خانه انجمن این روزها همه کی‌روشی پور هستند، شما چطور؟!
٧٦٩
٣١
mandana

این روزها همه کی‌روشی پور هستند، شما چطور؟!

این روزها همه کی‌روشی پور هستند، شما چطور؟!

این روزها دعوا سر ماندن یا رفتن کی‌روش حسابی داغ است. البته نظرسنجی‌ها حاکی از این است مردم به شدت طرفدار ماندن کی‌روش هستند.

به نظر شما چقدر انتقادات منطقی هست؟ آیا کی‌روش 50 میلیارد می ارزد؟ آیا فوتبال ما در زمان او تغییری کرده است؟

چرا خیلی از مربیان خوب و با اخلاقی مانند مجید جلالی، حسین فرکی، بیژن ذوالفقار نسب هم در دسته منتقدان هستند؟

٩٣/١١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٢
٠
١
50 میلیارد !!!!!!!!!!!!!!! واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونوقت اینه فوتبالمون ... من دیگه هیچ صوحبتی تا آخر عمر در مورد فوتبال ندارم. 0.0
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
١
٠
در مورد والیبال چی؟ خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٢
٠
٣
کلا مردم ایران مردم جوگیری هستن (البته بلانسبت شماوخودم ) بنظرم تو این جور نظر سنجی هایی که انجام میشه ، فقط جو قبل از نظر سنجی هست که نتیجه رو مشخص میکنه . وقتی قبل و حین برنامه کیروش رو مثه یه گلادیاتور بزرگ میکنن ، شوی خنده و گپ و گفت راه میندازن و هیچ انتقاد جدی به کیروش وارد نمیشه ، نتیجه اش میشه رای 88 درصدی مردم . کلا سطح فوتبال ما همینه چه با کیروش و چه بدون کیروش . بقیه اش انتظار بیخودی هست که ما مردم داریم و اونو از تیم میخایم .
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٢
١
٢
الان مشکلی داری؟؟؟؟؟ نشون به اون نشون(عجب کلمه ای !!!!) ، همین لیگ خودمون رو ببینید مثه لیگ محلات (ویا شاید پایین تر از اون )هستند .فقط تنها چیزی که باعث میشه به فوتبال اینهمه پرداخته بشه اینه که جوان بیکاری که این همه مشغله داره بتونه چند ساعت وقتش رو پای تلویزیون یا تو ورزشگاه تلف کنه و انرژی زایدش رو تخلیه کنه ، تا نتونه فکر به چیزای مهم تر بکنه .
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٢
٠
٢
ینی چی منم تو این انجمن بودم الان سه نفریم هنوز ، چرا منو حساب نکردین ؟ باید بگین بلا نسبت خودم و خانوم سمیرا وشما ، این درسته دوست عزیز...
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٢
٠
١
منظورم از ' شما ' تمام كاربرا هست ، نه فقط خودم و ادمين ، كه فكر كنم شما رو هم در برميگيره
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٤
٠
٠
هر کی به ما منفی داده خیلی ... فهمیدی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٢
٤
٠
50 میلیارد نه دیگ 40 میلیارد! اخه وضع تیم ملی با هر مربی دیگه ای همینه چه کیروش چه گواردیولا چه مورینیو چه فرگوسن چه .... مشکل از خود ساختمان تیم هستش من در مورد قیمتش ترجیح میدم صوبت نکنم ولیکن نسبت به مربی های دیگ 2 .3 تا بازیکن خیلی خوبو نشون داد به فوتبال و معرفی کرد و مهم تر از همه نشون داد اسم بازیکن واسش مهم تر از نظم و انضباط نیست....
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٢
١
٠
