خانه انجمن دلخوری هات رو برطرف کن !
٩٩٠
١٠٩
k_shamshiri

دلخوری هات رو برطرف کن !

دلخوری هات رو برطرف کن !

حتما تا حالا برای همه پیش آمده که از کسی دلخور شده باشن یا به اصطلاح کم توقعی شده باشه که دلایلش میتونه : عدم شناخت طرفین از هم باشه، حساسیت یا زود رنجی باشه، و یا اینکه کلا همش یک سو تفاهم بزرگ باشه! 

حالا سوال من اینه : تا حالا به این فکر کردید که برید بشینید جلو روش و صاف و ساده و صادقانه حل کنید؟ پیامک و ایمیل و نامه و ... رو ولش کنید. عرضم اینه که چرا نمی رید رو در رو ذهنیتتون رو درست کنید. شاید اصلا برداشت شما کاملا صحیح باشه و اشتباه نکرده باشید. 

هیچ میدونستید چقدر لغات باعث سوتفاهم میشن؟ 

میدونستید چشمها هیچوقت دروغ نمیگن؟میدونستید آدمها بخاطر تعارفات، ملاحظات یا شاید آداب اجتماعی خیلی وقتها بهترین دوستان و بهترین لحظات عمرشون رو هدر می دن؟

چقدر با خودتون روراست هستید؟چقدر شجاعت دارید؟

٩٣/١٠/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/٠٧
١
٠
چقدر مطلبی که گذاشتین خوب بود آقای شمشیری خخخخ انصافا انتظار دارین اینو بخونیم بعد جواب بدیم؟؟؟ :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
مرسی سمیرا بانو! نخیر انصافا چنین انتظاری ندارم! اون مطلب برام اولویت داره. بفرمایید اول اونجا پذیرایی بشید بعدش تشریف بیارید اینجا .... آی بچه! بدو یه قهوه با کیک شکلاتی بیار واسه این خانوم! تازه تشریف آوردن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
و از همه دوستان بازدید کننده نازنین هم دعوت میکنم در صفحه اول سایت (یا بخش پربیننده ترین ها) از آخرین دست نوشته ام بازدید کنن. باعث افتخاره ببینم واکنش ها چطورند. مرسی.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/٠٧
١
٠
همین ماه پیش با یه نفر از آشنایان سو تفاهمی ایجاد شد که دیدم هر کار میکنم با پیامک و ایمیل درست نمیشه/پس رو در رو رفتم پیشش و سنگامو باهاش وا کندم و شفاف سازی کردم آخرشم روی همو بوسیدیم و اون متوجه شد که در اشتباه بوده...(روراستم و شجاعت این کارو دارم)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
عالیه. در مورد شما دقیقا همین حدس رو میزدم. خیلی خوبه اینطور.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
ضمنا خوشحال میشم از مطلبم هم در صفحه اول بازدید کنید.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
سلام:من یا از کسی ناراحت نشدم واگر شدم به یک ساعت نرسیده که صحبت کردم و این را ازکودکان یادگرفتم وبرام عادت شده ونمیتوانم کنار بگذارم.طوری که اصلا کینه کسی را به دل ندارم.متشکرم از شما.ضمنا اینکه مستقیم با طرف مشکل را حل کنیم از خیلی از مسائل جلوگیری میکندوبهترین کار ممکن است.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
دقیقا همینطوره... از بزرگمردی مثل شما جز این هم توقع نمیره. ممنونم از تشریف فرمایی.
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من خیلی با این حرفتون موافقم آقاق حسنی ،باید به نظرم صداقت و احساسات رو از کودکان یاد بگیریم که خیلی صیح حرفشون رو میزنند ،اما ما به جای اینکار بیشتر اوقات بچه ها ر هم مجبور میکنم احساساتشون رو بیان نکنند و هیچی نگن
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
آفرین خانوم اسدزاده. بله متاسفانه کودکان رو وادار میکنیم وارد دنیای آلوده ما بشن... .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام: از هردم عزیز متشکرم.درسته متأسفانه اولین چیزی که به کودکانمان می آموزیم درروغ است درخانه ایم میگوئیم بگو نیست این دروغ ساده آغازگر است برای خیلی ازکارهای دیگر.یا بدگوئی از دیگران در حضور کودک و خیلی چیزهای دیگر که از حوصلۀ بحث خارج است.ممنونم از مطلب عالی شما.زنده باشید.
