خانه انجمن چرا صندلی سینما خالیه ؟!
٩٧١
٩١
Mohammad-E

چرا صندلی سینما خالیه ؟!

چرا صندلی سینما خالیه ؟!

این هفته در تهران و بعضی شهرستان ها جشنواره فیلم فجر برگزار میشه، باز دوباره بعد از چند مدت سالن های سینما پر میشه،نظرتون درباره فیلم هایی که توی سینما پخش میشه چیه؟

امسال ما چند بار با دوستان  سینما رفتیم ،اما فیلم ها یکی از یکی بدتر ،یه جورایی دلزده شدیم از سینما و فیلم هاش ! بعضی سینما ها هم صندلی های خالی زیادی داشت.

به نظرتون چرا کیفیت فیلم های سینما اومده پایین ؟!

٩٣/١١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اولللللللللللل
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
بیا جایزتو بگیر مارو کشتی خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
دبلم مدین؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٢
٠
٠
نمدونم. به نظر من اینقدرام بد نیستن :|
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
هر کی یه نظری داره،ممنون
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٢
٠
٠
خب نرین سینما برین یه دور تو خیابون بزنین اصلا دل زده نمیشین خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
سرمون گیج میره خب بریم دور بزنیم خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٣
٠
٠
ادب داشته باشین چرا جواب منو ندادین خخخ واقعا که بیتربیتن ما دیگه تو انجمنای شما شرکت نمیکنیم فهمیدین :D
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
جواب دادم که
Samira
Samira
٩٣/١١/١٣
٠
٠
خخخ من صبح اومدم کامنت گذاشتم این جواب شما نبود آخه خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٢
٤
٠
نمیدونم . شاید تفریحات رقیب سینما زیاد شدن و دیگه سینما لذتی نداره
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چه تفریحاتی مثلا آرش؟
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
قلیون کش:)))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٣
٠
٠
مثلا همین کافه های لعنتی که من ازشون متنفرم و خیلی مثلا های دیگه . به نظرم کم کم سینما رو باید جمع کنن چون کم کم داره قدیمی میشه به نظرم. همه خونه هاشون سینما خانواده دارن . البته این نظر منه . البته هر از گاهی هم سینما بری و یاد قدیما بکنی بد نیست
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
نه والا سینما میرم و نه از فیلم دیدن خوشم میاد.
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/١١/١٢
٠
٠
کلا به شما نمیخوره و همین بهترکه نمیرید وگرنه....
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
وگرنه چی؟
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چرا خودتو ناراحت میکنی حالا خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
قووودا:))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
محمد حسن ی چیزت مره هاااا خخخ. بیا باشگاه دوتا مارو بزن راحتمون کن دیگه خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
هم باشگاتان کوجایه؟؟واسه مو قیافه گرفته؟؟بیاااااااام کتک بوخوروم بوروم:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چون هرکی از یه جایی قهر میکنه میره فیلم میسازه! شوخی کردم! خب سلیقه ای هس دیگ بعضی ا فیلما با این ک مفهوم قشنگی داره ولی اخرش همینجوری بیننده رو میذاره خودش تصمیم بگیره درواقع یه جورایی به چالش میکشونه بیننده رو! خب بعضی ها از این مدل فیلما خوششون نمیاد! ولی نمونه ای از همین فیلما مثه جدایی نادر از سیمین میره اسکارم میگیره! پس نمیشه نظر جامع داد
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٢
٠
٠
با اینکه میگید سلیقه ای هست به طور کل موافق نیستم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٢
٠
٠
دقیقا در چه موردی؟؟!!!
