خانه انجمن اعتراف کن!
٧٥٨
١٠٤
دخترخاصــ

اعتراف کن!

اعتراف کن!

اعترافات آدمی بیشتر موقعا شیرین و جالبه و بعضا آموزنده!

منتظر شنیدن این نوع  اعترافات شما هستیم!

پ.ن   اعتراف می کنم نمیدونستم رنگ نوک مدادی چه رنگی هستش!خخ اصن نمی دونستم چه مدادی هست که باز رنگ نوکش مطرحه!! تا اینکه بلاخره اگاه شدیم

٩٣/١٠/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من اولم و هیچی یادم نمیاد فعلا:دی
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
بهتون تبریک میگم ^_^ من بهتون افتخار میکنم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
چه عصبانی!! هانی جون نبودی نبودی یکدفه اینجوری اومدی؟!خوش اومدی عزیزم!
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
همیطوری یهویی دلم واسه سایت تنگ رف خخخخخخخخخخ دانشجو تو فرجه هاس که فیلش یاد هندستون میکنه میدونی!!!
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
آها یادم اومد:))) اعتراف میکنم فک میکردم واسه دانشگاه هم باید بریم کتاب های درسی رو مث دبیرستان از کتافروشی ها بخریم:دی بابا خب ترمک بودم نادان بودم درک کنین!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٥
١
٠
درس فکر میکردی که ... ما 8ترم کتابامون رو مثل دبیرستان میرفتیم از کتاب فروشی میگرفتیم....البته به غیر اونایی که از ترم بالایی ها گدایی میکردیم :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخ کلا تو خیلی خوبی! البته بعضی از کتب دانشگاهی رو واقعن باید بری بخری!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
اولللللللل
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
:دی
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
شما از بيماري خود اول پنداري رنج ميبريد....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخخ :))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
نچ نچ... جوون مردم از دس رفت!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
همین کارارو میکنین ک بچه مردم میره موتاد میشه دیگه! خو بذارین اول باشه چیکارش دارین!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خیلی کارا کردم که اعترف کنم آبرو ریزی مشه خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
مجلس بی ریاس برادر بفرمایین!
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
اعتراف میکنم هشت سالم بود فکر میکردم عابر بانک که میگن راه میره :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
ضریب هوشی؟
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
متاسفانه 123:))) بچه ی آفتاب مهتاب ندیده ای بودم :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ یکمی هم مشکل از فرهنگ لغتاس! خوب بود!
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
:/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
آب میخای؟؟!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
سلام: اولین باری که برای تدریس رفتم مدرسه در زمان دانشگاه خیلی دلهره داشتم با اینکه ابتدا مارا بردند یک مدرسه ابتدائی در600 دستگاه بنام شیخ الااسلامی.روز دوم که سرود کار میکردیم روز معلم بود یک دانش آموز کتاب موسیقی وغنا در اسلام را به من هدیه داد(هنوز کتاب را دارم)خیلی شرمنده شدم.آهنگ سرود را عوض کردم.متشکرم
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
آخی. آقای حسنی خیلی استرس روز اول سخته. البته من کارآموزی نرفته بودم و بعد مصاحبه رقتم سر یه کلاس با بیست تا شاگرد گنده . خیلی حس خوبی داره ممنون که به یادم آوردین . شاد باشید انشالله.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
سلام:خواهش میکنم سلامت باشید.برای همان حس و مزه هیچوقت فراموش نمیکنم. موفق سلامت و شادکام باشید.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
:) انشالا همیشه موفق باشید
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من وقتی بچه بودم روشیشه مغازه نوشته بودتعمیرسپر وداشبورد فک میکردم یک قطعه جدیدتوماشین بعدچندسال متوجه شدم.................
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ :))))
e_najm
e_najm
٩٣/١٠/٠٥
٠
١
کلا من همیشه همه چی رو میدونم:))بـــــــــــــــــرین یکم یاد بگیریـــــــــــــــد:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
چشم!کلاس نمیذاری شما واسه ما؟!
