خانه انجمن ناامیدی رو سنگ قلاب کن!
٥٩٠
٧٠
ayshem_sh

ناامیدی رو سنگ قلاب کن!

ناامیدی رو سنگ قلاب کن!

بهترین کار در لحظه ی یاس و ناامیدی چیست؟

شما چگونه این لحظات را سپری می کنید ؟

٩٣/١٠/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٠/٠٤
١
٠
می نویسم...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
من معمولا در خلوتم گریه میکنم و سبک میشم و بلافاصله بعدش می نویسم. خیلی وقتها هم همزمان با گریه می نویسم! کاملا جدی گفتم! چرا اینطوری نگاه میکنید!؟
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
تو زمانی ک در ناامیدی ب سر میبرمو نارحتم سعی میکنم دیگرانو خوشحالو شاد و خندان کنم...زیاد دوست ندارم کسی نارحتیمو بفهمه...ی جورایی وقتی دیگرانو شاد میکنم هم کسی متوجه حالم نمیشه همم ی سیستم دفاعی در مقابل نابود شدن از نا امیدی...ممنون
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ما در انگونه لحظات به مونگول بازي رو مي آوريم و شادي هاي غير متعارف انجام ميدهيم.....100 در 100 جواب ميده
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نچ نچ نچ گشت ارشادو خبر کنم؟
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ادم اگه توکلش به خدا باشه نا امید و مایوس نمیشه.من یه بیخیال میگمو کاملا فراموشش میکنم
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
صد در صد بعضی چیزارو نمیشه زا بی‌خیال گفتن ازش گذشت...ممکنه پای آیندت در مینو باشه
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
١
٠
مستر محمد امین خب پای آیندتونو از در مینو در بیارین!:دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
میون-________-
ghazale
ghazale
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
وانیا خخخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بستگی داره.بعضی موقع ها باید فقط بین خودم وخدا گریه کنم.بعضی موقع ها دست به قلم میشم و مینویسم و خودمو غرق در انتخاب کلمات میکنم و ناگفته ها رو به کاغذ میسپارم. در بد ترین شرایط هم بعضی موقع ها نماز میخوانم و زیارت عاشورا و دعای توسل میخونم. بستگی داره به شرایط حالم.بعضی موقع ها هم بیرون میرم تا پیاده روی کنم و مغازه ها و پاساژ ها رو نگاه میکنم
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خداوند این پاساژها و مغازه هارو از خانوما نگیره:)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نچ نچ فقط قدم زدن نه خرید
faride
faride
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
تو اتاقم گریه میکنم و با خدا حرف میزنم! بعد حسابی آروم میشم...
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نمیشه زیستی آروم شی یا مثلا شیمیایی یا فیزیکی؟ خخخ
Vania
Vania
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بهترین کار اینست که با یاس و نامیدیمان کنار آمده منطقی باهاش صحبت کنیم بگیم ببین یأس جان دست از سر من وردار برو پی کارت..اگرم قبول نکرد دیگه چاره ای نیست برخورد جدی می کنیم باهاش خودش پاشه بره
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
فیزیکی؟؟:||
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
برخورد فیزیکی کنی ممکنه شکایت کنه و مجبور شی دیه بدی !
e_najm
e_najm
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
لبخند فقط وفقط لبخند و امید ب خدا:)
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
لبخد زدن
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نمیتونین...میتونین؟؟ایشالا ک بتونین
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
یاس و نا امیدی چیه :دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خانندن دیگه نمیشناسین؟؟؟خخخ
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
نههههه اشتباه کردین اینا تو رئال بازی می کنن (خخخ) :دییی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
یا مینویسم یا خط خطی میکنم!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
این جور موقع هامیرم تو خودم دیگه کاری به کار کسی و چیزی ندارم تا خودمو پیدا کنم یا هم میرم بامامانم مشورت میکنم و دل داریم میدن همین!
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
به سختی میگذرونم این لحظات رو خخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
حالا این خخخخ برای چی بود ؟؟؟رفتم مصاحبتونو خوندم جالب بید ..کیک ساندیسم ندادید خخخخ کار خوبی کردید
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خخخ پریا خوچم میاد خیلیییییی زود روزنامه ها رو میخونی....خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
یه هفته تاخیر دارین ،چیزی نیس،
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خخخ تازه یکی از بچه ها زنگ زد گفت که اقا میلاد مصاحبه کرده خخخخخ ..
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
شما چه جور جیمی هستین که جیم کاغذی رو نمیخونین ،نوچ نوچ خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
خخخ پری خدا خیرم بده
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نا امیدیییییییی؟؟؟ خو میشینم اینقدر میفکرم ک مخم سوت بکشه یک قطره اشک میریزم پامشم میرم بیرون هی اطرافو نگا میکنم هی میگم:آه هیییییی وای اوه چی؟چرا من؟آخه.وای! مورد داشتم نشستم کاغذو و خودکارو گرفتم تا ته ورقه ی آچار برای خودم نوشتمو درد و دل کردم.......همچی آدمی اینجاس بعلهههههههه
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
