خانه انجمن محمد امینم، یک موتاد شایت ژیم !
٩١٦
٦٦
mr.mohammad amin

محمد امینم، یک موتاد شایت ژیم !

محمد امینم، یک موتاد شایت ژیم !

درس خواندن همین طوری  سخته چه ایام عادی سال چه برسه به ایام امتحانات که همه می داینم چه قدر بووووق پشت سرش  هست و در کنار همه ی این سختی ها اعتیاد به جیمم باشه ! 

چیکار کنیم که  جیم و نت گردی رو در این ایام ترک کنیم تا بتونیم زندگیمونو از فلجی نجات بدیم؟؟

دوستانی ک تونستن،بی زحمت از سخنان گهربارشان بهره مند شویم:))

٩٣/١٠/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
جیم نیا.اسون ترین راه همینه
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نمشه...لا مصب همچین آدمو میکشه ک مثلث برمودا نمیکشه
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
فقط متادون...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
ماکه نتونستیم :)))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
سلام من ابوالفضل يه چند ماهي پاكي دارم تا الان(همه بگين سلام ابوالفضل)/ فقط تنها راهش اينه كه انترنت خونه قطع باشه و خودت رو در راستاي استفاده از انترنت قرار ندي / چون ميدونم احتمالا مثل خودم وقتي ميشيني پاي سيستم اول سايت جيمو باز ميكني بعد به بقيه كارات ميرسي/ يه راه ديگم هست كه كلا سيستم رو از طيقه سوم يا چهارم بندازي پايين تا وقتي كه خواسته باشي يه سيستم جديد بخري امتحاناتم تموم شده
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نمیشه قعط شه...خو بقیه هم میخان:دی...راه دومم ک گرون در میاد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
نتتونو قطع کنین تا بعد از امتحانات منم یه زمانی معتاد جیم گردی بودم ولی از وقتی که نتم قطع شد خوب شدم ولی بازم درسخون نشدم :))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخ...منم کلا درس نمیخونم...ولی هم جیم مغزم ب تحلیل میده نمیتونی درسم یاد بگیری...خخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
سلام:ازقبل برنامه ریزی کن که اینترنت زمانش موقع امتحانات تمام بشه !!!!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
سخته باید انتگرال بگیریم...بعد دیرم شده چون امتحانام شروع شده...خخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
سلام: پس دوشاخه را از پریز بکش برادر
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/٠٦
٢
٠
سلام.....باز خوبه شما فقط مشکلتون جیم...اعتیاد ما خیلی سنگین تر از این حرف هاست!!!!!
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
باشد طنابی تحفه ی دیدار دلدارم - بر من چه زیبا هدیه ای این گردن آویز است - شوریده را دیگر رها کن عشق ناکامم - چون از پزشکم دوری از بوی تو تجویز است - دارو به دارو،می به می، تریاک بر تریاک - از این مسکن ها مگر درد تو پرهیز است!؟ - بر دین و عقل من سلامی برده در زندان - پایان فصل عاشقی ،آغازِ گلریز است - باید مروری درس های مانده را باشم - خونی که در بطنم رود از سوی دهلیز است - درس پزشکی گویدم خون کم بود اما - خونی که از چشمم رود جاری چو کاریز است - شعر مرا هرگز نفهمید، دردِ من این است - نه صد کتابی که نخوانده روی آن میز است -
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
جیم است...لاین است...وایبر است...اینستا هست...آقا بدبختیا ها...ما نسل سوخته ایم:دی
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
این جاست که دوراهی بزرگ زندگی رو بروتونه انتخاب کنید :درس خواندن و در آینده بیکار ماندن یا جیم آمدن و در آینده بیکار ماندن... مسئله اینست
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
جفتش بیکاریه:||جیم آمدن را انتخاب میکنم:دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
جفتش بیکاریه:||جیم آمدن را انتخاب میکنم:دی
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
اصلا خودتونو اذیت نکنین . معلومه که جیم واجب تره ! درس خوندن که تمومی نداره :))))))))))))))))))))))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخ...دس شما درد نکنه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
ترک نکن داداش من! چه کاریه آخه! درس و امتحان که همیشه هست، مطالب جیم هستند که 24 ساعت بعد میرن صفحاتِ پُشتی. الان من 35 سالمه و خبرِ مرگم هنوز دارم درس میخونم! پس درس همیشه هست! ول کن بابا! جیمو عشقست...! یوهاهاهاها!!!!! (من محمد امینِ درونت بودم، کامرانشون!)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
میگم چن وقته وجدان درد دارم نگو شما مثکه بزور جاشو گرفتین...خخخخ...نع بازم درس واسه ما قبل کنکوریا مهمه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
آقای شمشیری!!!!!خوبه منم بگم انتظار نداشتم؟؟؟؟؟:":))))
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
واس خودت جایزه تعیین کن، بگو اگه دو هفته نری جیم ، واست آبنبات چوبی میخرم خخخخخخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
من واسه مودم ماشینم جایزه تعین کنم بازم میام...حالا اگه شما جایزه ویلایی چیزی خاستی بدی خبرم کن...خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
میخوای واس من جایزه تعیین کن خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
یه راه دیگع هم هست : قبض تلفن خونتون و پرداخت نکنه پدرت، تا نتونی وصل شی نت خخخخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
شاتله خو...خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٦
٠
١
سلام ... جيم كه چيزي نداره برو اونطرف خط اونوقت ميفهمي اعتياد چيه درد چيه استخوان چيه !!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
شما هم مثل من درد کشیده اید ها....!
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
وقتی شما یه هدف داشته باشی و مصمم باشی بهش برسی حتی اگه کشته ی جیم هم باشی مثل باقی چیزا به آسونی میتونی ازش بگذری انگیزتو ببر بالا یادم نمیره توی یک هفته ی مونده به کنکور شیمی رو خوندم از درصد های منفی شدم35 البته قرار نیست کار آسونی باشه...
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
