خانه انجمن مطلب اولت یادته ؟!
٩٠٤
٩٩
f._jafarpour

مطلب اولت یادته ؟!

مطلب اولت یادته ؟!

خاطره ای که از اولین مطلبت داری چیه؟چه حسی داشتی؟تاریخشو یادت هست؟

فکر می کنی نوشتنت پیشرفت داشته ؟

٩٣/١٠/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
نه هر چی فکر میکنم به خاطر نمیارم خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
به خاطر سنتونه، غصه نخورین ،خوب نمیشین خخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سابقه دارین؟مث اینکه شما این درمان و طی کردین خوب نشدینا خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
باز که تو اولین نظرهایی خخخ تو زندګی نداری دختر؟؟=))
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
ولی من قشنگ یادمه! عجب روزی بود سمیرا خخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سابقه ندارم، از خودتون شنیدم خخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
من جوابی ندارمممممممم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آخه نازي :))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
دوستان زیر گروه انجمن فکر کنم باید (جیم) باشه نه موسیقی :)) با تشکر
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آره یادش بخیر وقتی اومدم جیم 4_5روز بعد یدونه مطلب ازین کپیی ها گذاشتم مال ازین حیوونای جیگر...حس کپی برداری داشتم اون موقه:دی...آره پیشرف داشتم مطلبام دیگه از خودمه کپی نمکنم
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سوالی ساده ولی خوب و نوستالژیک!! آفرین! خیلی وقته که می نویسم، ولی چند سالی هست که قلم رو محکم در دست دارم. منظورم این نیست که نوشتن را حرفه ای دنبال می کنم. اینکه اجبار میکنم خودم رو تا همیشه بنویسم. و در این چند سال نوشتن خاطرات و دلنوشته هایی ساده، برایم عادت و علاقه شده. بله...، اولین مطلب رو خوب یادم هست...، تاریخ و اینکه کجا بود، و دیگر اینکه چه احساسی داشتم اون موقع. ------ ای بابا....دلم گرفت....اینم موضوعی بود که مطرح کردی!!!؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آری یادمان میباشد فک کنم پیشرفت داشتم.اون سی نفری که اومدن چرا کامنت نزاشتن یا گزاشتن تایید نشده یا...
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
برین جایزتونو بگیرین پس خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
نه بابا کامنت نمیذارن تنبلا! من مطلبام مثلا 400 تا بازدید میخوره با 60 کامنت!!!!! که 33 تاش جواب های خودمه!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
مگه جایزه هم داره آقا میلاد. آقای شمشیری خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
همممم.برج 4 سال 92.یکی از نوشته هام به لسم "نام تو" یادمه وقای اسممو تو صفحه سایت دیدم هنگ کردم برای چند لحظه.بعدش از خوشحالی نفس کم میاوردم. خیلی حس خوبی بود.خیلیییییییی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٣
٠
اگر یادمون نباشه هم با مراجعه به پروفایلمون تاریخ و ساعت دقیقش هست! اما حسش... برای من شاید یکمی قضیه فرق کنه خب! جیم رو از پیش شماره صفرش میخوندم. اینجا هم که عضو شدم چند وقت قبلش ناشناس و چراغ خاموش مطالب رو میخوندم. ورود من مصادف بود با صدرنشینی خانومها دنیادیده و هاچ و جعفرپور در جدول فعال ترین ها. اول مطالب اون عزیزان رو کامل خوندم بعدش عضو شدم. اما از لحاظِ انتشارش برام خیلی هیجان عجیب غریبی نداشت چون متاسفانه نوشتن برام بعنوان شغله و سالهاست که نگاهم عوض شده.