خانه انجمن وقتی وایبر فیلتر بشه!
١٤٦١
١٢١
h_jahanshah

وقتی وایبر فیلتر بشه!

وقتی وایبر فیلتر بشه!

فرض کن الان خوابیدی و صبح بیدار میشی و می‌بینی وایبر، واتس اپ، لاین، اینستاگرام، تانگو و تلگرام و ... همگی فیلتر شدند. دسترسی بهشون هم حسابی سخت شده.

به نظرتون بعدش زندگی چه شکلی میشه؟ بهتر میشه یا بدتر؟

به نظرم اگر تصورش کنید و بعدش جواب بدید خیلی بهتره...

٩٣/١٠/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٢١
٢
٠
به نظرمن هیچ اتفاق خاصی نمیافتهههههه مگ هتاهمین چندسال پیش چطوری زندگی میکردیمممممممممممممممممم
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢١
٧
١
خوشحال میشم اگه این اتفاق بیفته.
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/٢١
٧
٠
هیچ اتفاق خاصی نمیوفته ... چون من نیستم تو هیچ کدوم :D
h.naderi
h.naderi
٩٣/١٠/٢١
٢٠
١
شاید زندگی واقعی تر بشه؛ شاید صدای بوق های ممتد توی جلسات کاری و دورهمی های خانوادگی کمتر بشه؛ شاید آدم ها به جای اینکه به گوشی موبایل نگاه کنند و لبخند بزنند به چهره همدیگه نگاه کنند و لبخند بزنند؛ شاید به جای نوشتن یک پیام؛ تلفی به صدا در بیاد و کسی صداشو به کسی دیگه هدیه کنه، شاید ...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٢١
٤
٠
لایک آقای نادری
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢١
٤
٠
لایک داره به مولا!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٢١
٦
٠
سلام ... شايد اينها همه فيلتر شود 24 ساعت بعد فيلتر دور زده مي‌شود
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
عالی بود!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٣
٠
٠
از ی لحاظایی حق با شماست...........قشنگ گفتید استاد
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٢١
٢
٠
هنوز عضو نشدم که واسم مهم باشه ولی یکبار تابستون سایت جیم بالا نمی اومد، داشت اعصابم بهم میریخت
pdram
pdram
٩٣/١٠/٢٣
١
٠
آره یادش بخیر....مورد داشتیم کاربرا....مرورگرها و ویندوز شون رو هم عوض کرده بودند.......ماهم در وصف آن واقعه که روز جمعه بود شعری سراییده بودیم فرداش تو تخته.....هیعیییی....یادش بخیر :) با این شروع می شد..... جیم نبود و قدر آن دانسته ایم...... http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=15575
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خواهش میکنم یه انجمنی بزارین ماهم بتونیم شرکت کنیم :) نه اینکه اصلا شرکت نمیکنیم خخخ
i.forouzan
i.forouzan
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خب چرا نمی‌تونید شرکت کنید؟!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٢١
١
٠
:| حرفم شوخی بود جناب فروزان. کنایه به خودم بود که تو همه انجمنا حضور فعال دارم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
دیګه این سمیرا به جایی رسیده به خودش هم تیکه میندازه :)))))))) هی خدا دلم خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٢١
١
٠
عضو هیچکدوم نیستم .نمیدونم
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
همون بهتر که ندارید :| والا ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٢١
٢
١
سلام ... خيلي راحت ميشينم 48 ساعت بعد يك برنامه مشابه تحويل دوستان ميدهم ميگم از حالا با اين چند تا مشكل اساسي روي آنرا هم برطرف مي‌كنم اگر در خانه بوديد لازم نيست الام رسيد ملودي داشته باشد ولي توي مجالس بجاش 4 بار ملودي تكرار شود
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
این همت فقط ایرانیه! :دی
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١٠/٢١
٠
١
خب کسایی که داشتن خودشونو با این چیزا خفه میکردن عذاب میبینن ! :) ولی کسایی که چیزی به نام اعتدالم بلد بودن راحت تر با این قضیه کنار میان. / ولی کلا فک میکنم خوبیاش بیشتر از بدیاشه. کم کمش این که موقع صحبت کردن توی یه جمع لازم نیست طرفتو سه چهار دفعه پشت سر هم صدا کنی تا نگات کنه !!
