خانه انجمن تکوندنی چی داری !؟
٨٠٧
١٣٣
k_shamshiri

تکوندنی چی داری !؟

تکوندنی چی داری !؟

تا چشم بهم بزنیم رسیدیم به هفته آخر اسفند!

علاوه بر خونه تکونی ها؛ چی دارید که باید بتکونید و بریزید دور...؟

علاوه بر خریدهای مرسوم شب عید؛ چی باید بخرید و بذارید تو دل و جونتون...؟

٩٣/١١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
دلمو باید بتکونم...چون از خیلیا دلخورم و یه غبار غم نشسته رو تک تک سلولای قلبم...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
آفرین.. چه جواب زلالی...
Samira
Samira
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
عادت ندارم بگم کینه هارو دور میریزم همه رو میبخشم و غیره ... فقط سعی میکنم کینه ها و بدی هایی که از دیگران تو ذلمه بیشتر از این نشه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
اینم یه جورشه... چی بگم والا... ولی اگه صاف و صوف کنید خیلی راحتید ها... از من گفتن بود!
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
لپ تاپمو!اینقد شلوغه که هر وقت یه چیزی میخوام باید اسمشو سرچ کنم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
لطفا این آدرس رو یادداشت کنید، بذارید تو یه تاکسی بفرستید بیاد! من واستون میندازمش دور! ... قاسم آباد... شریعتیِ ...!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
دلم میخواد غصه ها رو بتکونم ولی ... نمیدونم میشه یا نه ... واقعا نمیدونم ... گاهی همه چی اونقدر بغرنج و ترسناک بنظر میاد که پیش خودت فکرمیکنی بهتره اصلا فکر نکنی بهش! این حسیه که من این روزا بهش دچارم! یه سردرگمی رنج آور! شاید به نوعی خودفریبی آگاهانه دچار شده باشم شایدم ... بهرحال فعلا مسکوت گذاشتمشون تا ببینم امسال کی میخواد (این خواستن رو تاکید دارم بهش ) و یا اصلا تصمیم داره (؟) بهترین هدیه شب عید رو بهم بده؟!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
ایشالا که هر چی از خدا میخواهید بهتون بده. قلب پاکی دارید و قطعا به خواسته هاتون میرسید. ممنون از حضورتون بانو قاسمی.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
دلم میخواد امسال سبزه رو سبز کنم توی دلم و گره بزنمش ... همین! چیزی دیگه ای برای خرید نیاز ندارم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
دلتون همیشه پر از سبزه و شادمانی ایشالا... بهترین لبخندها رو براتون آرزو میکنم.
mina_h
mina_h
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
فکر کنم باید دلمو حسابی بتکونم...اونقدری بتکونم که فراموش کردن براش اسون بشه:( که بیمعرفتی بعضی دوستانو بتونه فراموش کنه...فقط امیدوارم موفق بشم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
امیدوارم موفق بشید در فراموش کردن نامرادی ها ... ممنون از حضورتون.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٨
٤
٠
اینارو ول کنین / کااااااااااارنامرو کجایدلم بزارمممم؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
اونجا دقیقا! بالای قفسه سینه کمی به چپ ... آهان! دقیقا همونجا! دیدید سخت نبود؟!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
نمره ها بالاااااااس سنگینه جا نمیشه :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
ایهههههه.......................اوووووووووووووووووووو(شکلک گارد گرفتن)................قوووووووووووودااااااااااااااااااا.................(شکلک فرار کردن)خخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خخخ! آقا اینجا سایت جیمه... تاتامی نیس جسارتا! وگرنه میگم آقای فروزان نیا بیان با خاک یکسان کنن همه رو! کمربند مشکی دان5 دارن، می دونستید؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
واقعاااااا ؟ چ رشته ای؟ چه سبکی؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
رشته کیک بوکسینگ، سبکش رو نمیدونم. از خودشون بپرسین! دان 5 یا 6 بودند یا شاید 7. مطمئن نیستم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اوووووووووه آفرینننننن / من برم عکسمو بردارم بابا خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
اقای فروزان شاگرد من بودن:))خخخخ شاگرد تنبلم....صدا در میه...کیه...کیه...اوووووه.....من شاگرد تنبلشون بودم:))اخیش رفتن
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
