خانه انجمن چی می دی تا مشهور بشی؟
٩٠١
٩٩
k_shamshiri

چی می دی تا مشهور بشی؟

چی می دی تا مشهور بشی؟

اگر همین الان شرایطی پیش بیاد (و علیرغم اینکه تجربه یا آموزشی ندارید و ندیدید) که  در یک فیلم سینمایی معتبر بازی کنید؛ آیا حاضرید بر خلاف رضایت خانواده و قضاوتِ احتمالیِ منفیِ فک و فامیل شروع بکار کنید؟ 

با علم به اینکه می دونید مثلا دو سه ماه از درس و زندگی می افتید برای یک پروژه سینمایی جدی. شاید باورش برای خیلی ها سخت باشه اما کاملا مطلع هستم که به خاطر بازیگر شدن و شهرت چه اتفاق های وحشتناکی در زیر پوست این شهر داره می افته. با خودتون رو راست باشید. هر سوالی هم دارید بپرسید با حوصله و کامل جواب میدم.

٩٣/٠٩/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
علاقه ای مشهور شدن ندارم ولی تیاتر و فیلم بازی کردن بسیار دوس دارم...سال دوم دبیرستان هم حتی از درسم زدم بخاطر تیاتر
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٣٠
٢
٠
بله دقیقا انسانها دو دسته اند: یا علاقه به شهرت دارند یا علاقه به شهرت ندارند! شهرت هم مثل خیلی دیگه از چیزها باید قبلش فرهنگش باشه.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
اصلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن:)من یا معلم میشم (ک بیشتر و حدودا کلن با خانما و بچه ها سر و کله ببزنم)یا تو خونم میشینم.... از محیط بیرون خوشم نمیاد..علاقه ای ب مشهور شدنم ندارم..مشهور بشم اخرش ک چی زیر ذره بین ملت باشم؟://///
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
دیدگاه شما قابل احترامه. درک میکنم. چه خوب.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
و دیدگاه شما چیه؟؟:)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٣٠
١
٠
دیدگاهشون رفته گل بچینه (خخخ) :دیییی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
مهمونی بودیم بابا! ببخشید دیر شد! خانوم عاطفه اجازه بدید کامنت ها پر بشن و دوستان نظراتشون رو بگن، در انتها هم من نظر شخصیم رو میگم. شهرت در ذات خودش بد نیست. هم میشه باهاش خطا رفت و هم مثل مثلا آقاتختی کمک جمع کرد واسه مردم زلزله زده... اجازه بدید در آخر مفصل بگم.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
:))))
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/٠٩/٣٠
١
٠
من به تاتر و سینما خیلی علاقه دارم از کلاس پنجم دبستان بازی میکردم الانم اگه بگن یک فیلم بازی کن بدون هیچ قیدو شرطی بازی میکنم البته از شهرت تا اندازه ای که خودم و گم نکنم خوشم میاد مثل زنده یاد صادق هدایت یا زنده یاد ارحام صدر.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
جالبه. ممنونم که صادقانه فرمودید... روی اون "بدون هیچ قید و شرطی" بیشتر فکر کنید.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٩/٣٠
١
٠
سلام: حقیقتش نه.چون قضاوت دیگران برام مهمه.شهرت باین توصیفات را دوست ندارم فکر میکنم شهرت منفی میشه.خیلی جالب بود متشکرم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
تقریبا بارِ منفیش بیشتره. درست متوجه شدید. آره خب خیلی ها ازش بیزارن حتی. مرسی از حضورتون بزرگوار.
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
به هیچ عنوان حاضربه بازیگروشهرت ازاین طریقودوست ندارممممممممممممممممممممممممم ولی دوست دارم توزمینه علمی مشهورباشممممممممممممممممم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
برام جالبه. البته در مورد شما حدس میزدم که از علاقمندان شهرت نباشید. مرسی که حضور دارید.