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
فعلا از کسی جز مامانم ناراحت نیستم... با اونم که نمیشه حرف زد.. حرف حرف خودشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اشکال نداره... مامان ها حسابشون جداست. نذارید طولانی بشه. بعدها حسرت حتی یک دقیقه اش رو خواهید خورد... / خوشحال میشم به مطلب جدیدم در صفحه اول سایت هم تشریف ببرید و نظر بدید.
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/١٠/٠٧
١
٠
کلا حساب مامان ها با کل دنیا جدا است :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
جریان شما مثه متنی هست که چند روز پیش پشت یه پیکان جوانان خوندم ! "مو مُخام ، او مِخه ، باباش نِمِخه !!!!!!!" حالا شما باید بگی "مو مُخام ، او مِخه ، مامانّم نِمِخه"
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من نمیتونم مشکلمو رو در رو عنوان کنم نه اینکه شجاعتشو نداشته باشم نه! چون زود بغضم میگیره حرفمو منظورمو نمیتونم بگم بیشتر اعصابم به هم میریزه برا همین اکثر اوقات سکوت میکنم...بعضی آدما هم خودشونو به نفهمی میزنن ینی خودتم بکشی نمیتونی بهشون بفهمونی که کارشون اشتباهه حرف حرفه خودشونه متاسفانه که من سعی میکنم رابطمو با اینجور افراد کم کنم...ولی برا افراد نزدیک خانوادم مینویسم...الان من و همسرم یه دفتر مشترک داریم که هم خوشحالیامونو خوشی هامونو توش مینویسیم هم ناراحتیامونو و یه نتیجه گیری مختصر هم از نوشته هامون میکنیم و دیگه مشکلی برامون پیش نمیاد :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
چقدر خوب! ما هم اوایل از اون دفترها داشتیم ولی بعدا دیگه جواب نداد!!! خخخ! ولی خیلی روش خوبیه. ممنون که تشریف اوردید. بقول بانو دنیادیده: کلیک رنجه فرمودید.
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
این کار اولش برام سخت بود اما بعد دانشجو شدنم ارادم قوی تر شد. الان دیگه میتونم بگم و رودربایستی رو کنار میذارم. خیلی خوبه اعتماد به نفس داشته باشی و بتونی روبه رو شی. حس خوبی داره
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
ممنونم. بله واقعا اگر بتونیم عالیه. باید قدر لحظات رو بدونیم، برگشت ناپذیرن.
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
یکم سخته رو در رو :/ ولی خیلی بهتر هم هست این رودرو :/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
یک کم که نه! خیلی هم سخته! ولی خیلی خیلی بهتره.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من همیشـــــــــــــــــــــــه رودررو صوبت میکنم والبته اعتراف میکنم جلو خودمو نمیتونم نگه دارم و ی مقدار خیلی کم(خخخ)لحنم تنده..اخر مشکلات برطرف میشه:))من اصن رودروایسی ندارم ک البته بعضی اوقات بده بنظرم..دسته خودم نیس:/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اشکال نداره، هرچقدر هم بنظرتون بد بیاد بهتر از اینه که کدورت ها ریشه دار بشن. اخلاق بسیار خوبی دارید. پیشنهاد میکنم ادامه بدید.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
:)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
با اینکه رو در حر ف زد تا شاید خیلی از سو تفاهم ها از بین بره خیلی موافقم اما گاهی طرف مقابل سعی در پنها کاری و رودر رو نشدن داره و اینجا یکم مشکل سخت تر و پیچیده میشه به نظرم :0
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
برای اونطور دوستان هم راه حل هایی وجود داره. سعی کنید "رگِ خواب" شون رو پیدا کنید و به روش خودشون حل کنید. هر کسی یک زبانِ منحصربفردی داره. و بنابراین یک روشِ منحصربفرد لازمه تا بهش نزدیک بشید.