میرم دوش و زیر دوش گریه میکنم و بعدش میام یه دل سیر غذا میخورم و بعدم میرم سریال میبینم و میخوابم :|
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
من یه کاغذ کوچیک میذارم جلوم و اهنگ گوش میدم ؛بعد هر کلمه ای رو که خواننده میگه و جالبه رو مینویسم تا اینکه کاغذ منفجر بشه....بعد میخونمش چیزای جالبی توش پیدا میشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
بهترین کار توکله .... من بعد از اون میرم سراغ تابلوی کائناتم (^_^)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
خیلی وقته میخوام تابلوی کائنات داشته باشم؛ امروز و فردا کردم و نشده! میدونم جواب میده و بهش ایمان دارم. یادآوری خوبی کردید... مرسی.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
تابلوئه کائنات چیه؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
یک کارِ نمادینه برای رسیدن به آرزوهای به ظاهر دور از دسترس. یک قاب یا فریم یا چهارچوبی چیزی میچسبونیم روی دیوار و مثلا "بی ام و" فلان مدل میخواهیم دقیقا عکس همون رو میچسبونیم روش که مدام جلو چشممون باشه و بهش فکر کنیم تا بدستش بیاریم. از لحاظ علمی توضیحش میشه این که تک تکِ سلول های ذهن مون رو بسیج و همسو و همگام میکنیم برای رسیدن به خواسته مون. که البته میتونه مادی یا معنوی باشه. معنوی ها رو مثلا روی یک تیکه کاغذ با خط خودمون می نویسیم: دروغ نمیگم. و می چسبونیم روش. که مدام با خیره شدن و نگاه کردن های گاه و بیگاه حواسمون باشه. اینطوری انرژی های درونی مون رو متمرکز میکنیم برای رسیدن به اون خواسته. شاید در وهله اول خنده دار بنظر بیاد اما من شخصا معتقدم از لحاظ علمی کاملا توضیح داره.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
این تابلو در حقیقت جلوه و تبلورِ خواسته های ماست که از خداوند بزرگ میخواهیم بهمون بده. اون توکله خیلی مهمه.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
دقیقا :))))))))) این تابلو کائنات منه http://up6.ir/5pxy البته چون سوژه عکاسیم بود برگه های خالی چسبوندم... الان پر از آرزو ها واهداف و جملات انگیزشی :)))))))))) خیلی دوسش دارم (^_^)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
وااااااااااااای من عینک واجبم خخخخخخخخخ دنیا دیده فک کردم نوشتی تو کله با خودم گفتم بدبخ اونی که دم دستت باشه خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٤
١
٠
خب من میرم زیر پتو..فکر میکنم و بعدش میخابم:|......
Negar_s
Negar_s
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ايولااا
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
سلام ... خدا را شكر كه هيچگاه به درجه «یاس و ناامیدی» نرسيده‌ام
Negar_s
Negar_s
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
يكي رو پيدا ميكنم كتك ميزنمش:|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
اوه چی خشن!
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ممنونم از دوستانی که به سوالم پاسخ دادن. سپاس فراوان:)
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
فقط گریه خیلی خوبه کافیه دلم بگیره انقدگریه میکنم تواتاقم تااروم میشم خیلی سبک میشم:(
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
شعر می خونم....:)...البته بهتره که کسی دور و برم نباشه....خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
ینی ایکی ثانیه عکس پروفایلو عوض کردین تاااااااااااا الان خخخ بیخیال بچه های جیم بچه های خوبین
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
دوستان شما خیلیاتون ناامیدی رو با ناراحتی قاطی کردین:///
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
اشکال نداره بزار حرف دلشون بزنن :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
گاهی نوشتن / گاهی غرغر کردن به خودمو دیگران سر چیزای الکی / گاهی هم........نمیدونم
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
خداییس تا حالا ناامید نشدم..چون همیشه پشتم به خدا گرم بوده و هست:) مشکلات بوده ،غم و غصه بوده ،شکست بوده ..ناراحت شدم گاهی هم افسرده ..ولی خب با یکم گریه کردن و توکل به خودش اروم شدم .. ولی ناامید نشدم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٥
١
٠
سلام: بهترین کار ممکن حرم حضرت رضا(ع)است که آنجاهرچی دلت بخواد میتونی دلتو خالی کنی.در شهرستانها هم امام زاده ها.متشکرم
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
من هیچ وقت ناامیدنمیشممممممممممممممم اگرم یک زمانی زورش زیادباشهههههههههههه میشینمو قران باترجمه میخونمممممممممممم کلی امیدپیدامیکنم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/١٠/٠٥
٠
٠
هر وقت از انجام كاري نا اميد ميشم به گذشتم فكر ميكنم و اميد وار ميشم و ميفهمم كه اين كارهم مثل كاراي ديگه شدنيه شايد دير تر انجام بشه ولي بالاخره انجام ميشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
هروقت احساس میکنم دیگه تمووووووومه و کاری از دستم بر نمیاد میسپرم خودمو به خدا. هرجور خودش صلاح میدونه حتما بهترین راهه. البته من وقتی به اینجا میرسم که تماااااااااااااااااااااااااامه تلاشمو کردم و راهای ممکن رو رفتم و به در بسته خوردم
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
یه تشکر دیگه از همه دوستانی که تو انجمن شرکت کردن :)))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
من که کلا توی یاس و نا امیدی قلت می زنم
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
چه بـــــــــد :(((((