خانه انجمن به تربیتت چه نمره ای می دی؟
٥٦٢
٣٩
ayshem_sh

به تربیتت چه نمره ای می دی؟

به تربیتت چه نمره ای می دی؟

به نظر خودتون درست تربیت شدین؟؟

فک میکنید تربیت پدرومادرتون چقد تعیین کننده بوده تو سرنوشتتون؟؟

امیدوارم دوستان درست جواب بدن و جواب هاشون مربوط به سوال باشه.

ممنونم از همگی :)))

٩٣/٠٩/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
به نظرمن سرنوشت یعنی تربیتتتتتتتتتتتتتتتتتت وبابت تربیتم ازمامانو باباممممممممممممممم واقعاتشکرمیکنمممممممممممممم ازنظرخودم باتوجه به اعتقاداتمممممممممممممممم از100 .100نمره تربیتمممممممممممم
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
احسنت بر شما و خانواده ی محترمتون. پایدار باشید :)
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
ممنون نظرلطفتونهههههههههههههههه
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
من تربیت رو صرفا امر و نهی و توصیه و نصیحت معنا نمیکنم. اگر اجازه بدید به جاش از : "آموزش، هشدار همراه با ارائه راهکار" استفاده کنم. با این حساب من به پدر و مادرم 10 از بیست میدم. این به معنای قدرنشناسی نیست. فقط میتونم تا همین حد توضیح بدم که خیلی دیر متوجه شدند که "منع مطلق" ، "سرکوب قاطعانه" ، "خودعالِم پنداری" و "همه بچه ها بی اشتباهن به جز تو" جوابگوی ذهن کنجکاوِ یک کودک یا نوجوان نیست. باید کنارش بود و اجازه داد بی خطرها رو خودش امتحان کنه. اگر منعی میکنیم با دلیل باشه و .... . امیدوارم با خودتون نگید چه پسر قدرنشناسی هستم. اتفاقا تا کمر خم میشم و همیشه سکوت کردم و میکنم و با کمترین اعتراض ادامه دادم و خواهم داد... . و یقین بدونید با دلیل و منطق عرض کردم. 35 سالمه و خودم پدرِ پسری 4 ساله ام. پس نمره اهدایی من شد : 10 از بیست.... صادقانه.
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
ممنونم از پاسخ کاملتون. به افکار و عقادتون احترام میذارم سپاس :)
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
تربیت منم که دیگه عالیه ... بچه ها هم شاهدن ...
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است :|
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
به تربیتم 20میدم ولی به به حرف کردنم 0میدم
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
به تربیتم نمره 19:5میدم... پدر و مادر به نظر من 90درصد نقش تو تربیت فرزندشون دارن اون 10درصد یاشایدم بیشترش مربوط به مدرسه و محیطای اجتماعی و کجا بزرگ شدن هستش :)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
نمره؟؟ زیاد...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
بنظرم پدر و مادر خیلی نقش دارن اما واسه من نقش نداشتن چون موقع بچگیم اصن نمیدیدمشون....تربیتمو بیشتر خواهرم درش نقش داشته..خب ایرادایی هم دارم...نمره قبولی رو میگیرم اما نمرشو نمیدونم:)
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
احسنت به خواهر شما :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
با عاطفه جان موافقم. خواهرهای بزرگتر نقش پررنگی دارن در ادامه تربیت پدر و مادر و گاهی حتی از اونا هم جلو می زنن و خط مشی فکری خواهرهای کوچکتر رو با خودشون همراه می کنن ... و چون اختلاف سنیشون کمتره مسلما بیشتر همدیگه رو درک میکنن و همین باعث میشه که حرف شنوی خواهر کوچیکا از خواهر بزرگتر بیشتر بشه :)
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
اینقد خواهر های بزرگتر رو به رخم نکشید....من در حسرت خواهر موندم حتی کوچکتر هم میبود دوسش داشتم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
من اصن مامان و بابام پیشم نبودن ک بخان تربیتم کنن:////
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
چرا نبودن ؟؟؟؟!!!!!!!! میشه کمی توضیح بدین؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
به تربیت خودم نمره 16 میدم / مادرم خیلیییی خوب تربت کرده منو ولی خودم گاهی وقتا کارهای بچگونه و .... دارم که قبول دارم کارهای بدی هستش
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
من قبلا خیلی مشکل داشتم یعنی فک میکردم محدودم کردن البته من توی تمام دوران ازادی های خودمو داشتم و همه چیو به اندازه داشتم;-) ولی خوب وقتی خودمو با دوستام مقایسه میکردم از روی بچگی فک میکردم یک چیزایی کم دارم ولی الان که بزرگ شدم یعنی بزرگتر شدم خخخ واقعا جا داره دست مادر پدرمو ببوسم واقعا من خیلی چیزا و خیلی از اعتقاداتم و مدیون تربیت مادر و پدرم هستم مخصوصا مادرم خیییییلی برای من وقت گذاشتن و میزارن ^_^ امیدوارم بتونم گوشه ای از زحمتاشونو جبران کنم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
