خانه انجمن با غم انگیز ترین حالت دل چه کنم؟!
٨٥٤
٨٧
گیسو

با غم انگیز ترین حالت دل چه کنم؟!

با غم انگیز ترین حالت دل چه کنم؟!

به نظر شما چه طور میشه با یه شکست عاطفی فوق سنگین کنار اومد؟

٩٣/١٠/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٢٩
٤
١
بعضیا وقتی شکست عشقی میخورن ، این شکست رو با قبول شدن تو آزمون جبران میکنن ، بعضیا خودکشی میبکنن ، بعضیا با عشقی دوباره اون قبلی رو جبران میکنن ، بعضیا قرصش رو میخورن ؛ بعضیا .....................
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٩
١١
٠
بعضیام دستشون رو مشت میکنن زیر چونشون میگن، به درکــــــــــــــــــــــ!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٢٩
٣
٠
بعضیام با گردن کج رجعت میکنن به همون عشق قبلی!!!!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٢
٠
چی شد؟! لطفا دقیق و واضح و شمرده شمرده توضیح بدید ببینم؟!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٣٠
١
٠
خخ○-0
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٩
١٢
٠
ارتباطمون رو با اون بالایی بهتر کنیم! چون اینجور موقعا سیمای ارتباطی اتصالی میکنن!خخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
لایک
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
من هم چاره ای ندیدم به جز لایک، باریکلا!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
اصلا غصه نداره ... این نشد یکی دیگه ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
خیلی مخلصم مهندس! یعنی این تئوری هاتون منو کشته!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
قربان شما ... منتظر نظریه های بعدی من باشید
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
نمی دونم چرا، ولی من از این مهندس خیلی خوشم میاد!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
مهندس هم از شما خوششون میاد! دل به دل راه داره! بگو مهندس جان! خودت به عمو بگو! آفرین..!
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
بگو عمووووو ... راست میگه؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
اصلا یه مهندسو یک سایت جیم!!! من همیشه از کامنت های پر بار ایشان بهره ها بردم!!!
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٩
١
٠
رااااااااااااااستی گیسو جون تولدتم خیلی مبارک!
گیسو
گیسو
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
ممنونم عزیزم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
١
٠
بهترین راه اینه که خودمون رو و نگاهمون رو بکشیم بالاتر از اون واقعه. از بالا به موضوع نگاه کنیم. خیلی ساده پیچ و خم هاش رو می فهمیم و دیگه تحملش برامون سخت نیست.
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
بهترین راه همینه که شما وقتی خودتون و نگاهتون رو کشیدین بالا، و متوجه اصل ماجرا شدین، پناه ببرین به کسی که خودش و نگاهش مدت هاست کشیده شده اون بالا، از ما خیلی بالاتر و نظاره گر ماجراست.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
اگر بتونیم خودمون رو بکشیم بالا یعنی بهش وصل بودیم که کشیدمون بالا دیگه آقا میرزا! من میگم ف شما باس بگید فرحزاد دیگه پدرجان! سنی از ما گذشته مثلا!
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
باشه، من رفتم برم فرحزاد.
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
پدرجان؟؟؟؟؟!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
پس نه! سن پدر بنده رو دارید ماشالله! ایناهاش! از عکستون پیداست! باور میکنید من خیلی خیلی کم به پروفایل دوستان مراجعه میکنم؟ مگر چقدر موردی حیاتی باشه و به پاسخم ربط داشته باشه. وگرنه ترجیح میدم روی کلمات و ذهنیت ها حدس بزنم.
mirza
mirza
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
ممنون پسرم، ممنون!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/٢٩
٢
٠
فقط امید به کمک خدا و لاغیر...
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
لایک داره!
sin germany
sin germany
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
اصن نمیشه کنار اومد...خخخخخخخخخخ..باس سریع یکی رو جانشینش کنی تا یادت بره......پیشنهاد میکنم هیچ وقت شکست عشقی نخورید...من یه بار داشتم میخوردم..توش مو بود دیگه نخوردم...خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخ عه خب شکایت میکردین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٢٩
٣
٠
نمی دونم!من اطلاع زیادی توی این زمینه ها ندارم ولی فکر میکنم توکل به خدا ومشورت با یکی که خیر و صلاح شما رو بخواد میتونه کمک کنه!
