خانه انجمن تو زندگی تقلب کردی؟!
٥١٠
٤٩
sahar_m

تو زندگی تقلب کردی؟!

تو زندگی تقلب کردی؟!

!سلام بی زحمت تشریف بیارید و اگه اهل تقلبید بگید ببینیم چه جوری انجامش می دین ، حتما نباید توی درس باشه توی هر مقوله ای از زندگی قبوله . 

من تقلب نمی کنم ولی خوب بلدم تقلب برسونم :))

٩٣/١١/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢١
٠
٠
من قیافم کلا غلط اندازه همه فک میکنن استاد این کارام ولی برعکس زیاد اهلش نیسم البته امتحانای معمولی چرا ولی مثلا امتحانایی مثه سوم نهایی به هیچ عنوان حتی یه 25 صدم! ینی معدلم شیک و پاک مال خودم بود! ولی بعضی کارای خنده دارم میکردم چون بلدم نقش بازی کنم زیاد لو نمیرم! خخ تو خانواده خودمون گاهی موقعا تقلب میکنم ولی تو جامعه دوس نمیدارم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
متاسفانه نه تقلب رو بلدم و نه رسوندنش رو / هردوش رو یکبار انجام دادم و هر دوبار گیر افتادم خخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
ه............خخخخخخخخخخخخخ غلیظ...
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اهل تقلب که نبودم، هر کی هم که بهم میگفت تقلب برسون ،میگفتم برگمو باز میذارم ،خودت از روی برگه بنویس خخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢١
٠
٠
من هم همیشه برگه ام بازِ بازه! سرِ صندلی های اطرافم دعواس! کاملا بی اغراق میگم.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢١
٠
٠
منم میگم برگم بازه، خودتون نگاه کنید...فقط قبل امتحان همش میگن لطفا بزرگ بنویسید
فائزه
فائزه
٩٣/١١/٢١
٠
٠
منم همینو می گم:))ولی خب نمی ذارم هیچکی از روی برگم نگاه کنه:))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
:دی منم.خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢١
٠
٠
این انجمن های خطرناک و خطرساز چیه میذارید خانم ممشقتی؟!! خخ! آقا قبول نیس! من نیستم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اصلاحیه با پوزش: خانوم مشقتی.
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١١/٢١
٠
٠
من فکر میکنم تقلب تو زندگی اکثر ما هست....ولی چون خیلی انجام میدیم برامون عادی شده.شاید اونقدی که دیگه حتی نمیتونیم بگیم تقلب!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢١
٠
٠
سلام ... مي‌شود مثال بزنيد اگر اين گونه باشد من هم ميگويم همه ما دزد هستيم چون زياد انجام ميدهيم عادي شده ؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢١
٠
٠
خیلی هم بیراه نمیگن ها! مثلا یک لحظه افسر نباشه گردش میکنیم! .. یا مثالهایی خیلی ساده..
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢١
٠
١
شده تا حالا به بچه کوچیکتون بگید اگه مثلا درساتو خوب بخونی میرم برات قاقالی لی میخرم .این میشه تقلب.
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢١
٠
٠
شده تا به حال تو صف پارکینگ بودی بعد یکی از اشناهاتون زودتر از ماشین پیاده شده ورفته جا رزو کرده این میشه تقلب.
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢١
٠
٠
شده تا به حال برای خرید میوه رفته باشی بعد میوه فروش بگه در همه ولی بازم یواشکی جدا کنی این میشه تقلب.بسه یا بازم بگم.
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١١/٢١
٠
٠
بله....درسته ولی بنده گفتم برامون عادی شده....یعنی خیلی کوچیکن که به چشم نمیان،مثل موردایی که ذکر کردن.تقلبی که دزدی حساب بشه که کوچیک نیست...و متاسفانه اینروزا تقلبای بزرگ حسابی زیاد شده!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
سلام ... مورد بچه دروغ گويي است ، ميوه فروشي دزدي است ، پاركينك به خودش زحمت داده رفته جا گرفته / هيچ كدام تقلب نبود
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١١/٢٣
١
٠
