خانه انجمن سه تا قانون تصویب کن!
٧٢١
١٠١
mery

سه تا قانون تصویب کن!

سه تا قانون تصویب کن!

حتما تا حالا با قوانین زیادی برخورد کردین.

.خونه تون رو فرض کنید ،شما باید برای خونه تون 3تا قانون بنویسید و جریمه ی هر قانونی که بهش عمل نشه رو تعیین کنید

٩٣/١١/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٩
٠
٠
قانون اول: حداقل هفته ای یه بار جورابامونو بشوریم اگه عمل نکردیم مجبور شیم جورابای همه رو بشوریم. قانون دوم: اجاق گازو حداقل هر 6 ماه تمییز کنیم اگه تمیز نکردیم اشکالی نداره خخ. قانون سوم: وقتی به اندازه یه قاشق برنج تو قابلمه میمونه به دلیل تنبلی واسه اینکه قابلمه رو نشوریم برنج و با قابلمه تو یخچال نزاریم اینو اگه عمل نکنیم دیگه قابلمه واسه غذا پختن نداریم پس مجبوریم عمل کنیم.خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
6 ماه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هفته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خدای من
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
... هنوز خنده م بند نیومده...خخخ!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٩
٠
٠
خخخخخ خدا نکشتت سمیرااااا
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
سلام... عالي بود
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اینا رو نمیګفتی شک داشتم سمیرا باشی :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
وای سمیرا خخخخخخخخخخ لایک داری فجیع
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخ. عالی بود . . . من هر شب که شیر گرم میکنم واسه خودم حواسم پرت میشه و شیر سر میره ! الان فهمیدم چه ظلمی کردم در حق مادرم! فقط 1 سوال، جوراب پارازین رو مگه میشورن !! خخخخخخخخخخ .
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
مگه با آل استار و کالج و کلارک تو این مایه ها جوراب پارازین می پوشن؟؟؟ :| خخ نمیخواستم ریا بشه خودتون خواستین خخخ
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
قانون سوم خیلی عاااااااااااالییییییییی بود! :))))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
میپسندم........خخخ سمیرااااااااا با دومی و سومی شدیدددددد موافقم.
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/١٩
٠
٠
۱) وای فای ساعت ۱۲ شب خاموش(جریمه: تا سه روز عدم استفاده از وای فای) ۲) هفته ای یک بار قرمه سبزی ( جریمه: سه روز اعتصاب غذا) ۳) آخر هفته ها ‌بیرون شهر ( جریمه: شکستن ظروف) خخخخخخ
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٩
٠
٠
بی اعصابین هااااااا خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
خععععلی هم بی اعصاب!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
عه ینی تا حالا نشده از 12 رد بشه خخخخخخ بی اعصابین ها...ایششش
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ بی اعصاب کجا بود، شوخی بود اینا، وگرنه من به این خوبی خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
محمد روحیش لطیفه:)))
korosh
korosh
٩٣/١١/١٩
٠
٠
ما دموکراسی داریم هرکی هرکار دلش خاست بکنه :دی بزنین بترکونین خخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
خیلی هم خوب!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ :)))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآ>>>>>>>>................حممممممممممممممملللللللللللللللللللههههههههههههههه................بترکونین خانشانه...جغفر تانکه بیار
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٩
٠
٠
1- چک کردن چند باره شیرهای آب ،گاز و دزدگیر ماشین در شب ممنوع (جربمه :یک شب خوابیدن با شیر گاز باز !!) 2-سرو صدا ناشی از دراتاق، صدای گذاشتن لیوان آب روی اپن و.... شبها ممنوع( جریمه : یک شب خوابیدن با صدای اپرای موتزارت!!! ) 3-تماشای تلویزیون شبها ساعت 10 الی 11 فقط شبکه نمایش سریال سرنوشت (جریمه :دیدن 22قسمت قبلی سریال یکجا و یک نفس !!!!)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٩
٠
٠
من عاشق قانون شماره 1 شدم تمام :D
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
:////:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
اره قانون شماره یک باحاله:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
تماشای تلویزیون رو کلا ممنوع میکردید بهتر نبود؟!!خخخ!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خدایی جریمه شماره یکو حاضری اجرا کنی؟؟؟ سمیرااااا برو تو کار پختن حلوا.خخخ ببخشید آ آدم وسواسی سخت ترک میکنه.
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اینا مشکلاتی هست که هر شب من رو رنج میده ، پس به نفع منه نه به ضرر . هزینه حلوا هم به سود شما !!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
حالا ی بار چک کردن اشکال نداره ولی چند بارش خدایی آدم اذیت میشه.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
حالا ی بار چک کردن اشکال نداره ولی چند بارش خدایی آدم اذیت میشه.