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
ازکجافهمیدیددددددددددد
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
خیلی ساده است! کلمات هم مثل چشمها هیچوقت نمیتونن دروغ بگن. و بیانگر احساسات درونی هستند. مثلا کلمه " انصاف" رو به ده نفر بگیم بنویسند، کاملا از مقدار فشارِ قلم روی کاغذ، یا فونت انتخابی، یا نقطه گذاری ها و فاصله ها و درشتی و ریز و ... قابل تشخیصه که کدوم یکیشون بیشتر به خودِ انصاف معتقدند... چطور بگم... از علم روانکاوی و .... حرف میزنم، یه جور حسی که پشت کامنت های شما هست. و مثلا یک دلیلش(فقط یک دلیلش) همینه که عجله و اصراری برای عضو شدن و دیده شدن ندارید. بعبارتی هنوز شاید ته ته دلتون خودتون رو نبخشیدید( اصلا نمیدونم چرا و نباید هم بدونم، منظورم خدانکرده ورود به حریم شخصی شما نیست) از احساس خودم دارم حرف میزنم و پیش فرض هام. همین. موفق باشید.
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
چه درک مناسبی ممنون بابت اینکه درست متوجه شده بودیدددددددددددددددددد به نظرمن شهرت یعنی محدودیتتتتتتتتتتتتت شهرت یعنی بایدونبایدهای جدیدددددددددددددو.......... که من اهل رعایتش نیستمممممممممممممم.راستی دوباره همشیره باکاربرناشناس اومده بودندددددددددددددددددمن تنها نیستممممممممممم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
خواهش میکنم. بله دیشب ازش قول گرفتم که عضو بشه!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
ولی ایشون همین امروز باکاربرناشناس کامنت گذاشته بودند
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
سلام ... خیلی دوست دارم توی یک فیلم نقش خیلی خشنی داشته باشم. اینقدر خشن که خودم هم از خودم بترسم. از قضاوت کننده می ترسم وفرقی هم نمیکند در چه مورد باشد
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
چه نظر جالبی! مرسی داداش رضا.
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
مثلا بگیم حاتمی کیا یه فیلم بسازه به نامِ : وقتی آقای روشناوند بروسلی را کشت! :دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
سلام ... كشت !!!! نه بابام برو بالاتر
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
سلام ... اين تنها نظر نبود علاقه‌ام را نوشتم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
کشتار با اره برقی آقای روشناوند..خوفه؟؟:دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
سلام ... مداد گلی قاتل
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٣٠
١
٠
نه،حاظر نیستم، جون خوشم نمیاد از این کارا
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
این هم یک دیدگاه کاملا قابل احترامه. مرسی.
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
همیشه ثروتو به شهرت ترجیح میدم....شهرت توزمینه هایی غیر ازسینما و... مثل شهرت توکار وعلم و.. اگه منو به ثروت برسونه دوست دارم؛درغیر اینصورت اصلا علاقه ای به مشهور شدن ندارم...زندگی بی دغدغه وآرومِ الآنمو دوست ندارم باهمچین چیزایی ازدست بدم...!!!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
چه جالب. زندگی بی دغدغه و آرومِ الانتون مستدام ایشالا. ممنون از حضورتون.
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
من دوس دارم مشهور شم ولی نه از طریق بازیگری ... دوس دارم شهرتم رو بخاطر کشف یه چیز مهم یا نجات بشریت و این چیزا بدست بیارم:)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
ممنونم خانوم لوشی. بله دیدگاه قابل احترامی دارید.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٣٠
٠
٠
سلام جناب شمشیری عزیییییییییز / علاقه به شهرت که نه ولی به توجه علاقه دارم به اینکه جدی گرفته بشم / از درسم که بخاطر هیییچ چیز نمیگذرم اصلا و ابدا ولی بازیگری رو خیلی دوس دارم از راهنمایی تقریبا تو گروه تئاتر مدرسه بودم :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
چه خوب که از درستون نمیگذرید. از همه چی واجب تره. موفق باشید.
