خانه انجمن شادی های ریزه میزه ات چیه ؟
١٠٤٠
١٥٧
sahar_m

شادی های ریزه میزه ات چیه ؟

شادی های ریزه میزه ات چیه ؟

به نظرتون ساده ترین چیزی که می تونه خوشحالتون کنه چیه ؟  

من خودم وقتی که حرفی می زنم تو اوج ناراحتی همه می زنن زیر خنده خیلی خوشحالم. یا وقتی منتظرم می مونن تا بیام شام بخوربم. یا وقتی مامانم بهم میگه خسته نباشی. یا وقتی بابام میگه بلبلمون کجاست :-) اینا همشون باعث میشه احساس شادی کنم. 

٩٣/١٠/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
vesal
vesal
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اول.....:دی.......همینایی که خودت گفتی :)
vesal
vesal
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خو حالا سر فرصت چن تاشو میگم:اول اینکه با داداشم خانومشو دوره میکنیم ازش سوتی میگیریم(ولی خدایی جنبه ش خییلی بالاس....بماند که جبران میکنه و باز هم حال میده)....بعدش اینکه همه مون دور هم جمع شیم کلاه قرمزی بببینیم داداشم بلند بخنده طوری که صدای خنده دیگران فهمیده نشه:).....همین قد یادم میاد:)
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیلی شادی های قشنگی بود . متشکرم از حضورتون
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چه موضوع جالبی رو طرح کردید. من وقتی پسرم با اون صدای کودکانه اش میکه : بابا کامیان! خوشحال میشم که هیچ! ذوق مرگ میشم. و همچنین وقتیکه هربار و هربار و هربار دست نوشته یا تحلیل جدیدی ازم چاپ میشه و میخونم خوشحال میشم. با اینکه دستوری و سفارشی بوده و پولش رو گرفتم یا میگیرم ولی باز هم دقیقا همونقدر ذوق میکنم مثل بارِ اول. این دو مورد تا ابد خوشحالی های ریزه منو تشکیل میدن... و امیدوارم بهشون چیزی اضافه بشه.. چون کافی نیستن برای "یک انسانِ شاد بودن". مرسی.
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:))
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
واقعا بچه ها عزیز دل خانوادشونن. خدا حفظش کنه . انشالله شادی هاتون مستدام .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ممنونم. ایشالا شما و خانواده محترم هم تنتون سلامت باشه.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
متشکرم آقای شمشیری. لطف دارید
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
از این اتفاق ها زیاد افتاده اما من چند مورد که واقعا باعث شد خوشحال بشم رو میگم.وقتی که اصغر همت یکی از متن هامو خوند گفت "نوشته هات از زمان خودشون جلوترن و به سن کمی که داری نمیخورن واقعا بهت تبریک میگم"البته اون روز دکتر مهدی سلاکطانی هم نوشته های من رو خوندن و خوششون اومد.خوشحالی بعدیم وقتی بود که پدرم یکبار تو خیابون من رو دیده بودن فکر کنم من هیچوقت نفهمیدم کی بوده یا چیکار کردم اما از اون روز بهم میگن که روح بزرگی داری!!!یکی از خوشحالی های زندگیم این که سفارشی نویس نشدم!این خیلی مهمه.این ها دو خوشحالی فردی مهم من بود.چندتا خوشحالی اجتماعیم دارم که تو این سراسیمگی و اشفتگی هرچند کوچیکن ولی واقعا ارزشمند هستند،وقتی توی اتوبوس یا مترو جوونا جای خودشون رو به افراد مسن میدن یا حتی وقتی تو یه خیابون خیلی شلوغ میخوای از یه دوربرگردون بپیچی و هیچکس نمیذاره اما یه نفر بهت راه میده که بری،وقتی میری تو یه فروشگاه غریبه و کلی خرید میکنی و اخرش یادت میاد که پول کم داری و صاحب فروشگاه با لبخند میگه قابل نداره بعدا میارید و نمیذاره دست خالی برگردی و پول بیاری یا وقتی تو یه شهر غریب ادرس گم میشی و از یکی ادرس می پرسی اون ادم تا مسیری که میخوای باهات بیای اما تورو به مقصدت برسونه,اینا همه باعث میشه امید داشت به اینکه انسانیت هنوز از بین نرفته!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
جالب بود موفق باشید. ازدواج که بکنید با این مخارج سنگین؛ سفارشی نویس هم میشید نازنین برادر! (که واقعا امیدوارم نشید، و سعی کنید زیرِ بار نرید) اون وقت همچین بر خلافِ آرمان هات تند تند بنویسی که کِیف کنی!