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/١١/١٩
٠
٠
1-دروغ اکیدا ممنوع 2-عالم محضرخداست 3-بخوان
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
فک کنم قانونا فقط مال خودم باشه:دی خب 1-دیه شیشه خالی رو تو یخچال نذارم ب بهونه اینک اب ک دوباره توش میریزیم زودتر سرد شه!!!!! 2-هفته ای دوبار بریم بیرون بچرخیم 3-هر کی تو خونه دعوا شروع کرد تا ی هفته شستن همه ی ظرفای غذا با اونه(من بدبخت میشم در اینصورت البته:دی)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
قانونِ سوم و پرانتزش منو ترکوند!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٩
٠
٠
:دیییییییی
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٩
١
٠
1. روزی حداقل دو وعده بستنی حتما بخورم ....(جریمه؛ اگه نخورم فرداش حتما سه وعده رو بزنم به رگ ) 2. روی میز کامپیوتر چیزی جز موس و مودم و مانیتور و دو عدد اسپیکر و یه گلدون گل طبیعی چیز دیگه نذارم (جریمه؛ اگه چیز دیگه بذارم به قول یه بنده خدایی زرتی بیوفتم بمیرم خخخخخ ) 3. هفته ای حداقل تا دو وعده ساچمه پلو داشته باشیم (جریمه؛ اگه نداشته باشیم اعتصاب میکنم نمیذارم اون هفته به سلیقه بابام قرمه سبزی داشته باشیم) بعله!!!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/١٩
٠
٠
ساچمه پلو آخه ! خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
من با بستنیت خیلی موافقم :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ای بابا بحث بستنیه که.خخخخخ منم حاضرم تو جریمه ی شماره یکت شریک بشم.
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ساچمه پلو به این خوبییییی!!! خیلی ام دلتون بخواد دهع! فاطمه جونم دعا کن بیام اونجا کلی باهم بستنی میخوریم خخخخخ عهههههه فاطمه بانو شما هم؟؟؟؟بستنی عایا؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ایشالا ایشالاااااا
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
1.خداوکیلی رو راست باشیم 2.محبت کنیم بی منت. 3.قدر بدونیم و حرمت بذاریم بهم(جریمه های هر سه هم: تنهایی بکشیم تا آدم شیم!) // و اگر کمی طنز نگاه کنم به قضیه: 1.هِی لیوانِ جدید بر نداریم از جاظرفی و یک قورت آب و روی اُپن! و باز بعدی!(جریمه اش: محرومیت از مصرف آب بطور مادام العمر!!) 2.اگر با کامپیوتر کار نداریم خاموشش کنیم و الکی هی نریم از حالت استند بای خارجش کنیم همینطوری الکی که شاید یه ساعت دیگه دو خط تایپ داشته باشیم! (جریمه اش: فشار دادن موس در حلقومِ فرد خاطی!) 3.وقتی کنترل دست ماست سواستفاده نکنیم و هی کانال عوض نکنیم، بقیقه هم آدمن بخدا! (جریمه اش: تماشای برنامه های کلیه ی شبکه های تلویزیون!/ اگر بدونید چه تنبیه سخت و طاقت فرسا و خشنیه هرگز اینطوری چپ چپ نگاه نمیکنید این قسمت از کامنتِ منو!))
vesal
vesal
٩٣/١١/١٩
٠
٠
واویلا ینی اینجوری ک گفتین من باید مادام العمر در حال تنبیه شدن باشم://
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اینکه کنترل دستم باشه همه رو دق بدم خیلی خوشم میاد =))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
محرومیت ماداالعمر از آب خیلی خوب بود خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
من اینجا کامنت گزاشته بودم نزاشتم.اوووم.محرومیت مادام العمر از آب خوبه دومی رو که کامل موافقم سومیم مرگمه .حالا اگه اون کامنتمم تایید بشه میبینین کلی توفیر داره با این یکی خخخخ آخه یادم نمیاد چی گفته بودم.
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٩
٠
٠
فقط اگه یه روز : 1= دروغ نگی 2= غیبت نکنی 3= مسخره نکنی 4= حروم نکنی 5= منفی گرایی نکنی 6= منت نذاری 7= رو دربایستی نکنی 8= دل کسی رو نشکونی 9= امیدی رو نا امید نکنی اون روز رو واقعا زندگی کردی ...
