خانه انجمن اگه من ... بودم ؟!
٧٧٣
٧٩
e_frozen

اگه من ... بودم ؟!

اگه من ... بودم ؟!

سلام،امروز دوستم برایم یک پیام نظر سنجی فرستاد من خوشم آمد اینجا هم گذاشتم تا شما هم امتحان کنید 

برای مثال : اگه من ساز بودم پیانو

اگه نوشیدنی بودم/اگه من عنصر بودم /اگه من فصل بودم

اگه من ساز بودم /اگه من غذا بودم/اگه من رنگ بودم 

لطفا نظرات خودتونو بگین ممنون میشم

٩٣/١١/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
کاپوچینو/جیوه/تابستان/ویولن /بیف استراگانف /قرمز /
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
کاپوچینو دوس دارم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
١
٠
اگ ساز بودم گیتار نوشیدنی هی دی انار یا اب انار خالص! عنصر، F. غذا قورمه سبزی. رنگ سبز،مشکی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ع فصل! پاییز بعد بهار!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
هوم آره من خوشم میاد.خب اگه نوشیدنی بودم آب پرتقال. اگه عنصر بودم خخ جوابی ندارم فعلا.اگه فصل بودم بهاررررررررررررر.اگه ساز بودم سنتور.اگه غذا بودم فسنجون.اگه رنگ بودم قرمز. قرمز باحال ها.آقا یکیم اضافه کنم ، اگه گل بودم رز سفیددددددددددددد.
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اگه منو نداشتین ... خودکشی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٠
٤
٠
کاش کمی مشخصاتتو توی پرفایلت مینوشتی تا بدونیم کیو از دست دادیم ارزش خودکشی داره!!!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
:D
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
نوشیدنی:شیر موز/عنصر:عنصرم خاکه/فصل:زمستون/ساز:ساز خودم یعنی اُرگ/غذا:ماهی پلو/رنگ:سورمه ای
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
خاک که عنصر نیست:/
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٢٠
٢
٠
اگه درخت بودم/گل بودم/شیر بودم(هر سه نوعش شیر جنگل،آب و خوردنی)/ماه/خورشید/کرم شب تاب/لامپ/کیبورد/سیم مسی/میخ/در قوطی کنسرو/تفنگ/شمشیر/تلویزیون/در دروازه/در بستنی/در دور/در نزدیک/دز سطل ماست/........هنوزم در هس بگم؟؟!!^___^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
هی چه خبر!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١١/٢١
٠
٠
سلام...باز میبینم که کوچولوها هم ورجه وورجه میکنن...!!!
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٢٢
١
٠
تا چشم حسود کور شه :))))))))))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
شیرموز بستنی/روی(zn)/زمستون/سنتور/استامبولی زن داییم/قرمز
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ساز:پیانو/نوشیدنی:آب توت فرنگی/عنصر:اکسیژن/فصل:فعلا زمستان، بعدا بهار/غذا: نمی دونم/رنگ:قرمز... /// مرسی.. چالش جالبی بوجود میاد اگر کسی حوصله داشته باشه روی جوابها تحلیل کنه.
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
چای/آب/پاییز /گیتار /شیشلیک/قرمز /خودم ادامش میدم :میوه :پرتغال / فلز :آهن/سیاره :پلوتو/گل :رز قرمز /
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
تار،دوغ،مس،زمستان،قرمه سبزی،قرمز،
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
مس قدیمی ترین فلز مورد استفاده انسان هست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٠
١
١
سلام ... من انسان هستم / بقيه ساخته من هستند
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
دیسک کمر گرفتم:))
faride
faride
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
آناناس گلاسه ...عنصر فک کنم منظورت همون آب و هوا و خاک و آتش! اگه اینه که آب ... بهار ... آبی ...
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
همین فریده بهتری:))اگه آناناس گلاسه بودی اصلا دوست نداشتم!!
faride
faride
٩٣/١١/٢١
٠
٠
یعنی الان دوسم داری؟!^__^ چقد؟! :دیییی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اگه من ساز بودم فلوت/اگه نوشیدنی بودم آب طالبی/اگه فصل بودم زمستون و زمستون بعدش فروردین(بقیه ماههای بهار چون گرمه هوا دیگه دوست ندارم)/اگه غذا بودم لازانیا/اگه عنصر بودم هیدروژن/اگه رنگ بودم بنفش
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
