خانه انجمن اون روی دیگه شخصیت شما!
٨٧٤
١٠٩
faride

اون روی دیگه شخصیت شما!

اون روی دیگه شخصیت شما!

تا حالا با یه شخصیت دیگه خودتون روبرو شدین؟ یعنی شده یه کاری رو انجام بدین و بعد با خودتون فکر کنین که  من چطور این کارو انجام دادم؟!

٩٣/١١/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
من هرهفته وقتی ازکوه پایین میام همین فکروباخودم میکنم چطوررفتم بالااااااااااااا
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خخ پس اون روی شخصیتتون ورزشکارِ! :دی
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
یه بار آخرای شب بود باهش روبرو شدم به نظر آدم بدی نمیومد.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
یه اسپند واسه خودتون دود کنین پس :دی
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
دستم دادین بهش؟یه وقت ناراحت نشده باشه! :دی
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٠
١
والا شخصیت دیگه ای ندارم.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٠٤
٢
٠
به نظرم این سوالو خوده آدم سخته که جواب بده! باید اطرافیان جواب بدن. کسانی که همه ی رفتار مارو از بیرون دارن میبینن. هرچند درون بخش مهمی رو تشکیل میده.
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
یعنی همیشه رفتاراتون قابل پیش بیینه؟!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
با خانم هاچ موافقم. کمی پایین تر مفصل تر هم عرض کردم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
جناب میرزا؟ من از شما پشتوانه دارم؟ لطفا فورا توضیح کامل تر بدید.
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٠
١
اشتباه برداشت کردین برادرم، یه بار دیگه کامنتای من و خودتون رو مرور کنید رفیق! :)
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٠
١
خانم faride! بله دقیقا همینطوره.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خیلی زیاد.من شخصیت زیاد داشتم!
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
میشه یکم توضیح بدین؟منظورتون اینه که تو موقعیت های مختلف شخصیتای مختلف دارین؟
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
نه از ابتدای زندگیم در زمان های مختلف شخصیت های متفاوت داشتم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
البته من چندرو شخصیت دارم....هربار ی خل بازی ای انجام میدم تا ی ساعت تو کف کارمم:|
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خخ میتونم تصورت کنم!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
:دی..مگه منو دیدی؟:دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
اره دقیقا . شرمنده که نمیتونم بگم
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
دشمنتون شرمنده ... خب بعدش سعی کردین دیگه تو اون موقعیت اون کارو انجام ندین؟تونستین؟
گل پری
گل پری
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
شما هم که همیشه نمیتونید بگید!!!!!!!!!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
گاهی سعی کردم ولی نتونستم دیگه بیخیال شدم فعلا. میدونم کارم اشتباس که نا امید شدم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
پری خانوم ارزوم بود که میتونستم بگم
mina_h
mina_h
٩٣/١١/٠٨
٠
٠
من فکر کنم بدونم خخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
شخصیت دیگه من هم همینقدر صبور و منطقی بنظر میرسه. شاید کمی زودرنج تر باشه البته و کمی بی احتیاط تر در واکنش. ولی بنظرم نمیشه که کسی شخصیت دیگه ای نداشته باشه. بیشتر به ادعای بی پشتوانه شبیهه. یا نشان از عدم صداقتِ خودمون با خودمون.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٠٤
١
٠
یعنی همیشه به خاطر عدم صداقتِ خودمون با خودمون، چهره و شخصیت جدید میسازیم؟ میدونین شاید همه ی دلیلش این نباشه
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
١
١
آقای شمشیری عزیز! نمی دونم چرا از من پشتوانه داره!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
جناب میرزا؟ من از شما پشتوانه دارم؟ لطفا فورا توضیح کامل تر بدید.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خانوم هاچ: بله حق با شماست.. همیشه که نمیشه. من هم آگاهانه از "قید همیشه" استفاده نکردم. با شما موافقم.
