خانه انجمن چی تو عذرخواهی می نویسی؟!
٨٨٢
٧٨
رویا خانوم

چی تو عذرخواهی می نویسی؟!

چی تو عذرخواهی می نویسی؟!

همین الان که داری این انجمن رو میخونی کسی هست که به دلیلی ازت دلگیر و ناراحت باشه و تو بدونی!

فرض کن می خوای با یک پیامک ازش عذرخواهی کنی. گوشیتو دستت می گیری و چی براش می فرستی؟

٩٣/١١/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
چند هفته پیش همچین پیامی واسه یکی از همکلاسیام واسه معذرت خواهی فرستادم *میلاد جان شرمنده دادا سرکلاس باهات شوخی کردم ناراحت شدی. حلالم کن . میخواستم همون شب بهت پیام بدم یادم رفت* اونم جواب نداد . ولی کلا معذرت خواهی واسم خیلی سخته
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
آقای قلی زاده شما هم ...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
چی من هم جناب میرزای عزیز ؟:)
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اصفهان؟
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اصفهانیا میگن دادا؟
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
بله، جای دیگری نشنیدم استفاده کنن.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
واسه صرفه جویی تو حروف الفبا! بخصوص که " نون" گرون هم هست!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
خخخ دوستان من اصلیتم کاملا *فاروجی* می باشد و خیلی هم خوبه همه چی هم ارومه :) و *دادا* رو هم واسه جالب بودن کلمه میگم خخخ دوستامم میگنا فقط من نیستم :)
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
نمی دونم چرا، ولی به سختی اهل معذرت خواهی ام، مگر اینکه صد در صد مقصر باشم، اونم با یه ببخشید دادا، حلالم کن! دلم می خواد ختم قائله کنم تا آروم بگیرم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
مغرور آیا؟؟
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
یه کمی علی آقا، البته کمشم خوب نیست.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
مسخره نمیکنما به خدا برام سوال پیش اومده ، اگه خانوم باشه بهش چی میگین ؟
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
باید فکر کنم، پیش نیومده!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
ه تانیث میخوره دیگه؛ اینطوری: ده ده!
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
معذرت خاهی نمی کنم کلن!!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
شماهم هم؟؟
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
مینویسم: بهت اجازه میدم منو ببخشی! :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خخخ
vesal
vesal
٩٣/١١/٠٢
١
٠
لطف میکنین شرمنده میکنین طرفو:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
:/
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
واقعا از این همه بزرگواری شما کمرم شکست و خجل شدم ! :/
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
:)))))))))))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
برای هر کس با توجه به شعور و شخصیتش ادبیات خاصی دارم. با پوزش؛ نمیتونم بازگو کنم. مرسی.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
الان بفرمایید از من عذرخواهی کنید ، و بعد از اون در کامنت بعدی از خانم دنیادیده ببینیم چی مینویسید :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
عجب سواستفاده چی ای هستید شما!!!! در مورد شما احتمالا دو سه صفحه آچهار باید بنویسم و در مورد خانم دنیا دیده دیوانِ حافظ رو بطور کامل!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
من خواستم براتون موقعیت سازی کنم ، الان که فکر میکنم میبینم نه من حوصله دو سه صفحه آچهار رو دارم و نه دنیادیده ی عزیز حس دیوان حافظ خوندن ، الان بیشتر که فکر میکنم بیایید یه برنامه بچینیم شما هیچ وقت عذرخواهی نکنید :)) البته انسان بزرگوار و باشخصیتی هستید نیازی به عذرخواهی مطمئناً نخواهید داشت :)
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
شرمنده ام اگه فکر میکنی مقصر منم معذرت می خوام.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