(این به معنای کاهش هیجان نیست... نوشتن؛ اول و آخرِ همه عشق بازی های دنیای منه) اما خب جیم حال و هواش فرق داشته و داره. اولش چندتا مطلب معمولی گذاشتم و داستانهای عامه پسندم و ... ولی یواش یواش که مطالب مثلا خانمها نیک بنیاد و اچ.قاسمی و جعفرپور و اس.ام و رویاخانوم و ... (ببخشید پونزده شونزده نفر حرفه ای خانم و آقا یادم نمونده خب همشون! ) یا اشعار اساتیدی مثل آقایون حسنی و صداقت و ... (هفت هشت نفر هم شاعر حرفه ای داریم خب! چه توقعی دارید از منِ پیرمرد که حافظه ام یاری کنه!!) یا گزارش های استانداردی مثل گزارش های آقایون گران پایه و خورسندی و خانم جوادی و ..... رو میخوندم دیدم میشه که سنگین تر هم مطلب فرستاد و این شد که الان دیگه تقریبا دو هفته است حسابی جدی گرفتم و نوشته هایی اورژینال و فقط برای جیم می نویسم و تقدیم میکنم. / مخلص کلام اینکه یکی از بهترین سایت های ادبی فرهنگی اجتماعیِ فارسی زبانِ موجود در ایرانه. که شاید خیلی ها از ممیزی هاش و محدودیت هاش شکوه کنن اما ما همه باید درک متقابل داشته باشیم. همین رو هم با هزار زحمت و احتیاط سرِپا نگهداشتند بنده های خدا. وگرنه که کلا هر حرکتِ آگاهی دهنده ی مثبتی - مستحضرید که - محکوم به حذف و شکسته. پس قدر این سایت رو بدونیم و با (احتمالا) اعتراض های شخصی و گلایه های عجیب غریب دلسردشون نکنیم. بچه های مدیریت کننده سایت هم پشتشون به ما کاربر ها گرمه.
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٠٨
١
٠
ممنون از آقای شمشیری کامنت شما به عنوان مطلب برتر سایت انتخاب شد تبریک میگم :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
یعنی منو کار نداشته باشن، تا صبح کامنت مینویسم! آخه باید کامل توضیح بدم! چیه "موفق باشید"!!! میذارن و خلاص!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
موفق باشید خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
الان صداتون کردن ؟ من میترسم حرفاتون نصفه مونده باشه.خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خخخ آقای شمشیری!من که میدونم چیزی نیستم!الکی اسم منو گفتین!من آخه مطلب دارم؟به اونا میشه گفت مطلب؟پیشرفت زیادداشتم آقای شمشیری......البته به لطف شما!جیم واقع اسایت خوبیه بهترینا توش هستن.........البته منهای من! بهترین لحن های ادبی بهترین کاربرا!مطالب دیگه رو میخونم متوجه میشم بیرون چقدر با جیم تفاوت داره!!!1ایده های خوبی دارن ولی جمله بندی بدنه ی متن و تغیر های لحن در وسط داستان قرار نبود واقعا آزار دهنده بود!جیــــــــم واقعا خوبه!!!!حیف که وقت ندارم واسه جیم و گرنه دو سه تا مطلب دارم که ازشون خدایی راضیم!میفرستمشون به زودی مرسی که همیشه هستین و با نظراتون وادار به نوشتنم میکنین.موفق باشید......خخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
ایولللللللللللللللللل کامران میرزا.خیلی خوب گفتین
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خانوم فاطمه خانوم: میگم یه صدایی به گوشم خورد! پس صدام میکردن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خانوم سمیرا خانوم: معلمی تو خونِ منه! دست خودم نیست! همه جا رو با کلاس اشتباه میگیرم! ببخشید! ممنونم از انتخابتون! خخخ!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خانوم جعفر پور: اصلا اهل اغراق نیستم. واقعا قلم توانایی دارید. زیاد بنویسید. بهترین تمرین برای نویسندگی؛ خودِ نوشتنه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خانم رویا خانوم: خواهش میکنم. بی اغراق گفتم. قدرِ خودتون و قلمتون رو بدونید. سرشار باشید از زندگی ایشالا.