Niva
Niva
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
واسه ما که انفاق خاصی نمی افته چون هیج جا عضو نیستیم... خدا رو شکر :)
mojtaba_a
mojtaba_a
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
ما هم مثه اینا ! البته چون رو گوشیم این نرم افزارا جواب نمی ده !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢١
١
٠
من هم عینا مثل شماست دلایلم آقا مجتبی! گوشیم خسته است!
vesal
vesal
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
مال من خسته ی خستس:دی
mojtaba_a
mojtaba_a
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خوب خداروشکر :D
Niva
Niva
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
نه حالا ریا نشه ولی گوشی ما مدلش بنز 2015 هست ولی خودمون اهل این کارا نیستیم :دی ( الکی)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢١
١
٠
همون شکلی که بوده میمونه....نه خودم نه دورو بریام زیاد درگیرش نیستیم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢١
١
٠
البته اینجانبمان زیادی با تکنولوژی فاصله داریم....با زدن سنگ به شیشه اتاق دوستمون زود تر پیداش میکینم تا سایر موارد :))))))))))))
r_qalam
r_qalam
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
موافقم....ولی زندگی بهتر تر می شه....
Narjes_khatoon
Narjes_khatoon
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
کاش بشه.....اینجوری حکایت معتادی میشه که به زور ترکش بدن!!!و یه جور توفیق اجباریه....چون ما که به هیچ وجه راضی به کنار گذاشتنشون نیستیم!
نسیم
نسیم
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
نه اکسیژن تموم می شه! نه دنیا به آخر می رسه! تازه بیشتر از هم نشینی با خانواده مستفیض می شیم!!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
کجایی تو معلوم هست ؟؟؟ یه زنگ بهم بزن عزیزم شمارت حذف شده چندتا کتاب دستم داری چه جوری بهت برسونم؟
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
آخ که اگه بشه چه قدر خوب میشه ... تو هر مهمونی که میریم همه سرشون توی گوشیاست حرفای دور همیمونم شده پیامای وایبر :/ منکه خداروشکر عضوش نیستم ولی دور و بریام متاسفانه چرا :/
atieh_se
atieh_se
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
بدتر! چون دیگه کلا ارتباط ها قطع میشه و همین چندتا عکسی که هر چند وقت یکبار از همدیگه می‌بینیم هم کلا حذف میشه!
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٢١
٥
٠
زندگی زیبا تر میشه... البته من با فیلتر مخالفم کاش همه خودشون به حرفای آقای نادری برسن...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
چه رمانتیک!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
من با فیلتر مخالفم..ولی کلن خیلی زندگی بهتر میشه
E_KHOSRAVANI
E_KHOSRAVANI
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
از نبودن شبکه های اجتماعی خوشحال می شوم. از اینکه به جای جواب مسیج دوستان را در گروه بدهم بدون وقفه کتاب بخوانم خوشحال می شوم. از اینکه زندگی خصوصی ام را با دیگران به اشتراک نگذارم خوشحال می شوم. از اینکه از فاز مجازی بودن خارج شود همه چیز خوشحال می شوم.
zahra_r
zahra_r
٩٣/١٠/٢١
٢
٠
زندگی خیلی بد مره
zahra_r
zahra_r
٩٣/١٠/٢١
٣
٠
چه قدر شعار میدین
MONA-R
MONA-R
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
دقيقا!
faranak_b
faranak_b
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
اگه اینا فیلتر بشن برام مشکلی پیش نمیاد، فقط خداکنه cut the rope فیلتر نشه!! فی الحال معتاد اینم!!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
سلام. والله هیچی نمیشه. مگه الان که من همه رو پاک کردم و تمام وقتم رپ گذاشتم رگ زندگیم چیزی شده ؟ فقط وقتتون بیشتر میشه و راحت تر به زندگی روزمره و درس و کار و خانواده و دوستان میرسید. خیلی هم خوبه :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
علیک سلام! شما احیانا پشتِ فرمون تایپ میکنید کامنت ها رو؟!! من دیگه حرفی ندارم!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
با گوشی میام سایت. واسه همین اشتباه تایپی داره :) خودش هرچی دلش بخواد انتخاب میکنه مینویسه :)))
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/١٠/٢١
٥
٠
شاید یکی دو روز یک نوع شبهه اختلال ایجاد بشه ولی بعدش هم فیلتر شکن هست و هم تعویض آی پی و ....