راستی ای چ باشگاه زاقارتیه:/// چرا عینک دری؟؟؟چرا گوشی دستته؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١١
٠
٠
آخر باشگاهه داشتم ب تلفن صحبت میکردم که دوستم ازم گرفته اصن حواسم نبوده بعدم تو وایبر برام فرستاده/ باشگاه هم مال سپاهه ما که بودجه نداریم ی باشگاه خوب کرایه کنیم
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
باشگا بوکس سراغ نداری؟؟؟من سرم درد میکنه واسه ای کارا خرکی:))نزدیک پیروزی باشه بیتره
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اگه شهر مایم بوکس یا کینگ بوکسینگ داشت میرفتم :))
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
خوب که نگاه میکنم میبینم هیچی رو نمیتونم بتکونم ... هیچی رو نمیتونم فراموش کنم ... من کینه ای نیستم ... منظورم خاطرات بدیه که امسال برام رقم خورد... امیدوارم سال جدید اصلا مثل امسال نباشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
من هم تا حدودی همینطورم.. کینه ای نیستم اما "بد" ها بیشتر از "خوب" ها در خاطرم می مونن... مرسی.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
من آدم کینه ای نیستم ولی از سوم دبیرستان دلم از خیلی ها بدجور دلخور شده...هر کار کردم نتونستم دلمو صاف کنم.... واسه همین در این مورد خیلی به خودم زحمتو نمیدم ولی در مورد بقیه دلمو صاف میکنم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
کاش میشد باهاشون روبرو بشید و رودررو حل کنید. بله دقیقا "کینه ای" تعریف دیگه ای داره. موافقم باشما. موفق باشید در فراموشی ها!
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
چیز دور ریختنی واسه من یه عالمه عادتای ریزودرشتِ بَده!!!! ناراحتم از بی ارادگیم که چندبار خواستم بذارمشون کنار و نکردم این کار رو :-((((خوشبختانه هیچی ازکسی تو دلم نمیمونه ونیاز به بخشیدن وگذشتن واینا هم ندارم؛دلم با بقیه صاف صافه!!!خریدی هم که دوست دارم اینه که یه عـــــالـــــــــــمـــــــــــــــــه شادی بی دلیل وبادلیل_بیشتر بی دلیل!!_بریزم تو قلبم که اینقدر احساس غم الکی وبی دلیل نداشته باشم:-((( یه چیز دیگه هم که باید بریزم دور نگرانی هایِ بی دلیلم واسه اتفاقات آینده ست!!!توکل و امید به خدا هم دارم ولی دلم دائما واسه یه اتفاقِ بدِ نیافتاده شـــور میزنه(-_-) گوشیم هم اگه پدرجانمون بذارن بتکونیم وبندازیم دور که عـــالی میشه!!! « فینیش!!! »
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
چه خوب... چه قلب زلالی دارید... براتون بهترین ها رو میخوام. ایشالا همیشه سرشار باشید از شادی و لبخند.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٠٩
١
٠
خخخخ همه اینجور موقعا هیجان زده میشن میگن فلان کارو میکنیم فلان عمل رو ترک میکنیم و .... ولی زیاد دوام نداره! به نظر من راهی و جود نداره! مگر تظاهر!خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
نسبتا موافقم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
خیلی منفی و بدبینانه نگاه میکنید خانم! نمیدونم والا! شاید هم شما درست میگید و واقعا راهی وجود نداره...!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١١
٠
٠
اقای شمشیری! خدایی نکرده نمیخام بگم حرفتون دور از منطقه ولی خدایی اینجوری نیس خب؟؟!بابا من منفی نگر نیسم اتفاقا ! ولی خیلیا رو دیدم ک دم عیدی ک میشه میگن اره امسال دیگ این اخلاقو میذارم کنار و چ میدونم فلان کارو میکنم... این تلاشم میکنن ها ولی یکی 2 هفته بیشتر دوام نداره! فوقش یه ماه! لا تبدیل لخلق الله...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
چی بگم والا... منم عرض کردم که شاید اونطور باشه. راست میگید. اونقدر متاسفانه همه رو غبار گرفته و نقاب زدند که معلوم نیس چی به چیه و به چه حرف و وعده ای میشه اعتماد کرد واسه تحول.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
والا هیچی:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
چه خوب! مرسی از حضورتون.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
اصن خوب نیس بنظرم:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
خیلی چوویزا...اخلاقای بد...تنبلی.....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
"خیلی چیزا" که بی انصافی در حق خودتونه... چند تا خصوصیت کوچولو که اینقدر دلسردی نمیخواد!