کی روش مربی خوبی است و پولی هم که میگیره حقش هست ... شاید بیشتر از این دستمزد هم حقش باشه ... اگه با دستمزد کی روش مشکل دارین خب فدراسون نباید همچین مربی بزرگی رو میاورد برای تیم ملی ... قیمت و ارزش هر شخصی کاملا مشخص هست چه مربی چه بازیکن ... منتها وقتی فدراسیون همچین مربی گرون قیمتی آورده لابد توانایی پرداخت دستمزدش هم داره ... نمیخواد شما جوش بزنی
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/١٢
٢
٠
کیروش که سهله اگه گواردیولا هم بیاد وضع همینه....مشکل از یه جا دیگس
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
١
٠
خدا خیرت بده
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
١
٠
50 میلیارد که نه چرا جو میدید؟ 40 میلیارد همش اونم تو 4 ساااااااااااااااااااااااال
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٢
٧
٠
منصوریان حرف خوبی زد که البته من تکمیلش می کنم،ما واسه پیکان مدل 57 راننده لامبورگینی اوردیم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
١
٠
آفرین.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
آفرین.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٣
٠
کاری به ارقام ندارم چون واقعا باید خیلی فاکتورها رو سنجید اما معتقدم بهر حال باید برای "در آوردن سری توی سرها" از یک جایی شروع کرد، هزینه کرد، صبور بود، پشتیبانی از طرف فدراسیون و وزارتخونه کرد و ... تا نتیجه گرفت. وقتی دو تا بازی تدارکاتی میذاریم دیگه چی باید خواست؟ ... کسی بوده تا حالا اینطور جلوی ستاره ها و مافیا و دلال ها بایسته؟ آبروش رو مفت بدست نیاورده که وارد بازی های این کشور و اون کشور بشه بنابراین اگر یک کم صبور باشیم احتمال نتیجه گیری در "مسکو 2018" خیلی افزایش پیدا میکنه... این فقط نظر شخصی منه. و البته با کامنت های آقای مهزیار هم مخالف نیستم... حرفشون به دلم نشست.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٢
١
٠
اگر بخوام نظرمو بگم،ما نباید خیلی روی فوتبال سرمایه گذاری کنیم. بهتره که تو رشته های دیگه ای که موفق هستیم سرمایه گذاری کنیم،مثل آمریکا. خدایی فوتبال چی داره که انقدر بهش بها میدند :/ هرچی فکر کردم جواب سوالمو پیدا نکردم...شاید هم بخاطر اینکه از فوتبال خوشم نمياد همچن حسی دارم نسبت بهش...در مورد کی روش هم نمیدونم
vesal
vesal
٩٣/١١/١٢
١
٠
شاید چون پولی که میشه از فوتبال دراورد بیشتره .....
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
١
کیروش خیلی مربی خوبیه، اما با این شرایط بدرد تیم ملی نمیخوره! مطمئنا از الان بیخیال بازی های دوستانه و اردو های تدارکاتی میشن ، تا چند ماه میمونه به مسابقات به فکر این جور چیزا میوفتن. نتیجش هم میشه عدم نتیجه گیری! اینجوری نه کیروش نه هیچ مربی دیگه ای نتیجه نمیگیره، پس بهتره یه مربی معمولی بیارن که این همه پول هدر نره!
vesal
vesal
٩٣/١١/١٢
١
٠
مسئله سر اینه که اگه کی روش نخواد باشه کی میخواد جاش بیاد؟؟؟؟مربی ایرانی؟؟؟؟؟؟؟قرارداد مربیای ایرانی که انقدر شاکی هستن کمتر از کی روشه؟؟؟؟؟؟؟بازدهی شون چقده؟؟؟؟؟چقد تونستن بازیکنای تاکتیک ناپذیر ایرانی رو تاکتیک پذیر کنن؟؟؟؟؟؟تیم ایران تازه داره یاد میگیره تیم باشه اینکه الان بخوایم دوباره تیم و دس یکی دیگه چ خارجی چ ایرانی بدیم فقط باعث میشه تیم همینی ک الانم هس دیگه نباشه....................در جایگاهی نیستم که بتونم در مورد تیم ملی نظر بدم و به جایی برسه ولی ب جای بیرون انداختنش بهتر نیس چهار تا مربی جوون و بذاریم کنار دستش کار یاد بگیرن!!!!!!!!!البته همه ی اینا بحثای الکیه چون خودش میره.