faride
faride
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
زیر گروه موسیقی؟! @___@ ...:دیییی
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخ تو هم به این چیزا همش زوم کن :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٨
١
٠
آره آره خخخخ خو آشنایی نداشتم با سایت یهویی 11 تا مطلب فرستادم همشم دلنوشته و با زبان گفتاری خودمون نه نوشتاری برا همون 10 تاش حذف شد خخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
هه هه هه خخخ هار هار هار يوهاهاهاها :))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اینم لینک اولین مطلب و یا شعرم که ساخته خودم ویکی از هم کلاسیامه :) http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=3&id=13793
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خاطره رو بیخیال! یادم نمیومد چی بوده مطلب اولم رفتم نگا کردم!...دیگه وقتی یادم نبوده مطمئنا خاطره ای هم نمیتونم داشته باشم،فقط همینقدر بدونین که طنز بوده!...تاریخشم یه سال و خورده ای پیش!...پیشرفت که مسلما داشته:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
نه ما بیخیال نمیشیم :))))
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
حالا همین یه بارو!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
حالا فاطمه بیخیال شه ما بیخیال نمیشیم :دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام... يادم هست حس اون موقع رو يادم مونده تغيير نوشته‌هايم بخاط مشاركت در سايت نبود
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
همون روزای اول که عضو سایت شدم، ۵٫۶ تا مطلب نوشتم که هیچکدوم منتشر نشد، بعد پیام دادم به مدیریت، گفتن برو بخون اون قسمت و ،بعد متوجه شدم که متن کپی برداری نکنم خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخخ شما هم حتما افسردگی گرفتید
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
نه، پوست کلفت تر از این حرفام من خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
خخ راس میگه هر چی بهش بگی ناراحت نمیشه :دییییی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٨
١
٠
آره، یادمه.اولین مطلبم که چاپ شد شک داشتم مال خودم باشه.... چون با اونی که فرستادم کلی فرق داشت:/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخ! خیلی نکته فلسفی عمیقی پشتِ این حرف بود...!
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ اوه اوه چه تیکه ای! عاشقتم مهرناز کلا!
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام:پارسال همین موقع بود که یک شعر بنام فخر عالم برای پیامبر(ص) ویک شعر یرای امام زمان(عج)دادم که دومی در جیم کاغذی منتشر شدو خیلی خوشحالم کردوالبته متعجب چون چندروز بیشتر از ورودم به سایت نمیگذشت وبعضی از دوستان نوشته بودند که خدا شانس بده و..... بعد که باهم بیشتر آشنا شدیم فهمیدم که شوخی میکنندوبسیار دوستان خوبی هستند.متشکرم
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
واقعا خوش به حالتون :) خدا بده شانس!خخخخ شعرای شما عالی هستن :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
واقعا خدا شانس بده! خخخ! بله اغلب تازه وارد ها بیشتر حمایت میشن بعدا که خوب معتاد و وابسته شدیم ولمون میکنن به امون خدا!!!! (از لحاظِ ادامه دارتر بودنِ انتشارها در جیم کاغذی میگم) خخخ! (آیکونِ : من نمیدونم موضوع چیه!)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم خانم گلپری.شما لطف دارید.واما جناب شمشیری دوست گرامی درست میفرمائید.بعد از اعتیاد شدید به جیم حمایتها کمرنگ میشودحالا یامطالب عادی میشه و یا بقول شما قصد حمایت از تازه واردین را دارند.متشکرم
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اره منم یادمه ! یادش بخیر !خخخخخ مطلب باز کردم که بخونم..تا نصفه خوندم دیدم چقدر آشناس ..خخخ یه نگاه که کردم دیدم ای دل غافل این که مطلب خودمه ^_^
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخ خسته نباشی
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
ممنون مامان جون خسته نیستم :))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
ها حالا شد ولی دیگه مامان جونت نیستم.چون تولدش رو تبریک نگفتی باهات قهر کرده خخخ میخواد طلاقت بده خخخخخخخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خوب یادمه ... و اینجا یادگرفتم چطور از حیثیت حرف به حرف و نقطه به نقطه هر متن میشه دفاعیه ارائه داد ... که چقدر این متنها و این سایت ارزشمندن ...
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اره یه طنز آبکی از خاطره مسافرت مون و اشکنه خوردن!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اون مال تو بود؟خخخخخ خودنمش ولی نظر ندادم......
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خخخخخخخ عب نداره
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اوهوممممممم...يادش به خير اون موقع ها اصن به كامنتا جواب نميدادم...نمدونم چرا!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
عاااااااااااااااااااااااااره خیلی هم یادمه! حسابی ترکوند!خخخخ همون اوله اول پرسپولیسی بودن 2اتیشمو نشون دادم!