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
امسال هم دهه فاطمیه هست.......دوس دارم امسال دهه فاطمیه دلمو حساب بتکونم.........
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
ایشالا... براتون بهترین تکوندن ها رو آرزو میکنم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
از عید نگین!بابا همین دیروز عید91 بود!خدااااااا!تازه من یادم اومد که پارسال همین روزا اومده بودم جیم:))) راستش از دلم میخام یک کینه رو بتکونم»»::))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
واقعا زود میگذرن روزها و عمرهای ما... . ایشالا بتونید تمام و کمال بتکونیدش و صافِ صاف بشید با خودتون. ممنون از حضورتون.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
ربطی به این انجمن نداره حرفم،انتونی رابینز میگه وقتی که هرسال زمان سال نو یک فعل تکراری را انجام می دهیم،چطور توقع دادیم که سال متقاوتی داشته باشیم؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
عجب حرف تکون دهنده ای... روحش شاد. واقعا ممنونم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
یه لحظه توی ذهنم رابین ویلیامز اومد!
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
چیزی برای تکوندن ندارم .میترسم خاطرها مو موقع تکوندن بریزم دور .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
چه کامنت و جواب قشنگی... خوشم اومد. مرسی.
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
راستش من اصلا از عید و اتفاقات تکراری هر سالش خوشم نمیاد. هر سال وقت عید بیشتر از این ناراحتم که 2تا فصل زیبای پاییز و زمستان تمام میشه. هیچوقت اون وقت سال خرید نمیکنم. اما اینکه بگم اصلا فکر زندگی و روشی نو به ذهنم نمیاد دروغه... دلم میخواد فکر چیزایی که از دست دادم رو بزارم کنار. این افکار زمان (حال) آدم رو به فنا میده.به قول شاعر. نه دیگه پا میشم اینبار/ خالی از هر شک و تردید / میرم اون بالاها مغرور/ تا بشینم جای خورشید/ تن به سایه ها نمیدم/ بسه هرچی سختی دیدم.... راستی بدون شعار میگم. حس میکنم رابطه م با خدا مثل سابق قوی نیست... خیلی دلم میخواد یه خدا نزدیکتر بشم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
ممنونم از حرف های قشنگ شما... من هم عاشقِ "اجرای اون شعر قشنگ" هستم! امیدوارم رابطه تون با خدا برگرده مثل سابقش همونطور قوی و قدرتمند.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
یه 400-500 کانتینر نظر رو دستم مونده..انجمن نشون بدین بتکونمشون اونجا...600تا از کانتینرا به شله ربط داره ها:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
هفت هشت ده تاش رو اینجا لطفا بذارید زمین! بقیه اش رو بدید به انجمن خانوم دنیادیده، سلطانِ کامنت رو عرض میکنم!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
بیا بیا.....خووووب....کییییش...پیس...اقا کانتبنر رو بنداز پایین
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
اقا دیگ و بذار پایین...یا علی داداش(ب شله ربط داره ب من ربطی نداره گفتن اینجا بذارمشون)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
قراره یارانه اقای شمشیری قط بشه...کانتینر دارین تو انجمنتون؟؟؟؟مرفحین دیگه:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
کف تریلیو جارو بکش....جعفر بدوووو
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خخخخخ! آقا دم شوما گرم! بچه هارو بفرست عقب یه دهنی شیرین کنن تا ما با آقای راننده حساب کتابمون رو بکنیم.... خب آقا اینا رو دیگی چند میزنی پای هم؟
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
قابل نداره..مهمون ما:))
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/١٠
١
٠
من از این قرطی بازیا بدم میاد .. سال نو پیش پیبش مبارک :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خخخ! یعنی من یکی که تا لحظه سال تحویل روحم شاد شد! واقعا ممنونم. بهرحال این هم یه نظریه واسه خودش. و بسیار محترم. مرسی از حضورتون.