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/٠٧
١
٠
موضوع بسیار خوب والبته مهمی رو مطرح کردید دوست عزیز. بله حق با شماست، بسیار پیش آمده که به دلایل مختلف دلخوری، ناراحتی، کدورت و ... برای من پیش آمده ست. تا جایی که توانسته ام سعی کرده ام اولین قدم را برای رفع آن من بردارم. ( هر چند بی اغراق خدمتتون عرض کنم، همیشه اولین قدم را برداشته ام ). چه بسیار مواردی بوده که سریع حل شده و رابطه ی بسیار صمیمی تری نیز برقرار شده. مواردی هم بوده که بسیار طول کشیده، و با وجود تماس ها و صحبت ها و ... مساله بالاخره حل شده است. لیک شدیدا، عمیقا و قلبا اعتقادم بر این است که >>خوبی<< همیشه جواب میدهد. هر چند شاید دیر ، ولی جواب میدهد. این خوبی هم در رفتار هست، هم در گفتار، هم در نگاه، هم در احساس، هم در نیت، هم در ... و این خوبی ملزوماتی هم نیاز دارد تا ما را زودتر به نتیجه ی مطلوب برساند و آن گذشت، مهربانی، دلپاکی، ... و عشق است. ایمان دارم که خوبی همیشه جواب میدهد، میگویید نه، امتحان کنید...!!! موفق باشید و برقرار و بر دوام. امیر بهزادپور به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خیلی لطف دارید مهمانِ جدیدِ نازنینِ سایت. بله با شما موافقم. مهربانی داروی ازلی و ابدیِ همه دردهای بشریته. خیلی خوشحالم از حضور شما عزیزان اینجا و در کنارم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
١
٠
چشم فقط شما این عکس و نگاه کنیدو دلخوریا رو بر طرف کنید خخخ // http://s5.picofile.com/file/8160121676/_.jpg
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خدا بگم چیکار کنه شماروووووووووووو! میگم چرا چند روزه حسابام کسری داره!!! بگیریدش یک هکر اینجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت! (نکنید اینکار ها رو. خدا نکرده اگر بهر دلیلی اتفاق بدی بیفته اولین نفر شما در مظان اتهام هستید.)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
مممممنننننننن؟؟؟ خخخ نه بابا این که ی روش خیلی سادس خخخ بعدشم من در راه های خوب استفاده میکنم خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
پس لطفا برای شادی زن و بچه من که خیلی هم ثواب داره، دو سه هزار میلیارد جابجا کن بده بیاد اینطرف! فقط آروم کسی نفهمه ها! (آیکن سوت زدن و طبیعی وانمود کردنِ یک فاجعه!)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
واااااااااای من کی امتیازم رسید به 25 هزآآآآر :)))))))))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
تیکه میندازین؟ :(((((( دلم شیکست!
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من هیچ وقت ازدست کسی ناراحت نمیشممممممممممممم ونمیزارمم کسیم ازدستم ناراحت بشه به همین راحتییییییییی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من هم تمام عمرم همین بوده سعی ام.... کاش باز هم توانش رو داشته باشم... .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
ضمنا زودتر از اینها منتظر تشریف فرمایی شما بودم خانووووووووووووم! کامنت 28 ام باید باشید آیا؟ این درسته؟ مگر چند نفر اعضای ثابت و فعال داریم در سایت؟ توقعم اینه قبل از نفر پنجم ششم باشید. در عین حال خیلی ممنونم از حضورتون. (به مطلب صفحه دوم سایتم هم نرفتید! اونجا هم غیبت تون محسوسه با اون حروف کشیدههههههههههه!!)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
عذر میخوام اونجا تشریف برده بودید. از بس هی رفتم اونجا هی اومدم انجمن قاطی کردم! ممنونم. ببخشید.
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
ببخشیدجناب شمشیری یک خورده سرم شلوغترازحدمعمول شده چشم ازاین به بعدزودترمیاممممممممممممممممم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خواهش میکنم. درک میکنم خانوم. راحت باشید. ببخشید جسارتم رو.
