خانه انجمن ترین های شما کدامند؟؟
٨٠٤
١٢٠
2nyadideh

ترین های شما کدامند؟؟

ترین های شما کدامند؟؟

قطعا تا بحال در انجمن های زیادی در این بخش کامنت گذاشتین. بهترین ،خاطره انگیز ترین ، چالش برانگیز ترین ، خنده دار ترین ، سخت ترین و عجیب ترین انجمنی که در آن نظر گذاشتید کدام است؟

٩٣/١٠/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
من یادم نمیاد دیشب شام خوردم یا نه :|..
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
همه همینطورییم.... میتونین آرشیو و یه نگاهیی بندازین خب :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
بلاخره میتونین بگین از بخش های مختلف کدومو بیشتر میپسندین که (^_^)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
ارشیو تا صفحه اول اول نمیره!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
برا من میاد که :)
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
قشنگ ترین کامنتی که گذاشتم تو انجمن پسرها و دخترهای آقای عبداللهی بود که اصلا تایید هم نشد :))) اگه تایید میشد جنگ راه میفتاد. حیف :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
:))))))))))) اشکال نداره بزرگ (تر) میشی یادت میره ;) البته تازه اومدی خبر نداری ما اینجا چه انجمن هایی که نداشتیم.....اصلن شده محض کنجکاوی بری ببینی آرشیو چه خبره یا موضوعات بیشتر در چه موردیه؟؟؟
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
عجبا!!!!! ببین با یه انجمن خُنُک، دوستانمون تبدیل به دشمن شدن؟! منم که تازه کارم. ولی از اولین انجمنی که گذاشتم خیلی خوشم اومد. بعضی از دوستان پر مغز در مورد اسم فیلم نظر دادن.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره دنیادیده جان رفتم دیدم و تو یه سریشون نظر هم دادم ، البته الان بیشترشون یادم نیست . این انجمنی هم که آقای عبداللهی میگن خیلی انجمن خوبی بود :)) پرمغز هم منظورشون منما ! :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
اوهــــــــــــوم .... والبته من :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
انجمن آشپز جیم کیه؟.........واینکه مثلا سميرا گفت به من میگن سميرا فرنی. واینکه یکی گفته بود فرنی همون شیر برنجه ولی خستست! میفهمی، خستست. خیلی تو اون انجمن خنديدم. بازم فکر کنم یادم میاد
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
آره یادمه :))) میدونی نکته نغز انجمن چی بود....من فهمیدم میشه یانگوم جیم رو از بین آقایون هم انتخاب کرد :))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
من انجمن های خودم رو هم بیشتر از بقیه دوست دارم...آخه شما ها که نمیدونین از هر 10تایی که میفرستم همش یکیش تایید میشه (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
مثلا : مشاعره ضرب المثلی از بخش سرگرمی رو با اینکه بچه ها زیادم مشارکت نکردن خیلی دوست دارم :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
راحت باشید خواهر جان! ده تا ده تا کامنت بذارید! نهایتا من ده دوازده روز گرفتارم؛ بعدش راهنمایی تون میکنم چطور برگردید به رتبه دوم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
ای ایی ایی ایــــــــــــ پس شومام دیدینش بلاخره :))) البته همونطور که مستحضریید من پرکار و ایضا پر کامنت نشدم...شمایین که کم کار شدین...پس ایرادی به من وارد نیس.....خب تلاشتونو بیشتر کنین برگردین سرجاتون :))))))) البته من صمیمانه به خاطر اینکه جایگاهتونو به من بخشیدین ازتون تشکـــــــــــــــــر میکنم :))
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/١٠/٢٨
٢
٠
خوش بحال خودم که اصلا برام مهم نیس اول باشم یا آخر باشم! والا بخدا! چیه شما همش با هم کل کل دارید! برید به درس و مشقتون برسید بابا!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
من که فارغ التحصیلم...احتمالا منظورتون به آقای شمشیری باشه :))) خب جناب شاخ شمشادم راست میگن دیگه آقای شمشیری برین یه کم به درسومشقاتون برسید...چه خبره 12 چهارده ساعت آنلاینین :)))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
انجمن "چای پرطرفدار ترین نوشیدنی دنیا" رو هم از بخش آشپزی سرگرمی دوست دارم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
در کل انجمن های کل کل.... طنز و دوس دارم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
بخش نویسندگی و ادامه داستان یا جمله هام بسیار درخور توجه ان.....یعنی همش استعداده که داره هدر میره ها....هشکی هم نیست بیاد مارو کشف کنه (^_^)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
ادرس؟؟!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
زیادن خب :) اولیش این http://jeem.ir/forum.php?id=2095 مدیونی اگر فک کنی چون انجمن خودمه اول گذاشتمش؟! من از تری نازاروس خیلی خوشم اومد :)))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
این یکی که اصلــــــــــــن ته هیجانه :)))))))))))) http://jeem.ir/forum.php?id=3031
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
اینم قشنــــــــــگ بید : http://jeem.ir/forum.php?id=3333
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٢٧
١
٠
فکر می کنم در انجمن در مورد خصوصیت های همسر اینده بود که خیلی واسم جالب و خاطرم مونده