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٠٤
٢
٠
منظورشون اینه شخصیت خودشون پشتوانه داره !چرا این قدر اعصاب ندارین شما آقای شمشیری؟:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خانوم پاییز مرتبه اوله که من واقعا ناراحت میشم از کسی. تا حالا منو اینطوری دیدید؟
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٤
٠
یکی از زمان هایی که من فک میکنم همه آدما یه شخصیت دیگه پیدا میکنن اوج عصبانیته !
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٣
٣
آقای شمشیری عزیزم! یعنی الان از دست من ناراحت شدین؟؟؟؟؟!!!!! (شکلک تعجب شدید) شما نوشتید: «بیشتر به ادعای بی پشتوانه شبیهه» من هم نوشتم: «نمی دونم چرا از من پشتوانه داره!»، یعنی الان شما زود قضاوت کردین رفیق؟
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٢
٢
خانم پاییز! ازتون ممنونم، درست توضیح دادین.
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٢
٣
بذارید کامنتم رو بیشتر توضیح بدم: نوشتم: آقای شمشیری عزیز! این یعنی خطاب قرار دادم شما را، نه اینکه آقای شمشیری از من پشتوانه داره! :)
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٢
٢
توضیحم خوب بود؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٤
٣
٢
آقای شمشیری مهم اینه که آدم "روان" سالمی داشته باشه و به دنبال آزار کسی نباشه که شما دارین و ما در نقدها و کامنتها و مطالبتون هم شاهدش بودیم و حداقلش اینه که سبک منحصربفرد خودتونو دارین و کورکورانه از کسی تقلید نکردین و کپی ضایع (!) کسی نبودین. شما سواد و معلومات چیزی که میگین و می نویسین رو دارین و در زمره مدعیان پوچ و توخالی بیسواد نیستین. مهم همینه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
فریده خانم بزرگوار: بله دقیقا موافقم. یکی از مواردی که اون شخصیت دیگه آدمها معلوم میشه همین مواقع عصبانیته. و من دقیقا در پاسخ همین انجمن شما همین بالا نوشتم که من اون شخصیت دیگه ام: کمی زودرنج تر و "در واکنش بی احتیاط تره". و الان هم عینا مصداق عرایضم رو دیدید. ناخواسته و بخاطر شاید یک ویرگولی که باید اون آقا میذاشتند و نذاشتند و کامنت رو کاملا دوگانه جلوه دادند؛ احتیاط رو کنار گذاشتم و صلاح دونستم از خودشون بپرسم که " قراره تا کی به این روشِ کامنت گذاری هاشون ادامه بدن سایه به سایه ی کلمات من؟". نه بی احترامی کردم و خواهم کرد و نه در شان خودم میدونم بیش از این "پرده دری" داشته باشم. این سایت برام ارزشمنده اما تا اندازه ای که به من هم احترام بذارن و احترامات دو طرفه باشه. دلم میخواد هر کاربر عزیزی که الان خواننده این کامنت من هستش اینجا نظرش رو بذاره: تا حالا به کسی بی احترامی کردم؟ یا قصد سواستفاده از موقعیت کسِ دیگه (چه پیشکسوت سایت، چه بزرگتر از خودم؛ چه مسئولین محترم سایت) رو داشتم؟ و اینها منو آشفته کرد... عذرخواهم که این اتفاق در انجمن شما افتاد، البته که به موضوعِ انتخابی شما هم قرابتِ شگفت انگیزی داره! ممنونم از حمایت های همیشگی شما بزرگواران.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
بانو قاسمی: ممنونم از توضیحات شما. بله درست می فرمایید. دقیقا اسم واقعی خودم رو دارم، تحصیلاتی که نوشتم دقیقا همون ها هستند.. و رزومه و کارنامه کاریم هم کاملا به وضوح از ده فرسخی پیداست! با سرچ یا استعلامی ساده از اداره ارشاد یا دانشگاه جامع علمی کاربردی و سایر آموزشگاهها یا دانشکده هایی که تدریس داشتم و دارم و یا تحصیل کردم و همچنان مشغول به تحصیلم. ممنونم.