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٢
٠
٠
در همین مورد سلیقه ای بودن.ببینید درسته که اثر هنری و خیلی چیزهای دیگه نسبت به سلایق مختلف متفاوته اما نمیشه نسبت به سلیقه اونارو دسته بندی کرد.البته این موضوع کاملا تخصصی هست اما به نظرم باید بین تمام مردم گسترش پیدا کنه تا یک اثر هنری رو فدای سلیقه ی شخصی نکنند.به عنوان مثال سلیقه ی بنده در موسیقی،موسیقی راک یا تلفیقی ست و هیچ علاقه ای به موسیقی پاپ ندارم اما وقتی در مورد یک خواننده ی پاپ صحبت بشه اگر اون فرد رو بشناسم در حد توانم باید سعی کنم که از لحاظ فنی و موسیقیایی زیبایی کار اون رو تایید یا رد کنم نه اینکه با توهین و تمسخر در برابر هوادارانش اون هارو هم وادار به واکنش متقابل کنم(البته باز هم میگم این موضوع کاملا تخصصی هست و خود من هم گاهی از کوره در میرم!) متاسفانه در کشور ما که اکثر بحث ها به مغلطه میرسه این کار محال به نظر میرسه
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/١٢
١
٠
فیلمای ایرانی غالبن بدرد نمیخورن!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٢
٠
٠
لایک
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
استثنا هم داره البته بعضی فیلم ها
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چون آمار ازدواج اومده پایین ، و این امر رابطه مستقیم داره با سینما رفتن !!!!!!! شما فکرشو بکن چند تا زوج عاشق الان کم شدن از سینما رو ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!! بنده خداها جایی که ندارن برن ، مثه دوتا فنچ عاشق میخاستن برن سینما که همون رو هم مسئولان محترم ازشون گرفتن .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
شما از کجا میدونی اونوقت ؟ خخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١١/١٢
١
٠
آخی :) شما هنوز مجردید ؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/١١/١٣
١
١
سوالات منشوری نپرسید . شما به عمق مسئله بیاندیشید نه حواشی خواهشن
گل پری
گل پری
٩٣/١١/١٣
٢
٢
شما چقدر بداخلاق شدید ؟؟قبلا اینجوری نبودید !این ها همه اثرات مجرد بودن ..بالارفتن سن ازدواج وای وای !!! بعدشم کجای سوال من منشوری بود ..نه خدا وکیلی کجاش ؟؟؟
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٢
٠
٠
کلا فیلم نمیبینم ....چه تی وی چه سینما....از وضعیت فیلم سینمایی هم بی خبرم ....
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
بله ، ممنون از نظرتون
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/١٤
٠
٠
جانبرکفو تو سایت میبینم واز:)) به به :)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٢
٠
٠
صندلی سینما خالی نیست مگر وقتی که فیلم های آبکی ساخته بشه ... وگرنه هر سال شاهد فروش میلیاردی برخی فیلم ها هستیم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فروش الزاما نشانه کیفیت نیست مهندس جان قربونتون برم، فداتون بشم... اگر همه قرار باشه بلیط نیمه بها هدیه بدن به همه جا، همه فروش میلیاردی میکنن. سنجش فروش به چند عامل بستگی داره از جمله: قیمت بلیط در همان دوران، تعداد سینماهای نمایش دهنده، سینمای سرگروه، حضور ستاره، ... .
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
غیر از سینما هویزه ، اکثر سینما های مشهد صندلی های خالی زیاد دارن
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٣
٠
٠
الزاما نشانه ی کیفیت فیلم نیست اما بدون تاثیر هم نیست ... فیلم اگر با کیفیت باشه میتونه مستقیما توی فروشش هم تاثیر بزاره ... اینجا همه چیز قطعی نیست ... میتونم فیلم های آبکی هم نام ببرم که فروش خوبی داشتن ...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
ایا این مسئله به مدرک مهندسی ربطی نداره؟؟؟:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٣
١
٠
دقیقا همینطوره و بدون تاثیر نیست؛ فیلمی که خوب باشه راهش رو پیدا میکنه... منظورم از بلیط های نیمه بها برای ادارات و ارگان ها همون سری"تصاویر" هستند که حتی نام "فیلم" هم برازنده شون نیست. خوشحالم که منظورم رو متوجه شدید.
mona93
mona93
٩٣/١١/١٢
٠
٠
به نظر من در سینمای ایران تمام علایق در نظر گرفته نمیشه مثلا چرا در سینمای ایران فیلم های علمی تخیلی جایگاهی نداره و جلوه های ویژه در آثار سینمای ایران خیلی کم دیده میشه
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
درست میگین،ممنون از نظرتون
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چون فیلم ها داغون شده.....کجای فردین...هههه
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فردین رفته خانشان خخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/١١/١٢
٠
٠
من کلا افتخاررفتن به سینمارونمیدم
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
سینما هم افتخار ورود شمارو به سینما نمیده :/
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٢
٠
٠
به نظرم افتخار بدید چند بار سینما برید
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
حالا یه بار برین سینما ،ضرر نمیکنین
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فیلم خیلی خوب کم ساخته میشه. آدم فیلم های تکراری نگاه کنه بهتره تا بعضی از فیلم های مسخره رو نگاه کنه.