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
البته :) کلن استقبال از این مدل انجمن ها بالاست (^_^)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٢٧
١
٠
سلام ... فعلا كه در منفي گرفت ركورد خوبي دارم انجمنش يادم نيست
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
آره... منم یادمه... شما خوب منفی میگرفتیــــــــن (^_^)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٢٧
٠
١
سلام ... دست شما درد نكند «شما خوب منفي ... » يعني راضي بوديد منفي بگيرم خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
نه جناب. این چه حرفیه....ولی خب انصافا همون منفیا شمارو تبدیل به یه کاربر خاص تو جیم کرد دیگه :))))))) اصلن دوران اوجتون بود که میشه گفت الان باهاش خدافظی کردین (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
:|||||||||||||||||||||||اخه من یادم نیس امروزچندمه..ناهار چی خوردم..بعد شماها چیا ک میذارین:|||||||||||
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
مگه میشه یادت نیاد از خوندن کامنتای پای کدوم انجمن بیشتر کیف کردی.... یا کدومارو چک کردی ببینی نظر بقیه چیه؟؟؟ میتونی برا یادآوری آرشیو یک نگاهی بندازی خب (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
شاید سیاسیا:دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
:))) خب ترینش چی شد پس؟؟؟ از چه لحاظ 30یا30
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
چه سوال سختی!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
اصلا هم سخت نیست! همین انجمنِ مادر که شما اخیرا به بحث گذاشتید خیلی جدی و تاثیر گذار بود در تکاملِ فکری مخاطبان؛ هر چند خودشون متوجه نباشند اما بهر حال ایجاد یک چالش میکنه در دل شون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
منظورت این نیست که بین انجمن ها هیچ ترینی وجووود نداره که :)))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
البته ما جنبمون بالاست... اگه سختته خب خونوک ترین بی مزه ترینش رو انتخاب کن (^_^)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
نه عزیزم. این چه حرفیه دنیادیده جانم؟ منظورم این بود که شما همه ش یا معما طرح میکنی یا سوالایی که دست کمی از معما ندارن!! خخخ. خب سخته دیگه! :)))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
ممنون جناب آقای شمشیری. شما همیشه به من و نوشته ها و تفکراتم لطف داشتید. البته به قول شما سلایق آدما در انتخاب بحث و انجمن به خیلی مسایل بستگی داره. منم از انجمنهای چالشی خوشم میاد اما درکنارش مثلا از انجمنهای نوستالژیک کودکانه مثل انجمن "ابرقهرمان ..." که یه لحظه حافظه آدمو برمگیردونه به گذشته های خوش بی دغدغه هم خیلی استقبال می کنم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
نوستالژی که خوراک منه.... زنده ام با خاطراتم ... متاسفانه. (خاطراتِ دو دهه اول زندگیم)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
من که تازه وارد هستم اما در انجمن آخر خانم قاسمی موضوع جدی و مهمی به بحث گذاشته شده بود. من شخصا از مباحثِ تامل برانگیز و تلنگر زننده استقبال میکنم. هر کس یک سلیقه ای داره البته؛ که با توجه به رده سنی و علایق و رشته تحصیلی و شغلِ فرد ارتباط مستقیم داره.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
صـــــــــد البته :) پس ترینهای شما میشه -----> جدیترین ومهمترین انجمن و اونم مربوط شخصیت ها زیر گروه فرهنگی هنری (^_^)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
بله. انتخاب من اونه.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آفرین! دقیقا منم همین حرف جناب آقای شمشیری رو میخواستم بگم. خب از تازه واردها نباید خیلیم توقع داشت دیگه ... انجمنت خوراک پیشکسوتهاس دنیادیده جان. (هرچند انگار اونا خیلیم یادشون نمیاد) ... :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره میبینی تورو خدا :/
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
خنده دار ترین مال سوتی ها بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره ... این اعتراف میکنم ها مخصوصا :))))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
سخت ترین انجمن مثبت گفتن
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره واقعا....شما مخصوصا زیادی براش انرژی صرف کردی :))))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
فجیه ترین همین انجمن اخر خودم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
اوه... آره... این چی بود گذاشتین ... من از الان دارم غصه ی جهیزیه دخترمو وسایل زندگی پسرم رو میخورم :))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
این "فجیه" شما کمرم رو شیکست!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
فجیحش خیلی فجیه نیست:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
آخه مشکل اینجاست که هنوزم فجیح بودش! باید فجیع میشدش رفیق! (آیکون چشمکِ مخلصم رفیق!)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
شلوغ ترین...صندلی داغا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آیــــــــــی گفتین ..... خیلی وقته نداشتیما...وقتشه باز بریم تخته رو پر کنیم...درخواست صندلی داغ بدیم :))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