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خواهش جناب شمشیرییییییی من این سایتودوست دارم چون همه دوستان به فکرمن اگه یک روزنباشم احساس میشممممممممممممممم چه اعتمادبه نفسیییییییییی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
دلخوری هارو که نمیشه پیامکی یا با ایمیلو پیغام وپسغام رفع ورجوع کرد....فقط صحبت رو در رو....من که الحمدالله دلخوری از کسی ندارم... حواسمم به دورو بریامو اونایی که دوسشون دارم (سخت) هست....یه مورد از دوستان دانشگاه هستن که خیلی به من کم لطفی کردن و ناراحتم ازشون، متاسفانه اجازه هیچ توضیحی رو هم بهشون نمیدم... به غیر اون همه چی آرومــــــــه (^_^) من خیلـــــــــی خوشبختم :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
پیشنهاد و خواهش میکنم اجازه توضیح بدید، شاید قابل حل باشه. ممنونم از حضورتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
مرسی از پیشنهادتون.... ولی جای هیچ توضیحی نیست....اگه یه چیز تو دنیا باشه که من هرگز نبخشمش اون نارفیقیه :/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
از یه دنیادیده این حرف بعیده. "نبخشیدن" گناه کبیره است (نه از اون لحاظ فقهی؛ از لحاظ اخلاقی). بیشتر فکر کنید... خودتون آرامش بیشتری خواهید داشت.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
میدونین چقد سخته :(
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اینم خوب در اومد فقط ی تیکه هایی از عکسو برش دادم خخ /// http://s5.picofile.com/file/8160155184/Untitled_1.jpg
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
آهان! روی عکس کار میکنی؟!!! فکر کردم توی نرم افزار طراحیِ خودِ سایته! عجب بی سوادی ام من! خخخ!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ! نه بابا ! طفلکی رو نگیریدش! ولش کنید بی گناهه! فتوشاپ کاره بچه ام!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من هميشه بين دوستام به رك بودن معروف بودم!!!اگه از كسي دلخور بودم يا مثلا احساس كردم يه حرفيه بد برداشت كردم ميرم فيس تو فيس از طرف ميپرسم منظورش چي بوده؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
چقدر خوبه این خصوصیاتِ اینطوری. دیگه دلخوری ای نمی مونه.
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
اوهوم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
هاع؟ خخخ بابا این ی روش خیلی خیلی سادس ها خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
برای شما ساده است! منکه سر در نمیارم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
نه اتفاقا من دست به فتوشاپم اصلا خوب نیس توی خود سایت کار میکنم میتونم ی کاری کنم که مثلا امتیازم بشه 999999 و ثابت بمونه ولی خب حدف اکانت میدونید چیه؟ خخ ما جیمو دوس داریم بهش احترام میزایم خخخ/ من فقط از صفحه سایت ک تعغیرش دادم عکس میگیرم و بعد فوری با یه رفرش سایتو به حالت قبلی در میارم همین / هکر ک نیستم من بابا خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
جاالبه... چون اطلاعات نرم افزاریم در حد صفره، اصلا نمی فهمم چطور ممکنه!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
نکن اینکارو پسرررررررررررررررررر نکن نکن نکن!!!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
کار بدی نیست که / در حد همون شوخیه دیگه خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خانوم دنیا دیده امتیازتون چقدره؟؟ خخخ /// http://s5.picofile.com/file/8160163784/Untied_1.jpg
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
تا این لحظـــــــــــــه بیست وپنج هزار ودویستو نودو پنج تا :) چطــــــــور؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
امتیازتون 25 هزار نیستا خخخ // http://s5.picofile.com/file/8160163784/Untied_1.jpg
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آره خوب 25295 تا ست.... چرا هی اینو میگین.... من حسابم پاکه پاکه...امتیازام از شیر مادر هم حلال تره :)))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
این لینک عکسو ببینید میفهمید خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
منکه چیزی نمیبینم (ه_ه)
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من قبل از اینکه از کسی دلخور بشم خودمو میزارم جای طرف مقابل اگه من جای اون بودم چیکار می کردم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آفرین. دقیقا بهترین کار همینه همیشه. برای درک بهتر کمک میکنه.