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
نه!شهرت قیمتی و عواقبی رو میطلبه که من قادر به پرداختش نیستم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
صادقانه است. سپاسگذارم.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
بهله!من میگم همین تیم بچه هایی که کامنت دادنو جمع کنین یه فیلم بسازین،ماشالله همه سابقه هنری دارن خب!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
ممنون میشم شما از رزومه هنریتون بگید جناب هنرمند. شاید واقعا بشه یک کارهایی کرد. ممنون از حضورتون.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
در مقابل شما من رزومه ای ندارم.به قول سعدی در بساط نکته دانان خودفروشی شرط نیست-شما فیلمنامه هم می نویسید؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
نخیر منم کارنامه آنچنانی ندارم و از خیلی از همدوره ای ها عقب افتادم. از سعدی نگاری شما هم لذت بردم، ممنونم؛ من هم عاشق گلستانش هستم بخصوص باب هفتم. / بله، شغل اصلی و اول من نویسندگیه. فیلمنامه و داستان کوتاه و نقد و تحلیل فیلم. syndromeshortfilm.blogfa.com
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
سلام تو وبلاگتون کامنت گذاشتم ببینید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
چه اتفاقای وحشتناکی/میشه شفاف سازی کنید؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
منظورم دقیقا شهرت های یک شبه است در عالَم سینما. بدون تخصص و پیش زمینه فرهنگیش.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
نع. کلا این حرفه رو دوس ندارم :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
تعظیم میکنم به صراحت قلم شما. ممنون از حضورتون.
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
من که اصلا دوست ندارم.........یعنی شهرت به این خاطرو دوست ندارم..........از مشهور شدن در زمینه های دیگه بدم نمیاد
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
جالبه... ممنونم از حضورشما.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
دوست دارم در حرفه ی کاریم مشهور باشم حالا هر شغلی که داشتم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
عالیه. من هم با شما هم نظرم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
سلام:قربان شما دوست عزیز.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
سلام نازنین برادر... ممنونم از حضور شما.
Negar_s
Negar_s
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
من كه خوشم مياد به نظر جالب مياد^__^ مثلا يه فيلم اكشن و بزن بزن بوف بوف بوف بنگ دنگ اخرش خودم قهرمان ميشم:))) من هميشه به مامانم ميگم منتظرم اون نامه هه كه واسه هري پاتر اومد واسه منم بيااااد:)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
جالبه.... بله خب البته اگر پشتکار داشته باشید و مسیر صحیحش رو برید قطعا بهش خواهید رسید. چرا که نه!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
بازیگری توی خونم نیست! چه در واقعیت و چه در فیلم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
به این میگن یه جوابِ قاطعِ خشنِ صادقانه! ممنونم از حضورتون.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
خشن نبود کههههه!! اصلا نباید می گفتم! و انگار سوءتفاهمات ادامه دارتر از این خواهد بود ..............
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
اصلا و ابدا نیت پلید و خبیثانه ای نداشتم که! با گذاشتن علامت تعجب هم جدی نبودن جمله ام رو نشون دادم. بهر حال اگر موجب سو برداشت شده عذر میخوام. گاهی وقتها لحن طنزم کار دستم میده.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
نع علاقه چندانی ندارم مخصوصا اینکه خانوادم ناراضی باشن ... شهرتو نمیپسندم ولی محبوبیتو دوس دارم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
مرسی. اولین نفری هستید که به "محبوبیت" اشاره داشتید. منتظر بودم یکی این کلمه رو بکار ببره. کاملا متفاوته با شهرت. ممنونم از حضور شما.
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
نمیرم از بازیگری خوشم نمیاد.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
بله خب البته خیلی ها هم علاقمند نیستند، یک مساله کاملا شخصیه. ممنونم از حضورتون.