زندگی یه امتحانه و کارای اشتباه ما تقلب....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢١
٠
٠
یکی از تقلب هایی که به وفور در اطرافمون میبینیم....چشم و هم چشمی هس
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢١
٠
٠
تقلب اگه جاش باشه چرا که نه.......
s_sali
s_sali
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نمیگم اصلا انجام ندادم.حتما پیش آمده. اما کلا نمیپسندم این کا رو از آدم متقلب هم خوشم نمیاد. دوست دارم هر چقدرم بد اما اورجینال خودم باشم نه فیک خوب دیگران. . . (البته تقلب تو مدرسه بحثش جداست به خاطر شرایط سنی اکثرا هیجانش رو دوست دارن)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢١
٠
٠
از تقلب خوشم نمیاد..عرضشم ندارم..ولی تا حالا زیاد تقلب کردم...اونم دیه معلمه خلی باید حواس پرت باشه...تو زندگیم چن جا تقلب کردم از روی نزدیکترین شخص ب خودم ک خیلی جاها چوبشو خوردم...دیه تقلب نمیکنم زندگیم باید غیر قابل پیش بینی باشه:)
maede
maede
٩٣/١١/٢١
٠
٠
چه تو امتحانا چه تو زندگی،از تقلب خوشم نمیاد چون توی تقلب حق یه نفر یا افراد دیگه معمولن هست.نمیگم خیلی آدم خوبیم ولی سعیم بر اینه که تا میتونم تقلب نکنم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نه به قیافمم نمیاد :)))) یه بار یه بنده خدایی سخت سر یه سوالی مونده بود....از من تقلب خواست .... منم یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش انداختم، گفدم صنار بده آش بده آش به همین خیال باش (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
البته از این حیث که به قیافم نمیاد خیلی جاها سواستفاده کردم...خیلی جاهام شانس آوردم :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٢١
٠
٠
یه بار میانترم یکی از درسا...بچه ها اصرار کردن بریم ته کلاس بشینیم که تقلب کنیم...منکه کلا اهلش نبودم ولی به اجبار بچه ها رفتم....آقا من وسط نشسته بودم یکی سمت راستم کتاب باز کرده بود... یکی هم سمت چپم..... تا استاداومد بیاد ته کلاس اون 2 تا خل هول شدن کتاباشونو باهم انداختن رو پای من که مثلا زیر چادرم قایمشون کنم... منم که تو باغ نبودم تند تند داشتم برگمو سیا میکردم...آقا این کتابا با صدای ناجوری پخش زمین شدن...حالا استاد بالای سر من کتابا جلوم پهن او 2تا دیونم کلا روشونو برگردونده بودن :| استاد یه نگاه به من کرد یه نگاه به کتابا.... دوباره یه نگا به من کرد یه نگاه به کتابا....هیچی نگفت رفت نشست سرجاش....اصل داغون شدم برگشتم با غضب به دوستام نگاه کردم..امیدوار بودم بتونم با نگام تبخیرشون کنم...اصلــــــــــن یه وضی :( استاد میانترمو که کامل داد بهمون و لی از آخرم تیکشو بهمون انداخت دیگه :/
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٢١
٠
٠
شده تا به حال برای خرید میوه رفته باشی بعد میوه فروش بگه در همه ولی بازم یواشکی جدا کنی این میشه تقلب.بسه یا بازم بگم.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢١
٠
٠
نخیر. اون تقلب می کنه که می خواد میوه بنجلاشم به مردم بندازه.
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢١
٠
٠
تقلب؟؟اصلا چی هس؟؟؟فقط 2 بار گرفتنم و6 یا7 بار بخاطر تقلب رفتم آموزش پرورش خدا این پارتی هارو نگیره از آدم:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
لوح تقدیر...
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
متشکرم:))
vesal
vesal
٩٣/١١/٢١
٠
٠
کلن چون ب فکر یادگیری ملتم سر جلسه راه حل و توضیح میدم خودش حل کنه برا محکم کاری میگم از استاد بپرسه مطمعن شی(دقیقن سر امتحان ریاضی اینکارو کردم بعد از امتحان از خنده مردم)..............ولی در کل خیلی قیافم غلط اندازه بعد از همه امتحانا همه وسایل مو چک میکردن.............بیشتر از اینکه تقلب بگیرم رسوندم...........