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢١
٤
٠
هیچ اتفاقی نمیفته ،زندگی بی مکث جریان داره خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
ی وی پی ان دارم توووووپ معرکه اصن / همه چیو وا میکنه خخخخ / کار دست تیم برنامه نویسیه دوستانه ....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خیلوخب بابا!اوووف! کشتی مارو برادر با این تیم برنامه نویسی تون! هرکی ندونه فک میکنه تیم اطلاعاتی هستین!خخخخ والا!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
آخرش اگر شما کار دستِ خودت ندادی! این خط این نشون!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٢٢
١
٢
جناب شمشری جان مجوزززززز برا همینه دیگه / البته من نه کاره ای هستم و نه در اندازه ای ک بخوام کاره باشم ولی همینقدی هم ک دستمم تو کاره میدونم ک همچی طبق قانونه / وزیران و دولت مردان ما خودشون با چی به فیسبوک و توییتر و غیره متصل میشن؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
:))))))) مشخص بودش
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
صرفا شوخی بود علی آقای عزیز. بنده هم؛ هم تیمی شما هستم رفیق! به کسی نگی ها!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخ میدونستم جناب شمشیری جان :)
انیس
انیس
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
هیچ کس نمیمیره همه هم در سلامتی کامل به سر میبرن... خیلی هم خوبه زندگی بی وایبر
s_a
s_a
٩٣/١٠/٢١
٣
٠
خب تصور کردممممم...... اولش چارتا فحش میدم (فوش خوب هااااااا... فوش بد نه) بعد تو نت میگردم ببینم راه حل چیه... بعد یه کم اسمس میزنم به بچه ها و اعلام اعصاب خوردی میکنم! راستی حتما تخته هم میام 4 تا جیغ میزنم سر این موضوع(البته اگه تخته ای در کار باشه) بعدشم دیگه هیچی دیگه... کاری بیشتر از این ازم بر نمیاد. زندگی هم بد میشه به نظرم! نمیگم یعنی قبلا که اینا نبود زندگی بد بوداااااا... ولی حالا که طعم زندگی اینجوری رو چشیدیم(عجب جمله ای!!!) دیگه سخته اونجوری. (این نرم افزارا بد نیس... بستگی به خود آدم داره که چه استفاده ای میکنه! که البته برای هر شخصی هم به خودش مربوطه که چی کار میکنه) پایااااااااااااااااااااااااااااااااااان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
کمرم شیکست!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
ایول....خوشم میاد بر خلاف بقیه شعار ندادی
par!sa
par!sa
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
برا اولین و اخرین بار موافقتمو بات اعلام میکنمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم ^___^
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
من که ندارم و تاحالا استفاده نکردم خخخ:)
korosh
korosh
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
شماه کماکان راست بگید :/
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
هیچ اتفاق خاصی رخ نمیده.......اولش ی کم جنب و جوش ایجاد میشه، ولی بعد از چندتا پس لرزه همه چیز به حالت عادی برمیگرده........چون مطمئنا یک جایگزین دیگه پیدا خواهد شد.......
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
١
٠
خب معلومه چی میشه دیگه مردم شرو میکنن به بد وبیراه گفتن به نظامو انقلابو کشور و دولت و....خخخخخ تا درست هم نشه دس بردار نیستن!
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
کدوم مردم؟ خخهخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
همون مردم!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٢٢
٦
٢
اوههههههههههه. به اندازه موهای سرتون شبکه اجتماعی موبایل هست. فیلتر هم بشه با فلتر شکن ها خیلی راحت دوباره دسترسی پیدا میکنیم. تو قرن 21 زندگی بدون اینا واقعا مسخرست. مثلا همین وایبر، تماس های خارج از کشور رو که هزینه هاش سرسام آور بود تبدیل کرده به تماس های رایگان. چرا همش از بعد منفی به همه چی نگاه میکنین؟ فقط کافیه راه درست استفاده کردن بلد باشیم.
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
هیچی میرم دسشویی دست و صورتمو میشورم..صبحانه میخورم و به روال عاذی زندگی ادامه میدم...به همین سادگی
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
به همین خوشمزگی خخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
چه قدر شعار دادین.......