کلا خیلی راحت معذرت خواهی میکنم شایدم خیلی زیادی اینکارو میکنم.فقطم میگم عذر میخوام یا ببخشید همین
saiideh70
saiideh70
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
ببین من طاقت ندارم کسی از دستم ناراحت باشه باور کن منظوری نداشتم از ته دلم ازت عذر میخوام!
saiideh70
saiideh70
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اگه قبول نکرد میرم سبک چشای گربه شرک!
vesal
vesal
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
این گربه شرک خیلی خوب جواب میده:دی
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خخخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اممم با اینکه اکثر اوقات افرادی که منو نمیشناسن یا شاید باهام برخوردی نداشتن بهم میگن خیلی مغروری:/حتی معلم ریاضیمون:/ولی خوب اگر بدونم تقصیر من بوده سریع میرم عذر خواهی!و به طرفم بستگی داره اگه مامانم باشن اینقدر سریش میشم و در مواقعی بسیار ظلوم خخخ تا ببخشند ولی از بقیه یکم رسمی تر و توی یکی دوکلمه خلاصش میکنم:/ولی اگه تقصیر یکی دیگه باشه یا طرف بگه نمیبخشم دیگه کاری باهاش ندارم:دی خخخ در اکثر موافق خودش باز برمیگرده:))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
آخرین باری که با نامه عذر خواهی کردم دوم دبیرستان بودم که دوباره دوست شدیم.با گوشی هم تاحالا عذرخواهی نکردم. معمولاً هم رودر رو ميگم. مگراینکه از طرف خجالت بکشم. ولی خیلی سخته عذرخواهی کردن.
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
کسی ازم دلگیر نیس فعلا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٢
٣
٠
بله یک نفر هست که خیلی وقته میدونم ازم ناراحته... البته چون ناراحتی بینمون رو خودش به وجود آوردی من اصراری ندارم بخشیده بشم.... اگر قرار باشه روزی براش پیامک عذر خواهی بفرستم ...براش مینویسم : معذرت میخوام که نمیتونم ببخشمت :/
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
:))) کار خوبی میکنی :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
(~_~)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
چرا بچه رو به کار بد تشویق میکنید؟! / گوش نکنید به حرف ایشون خانم دنیادیده! شیطان هستند! هر چه زودتر کینه ها و تیرگی ها رو پاک کنید و بشویید بره ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٤
١
٠
آقای شمشیری :| به دوستای من نگین شیطان...اگه یه ذره به من رفته باشن شیطون انگشت کوچیکشونه :))) من خودم همینچیزا رو به همه میگم... ولی یه استثناهایی هم وجود داره دیگه... من کینه ای از کسی به دل نمیگیرم...این همون دوستمه که تو انجمن خودتون هم گفتم.....این از اون مورداس که باید گذاشتشون کنار :/
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
دنیادیده جان اون تیکه شیطون انگست کوچیکشونه رو خوب اومدی :)))))))) البته من شیطونم شاگردم بوده و کاملا دست پروردست :))) آقای شمشیری شما هم به حرفم گوش کنید ، توصیه خوبیه :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
:))))))))))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
سلام عزیزم احساس میکنم ازم ناراحتی...اگه کاری کردم و یا حرفی زدم که ناراحت شدی ببخشید
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
من از این جمله متنفرم !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
من خیلی راحت عذرخواهی میکنم حتی اگه خودم مقصر نباشم البته فقط برای افراد مهم زندگیم ... کلا نگاه ناراحت عزیزام عذابم میده برای تموم شدن هرچه زودتر ناراحتی زود عذرخواهی میکنم .... دلتنگ کودکیم ... یادش بخیر ... قهرمیکردیم تا قیامت ... و لحظه ای بعد قیامت میشد :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
دقیقا مثل من
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
آره (:
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
سلام ... عاشق اين قهر كردانت هستم. ميتوني ببخشيم؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ وباز هم معجزه هندوووووونه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خخخخ
vesal
vesal
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
