خانه انجمن چند درصد از خودت راضی هستی؟!
٧٨٣
٦٥
آرش قلی زاده

چند درصد از خودت راضی هستی؟!

چند درصد از خودت راضی هستی؟!

این روزا از خودتون راضی هستین، از دنیای اطرافتون چی؟

دیشب یه بچه ی 8 ساله ی دست فروش رو سوار کردم تو راه ازش پرسیدم از این روزات راضی هستی؟ گفت :بله!تو دلم گفت اگه معنی رضایت رو میدونستی نمی گفتی بله. می گفت بابام گفته تا فلان قدر پول در نیاوردی نیا خونه. 

٩٣/١١/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
بستگی داری از چه جهت نگاه کنی....یکی از جهت پول نگاه میکنه...یکی از جهت مذهب...یکی از جهت خانواده.....من راضی ام..خداروشکر.....از همه جهت راضی ام...شاید یه موقع های خودم کوتاهی کردم ولی بازم راضی ام....شکر لله....خدا بزرگه....همچی درست میشه....تا خدا هست غصه ندارم....من بنده آن دمم که ساقی گوید....یک جام دگر بگیر و نتوانم...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
١
٠
امیدوارم تو این انجمن بیشتر واقعیتا گفته بشه تا *ایشاا... ماشاا....* گفتنا .
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
باور کنید وقتی من این کامنت رو گذاشتم هنوز نظر دوستم که قبل من کامنت گذاشته تایید نشده بود.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
هرچی میخواید بگید من معذرت میخوام ازین حرفم که گفتم نگید ایشاا... ماشاا... خخخ
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
من از خودم 80 درصد راضی ام.بعله هم!!!!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٣
١
٠
من ازخودم ودنیای اطرافم صددرصدراضیممممممممممممممممم
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٣
١
٠
از خودم هفت درصد راضی ام ... اون هفت درصدم به خاطر این که قاتل نشدم ...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
oooo حالا چرا قاتل ایمان
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
پس موتاد هستی:))
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١١/١٣
٠
٠
یعنی من عاشق این عکسم ! خیلی ! :)) اخمش خیلی دلنشینه . مهربونه اصلا ! هرموقع چشمم بهش میفته ناخوداگاه میخندم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
۱۰ درصد بیشتر راضی نیستم....
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
در حال حاضر 60 درصد از خودم راضیم ... 40 درصدش میمونه واسه آینده و برنامه ریزی هایی که باید انجامش بدم
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٣
٠
٠
از خودم راضی ام زیاد ، اما از بعضیا ناراضی ام خیلی ؛ اونایی که الکی شایعه ورشکستگی یه صندوق رو نشر دادند و باعث شدن یه هفته تو استرس باشم که کل زندگی ام رفته رو هوا ، و بعدش بفهمم یه شایعه بیش نبوده .
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
زندگیت پر از رضایت دادا
گل پری
گل پری
٩٣/١١/١٣
٠
٠
ورشکستگی یه صندوق ؟؟؟ یعنی چی ؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٣
٠
٠
منظورم موسسه مالي و اعتباريه
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٤
٠
٠
آ خ گفتی علی جان... البته من استرس این جایی که گفتی رو نداشتم اما از یه شرکت دیگه یه همچین استرسی دارم که هنوزم تمام نشده...
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٤
٠
٠
چرا اینکارارو با خودتون میکنین دوستان ؟؟؟ چرا استرس ؟؟؟ پولاتونو بدین به من قول میدم خوب نگهداری کنم و باهاشون ماشین نخرم خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٤
٠
٠
علی وضعش خیلی خوبه... من که همون یارانه ایی که میگیرمو سرمایه گذاری کرده بودم!!!! علی جان سمیرا خانوم قول داد ماشین نخره. بده پول رو ایشون نگه داره! خیالتم راحتتره...
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٣
٠
٠