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
قصد ازدواج ندارم کلا از بیخ!سفارشی هم نمیگم اصلا ننوشتم یکی دو بار نوشتم ولی خیلی مهم نبوده
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
والا منم هی میگفتم قصد ازدواج ندارم و میخوام ادامه تحصیل بدم؛ اما اونقدر اصرار کردن که ... هیچی دیگه! الان هم ازدواج کردم هم ادامه تحصیل دارم میدم همچنان!! طفلی مخالف نیس با درس خوندنم!!خخخ! (فقط پدرِ منو در آورده! این دور و بر ها نباشه یه وقت! خخخ!)
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
شما مثل برادر من هستین ولی من زیر بار نمیرم من خودم سربارم!
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آقای شمشیری من دارم میرم به همسرتون اینایی که الان گفتینو بگم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
این دفعه دومه که نیت قلبی شما خونه خراب کردن این حقیره! اشتباه کردم خواهر جان! اشتباه! لطفا یک شماره کارت اعلام کنید هر چه سریعتر، حلش میکنم!! خخخ!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اقای شمشیری ینی الان پشیمونید؟!!!
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
به هر حال ازدواج شتریه که دم در خونه همه میخوابه . شادی هاتون مستدام
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
:دیییییییییی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
این شتره چقد جا به جا میشه شبا بد خواب نمیشه :دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
سلام ... لبخند خانواده در درجه اول است و خوش بش با دوستام در درجه دوم
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
موارد خوب و قابل توجهی هستن . شادیهاتون مستدام
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٠٩
٧
١١
یه خوشحالی کوچیک دارم که هر روز تکرار میشه ، صبح که روزنامه میگیرم دیگه قیافه یه بنده خدایی رو نمیبینم که افکار ماورایی داشت ، امید الکی به ملت میداد ، لبخندهای دیوانه کننده تحویل ملت میداد ، بجای کت رسمی کاپشن میپوشید و........ . لذت میبرم که دیگه هر صبح مجبور نیستم عکسش رو تو روزنامه ببینم .
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٠
٣
خخخخخخخخخخخخخخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٥
خخخخخ لاااایک
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
خخخ هیچ کس هم نفهمید منظورت کیه اصن
یکی...
یکی...
٩٣/١٠/٠٩
٧
٥
الان خوشحالین ؟الان این واقعا فرقی داشته با فبلنا؟الان اوضاع بهتر شده؟الان دیگه تو مملکت فقیر نداریم؟اینی میخوام بدونم اوضاعمون چه فرقی کرده؟جز اینکه همون چن درصد حق هسته ایمونم ازمون گرفتن!!!
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اقا میلاد به گمونم شوما فهمیدی ؟؟به ما هم بگو خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٠٩
١
٦
برای تمام سوالات جواب محکم دارم بشرطی که با اکانت اصلیت بیای بپرسی ، نه بصورت ناشناس .