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٣
٢
با کمال احترامی که برای شما قائلم، باید بگم که همه ی دوستان کامنت بنده را بخونن و هر کجاش ویرگول می خواسته بگن تا من بذارم. برادر! من با ادبیات سرو کار دارم، ویرگول رو می دونم باید کجا بذارم. چند نفر از دوستان چنین برداشتی کردند؟ حتی خانم پاییز هم متوجه مطلب شدند. شما بی احترامی به کسی نکردید، اما با این قضاوت بی مورد، ناخواسته در حق من ظلم بزرگی کردین. براتون آرزوی موفقیت می کنم!
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
جناب شمشیری شما بزرگتر ما هستید و این قضیه ای که پیش اومد رو خیلی بهتر میتونید تحلیل کنین و به خاطر همین من هیچ نظری در این باره نمیدم...در مورد سوالتونم من تا حالا نه از شما و نه از جناب میرزا بی احترامی ندیدم!
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
١
١
خانم faride: ازتون واقعا ممنونم، لطف بزرگی در حق من داشتین.
علیرضا
علیرضا
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خیلی ممنون میشم از هر دو بزرگوار اگر این بحث رو بیشتر از این ادامش ندید. یک صلوات بفرستید برای سلامتی خودتون :)
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
اللهم صل علی محمد و آل محمد! اولیشم من فرستادم:)
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
:)) واقعا اینقدر غمگینم حس نداشتم ت تمام مطالبی که خوندم و کل انجمن ها حتی یه پست بزارم ،ولی الان میتونم شخصیت تک تک افراد حاضر رو بگم :)) واقعا دم همه عزیزان گرم ، کامنت هایی بس عالی بود :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٥
١
٠
سحر عزیز غم نبینی. غمگین نباش. امیدوارم روزای بهتری داشته باشی
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
فدات هدی جان :) مرسی عزیزم :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
!!!!!آقای شمشیری!!!!!آقای میرزا که ! گذاشتند......باید دوباره میخوندید....من بی احترامی ندیدم.....صلوات فرستادم.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
اره!خیلی مواقع شده اینجوری شدم!یکیش مثه وقتیکه سوم راهنمایی بودم توی مدرسه عصبانی شدم خییییییییییییلی بد عصن خون جلوی شمامو گرفته بود:/همه بچه ها یک طرف بودن منم یک طرف با هر29نفر دعوام شده بود خخخخ بعدم ناظممون حق داد به من قضیه فیصله یافت:))یک بار دیگه هم همین چند ماهه پیش بود که یک پیر زن رو توی خیابون دیدم بنده خدا خییییییییییلی مسن بود یعنی هر یک دقیقه یک اپسیلون میرفت جلو عصن خیلی داغون بود فک کنم از این نیاز مندا بود وسطه خیابون زدم زیر گریه:///////نمیدونم چرا!!!ولی عین ابر بهار داشتم گیه میکردم!خخخخخخخ حالا بقیه رو زیاد یادم نمیاد ولی اینا هنوز که هنوزه تو فکرشونمO_o
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
دو تا شخصیت کاملا متفاوت!خخ ...به نظرت کدوم یکی بیشتر بهت شبیه بود؟ عصبانیت یا اون گریه از روی دلسوزی ؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
گریه هه!چون چند بار دیگ هم اینهمه احساسی شدم خخخ ولی خوب این یکیو نتونستم تحمل کنم خخخخ ولی اون عصبانیتم به خاطر دعوا سره نا حقی بود!به عبارتی حق الناس:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
آره :)
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
توضیح بیشتر نمیدی؟:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
نه :/ میترسم دعوا شه :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
شوخی کردم :)))))) توضیح بیشتری وجود نداره.... طبق گفته ی خودت عزیز جان گاهی شده یه کاری رو انجام بدم و بعد با خودم فکر کنم که من چطور این کارو انجام دادم؟!!! وبیشتر در مورد حرف زدن مصداق عینی پیدا میکنه.... یعنی یه حرفی میزنم بعد میگم یعنی اینو من گفتم....عجب اندیشمندی بودمو نمیدونستم :)))
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
بلیا...گاهی اوقات از بعضی حرفایی که تقریبا بدون فکر به زبون میارمشون وبعدا که به ماجرا فکر میکنم پشیمونم از گفتنش،این خیلی به ذهنم میرسه که این شخصیت اصلی من نیست که یه حرفیو بزنم که اینقدر پشیمون باشم ازش که بشه یه موضوعی که همش دارم بهش فکر میکنم...بیشترین چیزی که پیش اومده واسم همین بوده!!!