بستگی ب طرف شو میزان ناراحتیش داره
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
من کلا بدم میاد کسی ازم ناراحت باشه و برای اشتی پیش قدم میشمو راحت عذر خواهی میکنم متاسفااااااااااااااااااااااانههههههههههه
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
اگه شما تقصیر کار نیستید معذرت خواهی نکنید،مگر اینکه طرف مقابل براتون خیلی مهم باشه (:
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
ازین اخلاقم بشدتتتتتتتت بدم میاد
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اگه کسی رو به حق ناراحت کرده باشم که حقش بوده دیگه به درک که ناراحت شده ، ولی اگه ناخواسته کسی رو ناراحت کنم خیلی بی تعارف پیغام میدم : سلام ، من معذرت میخوام ، ببخشید :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
الان ک خدارو شکر هیچکس نیس:))))))))))))در مواقع دیه هم بستگی داره تخصیرکار باشم یا نع..معمولا پیامک نمیزنم..رودررو مودبانه تره...:)
faride
faride
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
خیلی سخته معذرت خواهی خیلی!:/ ...خدا نصیب گرگ بیایبون نکنه! :دی ...البته رودررو خیلی سخته...با پیامک خوبه... هیچی میگم ببخشید اگه با کارم باعث ناراحتیت شدم!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
طرفای ما نمیای خانومی :)
mina_h
mina_h
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
از بعضیا راحت معذرت خواهی میکنم ولی از بعضیا عمرا معذرت خواهی کنم...معولا میگم معذرت میخام جرعت داری قبول نکن
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
١
١
اینم بگم یه وقتایی به جای عذرخواهی میگم : ناراحت شدی؟ خدا روش کر انشالله دفعه بعد ناراحت ترت میکنم :)
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
خدا رو شکر * ... اینم البته اضافه کنم که اینو واسه یه دوستم که خیلی دروغگوءه و منم جلو همه هرچی خالی میبنده رو میکنم میگم ، پررو پررو پیغام میده ناراحت شدم ! خب به درک که شدی :) هرچقدرم دوست دارین منفی بدین ، بعضیا حقشونه همینجوری باهاشون رفتار بشه :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٠٣
١
٠
من راستش زیاد اهل عذر خواهی نیستم ...مگر اینکه واقعا مجبور بشم..اونم اول یکم سربه سر طرف میزارم... کلی مجدد اذیتش میکنم البته جوری که بخنده هاااااا همیشه هم موفق بودم.. طرف انقدر خندوندم بعدش میگم حالا بچه خوبی باش منو ببخش ^_^
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
سلام: تاجائیکه میدانم کسی را ناراحت نکردم ولی اگر هم هست خبر ندارم.مینویسم اشتباه گردم حلالم کن. متشکرم
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
نمیدونم چی شدکه اینطوری شددددددددددد ولی بابت ناراحتی که ازطرف من دارییییییییید ناراحتمممممممم به امیدبخشش ازطرف شماااااااااااا
faride
faride
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
خخ یاد آهنگ قرار نبود افتادم!
zakieh-t
zakieh-t
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
پیام نمیدم .....زنگ میزنم.....خیلی مفصل.....
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١١/٠٣
١
٠
فوش میفرستم...خخخخخخخخخخخخخ...میخاست نارحت نشه خونوک
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))))) احسنت :)))))))))))))))))
vesal
vesal
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
کار شما قابل تحسینه:دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٠٥
٠
٠
فوش ، کتک، خخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
یه جوک واسش میرفسم :)
maede
maede
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
مینویسم ببخشید اگه ناراحتت کردم!یا مینویسم از فلان حرفم منظوری نداشتم و یه جورایی راست وریستش میکنم! :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٠٤
٠
٠
خیلی سخته این کارو نمیکنم! به یه شیوه دیگ متوصل میشم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١١/٠٦
٠
٠
اتفاقا به یکی فوش دادم بعد ناراحت شد:پشت میزم غلط گیر میریخت.....و من مجبور شدم عذر خواهی بنومایم.