mirza
mirza
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
اینا خودش اطلاعات کاملی بودن.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٩
١
٠
منم همین ک اقای شمشیری گفتن..وقتی از بالا نگا کنیم خیلی چیزا روشن میشه....هرچند در اینجور مواقع میگن یارو کور شده ک خودم بعینه ی شخص کورشده رو دیدم:دی
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
بايد بابت اين خوش شانسي شكر خدا كرد...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
کدوم خوش شانسی؟
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٣٠
٣
٠
اینکه به شکست انجامید!!! این روزا شکست عاطفی کلاس داره هوارتا!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٠١
٠
٠
خخخخحح از این زاویه نگاه نکرده بودم عجب ویویی داره خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٢٩
٢
٠
نمیدونم اخه هیچکی اون لحظه جای شما نیست که بدونه چی ارومتون میکنه . ولی فک میکنم حواستون رو اگه بتونید به چیزای دیگه پرت کنید و هی یاداوری خاطرات نکنید خوب باشه
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
چرا حرف تو دهن ایشون میزارید؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠١
٠
٠
خخخ میخواین حرف تو دهن شمام بزارم مهرناز خانوم؟؟:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٢٩
٧
٣
اکثرتون گفتید توکل و ارتباط با خدا و ایشاالله و ماشاالله و ازین حرفا . حاضرم قول بدم نصف بیشترتون حرف دلتون این نبوده ولی اینو من باب شعار گفتید هه/ ببینم چند تا منفی میخورم با این حرفم خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٣
١
چرا منفی؟ میلیونها مثبت داری مرد مومن!
mirza
mirza
٩٣/١٠/٣٠
٢
٠
قول نده آقای قلی زاده که حرف دلم بود به مولا.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٣٠
٢
٠
اخه منم گفتم نصف بیشترتون یعنی تقریبا 70 هشتاد درصد میرزای عزیز
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٣٠
١
٠
مبافقم...
mirza
mirza
٩٣/١٠/٣٠
١
٠
درسته آقای قلی زاده ی عزیز، قول بدین، قول بدین.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠١
٠
٠
من شعار ندادم!چون توی اینجور جاهاو این موضاعات بقیه حتی اگه خودشونو خفه کنن!هرکاری هم برات بکنن بازم میگی شما ها نمیفهمین درکم نمیکنی!اینا حرفایی که من از امثال اینجور ادما شنیدم!ولی ارامشی که توکل بهت میده اینکه خودتو اینده ات و زندگیتو میسپاری به اون خودش خیلی کمکت میکنه تازه باعث میشه تصمیم درست تری بگیری:))حالا اینکه شما فک کنین شعاره بازم هیچ فرقی نداره!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خانوم بهزادفر این حرفتون که گفتید *بازم هیچ فرقی نداره* اصن جالب نبود/ بعدشم من گفتم 70 هشتاد درصدتون بالا رو بخونید / سوم اینکه منظورم اینه تو اون موقعیت قرار بگیرید و بتونید توکل کنید خیلی سخته و دین و ایمون خیلی قوی میخواد وگرنه من از *توکل* یه چیزایی دیدم که مطمئنا قبولش دارم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
خوب من الان هرچی بگم اخرش شمامیگین شعار برای همین گفتم فرقی نداره!چون ادم به کارای خودش باید ایمان داشته باشه نه برای حرف دیگران!/حالا من ممکنه توی شکست عشقی یا چمیدونم امثال این مسایل گیر نکرده باشم ولی تاحالا مشکلات سخت تر از اینم با همین توکل درست شده!من توی اطرافیانم زیاد دیم این افرادو وبه خاطر همین بهترین راه حل رو همین میدونم/ودر اخر اگه شما ناراحت شدین معذرت میخوام!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
اگه توی کامنتای بالایی نگاه کنیند تمام کسایی که این حرفو زدن جبهه گرفتند و شما گفتین با هیچ کدوم نیستید!منم برای همین جواب دادم!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
