خانه انجمن یه پیشنهاد توپ بده !
٦٩٥
٨٠
ZAHRA_R

یه پیشنهاد توپ بده !

یه پیشنهاد توپ بده !

سلام دوستان

بیاین هرکدوم یک پیشنهاد توپ و اساسی برای سایتمون بدیم، شاید پیشنهاداتمون تبدیل به واقعیت شد 

٩٣/١١/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
امممم بذار فکر کنم الان یادم نیس.....
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٢
٣
٠
سلام...ی بخش بزاریم....منو حرم امروز...درقالب عکس..متن و...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٢
٣
٠
اون باکس پایین تخته بیاد بالا! فضا یه جوری باشه ک همه بدون ترس نظراتشون رو بگن نه اینکه با یه نام کاربریه دیگه بیان!! مطالبم زودتر باز نشر بشه! فلن همینا تا بیام اگ بود!دی:!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
مثل همین فکر کنم توی پیتزای یه نفر دیده شده ... خودش بیاد اعتراف کنه :D
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
این کامنت هم مال انجمن اون عکس سوسکه بود ... دیگه حوصله نداشتم اینجا نوشتم
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
:))خخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٢
٢
٠
هم یه جدول گوشه تخته بزارن وقتی کامنت ها بعد پنج ساعت تایید میشه ما سرمون گرم باشه جدول حل کنیم ...
M_BARF
M_BARF
٩٣/١١/٢٢
١
٠
خخخخخخخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
...!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
:)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
ندارم:////////
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
ما گزینه های روی میزمون رو قبلا قلبا مطرح کردیم (^_^)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
گزینه هاتون رفتن زیر میز انگار ،نیستن هخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چرا دیگه... خوب نگاه کنین همون دورو برا باید باشن :)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
نیستن خانم .نیستن ! زیر میزی رو دوس دارن انگار خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٢
١
٠
حذف جدول فعالترینا
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٢
١
٠
اینو ب شدت موافقم:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
موافقم... جدا موافقم. چون مثلا برای من فقط بیشتر "بارِ توجهاتِ منفی" داشته.../ و البته برای رقابتی شدنِ جدیدها خوبه.
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
ممنون عاطفه خانوم و آقای شمشیری. کاملا توجهات منفی رو درک میکنم. راستش به نظر من برای رقابت تازه وارد ها هم خوب نیست. هرکس حرفی برای گفتن داشته باشه میاد میگه خب... جسارت به شما بزرگواران نشه اما خیلی وقت پیش 1.2موردی دیدم که برای حضور در همین جدول به جای نویسنده ی مطالب و کسی که انجمن گذاشته بود جواب کامنت میداد اونم چه جوابای رو اعصابی . . . خیلی استفاده ها میشه ازش کرد. مثلا لینک بهترین مطالب و انجمنهای ماه رو میشه اونجا گذاشت. اصلا واسه همین رئیس جمهور بازی میشه اسم رئیس جمهور منتخب و کابینه رو اونجا نوشت. واسه انتخابات بعدی میتونه جایی باشه که هر نامزد یه جمله ی تبلیغاتی اونجا بنویسه و...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خیلی خوب توضیح دادید. مرسی.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
همه مشخصات خودشو کاربر توی پرفایلش بنویسه.(یا حداقل دروغ ننویسه!) مورد داشتیم طرف 12 سالش بوده نوشته 65 سال! یا مجرد بوده نوشته متاهل!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٢
١
٠
منم خیلی موافقم. ولی چکارش کنن خب؟ نمیشه که به زور بگی راستش رو بگو!
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٣
١
٠
با من که نبودین؟! (خخخ)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٢
٠
٢
کاربرا برای عکس کاربری از جمال زیبا و مبارک خودشون استفاده کننن .نه عکسهای نوزاد یا بچگیشون /اگه میگین نمیخوایم عکسمون باشه تو دنیای مجازی (عکس رسمی و با حجاب که موردی نداره)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢٢
٣
٠
فکر نکنم مسئله ی مهمی باشه که شما انقدر بهش توجه میکنید...بعضی ها شاید دوست ندارند عکس خودشون باشه...
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٣
٢
١
والله ... شاید مورد ازدواج هم پیش اومد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٣
٠
١
من منظورم پسرها هم بود./اره مورد داشتیم تو سایت مگه بد بوده/والا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٣
١
١
ندارن که ندارن/من فقط نظرمو گفتم/همین
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
مردا میتونن بزارن چون یک دختر که داره با هاشون حرف میزنه باید بفهمه که طرف چه شکلیه.....اما فکر نمیکنم دخترا حاضر شن عکسشونو برای مدت زیاد بزارن.من خودم فقط واسه آشنایی دوستام گذاشتم.
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
اون قضیه انجمنای نویسندگی چرا دیگه دنبال نشد؟!؟!خوب ومفید بودن:(((
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
