خانه انجمن راز حضور تو چیه؟!
٦٦٢
١٠٠
Vania

راز حضور تو چیه؟!

راز حضور تو چیه؟!

چند وقت پیش پیامکی خوندم با این مضمون: حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست..خداوند در هر حضور رازی نهان کرده است..

1-به نظرتون راز حضور شما برای بقیه چی بوده؟

2-حضور و وجود بقیه تو زندگی شما چه رازی یا نقشی داشته؟  حداقل با ذکر یک مثال توضیح دهید خخخ

پ.ن: لطفا با دید مثبت نگاه کنید.

٩٣/١٠/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
یکم فکر کنم....
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
یکم فکر کن..دوم بیا فکرتو بنویس
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
نميدونم راز حضورم چیه یا راز حضور بقیه تو زندگیم چیه..هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیده.البته بوده در بسیاری از موارد محرم اسرار بقیه بودم ولی این رو نميتونم راز بدونم،چون تاجایی که بتونم تلاش میکنم تا لبخند رو لبان اقوامم و دوستانم ببینم.ولی بودند کسانی که وارد زندگیم شدند که مسول زجر دادن من هستند یا شاید هم مسول پندآموزی به من هستند
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
حالا این که گفتیم راز ن اینکه حتما راز باشه..بیشتر منظور نقش یا اثری که شما داشتین تو زندگی بیه یا بقیه برای شما
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
خیلی سخته همون طور ک از ظاهرش معلومه رازه! و از رازم کسی جز خود خدا خبر نداره!
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
ظاهرش میگه رازه..اولش رازه بعد کم کم هویدا میشه..برو بشین خوب فک کن دوباره بیا
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
انجمن کمر منو شکست:||...خو رازه دیه رازم ک نمیگن...:دی
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
رازو شما باید کشفف کنین
او یکی مریدش
او یکی مریدش
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
محمد امین دوست داریم...محمد امین عاشقتیم
Ali007
Ali007
٩٣/١٠/٠٢
١
٠
محمد امین تمام راز زندگی منه
ali007
ali007
٩٣/١٠/٠٢
٢
٠
خو اخه بشر من تورو چیمار کنم!!!؟از طرف من خودت کامنت گذاشتیo_0
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
تکذیب میکنم:||
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ
ali007
ali007
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
خدایا این بشرو یه کم هدایت کن:/
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
رازتونو تکذیب می کنین؟....آقای علی007 بشرو مگه هدایت می کنن؟ بشر تو آزمایشگاه شیمی مگه استفاده نمیشه؟ :دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ن علی اسفناجی رو تکذیب کردم ک گف از طرف من فلان...جان ملکه علیظابط خودش کامنت داده؛دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
سلام ... ادب از که آموختی از بی ادبان /// نقش من بی ادبان است
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
خب نقش بقیه چیه؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٣
١
٠
ادب آموزن :)))
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
ای خدااا :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
سلام ... رويا خانووووم فرمودند !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
سلام ... چي شده هاچ عزيز؟؟؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
بقیه دارن از حضور من استفاده میکنن دیگه ،همین خودش راز حضور من ،بله اینجوریاست خخخخخ
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بقیه برای شما چی؟ نقششون چی بوده؟
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٢
٢
٠
راز حضور من این بوده که بعد فوت برادرم باعث تسلی خانواده باشم و باعث افتخارشونم باشم. نقش بقیه مثلا یکی از دوستام تو زندگیم اینه که خدا بهم فهموند تو بدترین شرایط بازم کسی هست که ابزار امیدی از سوی خدا باشه. مموون از تاپیک.
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ممنون از شما و دید مثبتتون...رازهای خوبیه...انشاالله ادامه دار
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
من؟ خخخ / خب مثلا میا به من میگن با سیستممون رو درست کن بعد منم میرم میگن آفرین وظیفت بود خخخخ / خونوادس ما داریم دیگه خب چیه ؟خخخ
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
حب اینم خوبه دیگه شما میشین یکی که نیاز بقیه رو برطرف میکنه...اونوقت اونام میشن باعث اینکه شما یاد بگیرین کم کم نذارین اینجوری باهاتون برخورد کنن بقیه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
1.راز حضور من برای بقیه شاید این باشه که دردهاشون رو بمن بگن و بشنوم و توی خلوتم دعا کنم براشون و تحمل کنم و دَم بر نیارم و هیچکی هم ازم نپرسه : خب خودت چته... . 2.راز حضور بقیه هم توی زندگی من اینه که بیان و برن و یه درد به بقیه درهام اضافه کنن! با اینکه تذکر داده بودید مثبت نگاه کنیم اما نشد. باور کنید نشد.
