خانه انجمن خود درگیری ذهنت چیه؟
٨١٥
٧٠
م-نص

خود درگیری ذهنت چیه؟

خود درگیری ذهنت چیه؟

تا به حال ذهنتون درگیر سوالای کوچک و بزرگ شده ؟ 

مثلا یک سوالی که ذهنمو درگیر کرده،شله که 80 درصدش گوشته پس چرا وقتی می خوان قیمه بکشن همه می گن از قسمتهای پر گوشت قیمه براشون بکشن؟

درگیری های ذهنیتونو بگین؟ 

٩٣/٠٩/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
من هیچ درگیری ذهنی ندارممممممممم هیچییییییییی جزثبت نام درجیممممممممم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
یکبار دیگر باحوصله ثبت نام کنید شاید شد
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
به هیچ وجه دیگه حاضرنیستم امتحان کنممممممممم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
راه حلش اینکه بدین یکی دیگه با یه سیستم و مرورگر دیگه براتون ثبت نام کنه بعد رمزشو بهتون بده و شما رمزشو تغییر بدین/همین
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
٢
٠
خخخخ. درگیری ذهنیتون خیلی باحاله. ولی من تاحالا همچن چیزی نشنیده بودم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٢٥
٣
٠
خخخخخخخخ راست میگه درگیری ذهنیتون خیلی باحاله اقای م نص ^_^
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
وقتی کوچک بودم درگیری ذهنیم این بود که اول مرغ بود یا تخم مرغ......دیدم جوابشو پیدا نمیکنم بی خیالش شدم
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
یکم به خودتون فشار میاوردین جوابشو پیدا میکردین
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
شما از یک بچه دبستانی چه انتظاراتی دارینا !؟ من مشقامو به زور مینوشم خخ
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
سلام ... بنده جواب این سوال رو توی یکی از مطالبم که برای جیم فرستادم دادم ... http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=23&id=12210
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
نص قیمه ی شله فرق داره همش لپه است ،،، توش گوشت نداره ... مگر جا خانه شما ایجوری باشه که باید تعجب کرد ...
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
قیمه های محل ما هم گوشت نداره، خخخخخ م- نص آدرس بده بیایم جای خونه شما شله خخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/٢٥
٤
٠
درگیری ذهن من اینه که اگه یه کامیون از روی نص رد بشه کف خیابون پر از شله میشه یا نه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وای خدا عالی بود:دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
سلام ... استامينوفن از كجا ميفهمه كه سرم درد ميكند
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
سوال خوبیه :) هوووم حالا تا این لحظه به جواب نرسیدین؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
خخخ وای فک کنم شله واسه شما مثه اکسیژن میمونه!خخخ ول کنین بابا این شله بدبخت رو!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
همی بالای تخته ک نوشته جان ما ی ربطیم ب جیم داشته باشه....کدوم یکی از حرفای ما ب جیم ربط دره؟؟؟همه...از بچگی ذهنمو در گیر کرده
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
دقیقا منم همیشه به این موضوع فکر کردم. مخصوصاً اوایل که اومده. بودم تو جیم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
ینی درگیری ذهن شما آخرش بود دیگه...|:..درگیری ذهن من اینه که اگه این دیفرانسیل و هندسه اختراع نمیشد..چی میشد واقعا؟؟؟:|
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
قضیه حمار میرفت رو هوا. :/
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
درگیری ذهنی من اینه که پشه ها شبا کجا میرن ؟؟؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
شبا که هستند،ولی زمستونا کجا میرند خدا عالمه!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
چرا به شله میگن شله؟ اینو محمد حسن خودت جواب بده ، تو تخصص داری توی این زمینه خخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٥
١
١
خود درگیری؟؟/ ی سوال هستن نمیدونم ک گفتنش درسته یا اشتباه ولی ی دختره هر هفته بهم زنگ میزنه از دوروغ ی چیزی میگه بعد میگه ببخشید اشتباه گرفتم.........من نمیدونم این کیه......بهرحال من ک جوابشو نمیدم.........
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
اگه جواب نمیدین از کجا میفهمین که هربار یه چیزی میگه و قطع میکنه؟خخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
ببخشیدا ولی منظورم از اینگه جوابشو نمیدم این بود ک.....قشنگ جوابشو نمیدم .....بد صحبت میکنم:)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
یعنی شما هر هفته تلفنو جواب میدین بعد باهاش بد حرف میزنین! خب جواب ندین! عجبا (خخخ)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
هاچ خخخخخخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
خب هردفعه با ی خط زنگ میزنه شما میگین من چی کار کنم؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
درگیری ذهنی منه اینه که هر وقت میام فکر کنم درگیری ذهنی دارم یا نه چیزی یادم نمیاد...بعد یه اصلی هم هس میگه ذذهنی که درگیر نبااشه مرده... من که نمردم پس درگیریام کجا رفتن...میگم درگیری ذهن من مربوط به همین درگیر بودن یا نبودنه هست (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
زیادن:///درگیریتون جالب بود:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
جالبه این انجمن! من سراسر درگیری و سوالهای بی جوابم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
من درگیری خییییییییییییلی دارم خیلییییی / مثلا همی درس عربی برا چیه؟؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
واسه زجر دادن دانش آموزان.... منم هر چی فکر کردم جوابشو پیدا نکردم شما هم خیلی در موردش فکر نکنید چون جوابشو پیدا نمیکنید
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
برای عذاب.....
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