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من کلا تو همچین مخمصه ای نمیفتم چون وحشتناک آدم رکی هستم . :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
چ خوب
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
منم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
این که خیلی خوبه، چرا از کلمه "وحشتناک" استفاده کردید؟ خیلی هم عالیه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
ممنون از حضورتون عاطفه خانوم. خوشحالم که همچین دوستان رکی دارم اینجا.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
آقای شمشیری رک بودن یه جاهایی وحشتناکه. مثلا وقتی مامانم از یه روسری خوشش میاد و سرش میکنه بعد میپرسه قشنگه ؟ منم خیلی رک میگم نه بهت نمیاد :| البته صداقت خیلی مهمه ولی خب دیگه اینم یه جورشه که وحشتناک میشه . البته مثال های متعددی میتونم بزنم خواستین تعارف نکنید بگم :')) تشکر از انجمن خوبتون.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١١
٠
٠
می فهمم... معتقدم اشکالی نداره، دیگران هستند که باید خودشون رو با شما تطبیق بدن. و با مرور زمان عادت میکنن، در عوضش یقین دارن که وقتی میگید خوبه یعنی واقعا خوبه و تعارفی در کار نیست./ من خودم تا حدود زیادی تعارفی هستم برای همین این انجمن رو گذاشتم. من شخصا این اشکال رو دارم.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
خب تعارفی بودن خوب نیست. یه جاهایی به آدم آسیب میزنه. بعد مدتی رک بودن همه میفهمن شرایط رفتاریتون چطوریه و ناراحتی به وجود نمیاد ولی تعارف به نظزم یه جورایی شبیه دروغ گفتنه. کلا آقای شمشیری یه جوری شده که اینقدر به حرفم ایمان دارن وقتی نظر میدم که تقریبا همه با اعتماد میان سراغم و هر نظری بدم واقعا میپذیرن. در مورد رفتار فقط با یه نفر میشه تعارف داشت اونم همسره. یه جاهایی واقعا باید امید داد تا طرف مقابل پیشرفت کنه و احساس کنه یه همدل کنارشه. ولی زمانی که قراره نظرمون در مورد مطلبی باشه که همسر قراره با جامعه روبرو بشه بهتره صداقت رو حفظ کنیم و بازبونی خوش و طی مقدمه سازی نظر واقعیمون رو بگیم. ممنون از انجمن خوبتون.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
نه چرا دروغ بگم همچین کاری نمیکنم میریزم تو خودم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خیلی کارو سخت میکنین واسه خودتون... ممنون از حضور.
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٧
٣
٠
یکی از بهترین دیدگاه ها همینه که گفتین کلمات سرمنشاء سوء تفاهم هاست. درود بر شما من کاملا با روراست صحبت کردن به واقع در مواقع حساس مثل از هم پاشیدن یک دوستیِ ارزشمند موافقم. من و دوستم سر یک قضیه داشتیم با هم دشمن میشدیم. اما بعد از کشمکش های زیاد اس ام اسی که بینمون رد و بدل شد گفت بریم بیرون باهم صحبت کنیم. رفتیم همین پارک بانوان ملت. اونجا حرف زدیم و زدیم و زدیم! تا اینکه دلخوریمون از هم برطرف شد. دیدیم اگه یه سری چیزا اتفاق افتاده باعثش چی بوده. و این روراست بودن هم واقعا چقدر در شرایط استراتژیک(!) میتونه تعیین کننده باشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
آفرین. چه کار خوبی کردید. همیشه این تئوری "ملاقاتِ رو در رو" جواب میده.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
نمیگم بهش.البته اگر سوتفاهم خیلی مهم باشه برام، میرم بهش میگم.البته اگه سرکلاس باشیم مجبورم رو برگه با دوستم بحرفم. ولی تجربه کردم رودر رو بهتر کدورت ها یا سوتفاهم ها رفع میشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
هیچ روشی جایگزین مناسبی برای رو در رو حرف زدن نمیشه... بقیه روش ها خیلی خیلی کارامد باشند ادامه کینه توزی رو متوقف میکنند، برطرف کننده نیستند.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
اولش با پیامک بعدش سرمیز مذاکره :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خخخ! میز مذاکره یا نیمکت مذاکره اش فرقی نداره بنظرم! مهم خودِ مذاکره است. بشرطیکه طرفین صادقانه حرفاشون رو بزنن. ممنون از حضورتون، سپاس.
