خانه انجمن پارک ما ، سطل زباله ی شما ؟!
٦١٠
٦٦
m.babaee

پارک ما ، سطل زباله ی شما ؟!

پارک ما ، سطل زباله ی شما ؟!

با اینکه هوا سرد است سرعتم را کم می کنم تا مطمئن شود کسی او را نمی بیند. 5دقیقه ای بود پشت سرش آهسته قدم میزدم از همان موقع که موزش را از کیفش درآورد تا دلی از عزا درآورد  با خودم گفتم وقتی موزش را نوش جان کرد پوستش را می اندازد روی زمین و می رود پی کارش !حدسم درست از آب درآمد !طی یک حرکت کاملا تکنیکی بعد از نگاه به چپ و راست پوست موز راهی فضای سبز کنار خیابان شد با اینکه سطل زباله 20متر با آن بیشتر فاصله نداشت!و این تنها فکری  بود که از بردش افسوس خوردم

واکنش شما نسبت به این تکنیک ها چیه؟

٩٣/١١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/١٠
٤
٠
صداش میکنم میگم نگاه کن بعد خودم آشغالشو برمیدارم میندازم تو سطل آشغال بهش میگم دیدی سخت نبود؟؟؟؟:)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/١٠
٠
٠
آفتاب از کدوم طرف در اومده امروز دوبار اول شدم:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
من هم همین راه رو بارها انتخاب کردم... مگر طرف خیلی بدعنق نشون بده... که باز هم بهرحال خودم برمیدارم و میندازمش سطل زباله.
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/١٠
٠
٠
آورین اورین
PESTEH
PESTEH
٩٣/١١/١٠
١
٠
میرم پوست موزشو بر میدارم بعد بصورت ناغافل میندازم جلو پاش تا با مخ بخور زمین آدم بشه >:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ااااااین خوبه
mona93
mona93
٩٣/١١/١٠
٠
٠
بله !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
معمولا انجام دادن کارِ درست توسطِ خودِ آدم؛ بهترین آموزشه... .
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
بسیاربسیار فکری عالیییییییییییست
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
منم یه پوست موز میندازم همونجا که اون انداخت / نظافت چیای پارک پول میگرن برا همی دیگه:/
mona93
mona93
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ولی دلیل قانع کننده ای برای انجام این کارها نیست!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خو اگه ما ب طرف اعتراض کنیم زد له و ناکارمون کرد چیییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ هاااااااااااااااااا
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٠
٠
٠
فکر میکنی اون پولی که میگیرن به اندازه ی زحمتی که میکشن هست؟
مامان محمد صدرا
مامان محمد صدرا
٩٣/١١/١٠
١
٠
ن واقن فک کردین کسی جرئت داره ب شوما چیزی بگه؟؟؟ + بروسلی
vesal
vesal
٩٣/١١/١٠
٠
٠
لایک مامان محمد صدرا:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
صالح جان شوخی کردم :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
بح مامان محمد صدرا هم ک اومدن و مث بعضیا ناشناس نمیان کامنت بزارن :))خو ی اکانت درست کنید دیگه :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
وصاااال خانوم شریک جرم نشید خخخخ
مامان محمد صدرا
مامان محمد صدرا
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اشتبا گرفتی پسرم!!!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
باشه هم ما اشتباه گرفتیم خخخ
مامان محمد صدرا
مامان محمد صدرا
٩٣/١١/١١
٠
٠
خوشال:/
مامان محمد صدرا
مامان محمد صدرا
٩٣/١١/١١
٠
٠
ب وصال :‏)‏‏)‏
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٠
٠
٠
من همیشه جلو روی طرف زباله ای ک میندازه بر میدارم و میندازم تو سطل آشغال...مامان و بابامم همینکارو میکنن و منم ازونا یاد گرفتم:))))البته من ی پوزخند ب شخص مقابل هم چاشنی کارم میکنم:دی
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٠
٠
٠
عه همشهریم
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/١٠
٠
٠
یه نگاه سرد به صورتش میکنم و با لبخندی ملیح در مه ناپدید میشم
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خسته نشی جناب مهندس :|
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١٠
٠
٠
یه نگاه چپ بهش مینداختم و سرمو یه نشونه تاسف تکون میدادم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اووووه خخخ
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/١٠
١
٠
چقدر خوبه که دوستان همه زباله ای دیگران میریزند رو جمع می کنند،واقعا زیباسازی شهر رو مدیون شماییم
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ب من چ اصن کی میخاد چیکار کنه! راهمو ادامه میدم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/١٠
٠
٠
حتی اگه کیم بوم باچه؟
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
کیم بوم بدون اجاره ی من ابم نمیخوره!!!چ برسه ب این ک بخاد پوست بندازه!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/١١
٠
٠
چ زن ذلیل:///// مرد ایده آل ما خیلییییییییییی گل تره:)))) اتفاقا پسر فراتر از گل نیز میباشد......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/١٠
٠
٠
جلوی روش موز رو برمیدارم میندازم سطل آشغال ک آدم بشه خجالت بکشه اما اگه پرو بود جلوی روش میام و میگم:ادب هم خوب چیزیه. و با غرور میرم و اگه فوش داد میگم خودتی!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خخخ!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اگ کسی جلو من همچین کاری بکنه منم بلافاصله اشغالشو بر میدارم تو سطل زباله میتدازم خیلی روش تاثیر گذاریه!