maede
maede
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
نه فکر نمیکنم!به قول خودت بیشتر اوقات کارام قابل پیش بینیه ولی اگه مجبور بشم میتونم برخلاف همیشه رفتارکنم!
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خب این خیلی خوبه...واقعا آفرین:)
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
١
١
... بعد شما نوشته بودید: « ولی بنظرم نمیشه که کسی شخصیت دیگه ای نداشته باشه. بیشتر به ادعای بی پشتوانه شبیهه» در ادامه نوشتم: نمی دونم چرا از من پشتوانه داره، منظورم این بود که شخصیت من پشتوانه داره، :) واضح شد رفیق! :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
١
٥
بله واضح بود و من هم همینطور خوندم. مساله "برداشت دوگانه ای" بودش که با یک (شاید) ویرگول منتقل میشه و شما (احتمالا) آگاهانه کد دادید. من خیلی خوب به این شیوه های به اصطلاح ژورنالیستی (که بیشتر در مطالب سیاسیِ سایت های سیاسی رایجه) آگاهم. ممنون میشم ازین پس بنده رو از اظهار لطف هاتون بطور مادام العمر محروم کنید. هم در مطالبِ سخیف و کم ارزشم و هم در انجمن هام. لزومی به توضیح بیشتر نمی بینم. سپاسگذارم.
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٣
٢
ادمین عزیز! عرض کردم تایید کنید تا ختم قائله کنم: حق شما با خدای متعال، بنده هم راغب به این امر نیستم، موفق باشید!
montaghed
montaghed
٩٣/١١/٠٤
٠
٢
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم!
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٠
٢
الهم صل علی محمد و آل محمد!
montaghed
montaghed
٩٣/١١/٠٤
٠
٢
دو تا سینمایی؟ واقعا از شما بعیده ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
١
١
درود خداوند بر حضرت محمد(ص) و خانواده پاکش. به امید ظهورِ سرمنشا تمام پاکی ها.
vesal
vesal
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
اوووو تا دلت بخواد کلن خوب که فکر میکنم نمیتونم تعداد شخصیتامو بشناسم.....