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢١
٠
٠
اینجانب آینده ساز این مملکتم [الکی] تقلب هم نمیکنم [دروغ چرا،یکی دوبار اشکال نداره که، بشرطی که خیلی مهم نباشه ]......بعله، بنده آینده ساز این مملکتم (:
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٢٢
١
٠
من هر جلسه زبان تقلب میکنم.....با یک ورقه!جی جی جی جینگ!تو ریاضی نه!تو دوستی اصلا!تو زندگی شاید!تو درسا گهگاهی !تو خانواده نچ.
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
نونوای کوچه بغلی تقلب می کنه. نون خمیر دست مردم میده
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
توی درسا تقلب کردم ولی سال بیش قول دادم که اینکارونکنم که نیوشا برگه شو بازگذاشت ولی عذاب وجدان گرفتم..
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
تقلب توی درس خخخخ یه بار یکی خواست تقلب برسونه ضایع اش کردم ، هی فس فس میکرد در گوشم منم بلند گفتم چته ساکت باش ، اون موقع چهارم ابتدایی بودم!!! یه بار ام سوم دبیرستان کل ورقه امتحان ترم اول از درس فلسفه رو به همهههه بچه های کلاس رسوندم....میز یکی مونده به آخر بغل دیوار جای ثابتم بود و کلا خیییلی حال کردم ...همچین جیگرم حال اومد....آخه با معلمه لج بودم نمره بچه ها رو کم میداد حرص میخوردم!!!! ولی توی زندگی خیلی سعی کردم تقلب نکنم ولی گاهی از دستم در رفته...گربه و کلاغ آزاری ام تقلب حساب میشه؟؟؟
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
برگه عوض کردن...................کتاب باز کردن...............نامه رد و بدل کردن:)
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
اونجا امتحانه یا جشنه تولده ؟!
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
یادش بخیر این کارا رو ما سال 70 کهنه کردیم حالا بعضیاااااااااا دارن کارای مارو میکنن هارهارهارهارهارهارهارهارهارهارهارهاررر
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
خخ اره يادش بخير پارسال:)يا همين روز سه شنبه امتحان رياضي:)
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
دوم یا سوم راهنمایی بود حرفه و فن تقلب کردم 20 شدم ، اینقد عذاب وجدان گرفتم :( رفتم به معلممون گفتم تقلب کردم .... دیگه تقل نزدم تا به امروز
mr_khas
mr_khas
٩٣/١١/٢٢
٠
٠
دوم یا سوم راهنمایی بود حرفه و فن تقلب کردم 20 شدم ، اینقد عذاب وجدان گرفتم :( رفتم به معلممون گفتم تقلب کردم .... دیگه تقل نزدم تا به امروز
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٢
١
٠
تقلب کردم .دروغ بگم نه!حسود نبودم ولی دلم نمیخواست از روی دست من تقلب کنن خودمم تلاشمو میکردم که اینکار نکنم!! خخخخخ چه تو درس چه تو مسائل دیگه! مثلا تو درس جوری خودمو مینداختم رو برگه که چشمای خودمم بزور سوالا رو میدید!خخخخخ اما خب تقلب تو درس کردم البته نه از روی بغل دستیم خلاقیت خودم...مثلا روی دستمال کاغذی نوشتم!الکی عطسه میکردم!! یه روشی بود یه بطری اب می اوردی بعد این کاغذ دورشو میکندی توی قسمت سفیدش تقلب مینوشتی میچسبوندی دوری بطری! تا نصفه اب داخل بطری میکردی بعد از داخل میتونستی تقلب ببینی! بعضی از بچه های کلاسمونم اونایی که ماشالله چشماشون ذربین بود روی دیوار کلاس مینوشتن تقلب میکردن! من با عینکم نمیتونستم بخونم بعد اونا ....!
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
برگه عوض کردن...................کتاب باز کردن...............نامه رد و بدل کردن:)
e_najm
e_najm
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
یادش بخیر این کارا رو ما سال 70 کهنه کردیم حالا بعضیاااااااااا دارن کارای مارو میکنن هارهارهارهارهارهارهارهارهارهارهارهاررر
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
:/
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٢٣
٠
٠
از وقتی دانشجو شدم نه