راستی از بین همن صندلی داغا کدومش جنجالی تر بود؟ به نظرتون :))
faride
faride
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
ناهار چی خوردم من؟! @_@
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
:))))))))))) خوب فکر کن... من مطمئنم یادت میاد ;)
s_a
s_a
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
خنده دارترین یه انجمنی بود دکتر سحری گذاشته بود اون اوایل، برای قوطی بازی(یه همچین چیزی) یعنی غش کرده بودم از خندههههه! اونایی که اون زمان بودن محاله فراموش کنن اونو =))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آرهههههه....دکترجون الان کجاس؟؟؟ من وبشم گم کردم :(
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
یادم نی :/
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
نچ نچ نچ... پیشکسوتا همه ریکاوری لازم شدن پس :/ خوب شد این انجمن گذاشتم :))))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
وا چه چیزااااااا .....// من که اصلااااااا یادم نمیاد
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آرشیو بگردین...یعنی چی که یادم نمیاد :))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
واع چرا عین پیر زنا حرف میزنید
atieh_se
atieh_se
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
بهترین انجمنی که تا حالا دیدم............یادم نمیاد!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
حالا نه دقیقا بهترین....یه ترین دیگه؟! یه کم فکر کنین.... یعنی هیـچــــــــی؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
اونایی که یادشون نمیاد واقعاااااا خسته نباشید
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
واقعــــــــــــن :(
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٧
٠
٠
متاسفانه منم یادم نمیاد :(
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
بیشتر فک کنید...اصلن معنی نمیده کاربری مثل شما که بیشتر انجمنارو قبضه کرده چیزی یادش نیاد :))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
نچ سن بالا این دردسرارم داره دیه خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
:))))))))))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
انجمن اسم فیلم زندگی آقای عبداللهی هم واقعا قشنگ بود
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
ممنونم ازتون . این دفه یه انجمن پیشنهاد دادم، مرگگگگگگ!!! چون مورد نداره حتماً اکران خواهد شد البته امیدوارم تکراری نباشه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره، البته برا ما قدیمی ها تکراری بود اونم 2بار نه و چند بار :)))) اما خب من تمام سعیمو کردم تکراری جواب ندم :)))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
منتظریم ببینیم چه میکنید :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره اون انتخاب اسم (انجمن آقای عبداللهی) که اتفاقا خیلی عمیق و جدی بود و کلی فلسفه داشت پشتش. اون هم خیلی عالی بود.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
انجمن خودم که آرزوی محال بود هم دوست داشتم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره....جولان گاه خوبی برا اعتماد به سقفا و فانتزی پندار ها بود.... من خودم سردسته هردوگروهم البته :)))))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
:))) همینکه اعتراف میکنی نشون میده خیلی متواضع و صادقی :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
پس چـــــــــــی :)))))))))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
انجمن کدورت آقای شمشیری رو هم دوست داشتم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آرهههه.... خوب بود...منو یاد یکی از بدترین آدمای زندگیم انداخت :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
خواهش میشود! انجمن من هم نسبت به شما احساس خوبی داشت! خودش گفت!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
بفرمایید وراجترین انجمن هم مال آقای شمشیری شد که انجمنشون حرف هم میزنه :)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
داشتیم خانم مشقتی؟ انجمن به اون ساکتی و مظلومی!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
آقای شمشیری خودتون میگید خودش گفت :))) بالاخره حرف میزنه یا ساکته؟
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
خنده دارترین انجمن به جای منفی مثبت بگوییم بود که آقای م - نص ضربه مغزی شدن تهش :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
اوهوم.... من سرسختانه دارم تلاشمو میکنم ایشونو عضو فرهنگستان واژه وادب فارسی کنم با اون همه کمالاتشون خدایی دارن هدر میرن :))))))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آرههههههههههه منم کلی خندیدم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
:)))))))))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
واقعا محبت بزرگی میکنی . حیفه اون همه استعداد حروم شه :)))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
انجمن بهشت زیر پای کیست و شما پدر و مادر باشید هم جالب بود و خوشم میومد و جالبترین بودن .