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٤
٨
٣
به نظر من آدما درنهایت خودشونن که می دونن چندشخصیتی هستن یا نه! البته منظور من از چندشخصیتی هم به معنایی هستش که فریده جان در این انجمن گفتن و هم به معنای انسانهایی که ازنظر روانی دچار مشکلات و اختلالاتی هستن که البته بعضا هم (در نوع حاد و پیشرفته) خودشونم خبر ندارن که چند شخصیتی هستن و مثلا میان و میگن که من یه شخصیت دارم!!! درحالی که واقعیت اون چیزیه که فقط یه روانشناس می تونه تشخیص بده! اینطور آدمها توی جامعه به صورتی عادی در رفت و آمد هستن و ممکنه از سادگی و نجابت آدما طوری استفاده کنن که اونا نتونن تشخیصشون بدن به راحتی! و زیر همین پوشش دست به اعمال غیرانسانی یا بعضا موج سواری روی اسم و رسم دیگران (منظور کپی برداری ها و گرته برداری های بسیار واضح و به قول عوامانه تابلو!! از شخصیتهای کاریزماتیک در اجتماع (حقیقی یا مجازی) هستش!) یا انواع و اقسام ریاکاری ها و تظاهرها رو انجام میدن. من نمونه های عینی بسیار زیادی در اطرافم دیدم و همچنان (!) می بینم از این نوع آدما که خوشبختانه نقابشون خیلی زود میره کنار و با چند چالش کاملا دستشون رو میشه برای همگان! البته درنهایت به نظرم اینطور بیماران (!) (منظورم دسته دوم که بیماران روحی هستن) انسانهای قابل ترحم و رقت انگیزی هستن که چون خودشون اعتمادبه نفس کافی ندارن و یا برعکس اعتماد به نفس کاذب کافی دارن، نقاب به چهره می زنن و سعی دارن که به همه بقبولونن که نقابشون نقاب نیست و یه چهره ساده (!) و یکرو (!) هستن. در کل به نظر من فقط بهترین راه دوری از اینطور آدمهاست بخصوص وقتی دستشون رو میشه واسه همه!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٠٤
١٥
٠
برم تخمه هام رو بیارم ... میخوام این کامنت رو بخونم
faride
faride
٩٣/١١/٠٤
٣
٠
این انجمن وقتی به ذهنم رسید که داشتم یه سریالی میدیدم که شخصیت اصلی اون یه آدم با دوشخصیت مختلفِ که حتی خودشم خبر نداره از اون شخصیتش...به خاطر همین رفتم تو نت سرچ کردم به چیزای جالبی رسیدم...این طور بیماران ممکنه 10ها شخصیت متفاوت داشته باشن با اسم های مختلف...جالبه که خیلی هاشون اصلا خاطرات شخصیت دیگه شونو به یاد نمیارن انگار واقعا یه فرد دیگه میشن! ولی خب انجمن من اصلا ربطی به این نداره...چون نه من روانشناسم نه کسی که چندشخصیتی هست خودش خبر داره که بیاد و بگه! و یه روانشناس شنیدم که گفته بود حتی واسه خواستگاراتون خیلی مراقب باشین که چندشخصیتی نباشن...و به راحتی هم نمیشه فهمید که طرف سالمه یا نه!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٢
٣
توضیحات شما بغایت کامل بود بانو قاسمی.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
١
بله با شما موافقم خانوم فریده خانم. بخصوص برای مباحث خواستگاری واقعا پیچیده میشه قضیه. چون مساله یک عمر زندگیه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
١
٢
مهندس جان؟! بالاخره گاهی اوقات ما هم باید چهار کلام با هم اختلاط کنیم دیگه! نمیشه که همش بگیم خخخخخخخخخخخ. موافقید؟
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٤
٣
٦
مهندس جان! کامنتتون از طرف من یک میلیون لایک داره!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٤
٥
٣
گمون نکنم با تخمه بتونید چیزی ازش سردربیارید مهندس! به جاش عینکتونو بیارید و به دوستان لایک کننده هم بدید تا سوی چشمشون زیاد شه و قدرت خوندنشو پیدا کنن. خخخ!
montaghed
montaghed
٩٣/١١/٠٤
٠
١
من یه شخصیت دیگه غیر از این عکس هم دارم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٤
٢
٠
اینو که همه میدونن. یه حرف جدیدتر بزنین.
