خانه انجمن چه گلی انتخاب کنم!؟
٦١٦
٧٢
naeerika

چه گلی انتخاب کنم!؟

چه گلی انتخاب کنم!؟

همیشه انتخاب گل بین اون همه زیبایی برای من سخت بوده، شما اگه بخواین گل بخرین ،چی می خرین ؟!

انتخاب بین دسته گل و گلدون آزاده !

٩٣/١١/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٠٦
١
٠
عاشـــــــــــــــــــق رزِ قرمزِ نیمه غنچه ام و البته بویِ مریم....!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
من زنبق رشتی یک جا دیدم صورتی بود با یک گل سفید دیگه!انقدرررررررررر قشنگ بود!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
غنچه رزقرمزززززززززززززززززولاغیرررررررررررر
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٠٦
٣
٠
گل خرزهره!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٠٦
١
٠
کاکتوس :|
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
یک دسته یاس رازقی! و در درجه بعد یه دسته گل غنچه رز قرمز یا صورتی که حتما باید گلهای ریز عروس هم لابلاش واسه تزیینش داشته باشه! خیلی رویایی و قشنگه :) البته از این تزیینات مدرن جنگلی با شاخه های درخت و چوب و برگهای پهن هم توی دسته گلهای مختلف اگه باسلیقه تزیین شده باشن خیلی خوشم میاد و ذوق می کنم. دیگه همینا :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
مرســـــــــــــــــی سلیقه...یاس رازقی بهترین انتخابه :)) رفتار کاملا دوستانه...رک گو... مثل یاس سر زنده .... مجلس گرم کن...برا دوستی هم ارزش زیادی قائلی (^_^) اگه صدق میکرد بقیه گلا رو میتونی کامنتای دیگه پیدا کنی (^_^)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
گل رز ابی و قرمز...عالیهههههه
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
خودم ب این گلی!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
فقط و فقط رز ســــــــــرخ :))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
همیشه گل نرگسو دوس داشتم و دارم :) اما برا هدیه دادن گل رز سفید یا سرخ :) فقط برا مامانم گل مریم میخرم چون هم اسم هستن با این گل خوشگل و خوشبو :)
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١١/٠٦
١
٠
رز صووووووورتی خیلی دوست دارم نیمه غنچم باشه وبوی نرگس:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
اولش فک کردم نوشتی گــِل..:|...خب گل مریم...فوق العاده عطرشو دوست دارم..:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اصلـــــــــن خوش اخلاقیت تو چش میزنه :))) پایینتر بقیشو گذاشتم میتونی بخونی (^_^)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
زیاد گل دوست ندارم / همین ی ذره هم که دوس دارم رز بنظرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
خسته نباشین... یه ذره... اونم رز.... بازم جای شکرش باقیه تو همون یه مقدارشم خوش سلیقه این :)) مشخصات رز دوستا رو پایینتر میشه بخونین (^_^)
faride
faride
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
اگه بخوام واسه کسی دسته گل ببرم ترجیح میدم رز باشه ... ترکیب سفید و صورتی و قرمز:)... واسه خودمم گلایی که عطر خوبی دارن دوس دارم ... مثلا گل مریم:)...ولی در کل رزو خیلی دوس دارم
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
رز قرمز:)))))))))))))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
فقط رز آبی.. بعدشم سفید
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
سلام... ايني كه فرموديد چي هست؟ خوردني نباشه كه سيرم
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
خود انجمن کافی نیس که با این کامنتا شکوفا رش میکنین؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
:)))))))پس نیستین ببینین من چکار کردم (^_^)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
رز آبی و سفید و گل نرگس
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
توام از اون مهربونای روزگاری ها (^_^)
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
بازم ازاین انجمنا....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٧
١
٠
:/اجباری درکار نیست:/
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/٠٨
١
٠
شما همون :/ تونو بذارین
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