هاچ
هاچ
٩٣/١١/١٩
٠
٠
0_o
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٩
٠
٠
از فاز مذهبی بیاین بیرون :) یکم طنز
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٩
١
٠
1_هر چقدر که دوست داریم بخوابیم2- هر چقدر که میتونیم بخوریم 3_هرچقدر میخوایم از اینترنت استفاده کنیم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٩
٠
٠
آی گفتید...! رویاش هم قشنگه!
هاچ
هاچ
٩٣/١١/١٩
٠
٠
اینا رو که همه انجام میدن نیازی به قانون نیست!
saiideh70
saiideh70
٩٣/١١/١٩
٠
٠
احسنت!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٩
٠
٠
هاچ عزیزم نیست :) قربونت برم واسه من که نیست خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٩
٠
٠
من یکسره خدا خونه خالمم میشه قانون برا خونه خالم تصویب کنممممم؟؟؟
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خونه خاله که قانون نمیخواد کههههههه ...تازه اگه بهتون گفتن مگه خونه خالهته باید بگین بععععله که هست !!! نه که خودتون محدودیت بذارید واسه خودتون ... اینجوری که دیگه نمیگن خونه خاله است....والا
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخ بش فک نکرده بودمااااا
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:|
vesal
vesal
٩٣/١١/١٩
٠
٠
عاقا چرا اینجوری قانون میذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ی کم ملو تر رفتار کنین:دی
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٠
١
٠
بند 1: در هنگام رفع حاجت دمپایی را خیس نکنید ( درصورت انجام این عمل یه هفته با آب داغ باید خودتان را بشویید ) / بند 2: نزدیک شدن به کمد شخصی اینجانب ممنوع ( در غیر این صورت فرد خاطی در داخل همان کمد محبوس شده و به مدت یه هفته موظف است به عنکبوت ته کمد خیره شود ) بند 3: درصورت زیر پا گزاشتن قانون بند 1 به صورت متوالی نامبرده به صورت مادام العمر حق استفاده از هیچ گونه دمپایی را در هنگام رفع حاجت نداشته و انجام عمل گلاب به روتون به صورت پا برهنه صورت میگیرد... با تشکر روابط عمومی شرکت مهندس اینا
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
مهندس؟... خخخ!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخ ااایییی
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
سلام ... 1- تا من هستم بقيه نيم من هستن 2- من كه خواب هستم بقيه هم بخوابند 3- من كه در اينترنت هستم بقيه فيلم ببينن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
بسیار خودخواهانه آقا :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
سلام ... تعداد كساني كه اينگونه هستند 90 به 10 است
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢١
٠
٠
منو به فکر فرو بردید آقای روشناوند... خیلی هم بیراه نمیگید ها... دقت که میکنم...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
جبار سینگ:)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
با آخری قد یک دنیا موافقم.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
1- هیچ کس حق نداره رو کاناپه ها دراز بکشه. اگر کشید جریمش تنبیه بدنیه قطعا 2- غذا خوردن رو زمین ممنوع، پشت میز آشپزخونه میشینین غذا میخورین بعدشم با دستای مبارک خودتون ظرفتون رو میشورین یا میذارین تو ماشین ظرفشویی. جریمه عمل نکردن بهش هم غذا خوردن تو ظرفای کثیف رو سرامیکای کف خونست. شوخی هم نداریم :| 3 -وقتی یکی تو اتاقشه و در اتاق بستست حتما داره یه کاری میکنه که احتیاج داره تنها باشه. ده هزاربار صداش نکنین یا بدون در زدن نپرین وسط اتاقش :| جریمه این کار اینه که فرد خاطی زتده زنده آتیش بگیره. خیلی رو مخمهههههههه :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
آخری خیلی حوبه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خوب بود ... ولی بی اعصاب بودن ها؟.. نبودن؟!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
آخری رو هستم باید بکشیمشششششش
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اګه هر 6 تا بچه هام منو تو قایم موشک بازی هاشون راهم ندن هر روز ساعت 5 صبح بیداری اعلام میکنم نمیذارم بخوابن ! اګه همسر ګرام هر روز یک شاخه ګل دستش نباشه از دم در راهش نمیدم بیاد خونه :)) هرشب قبل خواب همه مسواک باید بزنن وګرنه میرم به خانم معلمشون میګم سر صف به همه بچه ها بګه =))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
فکر میکردم بچه هات میدونن که باید مسواک بزنن خخخخ به جای اینکه بیای اینجا کامنت بزاری برو یکم بهشون ادب یاد بده .