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١١
٠
٠
شهروند نمونه این خخخخ
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١١/١٠
٠
٠
برش میدارم
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٠
٠
٠
واقعا کار خیلی زشتیه. اون طرف شخصیتش خیلی پایینه واسه همین صداش نمیکنم اما خودم پوست موز رو میندازم تو سطل آشغال. کاش همه کاری نکنیم که قامت یک مرد استوار خم شود
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ بابا کرم های رژودرممون تموم شده چرا اینقد رو سقف ترک میندازین؟!
Samira
Samira
٩٣/١١/١١
٠
٠
خاص به چی میخندی :| چیز خنده داری نگفتن که ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١١
٠
٠
سمیرا جملشون کژتابی داشت!یکم به جملات انتهایی دقت کن! 2 جور میشه برداشت کرد!
سمیرام
سمیرام
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اون جمله انتهایی عنوان یکی از مطلبای آقا صالح خاص عزیز :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٢
٠
٠
عزیزم من منظورم زحمتکشان عزیز نبود! :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خب از این صحنه ها زیاد دیدم... ولی متاسفانه یادم نمیاد کار خاصی کرده باشم... من سعی میکنم خودم ودوروبریام این کارو اصلا انجام ندیم... گاهی اوقات اینقد به دوستام و دوروبریام گیر میدم دیگه آشغالاشونو رو زمین نمیندازن... میذارن تو جیب من :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
جیب هاتون پایدار ایشالا!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
جدی میگما...مثلا طرف کیک میخوره...میخواد اشغالشو بندازه زمین جیغ من میره هوا ...بعد میاد طرفم میتپونتش تو جیب من... میگه خودت ببر بنداز...من یادم میره... بعد خونه میبرم میندازم آشغالی....بعد مامانم باهام دعوا میکنه که چقدر بگم بیرون چیزی نخورین :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
بله باور میکنم. کلاهِ سوئیشرت من هم همین حال رو داشت همیشه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
جدی براساس واقعیته ها... یه مدت اینقدر از جیبم و کیفم آشغال کشف میشد خانواده بهم میگفتن آشغالی :|
zakieh-t
zakieh-t
٩٣/١١/١٠
١
٠
معمولا با یک دستمال کاغذی پوست موز رو بر میدارم و با یک ژست خاص میندازم توی سطل آشغال.
مامان محمد صدرا
مامان محمد صدرا
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ن واقن فک کردین کسی جرئت داره ب شوما چیزی بگه؟؟؟ + بروسلی
vesal
vesal
٩٣/١١/١٠
٠
٠
پوست موزو برمیدارم پرت میکنم رو سرش:دی.........خو جدی بخوام بگم پوستو برمیدارم میندازم سطل زباله......
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
:دی
mona93
mona93
٩٣/١١/١٠
٠
٠
تو کشورهایی مثل چین اگر کسی روی زمین زباله بریزه همه برمیگردن بهش نگاه میکنن!چون تصور کنید کشوری با اون جمعیت اگر هرشخص بخواد یک زباله بریزه چه وضعی پیش میاد !ولی در کشور ما،کشوری که دم از فرهنگ میزنیم بارها این صحنه ها رو میبینیم و کسی هم عکس العملی از خودش نشون نمیده
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اینجا ایرانه / میفهمیییییید ؟ ایرااااااااااان خخخ
mona93
mona93
٩٣/١١/١١
٠
٠
دیگه بدتر!!!!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٠
٠
٠
راستش اگه نا آشنا باشه اصلا به روی خودم نمیارم.کسی که فرهنگ نداره ترجیح میدم باهاش هم کلام نشم، معلوم نیست چه کلماتی به زبون میاره. ولی اگه آشنا باشه بهش میگم اصلا کار خوبی نکردی.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١١
٠
٠
سلام ... درست است كه كار ايشان زشت بوده ولي من هيچ گاه به حركتهاي ديگران توجه نميكنم
Samira
Samira
٩٣/١١/١١
٠
٠
من عادت ندارم بقیه رو تو خیابون دنبال کنم خخخ واسه همین واکنش خاصی ندارم خخ
MILAD
MILAD
٩٣/١١/١١
٠
٠
وکیل مملکت مارو داشته باش، شنا چه جوری میخواین از حقوق شهروندا دفاع کنین وقتی حواستون به اطراف نیس ،نوچ نوچ نوچ خخخخخ
soroush_sh21
soroush_sh21
٩٣/١١/١١
٢
٠
به به !!!!!!!!!!!!! چه مدینه فاضله ای !!!!!!!!!!! چه بچه های مثبتی !!!!!!!!!!! تا حالا تو این موقعیت قرار نگرفتم . یعنی خیلی توجهم به رفتار بقیه نیست که چیکار میکنن . . .
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/١٢
٠
٠
خب خیلیا اینجا مودبانه با طرف مقابل برخورد کردن ، من معمولا اینقدر حوصله ندارم ، صداش میکنم میگم هوی حاجی اینجا طویلتون نیست هرچی خوردی پرت کنی، الان دیگه قرن بیست و یکه ، خدا رو شکر تو هر در و دهاتی هم سطل زباله پیدا میشه :/ مامانم صد دفعه گفته نزن ملت رو ترور شخصیتی نکن :)))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/١٢
٠
٠
از همین تریبون عرض میکنم اگه کسی جلوم آشغال بندازه زمین نمیرم جمع نمیکنم ، یه کاغذ از کیفم در میارم و مچاله میکنم ، بعدم شیک و مجلسی تندتر میرم جلوش و میندازم سطل زباله و بلند میگم شعور ذاتیه ! همیشه هم لازم نیست مودب باشیم :)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اگه مطلب و میذاشتین برای نقد بهتر بود اخه داستان کوتاه پر مغزی بود جدا داستان زیبایی مشد. من !!!!!!!!!!!!!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٣
٠
٠
خودم بر میدارم ومیندازم سطل زبالههههههههههههه