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فقط با ستاره ها بازی میکنن ،مردم بخاطر ستاره ها میان سینما، اما میبینن اصلا خوب بازی نمیکنن
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
صندلی ها خالی میشن روز به روز چون اینطور باید بشن. چون سینما خیلی خطرناکه. چون رویاسازه، چون آگاهی بخشه ... اینو قبلا هم عرض کرده بودم... تمام حرف من همینه. ختم کلام!
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٢
٠
٠
خطر ناک؟ چرا ؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٣
٠
٠
چون شادی بخشه جناب میلاد. چون قهرمان سازه. چون اجازه رویاپردازی میده. چون تلنگر میزنه و چون زبانی بین المللی داره... و هزاران چونِ غیرقابل انتشارِ دیگه رفیق!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١٣
٠
٠
سلام ... بزرگ است «چون آگاهی بخشه»
گل پری
گل پری
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فیلم های سینمای ایران کی کیفیتش بالا بود که میگید الان اومده پایین !!!!!!!!! بعضی از فیلما به شعور ببیننده توهین میکنه !! خیلی فیلم های چرتی هستن!! چنتا کارگردان خوب تو ایران داشتیم که فراریشون دادن رفت ! وقتی فیلمشون میبینی حسرت میخوری به این همه استعداد که باید یه جایی دیگه توی یه کشور دیگه خرج بشه !! ما اگه یه گارگردان یا یه بازیگر تو ایران رشد میکنه مسئولین با فکر های بیخود وکارای مسخره فراریشون میدن !! اصغر فرهادی جایزه اسکار گرفته بود ... این حرکت تو کل دنیا صدا داد !بعد اون وقت مسئولین ما اخماشون رفته بود توهم که چی که چرا اقای فرهادی با یه خانوم دست داده !!! این حرکت خیلی زشته !!(با حالت دهن کجی بخونید خخخ !!) یکی نبود بیاد بگه شما حواست به اون میلیارد میلیارد پولایی باشه که عین آب خوردن ........... میشن !بعله ! (فشارم افتاد خخخخ ^_^)
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
ریلکس ،ریلکس باشین،چرا حالا این همه شاکی شدین خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
من خود سینما رو فارغ از فیلمی که پخش میکنه خیلی دوس دارم....عاشق دسته جمعی فیلم دیدن و پرده نمایش بزرگ سینمام..... باوجوود مخالفتای زیاد در زمینه تنقلات وچیپس و پفک موقع فیلم دیدن....عاشق همون آروم باز کردن بسته چیپس سرکه ای وپفک جاهای حساس فیلمم.....اصلن این مراقبایی که باچراغ قوه میرن و میان وگاهی به شدت رو اعصاب هستن رو هم جز جدا نشدنی سینما میدونم....سینماهای کوچیکم دوست ندارم...... منتهی دیگه اینقدر فیلما آبکی ...سر مردم شلوغ... دسترسی به همه نوع فیلم زیاد شده که...هیچکـــــــــــی نمیاد بریم سینما.....دلم برا سینما رفتن لک زده :((
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
به نکات خوبی اشاره کردین، احتمالا همه مثل من دلزده شده . البته الان زمان خوبیه واسه سینما رفتن،جشنواره شروع شده،
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
جشنواره هم باشه...بازم هیچکی نیس بیاد بریم.... من از تنهایی سینما رفتن خوشم نمیاد :((
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
البته شهر ما که هنوز خبری نیس...فعلا فقط یه مجتمع هنری فرهنگی داریم... اونم اینروزا شدیدا در حال برگذاری کنسرت هس :/
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آره خب،تنهایی که نمیچسبه سینما، دسته جمعی خوبه
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
چون صندلی ها پر نیست خالبه://
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
همه فیلما شده ازدواج...طلاق:///ینی سوژه دیگه ای نیست؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
توی یه فیلم ،ازدواج نباشه که فایده نداره خخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٣
٠
٠
تازگی هااکثرموضوعاتتتتتتتتتتتت تکراریییییییییییی وازهمون دقایق اول میتونی کل فیلموحدث بزنییییییییییییییی زیادجذاب نیستنددددددددددددد
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
درست میگین، ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
کامنتم کووووو :((
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
حرف های مورد دار؟ نوچ نوچ نوچ خخخخخ میاد ،حتما توی راه گیر کرده ،ترافیک حتما
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٣
٠
٠
نه آقا این حرفا به من نمیچسبه...اوناهاش اومده...یحتمل تو ترافیک گیر کرده بوده :))
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
سلام مارو برسونید بهش
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آره بابا خخخخخ یادش بخیر با خودت و بچه ها رفتیم سینما دیگه رفتیم ماهی و گربه گفتیم از این بد ترم ممکنه ؟! بعد که رفتیم ساکن طبقه وسط دیدیم بلهههههههههههه ممکنه ! خخخخخخخ ....دیگه کلا فیلم ها بی سر و ته و بی موضوع و با کیفیت ساخت بسیاااااااااااااااااااااااااااار پایین هستند .