:)))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
بستگی داره به کی بخوام بدم برای مامان و بابام معمولا از تمام رنگ گل ها و به طرزی متفاوت میگیرم میزاره تو گلدون خشک میشه یه گل دیگه میخرم تا بعدی :) برای تولد دست گل رز قرمز با ارکیده :) برای عروسی گل لیلیوم و تو سبد تزیینی گل با رز قرمز و سفید و صورتی :) برای ختم هم گلایل و میخک :) برای همینجوری خودم که فقط رز میخرم میزارم رو میزم خشک شه :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
این "بستگی داره" رو من اصلا حواسم نبود! حق با شماست! رزِ من پابته معمولا. مقدار مریمهام یا میخک هام کم و زیاد میشن و لیلیوم هم گاهی میزنم گوشه کنارش.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
وای از این حواس پرتی و بی دقتی و بی تمرکزی چند روز اخیرِ من! / اصلاحیه: رز من ثابته معمولا.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ارکیده بیشتر برا خودت بگیر :)) انسانی بسیار فرهیخته و دوست دار علم و هنر هستید. از نظم و ترتیب بسیار لذت می برید و برای آینده با برنامه ریزی پیش می روید. سعی در فراهم آوردن زندگی آرام و ثابت و عاری از خطر کردن هستید. لازمه موفقیت در زندگی را صبر، تلاش و نظم می دانید و امیدوارید تا الگویی برای اطرافیان باشید. فردی هستید که در برابر مشکلات به خود تسلط پیدا کرده و سریعا به دنبال راه حل برای آن دست به کار می شوید (^_^)
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
گل رززززززززززز ................ حالا اگه هف رنگش باشه که بهتره نبود یه رنگ دیه فقط رز باشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
مثل اینکه رز صدر نشین جدوله :))) اینجا همه عاشق زندگین :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
گلهای رزِ مخملی با یک شاخه مریم معطر و دو شاخه میخک سفید... برگهای پهن و تزئینات هم که سر جاشون. رز ... هیچ گلی جای رز رو پر نمیکنن برام.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
بله... در اون که شکی نیست...شنیدین به میخک گل خدا هم میگن :)) اصلــــــــن مختص عاشقاس این گل :)) مریم هم که گفتن نداره...احساساتی...صادق...خوش اخلاق...رز رو هم در ادامه گفتم دوس داشتین برین بخونین (^_^)
فاطيما
فاطيما
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
نرگس دوس دارم ولي خب رز مينياتوري صورتي خعلييي نازه :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
مرسی انتخاب... رزای مینیاتوری خیلی معرکن.... اینروزا گلدونیشم زیاد شده...من عاشق رنگهای متنوعشونم....شخصیت شانسی این گلو پایینتر برا بچه ها گفتم دوس داشتی برو بخون (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
رز سرخ و لیلیوم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
بله.... خیلی هم خوش سلیقه :) در ادمه مولفه های علاقه مندان به این دو گل دوست داشتنی رو گفتم ...دوست داشتی برو بخون :))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
فقط رز سرخ و صورتی... خیلی قشنگن
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
مشخصه های رز و که گفتم اما چون شما اشاره مبسوطی به رنگ داشتین خالی از لطف نیست بگم: رنگ صورتی رز به معنی تحسین، ستایش، وقار و شایستگی و زیبایه و همچنیــــن به معنی تشکر از طرف مقابل .... رز سرخ هم که دیگه گفتن نداره....زیبایی بی انتهاست.
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
گل محمدی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
از شاخه گل رز هستش دیگه... پایینتر گفتم اگه دوس داشتین برین نگاه کنین :)
F-jafari
F-jafari
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
گل لیلیوم سفید صورتی و نارنجی یا گل رز قرمز...با روبان قرمز
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
لیلیوم نشانگر خلوص قلبی است و با وجود آنکه این گل در رنگهای مختلف پرورش می یابد اما بیشتر مردم لیلیوم سفید ترجیح داده و آنرا نشانگر بی گناهی و پاکی می دانند..... استحکام در شخصیت ؛ خلوص ؛ سخاوت ؛ زیبایی طبیعی و.... از جمله مولفه های شخصیت علاقه مندان به این گل هستش :))
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
نرگس و رز مرسي:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