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
شاید اگه کاری توی پشت صحنه بهم پیشنهاد میشد مثل صدابرداری و ... میرفتم ولی بازیگری رو نمیپسندم . کلا از اینکه خودم نباشم خوشم نمیاد. ممنون از تاپیک شما اولین جایی بود که این سوال رو بهش فکر کردم و جواب دادم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
ممنونم برای حضور گرمتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
اوووم من بهش فکر کردم...حتی یادمه یه شب که مفصلا درمورد این حرفه و حواشیش و آدمهاش فکر کردم و حتی اینکه خودم مشهور بشم چی میشه.... خواب دیدم هی این آهنگه یگانه که میخونه : یادته آرزو میکردی یه روز آدما توی خیابون بشناسند...چه دری به تخته خورده که حالا عینکی دودی زدی نشناسنــــــــــد برام ریپیت میشد..... چه عرض کنم واللا؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
دقیقا یکی از نکاتی که در پایان خواهم گفت همینه. که چرا ابتدا تلاش برای شهرت و در انتها با عینک دودی و درِ پشتی تلاش برای پنهان شدن... . اشاره خوبی داشتید. مرسی.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
شاید تو فانتزی هام بازیگر شده باشم یا نقش درجه یک یه فیلم سینمایی، به نظرم تا همون حد برام کافیه.... یه چیزایی تو این دورو زمونه وارد صنعت سینما شده که برا من یکی درکش یا اجراش خیلی سخت و دور از باور به نظر میرسه... من حتی بازی بعضی از سکانس های عجیب غریب فیلمای امروزی رو توی تصورم هم محال میدونم.... فیلم دوس دارم اما بازی کردنش اصلــــــــــــن (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
آهان از شهرت هم بدم نمیاد ولی نه در وادی سینمــــــــــا.... یه چهره ورزشی شاید یا مثلا پولدار ترین زن ایران( فعلا که از آخر به اول پیشرو ام) یا مثلا شوماخر ترین( من دوچرخه هم نمیتونم برونم) یا یک نویسنده مطرح بودن.......یام یه شهرت یهویی....چه میدونم مثل اینایی که تو ماه عسل نشون میدن.... ولی سینما نع :)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
اینجا رو زیاد با شما موافق نیستم. شهرت هر جورش میتونه هم مخرب و هم متعالی کننده باشه. تنها تفاوت شهرتِ سینما اینه که ویترینِ دیداریش بیشتره و با طبقه عامه ارتباط داره. وگرنه هر کدوم از اون شهرت های شغلی هم، میتونن بشدت کار دست آدم بدن.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
... و ممنون از حضورتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
خوآهش میشه... صد البته که همه دنبال قسمت تعالیش هستن ...منم اگه مثال زدم جدای از نوعش فقط خواهان مثبت ومتعالی بودنش هستم :))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
با تیکه آخر حرفتون هم موافقم..... ما میبینیم که کلمه شهرت بیشتر کنار دردسر میاد تا هر کلمه ی دیگه ای :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
اینجا ( و کلا جهان سوم) اینطوره که شهرت کنار دردسر میاد. وگرنه در جوامع پیشرفته شهرت باعث پیشرفتِ اجتماعی و همگانی میشه. باعث کم شدن فواصل طبقاتی میشه، باعث کمک به طفقه ضعیف میشه، باعث سودآوری و رونق تجارت و کسب و کار میشه و .... و ....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
اصلا همچین شهرتی رو نمیخوام!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
ممنونم از حضور شما. بله همچین شهرتی که من مطرح کردم مخربه.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
نع! خود الانمو دوس میدارم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
چقدر خوب... همیشه این نگاهِ قشنگ رو حفظ کنید.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
امممم ببخشید اینو میگم اما تو ذهن من اینه:تو ایران باشه نه.....آخه اصلا تو وجودم حس نمیکنم فیلم ایرانیو!بعضیاش نه همش......از بازیگرای زنشم متنفرم.تو خارج باشه حالا هالیوودم نه هاااااااا!یک جا مث کره فکر کنم آره............ولی در حد خودکشی نیستم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
چه جالب! حالا چرا یک کاره کره؟ دانشجوی زبان کره ای هستید؟ یا اقوامی فامیلی دوستی دارید اونجا؟ بله البته میفهمم چی منظور شماست. اینطورها هم نیست و در مورد سینمای ایران کم لطفی میکنید. به جرات بگم یکی از هفت هشت سینمای برترِ دنیا رو داره با اینکه برای ما یک صنعت هنرِ وارداتی هستش و حدود 100 سال تاریخچه داره، به خوبی تونستن تثبیت کنن موقعیت سینمای ایران رو در جهان. امثال شهیدثالث ها، کیمیایی ها، مهرجویی ها، تقوایی ها، بیضایی ها، فرهادی ها، میرکریمی ها، کیارستمی ها، مخملباف ها، .... اینها یگانه اند...؛ بدون هر تعصب و حساسیتی.