به نظر بنده باید یکی ارین دکمه ها که تو خیلی ازسایتا وجود داره و کاربردش اینه که شما رو بر میگردونه با لا ی صفحه بزارن رو سایت . واقعا خیلی لازم میشه.
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
لااااااااااااااااااااااااایک!!!
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
و اینکه از توی پروفایلت بتونی مستقیما خارج بشی. الان اگه توی پروفایلت باشی و بخوای خارج شی اول باید به اجبار بری صفحه اصلی. گذاشتن یه دکمه فکر نکنم واسه یه برنامه نویس کاری داشته باشه ها؟!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
نظرری ندارمم
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
نظر داشتی شک میکردم:))خخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
مسابقات بیشتر برگزار کنن، یا مثلا مسابقات فوتسال،فوتبال دستی و از این جو. بازی ها بین کاربرا بذارن .
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
والا جیم کلا یه دونه فوتبال دستی داره که اونم به سمت تیم آبی ها شیب داره! یعنی قرمزا شوت هم نکنن توپ میره تو دروازه ی آبی ها!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
ما به همونم راضیم خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
چون کلا ابی سوراخه:))خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
یک کنترل جدی روی "کاربرهای ناشناس" و "لایک ها و دیس لایک" های مخرب داشته باشن./ خیلی وقتها "بد مواقعی" و "بد چیزهایی" و "به بد شکل و شیوه ای" رو عنوان میکنن در پوشش کاربر ناشناس. که معتقدم برای صاحبِ پست، بیشتر مخربه تا مفید.(مصداق هم دارم)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
خوشبحالتون چقدر مرفحین ک مصداق دارین...من چن سال پیش ثبت نام کردم بهم ندادن:))خخ اما با نظرتون موافقم...ولی باز بنا ب دلایلی مخالفم...چون این مبحث گستره زیادی داره
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
و هر از گاهی هم جلسه ای بین برخی کاربرها حداقل، با مسئولین باشه که نظراتشون رو رودررو بگن.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
استفاده از سلاح هم توش مجاز باشه در انتها به رسم تقدیر و تشکر شله بدن:))
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
هر سال جشن بزارن ن هرچهارسال یک بار:))
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٣
١
٠
شما اجازه بدین همون چهار سال یکبار بذارن ولی با کیفیت.
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خخخخخ حالا نظر بود دیگه:)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
اقا دو سالش کنین خیرشو ببینین:))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١١/٢٢
١
١
سلام...من میگم یه کاری کنین که افرادی میان اینجا فقط واسه وقت گذروندن نیان و صرفا نیان که وقتشون بود بشه...اصولا جایی که چیزی یاد نگیری به درد نمیخوره و در حال حاضر اینجا چیز خاصی دستگیر آدم نمیشه...!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
آقای شمشیری همین چن وقت پیشا همچین انجمنی گذاشته بودن ولی موضوعش تکراری نمیشه ، یه پیشنهاد : یک دسته بندی جدید برای انجمن ها که اونارو بر اساس آخرین نظرات داده شده در اونها مرتب کنه، یعنی من تو یه انجمن 20 سال پیش که نظر دادم، بیاد صدر جدول ،
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٣
١
٠
این خیلی خوبه. چون انجمن ها نباید تاریخ انقضا داشته باشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٣
١
٠
مخلصم دکتر جان! بله خب، من همیشه حرفامو میزنم؛ کو گوش شنوا!
faride
faride
٩٣/١١/٢٣
١
٠
اره موافقم ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٣
٢
٠
آقای منتی چندن وقته یه سوال منو درگیر کرده با خودش/اینکه بیشتر کاربرای جیم شمارو دوست دارن و حتا برای امدنتون توی تخته لحظه شماری میکنن چیه!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٣
١
٠
دکتر واقعا چرا؟:دییییییییی..خخخخخخخخخخ..شما باید پاسخگو باشین:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
امید وارم اینجور باشه و بعد هم من ارزش لطفی که داشتن رو داشته باشم (یا بدست بیارم) ولی درست ترین جوابی که بنظرم میرسه :) اینکه دل به دل راه داره :) اگر من دوستای جیمیم رو دوست دارم :) پس حتمن دوستای جیمیم هم بخشی از این حس رو پیدا میکنن :دی حیلی ها از جمله من به این مثلی که گفتم اعتقاد دارن :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
منظورم اینکه جناب منتی آیا شما خصوصیت خاصی دارین که باعث این محبوبیتتون بین کاربرا شده/مثلا آدم شوخ طبعی هستین/یا اطلاعات عمومی تون زیاده/یا به کاربرا کمک میکنین در ضمینه های مختلف...یا چیزهای دیگه/من میخواستم اینو بدونم که چی خصوصیتی باعث این دوست داشتن شما شده.و سوال دیگه اینکه آیا شما واقعا دکترین؟دکتر چی هستین؟ و اگه 68 سالتونن (چیزی که توی پرفالتون نوشتین) نیست سن واقعیتون چنده.؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ..فک کنین ی درصد دکتر منتی دکتر باشن..68 سالشون باشه...:دییییییییییییییییی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