ماشالله اینجا همه مهربونو با گذشتن... وهمچنین دوستدار دوست :))) خصوصیت های علاقه مندان به این دوتا گلو پایین تر گفتم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
ادریسیی...... پائونیا......ارکیده ..........لیسیانتوس ..........و بیشتـــــــــر آلستر :))))))))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
آلستر سفید خیلی خوبههههههههههه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
what is this?
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اوهــــــــــــــــــــوم :))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
گلای قشنگی هستن...یه سرچی بزنین آقای شمشیری، ضرر نمیکنین :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
یادش بخیــــــــــــر... جوونیامون تو سایت پای یه همچین انجمنی با گل مورد علاقه هرکسی یه تاپیک شخصیت شناسی توپی هم راه انداختیــــــــم.... هنوزم توی آرشیوم دارمشون.... حیف وقتش نیس... وگرنه برا همه میگفتمش...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
الان که وقت دارم :)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
من خودم رز دوس میدارم^ـ^قرمز!دوس دارم فقط نگاش کنم^ـ^ولی خوب رنگی رنگیش روهم خیلی دوس دارم ولی اگه بخوام برای مامانم بگیرم نرگس میگیرم:))چون عاشق نرگسن:*
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
رز و نرگسو کامنتای پایینی گفتم...اگه قرار به لذت بردن از نگاه کردن بهشون وعطرای دل انگیزشون باشه.. من رزای انگلیسی و باغی قدیمی رو بهت توصیه میکنم....معرکن ها (^_^)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
رز مشکی و ابی و لیلییوم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
در مورد رز کامنتای پایینی مفصلا گفتم....هیچ میدونستین گل رز ها بیش از 150 نوع مختلف تقسیم میشن... که فقط از لحاظ ظاهر (شکل وشمایل) به 15 دسته مختلف تقسیم میشه... از این حیث انتخاب رز های رونده رویایی وبه شدت جذابه... وو داشتن یک باغ از رزت ربعی قشنگ ترین فانتزی دنیا (^_^) یا رز هایی که محور غنچه هاشون به سمت بالاست :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
نرگس-آلستر-مریم-کاکتوس-حسن یوسف
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
در مورد گل نرگس میشه گفت : شما همیشه به دنبال پیشرفت هستید و دوست دارید از میان مشکلات عبور کنید تا به خوبی آنها را حل و فصل کنید. از کمک کردن به دیگران در حل مشکلات شان و گرفتن تصمیم عاقلانه دریغ نمی کنید. برای خانواده بسیار ارزش و احترام قائلید..... درمورد مریم : باوفا ...خوش اخلاق ...کمال طلب... خانه امن ترین جای دنیا...تا حدی هم رویایی :)
mina_h
mina_h
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
رز سبز،قرمز،ابی،صولتی،مشکی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
رک گو...عاشق مسافرت....پشت کار خیلــــــــــی خوب........دارای شور و شوق نهفته در اعماق وجود.....با اراده تصمیم می گیرید و در کامل بودن کارهایتان پافشاری می کنید. در هنگام کار، فردی جدی هستید و در محفل خانواده با محبت رفتار می کنید. آرزوهای بسیاری در سر دارید و تلاش می کنید تا سریعا به تحقق بپیوندند. بروز احساسات تا حدودی برایتان مشکل است اما به شدت علاقه مند به خانواده هستید و با آنان عاشقانه رفتار می کنید. از زندگی پر جنب وجوش همراه با رضایت مندی لذت می برید..... میگن اونایی که رز دوس دارن غالبا اینطورین (^_^)
zakieh-t
zakieh-t
٩٣/١١/١٠
٠
٠
رز .رنگش مهم نیس.....کاکتوس .....ما موسی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٠
٠
٠
دارای شور و شوق نهفته در اعماق وجودتان هستید. با اراده تصمیم می گیرید و در کامل بودن کارهایتان پافشاری می کنید. در هنگام کار، فردی جدی هستید و در محفل خانواده با محبت رفتار می کنید. آرزوهای بسیاری در سر دارید و تلاش می کنید تا سریعا به تحقق بپیوندند. بروز احساسات تا حدودی برایتان مشکل است اما به شدت علاقه مند به خانواده هستید و با آنان عاشقانه رفتار می کنید. از زندگی پر جنب وجوش همراه با رضایت مندی لذت می برید..... میگن اونایی که رز دوس دارن غالبا اینطورین (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
فقط به صرف روند شدن :)))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/١١/١٢
٠
٠
یه دسته حمید-خ می خریدم :)))))))))))))