tanha
tanha
٩٣/١١/١٢
٦
١
ذوالفقار نسب همه صحبتاش داخل نود انتقاد به فدراسيون بود نه كيروش! اينكه گروهي نيست كه نظارت داشته باشه يا قراردادي كه باهاش بستن اشكالاتي داشته چه ربطي به كيروش داره؟ درصورتيكه انتقادي اگر باشه بايد از نظر فني باشه و ذوالفقارنسب گفت من حرفي از نظر فني نميزنم!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
١
٠
چ گیری دادین به کیروش:/
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٣
٠
٣
احمقانست. 50 میلیارد؟ از کجا میاد؟ جیب من و شما و چهارتا بدبخت دیگه. که چی بشه؟ 12 نفر برن خارج از کشور حال و حول آخرشم گند بزنن برگردن. کلا ملت محشری هستیم :|
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٣
١
٠
به اعدادوارقام زیادکاری ندارم ولی معتقدمممممممممم که موندنش بهتررررررررررررررررررر
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٣
١
١
فوتبال؟؟؟ :| ترجیح میدم pes بازی کنم ولی وقتمو پای فوتبال ایران با اون دستای پشت پرده اش نذارم....والا
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/١٣
٦
٠
خسته رفتوم انقد انجمنه تکراری الکی مذارن :|
عاطفه مزرعی
عاطفه مزرعی
٩٣/١١/١٣
١
٠
من موافقم با موندن کیروش. چون پرستیژ کارش بالاست و وقتی رو نیمکت ایرانه دلمون قرصه که یه مربی بین المللی داریم که دستیار فرگوسن بوده و مربی رونالدو و خلاصه افتخارات دیگم داره . ما که دوسش داریم :) ایشالله بمونه. الان بدون کیروش نمیتونیم تو جام جهانی بعدی نتیجه بگیریم. مربی جدید بیاریم،تا بخواد جا بیوفته ، صعود به جام جهانی رو از دست دادیم :( پس خوبه ک همینو نگه داریم.من دلم روشنه که 4سال دیگه ایران کار بزرگی میکنه با جووناش...
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/١٣
١
٠
خوبه بمونه
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/١١/١٤
١
٠
به عنوان یه فردی که داره فوتبالو حرفه ای ادامه میده و از دنیای کثیف ولی هیجان انگیز فوتبال خیلی بیشتر از اینا می دونم ... کی روش نه تنها باید بمونه به هرقیمتی بلکه باید حداقل تا جام جهانی بعدی هم نگهش داریم ... البته اگه می خوایم به جایی برسیم ... اگه هم فرقی نداره برامون ، فرکی رو بیارن تا گندی که یقینا به تیم ملی می زنه رو از نزدیک ببینیم ... البته که حسین فرکی اخلاقا خیلی خوبه و با فولادم داره خیلی خوب نتیجه می گیره ... ولی کار هر کسی نیست که با بازیکنای لجام گسیخته و مغرور تیم ملی بسازه و آدمشون کنه ... کیروش این کارو کرده و بارها ثابت شده که هیچ مربی داخلی از پس این وظیفه برنیومده ... مطمئنا قبل از کیروش آخرین مربی ای که تونست این کارو بکنه ، برانکو ایوانکویچ بود و از اون موقع تا حالا چنین تیم ملی منسجمی نداشتیم و در حال حاضر بعد از کیروش هم نخواهیم داشت !
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/١٤
٠
٠
به به....پارسال دوست امسال سرخپوست
z_khodaei
z_khodaei
٩٣/١١/١٤
٠
٠
منم کی روشی پورم :))) دلایلش هم دوستان گفتن ، پس تکرار نمیکنم :)