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/٠٩
٢
٦
اقا یا خانوم یکی بعله ما الان خوشحالیم....خیلی هم خوشحالیم دلیلاشم زیاده یکیش همینه ک از اماری ک میدن مطمئنمیم مطمئنیم وقتی میگن تورم کاهش پیدا کرده واقن کاهش پیدا کرده ن اینکه همش ی مشت دوروغ باشه:||
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٦
٠
خدا این شادیهارو ازتون نگیره:/
همون یکی:-I
همون یکی:-I
٩٣/١٠/٠٩
٧
٢
شما اگه واقعا جواب محکم دارین خب جواب بدین به اسم من چیکار دارین؟الان مطمینین تورم نداریم؟الان چی ارزون شده نسبت به دوره های قبل؟جز اینکه تو دوره های قبل به غریبه ها رو نمیدادیم و الان اختیارمونو دادیم دست اونا؟
mahziar
mahziar
٩٣/١٠/٠٩
١
٤
شما اول تشريف ببر معني كاهش تورم رو بخون بعد بيا تا بقيه ش رو بگم برات
f4
f4
٩٣/١٠/١٠
١
٠
جناب مهزیار !شما جواب محکم نداری تعصب بیخودی داری و زود عصبانی میشی و به بحث جـــــــو میدی! ببین داداش من نه اونوری ام نه این وری ولی دارم میبینم و درک میکنم ک تغیر خیلی مثبتی ک مثه بمب باشه نداشتیم خیلی معمولی بوده مثه دوره قبل کارای مثبتم بوده البته .این دولت تدبیر و امید چه کار مثبتی انجام داد؟ کدوم شعار قبل از انتخاباتو عملی کرد؟! دولت قبلی هم همین طور همه فقط میرن تو باد جو یه چی میگن بعدش انگار نه انگار! شاید یکی از دلایلی ک شما از دولت قبل دلگیری اینه ک دولت قبل اومد همه حقوقای کسایی ک همینجوری پول میگرفتن و کم کرد بدون هیچ تبعیضی این صدای خیلیا رو در اورد ولی واسه ما کارگرا خوب بود و خوشال شدیم ک دیگ یه عده نیستن ک پشت میز بشینن و پول خوردشون تراول باشه!
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
:))))) انشالله شادی شما و همه دوستانی که از این بابت شادن مستدام
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/١٠
٠
٢
خوب خداروشکر که دست همه اونایی که حقوق تراول بیخودی میگرفتن قطع شد و دست افراد میلیاردی بخور مثه بابک زنجانی و خاوری به سرمایه های مملکت باز شد و شما بقول خودتون کارگرا خوشحال شدید .
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
١
لایک اقا مهزیار :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
وااااااااااااااای..عالی بود:)خخخخخخخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
١
١
بابای منم کارگرن..ولی وضع بهتر نشد ک بدتر شد..چرا حرف الکی میزنین؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
١
١
جنابعالی هم اگه از حرفایی ک میزنی مطمئن بودی با اکانت خودت میومدی نع قایمکی..ترسو ...هه
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
١
١
جای اینک بترسین و منفی بدین..بیاین حرفاتونو با اکانت خوتون بزنین..من موندم چی داشت ه کهمه ی دنیارو با ما دشمن ک رده هنو بعضیا طرفدارشن:/
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اون ک گفتم وضع بهتر نشد مال دوران احمدی نژاده:/
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
توصیه می کنم قبل از اینک حرفی رو بزنید قبلش خوب دقت کنین چی میگین اصن ربطی ب تعصب نداره البت ببخشید دخالت میکنم ولی شوما با حرفتون دارین ی کشورو زیر سوال میبرین این همه اشتباهی ک در طول هش سال اخیر انجام شده بالاخره باید درس بشه تو یک سال این خیلی انتظار بالایی ک بخایم همه چی درس شده باشه!!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
من به هيچي هيچ كاري ندارم ولي آقاي مهزيار شماا عادتتونه كه توي هر انجمني يه بحثي به پا كنين؟؟آقا ولش كنين اين بحثا رو...به نظر من هيچي درست نميشه به جز وقتي كه آقا ظهور كنه...اين بحثا هم بيخودي تا هر كجا كه دلتون بخواد كش پيدا ميكنه!!!
همتا
همتا
٩٣/١٠/١١
١
٢
کلا انجمن مثلا در مورد آشپزی هم باشه ایشون وصلش می کنن به یه چیز دیگه ! طبیعیه ! عادت کردیم دیه :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/١١
٢
١
الان من شروع کردم ؟؟؟؟ من حسّم رو گفتم . دوست ناشناسمون بود که الکی جـــــــــــــــو داد .
