خانه انجمن همه چیز(اینـ)ــجاست!
٦٧١
٥١
t_tooshle

همه چیز(اینـ)ــجاست!

همه چیز(اینـ)ــجاست!

شاید سریال همه چیز آنجاست رو دیده باشید .به نظر من ضعفای زیادی داره .اما اگر شما نویسنده این سریال بودین چه طور تمومش می کردین؟

٩٣/١١/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ما ندیدیم :| ولی اگه میدیدیم خوب تمومش میکردیم مثلا همه با هم ازدواج کنن خخ
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٠
٤
٠
ب نظر من خعلی صحنه های تکراری داره.مثلن هر دفه مهدی گریه میکنه و زنش میاد دیالوگای تکراری میگه!یا بابای مهدی ناراحته،میاد تکیه میده ب دیوار و باز مهدی میاد حرفای تکراری میزنه!!اخرشم همه باهم خوب میشن دیه.از سریالای ایرونی بیشتر ازین انتظار نمیره!!
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
نمیدونم کی میخوان این ایرانیا به پایان تلخ و غیر منتظره رو بیارن...یه پایان مثل پایان نابرده رنج :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ظریف نگاه کن به سبک خانوم رفیعه خخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
سریالش که خوبه ... زنه مرد ...
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:|
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١١/٢٠
١
٠
فقط یه صحنشو میدونم......تا یکی میاد تو خونه خانومه برمیگرده میگه: بشین تا برات چایی بریزم!....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ آره انگار کار دیگه ای تو اون خونه نداره
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
فقط خدا کنه هرچه سریع تر تمومش کنن...اگه بیشتر از 2،3 قسمت دیگه طول بکشه گندش در میاد کم کم...هرچند من چند قسمت درمیون دیدمش!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
من فقط جمعه ها ک خلاصشه رو میبینم خیلی کشش میدن...در برابر فیلمایی ک میبینم فیلم خوبی نیس..هر چند نباید امریکارو با ایران مقایسه کرد:|همه بمیرن خوب میشه:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
١
٠
من ندیدمش.
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/٢٠
١
٠
به نظر من بهترین سریالیه که تو عمرم دیدم. ادب از سر و روی سریال میریزه،دقیقا کلیداسرار ورژن ایرانیه.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
١
٠
دقیقا خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
١
٠
من یکی دو بار اتفاقی دیدم تهوع آوره.....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
0 0
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
سریال خوبیه / من خیلی خیلی کم تی وی نگاه میکنم ولی این سریال طوریه که سعی میکنم از دستش ندن واقعا برای من ک خیلی خوب بوده حداقل تا الانش
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/٢٠
٣
٠
این سریال ایرانی ها هم آخرش هیچی نمیشه ! حیف اون پولی که واسه ی ساختش خرج میکنن ...!!!...
korosh
korosh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
منکه میبینم هرشب خیلیم خشکله زیادم دوسش دارم ! تزه شده بعضی وقتا تکرارشم میبینم ! :| خب خوشکله دیگه از این بهتر !!!!!! ایشش
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ شما کلا خوبین
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٠
١
٠
حیف که شیلنگ آب و نمیبندن، وگرنه سریال خوبی بود ،خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خوبه بد نیس خوبه ک بعضی از حرفا ی قشنگ رو میزنن ولی بهتره حرفی نباشه بیشتر عملی باشه اخرشم اینه ک اون پسره کی بود اها اون نصابه ماهوارهه اون قاتله! فانی هم میاد بیرون از زندان ولی دوباره میره تو به دلیل کلابرداری و فریب دادگاه! مهرانم با نازنین ازدواج میکنن ! قهرا و کدورتام پاک میشه!خخ
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
نه شوهر خواهر منشی فانی قاتله :|
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
درسته فیلم ایرانی اخرش همه چی به خوبی خوشی تموم میشه! ولی من دلم میخواد مهران به عشقش برسه ^_^
faride
faride
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
نه اونم قاتل نیس...شاید شریک فرهاد قاتل باشه !
vesal
vesal
٩٣/١١/٢١
٠
٠
من نیز گلپری^_______^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اره اینم احتمالش هس ولی من با خزان موافق شدم!
korosh
korosh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نخیرم دوست فانی اون کلاهبرداره اسمش و یادم رفته اون قاتله ! ببینین کی گفتم !
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
منم با پاییز موافقم شوهر خواهر منشی فانی قاتله!پول و جواهرو جز اون کی لازم داشته؟!آقا کوروش جلال خودش پولداره دزد نیس که!
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
دعوا نکنین!من کشتمش!به کسی نگین دیگه :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢١
٠
٠
خخخخخ فائزه! جیم فقط قاتل نداش!
korosh
korosh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
دیدین گفتم شوهر خواهر منشیه قاتله !!!!!!!!!!!!!! بالاخره ب حرفم رسیدین =)) خخخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
برادر! کتبا نظرتون اون بالاس روز روشن و...!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
چند قسمتشو دیدم ..اموزنده است! ولی به نظر من فرهاد قاتل نیست! جلال قاتله! خود خودشه نامرد..دختر مرد و بدبخت کرد..خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
مردم*
faride
faride
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
لازم به ذکر من نگاش نمیکنم کلا فک کنم4 قسمتشو دیدم:) ...داستانش خوبه اما بازیاشون اوایل خیلی مصنوعی بود!
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢١
٠
٠
خیلی خیلی موافقم....!
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
از بازیگرای سرنوشت مصنوعی تر؟؟:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
با سریال های کره ای شوخی نکنین...سرنوشتتتتتت یا همون ایمانننننننن لی مین هوووووش فدایی داره :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
هرچیزی که نویسندش نوشته باشه...عکسش (ه_ه)
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
در کل سریال بدی نبود.بعضی دیالوگا و رفتارا خیلی طبیعی به نظر میرسید و آخرشم اگه مهران با نازنین ازدواج نمیکرد واقعی و بهتر میشد.
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
عه!نه ازدواج کنه:|
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
نه اینا باید بهم میرسیدن! مهران گناه داشت ^_^
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اگه من نویسنده بودم............آخر فیلم رو اینطوری تموم میکردم ک لحظه ای ک نازنین و مهران دارن ازدواج میکنن هنو دارن خطبه عقد رو میخونن یهو تهران زلزله میاد و همه چی خراب میشه همه چی یا مثلا آمریکار ب ایران حمله میکنه و ی بمب اتم و همهشون میمیرن.............................کلا فیلم ها تهش حدس زدنیه قاتل هم همون پسره ک ی بار امده بودماهواره رو نصب کنه.....بعله
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
١
٠
مو اصلا سریال نمیبینوم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
بابای من اون لحظه ای کا قاتل مشخص شد همش داشت میگفت:آشغاللللل پشیمونی فایده نداره که!اصن انگار واقعیه!آخه پدر من این همه فشارررر؟خخخخخ فیلمش بد نیس دست اون نویسنده درد نکنه که اینقدر داره کشش میده آورین آورین/
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٢٢
٠
١
اصن تلویزیون نگاه نمیکنم. اونم سریالای ایرانی.حتما باز همه چی به خیر و خوشی تموم میشه دیگه
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
قسمت اخرش بود امشب !تموم شد دیگه!
مبینا
مبینا
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
به نظرم خنک تموم شد . از هر جایی می پریدن به جای دیگه . از مهدی می رفت به نازنین. از نازنین می رفت سمانه