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
کلاس کنکور و آزمون آزمایشی هم دارین؟؟D:
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من دبیرستانی بودم برچسبِ "طبِ سُنتی" روی شیشه مغازه عطاری سرِ چهارراه آزادشهر رو طب سِنتی میخوندم! فکر کنید! تا دوم دبیرستان! تا اینکه یه لحظه بابام شنید پرسید چییییییییی؟ گفتم سِنتی! هیچی فقط میخندید! به کسی نگید ها! فقط اینجا گفتمش و چندسال پیش توی یک روزنامه صبح بعنوان خاطره نوشتمش! هیچکی دیگه خبر نداره!
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
دیگه کسی هم مونده آقای شمشیری ؟ :))) منم به طول را بطول میخوندم :)) همیشه هم بابام میخندید تا 12 سالم بشه. بعدم بهش میگفتم اسم خاله ات توی جاده هراز هم هست :))
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
آخی. آقای حسنی خیلی استرس روز اول سخته. البته من کارآموزی نرفته بودم و بعد مصاحبه رقتم سر یه کلاس با بیست تا شاگرد گنده . خیلی حس خوبی داره ممنون که به یادم آوردین . شاد باشید انشالله.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخ سنتی!!! خخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٥
٤
٠
وقتی بچه بودم چندتا کوچه اونوره کوچمون 6-7 تا مغازه تعمیر ماشین و اینا بود. روی تابلوهاشون نوشته بود: گاز- ترمز- کلاچ ... من همیشه فکر می کردم اشتباه نوشتن! فکر می کردم درستش اینه: گاز- قرمز!- کلاغ! .. واقعا فکر می کردما!
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من حرفی ندارم :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
کمرم شیکست!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
واای خیلی خوب بود..😄
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
یعنی چند سالتون بود اون موقع؟ خخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
منم کمرم شیکست :خخخخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ هاچ خفه شدم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من ترجیح میدم در این فضای معنوی سکوت اختیار کنم!
ali007
ali007
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
اعتراف میکنم هنوز نفهمیدم کجای نقشه ی ایران شبیه گربه ست:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ مگه اصن شبیه گربه ست؟!جدی؟؟ اصن نمیدونسم فقط یادمه یه جایی شبیه چکمه بود!البته واقعنم بود!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
سلام ... اعتراف ميكنم يك وانت موز را كه قاچاق بود را به نيروي تحويل نداديم و بين پاسگاه و محل تقسيم كرديم البته در زاهدان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخ چه دل و جرعتی!سایت به همچین کاربری افتخار میکنه! خدا سایتونو از سر سایت کم نفرماید!
par!sa
par!sa
٩٣/١٠/٠٥
٢
٠
من اعتراف میکنم هنوز ترتیب رنگای چراغ راهنمایی رانندگی و نمدونم =))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ شما دیگه خیلی خوبی!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
اعتراف ميكنم كه ..... خيلي كار بدي كردم خجالت ميكشم بگم :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خو بگو دیگه! لوثصس!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
عاغا ديگه خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
بستنی سنتی رو بستنی سِنتی میخوندم:/
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
پس آقای شمشیری تنها سِنتی نمیخونده! :))))))))))))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
به به پس این معضل خیلیاس!
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من تاچند سال پیش که تازه گوشی وارد بازار شده بود فک می کردم گوشی نوکیا به گوشی میگن که چندتا نوک داره .جون هر کی دوست دارین مسخرم نکنین.
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وااااااااااااااااااای عاااالی بود! خخخخخ ااخخخخ ننه!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٥
١
٠
اول راهنماییam&is&ar را فکر میکنم <عمو ایزوآر> مثل عمو فیروز :/.... تا مدتی تو هنگ بودم معلممون چی میگه....
