خانه انجمن تجربه های تلخ اما ماندگار!
٦٩٦
٩٣
miss_khas

تجربه های تلخ اما ماندگار!

تجربه های تلخ اما ماندگار!

همه ی ما تو زندگیمون تجربه هایی داریم که شاید تلخ و آخرش بد بوده اما مهم اینه سرمشقی میشه واسه کارای دیگه و موفقیت در زندگی...!!حالا از شما می خوام یکی از تلخ ترین تجربه هاتونو بگین تا دوستان استفاده کنند و شماهم یه ثوابی بکنین :)

یکی از تجربه های تلخ خودم:درس نخوندن واسه ریاضی بود و همش می گفتم من که نمیخوام برم رشته ریاضی پس مهم نیست نمره ام پایین باشه:/معدلم پارسال بخاطر ریاضی اومد پایین و این یه تجربه شد که به همه ی درسام اهمیت بدم حتی اگه دوسش نداشته باشم:)

٩٣/٠٩/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٢
١
٠
گفتن باورهای درونیم. و دیگران سرکوبشون کردن. این یکی از تلخ ترین کارهای زندگی بود
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
آره هرکسی یه جور عقیده و باوری داره و واسه خود شخص محترمه :) فقط بعضی اشخاص هستن ک فقط خودشونو قبول دارن :(
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٢
١
٠
منم فقط خودمو قبول دارم! به بقیه ولی کار ندارم پس بقیه هم نباید بهم کار داشته باشن!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٢
٢
٠
اشتباهت همینجاست هاچ! مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو هم اونو نمی خوری!!!!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٤
١
٠
اون گرگه! فقط و فقط غریضه داره. اما بحث من آدمه. منم گفتم که دیگه قرار نیست حرفای درونیمو به کسی بزنم! هرچی که بوده بس بوده! ;)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
آفرین هاچ ، باورای تو به باورای من نزدیکه اکثر حرفاتو قبول دارم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
آدمام غریزه دارن و وقتی نمیذارن اونی باشی که میخوای و باورهاتو سرکوب میکنه دارن براساس غرایزشون عمل میکنن نه اعتلای انسانی شون!
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
مهم نیست تجربه تلخ باشه یا شیرین مهم اینه ازش درس گرفت...
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
مهمه ... خیلی مهم ......
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
برم قلم کاغذ بیارم یادداشت کنم:))
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اون که صد در صد :) اصلا تجربه واسه همینه دیگه!!!!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٢
٢
٠
دوختن لباسی که به قامت بعضیها بزرگه! بزرگ کردن بیش از قد و قواره بعضی از آدمها و شاید زیادی مثبت اندیش بودن من درمورد خوبی آدمها گاهی پشیمونم کرده واقعا!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
متوجه نشدم...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
خیلی واضحه که. ..
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اینا خارجی میگن...دارن ادرس شله میدن:))
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اقای م_نص شما به شله علاقه شدیدی دارین فک کنم خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
شماچقدر فکر میکنین:))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
و همینطور زود بخشیدن خطاهای آدما برای اینکه مبادا زیاد شرمنده بمونن هم پشیمونم کرده خیلی وقتا ...
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
منم باهمه این مطالب موافقم هدی جوننننننننن یک جورایییییییی فک میکنم رفتاراتونو درک میکنننننننننننننننم چون مثل رفتارهای خودمممممممممممم البته شما کجامن کجااااااااااا
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
خیلی موافق://///
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
و هنوزم ادم نشدم:///
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
این حرفو نگو دلنیای عزیز. شما هم شخصیت بسیار دوست داشتنی و ارزنده ای داری. آدما به شخصیتشونه که شناخته میشن. شایدم خیلی بهتر از منی و خبر نداری!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
بخشش دیگران به نظر من بیشتر باعث میشه ارزش خود انسان بالا بره:)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
تلخ که چیزی یادم نمیاد...9سالم بود یه روز تو خونه داشتم فشفشه بازی می کردم با داداشم ...فک کنم زیر دوسال بودش....(یعنی من بازی می کردم و اون نگاه می کرد)...بعدش رفتم تو آشپزخانه یکبارکی بگشتم دیدم از تو آتاق خواب داره نور میاد...رفتم دیدم پتوی داداشم وسط اتاق آتیش گرفته و اونم یک گوشه وایساده و داره با تعجب نگاهش می کنه.....اونجا بود که داد زدم مــــامـــــان آتــــــــیش!!!...خلاصه مامان اومد و به من گفت داداشم رو ببرم توی حیاط.....خودشم پتو رو می اندازه تو حموم و خاموشش می کنه...خلاصه خیلی به خیر گذشت....هر موقع یادم میاد تنم می لرزه که اگه داداشم می سوخت یا آسیبی بهش می رسید چی میشد...!!!!..ظهرش دیر رفتم مدرسه...ناظم که بچه ها رو به خط کرده بود و دلیل دیر اومدنشون رو می پرسد....من که جزو آخرین نفرات بودم گفتم آقا اجازه خونمون آتیش گرفته بود.....ناظم خندش گرفته بود و می گفت...دلیل بهتر از این نتونستی پیدا کنی و سعی کرد با سوال از جزئیات مچ من رو بگیره.....ولی با توجه به چشمان معصوم من و سابقه ی تحصیلی خوبم بی خیال شد و رفتیم سر کلاس!!!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خداروشکر به خیر گذشته و داداشتونم هیچ اسیبی ندیده:) شما هم هرموقع یادتون میاد خدارو شکر کنین که الان سالمین!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