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آقا يه صلوات بفرستين بحث تموم شه =)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١١
٠
١
وقتی هرجا میریم یادگاری های اوشون هس کاریش نمیشه کرد:/
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١١
٠
٠
عاطفه جون چن تا نفس عميق بكش.............بر اصاب خودت مسلط باش...هنوز زوده بخواي واسه سياست اينقد جوش بزني :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
کی گفته زوده؟؟؟خود شما از من 3 سال بزرگتری:////...بعدشم اصابم از حرفای الکی بعضیا خورد میشه ک چون میدونن الکیه ناشناس میان..اخرم همه کاسه کوسه هم سر مستر مهزیار میشکنه:/
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
خون خودتون رو کثیف نکنید . اینجا بحث سر شادی هاست نه دعوای س ی ا س ی . انشالله بحث تمام .
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
خب پسر خوب نمیشد یکی از شادیهای دیگت رو نام میبردی ...؟؟؟
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
عاطفه خانووم به خاطر همون سه سال بزرگتري لدفن منو نزن.....اگه اينطوري باشه من كاملا با فرد ناشناس موافقم اما معتقدم اينجا جاي اين بحثا نيست.................
f4
f4
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
خانوم عاطفه اگ منظورتون منم من از کسی نمیترسم ک ناشناس بیام کلا نام کاربریم F4 جاهای دیگم با همین نام هستم و نظر میذارم شما ندیدین تا حالا من ب عنوان ی بیطرف نظرمو گفتم تو این بحثا تعصب بیخودی و جنجال کردن چیزی رو درست نمیکنه ولی با شناختی ک من از ایشون دارم اکثر موقعا تعصبات خودشون رو رو میکنن و از بقیه هم تو قع دارن قبول کنن!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
من تعصب ندارم...نع اینو تایید میکنم بصورت کامل ن اونو...تعصب تو کار من نیس..ولی یکی ک از اون طرفداری میکنه خندم میگیره....هه
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
این که با خانواده بگیم و بخندیم بی اندازه خوشحالم می کنه. با دوستم به هرچی بخندیم. یکی یهویی شام دعوتم کنه. هوای ابری پیاده روی کنم ( این همین دیروز اتقاق افتاد). آهنگ گوش بدم. یه دوستی که ازش انتظار نداری تولدت رو تبریک بگه
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیلی هم عالی . شادیهاتون مستدام
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠٩
٢
٠
این روزها ... چیزی یادم نمیاد.
faride
faride
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چه غمگین...
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
آخی .... انشالله هر چه زودتر شادی بیاد در خونتون دست بزاره رو زنگ ول نکنه :)
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
شايد درست نباشه ولي من يه مطلب تو وبلاگم نوشتم كه تمام خوشي هاي كوچيكمو گفتم...ميتونين از اونجا ببينين :))مطلب بيستميش
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اصلا درست نیست ، بی زحمت اینجا کپی کن فاطیما جان
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
نوموخوام
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
زندگي همين خوشي هاي كوچك است.همين اتفاقات ريز و كوچكي كه بيشتر ما دلمون به اونا گرمه...همين كه صبح زود از خواب پا ميشي و صداي سوت ممتد سماور توي گوشت زنگ ميزنه،اين يعني يه نفر قبل تو اونو روشن كرده!همين كه تو خيابون قدم بزني و پيرمرد همسايه از كنارت رد بشه،در حالي كه يه نون گرم و خشخاشي توي دستاشه و تو بهش لبخند بزني...!يا مثلا روي صندلي مترو نشسته باشي و خانووم بغل دستيت اسم عطرتو ازت بپرسه...!ديدن منظره دوچرخه خاك خورده گوشه حياط،درخت زردآلوي خشك شده،سوراخ بزرگ تنه درخت زرد آلو كه هر وقت بارون مياد كلي آب توش جمع ميشه و گنچشكا ميرن و از اونجا اب ميخورن...!خوشي هايي مثل شنيدن صداي بوق ماشينا،فهميدن عطر تيز نعنا،پيچك هاي روي ديوار،دوربين دوچشمي آقاجان،لبخندهاي شيرين مادرجون،گرماي شومينه و انعكاس سر و صداي دو تا وروجك توي سرت وقتي ميخواي درس بخوني...!بوي كتاب تازه و خيلي چيزاي ديگه....