حقیقتش اقای آتش روان این رو باید از یکی از دوستانی بپرسید که از ظن شما بمن لطفی دارن، چون خودم بشخصه بیشتر رفتار ناخوشایند خودم رو که اغلب هم موجب رنجش خیلی از دوستای جیمیم شده در خاطرم دارم تا رفتاری که مثبت بوده باشه :)) ولی باز هم به همون مَثَل برمیگرده، اینکه دل راه داره بدل، حالا شما بشخصی محبتی دارید، و به هر نوعی که اون رو ابراز کنید (مثلن همین مواردی که شما نوشتین)،بعدش این محبت هم برمیگرده سمت شما :) اما همچنان هرچه که فکر میکنم بیشتر رفتار های بدم هست و افرادی که از من رنجیدن رو بخاطر میارم :)) بله درست میگن عاطفه خانوم من دکتر نیستم :)) این اسم مربوط به خیلی سال پیش هست که در محیط مجازی استفاده میکردم، 23 سال دارم و پروفایلم رو جدیدن بستم، سابق درست بود اطلاعاتش :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
عاطفه خانوم :)) یعنی انقدر بعید هست از من که دکتر باشم ؟ :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
دکتر منتی...اوهوم:دی..ب شما نمیخوره.خخخخخخ...:دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
ساعتای باز بودن تخته رو ثابت کنارش بزنن . چند بار گفتم در جوابم گفتن یه بار چند سال پیش پوستر کردیمش که همه بدونن لابد شما نخوندین خخخ یا هم در جوابم ساعتای باز بودن رو همون موقع گفتن . / خب عزیزان مسئول اول اینکه همه که اون پوستر اطلاعیه رو نخوندن دوما بار ها دیدم که بچه ها می پرسن که ساعت چند تا چند بازه . خب همینو یه گوشه کوشولو بزنید که همه بدونن
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
کسایی ک نمیدونن بیان از من بپرسن...پول ندریم بدیم برنامه نویس:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
تخته بیشتر باز باشه،مطلب ها زود تر منتشر بشه،هر چندین مطلبیک روز حداقل بمونه این مطلب آخر من اصلا نظر درستی نداشت......،نظر هایی هم که فقط مینویسن ممنونم رو حذف کنن چون معلومه طرف برای بالا بردن امتیاز یا موندن توی فعال ترین ها این نظر رو میده.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
امیدوارم نظراتمون تاثیر داشته باشه...................چون تا الان به چشم ندیدم سایت توجهی ب خواننده هاش داشته باشه.......
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
یه چیزی که خیلی ازارم میده مطالبی که حذف میشه بعضا تا چن ماه از پروفایل نمیره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... كلي چيزها وجود دارد كه در سايت جاي آنها خالي است كه ميشود گفت : 1- پاسخ به نظرها2- دعوت به ديدن مطلب3- دكمه تشكر4- ديدن وضعيت مطالب كه در چه مرحله اي است5- ديدن وضعيت انجمني كه قرارداده ايد كه در چه مرحله اي است6- استفاده از دستور pre كه نظرات بهتر ديده شود (قابل توجه برنامه نويس سايت)7- حذف مطالب مشاهده شده از ليست مشاهده نظرات8- افزودن قسمت مشاهده نظرات در انجمن9- براي ثبت مطلب كمي پيشرفته تر باشد كه بتوان تصوير و ديگر خواسته ها را عمل كرد و اينقدر قديمي نباشد 10- افزودن قسمت انتقادات 11- افزودن بخش پيشنهادات12- آگاهي از دليل حذف مطلب خسته شدم
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
ما نمی تونیم کامنت های تگ دار رو تائید کنیم:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... ولي ما ميتوانيم تگ مشكل دار ارسال كنيم كه گندش يك هفته ديگر در بياد
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... اگر برنامه نويس بگذارد ما هم مجبور به انجام كار غير معمول نميشويم و تگ از طرف كاربر نيست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... ادمين گرامي دستور pre را برداشتيد و جمله من را دستوري كرديد
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
راستی . یک برنامه برای تخته بنویسن که بطور اتومات جواب سلام مردم رو بده . وقتی آدم سسلام میکنه هیشکی جواب نمیده خیلی بده :(
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
چرا سايتي كه نوشتن توش اينقدر رواج داره، نبايد يه اديتور درست و حسابي داشته باشه؟(براي نوشتن مقالات)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
ادیتور چیست یا کیست با رسم شکل توضیح دهید:)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
قبلا دادیم..بی خیال:)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
ی جا واسه گذاشتن دیگ شله در نظر بگیرن:))
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
هر هفته از وبلاگای کاربران رونمایی بشه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٦
٠
٠
سلام: یک قسمت توسایت بزاریم برای کمک به هم مثلا هرکس سؤالی ، تحقیقی ،مشاوره ای از این قبیل کارها داشت افراد متخصص درآن موضوع کمکش کنندومشورت بدهند.ویا یک انجمن ترویج و تبلیغ وراه استفاده صحیح ازفضای مجازی را آموزش بدهیم.متشکرم.انجمن خوبی است.
translator
translator
٩٣/١١/٢٨
٠
٠
توی انجمن ها جوابایی که به کامنت میدن برامون بیاد توی پروفایلمون مثله جوابایی که برای مطالب کاربرا مینویسیم و میاد. البته گفتن در دست احداثه این طرح حالا نمیدونم درست شده یا نع