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
واای خیلی بامزه بود;)... دبیرای زبانم همچین تند تند حرف میزنن فک نمیکنن یه بدبختی اون وسط شاید کلاس زبان نرفته ... من راهنمایی خیلی با معلم زبانم مشکل داشتم سر مسائل اینطوری;)
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
:))))))))))))))))))))))))))))))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
looooooooooooooooooooooooooooool :)))))))))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ اااخ دلممم! جالب بود!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
کوچک که بودم وقتی عصبانی میشدم به مامان و بابام میگفتم مامان آقا وبابا خانم.....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اتفاقا من هنوز ک هنوز گاهی موقعایی ک حالت طلبکارانه دارم بابامو بابا خانوم خطاب میکنم!!!!!!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٥
٣
٠
در کودکی باور داشتم که آدم کوتوله وجود داره(مثل وروجک آقای نجار یا جرج)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
عزیزم!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٠٥
١
٠
تا دوسال پیش فکر میکردم کولر گازی به گاز شهری وصل میشه...هنوز نمیدوم شیر آب به کدوم طرف بسته میشه...زنداییم فکر میکر مسئولین بالا wc نمیرن... خواهرم تا 23سالگی به شنگول و منگول و حبه انگور می گف شنگول و منگول و حبه شنگول!!!! بچه که بود به بابا لنگ دراز میگفت بابا لنگ در.....از چون میگفت زشته به بابا بگیم لنگ دراز!!!!! خخخخخخخخخخخ خودم نیم ساعت خندیدم
علیرضا
علیرضا
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
حق داشتید :دی
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
شمام خیلی زمینه واسه رشد داری عزیزم!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
ببخشید اشتباه تایپی شده!! حبه انگول درسته نه حبه شنگول
علیرضا
علیرضا
٩٣/١٠/٠٦
٢
٠
اعتراف میکنم تا 12-13 سالگی و بلکم بیشتر! به کشور " دُبِی " میگفتم « دِ بی »! یکم قبل ترشم این "ناظر کیفی" رو که تو فیلما ها مینویسند، فکر میکردم اسم یک نفره و تو همه فیلم ها بازی میکنه :| بعدشم «کیفی» می خوندم کیف ی بر وزن کیف! :) دیگه یادم نمیاد!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ کیف خخخ واای ناظر کیفی! اسم بازیگر خخخ عالی بود!
علیرضا
علیرضا
٩٣/١٠/٠٦
٤
٠
یک چیز دیگه! بیاید به چراغ راهمایی نگوییم چراغ قرمز! بگویم چراغ راهنمایی! من کلی تمرین کردم الان درست شدم دیگه :دیییییییی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
چشم! ولی من همینو میگم همیشه! شما فک کنم دیگه خیلی..!خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
ای بابا چقد از ما اعتراف میگیرین (0_o) منکه دیگه پاکه پاکم :))))))))))))))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
:( من نمیدونسم! ببخشید وققتتون رو صرف نوشتن کردین و تشریف اوردین!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
فکر میکردم گنیس هس نه گینس....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخ گنیس! خخخخ یه چی میشی عزیزم! تو همون گنیس ثبت کنن!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
تا 10 11 سالگی اسم سرخص رو تو تابلوهای بزرگراه ها سرخیص میخوندم :| خیلیم شیک :| اون آهنگ سر زنگ هندسه هم بوووووووود :| اونجا که میگفت منو مثل یه برده مجاها که نکشوندی رو منو مثل یه "بره" میشنیدم :| :))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخ منم سوتی های شعری زیاد دارم!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
یه اعترافم که تازگیا کشفش کردم اینه که همیشه فکر میکردم زیتون سبز و سیاه دو مدل مختلفن ولی تازگی متوجه شدم زیتون سیاه همون زیتون سبزه ینی زیتون سبز که برسه (رسیده بشه) میشه زیتون سیاه ... چن روز پیش از تلویزیون شنیدم اینو به خانواده گفتم اینقد بهم خندیدن ...
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
پس منم برم بگم !!! احتمالا بجای خندیدن به اطلاعاتشون اضافه میکنم:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخ عالی بود!
