خانه انجمن حمل بر خودستایی نباشه!
٨٦٠
٥٩
sjalal

حمل بر خودستایی نباشه!

حمل بر خودستایی نباشه!

از خودتون جلوی بقیه تعریف می کنین ؟ اگه تعریف می کنید خودتون رو تو یک جمله چه طور معرفی می کنید؟

٩٣/١٢/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
من از خودم تعریف نمیکنم..ولی بابام چ از خوبیم چ از بدیم همیشه تعریف میکنه:دی
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
بدی های شما م تعریف داره :)خخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
نه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
چقدر قاطع:)
translator
translator
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
از خودستایی خوشم نمیاد . مگر اینکه ازم بپرسن تا من بگم . اگرم تا حالا چیزی گفته باشم گفتم که من ادم منطقی هستم
vesal
vesal
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
کلن خوشم نمیاد اگه مامان یا بابامم چیزی بگن کم و بیش ناراحت میشم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٠٢
٥
٠
کلا به این نتیجه رسیدم ، هرچی دیگران کمتر درباره ت چیزی بدونن بهتره ، چون هرچی میشنون فکر میکنن داری کلاس میزاری ، طاقچه بالا میپرونی و......
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
١
١
99 در صد موافقم باهات
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
عجیبه که ما باهم تو یه زمینه هم نظریم!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
خخخخ میخواستم بگم این کاربر تازه وارد کیه ؟؟تا اسمتون خوندم..میبینم که اواتار عوض کردید مباااااااااااااااااااااااااااارکه:)
Cold
Cold
٩٣/١٢/٠٢
١
٠
نه راستش تعریف که نمیکنم...ولی در یه جمله اگه بخوام بگم....من یه آدم غمگین خیلی شادم :)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
منم یه آدم شاد خیلی غمگینم ...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
:(( ایشالا دلتم شاد میشه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
االبته امیدوارم شادیت اون شادی نباشه:))خخخ محمد حسین منو نزن
Cold
Cold
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
محمدحسن...از من نمیترسی از خدا بترس این حرفارو نزن!! =))
Cold
Cold
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
ایمان...پس شخصیت من و تو برعکس همه =))
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
من اگر واقعا کاری در توانم باشه از خودم تعریف میکنم .ولی اگر در توانم نباشه بلف نمیکنم.
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
متأسفانه...ویژگیه های ندارم ...که بخوام...تعریف کنم...دیگران هم از من تعریف نمی کنند...اصلاآقا هیچکی منو دوست نداره...:-(
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
آره! از صبرم همیشه میگم که همه هم قبول دارند! توی یک موقعیت های عجیب غریبی صبر داشتم که خودم هم تعجب کردم! و بعد یک جاهای ساده ای از کوره در رفتم که باز هم خودم تعجب کردم!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
صبر خیلی نعمت خوبیه..گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی:))ولی امان از ریا:))خخخ استاد منو نکشین
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
والا هزار و یک اخلاق خوب دارم! از هر انگشتم یک هنر می باره! به روی خودم نمیارم که ریا نشه! فقط همین یه قلم "صبر" رو علنی میگم! همونم نمیتونین ببینین؟؟؟!!!!:///// ایشالا بشه همدیگه رو بیرون ببینیم فرصت زیاده واسه اثبات... زیااااد! :-))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
سلام ... نشانه مومنين صبر است
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
نه. اما دیگه جاش هست که بگم...! من ملک بودم و فردوس برین جایم بود/ آدم آورد در این دیر خراب آبادم.../ و گلی هم هستم از گلهای بهشت...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
چ رنگی؟
saleh
saleh
٩٣/١٢/٠٣
٠
١
آبی اناری... البته الان که خوب دقت میکنم خودم نیستم. فرزندم هستش. فرزند صالح...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٠٦
٠
٠
هوم خخ فقط مشکی داریم و زرد خخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٠٢
١
٠
و کلا خیلی هم خوب ( درک ) میکنم . . . <اشاره به فیلم سن پطرزبورگ> خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠٢
١
٠
تو واقعیت نه ولی توی جیم برای جنبه طنزش با اقراق اررره..کی از مو بهتره..ای جونم فربون خودم بشم من:** ای جووونم
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
واویلا!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
من اصلا تو هیچ جمعی نمیرم که بخوام تعریف کنم
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
نه، اینقدر بدمم میاد از اینایی که هی از خودشون تعریف میکنن ! اعتماد به سقف ها خخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٠٢
٢
١