من تصمیم گرفتم دیگه تا اخر بهمن نیام جیم ولی نتونستم.....میخاین راهنماییتون کنم؟؟؟
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
نه تو واسمون لالایی بخون خوابمون ببره! :دی
فائزه
فائزه
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
هوم:|منم همچین تصمیمی داشتم!:)))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
منم هم این قصدو داشتم
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
و من هم هم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
من نظری ندارم..خب کمتر بیاین..وقت ستراحت بیاین...:////اینم شد انجمن؟:دییی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
دس شوما درد نکنه...ن این عن جمنه...خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من یک بار وقت استراحت اومدم انقدر نشستمممممممممممممممممممممممممممممم که کلا شب شد.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نت رو شارژ نکنید....امتحان کردم جواب داده
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
مام ک درسمون ی جوریه بابد نت داشته باشیم
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
خو بقیه اعضای خانواده میخان
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
موبایل،تبلت،یا هروسیله ای که بیشتر باهاش میان جیم،مخصوصاً تو بازه امتحانات ومخصوصا زمانهایی که تخته بازه بدین دست مامان یا باباتون. در مورد شما علی آقا از آدمین محترم تقاضا کنید که کامنت هاتونو تایید نکته، اونوقت خودبخود از سایت میرید بیرون البته اگه چراغ خاموش نباشید :دی....اصلا بیخیال حرفام...خیلی سخته، امکان ناپذیره
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نمیشه بابا هرکار میکنم آخرش باید بیامو برم تخته یه سلام بدم و بیام انجمن هارو بخونم خخخخ / مثلا هم فردا امتحان دارم البت مثلا خخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
دقیقا
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
روز سه مرتبه بعد از صبحانه .بعداز ناهار.بعداز شام با خودت بگو جیم کخِ.
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
ادامین ایشونو ب جرم احانت ب جیم دسگیر کنید...خخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نتت رو قطع کن :))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
نمیشه بقیه هم هستن
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٦
١
٠
نمیدونم والله . برو کتابخونه درس بخون ! من خدا رو شکر اینقدر سرکار خسته میشم که دیگه درسم نمیخونم چه برسه به جیم اومدن ! :))
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
کتابخونه خوبه...هوممم...با تشکر
faride
faride
٩٣/١٠/٠٦
٢
٠
!همینکه درستون تموم بشه یا بیکار باشین اعتیاد خود به خود برطرف میشه!:/
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
دقیقا...خخخ...من هم امتحانا شور شد ب جیم علاقه مند شدم...خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
بلواقع همینطوره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من که خودم ب شخصه اینترنت نداریم و گرنه معتاد میشدم....یادش بخیر پارسال اومدم جیم نرفتم درس بخونم ریاضیمو گند زدم........خخ شمام چند وخ هی بیا نیا هی فاصله بده ببین چی جوری میشه.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من درس نموخونم اما خوب همون دو دقیقه ای که میخام بخونم باس جیم نباشه چون هی یاد مطبلبا میوفتم......یاد نظرااااااااااا ........واقعا در توانتون نیس جیم نیاین؟اصن بگین جیم چیه؟اصلا یاد معنی جیم بیوفتین بعد از خود جیم جیم بشین.....(اصلا نفهمیدین که چی گفتم؟یعنی حتی یک ذره؟خخخخخ)
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
به عواقب تصمیمتون فکر کنید که اگه جیم نیایید چه می شود ( هیچی ) اگه درس نخونید چه می شود .................
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
تنها راهش مودمو بدید ب مادرتون یا خانواده بگید قایم کنن ب شما ندن درست میشه کمکم ... اولش درد داره ولی عادت میشه :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
نیا اراده داشته باش عزت نفس .شما یه مردی پس فردا جیم جوابگوی شما وناکامیهاتون نیست من 4 ماه نبودم دو بار سر زدمو رفتم هیچ اتفاقی نیفتاد هیچی از زندگیم کم نشد .موفق باشید.
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
تا شما بیای از نظرات دوستان استفاده کنی .اون وقت یه مدت تمرین کنی ..خلاصه تجربه کنی ..فکر کنم درستون تموم شده باشه!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
جیممممممممممممم نیومدن موشکلیوحل نمیکنهههههههههههههههههه
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
از طرف زكيه:هر كي با برنامه ريزي كار كنه پيشرفت ميكنه(اينو خودش گف به جان خودم9)
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
يه روز بشينيد از صب تا شب فيلم و آهنگ دانلود كنين تا شارژتون تموم بشه بعد به باباتون بگين پول شارژو نده كه اگه يه وقت دست خودتون نبود و ديگه خيلي زد به سرتون باباتون به حرفتون گوش نده.........اگه نشد به يكي از اعضاي خانواده بگين شمارو ببنده به تخت تا ترك كنين خخخخخخخخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خودم شارژ میکنم خو:|||مگه اینجوریم؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...گزینه آخر مگر امتحان کنم:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
سعی کنید واسه خودتون پاداش تعین کنید و بش عمل کنید مثلا با خودتون قرار بذارین ک اگه مثلا تو نیم ساعت تونسین این درس یا این فصل رو بخونین به مدت 15 دقیقه پای نت بشینین ب شرطی ک عمل کنید خیلی راه خوبی هستش اینجوری ن سیخ میسوزه ن کباب!
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آاقی محمد امین ببخشید اینو میگم ولی باید از الان یاد بگیری نفست رو کنترل کنی . انشالله که موفق میشی ، البته کتابخونه خیلی خوبه اگه خصوصی باشه که چه بهتر !
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
بعله دس شما هم درد نکنه...کتابخانه خوبه