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
تشکر میکنم که نموخواستی و گذاشتی عزیزم. خیلی زیبا گفتی . شادی هات مستدام
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١١
٠
٠
فداي تو :)
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٢
٠
راستش من خیلی ساده خوشحال نمیشم ! شادیا همچین باید سنگین باشه تا بر روح افسرده و دل تهی از خنده ی ما خنده و شادی بیاره... اما هیچ چیزی بیشتر از (یک وجدان آسوده) خوشحالم نمیکنه... امیدوارم این حس نصیب همه ی افرادی بشه که خواهانشن. وجدان پر دردی ندارم اما آسوده هم نیست..... وای بر بعضیا و وجدانشون....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
عجب اشاره به جایی داشتید... به این فکر نکرده بودم... بله ... منم وجدان همچین آسوده ای ندارم... راست میگید... .
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
افرین :) حالا انصافا نمره 10 خوشحالتون نمیکنه خخخ
sali
sali
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
تشکر جناب شمشیری به امید روزی که وجدان همه اسوده باشه ..... خخخخخخخخخخ راستش سمیرا بانو در بحث نمره همیشه 10 خوشحالم می کنه خخخخخخ
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
وجدان بی درد خیلی خوبه ، عین مال من . همچین حواسم به کردارم هست که شکر خدا درد که نمیگیره هیچ به بقیه وجدان درد میده . شادیتون مستدام
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
صبح ها که با خواهرم میرم یونی آهنگ گوش میدم(البته نه از این آهنگهایی که خود خواننده هم نمیفهمه چی خونده)،یا مثلا وقتهایی که خونه رو تمیز میکنم و مامانم ذوق میزنه. و حرفهایی که فرزانه گفت.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیلی هم خوب ، شادیتون مستدام .
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
و یا حتی مورد داشتیم دوختن بچه ها ب تختشون:/
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
کامنت قبلیم تو هواس؟؟؟؟
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آره بین ابراست، من دارم کنار کامنتت پرواز می کنم (خخخ) :دی
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
الان من دقیقا نگرفتم چی گفتی ، هاچ مادر اون کامنت رو پرت کن پایین ببینیم موضوع چیه :)
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
وقتی که باداداشیم درساشوکارمیکنم وکمکش میکنم وقتی باباییم اولین کتابی که میادتوبازاربرام میخره این که مامانم هرروز اول وقت بهم زنگ میزنههههههههه وفراترکه برم اسمی که نوه داییم روم گذاشته وبادیدن من میپره توبغلم میگهههههههههه اینازززززززززززززززززز شولولو یعن یشکلات ازاین دسته زیادنننننننننن
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
من فکر کنم یکی از شادی هام یوزر ساختن شما بشه . :)) شادیتون مستدام
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ها منم منتظرم ببینم چند سال دیگه قراره کاربریه شما ساخته بشه! :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم یا بقول بانو اس.ام: من سکوت اختیار میکنم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:)))))
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
تشکر واقعا :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اره خندونن بقیه خیلی بهم انرژی میده!قربون صدقه رفتن مامان و بابام!نقاشی کشیدن!اووم تمام جلسه های معرقم:))وانیمیشن دیدن بدون مزاحم!بغل کردن نی نی کوچولوها اوخیی^ـ^ اهان ادبیات و شعر هم خعلی خوشحالم میکنه!عکس گرفتنم خیل دوس دارم اممم دیگه یادم نمیاد ولی کلا ادمی هستم که خیلی زود شاد میشم خخخخ
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
با اون بخش نینی کوچولوها خیلی موافقم وقتی با اون دستاشون انگشتت رو میگیرن . شادیتون مستدام
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
فعلا همین که خواهرزاده ام میاد پایین پام وامیسته و آروم به زانوم ضربه میزنه و وقتی نگاش می کنم دستاشو باز میکنه که بغلش کنم :)) ینی اون موقع رسما می میرم براش :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:)))))
vesal
vesal
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:)
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
آخی ، خدا حفظش کنه . شادیتون مستدام
همتا
همتا
٩٣/١٠/١١
٠
٠
فداش بشم:))))))))
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من خودم یک عدد شادیِ ریزه میزه ام! از نوعِ زنبوری!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
