خانه انجمن بچه به ظرف ها دست نزن!
٦٦٦
٣٤
Raaahil

بچه به ظرف ها دست نزن!

بچه به ظرف ها دست نزن!

حتما تا حالا براتون پیش اومده که بخواین از توی کابینت‌ها یا ویترین و کمد، ظرف جدیدی رو بردارین و غذاتون رو داخلش میل کنین تا مثلا اشتهاتون باز بشه بعد مامانتون بیاد و ظرف رو از جلوتون برداره تا مبادا یه وقت بشکنه و دست ظروف مامانتون ناقص بشه!

به نظرتون مامانا ظرفارو چرا نگه می‌دارن؟روز مبادا یا روزی که مدنظر ماماناست کی فرا میرسه؟ اصلاً هدفشون ازین که صد دست قاشق چنگال و بشقاب و پیش دستی داشته باشن و ازش استفاده نکنن چیه؟!

٩١/١١/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجید
مجید
٩١/١١/٢٦
١
٠
از خودشون بپرس...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٦
١
٠
آره فقط به بار واسم پیش اومده اونم چندسال پیش میخواستم سرویس چینی جهیزیه مامانمو تمیز کنم مامانم از دستم گرفت که یه وقت نشکنه چون خیلی واسش عزیزه وگرنه هیچوقت به خاطر این موضوع باهام بحث نکرده...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٦
١
٠
من که خوشبختانه تا حالا برام پیش نیومده، اما روز مباداست دیگه... مثالا وقتی مهمون میاد باید همه ظروف یک دست باشه دیگه...
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٦
٢
٠
مامانیم متولد 36 هستش اون زمان تا حالا ظرف هایی که فکر کنم عتیقه شده نگه داشته حتی توشم هیچی نذاشته !! فکر کنم به خاطر این که عتیقه بشن نگه میدارن
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٦
١
٠
چه می دونم والا ..ما تمام جهیزیه مامانم رو با خواهر م شکستیم دیگه اثری از اثارش باقی نمونده..ولی من میگم وسیله مال استفاده است حالا بشکنه که چی..طبق همین اصل اصلا چیزنگهدار نیستم...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٦
٠
٠
ماشالا به دختر عمو
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٦
٠
٠
قابل نداره پسر عمو..
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
من و خواهرم هم دست بشکنمون خوبه ولی چیزایی ک شکستیم جدید بوده نه جهیزیه!!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٦
١
٠
مامان من اين طوري نيست بيشتر رو قابلمه هاش حساسه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٦
٠
٠
آخ آخ نگو چدن مامنمو خط انداختم کم نمونده بود از خونه بندازتم بیرون................ههههه....اگه لیوان فرانسویشم بشکنه از چشم من میبینه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٦
٠
٠
والا منکه همینجوری اشتهام بازه!دنبال ظرفی میگردن برام که اشتهامو کور منن!هرچیم میخورم چاق نمیشم!اثرات ورزشه هااااااااااااا!ولی برا من این اتفاق نیفتاده
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٦
٠
٠
بابا ورزش!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٦
٠
٠
یعنی خیلی دنبال جواب این سوال گشتم!ولی چیزی نیافتم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
همچنین:))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اينجا اون مثل معروف صدق ميكنه كه. ميگه : گشتيم نبود نگرد نيست!! اين مسئله هم جز هزاران پرسش بي پاسخ دنياست! بهترين جواب مامان خانوم من كه اينه: لازم ميشه!!! تازشم جداي از "لطفا دست نزن ها" ميل به خريد اين قبيل كالا حالاحالا تمومي نداره كه! آشپزخونه مامان من كه رسما داره از ظرف و ظروف ميتركه!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٦
٠
٠
به دلیل این که به مشکل اون داستان کباب غاز برنخورن دوست دارن ده دست بشقاب ومتعلقاتشو داشته باشن!!!!!!!!مامان منم رو چند تا کاسه وبشقابی که مونده واسش از جهیزیه اش حساسه!بعدا که مامان شدم میام میگم چرا حساسن!!!!!!
bye
bye
٩١/١١/٢٦
١
٠
والا تاجایی که ما میدونیم مامان ها وسایل خوشگل رو از بچه های کوچیک دور نگه میدارن ...
bye
bye
٩١/١١/٢٦
٣
٠
ما که چیزی نداریم برای شکستن ! یک دل داریم که اونم شکسته است ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٦
٠
٠
لایک
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اوففففففف
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٦
١
٠
بعضی ظرفا هستن که خانواده استفاده میکنن اون ظرفایی هم که یک دست و قشنگ ترن وقتی مهمون مییاد.خب برای این که اگه مهمون اومد دو تا ظرف درست و حسابی باشه یا این که وقتی ظرف های دیگه هس چرا اونارو تو دست و پا بریزیم
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
مامان منم همین نظر رو داره میگه همه رو ب کار نزنین!!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٦
٠
٠
گذشته ازدست نزدن به ظروف البته حساسیتشون روی"استفاده ازکفگیربرای کشیدن غذا ازداخل قابلمه تفلون"هم هس که بایدبررسی بشه.
m-kian
m-kian
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اره مامان من رو این یکی حساس تره
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
بله همچنین مامان من
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اصولا ظرف مال شکستنه یعنی ذاتا باید بشکنه!!ولی خوب ما هم باید مواظب ظرفای مامانمون باشیم خودتون دوست دارین ظرفاتون بشکنه؟! ولی ب قول بابابزرگ خدابیامرزم:اگه قرار بود این ظرف نشکنن همشون رو از فلز درستش میکردن بعدش هم اگه نشکنه کارخونه ها از کجا درآمد د اشته باشن؟!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اورین صد در صد مبافقم...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٧
٠
٠
قربان شما...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٦
٠
٠
بهر حال ممکنه یک ظرف یک خاطره براشون باشه یا یک هدیه از عزیزترین......بعدم خانم ها و وسایلشون حساسن....هرچی یک شی زیباتر باشه پرارزش تر براشون......
parisa
parisa
٩١/١١/٢٦
٠
٠
ولی مامانه من اصلا اینجوری نیس................................
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
مامان من خیلی کم اینجوریه!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٦
٠
٠
ولی به نظرمن ظرف مال استفاده کردنه.لذت خوردن قضا توش خیلی بیشتره تااینکه تو کابینت خاک بخوره.اخرشم بمیریم ظرفامون بلااستفاده ونو باقی بمونه.
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
٠
٠
خانم ها از حيث روانشناختي وسايل شون رو دوست دارن. اصلا با اونا زندگي ميکنن . مخصوصا جهيزيه. بهشون حس تعلق پيدا ميکنن. خب اينم يه جور مريضي ميتونه باشه. يا يه چور اعتياد. اعتياد به چهيزيه. مثل آقايون که به ماشين يا ساعت يا موبايل و ... اعتياد و حساسيت پيدا ميکنن..
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٧
٠
٠
راست میگه ها.....هویجوری ننم ظرفارو نگه میداره...فقط قبل عید و... میاد تمیزشون میکنه... مرسی از کامنتاتون