در ضمن این انجمن بهترین راهو خواسته و من و بقیه گفتیم توکل!اینکه یکی میتونه اجراش کنه و دیگری نه مربوط به خوده ادماست!اون هایی هم که به قول شما دین و ایمان قوی ای ندارند میتونن حداقل سعی کنن بقیه ی راهو خدا خودش کمک می کنه:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٧
٠
سلام/اول تجربه خودمو در این مورد میگم بعد راهکارو اگه شد/در مواقع معمولی یعنی شکست بعد یک ارتباط معمولی ادم زود فراموش میکنه ولی اگه پای علاقه وعشق در میون باشهنمیشه با این راهکارهای موقتی که دوستان گفتن کنار امد/خود من بعد شکست عشقی بزرگی که داشتم نا خود آگاه دست به خودکشی زدم ولی خانواده نجاتم دادن.ولی این کار رو اصلا پیشنهاد نمیدم چون بعدش دیدم برای کسی این کارو کردم که هیچ حسی بهم نداشته بعد جدای و ارزش اینکارو نداشته.بعد اینکه از کما در امدم رفتم موهامو از تح تراشیدم!تا دیگه نتونم برم بیرون از خونه و کلا فعالیت اجتماعیمو صفر کردم و هر شب شروع کردم به خوردن قرصهای آرام بخش تا بیشتر بخوابم و کمتر بیدار بمونم.و خب همونطور که گفتم بیرون با دوستامم نمیرفتم ومهمونی ا اینجور جاهابا موهای تراتشیده خودمو مجبور به تنهای و افسردگی کرده بودم و با قرصهام/ماهها اینطوری گذشت ولی زیاد فرقی نکرد/کمی فرق کرد و فراموشی امد ولی زیاد نه تا اینکه بای یک فرد دیگه آشنا شدم توی نت و همین باعث شد فراموشی بیشتر بشه /هر چه فعالیت اجتماعی بیشتر باشه و دور دوستان باشیم و یا جانشینی براش پیدا کنیم بهتره حتا اگه مجازی بشاه/بعد یه دوست واقعی برای جانشینیش که اونم باعث شد بیشتر فرامو شکنم ولی تا چند ماه چون بعد جدای از اون باز یاد شکست عشقی اصلیم میافتادم چرا؟چون اون کسی که جانشین شده بود برام خوبیها و خاطرات و کلا عشقی که به اندازه عشق به دوست قبلیم داشتم در اون نداشتم وهمین امر باعث میشد که به خوبیها و عشق قبلیم باز فکر کنم.پس باید اگر جانشینی پیدا میشه باید علاقه و عشقمون به اون از عشق قبلیمون بیشتر باشه تا بتونیم فرامو شکنیم یعی یع فرد برتر از عشق قبلی/که باید اینجا بگم چون در شکست قبلی واقعا پای عشق بوده به احتمال زیاد و به نظر من هم عشق فقط یکبار پیش میاد دیگه پیدا کردن فردی که عشقش به ما بیشتر باشه و عشق ما به اون بیشتر باشه کمی دور از دسترسه./تا اینکه فهمیدم دوست شدن و جانشینی فقط موقتی فکرشو دور میکنه والان که سالها گذشته هموز هم یادم میاد و آزارم میده شکست عشقی که داشتم!ارتباط با خدا/جانشینی دوست/فعالیت اجتماعی داشتن/قرصهای ارمبخش خوردن/و...همه اینها موثره اما .اما چی.موقتیه.به نظر من هیچ فقط فکر کسی که دوسش داشتی یک زمان و عاشقش بود از بین نمیره اما این امید هست که کمتر و کمتر بشه و تنها راه صبر کردن و صبر کردنه تا فرایند فراموشی خود به خود طی بشه و انجام همه اون کارهای که موقتی باعث میشه این فرایند فراموشی بهتر انجام بشه (مون توصیه های ذکر شده که گفتیم).در آخرهمیشه این جمله یه آدم بزرگ توی یادم میاد موقع که فکر شکست عشقی میکنم واون اینکه:چرا آدم خودشو برای فردی غمگین و افسرده کنه در حالی که میدونه اون فرد الان هیچ احساس و ارزشی برای احساس ما قائل نیست و نمیشه!/سخن زیاده در این باب که من همینجا کوتاهش میکنم/این سوال خیلیهاست که جوابش متاسفانه سخته مثل مرگ میمونه که باید صبر کرد!صیررررر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٥
٠
این جریام مثل مرگ یکی از عزیزان آدم میمونه مثل مرگ یکی از دوستان یا فامیل یا خانواده؟چطور اونجا میشه تحمل کرد؟هیچ جور مگر با صبر/در این موقع هم چارش صبره چون همونطور که گفتم مثل مرگ میموه جدای و شکست.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٥
٠