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
من دیگه باشم با تو برم سینما، با این فیلم های پیشنهادیت خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١٣
٠
٠
کلا باید بعد از سینما برین بیرون که خوش بگذره...مسیر رو باید ارش پیدا کنه برامون و هندونه هم داشته باشیم:))
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آقا من فقط رزرو می کنم وگرنه بچه های بالا بهم میگن چی فیلمی بگیرم خخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
خخخ محمد حسن ، مسیر یابی آرش مارو کشت /
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٣
٠
٠
مصطفی از این به بعد به حرف بچه های پایین گوش کن،شاید فیلم های پیشنهادی اونا بیتر باشه خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٣
٠
٠
ماهی و گربه یکی از "عجیب ترین" فیلمهای تاریخ سینمای "ایرانه". یکی از بهترین الگوهای اجرای فرم.(که حتی روایت رو فدای فرم کرده)/ سلایق متفاوته البته. احترام میذارم به نظر شما.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٤
٠
٠
موافقم با اقای شمشیری,جدای از فرم فیمی که 135 دقیقه بدون کات قصه رو پیش ببره و فالوشات های ناب ایجاد کنه واقعا مثال زدنیه،گرچه این دفاعیه این من همیشه با این جواب پاسخ داده میشه که به ما چه می خواست کات بده تو فیلمش! گرچه به نظرم ”ماهی و گربه” قط یک خلاقیت خوبه و بس
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/١٤
٠
٠
آقای شمشیری و مرتضی جان ببینید ماهی و گربه برای ما جمعیت 90 درصدی بینندگان معمولی سینما هیچ چیز جالبی نداشت ما دنبال ژرفای درونی فیلم نیستیم ما بینندگان معمولی سینما ، موضوع و بازی بازیگران و سطح کارو نگاه میکنیم و به قول خودت فققققققققط یک خلاقیت جالب و نابه اما این کافی نیست ! اکثر تماشا چی ها وقتی بلند می شدن می گفتن خوب که چی ؟ چی شد ؟! و ....
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٤
٠
٠
سینما چیه!!! والا!! با این فیلمای آبکی!!م ن که چهارساله تلویزیونم نگاه نمیکنم جز یه برنامه شبکه آموزش!!!چه برسه به سینما!حوصله ندارم بشینم این فیلمای بی مزه رو نگاه کنم
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٤
٠
٠
۴ سال؟ چه جوری طاقت میارین
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/١٤
٠
٠
یه سر سه شنبه بیا افریقا....اصن خالی نیس....هویزه هم شلوغه
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٤
٠
٠
چون نیم بهاست اونروز، روزای دیگه رفتین ؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/١٤
٠
٠
گرونه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٥
٠
٠
سلام:) والا تا وقتی فسقلیا نبودن ماهی ی بار میرفتیم.ولی الان هم اینا نمیزارن.هم فیلمی اونقدر کنجکاوم نکرده برم ببینم چیه.حالا اگه کسی گفت فیلمی خوبه و اینا ترجیح میدم فیلمش بیاد تو خونه ببینم.حسش نیس متوجهی ؟؟؟؟؟ خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٥
٠
٠
تنبلین پس خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٦
٠
٠
من تنبلم؟؟؟ 0-0 عاقا میلاددددد