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
1. خیلی عالی..سنگ صبور بقیه بودن راز خیلی خوبیه..ولی خب خودتون چتونه؟ سرحال نیستین مثل قبل؟ .....2..ای بابا..خب اینو مشه ینطور دید..بقیه ای که میان و میرن به شما نشون میدن کیا موندنین و دوست و شما قدرشونو بیشتر بدونین یا اینکه رفتنشون نشونتون میده همه رفتنی اند به هرکسی نباید اعتماد کرد یا دل بست.
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
باور میکینم.و آرزوی یه زندگی مثبت و شیرین براتون
r_qalam
r_qalam
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
سلام...خیلیل خوب
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
سلام....خلیل خوب ؟ خیلی خوب ؟ هیچکدام؟ همه موارد؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠٣
١
٠
کار ما نیست شناسایی راز گل سرخ / کار ما شاید این است که در افسون گل سرخ شناور باشیم ....
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
راز گل سرخو که نگفتیم راز خودتون..البته شما هم گلین ولی خب یه گل دیگه...بعدش بپا غرق نشی موقع شنا خانوم:)))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور من اميد دادن براي بقيه است جوري كه وقتي منو ميبينن با خودشون ميگن چرا ما نتونيم فلان كارو بكنيم ما كه از اين كم تر نيستيم خلاصه ميشم چراغ اميد دوستان
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
چراغ امیدتون فروزان
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور بقيه براي منم اينه كه راهايي كه من ميخوام برم قبلا يكي از دوستام رفته و اونا الگو من ميشن در كل موارد مثبت و منفي الگو سازي ميشه برام
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خیلی هم خوب
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
چه جالب!یعنی راز حضورمون تو زندگی بقیه باید مثبت باشه حتما!
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نه الزامه..منظورم رو متوجه نشدین گمونم..اولا این حضور فقط یک چیز نیست و.میتونه چندین و جندتا چیز باشه..میشه امروز باشه یا فردا یا فرداهای دیگه..یه اتفاق که شما توش نش یا اثر خاص داشتین..یا یکی تو زندگیتون که ینوطری بوده..مطمئنا هست همچین موقعیتهایی...و گفتم سعی کنید مثبت نگاه کنید..حتی از یه چیز بد هم بتونین برداشت خبو بکنین و جنبه مثبتش رو ببینین....خب حالا شما بگین؟
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
اره یه اتفاقات خیلی بدی افتاده که جنبه ی مثبت خیلی خوبی هم برام داشته ولی تایید نمیشه باز میزنن کامنت رو ناقص میکنن!
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خب پس هست و بوده....به قول خدامون: عسی ان تکرهو شیئا و هو خیر لکم: چه بسا چیزی رو دوست ندارین اما نفع و خیرتون در اونه.... میشه مثبت دید با سعی کرد
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور من برای بقیه مثبته :دی تمام :دی
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
والسلام:دی..بقیه برای تو چی؟ مثالت کو؟ یه نمره ازت کم میکنم جوابت ناقص بود!
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بقیم یا مثبت یا منفی یا خنثی غیر از این سه تا ک چیزی نیست ها ؟ ( با صدای داود ز بخونید خخ )
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خب بازم نمره کامل نمی گیری مثال ندادی!:دی
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخ :دی ... وانیا برو انجمن دنیا دیده :دی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور من اینه که بقیه به وجود خودشون امیدوار بشن :)) ولی راز وجود خانوادم و همسرم امیده عشقه زندگیه که باعث میشه من صبح چشامو با شوق و اشتیاق باز کنم و برای ادامه زندگی حتی یه لحظه ناامید نشم ولی اصلش خداست ها اینو نباید غافل شد :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
جماعتِ مجردِ جیم وقتی این کامنتو می خونین چشماتونو ببندین (خخخ)
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
چه رازهای خوبی...البته جماعت زیر 18..کامنت+18 بود خخخخ...هاچی بذا بگه خب جوونا ترغیب شن سروسامون بگیرن :دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
اتفاقاتی که در طول روز برامون میفته رو همیشه خودمون رقم میزنیم! ګاهی بعضی چیزها تو دفتر تقدیرمون نوشته شده اما ما میتونیم مداد دستمون بګیریم وبا خط زدن بعضی چیزها در جاهایی حضور داشته باشیم! پس هرجایی که ما حضور داریم بیشتر قضایا برمیګرده به خودمون! خدا به ما چشم وعقل داده! قدرت تفکر داده! این ما خودمون هستیم که میګیم فردا قراره چه اتفاقی برامون بیفته! فقط مرګه که ما نمیتونیم دست کاریش کنیم! درسته همه افراد حضورشون یک حکمتی داره اما این خوده ما هستیم که مشخص میکنیم اون فرد میتونه تو زندګیمون اثر خوب داشته باشه یا بد به عبارتی برعکس هم رخ میده! همین توضیحم خودش مثال بود دیګه خخخ الان مثال یادم نمیاد خو :دی من همیشه مثبت بودم دیګه این ګفتن نداره خخخخخخ