ahmad.sedaghat
ahmad.sedaghat
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خوشمان آمد،خوب کارگردانهایی رو مثال زدید،دوس میداریم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
دانشجوش که نیستم......اما زبان کره ای رو میفهمم اگه تا3سال دیگه پیش بره میتونم بنویسم........فامیل؟؟؟؟نه نداریم.ماشالا آقای شمشیری1!!!!!!!!!من خودم نمیتونم طرفدار سینمای ایران باشم به یک بار خواستم یک عالمهههههه فیلم ایرانی بخرم رو سیا شدم......البته فکر کنم اونموقع کلا زمان خوبی نبود چون فیلم های خوبی ساخته نمیشد!در هر صورت فکر نمیکنم این همه اطلاعات برای یک دختر11ساله درست باشه نه؟؟؟؟؟؟؟/درست میگم؟؟؟؟؟؟فکر کنم وقتی درسا تموم شد باید دنبال این کارا بروم نه الان.در هر صورت من ترجیح میدم بحث نکنم چون از اینجا بوی شکست میاد.........دی::خخخخخخخخ
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
توصیه می کنم برید سینما هویزه سالن فیلمهای تجربی امید است که از سینمای ایران هم خوشتان بیاید.از جناب شمشیری هم متشکرم .من با فیلمهای خانواده مخملباف واستاد کیا رستمی حال می کنم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
یک جوری گفتین شرایطو کم کم داشتم کل ذهنمو بیرون میرختم........چرا مخالف باشن؟؟؟مملکت به اون خوبی.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٣
٠
٠
خب آخه گفتم بدترین و سخت ترین حالتها رو در نظر بگیرند مخاطب ها...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نه حالا خوب تتفکر میکنم درباره آفرینش میبینم نه×××××××× ککار درستی نی!
ahmad.sedaghat
ahmad.sedaghat
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
آدم جاه طلبی هستم ولی دوس ندارم تو کاری وارد شم که تخصصی ندارم،علی الخصوص سینما
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
چه بینش محترم و عمیقی. من هم همیشه سعی دارم همینطور رفتار کنم.
ahmad.sedaghat
ahmad.sedaghat
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
لطف دارین کامران خان
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
مشهور شدن اصلن هدفم نیست آدمای مشهور نمیتونن راحت زندگی کنن نمی تونن تو خیابون بستنی قیفی لیس بزنن!نمیتونن با صدای بلند گریه کنن نمی تونن برن حراجی و .......هنوزم میخواین مشهور بشین؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
مودونوم اما دوست داروم بروم کره بعد با لی مین هو هم بازی شم بزنم دماغشو بشکونم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بله خب حریمِ خصوصیِ آدم رو کمرنگ یا حتی نابود میکنه... و این بزرگترین عیبِ "دیده شدن" و شهرته.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خانوم جعفرپور اصلا فکر نمیکردم تا این اندازه خشن باشید!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خشن؟؟نه خیر خشن نیستم! فقط از طرز بازیش بدم میاد:(- و گرنه من که زورم به مرد به اون گندگی نمیرسه خودم ناکار میشم.....روحیه ی نویسندگی جناییه آقای شمشیری:)))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من عاشق بازیگری بودم.میتونم چون خودمو میشناسم اما حقیقتاً شهرت ارزش دردسرهاشو نداره.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
عاشقِ حقیقی همه رنج ها رو به جونش میخره... دلسرد نمیشه، می جنگه و به دست میاره.../ البته با این تئوری که شهرت در اینجا، ارزش دردسر هاش رو نداره موافقم.
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
من عاشق نوشتنم، رشته م ادبیات نمایشی است و به خاطر اون باید همه جوره همه چیز رو امتحان کنم (کارگردانی ـ بازیگری ـ نویسندگی ـ نمایش عروسکی ـ طراحی صحنه ـ طراحی لباس ـ گریم ـ برم تو دل جامعه و مردم رو بشناسم و کلی کارای هیجان انگیز دیگه) ولی بین همش فقط نوشتنو عشقه.