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/١٠
٠
٠
غصه هامو!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
آخی! چه مظلومانه... بریزیدشون دور خاک بر سرا رو! والا بخدا! لبخند بزنید...!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٠
٠
٠
من یک سری خاطرات هست که حتما باید برم توبیابون بریزمشون!چون هرجای دیگه ای باشن برمیگردن:/ویک سری خصوصیات بد!البته این خصوصیت هاموباید کم کم از الان شروع کنم ودونه دونه ازشون فرار کنم تا عید انشالله تموم بشه!فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد ولی خوب همیشه توی خونه تکونی چیزای جدیدی هم پیدا میشه شاید به لیستم اضافه شد:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
چه خوب که میشناسیدشون. هدفم از این انجمن این موقع سال(و فاصله نسبتا طولانی تا عید) همین بوده... که کلنجار بریم و شناسایی کنیم و ازشون دل بکنیم. مرسی از صداقت مثال زدنی شما. مرسی.
یه آدم
یه آدم
٩٣/١١/١٠
٠
٠
من کلا دلم خود به خود تکونده میشه هرسال دم سال تحویل اینقد خوشحال هستم که همه چیزو بادم میره:)))کلا آدمی نیستم که خاطرات بد و کینه تو دلم و ذهنم بمونه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
چقدر خوب... خوشا بحال شما... مرسی از ارائه دیدگاهتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خیلی جالبه نمیدونم چـــــــــی بگم...10 تا کامنت نوشتمو پاک کردم.... فک میکنم برا اولین بار باید بگم هیچ نظری ندارم :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
چرا پاک کردید؟ راحت باشید. خوشحال میشم ببینم دور ریختنی های شما چیه؟ البته که دختر زلال و انسان فرهیخته ای هستید اما خب بهر حال هر کسی احتیاج به یک تحولاتی داره. اگر اذیت نمیشید؛ خوشحال میشم عین ده تا کامنت رو دوباره تایپ و ارسال کنید. من خودم اگر قرار بود جواب چنین سوالی رو بدم شاید دهها صفحه هم برام کم باشن!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٠
٠
٠
نمیدونم والا :) ولی امسال خیلی خرابکاری به بار اوردم! یا کلی بگم دسته گل به اب دادم!! خخخخ قول میدم که دیگه دست گل به اب ندم!! و اونایی رو هم که به اب دادم جبرانشون کنم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خوشحالم که اینقدر زلال و صادق نوشتید. لذت می برم از قلب های پاک شما مهربانان.
e_radmehri
e_radmehri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
من شکستامو تکون میدم...به جای اونا عهد میبندم دیگه تکرارشون نکنم و در کنارش. عزممو قوی میکنم تا زود زانو نزنم سر چیزایی که تکونم دادن
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اول از همه که خیلی خوش اومدید به جمع ما و تبریک منو بپذیرید./ حرف تون رو با تمام وجود باور میکنم و ایمان دارم که اونقدر عزم قوی ای دارید که به خواسته هاتون برسید. اونقدر "انرژی مثبت و اراده" در همین چند جمله شما هست که از ته قلب باور میکنم. موفق باشید و همیشه سرشار از سرزندگی و سلامتی و سرمستی و سرافرازی و سربلندی و سلامت.