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
گرچه چن بار تاحالا اینکارو کردم ..حس سبک شدن و از بین رفتن کدورتا و...رو تجربه کردم ...اما مطمئنم همش اتفاقی بوده یا عامل دیگه ای باعثش شده و هنوز واقعا خودم جرعتشو ندارم ..امیدوارم یه روز پیداش کنم چون مطمئنم بهترین راهه.. ممنونم..
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
دقیقا نکته اش همینجاست، یک اتفاق خیلی ساده نمیذاره اونطور که باید و شاید درست ببینیم حوادث رو. اصلا پیچیده نیست فقط کافیه طرفین صادق باشند. ممنونم از حضورتون.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام ... هر وقت با كسي به مشكلي ميخورم تا از دلش در نياورم آروم نمينشينم و اگر در خانواده‌ام موردي پيش بياد كه بين دو نفر به مشكلي خورده اند واقعا تا وقتي بين آنها كدورت وجود دارد عذاب مي‌كشم .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
خیلی عالیه... از خوش قلبِ بزرگ منشی مثل شما توقعی هم جز این نمیره رفیق!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
سلام ... خيلي سعي ميكنم اينگونه كه فرموديد عمل كنم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٨
٠
٠
من تا حالا شده از کسی دلخور باشم و راستش شجاعت نداشتم و برای صاف کردنش دروغ گفتم....فعلا که کسی نفهمیده....شمام به کسی نگین.....خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
همین صداقت شما دقیقا نشون میده چه قلب بزرگی دارید. تمرین کنید به اون شجاعته هم میرسید. مطمئنم میرسید. از واکنش ها (و تمسخرها و تحقیرها) ی احتمالی نترسید.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من اصن با خودم رو راست نیستم،در حقیقت حس میکنم همه با چشم تحقیر نگام میکن(به خاطر سنم)حتی چند باری بهم گفتم اصن چرا اومدی نظر گذاشتی ورود زیر18ممنوع!من آدمیم که زود بهم بر میخوره!و حس کردم برای جلوه ی درست تر دروغ بگم.....مگه کی میفهمه،که الان من خواهرمم یا خودم؟؟؟؟سعیمو کردم دروغ نگم و برای همین به رویا گفتم رو درساش تمرکز بکنه و بزاره من پروفایلشو بگیرم و ببینم که چی میشه بچه ها منو همین جوری میخوان یا نه؟بیشتریا که خوب کنار اومدن مثل خودتون جناب آقای شمشیری.
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
شما نگی کلا ما از رو دست خط و املا جملات میفهمیم کدوم یکی هستی ، اصلی یا فرعی !!!!!!!!!!!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خواهش میکنم. عقل و درک و شعور اصلا و ابدا به سن و سال نیست. مصداق دارم پزشکی که سرِ یک جای پارک چاقو میکشه و دعوا و خون ریزی، کارگرِ ساده ی زحمتکشی که نوبتِ ویزیتِ دکترِ بچه ی مریضش رو میده به نفرِ پشتِ سری چون فکر میکنه بچه اون تبش شدیدتره. شما هر دو خواهر عالی هستید چون خانواده عالی ای دارید و با تربیتی صحیح بزرگ شدید. نکته ای که متاسفانه نسل جدید ازش غافل هستند. و تبعات وحشتناکی خواهد داشت در آینده.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آقای مهزیار نازنین! از روی املاء نمیشه قضاوت کرد... اصلا نمیشه. همونطور که "املا" ی شما حمزه نداشت و من نباید هرگز فکر کنم که بقدر کافی بزرگ و عاقل نیستید. انصاف رفیق! انصاف!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
جناب شمشیری عزیز ،شما فکر کنم در جریان نیستید ، کاربر مورد نظرم چون زیاد پای کامنتای من نظر میذاشت و من هم همینطور ، از طرز نوشتنشون من میفهمم که خودشون هستن یا خواهرشون . پس ابتدا در جریان قرار بگیرید بعد موضع تند بگیرید . کلا چون بزرگتر هستید و احترامتان واجب ، بنای پاسخ به دیگر عرایض شمارو هم ندارم .