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
عاره اولین مطلبم مال 5 .5 .. واس شبای قدر بود :)) البته قبلش هی حذف میشد مطلبام :/
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
تاریخشو یادم نیس..یادمه واسه سالروز فریدون مشیری گذاشتم.. ک اونموقع پخش نشد..:)حس خاصی نبود..شاید هیجان:/البته من کلن دوتا مطلب دارم:/خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اووووووووووووووف آره ... شما یادت نمیاد اون موقع ها سایت نصف الانشم کاربر نداشت....مطالبم هر 2روز یه بار منتشر میشد....نویسنده هام بودن ...ای .نظری میدادن :)))))))))) پیشرفتمم خوبه بدنیست.... ولی خب زیاد اهل نوشتن نیستم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٠٨
١
٠
اولین مطلبی که با دست خودم نوشتم رو خوب یادمه :\ کلا شد خاطره که هر وقت یادش میفتم خندم میګیره! خوب تروو شدم خخخ هنوزم که هنوزه پر بازدیدترین مطلبم همونه خخخ یادش بخیر تروو هاش برام شدن خاطره :)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
انگار بقیه مطلباشونو با پاشون مینویسن خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١١
٠
٠
خخخخخ من نبودما!!!!!!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
انخندیدزشته مثلامن مهمونمممممممممممممممممممم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:/ میخای لبمو کج کنم؟
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
منظورم فاطیماخانم وفاطمه خانم بودندکه خندیدند؟؟؟؟؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
شما دیگه مهمون نیستید. میزبان هستید. عضو هم بشید که دیگه خیلی بهتره..! خخخخ! (آیکونِ پیله کردن به یک مساله ساده!)
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
یکی ازدلایلی که ثبت نام نمیشم فک کنم خوشحالی اعضاست چون فک کنم دیگه موردی پیدانمیکنندکه بهششششششششششش پیله کنند.من باب شوخی عرض کردم امیدوارم ازدستم کسی ناراحت نشههههههههههه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
من ناراحت شدم بیا بوسم کن بدوخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
اااااااااااااااا..........یه یه ماهی میشه من جیم نمیام..........اااااااا.......جیم نیومدن مسئله نیست ..................ااااااا......مسله اینه که شما هنوز ناشناسین:))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٠/٠٨
١
٠
منظورتون مطالب چاپ شده توی سایت است یا مطالب سانسور شده از سایت .اولیش یه شعر بود که سانسور شد
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
نه دیگه اون درستاش.......سانسوراش به چ دردم میخوره ؟خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
اخ اخ...معلوم نیست شعر چی بوده...نوچ نوچ:))
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اولین بار که مطلبمو دیدم یه حسی بهم گفت محبوبه! حواست باشه شهرت تو رو از مسیر اصلی زندگیت دور نکنه ! خخخخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
یعنی این تواضع شما کمر منو شیکست...!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
اگه دوستان منو تو خیابون دیدن که مویی بر سر ندارم بدونین از بالا ایشون بوده:))
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
سوت سوت :))
m-nik110
m-nik110
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
هیچ وقت اولین مطلبی که در سایت منتشر شد فراموش نمی خیلی ذوق کردم هیچ وقتتر هم اولین مطلبی که از من در جیم کاغذی چاپ شد را فراموش نمیکنم البته ستون روزمره قبلترها از وبلاگم مطلب بلز نشر کرده بود اما این یک چیز دیگه بود یک روزخسته کننده داشتم تا صبح درس خونده بودم اول صبح یک امتحان بی نهایت سخت گذرانده بودم سر کلاس خسته کننده زبان فارسی شروع کردم به جیم خواندن و مطلبم را دیدم!یک جیغ فسقلی هم کشیدم که دوستان استتارش کردند نگذاشتند دبیر ببینه!اما هیچ وقت فراموشش نمیکنم!پیشرفت؟باید بگم نوشتن را که هرچند الان هم زیاد بلد نیستم از سایت جیم یاد گرفتم خیلی چیزها یاد گرفتم
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٥
٠
اولیش رو اصلا یادم نیست!!!( کاری نکنیم که قامت یک مرد استوار خم شود) ... احساس خاصی نداشتم!! وقتی تو جیم کاغذی هم چاپ شد احساسی نداشتم!!! اصلا نرفتم تمام روزنامه های سوپر محل رو هم نخریدم!!! اصلا از ذوق مرگی یه 10تومنی گم نکردم!!! من هوار زدم که مطلبم چاپ شده؟ !!! من 60دفعه واسه همه خوندم!!! اصلا مادرم هم نگفت یه مطلب بنویس با این عنوان (کاری نکنید که بچه های مردم ذوق مرگ شوند) خخخخ!!! کلا همشو تکذیب میکنم. اصلا من اینقدر گرفتارم که این چیزا یادم نمیمونه!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خخخخ واقعا تو جیم کاغذی هم چاپ شد؟؟؟ من اصن جیم کاغذی نمی خونم اینجور موقع ها به منم بگین دیگه...