همین خودم کافیه / ازین ( اگر ، اگه ) ها خوشم نمیاد.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
علی جان این از اون اگه ها نیست که خودشونو جای شخصیتی دیگه میزارن///یه مدل دیگه اس برای سرگرمیه.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
کلا بهش حس بدی دارم یاد ی خاطره تلخ میندازه منو / ممنون ازت :)))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
بذارین من خاطرشون بگم...بچه بود گفت من شله هستم همه ریختن گاز گازش کردن..بچه ترسیده شده از او موقه:/
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
نوشیدنی ؛آب طالبی/ عنصر؛جیوه / فصل ؛بهار / ساز؛ گیتار / غذا؛ قرمه سبزی / رنگ؛ خاکستری
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
جیوه سمیه....مسموم کننده:))مسمومیت با جیوه بسیار خطر ناکه
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢١
٠
٠
آب/جیوه(هیشکی جرئت دست زدن بهمو نداره:دی)/پاییز/گیتار یا سنتور/سبزی جاتو میوه هارو بجا غذا ترجیح میدم/مشکی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢١
٠
٠
دست اون ادمینی ک هنو بیداره نشسته داره تندتند تایید میکن درد نکنه:دی خداقوت:)خخخخخخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
من جووونیام یه نسخه ی کاملشو همینجا گذاشته بودم....یادش بخیــــــــــــر (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
مثل اینکه توهم زدم...پیداش نمیکنم :/
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
خلاصه دوستان میتونن برای راحتی کار تکتس و کپی کنن و تکمیلش کنن :)) اگه نوشیدنی بودم، دمنوش سیب ودارچین/اگه من عنصر بودم، اکسیژن(کلا اعتماد به نفسم بالاست) /اگه من فصل بودم، یقینا و قطعا بهـــــــــــآر /اگه من ساز بودم، پیانو(فقط چون باکلاسه) /اگه من غذا بودم،قیمه بادمجون (اصلنم مهم نیست خیلیا دوسش ندارن....من خودم که عاشقشم)/اگه من رنگ بودم ، بناس زنق... یه رنگ هم تخفیف نمیدم (^_^)
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی: شیر کاکائو^_^ | عنصر : هلیم | فصل : پاییز | ساز: سنتور | غذا: اشکنه | رنگ: آبی |
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی؛چایی پررنگ داغ تو یه عصر زمستونی/عنصر؛ آتیش تو یه شب پاییزی لب ساحل /فصل؛ پاییز (خصوصا روز جمعه) /ساز؛ آکاردئون دست یه انسان روشندل که روح آشفته ی مردمه کلافه ی پشت چراغ قرمز رو چند ثانیه با صدای سازش آروم میکنه و سر حالشون میاره/ غذا؛ الان تو فکرم بگم کله پاچه به خودم توهینه یا نه؟!!خخخ. اما با عشق کله پاچه بودم چون تنها غذایی هستش که اگه هوس کنم واقعا ضعف میکنم/ رنگ؛ 100% لیمویی . . .
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢١
٠
٠
داشتم فکر میکردم شما چند وقته کجا رفتین؟؟:\ نصف انجمن ها روی شما وسمیرا وآقا مهزیار و فاطمه خانوم وګلپری میچرخید یهو ګروه ناک اوت شد :))
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
کله پاچه خیلی باحال بود D: لیمویی رو هم تو موقعیت میگفتین دیگه کامل میشد :) قشنگ و متفاوت نوشتین.مرسی.
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢١
٠
٠
ممنون خانوم بابایی.من که هستم اما نه به شدت سابق. ناک اوت نشد اما آره شاید دل و دماغ گذشته نیست. خیلی بحثای جالب و فانی پیش میومد.
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
ممنون از شما مائده خانوم. بله من و کله پاچه خیلی همو دوس داریم!!! خخخخخخخخخخخ. اتفاقا واسه لیمویی هم میخواستم بنویسم. نمیدونم چرا یادم رفت، یه تابلوی زمینه سفید که تصویر یه لیوان شربت لیمو که داخلش یخ هم هست وسطش نقاشی شده. هم جیگر آدم حال میاد و هم رنگ زیبای لیمویی رویت میشه...
maede
maede
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
بسیار هم زیبا :)
vesal
vesal
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی:چای هلی (بوی هلش زیاد باشه)/عنصر :خاک/فصل:بهار شایدم زمستون(البته اگه وجود داشده باشه)/ساز:ویولن/غذا:قورمه سبزی ی اشی ک مامانم بپزن/رنگ:قرمز
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اگه نوشیدنی بودن باواریا انار. لامصب از سیبم خوش مزه تره خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
:/ :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢١