خخخخخ. ما به خاطر شغلمون عادت کردیم خودمون رو با سمت هامون معرفی کنیم. واسه همین هرجا اسمشو میپرسن ناخودآگاه میگم مهندس اسکندری هستم :-D
Cold
Cold
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
=)))...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٠٣
٢
١
هرجا هم از دهنم میپره بعدش خودم به خودم میگم مسخره :| این چه حرفی بود زدی آخه :|
Cold
Cold
٩٣/١٢/٠٣
١
٠
ببین اون طرف بعدش چقد بهت میخنده =))...
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
به نظر اول لایک مثبت دادم چون وقتی مهندسی باید معرفی بشی به جمع پس این تعریف از خودنیست. به نظر دوم لایک منفی میدم چون بعد از معرفی دیگه لازم نیست خودتو سرزنش کنی.
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٢/٠٣
١
٠
من هنوز درسم تموم نشده ...تازه روزی هزار تا فکر میاد تو ذهنم که تغییر رشته بدم اینا! از زمانی که رشته کامپیوتر انتخاب کردم حتی تو دوران دبیرستان خودمو خانوم مهندس معرفی کردم!اونم با چه اعتماد به نفسی نزدیک بود یه بارم کار بدم دست خودم!خخخخخخخ کار خیلی خوبی میکنی رویا
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
یه دخمل خوببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب^___^
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٠٣
٢
٠
آفرین خاله جون
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
این اخلاقو ندارم که از خودم همیشه بخوام تعریف کنم ولی راستش گاهی ناخواسته شده دیگه:|||بعدا که به حرفام فک کردم فهمیدم که حرفم بیشتر جنبه تعریف از خود داشته ...ولی در کل آدم همچین کاری نیستم://
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
صبر و تحملم. بقیه گفتن مهربونم هستم.الان ریا شد یا نشد؟
vesal
vesal
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
شد:دی
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
نه...اونکه باید بفهمه خوبیامو خودش میفهمه...کسی که بخوای براش از خوبیات بگی رهگذره یکم بهترشو بشنوه میره...
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
همه خودشون ازم تعریف میکنن من فقط میشینم لذت میبرم :))) خداییش مامان و بابام خیلی ازم تعریف میکنن و تصریبا دوستام و استادام و آشناها و فامیلامون همه ازم تعریف میکنن. معمولا فقط وقت میشه بگم نه دیگه شما لطف دارید اینقدرم خوب نیستم :)))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٠٤
٠
٠
سحر جان با این اوصافی که کردی از خودت ,من به جات میگم: حمل بر خودستایی نباشه:دی :))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٢/٠٤
٠
٠
خدایی راست میگم. :))) ممنون از حمایت عزیزم :)))))
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
من یه دختر باهوش و خوشگل و با ادبو شوخ طبع و مهربون هستم. البته ی دونم اعتماد به نفسم سقف رو شکسته.
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
قبول نیست تهش باید میگفتی الکی مثلا من باهوشم.خخخخخخخخ
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/١٢/٠٥
٠
٠
الکی مثلا باهوشم خوب شد
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
خوشگل، خوشتيپ،جذاب،پولدار،مودب.... پســــــــــــر اون هندونه ها كو من پيداشون نميكنــــــــــم!!!
maede
maede
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
هیچ وقت جلو دیگران از خودم تعریف نمیکنم ولی به گفته بقیه من یه آدم فوق العاده رازدار،با عزت نفس و صبور و باجنبه هستم! :) خب بقیه میگن من چیکار کنم؟! :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٠٤
٠
٠
تا نپرسن ک چیزی نمیگم اگ بپرسن میگم خقیقتو !
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٠٤
٠
٠
آره همیشه :))))) من گلم :))))))) من عالیم :))))))))))) من بینظیرم :))))))))) عمرا هیچ جا یه خواهر گلی مثل من پیدا نمیکنین :))))))) عمرا دختر خاله هنرمندی مثل من پیدا کنین :)))))))) اصلا تا حالا خواهرزاده به این مودبی داشتین :))))))))))) اصلا برادر زاده با این همه کمالات جایی سراغ دارین :))))))))))) دوست و رفیق بهتر از من داری اصلا :))))))))) از شما صاحب کار محترم میپرسم تا حالا آدمی دیدین مثل من کاری وبا وجدان باشه :))))))))))) محمد امین یکی یه دونه خالتو 1000تابیشتر از بقیه دوس داری چون نظیر نداره :)))))))))) آنه شرلی من از تو بهترم.... انصافا اینجوری که من خیال میبافم تو عمرا نمیتونی ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٠٤
٠
٠
جدیش .... نه.... من زیادم تعریفی نیستم (._.)
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/٠٥
٠
٠
سلام . من خیـــــــــــــــــــلی خوبم، باور کنین .
f_naderi
f_naderi
٩٣/١٢/٠٦
٠
٠
آره..... یا میگم (دنیا دیگه مثل من نداره ) یا (من تو این دنیا یه دونه ام صرفا واسه نمونه ام )
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
سلام ... خودي وجود ندارد كه تعريف كنم كلا بلف ميزنم