دعا میکنم هیییییچ کس جای من نباشه....ولی از این وضعیت 80% راضی ام....اون 20 درصد برمیگرده به ضعف ایمانم و شرایط سختی که روز به روز بدتر میشه(دنیای اطرافم....هه!!) ...فعلا هم منتظر یک چیزم....اینکه یه روز تموم بشم...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
کاش میشد همه سفره ی دلشونو باز کنن تا .......حیف نمیشه. امیدوارم همیشه از زندگی راضی باشید
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٣
٠
٠
امیدوارم شما هم از زندگیتون راضی باشید و هرچه زودتر حالتون خوب بشه....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
باورتون میشه اگه یه نفر دیگه این انجمن رو میزاشت نمیدونستم دقیقا چی بنویسم یا چطور نظرمو بیان کنم ؟؟؟؟ فقط میتونم بگم این روزا از خودم علاوه بر راضی نبودنم شاکی هم هستم هععی
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٣
٠
٠
شما مثلا صاحب انجمنید یکم امید واری ؟؟ از همین اول آیه یاس نخونید !!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
عادت دارم حقیقت رو بگم .... اتفاقا حال این روزام باعث این انجمن شد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
١
٠
پیرمرد خسته کنار صندوق صدقه ایستاد. دست برد و از جیب کوچک جلیقه‌اش سکه‌ای بیرون آورد. در حین انداختن سکه متوجه نوشته روی صندوق شد که او را از صدقه دادن منصرف کرد. نوشته شده بود: صدقه عمر را زیاد می‌کند....... به امید رضایت همه
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٣
٠
٠
اون بچه 8 ساله نباید به یه مرد غریبه اطمینان میکرد و سوار ماشینش میشد !:(
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٣
٣
٠
اون بچه 8 ساله عادت کرده رو پای خودش وایسه ، مستقل باشه....بهش یاد ندادن « با غریبه ها حرف نزن » ...نگفتن بهش «به غریبه اطمینان نکن »...یادش ندادن « ماشین مرد غریبه یعنی چی!!» سفارشش نکردن « راضی باش به اونچه که روزیت شده » ....... فقط بهش گفتن « تو باید پول در بیاری » فقط یادش دادن « ماشین هرچی مدل بالا تر ....چاپلوسی بیشتر» ...یادش دادن « هرجور تونستی پول در بیار ، فقط بی پول خونه نیا »....زندگیش تو این چن جمله خلاصه شده....
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٣
٠
٠
این روی پای خود وایستادن نیست !! این زوره زور!! اره درسته بهش یاد ندادن ! چون به جای بچگی کردن باید کار کنه!! عجب دنیای نامردی :(
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٣
٠
٠
هعیییییی نامرد تر از اون چه که فکرشو کنی.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
اون بچه کارش ازین حرفا گذشته که بخواد اون موقع شب به هر ماشینی سوار نشه . ساعت دوازده یک شب بود هوا هم خیلی سرد بود دلم نیومد نرسونمش. تا نزدیکای خونشون رسوندم ازش پرسیدم برگشتنا خفتم نکنن اینجا. گفت نه نترس من هر شب این راه رو پیاده میرم خونه. میگفت 10 تا بچن . تو دلم گفتم لعنت به بابات
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
همه راضی از چسب قاضی:// تبلیغ ممنوعه اخه
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
هندونه هم دوست داشتو:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
سوالای سخت میپرسین
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
بعدشم تو به بچه مردم چکار داری؟؟خوبه من بیام ازت بپرسم هندونه دوس داری:))خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
کوفت چاید لیبر بود نه بچه ی ناناز مثل بچگیای تو خخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١٣
٠
٠
سلام ... رضايت نسبي است. و من هم راضي هستم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
خب خدا رو شکر
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/١٣
٠
٠
هيچي:(
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٤
٠
٠
اخخخی چرا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٣
٠
٠