٠
٠
فصل هم بهار مخصوصا 13 بدرش . اصن بهار به ادم امید دوباره میده. ولی خب تو برگای پاییز هم بدک نیست هنذفری بزنی و موزیک غم گوش گوش و تریپ شکست برداری خخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/١١/٢١
٠
٠
الان مثلن شما تریپ شکست برداشتین تو عکستون دیگه؟!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
خخخ به نکته ظریفی اشاره کردین . نه خودمم الان به اواتارم توجه کردم خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اقا من فصلمو عوض میکنم:))زمستون..ابم با ارش تو ی جوب نمیره:))
d_toktam
d_toktam
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اگه نوشیدنی بودم چای دارچین!/اگه عنصر بودم اکسیژن/اگه فصل بودم بهار/اگه ساز بودم کمانچه/اگه غذا بودم عدس پلو!اگه رنگ بودم سبــــز
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی:آب پرتقال / عنصر:اکسیژن / فصل:پاییز / ساز:ویلون / غذا:شیشلیک / رنگ:آبی :)
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١١/٢١
٠
٠
گل:کاکتوس/فلز:سرب/خواننده:سمت راست آواتارم/شعر:سیاسی/حیوان:ببر
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:///غذا؟رنگ؟؟ساز؟؟؟:///////////
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
اونا زیاد مهم نیست...!!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی :اب سیب^ـ^عنصر:آب/فصل:بهار/غذا:نون پنیرخخخخ/رنگ:سبز^ـ^ساز:گیتار یا چنگ اینا کلا چیزاییه که دوس دارم:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
با فصل و رنگ و سازت موافقم.
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١١/٢١
٠
٠
آب،آب،زمستون،گیتار،قورمه،آبی آسمونی....جالب بود!
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اگه ساز بودم پیانو*اگه نوشیدنی بودم هات چاکلت*اگه عنصر بودم اکسیژن*اگه فصل بودم بهار*اگه رنگ بودم سفید!غذا دوست نداشتم باشم! :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی :شیر موز، عنصر:کربن چون یک عنصر بین نشینه ،فصل:زمستون، ساز پیانو یا ویالو، غذا:آب دوغ خیار. تو یک روز گرم تابستونی، رنگ:آبی فیروزه ای
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
آب انار:)بهار:))سبز:)مممم قرمه سبزی :) سنتور:)هوااا:)
faride
faride
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نههههه آب انار نه...یکم حساسیت دارم بهش :/
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نوشیدنی؟؟؟ شراب .......عنصر؟؟اکسیژن.......فصل؟بهار............ساز؟؟فلوت.........غذا؟قورمه سبزی........رنگ؟آبی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
شراب شما سانسور نشد ولی مال ما شد/انگار مال ما قاطی داشته توش/خ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
مال شما درصدش بیشتر بوده ... یکم رقیق تر برادر
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
برادر ما دلمون پاکه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
الهی .....خدایا توبه:/
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اینا چیه ک تایید میشه....
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
چن سالته ای حرفا رو میزنی؟؟شوخیشم زشته..تا 40 روز نماز روزه ادم قبول نیست
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
نوشیدنی؟نوشابه....عنصر؟عنصر آهن:))).......فصل؟بهار........ساز؟من هم پیانو هم گیتار......غذا؟کباب......رنگ؟سبز.....
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
نوشیدنی:شیر موز! عنصر:هیدروژن! فصل:پاییز ساز:ویولن غذا:آش رشته! رنگ:آبی آسمونی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
موکا... یُد...پاییز...هارمونیکا...لازانیا.... بنفش
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٤
٠
٠
نوشیدنی: فقط آب عنصر : البته که اکسیژن :))) فصل : فقط و فقط بهار عاشقشممممممممم..... :))) ساز : ویولون غذا : کشک بامجون خیلی دوسش دارم رنگ : سبز و صورتی و آبی و...... :)))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٥
٠
٠
اگه نوشیدنی بودم فقط اب زرشک/اگه من عنصر بودم سیلیس/اگه من فصل بودم بهار اگه من ساز بودم گیتار برقی /اگه من غذا بودم شله/اگه من رنگ بودم مشکی