sali
sali
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بله چاپ شد. من 3تا از مطلبام چاپ شده تو جیم کاغذی اما واسه اولی خیلی ذوق مرگ شدم!!! خخخخخخخ. فکر میکردم حتما میخونید جیم کاغذی اخه شما که مشهد هستین... چشم حتما خبر میدم البته اقا میلاد بیشتر در ارتباط هست با جیم اخه باهاش مصاحبه هم کردن....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
من ذوق مرگی نمیبینم داداش گلم اصن از اینجا معلوم نیس راحت باش . باشه.
آسمانه
آسمانه
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من مدت ها خاطره نویس و وبلاگ نویس بودم ولی حدود دو سالی نوشتن رو کلا کنار گذاشته بودم تا اینکه سایت جیم اومدو من هم عضو شدم اوایل مطلب نمی نوشتم ولی روند خواندن مطلب بقیه به من هم اعتماد به نفس داد بعد از حدود دو سال دست به قلم شوم و بنویسم . اولین نوشتم رو اگر بخونیدحدود سه چهار خط بیشتر نیست .من اگر چه هنور راهی نیومدم و خیلی مسیر طولانی رو پیش رو دارم ولی هر چه پیشرفت داشتم در نوشتن به خاطر جیم بوده که من رو وادار کرده به نوشتن . با چاپ شدن اولین مطلبم در جیم قسمت کاربران سایت هم انگیزه روز افزون پیدا کردم برای نوشتن و نوشتنم ادامه دار شد تا به حالا.. به قول اقای شمشیری ادم به نوشتن اعتیاد پیدا میکنه و واقعا برام نوشتن لذت بخشه. وسعی خواهم کرد در این مسیر پیشرفت داشته باشم ان شالله...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
راستشو بگم اولین باری که مطلبم ( که بسیار هم خونوک بود ) در سایت منتشر شد من هنوز با چم و خم جیم آشنا نبودم !! یعنی نمیدونستم صفه اول کدومه صفه آخر کدومه -ـــ- دفه اول ثبت نام کردم و مطلبو فرستادم ، دفه بعد که اومدم دیدم رو سایته !! برا همین بیشتر گیج بودم تا ذوق زده !!! خخخخ اما اولین باری که وبلاگم ( که اون زمان مال من و همتا با هم بود ) تو جیم کاغذی معرفی شد تقریبا تا عرش رفتم و برگشتم !! یادش بخیر :(( دوم یا سوم دبیرستان بودم :))
maede
maede
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
آره یادش بخیر کلی خوشحال شدم از انتشار مطلبم و شروع کردم با موبایل به کامنتا پاسخ دادن بعد دیدم پاسخ هام مثل کامنت عادی منتشر شده چون با مویایل نظرگذاشتم! :| نمیدونم،دیگران که منو میخونن باید بگن :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآکبند شدم...........
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
مراجعه شود به پرو فایلم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١١
٠
٠
ما ازت میایم که خاطرتو بگی چه طوری بودی؟پیرفتات و گرنه خودمون که بلدیم.......:/تازه نیازی هم نیست که برم مال همه ی جیم رو بدونم.....
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
من سکوت اختیار میکنم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
شما هنور نوزاد جیمی هستین:))