^ـ^
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بله خدا حفظتون کنه هاچ ، منم از حضور شما شادم . شادیتون مستدام
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من کلا ادم هستیم که با یه چیز الکی هم شاد میشم میخندم! مثلا یه شکلات !خخخ دی:) دختر عموم اسممو یاد گرفته ..یعنی من انقدر ذوق میکنم واااااااای عاشقشم! یادعوا کردن با خواهرم :) ..من کلا هرکی دوست داشته باشم علاقمو با اذیت کردن نشون میدم خخخ کلا حس خوبیه وقتی کسی رو اذیت میکنم !هههه
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عزیزم :)) شادیتون مستدام .
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
واااای گل پری دختر عموی منم اسم منو یاد گرفته بگه....خیلی حس خوبیه:))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
خخخخ تو عزیز منی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
وقتی با دوستام تو مدرسه هستیم و به دنیا میخندیم..:)
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیلی حس خوبیه ، شادیتون مستدام
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من وقتی خانوادم از خنده ذوق مرگ میشن خیلی ذوووووووووووووووووووق مرگ میشم.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
لحظه ی محشریه ، شادیتون مستدام
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خو منکه بگم باز میشه +18 ها ... بگم عایا؟؟؟ :))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
نه خواهر جان خودمونفهمیدیم خخخخ خدا این شادیها رو از شما هم نگیره:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
الهی امین!
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
دستتون درد نکنه خودمون حدس میزنیم . خدا شادیهاتون رو مستدام تر کنه :))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
:)) ممنونم :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ای بابا دیگه چقدر بگم اینجا مجرد رفت و آمد داره! الی تا الان نصفه مجردهای جیم خودکشی کردن از دست تو :دییییی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
شنیدن صدا یا دیدن کسی که دوسش دارم / نوشتن یه برنامه که کسی نتونه تو کلاس بنویستش و تشویق شدن توسط معلمم / سرکوفت زدن و غر غر کردن به دیگران / و......آها راستی هدیه گرفتن رو هم خیلی دوس دارمو خوشحالم میکنه :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خخخخخخ اوه اوه یکی اینو بگیره!
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بهله بهله ، شادیتون مستدام . کیه که هدیه دوست نداشته باشه ؟ انشالله همیشه از همه جلو باشید .
maede
maede
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
وقتی خانواده و عزیزام شادن این خیلی حس خوبی بهم میده،انگار خوشحالی اونا به منم منتقل میشه.اینکه کسی واسم کاری کنه که من بفهمم حواسش بهم هست و به فکرمه اینم خوشحالم میکنه.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بسیار هم عالی ، شادیتون مستدام .
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اخی اونم خونواده شما ادم توش دیوونه میشه انقد همه خوشحالن:)شادباااااااااااااشی عزیزم:)
maede
maede
٩٣/١٠/١١
٠
٠
البته شما که تو جمعمون باشین قطعن شادتریم :))))))همچنین عزیز :-*
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٠
١
٠
اممم... وقتی همسرم کنارم هست و لبخند میزنه خوشحالم وقتی مینو زود مشقاش رو مینویسه و دیکته 20 میگیره.. وقتی کنار خانواده هستم وقتی یه مطلب قشنگ مینویسم.. وقتی خونه رو تمیز میکنم.... وقتی من هستم ، همسر هست، مینو هست...وقتی زندگی جریان داره :) همه چیز خوبه خدا رو شکر
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/١٠
١
٠
عاقا این +18 نیست عایاا؟؟؟ :)) خوشحالم که خوشحالی نیواجون
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
انشالله شادیتون مستدام. خدا مینو رو هم براتون حفظ کنه
Niva
Niva
٩٣/١٠/١١
٠
٠
ام نیک جان ، حرفام از این مثبت 18 های خوبه دیگه :)) ان شاالله همه به موقع مزدوج شن به خوبی و خوشی :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
١
نگاه راضی و خوشحال مامان بابام واقعا حالمو خوب میکنه
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
واقعا لحظه ی شیرینه. شادیت مستدام
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
همه چی...همه جا...همه کس...همه کار....