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٢
٣
٠
چه قدر شعار دادین.......ادم باید اول از همه جنبشو داشته باشه.........و گرنه گوشی موبایل هم از دید شما مضر هس
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
می دونید، بدبختی از همین جا شروع شد.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
١
٠
چه بدبختی آقا میرزا؟ اینطوری باشه که باید تا اختراعِ رادیو و تلویزیون و فندک(!) و .. و ... ... و ..... بریم عقب! نحوه استفاده فقط! فرهنگِ استفاده!
mirza
mirza
٩٣/١٠/٢٢
١
٠
مشکل همینجاست برادرم، اصلا اصل بحث سر همینه، و الا نعمت خدا اصلش اشکال نداره!
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
دکتر رائفی پور میگفت تو کشور ما اول تکنولو›ی میاد و بعدش هم آموزشی داده نمیشه. همه چیز آزمون و خطاس!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
قانع شدم. فکر کردم شاید با نفسِ قضیه مخالفید. حق باشماست. یک مقداری دلایلِ شرق شناسی و جوامع ایدئولوژیک هم دخیل هستند. که انسانها رو جمع گرا و آرمانخواه و (تا کمی رویاپرداز) تعالی طلب بار میارن. که در ذاتش بد نیست اما مشروط به اینکه توام با آموزش باشه. وگرنه به قیمتِ عبور از آرامش دیگران تموم میشه. در برخی جوامع بخاطر اتکا شون به فردگرایی؛ طبعا ارزشها و آرامش و حریم شخصی در درجه اول اهمیت قرار داره. میدونم توضیحاتم گنگ بود؛ خودسانسوری داشتم. ببخشید.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
من تعصب یا علاقمندی عجیب غریبی ندارم. اما خب ارتباطاتِ شغلی و کاری رو چه کنم؟ یکی مثل من خیلی وابسته است...
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
بهانه تراشی ! وقت هر کردوم باید جدا باشه آقای شمشیری ، خانواده و درس و کار و ... هرکدوم به جای خود . البته من کوچیکتر از اونم که این حرفا رو بهتون بزنم ولی خواهرانه بود .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
شاید هم بهانه تراشی باشه. مقاومت نمیکنم. راست میگید.... چی بگم والا... .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
ولی خب حالا که فکر میکنم اشکال تایپی داشتن بخاطر استفاده از گوشی موبایل هم بهانه تراشیه یه جورایی! خخخ! روم به دیوار شرمنده ام ها! ( این یهو به چشمم خوردش، وگرنه قصدم صرفا "جواب دادن" نبود)
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
من مدل گوشی رو میگم بعد شما برید تست کنید و اگر بهونه تراشی بود حرف شما قبول :دی
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
برای من هیچ اتفاقی نمی افته چون اصلأ گوشی ندارم
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
=))
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خوشبختانه عضوشون نیستم و بسیارهم عذاب میکشم وقتی مهمونی میریم همه سرا تو گوشیه! بعدشم مگه قبلش چطور زندگی میکردیم! به نظرم برچیدنش بهتر از فیلتر شدنشه
بهمنم  !
بهمنم !
٩٣/١٠/٢٢
٠
١
تخته سیاه شلوغتر میشه :)!
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
خخخ آره والا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
اینم نکته ای بود!
tanin
tanin
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
عالی میشه :)البته برامن فرقی نداره چون درهرصورت هیشکودمشو ندارم:))
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١٠/٢٢
٢
١
عالی میشه همه یه نفس راحت میکشن دغدغه ها و دعواها کم میشه سوتفاهم ها برطرف میشه گوشی ها عمرشون بیشتر میشه انگشتهای دست درد نمیگیرن ملت با مشکلی مث بی تحرکی روبه رو نمیشن محبتها بیشتر میشه و دوباره اس دادن قشنگ میشه از همه مهم تر شرکت مخابرات هم استراحت میکنه که البته این نفع مملکت نیس فک کنم خسارت جبران ناپذیری ببینه :|||
korosh
korosh
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
:( خدانکنه زبون و گاز بگیر :| اون زبون و بکنش اصن چ معنی داره :| ایشششش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
من خودم به طور مستقیم از وایبر و...استفاده نمیکنم....اما خب گاهی میرم و گاهی بر میگردم.......فکر کنم روز بدی باشه چون من حتما باید هر3 ساعت یک سری بزنم.....
