزیددددددد .......... ووووووووووو............. :))
zahra_mmm
zahra_mmm
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
عه؟؟؟؟؟ راستی یادم رف! شاید امسال طبیطیش کردم خونه تکونی رو:))))
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چی کار کردین ؟! 1بار دیگه بگو ؟!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من نمیدونم چرا این کمرم درد میکنه چند وقته... یعنی از بالای کتفم تیر میکشه تا ... دنده هام! / اول فروردین تولد منه که قاطی میشه با تولدِ بهار و همه دور و بری ها می پیچونن و کادو ها رو دوتا یکی میدن! اینم شانش من از بهاره!.. واقعا ذوق دارم هرسال بخاطرِ خودِ بهار... بخاطرِ تولد دوباره.
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
شما که دیگه استادین آقای شمشیری :)) با بخش آخر حرفتون کاملا موافقم من عاشق بهارم عاشق بارونش و حتی اون هوای دم دمیش !!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
من هیچوقت از زیر خونه تکونی در نمیرم . // قبلنا شور و شوق زیادی داشتم ولی الان دیگه نه .
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بعله هممون همین طورییم :))
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
بعلهههههه....... کاملا 2رستههههههههههههههههه.................. :))
vesal
vesal
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
برا خود عید و عیددیدنی چندساله ک دیگه ذوق ندارم و ب هوای درس میپیچونم:)....اما نمیدونم چرا امسال دلم لک زده برای دعای تحویل سال روبروی گنبد ک جمعیت همه با هم میخونن فقط برا همین ذوق دارم:).......
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خیلیم عالییییییییییییی............. :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
عید یه تکرار کسالت بار بیشتر نیست!! اصلا دوستش ندارم، نه عید و نه اون برنامه های همیشگی کسل کننده تکراری رو ... اما بهار رو دوست دارم، باوجودی که بهش آلرژی دارم اما خیلی دوستش دارم این فصل رو ... یه حال خوبی داره خصوصا بعدازظهرهای طولانی و معتدلش ... خصوصا فصل ظهور اقاقیاها ...
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
آفرین منم خیلی دوسش دارم ؛))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
چه رمانتیک!
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
البته که عید نوروز از کریسمس خیلی بهتره نوروز عید باستانیه دوستم الان چند سال برای ادامه تحصیل رفته اتریش میگفت کریسمس واقعا مسخره س .
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
لطفن در ارسال پاسخ ها کوشا باشید :)) فکر کنم نیمی از پاسخ هاتون جابجا ارسال شدن :))) :)
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
من 2رست ارسال کردم جیم جا به جا چاپ میکنه نمیدونم چرا آقای دکتر :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
یه قدم دیگ به مرگ نزدیک شدیم...!
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
بعله ......... اینم یه نگاه فلسفی و خاص از دختر خاص :)) مرسی از نظر و حضورت
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
اي بابا /خيلي دوست دارم قبل عيد برم مسافرت بعد سال تحويل بيام كه خونه تكوني ها تموم شده باشه
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
حالا چرا بعد از تحویل سال ؟! همه ی مزه ی سال تحویل به کنار خانواده بودنه !!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
سلام: هیچوقت مثل کودکی نمیشود ولی عید کلا روحیه انسان را تازه میکند البته اگر ذوق و روحیه ای بماند. متشکرم
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
سلام استاد مرسی از کلیک حضورتون :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٧
٠
٠
سلام:زنده باشید