در مواقعی جانشینی برای عشق و شکست قبلی چاره سازه که علاقه و احساس و عشقمون به عشق جدید از عشق قبلی بیشتر باشه /که خب کم پیش میاد چنین موردی که توی زندگی ادم یه نفر دیگه بیاد که از عشق واقعی و گذشته ای که داشته بهش بیشتر احساس محبت کنه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٥
٠
به یاد خدا بودن و این چیزها ه م خوبه ولی بیاین عشق آسمونی و زمینی رو با هم قاطی نکنین مگر شکست عشقی فقط برای کسانی که یاد خدا ندارن یاد ر اون مرحله از زندگیشون یاد خدا از پیششون میره نه.این دوتا هر کدوم جایگاه خودشو داره همونطور که با عشق زمینی نمیشه به عشق آسمونی رسید عشق اسمونی هم زیاد در حل کردن شکست عشق یو فراموشیش موثر نیست/نمیگم اصلا موثر نیست اما راه حل اصلی نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٦
٠
در اجتماع بودن و فعالیت اجتماعی داشتنم خوبه/ولی بدیش اینجاست که فقط در هون لحظه که داری فعالیت اجتماعی میکنی یا پیش دوستانت هستی فراموشش میکنی وبعد که تنها میشی یا بیکار باز فکر و خیال بهت دست میده و اینم زیاد کار ساز نیست چون ادم که همیشه فعالیت اجتماعی نمیکنه یا همیهش که پیش دوستانش نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢٩
٧
٠
باید نقش قسمت و تقدیر هم در زندگی فراموش نکرد/هیچ ادمی در طول زمان زندگی ما بی مورد در زندگی ما قرار نمیگیرند مخصوصا افرادی که باعث تاثثراتی تو زندگی ما میشن/طرفی که توی زندگی من امد یه دوستی ساده نبود و من قصد ازدواج باهاش داشتم که طرفم بهم خیانت کرد و منو ول کرد/خب من هم خیانتشو دیدم و هم جدا شندشو و نمیدونستم با کدومش کنار بیام اما بعدها .اینم به ذهنم امد که چرا باید خیانت کنه به من آیا اگه ازدواج میکردم بازم بهم خیانت نمیکرد آیا در زندگی آینده باهاش دچار مشکلات اخلاقی و کلا خانوادگی باهاش نمیشدم .خوب که دیدم و فکر کردم متوجه شدم که ما به هم علاقه داشتیم ول در آینده احتمال جدای و خیلی چیزا بود چون همو (قبول) نداشتیم.حداقل یکی اما دیگری رو قبول ندات و در مورد من طرفم اینطوری بود/پس اینجا نقش قسمت میاد وسط که خدا جلوگیری میکنه از سرنوشت بدی که قبلا نوشته شده /خلاصه کلام ما نمیدونیم اون فرد باید در زندگی ما تا البد بمونه یا نه و ایا با اون فرد خوشبخت میشیم یا نه و اینو فقط خدا میدونه . و در سرنوشت و تقدیر ادمه.به جز صبر باید به خودتون بگید در قسمت و سنوشت نوشته شده من در زندگی وجود این فرد تا این لحظه بوده نه بیشتر و سرنوشت من با کسی دیگه ای گره میخوره یا طور دیگه ای میشه/قسمت رو فراموش نکنید/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٤
٠
خوشم میاد خودتی آقا اشکمهر... خوشم میاد نقاب نداری پسر... دمت گرم، سرت سلامت، دلت همیشه عاشق مرد بزرگ.
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
٤
٠
بنده هم خوشم میادهای آقای شمشیری رو تایید می کنم و اضافه می کنم آدمایی که خودشون هستند را بسیار بسیار دوست دارم. مرحمت عالی زیاد آقای آتشروان!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
لایک
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
ممنون آقای شمشیری و میرزا
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٩
١
٠
اعتقادم اینه که عاطفه فقط یک کلام برای خدا ! حالا اگه یه موقع هم در یک رابطه ی عاطفی زمینی ورود پیدا کردیم و از اتفاق شکست بدی هم خوردیم، باید سوق پیدا کنیم به منبع، که در واقع "نعم الرفیقه" (بهترین رفیق)، عشق باید الهی باشه، تا لاجرم لامتناهی باشه! ایشالا هیچ کس شکست عاطفی عمیق نخوره!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٣٠
١
٠
همه ی ماها اونقدری که شما میگین دین و ایمونمون قوی نیست . کاش راهکار های کاربردی تر می گفتید
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٩
١
٠
چیز هایی که اونو یادتون میاره رو از جلوی چشمتون دور کنین،بدی های اون رو همیشه یادتون بیارید تا ازش منتفر بشین .