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خخخخخ 6 بچه رو مبافقم.....تازه گرگم به هوا هم دوست دارمممممم ...راست میگه خو الان برو به بچه هات یاد بده ...البته نه سعی کن تمرین کنی جلو 6 تا بچه ات سوتی ندی دیگه منم نمیتونم ماست مالی کنم خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢١
٠
٠
بچه هام همه چیز بلدن ! بعله! چی فکری خاله سمیرا؟؟خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢١
٠
٠
عادت دارن به سوتی هام خودشونم مث خودم بار اومدن :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
جکومت نظامیه..دیکتاتوریه:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
پرورشگاه مخین باز کنین
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
فقط یک قانون :عشق هیچوقت نباید از خونه بره...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
ای جونمممممممممممممممممممممممممممممممم...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:**
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
قوانین کنکوری........قانون 1: کنکوری تو یه روز 2 تا فوتبال نیگا نمیکنه(جریمه: ندیدن فوتبال 120 و اخبار ورزشی ب مدت یک هفته) 2: کنکوری حق نداره کتاب جلوش باز کنه زیرش جیم بزاره بخونه یا اس مس بازی کنه(جریمه:بعد اعلام نتایج تا دو هفته باس زار بزنه!)....3 کنکوری تو خونه دس ب سیاهو سفید نمیزنه،اتاقشم مرتب نمیکنه،بایدم واسش آجیل و شیر موز و شیرینی و میوه و... بیارن(جریمه: همه ی تقصیر های رتبه ی بد به گردن شما میافته)........من ب قانون 3 خیلی پایبندم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
خواهر من هر کاری که نمیکنه ها میگه با اخبار ورزشی...من:ژله درست کردم خواهر:ساعت 6 با اخبار ورزشی....من:ظرف شستن خواهر:بعد اخبار ورزشی....من:بیسکویت؟خواهرم: با اخبار ورزشی....من:میخام بمیرم خواهرم:قبل از اخبار ورزشی.....خخخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اتفاقا از قانون توی خونه بدم میاد.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
خوبه که
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اینقد حساس نباش که تا یکی ی چیزی گفت زرتی بغض کنی جریمه یکی شق بزنم تو گوش خودم.دوم یکم از نت وامونده دور شو به زندگیت برس جریمه نتت که تموم شد تا ی ماه نت بسته اینترنتی نگیری@-@( عمراااااا)سوم گیر ندین به من حالا هر کاری که میکنم یا به هر چی که فکرم مشغوله.جریمش مستفیض شدنه
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
شما که اصلا اعصاب ندارین خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اوه اوه! آره...! فاطمه خانوم که خعععععععععععلی بی اعصاب نشون میدن اینجا! صبور باشید خواهر!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
حالا اینجا گفتن 3 تا ولی من ی عالمه قانون و جریمه باید برای خودم در نظر بگیرم. و اما جواب شما آقایون همی که هست خخخخخخ خعلیم خوبم خخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
آبجی شما بیشتر واسه خودتون جریمه نوشتین تا قانون،
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
خخخخ حالا خیلیم عمل نمیشه به جریمه هام داداش گلم ولی خدایی اون اولی عذابه برام خیلی حساس شده روحیه ام نمیدونمم چرا؟؟؟؟ خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
با ساعت خواب من کاری نداشته باشن(جریمه: 5ساعت بیشتر میخوابم) به کتابام کاری نداشته باشن(جریمه : تعداد بیشتری رو کف اتاقم پهن میکنم، چیه خب؟! من کتابام دوروبرم ول نباشن نمیتونم تمرکز کنم) کسی هم با ماگ محبوبم کار نداشته باشه(جریمه: شاید یه وخت دیدین توش سوسک هم زندانی کردم...خب بلاخره باید یه کم آدمو درک کنن دیگه...شاید لازم بوده توش بذر گل بریزم...شاید لازم بوده کفشدوزک توش بریزم...شاید پروانه های کلم رو به عمد توش گذاشتم..ای بابا ماگ خودمه دلم میخواد کرم خاکی توش بذارم:| پرانتز بسته.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
ماگ؟ 0_0
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
اوهــــــــــــــــوم :))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خخخ خب ماگ چیه موشه؟
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
شله منو خوردن حکمش اعدام.....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
خخخ ی دیگ شله رو کلا باید واسه شما بزارن کنار خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
قانون 1:هر کی به من بگه تو چقدر زبون داری باید یک شارژ5هزار تومنی بخره 2:وقتی کار با کامپیوتر یا لب تاب تموم شد کاورش رو بزارن 3:هنگام غذا خوردن سفره رو چرب نکنن و گرنه مجبورن 2هفته سفره ها رو با دستمال سفره پاک کنند/