atieh_se
atieh_se
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
آره دقیقا همین امروز عصر! شرمنده نمیتونم بگم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٠٤
٣
٠
آره فریده جون. منم دقیقا درمورد همین آدما حرف زدم!!! آدمای مشکل دار! آدمای نقاب دار! آدمای دو یا چندشخصیتی! و همچنین آدمای متظاهر! حتی الانم نگاه کنی مطمئنم می تونی نمونه های بارزشو اطرافت ببینی ... و منم گفتم که این انجمن رو میشه به دو مدل دید که مدلی که من روش زوم کردم با سایرین فرق داشت و به قول خودت به دیدگاه اولیه تو در احداث این انجمن به نوعی نزدیک بود. اما به هرحال از ینکه باب سخن در این مورد رو برای ما باز کردی و فرصتی دادی تا چهره های نقابدار رو با کمک همدیگه بهتر بشناسیم بازم ممنون//
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
ی بارم سرکلاس ی برنامه سخت و با ویِوال نوشتم خودم کف کردم خخخخ / خودمم باورم نمیشد که تونستم انجام بدم.
faride
faride
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
حس خیلی خوبی داره میفهمم!:دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
کلنی دو رو دارم / البته نه ازون دوروهاااا / ی رو خییلی شوخ و پرنشاط که برای افراد خونواده و عزیزانمه ی رو هم مغرورو پررو و ی دنده و بد اخلاق خخخخ تو باشگاه این مورد دومم بیشتر
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
وقتی داشتم یانگوم می دیدم قشنگ اون روی خودمو دیدم....ی کارایی می کردم ک هنو تو کفشم خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
سلام ... يكي دارم كه الانم پاچه خودم رو هم گرفته
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خخخ! خوشم میاد هیچوقت نقاب ندارید حاج رضا. غلامتونم به مولا!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
آره شخصیت دیگه ای دارم.همانطور که مهربونم، شوخم،لبخند میزنم همانطور هم عصبانی، جدی ام،گریه میکنم..... ولی شخصیت دومم ترسناکه. بعضیا که دیدن اینو میگند
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
اره دو شخصیت کاملا متفاوت دارم/یکی ملایم و مهربون و با شخصیت که دوست داره به دیگران کمک کنه/یکی هم برعکس خشن و بی ادب که دوست داره از دیگران انتقام بگیره!/معمولا کسانی که با من در ارتباط بودن با هر دو نوع شخصیتم روبرو شدن و بعدش کلی شکه شدن و یا از دستم رنجیدن.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
توی شخصیتم همیشه خیر و شر با هم کلنجارن که یکیشون برنده بشه/برای همینم شخصیتم یکسان نیست.
faride
faride
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
بله که دیدم:)...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
سلام: خیلی،بعضی وقتها حرف زده ویا کاری انجام داده ام که بعد دیدم خیلی بهتر میشد باشد.چون عجله کرده ام وکار خوب انجام نشده. متشکرم
Samira
Samira
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
یه زمانی بود (همون تقریبا 5 سال پیش) حرف و دل و عملم یکی نبود که متاسفانه هنوز دارم تاوانشو پس میدم. و با این اخلاقی که از خودم سراغ دارم موندم که چرا اون موقع اینجوری شده بودم :(( نمیدونم کی این وضعیت میخواد تموم شه :(
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
یه شخصیت خییییییییییییییلی آروم :)
faride
faride
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
@__@ خخ
mona93
mona93
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
داشتم از بالا تا پایین نظرات رو میخوندم رسیدم پایین نفسم گرفت اصلا سوالتو یادم رفت فریده جان!سوال چی بود؟!
faride
faride
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
هیچی چیز مهمی نبود الان سالمی منا؟! خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
خخخخ منم همینجوری شدم:))))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
اره . ولی دقیقا یادم نیس
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
من بد جوری صد شخصیتم!بد جوریییییییییی!کلا مغرورم.
یه آدم
یه آدم
٩٣/١١/٠٧
٠
٠
همینطور که خیلی شوخ و شادم به همون اندازه میتونم جدی باشم اینو به تازگی فهمیدم دوستام میگن وقتی جدی میشی ترسناک میشی:)
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/٢٨
٠
٠
آره خیلی شده.من خیلی با روی دیگه شخصیتم حرف میزنم چون خیلی تو زندگی اشتباهات بزرگ میکنم