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٠/٣٠
١
٠
تنفر گونه ی دیگه ی علاقه س. تا تنفر یا عشق (اشتباق) باشه . یعنی هیچ چیز فراموش نشده ! فراموشی یعنی بی تفاوت شدن . نه عشق . نه نفرت . :)
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
با خوابیدن ! واقعا هیچی اندازه خوابیدن و یه دل سیر گریه کردن و یه دوست خل به زندگی آدم شادی نمیده !
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
کلا تو خیلی خوبی!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
الان دقیقا نفهمیدم تعریف بود یا مسخره کردی ولی خوبی از خودته :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
نمیشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٣٠
٢
١
هیچکس نمیتونه بگه فلان کار رو بکنی حتما فراموش میشه. احساسی که به پوچی رسیده رو هیچی نمیتونه به حالت اول برگردونه. به اوج روزهای خوبش. همیشه وجود دارن چیزهایی که حتی در بهترین حال و هوا هم تورو یاد نداشته هات میندازن. یاد کسی که یه روز بوده و تو در کنارش بهترین ها رو تجربه کردی. با این حال هیچی تو این دنیا قطعیت نداره. بعضی وقت ها باید فقط گذاشت و گذشت. درد ها وقتی مزمن میشن راحت تر میشه بهشون عدت کرد. نه باید فراموش کرد نه متنفر شد. این یعنی بی احترامی به شخص خودت و احساس و عقل و شعوری که یک روز با همه وجودت درگیرش کردی. من شدیدا مخالف تسلیم شدن به دنیا و بی رحمیاش هستم اما بعضی وقتا چاره ای نداری جز اینکه دستاتو بزنی زیر چونت و صبر کنی ببینی بعد از این چی پیش میاد :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
مشت کردن دستا زیر چونه جواب میده
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠١
٠
٠
لایک!
گیسو
گیسو
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
از همه دوستان ممنونم که نظرهای عالیشونو و بعضا تجربیاتشونو برام گذاشتن....از حرفای تک تک تون الهام گرفتم و این حس که خیلیا درکم میکنن بهم حال خوشی داد..ممنونم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
تا چه جور شکستی باشه؟؟؟؟ چقدر توش مقصر باشیم ؟؟؟ نمیدونم :؟/
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
نمدونم والا / ولی کسی ک رفته حتما لیاقت مارو نداشتخ دیگه / یکیو جایگزینش میکنم که هم من لیاقت اون و هم اون لیاقت منو داشته باشه /
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
هه چه جالب...حرفاتون!!!!هعییییی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠١
٠
٠
اینقدر ها هم اسون نیست!ادمه !اسباب اثاثیه که نیست !یکی دیگه بگیرین!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٠١
٠
٠
وقتی لیاقتتو نداره ینی ادمم نیست
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
نمیخوام توهین کنم ولی شاید اونم همین فکرو میکنه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
نبایدم وابسته شد / به هم مادیات و این دنیا که وابسته شدیم دیگه بسمونه وابستگی به آدمیزاد واقعا حماقت محضه.
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
توکل به خدا.....فقط باید به خدا توگل کرد....عشق یعنی اهل بیت...عشق یعنی حسین ع...عشق یعنی بین الحرمین...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
حسسسسسسسسسسسسسسسسسسسین ارام جانننننننننننننننننننم ...............حسییییییییییییییییییییین روح و روانم
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١١/٠١
٠
٠
جاذبه سیب، آدم را به زمین زد… و جاذبه زمین، سیب را… فرقی نمی‌کند، سقوط ، سرنوشتِ دل دادن به هر جاذبه‌ای، غیر از خداست به جاذبه‌ای می‌اندیشم که پروازم می‌دهد…….. خدا…
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
سلام: الا بذکر ا... تطمئن القلوب.تنها راهی که برای شکست به آن سنگینی که گفتید به ذهنم میرسد یاد خداست.ونیز به بدتر از آن فکر کردن که اگر اتفاق می افتاد چی میشد.متشکرمبرایتان بهترینها را آرزومندم.
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٠٣
٠
٠
خیلی سخته ....ولی زمان همه چی درست میکنه.....