برای فهم خیلی از چیزها:نمونه اش قرآن،امام صادق (ع)ند:تَعلَّموااللغة العربیّة فإنَّها کلام الله الذی یَتَکَلَّم به ی خلقه"زبان عربی زا بیاموزید زیرا آن زبانی ست ک خداوند با آن با بندگانش سخن میگوید...چون لغة دیننا زبان دین ماست،زبان پیامبران ماست،زبانی ست ک علاوه بر اینکه خدا با آم با ما سخن میگوید ما هم در نماز ب وسیله آن با خدایمان تکلم میکنیم...فکرکنید زبان عربی نبود،دیگر قرآن و نماز ما این زیبایی و فصاحت و بلاغتی ک ب وسیله این زبان داره رو نداشت...!
amin20
amin20
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
بله حرف شما کاملا متین ولی چه ربطی داره که ما همه ی قواعد عربی رو یاد بگیریم یعنی بدون همه ی قواعد نمیشه قرآن رو فهمید ؟ به نظر من خوبه که باشه ولی نه انقدر زیاد
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
درگیری ذهنی من اینه که موش جاش توی کمده یا توی کوچه؟!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
توی ادبیات و واقعیاتِ روزمره و ... جاش توی کمده (حتی توی کمد هم شاید نباشه؛ زیر کابینت ها، زیرزمین ها، انباری های نمور و تاریک...)، اما اگر پای سینما در میان باشه باید به همه جوانبش فکر کردددددددددددددددددددددددددددددد! موش ها از آسمون که نمی افتند! از کوچه و زمین های خالی اطراف وارد خونه ها میشن دیگه!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
اینکه که شما چطور فهمیدین خونه بغلی دانشګاهمون چند تا فیش داره؟؟؟آخه دقت تا چه حد؟؟؟من هنوز خودم به این نکته دقت نکرده بودم:\ همه میګن زن ها نکته ببین ومرد ها کلی بین! اما درباره شما صدق نمیکنه :\
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
منظورت همون دیش دیگه خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
چه سوتی افتضاحی دادم :\
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
این سوتی نبود آخه! تو به کیبودت نگاه کن آخه ف و د کجاش کنار همن! مگه اینکه با این رایانک مالشی ها اومده باشی جیم که جای حرفاش فرق فوکوله! :دی
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخ! باز هم نکته سنجی بانو هاچ رو داریم اینجا!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
خیلیییییییییییییییییییین!ولی الان یادم نیس!باید فک کنم !یادم اومدمیام بهتون میگم!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
آسانسور شرکت ما یه ملودی مسخره ای پخش میکنه که میخای سرتو بکوبی به دیوار وقتی پخش میشه. هر وقت میرم تو آسانسور این سوال که کی به شرکت آسانسوریه گفته واسه ما آهنگ بذاره میره رو مخم :|
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
میگم واستون آهنگ لالا لالا گل پونه رو پخش کنن غصه خوردی
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
ینی سوالی که ذهن شمارو درگیر کرده عـــالیـــه جوابشو پیدا کردین به منم بگین خخخ...سوال زیاد دارم ولی بعضیاشو نمیشه گفت مسخرم میکنن بعضیاشم یادم نمیاد:(
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
در گیری ذهنی من اینه که چرا وقتی تولدمونو جیم بهمون تبریک میگه ولی سنمون تو پروفایلمون تغییر نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ ینی ما هر چند سالمونم بگذره همچنان قراره با همین سن بمونیم ؟؟؟ لطفا اینو درستش کنین دیگه... حالا منکه سنی ندارم خخخ نگران بقیه ام خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ سمیرا دیوونه =)))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
چقدر نکته بین... خخخخخخخخخخخ. یه سری اعداد هستن که اصلا ارزش نداره آدم ذهنشو درگیرش کنه. مثل سن، وزن، سایز ...
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
مثلا ذهنمونو باید درگیر رتبه درخشان آزمونمون کنیم خخخخخ راسدم آفرین
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
با اغاز سال جدید تغییر میکنه:)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٩
٠
٠
یا مثلا حساب بانکی..... خخخخخخخخخخخخخخخخ
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
سلام . یک زمانی این سوال تو ذهنم بود که میوه هایی که ظاهرا سالمن اما داخلشون کرم داره ، اون کرمه چطور رفته داخل یا مثلا گوشت که فاسد میشه و کرم میذاره ، کرمها از کجا میان ( ببخشید اگه حالتون بد شد )
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٩/٢٦
٠
١
:) ! اونا شله خور نیستن ! اونا قیمه خورن :)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
چرا وقتي گشنمونه ميتونيم بگيم گرسنمه!!!ولي وقتي تشنمونه نميتونيم بگيم ترشنمه؟؟؟؟
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
مثل این من هم چند مورد دیگه دارم!
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
افرين به شما
Niva
Niva
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
من بیشتر به این فکر میکنم که مینو کی عروس میشه و داماد آیندم چه جور آدمیه :دی .. از بی کاری که بهتره :)) جناب م_نص باید بهتون بگم که مقوله شله مقوله ایی بس پیچیده هست و هر کسی نمیتونه به راحتی به اون ورود پیدا کنه.. باید از اهل فنش پرسید :)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
درگیریم اینه که این اتوبوس واحد ها که دراشون برقیه فقط اتومات بسته میشه وقتی راننده میخواد بره بیرون بعد درو ببنده چطوری این کارو میکنه؟؟؟ ریموت داره ؟ قفل کتابی داره؟نخ داره که میکشن بسته شه؟ نه واقعا چی داره؟
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
یک درگیری دیگمم اینه که الان اقایم- نص کجاست که جواب بچه هاروبده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٩/٢٩
٠
٠
چرا رونالدو هميشه آستين بلند ميپوشههههههههههههه؟؟؟؟؟؟...........يني انقد به حجاب معتقده؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
سلام: درگیر خیلی از چیزها هستم حتی باخودم درگیرم!!!!! راستی چطور بدون سیم مکالمه،تصوری،فیلم و خیلی چیزها را میشود منتقل کرد ولی انسان را نه؟