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
علی آقا:بهتره بگم هیچی دقیقا هیچی نمیدونین..........من اگه بخام میتونم درست بنویسم پس جبهه نگیر.....اگه میخان فردا امتحانم کنین ها؟؟؟؟من آمادم......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آقای شمشیری فردا منتظر باشین.مرسی از نظراتون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:)میخاین کاری بشه که نفهمین؟؟؟؟؟؟؟من هستم.
s_m
s_m
٩٣/١٠/١١
٠
٠
دعوا نکنید . دوست باشید باهم :| حالا چرا تینقدر زود بهت برمیخوره خانم خانما ؟ واست خیلی مهم نباشه بقیه چی میگن چون هرکاری کنی خلاصه یه چیزی میگن. موفق باشی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
oooooooo خخخخخ گفتم که من زود جبهه میگیرم گفتم یکم حرف زده باشم قبل از اینکه با دلایل علی آقا ترکیده بچم.
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من از دست کسی دلخور نمیشم ! فقط نظرم در موردشون عوض میشه.... اگه طرف واسم مهم باشه حتما رودرو صحبت میکنم....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چه خوب. پاسخ کاملی بود. مرسی از حضورتون.
maede
maede
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیلی وقتا پیش میاد از کسی دلخورم اما نمیتونم حرف دلمو بهش بگم،دلم میخواد زمان ماجرارو حل کنه و من دیگه راجع به اون موضوع با طرفم وارد بحث نشم!خیلی وقتا میگم الان اینو میگم اونو میگم ولی وقتی موقعش بشه و با طرفم روبه رو بشم نمیتونم حرفی بزنم و این خیلی خودمو آزار میده چون حرفای زیادی تو دلم میمونه و احساس های زیادی ابراز نمیشه.... :(
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بخاطرِ گذرِ عمر و قدرشناسی از زمان هم که شده نباید اجازه بدیم کهنه بشن کدورت ها.. این نظر شخصی منه. ممنونم از حضورتون.
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
به نظر من ممکنه خیلی ها آمادگی صحبت رو در رو ، رو نداشته باشن..گذشت زمان خیلی چیزها رو درست میکنه...البته اگه خود هر دو طرف بخوان که همه چی درست شه .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بله گاهی اوقات همینطوره که شما فرمودید... کاریش نمیشه کرد.. ممنون از حضورتون.
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
رو در رو ؟! راستش من معمولا همون لحظه که کسی دلخور می شه باهاش صحبت می کنم . نمیذارم برای بعد . :) پیامک و ایمیل و نامه رو برای رفع دلخوری استفاده نمی کنم اصلا . چون سوءتفاهم میاره و صد البته توقع ها رو زیاد می کنه به نظرم . :) معمولا همین رو در رو صحبت کردن سر چند دقیقه نتیجه می ده . :) ممنون از شما :)
f_naderi
f_naderi
٩٣/١١/١٣
٠
٠
آقای شمشیری من رشتم علوم ارتباطات گرایش روابط عمومیه.ارتباطات چهره به چهره خیلی جواب میده و من اینو خوب میدونم اصن جزو درسامونه خب.من کتابی بنام اصول روابط عمومی رو پاس کدم اما گاهی خواستم با بعضی از آدما که صحبت کنم طوری حالت دفاعی میگیرن و عصبانی میشن و نمیذارن حرف بزنم که اصن پشیمون میشم. چندبار تونستم با پیامک دلخوری بین خودم و دوستام رو رفع کنم بهتر از ارتباط چهره به چهره بود.