من یه کامنت تقریبا طولانی گذاشتم که پاک شد همه ش! :( /// نوشته بودم که تربیت خانوادگی نقش اساسی در زندگی هر فردی داره. پدر و مادرها نقش اصلی های زندگی هر فردی هستن و نقششون انکارناپذیره. پدر و مادر من نقش بزرگی داشتن توی زندگی من و توی شکل گیری اولیه رویاهام ... اونا همیشه نقش داشتن و دارن. چه وقتی که مثبت بودن و من نیرو گرفتم و چه وقتی که منفی بودن و عبرت!! ... و یادمون باشه که هیچ کسی کامل نیست! حتی ما و حتی پدر و مادرها ... پس در این دنیا فقط باید منصف بود و همین .....
zahra
zahra
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
تربیت عالی....اما عملکرد نسبت به تربیت چندان خوب نیست....;-)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
بله درست تربیت شدم..دست پدر مادرم درد نکنه..اگر ب موفقیتی برسم باعثش تربیت اوناست
amin20
amin20
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
شما که عالی هستی خخخخخخخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
نمی دونم والا.....باید بقیه قضاوت کنن
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
بقیه که جای خود داره ولی منظورم از این سوال دیدگاه خودتون بوده :|
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
چه سؤال سختی:||||نمیتونم قضاوت کنم ونظر بدم....البته تا این حد میدونم که من هرچی که هستم(خوب یابد)70درصدش به تربیت خانوادم مربوطه؛شخصیت ذاتی هر فرد رو نباید نادیده گرفت!!!البته که خانواده هم عنصر بسیار مهمی واسه شناخت فرده!من از اونجایی که باراصلی تربیت من وداداشم توخانواده رو دوش مادرمه به پدرو مادرم 16.5میدم...من شخصا دوست دارم والدین هردو به یه اندازه توتربیت بچه هاشون نقش داشته باشن....ولی یه خوبی که مامان من داشته وداره توشیوه های تربیتیش اینه که خیلی با امرونهی وبکن نکن سازگار نیست...من خودم بیشتر ازروی رفتار خود مامانم قضاوت میکنم ومتوجه کارخوب وبد میشم؛یعنی مامانم یه جوری بارم آورده که انتخاب راه رو به عهده خودم گذاشته وفقط از دور مراقبه که به بیراهه نریم...به نظرم نتیجه مطلوبی هم گرفته!!!البته ناگفته نماند گاهی سختگیریهایی هم دارن که یه خرده به مذاق ما خوش نمیاد ولی پدرومادرن واحترامشون واجــــــب:)))تاجایی که منطقی باشه به حرف میکنم...!درآخر هم بایدبگم راضیم از تربیتشون؛چون اینو مطمئنم که اگه گاهی نمیتونم واسه جامعه وخانواده مفید باشم لااقل ضرری هم ندارم ونفرینی پشت سرم نیست!!
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
درود بر مادر شما :)))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
تربیتم 19 از19/4 هس........خو راستش اون چهار صدم واسه اینه که حتی نمیدونن من تو کامپوتر چی کار میکنم با کی دوستم با کی نیستم.....یعنی زیاد روم حساس نیستن ولی یک دوتا خواهر خدا بهم داده......عین هووووووو عزرائیل بالای سرم.....نامردا همشونم ازم بزرگ ترن اوفففففففففففف:(((
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... نه عزيزم زير بوته بزرگ شديم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/٢٠
١
٠
نقشی نداشتن متاسفانه |:
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
:/
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
:(((((
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
خب به مامان بابام که بیست میدم :))) چون در حق هیچکدوم از ما 4تا بچه کوتاهی نکردن :)) به خودمم بیست با ارفاق چون همه میگن اخلاق ورفتارم کپی مامان بابام هست... وقتی اونا بیستن منم بیستم دیگه (^_^) البته رفتارم کم وکاست وخامی خودش رو داره که اونم مقتضای سنم هست...جوونیم دیگه :)) وتمام اینها نظر خودمه... باید از بقیه پرسید. البته از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون یکی 2 نفری بهم گفدن تربیتت درست نیست...ولی همه ی تربیت درست خودشون خلاصه میشد توی مردم آزاری دیگرون :(
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
عجب !!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
البته یک عدد مادربزرگ داریم که اصلن از ما راضی نیست... آخرین نصیحتی که از ایشان آویزه گوشمان کردیم این بوده که : اینقدر درس نخونیم، آخرش همه تو همین خاک (این قسمت با کف دست به زمین زیر پاشون کوبیدن) چال میشیم ...... البته ایشون یه کم از اینکه ما به بهونه درس ومشق کمتر خبرشونو میگیریم گویا اون موقع شاکی بودن :)))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
البته اون یکی مادر بزرگم منو از هر جهت تایید میکنه (^_^) چون متواضع هستم دیگه دلایلش رو نمیگم که ریا نشه :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
البته توی تعیین کننده بودن تربیت پدر مادرا نمیشه درصد یا میزان خاصی رو مشخص کرد...مثلا مورد داشتیم پدر مادر درجه یک! یه چندتایی اولاد ذکور داشتن، تربیت اینا همه یکسان... منتهی توشون یکی2 تا قدرنشناس پیدا شده...چرا نمیدونم؟!!!! باز مورد داشتیم پدر مادر مشکل دار، روابط داغون ، بچه داشتن دسته ی گل...چطوری اونم نمیدونم ؟!!
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٢٢
٠
٠
من که یه تیکه جواهرم...
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
من 20