خانه انجمن عاجز امروز، توانمند فردا!
٦٤١
٤١
r_roshnavand

عاجز امروز، توانمند فردا!

عاجز امروز، توانمند فردا!

دختر و پسر بي دست و پايي كه در انجام امور ساده خود هم عاجز است. پس از ورود به مدار زندگي و آشنايي با افت و خيزهاي آن تبديل به زن و مرد قوي مي شود.

چه چيزي باعث مي‌گردد بصورت ناگهاني جهشي اين گونه داشته باشند؟

٩٣/١١/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٨
١
١
اوللللل خخخه
میرزای اصفهانی
میرزای اصفهانی
٩٣/١١/١٨
٠
٠
تبریک به وزیر ورزش و جوانان آینده!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٨
٠
٠
موفق باشی;)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٨
٠
٠
ممنون خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
قوداااااااااااااا
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٨
٠
٠
مادر شوهر و خواهر شوهر قطعا :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٨
٠
٠
از شما بعیده! از خدا بترس!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٨
٠
٠
عه چراااااا
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
:)خخخخ
میرزای اصفهانی
میرزای اصفهانی
٩٣/١١/١٨
٠
٠
سردی و گرمی روزگار، دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی که کمر شکن هستند، اما به هزاران علت روبروی آنها طاقت می آورند.
vesal
vesal
٩٣/١١/١٨
٠
٠
سلام....رسیدن بخیر.....زیارتاتون قبول.
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٨
٠
٠
اجبار:(
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٨
٠
٠
آفرین! خوشم اومد! ولی خب خیلی کلی گفتید.
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٨
٠
٠
آدمیزاده دیگه ... حتما باید بالاش فشار باشه تا جهش پیدا کنه ...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
تو کی جهش پیدا میکنی؟؟هز چی فشارت میدیم فایده ندره
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٨
١
٠
"پرواز اجباری از آشیانه" حتی جوجه پرنده های ضعیف تر رو هم وادار به پرواز میکنه... منظورم: اجباره. اجبار به تحملِ همه چیز. چون دیگه اوضاع مثل همیشه نیست که همه چیشون حاضر و اماده باشه. و ناچارند روی پای خودشون بایستند./ انجمن قشنگی گذاشتید. مرسی.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
دقیق زدین توی هدف
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٨
٢
٠
سلام :))) مجبورننننننننننننننن به نظرم همچین بی دست و پام نیستن فقط تو خونه ی پدری استراحتشون بیشتر بوده کارو بلدن ولی انجامش نمیدادن. البته بعضیاشون به خودشون سختی نمیدن دادگاه طلاق مهریه . انگار اومدن خاله بازی.اینجور زندگیها تهوع آوره.زندگی رو باید با صبر و حوصله ساخت.قرار نیست زن و مرد همدیگرو تغییر بدن قراره باعث تکامل همدیگه بشن.
میرزای اصفهانی
میرزای اصفهانی
٩٣/١١/١٨
٠
٠
دقیقا درسته، اعلام موافقت.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/١٨
٠
٠
مگه این انجمن درباره ی بعد از ازدواج بود؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٩
٠
٠
خخ هاچ شما ببخش :))))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/١٨
٢
٠
اگه نگیم بی دست و پا بهتره فقط یه کم تنبلن یه کم ها :)) من خیلی از کارایی که قبل از ازدواج به عهده مامانم بود رو الان با شوق و شور انجامشون میدم به نظرم اجبار هم خیلی درست نیس چون من الان به انجام دادن هیچ کاری مجبور نیستم ولی دوست دارم تمام کارها رو به بهترین نحو انجامشون بدم :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٩
٠
٠
آره خب من با این حرفم موافقم :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٨
٠
٠
منم همون اجبار ک بقیه گفتن..راستش خودم نمیدونستم ولی با اجبار موافقم:)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٨
٠
٠
بالاخره زندگی یه تعهده نسبت به هم....باهم جلو برن و باهم مشلات رو شکلات کنن..... پس در آخر همون دختر و پسر دست و پا چٌلوفتی میشن یه زن و مرد قوی....
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١١/١٨
٠
٠
حس مسئولیت پذیری....اینکه کوچک ترین اشتباه،بزرگترین و بدترین مشکلات رو به وجود میاره...سختی های زندگی....امید به آینده!!
maede
maede
٩٣/١١/١٩
٠
٠
بستگی به خود فرد هم داره البته!خیلیا تبدیل به اون آدم قوی نمیشن و همونطور مثل قبل میمونن!ولی در کل شرایط و یه سری انتظارات مارو تغییر میده و گاهی حتی مجبور میشیم برای رسیدن به خواسته هامون تغییر کنیم.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٩
٠
٠
این ک درک میکنه ک اگ نتونه دیگ پدر یا مادری نیس ک جبران کاراشو بکنن مجبوره خودش رو پای خودش وایسه و متوجه بشه ک زندگی شوخی بردار نیس
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٩
٠
٠
سلام.البته یه عده هم (له) میشن ، اما دلیل جهش اینه که میفهمن دیگه کسی نیست مسئولیت اشتباهشون رو قبول کنه و حتی جاشون تاوان بده... کلا دلیل قوی شدن سختی کشیدنه.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٩
٢
٠
مجبووورن اگه تغییر نکنن له میشن. زندگیشون از هم میپاشه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٩
٠
٠
ایوول دقیقادرسته :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/١٩
٠
٠
مجبورن مجبور............
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/١٩
٠
٠
احساس مسئولیت
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
...........
korosh
korosh
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
طبیعتا وارد این مبحثه نمیشوم ! با تچکر ، کوروش
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
ب زور وازدت میکنیم:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
جهش نیس...یهویی هم پیش نمیاد...مثل یه میوه که میرسه...ی ا درختی که به بار میشینه...این اتفاق هم به مرور زمان پیش میاد :) طبیعت انسان همینه یا یه کاری میکنه دنیا مطابق میلش بچرخه یا خودش مجبوره مطابق میل دنیا بچرخه...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
تشعشعات رادیو اکتیو
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢١
٠
٠
سختی روزگار...ی عمر ننه باباشان نون میذاشتن دهنشان ولی دیگه اون دوران تموم شده و خودشونو در معرض خطر میبینند و تلاش میکنند..میفهمن دیگه فقط خودشانن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
زندگی
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
منم با نظر 2نیادیده موافقم. این یه رونده که نمیتونه و نمیشه که ناگهانی اتفاق بیفته ، خیلی طبیعی یه که 2نفر از 2جنس و 2نیای کاملا متفاوت ، به نظر من اگه خیلی هم دست و پادار باشن بازم به زمان احتیاج دارن تا به قول شما در مقابل افت وخیزهای زندگی و همین طور در برابر انواع مشکل ریز و درشت قوی بشن و البته به نظر من به ی پختگی کامل برسن ...