زود صمیمی شدن و رک حرف زدن بزرگترین مشکلم بوده و هنوزم هست./ رشته تحصیلی اولم افتضاح بود و فقط بخاطر چشم و همچشمی خانواده بود/ ... و یک مساله خیلی شخصی دیگه که جاش اینجا نیست. / انجمن خوبی رو باعث شدید. مرسی.
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
زود صمیمی شدن بعضی وقتا خیلی بده اما من خودم خیلی دوست دارم رک باشم چون حداقل نمیری غیبت کنی:) ممنونم ...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
الهی شکر تا الان زیاد اتفاق یا حادثه بد توی زندگین نبوده ولی از حوادث تلخ ترینی که یادمه زلزه بم بود! نصفی از خانواده پدرم فوت شدن ! من اول دبستان بودم ویک ماه مدرسه نرفتم:-( کلا اون دوران خیلی بد بود با اینکه کوچیک بودم ولی یادمه پدرم خیلی سختی و عذاب کشیدن:'(
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اخی عزیزم ...خدارحمتشون کنه: (سختیایی که پدرت کشیدن همه ثواب داره مطمئن باش:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
خیلی سر خودتونو شلوغ نکنین -ــــ- و با کسایی که ازشون متنفرین هم گروه نشین چون بعد یه مدت ضعف اعصاب میگیرین :\
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
من‌که حاظر نیستم یه دقیقه با کسایی که ازشون متنفرم حرف بزنم چه برسه به هم گروه شدن و اینا !!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
خیلین:////////خیـــــــــــــــــــلی://
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
فک کنم تو حالت خوب نیست ؟!!!!!یا تحربه های تلخت اثرات منفی داشته خخخخ:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
فک کنم دومی....خودم تجربه ای نداشتم خیلی..ولی اطرافیانم.....دو سال زندگیم داغون بود://
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
همه تجربه ها شیرینه...:))
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
کاش همه مثله شما مثبت نگر باشن....:)
سارا
سارا
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
۱ تجربه بد بیشتر نداشتم که نتیجش افت درس هام بوده
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
ای باوا افت تحصیلی ک نمک زندگیه...منم تیزهوشان رفتنم تجربه بدی بود
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
انشاا...جبران کنی:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
تجربه !اینکه کوچک ترین اشتباه بعضی وقت ها آخرین اشتباه است، یک لحظه سر کار غفلت کردم بعد دستم رو نزدیک بود از دست بدم
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خدارو شکر که به خیر گذشته:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
همین تجربه درس نخوندن خیلی بد بود / منم میتونستم برم ریاضی به خاطر همین فیزیک بوووووووق نتونستم برم
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
وااااای متنفرم از فیزیک همون بهتر نرفتین خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
هیچگاه شله تو جلو چشم نذار:)) البته این مورد تجربه تلخی ندارما:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
فقط شکم..
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
امان امان...!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
شکم چیه؟؟؟؟فقط شله:))
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
ایا تغییر بحث انجمن به خوردن شله کار خوبیست ؟!!!!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
بذارین فکر کنم.............نه الان که میکنم می بینم کار درستی هست:))
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
فرزانه؟چطوری؟خوبی؟کم پیدا شدی؟ :‏)‏
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
سلام عزيزم :)ممنون..من هرموقع میام تو نیستی خب !!!!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اعتماد کردن به آدمایی که ارزششو نداشتن........یه تجربه تلخ شخصی تر هم دارم که بین خودم و خداست....
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
موافق صد درصدم!!!!
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
بازم میگم مهم نیست تلخ باشه یا شیرین مهم درس گرفتنه! شاید یه تجربه شیرینی درس بزرگتری برامون داشته باشه.البته گاهی وقتا تجربه تلخ اون درسی که بهمون میده اثر موندگارتری داره اما برا همه صدق نمیکنه! ادم به ادم فرق داره این نوع درس گرفتن:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