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خب استاد میفرمودیهههه خخخ... خب با کلیتش موافقیم اما اینجا: " همه افراد حضورشون یک حکمتی داره اما این خوده ما هستیم که مشخص میکنیم اون فرد میتونه تو زندګیمون اثر خوب داشته باشه یا بد " ما میتونیم روی خودمون و زندگیمون با تصمیماتمون تاثیر بذاریم.اما بقیه دست ما نیستن..ما نمیتونیم بگیم فلانی تو این کارو بکن یا اون کارو..یا بگیم حتما اون فرد اثرش مثبته یا نه..لطفا توضیح بیشتر؟ چطور ما مشخص میکنیم اون فرد میتونه تو زندګیمون اثر خوب داشته باشه یا بد؟
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خب برو یه دوری بزن مثال یادت اومد بیا
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
خخخ من و که باید بقیه بگن ولی افراد زیادی توی زندگیم بودن که همون موقع علت حضور یا حکمتشو نمیدونستم یا از حضورشون ناراحت بودم ولی الان اکثریت علت حضور افراد دود و برم و میفهمم! وخیلیا هم به نظرم اومدن که یه درسی بهم بدن یک چیزی رو ازشون یاد بگیرمو بعدش برن! به نظر من همه کسایی که میان توی زندگی ما میخوان یه چیزی رو بهمون یاد بدن! خوبه که زود اون نکته رو یاد بگیریم !
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بله بله درست می فرمایین..وقتی بعضیا دیر میان زود میرن بعد چقدر زود دیر میشود ما چه جوری زئد بگیریم نکنه رو؟ بعد زود بگیریم که زود برن دیگه؟! از دستشون خسته شدی؟خخخ راز خودتو خودت میتونی بگی اصلنم خودشیفتگی نیس:)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
شاید هنوز اون اتفاقه نیوفتاده ک من بخاطرش وجود اومدم:///
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
شایدم افتاده تو حواست نبوده بگیری خورده زمین..بدو برو بگرد پیداش کن بیا بگو:)))...در ضمن فقط که نباید یه اتفاق باشه..میشه چنتا باشه حتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نچ://هیچی جز تو خونه کز کردن نداشتم:/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
حضور بقیه..خب مثلا یه دوست دارم...مثه خالم میمونه...همیشه همراهمه و میدونم اگه اون نبود من الآن خیلی طفلکی بودم...بقیشم باشه به خودش میگم..:)...و اینکه نمیدونم راز حضور خودم تو زندگی بقیه چی میتونه باشه...
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور مشرقی توی زندگی من اینه که فهمیدم عکسا رو زنده می بینه. اصلا عکسا رو زنده می کنه! چقدر قشنگه این کار
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
چه نونی بهم قرض میدن این دو بانو! یکی منو بگیرهههههه!
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خوشا به حالت ای دختر مشرقی..چه شاد و خرم با خاله ای که داری..خخخخ....بیا بقیشو به من بگو بهش بگم:)))....راز حضور تو هم مثلا شاید بشه حس قشنگ زندگی اون خالت :دی...خالا نه فقط راز تو زندگی بقیه حتی تو زندگی خودت
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
الان اون عکسا زنده که میشن جزء جمعیتم حساب میشن؟ یعنی میشه دیگه نگران کاهش جمعیت نبود؟
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
همینو بگین...فکر کردن نونواییه! خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
من روزی 100بار به این فکر کردم.........
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
... خب؟
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
یعنی الان اگه حساب کنیم میشه تا الان چند بار؟...خب نتیجه؟
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
ی ادم بیکار و شنگول که هر وقت دلشون میگیره میان من براشون باز کنم.(البته دوستام فقط)اییییییشششش تو شادیاشون که مارو یادشون نیست ایییشششش برای خانواده هم...اممممممم نمیدونم...شاید.......نمیدونم:(
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خوبه که انقد محرم و قابل اعتمادی میان پیشت درد دل می کنن:)... برو فک کن بقیم بیا بگو:))
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راستش نمیتونم بگم .. چون اصلا مثبت نیس...اما کلا وقتی خیلی از زندگی نا امیدم همیشه به این سوال میرسم که چرا دارم هنوز نفس میکشم.. وبه این جواب که حتما خدا هنوز بم امیدواره ...خیلی ممنون
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
قرار نبود حتما مثبت باشه..گفتم تا حدامکان رو جنبه مثبش نیگا کنین...بله هنوز امید داره:))...بیشتر فکر کن حتما به نتایج بهتری میرسی واسه بودنت
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور من نیش زدنه ^_^
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