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
مدرسان شریف!
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
تلفن ؟ 2966 خخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
نع 29 دو تا شیش :دی
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
تشککر از شمما و شادیتون مستدام :)) بیست و نه دو تا شیش
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
من کلن خیلی ذوق میکنم....
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
انشالله همیشه ذوق کنی زهرا جان. ممنون
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
من کلن سعی میکنم از هرچی میبینم شاد بشم..ولی معمولا غمگین میشم://خخخخخخخ
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آخه چه کاریه ؟ البته بیشتر اتفاقات اطرافمون درده. دیدن متکدی ها و بدبختی مردم و حسرت بچه ها همش درده. انشالله شاد بازی عزیزم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١١
٠
٠
هتم:دی
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اینکه خونوادم پیشمم دوستم دارم واینکه اگه بتونم براکسی کوچیکترین قدمی بردارم وخوشحالیشو ببینم خیییییییلی خوشحال میشم:))
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
خیلی هم خوب. شادیت مستدام
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
شیرینی پختن با دوستام (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
رفتن به مینی پارک به بهونه بچه ها :))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
اولین وکوچولوترین برداشت قارچ (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
صبح های زودی که هوا مه آلوده :))))))))))) و بعدش دیدن ماشینایی که باچراغ روشن پارک شدن (^_^) وحتی شمردنشون...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=16387 این ملا قوشی که با وجود سرما هنوزم صب به صب بهم سرمیزنه :))))))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
اووووووووووه خیلی زیادن...... کلــــــن همه چــــــــــی آرومه....و من خیلـــــــی خوشبختم :))
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آخی ، عزیزم ، شادی های خوبی داری واقعا بعضیاشون رو منم دوست دارم ، شادی هات مستدام
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/١٠/١١
٠
٠
وقتی همه جورابامو شسته باشم و تمیز باشه.
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آخ گفتي =)
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
:))))) شادی جورابیتون مستدام :))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٣
١
٠
خب الان....نقاشیهای پسرم که داره روز به روز بهتر میشه و از همه جا الگو برداری و ایده میگیره.و همچنین لبخندهای شیرین دخترم که با چشمای درشتش بهم زل میزنه.
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
اي جونم :))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
خدا حفظشون کنه انشالله. شادیهاتون مستدام
خورشید
خورشید
٩٣/١٠/١٤
١
٠
بحث های دو نفره در مورد یه فیلم - خوردن قهوه ای که اون درست کرده باشه - سربه سرش گذاشتن و دیدن خنده اش لابه لای عصبانیت و . . . زیاده خیلی زیاد
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
آخی ، انشالله کنار هم همیشه خوشبخت باشید . شادتون مستدام عزیزم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/١٤
١
٠
سلام:خیلی چیزهاست که باعث شادی میشه.مثلا قبول کردن حرف حق ویا رعایت ادب ونزاکت بین مردم ویا احترام به کسانیکه لایق احترامند.متشکرم
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
نکات ظریفی بود ، متشکرم استاد ، شادیهاتون مستدام
zahra
zahra
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
خودم هنوز نفهمیم چی جوری خوشحال میشم.....اگه فهمیدین به ما خبر بدین....
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
:/ میخوای بیام بزنمت بعدش منو بزنی خوشحال شی ؟
zahra
zahra
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
نظر خوبیه....شروع کن......خخخخخ:-)