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/١٠
٠
٠
^_^ به جیمی خوش امدید...متنتون لایک داشت
e_radmehri
e_radmehri
٩٣/١١/١١
٠
٠
ممنون از استقبال گرمتون :) و تشکر از محبتاتون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خب تکوندنی چیز خاصی ندارم....یه غصه بیشتر تو دلم نیست که اونم به عمد نگهش داشتم...اگه نباشه خیلی چیزهایی که نباید رو فراموش میکنم....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خب خدا رو شکر! پس اوضاع ردیفه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
البته اون غصه یه مقدار حاشیه اضافی داره که شاید اوناو رو امسال دیگه رها کنم...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
آفرین. همون غصه معروفه است؟ هنوز نبخشیدینش بنده خدا رو؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
نه بابا... اون که ارزش غصه دار شدن نداره.... این از اون غصه خوباست که مختص خودمه :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
فک میکنم بیشتر از خانه تکانی دل، نیاز به خانه تکانی باور هام داشته باشم....اوضاع دلم خدا رو شکر خوبه :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
چه خوب.. خوشا بحال شما.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اوووووووووم البته نمیشه گفت این یه سال اشتباه نداشتم....اوه اوه بد ترینش که انتخاب رشتم بود...فقط باید حواسم باشه موقع دل تکونی.... اشتباهام که رو زمین افتاد...یه تجربه ای چیزی از لاشون بکشم بیرون قاب کنم بزنم سر در دله که یادم نره بار آخرم باشه.....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
این درسته ... دقیقا. مرسی.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
حالا شد...الان که بهتر فکر میکنم... یه سری آرزو ها وحسر تای بیخودم هستن که هی سال به سال خاک میخورن....اصلن نمیدونم چرا تاحالا نگهشون داشتم....اونارم سال نو میریزم دور.....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
حسرتها رو شاید.. اما آرزوهارو نریزید دور... تمام امید انسان به هموناست... هر چقدر دور هر چقدر بزرگ.. .
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
دور و بزرگ و میشه یه کاریش کرد...اما خب محال ها رو نهه....فکر کردن به بعضیاشون دل آدمو میسوزونه :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
یه سری خاطرات هم هست که هنوز درموردشون تصمیم جدی نگرفتم...البته رنگ ورویی ندارن.... مثل فرشی که مدت زیادی زیر آفتاب مونده باشه.....اونارم شاید دور بریزم...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
می فهمم ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
یه قدر هم حرف نگفته هست... مثل وسایل اضافی ان... کاربردی ندارن و خیلی جا گیرن....شاید موقع دل تکوندن یه مقدارشو بریزم دور... حداقل قدری که دلم سبک شه....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
چقدر خوب ... دور ریختن اینا کار هر کسی نیس... خوبه که می تونید.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
اوووم بعد...دلم که پاک شد....سبک که شد...اونوقتی که مهیا شد برا مهمون داری.... یه سری آدم حسابی هستن که هنوز فرصت نکردم ازشون دعوت کنم یه سری به دلم بزنن... یه مقدار خاطره شیرین دارم که بهشون تعارف کنم....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
چه زیبا....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
امیـــــــد اولین نفر لیسته.....البته جاش تو دل من محفوظه ها... منتهی گاهی ناز میکنه... از دلم میره.... دیرم برمیگرده....اینبار همه ی سعیمو میکنم که نمک گیر شه....پابند که شد ازش مراقبت میکنم....آخه بعد از اون خیلی ها که چشم امیدشون به منه...خیلی هام چششون به امید منه .... دعا کنید دسته اول امیدوار بمونن و دسته دوم چششون دراد... چون من قول میدم که مواظب امیدم باشم وهیچ وقت ناامید نشم....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
ایشالا... خدا حتما حواسش هست.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
عمـــــــــــاد دومی هست..... البته من همیشه سعی کردم درست انتخاب کنم... ولی خب این ممکن الخطا بودن جنس ما همیشه کارو خراب میکنه....عماد اولم خدا...عماد دومم خدا... عماد سومم هم خدا...بعد از ون پدرو مادر.... بعد خواهر وبرادر....بعد یارغار....بعد هرچی رفیقه ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
پس بسلامتیِ اول خدا، بعد پدر و مادر بعد خواهر برادر و بعد هم بسلامتیِ هر چی رفیقه...!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
بعدی ایمـــــــان.... دارمش ولی نه خیلـــــــــــی...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خوبه ... آفرین.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