Negar_s
Negar_s
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
تازگي بود ها گرامي تابستون روم فشار اورد حُسن انتخاب رو خوندم آقاى حَسن انتخاب هنوز كه هنوزه عموم مسخرم ميكنه:/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
:))) شما خیلی خوبی!
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٦
٩
٠
در دوران طفولیت فکر میکردم دنده معکوس هم یکی از دنده های ماشین هستش!!!!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اینایی ک 6 تا لایک دادن ینی همین تفکرو داشتن؟؟!! خخخ من میترسم فرار مغز ها بشیم ما!
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خخخخخخ. البته من خیلی عشقه رانندگی بودم که دقت میکردم!!!
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٦
٧
٠
راستی یکی دیگم یادم آمد... زمانی که سیستان بودیم چندتا از مشتریا آمدن دفترمون خریدشون رو که کردن آمدم واسشون فاکتور صادر کنم پایین فاکتور مینوشتم (تصفیه) شد!!! خخخخخخ. دیدم با خنده میرن بیرون . آخر یکیشون گفت پسرم باید بنویسی (تسویه) شد. تصفیه یه چیز دیگست!!! منم تو سنی بودم که اوج جوگیریه و شدیدا حس میکردم بزرگ شدم! یعنی تا چند روز غصه دار بودم!! خخخخخ. هنوز که هنوزه وقتی میخوام فاکتور بنویسم خنده م میگیره...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخ ایول خیلی باحال بود خخخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ البته خیلی بری تو مفهوم جمله غلط نیس زیاد! ینی پاک شد دیگه!حساب پاکه پاکه!بدون تیک مالی!خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من اعتراف میکنم اولی که اومده بودم سایت(بهمن سال پیش92)فکر میکردم اینجا همه با هم دوستن وقتی ثبت نام میکردم و قبول نمیشدم و هی تلاش و تلاشششششششششش تا وقتی ثبت نام کردم فکر میکردم سایت جیم خیلی کمن یکی پاییز و یکی اونی که مدیریت رو جواب میده و آقای وکیلی و چند تا دیگه......بعد موقع مطلبا ااااااااااا ک 3تا فرستادم سومیش قبول شد :))))) تاریخشم20/12/92بود:))))از خوشحالی مردمممممممممممممم.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
شما الان رویایی یا فاطمه؟!چرا تکلیف مارو روشن نمیکنی؟! چرا ب ا اسم خودت نمیای اگه فاطمه ای؟!چرا اصن نمیای سایت اگه رویایی؟! چرا.. چرا.. چرا... خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خواهرم اصن این واسه من بوده رویا ور داشتش!!!!!! بعدشم فاطمم خواهرم رویا از فشار درس کمرش خم شده درساش بد شده مجبوره سایت نیاد........کلا یعنی طرف کامپیوتر نمیاد که بخاد سایت بیاد!پنجشنبه ی این هفته میخاد بیاد بترکونه.....تا موقع عید هم من اون هر دو تا هستیم ما نمیشه از هم جدا شیم خیلی وابسته ایم به هم بد تر از خواهر.دختر خاص اگه اون پروفایل اف رو میگی که انقدر امتیازش و اطلاعاتش پایینه آدم روش نمیشه بگه مال یه دختره!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من اعتراف طنزی ندارم........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/١١
٠
٠
:) داری یادت نمیاد!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/١٠/١١
٠
٠
اعتراف میکنم وقتی فوتبالیستا پخش میشد، عاشق تارو میساکی بودم و همش میخواستم برم ژاپن از نزدیک ببینمش، تازه واسه قلب میزوگی هم دعا میکردم خوب شه! :-D
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وااااااااااااااااااااای تو معرکه ای اصن!!!
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
اعتراف میکنم روز اولی که رفتم دانشگاه انقدر چشم و هم چشمی اونجا بود منم از حرصم با یه دختره دعوام شد : دی!! O_0
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
پِیچ هواداران ایکه کاسیاس رو میخوندم پیچِ هواداران ایکه!