تک تیر......عضویتتون در جیم رو تبریک طول میکنیم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
اعتماد به اعتقاد آدمی که معتقد نبود...نتیجشم مشخصا افسوسه :/
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
حسرتم هست چون روزای عمرت گذشته دیگه و بخاطرشون حسرت میخوری
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
نه دقیقا :)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
تلخترینش زندگی تو مشهد بوده
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
از خداتم باشه تو مشهد زندگی کردی:))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
وا..از خداتونم باشه:////خخخخخخخخخخخ
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
شاید اتفاقایی تو مشهد واستون پیش اومده که بد بوده والا همسایگی امام رضا ارزوی همس:)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٢
چرا پای امام رضا رو وسط میکشی من مشهدی ها رو میگم حالم ازشون بهم می خوره
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
خیلی ممنون که حالتون از ما بهم میخور/: ما مشهدی هستیم !!!!!!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
تلخترینش زندگی تو مشهد بوده
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
مرسی م-نص خان!! (محمد حسن)خخخخ خودمم میدونم خوشامدم اینجه!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
ب مرگ ارشام وقتی بخوایین ب یکی جواب بدین باید گوشه سمت چپ همو نظر ک نوشته پاسخ زو بزنید
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
عه راست میگینا!!!!!!!!!1خخخخخخخخخخ خوب شد منو از گمراهی اشکار دراوردی!!
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
چرا تلخترینش؟؟؟؟؟؟ درسته منم مشهد بودم اما تلخ نبوده ملس بوده
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
تجربه های تلخ دیگه ای هم بوده اما ترجیح میدم نگم:)
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
هرطور راحتین :دییییییی
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
فک میکنم من بایدیک صحبتی بادبیرفیزیک سال گذشتتون داشته باشممممممممممممم
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
بعله ما اومدیم بعد یه هفته..جای خالیم هم مشخصه....
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
نه بابا کوووووو ؟؟؟؟خخخخخ!!!پر شده جای خالی نیس !!!!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
:)
s_a
s_a
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
تجربه تلخ: هیچی درس نخوندم، افتادم :/ البته فکر نکنم درس گرفته بوده باشم هااااااا...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
از شما ای کارا بعیده:))شما ک درس خونین...
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
درس بگیرین دیگه بابا خخخخ!!!زشته دوباره بیفتین!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
تجربه تلخم سال کنکورم بود ک به حرف قیه گوش کردم هیچ کلاسی نرفتم شایدم اونا درست میگفتن ولی من ادمی نبودم ک استفاده نکنم بازیگوشی جای خود درس جای خود البته الان زیاد پشیمون نیستم چون رشته خوبی قبول شدم ولی بازم یه درس شد برام ک زیاد ب حرف کسی گوش نکنم! البته در ی موارد خاص!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
کلاس نرفتن بهتر از رفتنه
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
همیشه اول نظر خودت بعد نظر دیگران ....این نظر منه !!!!
so_karimi
so_karimi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اعتماد کردن ِ بی دلیل به افرادی که لایق اون اعتماد نبودن . بزرگترین اشتباه من بود . ولی تجربه ی خوبی بود .
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
________:(
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
سلام ... نمیدونم تا به حال اینجا تعریف کردم یا نه ، سال دوم راهنمایی یکی از معلم ها سر جلسه امتحان رو اطمینانی که به بنده داشت ازم کمک خواست تا به عنوان مراقب مواظب باشم تا بچه ها تقلب نکنن ( بنده خدا یک چشمش نابینا بود و نمیتونست کلاس رو کنترل کنه) وقتی من قبول کردم ایشون با خیال راحت مشغول مطالعه شد و من هم در کمال خیانت همه رفقا رو با تقلب مستفیض کردم البته بار کج به منزل نرسید و گزارش این اقدام به معاون رسید و برای بنده تنبیه ماند و خجالت از معلم و خاطره ای که یادم نمیره از خیانت در امانت
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
... یک بار دیگه هم خودشیرینی به انضمام چندین دروغ سریالی موجب شد خاطره تلخی برام درست بشه http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=15893 ... ماجرای قضاوت عجولانه هم تجربه ای بود http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=13871