این انجمن شروع کلاسیکو جالبیه واسه نویسندگی....البته منو معاف کنید:))خخخ منو نکشین من خودم قول میدم بمیرم:))) (چ کنیم کلا انتقاد مو تنده)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خخخ! چیزی که عوض داره گله نداره! خخخ! خیلی هم خوب و شیک و مجلسی جواب دادید! خوشم اومد! مرسی.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
:))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١١
٠
٠
و همه ی اینها مشروط به اینه که باورهای قدیمی و کهنه و نخ نما مون رو دور بریزیمو باورای جدید رو جایگزینشون کنیم...ان شالله که سال جدید برای همه سالی پر از تجربه های نو و خوشایند باشه :) این همه ی اونچیزیه که یادم اومد (^_^)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
آفررررررررررررررررررررین بر شما. مساله همین باور هاست که خیلی وقتها با قانون اشتباه گرفته میشه. آفرین. منم امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن... مرسی از کامنت های مفصل. اصلا هم زیاد نبود! راحت باشید!(آیکون فشار دادن دندان ها بر هم!!!)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
آیکن لبخنــــــــــــــــــد غلیـــــــــــــــــظ (^____^)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١١
٠
٠
سلام ... چيزي براي تكوندن ندارم. اميد دارم كسي من را نتكوند
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خوش بحالت رفیق! من که هم واسه تکان دادن چیز میز زیاد دارم و هم همه دارن تکونم میدن بی رحمانه!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١١
٠
٠
سلام ... خدا به شما صبر دهد
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
اقا یکی داره منو تکون میده..بابا من م-نصم دوغ نیستم....واز ای ارشام توهم زده:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
...!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
ارشامو شما نمیشناسید:))دشمن بنده بودن که مرحوم شدن:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
شیشه نوشابه پر را تکان داده و به سمت دوستان میگیرید و دربش را باز میکنید..این عمل شادی روح شدیدی دارد
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
نه آخه خدا وکیلی همچین تکونی منظور من بود؟ نه خداییش؟!!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
اقای شمشیری کجا فرار میکنید:))واستین واستون تکوندنی اوردم:)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
سفره عذا رو دم باغچه رو تراس بتکونیم لااقل این کفتر و چغوکا گشنه نمونن..یه ثوابی هم ببریم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
خخخ!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
خوب گشنشانه....خوبه بریزین سطل اشغال؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
فرشایه خانه رو بتکونیم شیر ابو باز نکنیم فرش بشوریم کمبود ابه..اسرافه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
اینم حرفیه...!
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
حرف خوبیه:))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
به جای نو کردن لباسا یکم خودمونو نو کنیم قشنگ تره.....ریا و چشمو هم چشمی رو بتکونیم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١١
٠
٠
دقیقا... اینو خوب اومدید! مرسی.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/١١
٠
٠
خواهش میکنم:)اینا جزو همون کانتینراست جنسای خوبم توش هست:))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چقدر کامنت ! :/ حال ندارم بخونم ! تکوندنی ؟ تنفر از کسی ندارم ولی یه سری علاقه به یه سری افراد دارم که احتمالا همه اش رو میریزم دور ! والله !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
چقدر کامنت؟ همین ها رو هم چشم بزنید فردا چهار نفر هم کامنت نذارن! والله! چشم دیدنِ خوشی های ادمو ندارن ملت! خخخ! / چه خوب که نفرت ندارید... دل های بی نفرت دل های فرشته هاست. خوشا بحالتون.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/١٢
٠
٠
یه خرده باید رو آیکون بخشش کاذب و محبت الکی و عذاب وجدان گرفتن واسه کوچکترین رفتارهای درستم هم کار کنم ، همه اینا رو هم میریزم دور :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
ممنون از صداقت شما. امیدوارم موفق باشید از تکوندنی ها. شاد باشید همیشه.
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٢
٠
٠
ادلیستای لاین
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اینم حرفیه! والا! / مرسی از تشریف فرمایی و ارائه نظرتون.
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
بله که حرفیه!!! خواهش میکنم.مرررررررررسی...
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٣
٠
٠
کل زندگیم تکوندنییییییییییییییی کلی چیزجدیدممممممممممم بایدبخرممممممممممم جایگزین قبلیییییییییییییییییییهاااااااا