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
نمشه هر 4 ساعت باشه؟؟جان من :)))))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
من ک ندارم...هر کیم بیاد دروغمو ب رخم بکشه بمونه لای در باک بنزین پراید هاشبک 77 فی 8/5 ملیون...دور رنگ...چپی...لاستیک زاپاسم نداره...کسی خاست ب وایبرم پیام بده:|
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٣
٠
٠
مگه سر گردنیه 8.5 مدل 77 برو بابا من 77 تغییر رنگ با رینگو سیستم میدم بهتون 8.5:))
Niva
Niva
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
نه حالا ریا نشه ولی گوشی ما مدلش بنز 2015 هست ولی خودمون اهل این کارا نیستیم :دی ( الکی)
par!sa
par!sa
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
با دوستان یه مشورت میکنیم یه نرم افزار دیگه رو انتخاب میکنیم! همه دانلود میکنیم ! بعد یه چیز دیگه میشه جایگزین اینا! راااااااااحت! نمیشه نباشن که!
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آرههههههههههههههه مثلا وی چت یا کیک
amin20
amin20
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
من گوشی ندارم ولی به نظرم بهتر میشه یکم کله ها از اون تو میاد بیرون آرترز گردن کمتر میشه !!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
خخخخ
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٠/٢٣
٢
٠
خب اولندش که ما ایرونی جماعت ناامید نمیشیم و یه نرم افزار دیگه پیدا می کنیم . :)) بعدشم به نظرم کارمون سخت تر میشه خیلی جاها . یعنی مثلا دوباره باید پول شارژ و تلفن بدیم که می خوایم با کسی صحبت کنیم . بعدشم الان منِ نوعی اگه یه جزوه لازم داشته باشم کافیه به دوستم بگم از صفحات عکس بگیره و بفرسته تو وایبر اما اگه وایبر نباشه باید برم در خونه شون و جزوه رو بگیرم و این کار و زندگی رو سخت کردنه . :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٠/٢٣
٢
٠
به نظرم حذف وایبر و این شبکه ها از زندگی به منزله ی قطع شدن خیلی امکانات برای ادمه . :) نباید قطعشون کرد . باید ساعتشون رو محدود کرد . باید فرهنگشون رو ایجاد کرد . :)
poone
poone
٩٣/١٠/٢٣
٠
٠
ایول آقای نادری! ببخشید یه مشکل من با پروفایل خودم اومدم چرا سایت برام میزنه کاربر ناشناس؟:( ده با هم رفتم بیرون دوباره آن شدم ولی درست نمیشه
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٣
٢
٠
نههههههههههههههههههههههه..............................هیچی دیگه خیلی جاها باید پول تلفنو اس ام اس بدیم:((واسه صرفه جویی در هزینه خیلی عالی هستن..
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
خسیس ها اینجا مشخص میشن خخخ :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
منو خساست؟؟؟داریم اصن؟؟؟دارم میگم صرفه جویی............مثلا میخوایین برین جایی با دوستان اونجا اعلام میکنین همه میفهمن دیگه لازم نیست به همه زنگ بزنین یا اس بدین..شما فکر اقتصادی ندارین:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١٠/٢٣
٠
٠
یکم سخت تر میشه
f.haghighat
f.haghighat
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
مي شه مث قبل همه سرشون تو رايانه بود، اتفاق شاعرانه اي هم نمي افتاد... مردم به هم لبخند نمي زدن :|°
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/٠٩
٠
٠
از یه طرف بد میشه چون همه سخت به این چیزا اعتیاد دارن :( ازجمله خودم ! از یه طرف خوب چون همه ی فک و فامیل بهم نزدیک میشن
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٣
٠
٠
چه میدونم چیکار کنیم
f_naderi
f_naderi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
بده به دلایلی و خوبه به دلایلی
f_naderi
f_naderi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
ببین آدما از طریق شبکه های اجتماعی دوستای بیشتری پیدا کردن.خود من از طریق وایبر و لاین و... بیشتر با دوستای قدیمیم رابطه دارم با این که قبل این فقط شمارشونو تو گوشیم داشتم و شاید سالی یه بار یه پیام واسشون میفرستادم پس این شبکه های اجتماعی زیاد بدی ندارن