سلام اون بالایی مهمه راضی باشه ک انشالااااااااااااااااااااا (خخخخخ) هست ینی نه خواهد شد انشالاااا!!!! بقیه زیاد راضی نیستن خودمم راشی نیسم چرا دروغ بگم 2 درصد دیگ دسته بالا 30 درصد راضی ام!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
انشاا...... راضیه خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
فیفتی فیفتــــــــــــــی (^_^)
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١١/١٣
٠
٠
یعنی من عاشق این عکسم ! خیلی ! :)) اخمش خیلی دلنشینه ! مهربونه اصلا . هرموقع چشمم بهش میفته ناخوداگاه میخندم. :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
این واسه دوستمون ایمان بود . همون کله ابیه . و چقدم به انجمن من مربوط بود خخخ
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آره ! اشتب شد . حواسم نبود :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٣
٠
٠
این مساله رضایت نسبی هستش آخه! بستگی به شرایط داره و اینکه نسبت به چی و کی و چه زمانی بخواهیم بسنجیم./ با در نظر گرفتن همه شرایط من تقریبا 60 تا 70 درصد از خودم راضی ام. گاهی وقتها تا 50 درصد هم افت میکنه. اما از هفتاد بالاتر نرفته تا حالا.
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/١٣
٠
٠
بین 3% و 2.75%...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
چقدر دقیق خانوم رفیعی :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/١٤
٠
٠
چون توی عالم اینترنت فقط توی سایت جیم عضویت دارم/پس معلوم میشه اعتماد به نفسم کمه و از خودم راضی نیستم وگرنه جاهای دیگه هم عضو میشدم!مثل وایبر و ایسنا و فیس و غیره)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٤
٠
٠
نه دادا اصلن به اینجور چیزا نیست . منم تو فیس بوک نیستم پس لابد فرد افسرده و داغون و روان پریشیم اره؟؟؟؟ خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٥
٠
٠
منم فقط جین عضوم! این دلیل موجهی نیس که چون اعتماد به نفس نداریم جایی عضو نمیشیم من کلا از فضا های این سایتا خوشم نمیاد همین!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٤
٠
٠
به انذازه10درصد راضی ام، اون هم به خاطر اینکه هنوز نفس میکشم، امیدوارم مشکلم زودتر حل بشه تا درصد رضایتم بره بالاتر.....ولی خیلی سخته، سخت
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٤
٠
٠
ان شاا... هرچه زودتر مشکلتون رفع شه و احساس خوشبختی کامل بکنید
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٤
٠
١
100% . همه چی هم.نط.ر پیش میره که من میخوام و این فوق العادست :)
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/١٤
٠
٠
99/9درصد اون یک دهم هم واسه عدم ریا
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/١٤
٠
٠
نع راضی نیستم............خیلی کار داره راضی شم....:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/١٤
٠
٠
من 99 درصد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٤
٠
٠
مخصوصا از تفکیک جنسیت دانشگاه خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٤
٠
٠
اگه از نظر درسی چشم پوشی کنیم از خودم راضیم! ولی از لحاظ درسی خیلی از خودم بیشتر توقع دارم! یعنی خودم به وضوح میدونم که دارم کم کاری میکنم ولی خوب متاسفانه نمیدونم چرا به داد خودم نمیرسم! ولیاز نظرهای دیگه چون مادر و پدرم ازم راضین فک میکنم خودمم از خودم راضیم! خخخ راستش خودمم نفهمیدم چی گفتم ببخشید خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٥
٠
٠
خخخخ من فهمیدم عاقا /خوبه که از خودتون و دنیای اطرافتون راضیین . خداروشکر
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/١٧
٠
٠
85درصد راضی بیدم.......من اگه اون بچه رو میدیدم در جا می غشیدم![]:((((((چقدر بد ک باید همچین پدری داشته باشه.....و همچنین حق نداره انتخاب کنه که پدر و مادرش کی باشن!...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٨
٠
٠
همه که مثل شما پدرشون کاندید نمیشه . هعععی اره چقد بده