و اینک باز هم نیشی عبرت آموز از بزرگ بانوی عرصه جیم؛ هاااااااااچ! به افتخارشون ... بی بیب هورااا بی بیب هوراااا..! / جدا من از عمق کامنت های شما کمرم میشکنه هربار. مختصر، مفید، جسورانه.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
یک بار یکی از دوستات پای منو نیش زد.هرچه تمشک خوردم زهر مارم شد:/ ازتون متنفرم: دی
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نیش بزنین که میمیرین زود خخخخ
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
راز حضور بیه هم حتما نیش خوردن!....ببین چه کردی با نیشت.یکیم متنفر کردی:دی...راستی خیلی خسیسی عسلتو چرا نگفتی؟ همشو ئاسه خودت میخوای نگه داری؟
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
مهرناز تو همونی نیستی که استاتیکتو 19.5 شده بودی!؟ رفیقم نیشت زده اتفاقا خوب کرده راضیم ازش (خخخ) :دییی .... نهههههه ما با نیش زدن نمی میریم! ما از گربه ها هم بیشتر جون داریم! چی فکر کردین :دی
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
تازه آقای شمشیری چند وقت پیش یکی از جیمیا توی عمق یکی از کامنتام غرق شد! مفقودالاثر شد کلا! :دی .وانیا عسل گرونه خب! نکنه انتظار داری بیام خرمن خرمن عسل بریزم به پای جیم! :دی والااااااااا
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ هاچ عاشقتم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
ریا میشه ها.... بگم :)))))))
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
فتوا می دهیم این ریا مجاز و حتی واجب می باشد...بگو:))
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
اتفاقا اگه ریا میشه بگو :دی خب من میگم! راز حضور تو در اینه که به ما بقبولونی که با پلاستیکه ساندویچ همبرگر هم میشه گلدون ساخت! یا مثلا با پوست چیپس چیتوز میشه دلار ساخت... راستی دلار کشیده بالا؟ :دییییییییی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
:))))))))) نه من میدونم ریا میشه نمیگم :)))))))))) مدیونی اگر فکر کنی هیچ رازی در کار نیست (^_^)
e_najm
e_najm
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
راز حضور من همیشه شادیه:))برای بقیه؟؟پرستار بچه ها..........آخه من عاشق بچه ها هستم هروقت جایی میرم بچه پیش منن.......تازه ی پسرخاله دارم اگه من باشم باید همه کاراشو من بکنم ب بقیه اجازه نمیده از دتشویی بردنش گرفتن تا حمام و غذا دادن و خوابوندن و اینا......وقتی کوچیکتربود پوشکشم عوض کردم:) این یکی از موارد حضور من بود:)
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
به به کدآقایی هستین برای خودتون
e_najm
e_najm
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ چ چیزا:))کدآقا
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
اوووووف تموم شد جوابا فعلا...خب دوستانی که بعدا میان یه شفاف سازی کنیم: این انجمن بیشتر برای اینه که می بینیم خیلی هارو که مدام گله می کنن و از بونشون شاکین یا اینکه میگن اصلا چرا بوجوداوندن..جدای از بحث هدف خلقت..به نظرم هرکسی یه نقشی تو این دنیا داره..نه حتی یه نقش چندین تا تو موقعیت های مختلف یا زمانها مختلف..بگردین تو گذشته و حالتون اونارو پیدا کنین.تاثیری که گذاشتین هرچند کوچیک...با تشکر
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نه من به درد کسی می خورم نه کسی به درد من
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خب فقط که نباد به درد خورد به خوبی و خوشیم بخورین خوبه...حتما هست برین فک کنین باز بیاین
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
يه ضرب المثل فوتبال 120 اي هس ك ميگهك يه همچين آدمايي اطراف ما هستن....و البته خود ما هم اطراف ديگران هستيم.....حالا مشغول باشيد به كشف ارتباط ايم مثال با انجمن
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
کلا همه اطراف هم با هم سرگردانیم یه وقتاییم به هم میخوریم...در این برخوردها شاید به درد هم هم بخوریم...حالا تو بعنوان کی از همچین آدمایی بیا مثال ملموس بزن دخترم بدو:)
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
این دو تا کامنت برای من خیلی سنگین بود 0_0
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خخ بله قسمت فان.......من که خودم درگیرشم جودییییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
زجر دادن بقیه..........خخخخ نه من هر اتفاقی که میفته با خودم میگم شاید من واسه این باشم که این کارو بکنم به یکی کمک کنم به این باشم......و..... خیلی چیزای دیگه!اما حالا که میبینم خیلی دلیل هس.......یکیش اینه که کوچیک ترین عضو جیم باچم.
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
دلداری دادن متقابل توسختی هاااااااااااااااااااا
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
برای اینکه زیر اسمان شهر خالی نباشد !!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
هوووووم سوال خوبی پرسیدین.اوووم انجمن خوبیم گزاشتین :دی