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
لایــــــــک... همینطوره :))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٨
٣
٠
یه بار درباره حجاب بود.....یه گروه اومدن هرچی دلشون خواست گفتن حرف از ازادی عقیده زدن...و عقاید بقیه رو هم مورد تمسخر قرار دادن بدون توجه ب اینکه احترام ب عقاید دیگران جزیی از ازادی بیان هس...... این انجمنی که خودم گذاشتم.کاربران رو دسته بندی کنید هم جالب بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
آره موافقم... کلا انجمن های مربوط به حجاب همیشه شلوغ پلوغ جنجالی بوده... آخرشم به یه جمع بندی درست حسابی نمیرسیدیم..... آره دسته بندیه خیلی باحال بود :)))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
لطف داری
vesal
vesal
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
انجمن هاچ که گفته بود هیتلرو میکشی ی نه با سوال و جوابایی که خودش تو هر کامنت میکرد خییلی تو ذهنم مونده.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
من یادم نمیاد...حتما اون موقع نبودم...کو برم ببینم چجوریه :))))))))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
راستی خانوم هاچ کجان؟ خیلی وقته که کامنت نمیذارن.
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
خانوم هاچ رفتن عسل درست کنن :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
وا ! چه حرفا!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
اون سرگرمی هاروخیلی دوس داشتممممممممممم بقیشممممممممممم خوب بودفقط این عکس پروفایل دوست نداشتممممممممم کلاهمشونودوست دارممممممممم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
زنده باد کلا بخش سرگرمی یه چیز دیگــــــــــس :)))
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
چالش برانگیزترین انجمنی که تو کامنت گذاشتم و یکی از سخت ترین روزهای ادامین بود مربوط میشه به زمان انتخابات ریاست جمهوری،انجمنی بود مربوط به اینکه به کی رای میدی و چرا(فکر میکنم همین بود)البته من نقش پررنگی نداشتم.بهترین و خاطره انگیزترین انجمن،اولین انجمنی بود که توش کامنت گذاشتم،یه نقل قول از چارلی چاپلین بود:افسوس هرچه کردم تا مردم بفهمند،فقط خندیدند...باقیشم مهم نیست
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
منکه زیاد سیاسی دوس ندارم.... آره انجمن های مربوط به دیالوگ های به یاد ماندنی خیلی زیاد قشنگن :)))) خاطرات از این دستتون مستدآم (^_^)
ali_y
ali_y
٩٣/١٠/٢٨
٠
٠
سلام. انجمن های سرگرمی رو ترجیح میدم ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
سلآم ، بله انجمن های سرگرمی ردخور ندارن :))) فقط ترین هاشو نگفتین که؟؟
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
اینجا را ماه باران کنید هم خوبه :)) جالبترین بود چون من واسه اولین بار یه بیت شعر از خودم رو جایی نوشتم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
آرهههه :) منم ماه خیلی دوس دارم....جدای از اون پاییزمونم رد خور نداره :))) جدی شعر از خودت بود:)))))) آفــــــــــررررین (^_^)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٢٩
٠
٠
والا دنیا دیده جان من یانگوم جیم کیه؟ بعد آواتار کی قشنگتره یا معنیش چیه ی همچین چیزی بود دقیق یادم نیس.بعد انجمن خودم که تفکیک زن و مرد در محل کار ...بود.بعد هیتلر که هاچ گزاشته بود ینی ترکوندا.خخ انجمن دانشجویی سمیرا کلا انجمنای سمیرا رو دوس دارم ی عالمه بحث و کل کل توشه خخ دیگه انجمن شعر که آقای حسنی گزاشت بچه ها واقعا بیتای خوبی میگفتن. انجمنای علی آقا هم خوبه مهزیار....بسه یا بازم بگم.خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
بله ت ایانجا یانگوم جیم کیه با خودم 3تا رای آورده :)))))) بله بله :)) بله انجمنای شعری آقای حسنی که ایول داره :)) آره اگه یادتون میاد چه را که نه؟! فقط نوع ترینش رو هم بگین (^_^)
MONA-R
MONA-R
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
اين انجمن مثبت منفي توي كدوم بخش انجمن هاست? ميشه لينكشو بذارين
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٣٠
٠
٠
اجتماعی...سبک زندگی میشه اینجا http://jeem.ir/forum.php?id=3794 :))
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
یادش بخیر همیشه خنده دار ترین پاسخ هارو تو همه ی انجمن ها من میگفتم ! الان هم همین روال پیش میره ولی متاسفانه هر جای دیگه ای مث انجمن فلشخور رفتم فقط همون عصر اولی بود که اونجا عضو میشدم ولی عاشق انجمن های نود هشتیا و جیم و کیا گیم و آریا گیم هستم