خانه انجمن نیرو محرکه ی زندگیت چیه؟
٧٧٧
١٢٤
h_ghasemi

نیرو محرکه ی زندگیت چیه؟

نیرو محرکه ی زندگیت چیه؟

در زندگی هرکسی یه موتورمحرکه هایی هست (مهندساش الان گرفتن چی میگم) :) چیه که به شما انگیزه و تحرک و شادابی می بخشه برای ادامه زندگی؟

٩٣/٠٩/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
هیچی / الان فقط خوابم میاد
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خب شما بعدش که بیدار شدی بگو!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
این ک به جایی برسم ک بتونم سهم کوچیکی در کمک کردن به مردم ناچار و نادار داشته باشم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
واسه طولانی مدت خوبه ... و الان چی؟ (کوتاه مدت)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
هدفم:)) خوشحال کردن خانواده ام:))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
هدفت خوشحال کردن خونواده ته؟ یا از هم سواست این دوتا؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
همین نی نی کوچولو که عکسشو گذاشتم!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
آخی ... نازی!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
خداحفظش کنه:))
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
مرسی:-)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٢٣
٢
٣
شما بگو بعد از این همه سال زندگی .
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٣
٠
میگم! شما بفرما بعد این یکی دو هفته از زندگی!!!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خودم:///
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
آفرین. چطوری؟ توضیح میدی؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
دیگران گرچه شادی بخشن اما بیشتر ناراحتم میکنن:////// شاید مشکل از منه..بخاطر دیگران زندگی نمیکنم...خودم مهممم:/// خیلی جوابم چرته خوب نمیتونم منظورمو برسونم://
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اتفاقا خیلیم خوب منظورتو رسوندی عاطفه جان. تو حساسی و البته این اقتضای سنت هست و مثل هرکسی در دنیا حق داری اونطوری که به تو اختصاص داره زندگی کنی و البته گاهی عرف زندگی ما یه مرزها و محدوده هایی برای آدما قائله که نمیشه خود کاملت رو نشون بدی ... گاهی سرزنش میشی ... گاهی ازت عصبانی میشن ... گاهی نمیپذیرنت ... و گاهی هم میتونی یه بعد وجودیتو نشون بدی و به همین خاطره که خوشحال میشی و میگی که خودت میتونی خودتو خوشحال کنی ... این عالیه ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
:)))))))))حساسو خوب اومدی:))))))))))))))))
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
کویر تایر
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خیلیم بهم میایین:))
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
چی؟ نیروی محرکه؟؟ چی هس اصلا؟؟ من خودم اصلا نیروی محرکم:)) هرکی منو میبینه ب زندگیش امیدوار میشه:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
نیرو محرکه چیزه.....همی نیرویه که محرکه هم هست...چطوری بگم...چیزه...همونه:))خخخخ ها چیزیه که نیرویه (هر کی سوال داره بپرسه تا وقتم ازاده) :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
چی خودتو راه میندازه؟
شرما
شرما
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
ذغال خوب، چه بسا ذغال سنگ :))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
ذغال سنگ خوبه:))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
یعنی با دود و پت پت و سرفه؟ خخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
امید ب آینده و درس کردن حال(اوفففف کمرم شکست)ولی نع جدی...رسیدن ب آینده ی خوب خیلی نیروی محرکه خوبیه
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
بله:))))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
شله:]
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
مثل اینکه به شله خیلی علاقه دارید ^_^
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
شما تازه فهمیدین:))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
مشهد که اومدم..اون دقیقه اخر به پیشنهاد دوستان خوردم....واقعا خوشمزه بود ^_^
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
البته اینو که کل سایت خبر دارن! و وقتی شله نباشه چی؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
جیم:)))خخخخخ همی الان خبر دادن نصف سهام روزنامه خراسانو میخوان بدن بهم:))خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
من الان زیاد نگرفتم چی شد ؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
خدا خیرتون یده....بعضیا خیلی میگیرن کم میاد:))خخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
بذار یه خرده بیشتر توضیح بدم: از چی انرژی میگیری؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
به ارزوهام ...البته بعضی هاشون توهمی بیش نیست ولی خب نا امید نیستیم..هیچ چیز غیرر ممکن نیست ... ...بودن بعضی ادم ها هم تو زندگیم ..اصلا با بودنشون انرژی مثبت میگیرم ! با فکر کردن بهشون..
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
سلام ... نيروي محركه زندگيم حركت به جلو است
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
چی هلتون میده وقتی که بی رمق میشین؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
سلام ... اینقدر اشتیاق دارم که هیچ چیز متوقفم نمیکند.
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
من خودم نیروی محرکه:)) هرکی منو میبینه امید ب زندگی پیدا میکنه:))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
و وقتی حس می کنی کم آوردی به چی رومیاری واسه شارژ شدن؟
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
من؟؟ با ی لبخند کوچیک انرژی میگیرم:)) اون لبخندم هرموقع ک بخوام میزنم:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
عههه // خب وقتی که فکر میکنم رس خوندن تنها پشتوانه من برای آیندس کمی سعی میکنم تلاشمو بیشتر کنمو از چیزای منفی دوری کنم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اون روزای پاییزی که دلگیر میشین چطور؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
اون موقع رو میگم! اونوقت چی راه میندازه شما رو؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
من کلا تو پاییز دلم زیاد میگیره و نوشتن احساس خودم اون موقع یه جورایی نیروی محرکه منه / شایدم دیدن و یا شنیدن صدای عزیزی که دوسش دارم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
فکر کردن به دانشگاه مورد علاقم / به ..... مورد علاقم (خخخ) // و به آیندم ی جورایی منو به جنب و جوش میاره و باعث میشه بازهم تلاشمو بیشتر کنم / ی جورایی فکر کردن به آینده نیروی محرکه در وجود منه:)
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
سینما
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
عشق به هنر خیلی خوبه اما وضعیت هنرمندا خیلی روبراه نیست و وقتی پاش بیفته ممکنه روزای سختی در پیش داشته باشین با این اوضاع و احوال اسفبار هنر و هنرمندا! نه؟ و اونوقت چی؟
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
تا الانشم اسف بار بوده ولی مهم نیست...هرچه پیش اید خوش اید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/٢٣
٠
١
اصلا هیچ نیرو محرکه ای ندارم/همینطوری میگذره |:
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
:|
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
کامنتهای این برادر ما، آقای اشکمهر، خداییش انرژی و امید توشون غواصی میکنه!!
s_ehsan
s_ehsan
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
نیروی محرکه القایی......
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
؟!
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
عی خووودای من اینجا به همه چیز ادم کار دارن:D میگم جاسوسای سازمان سیا بیان همینجا قشششششششششششششنگ میتونن یه بیوگرافی تووووووووپ از هممون در بیارنا:)))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
واسه چی ..انجمن به این خوبی :)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
فتح بیت المقدس
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
آزادسازی بهتره بگیم... نه فتح... درسته؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
ان شاالله یادم رفت بگم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اراااااااااااااااادم وقتی بخام یه کاری بکنم هیچی نمیتونه جلومو بگیره. البته مامان بابام هم همییییییییییشه پشتم بودن و راهنماییم کردن
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
وقتي احساس بيهودگي ميكني چي؟ وقتي فكرميكني هرچي هم اراده ميكني بازم جواب نميده؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
راستش یادم نمیاد پیش اومده باشه همچین چیزی
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
چیز...
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
چي؟ فكر كن!
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
فکر کردم که حال و روزم اینه...
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
:|
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
نیروی محرکه زندگیم فقط و فقط قبولی تو ازمون وکالته.چه امسال چه سال بعد ...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٤
٢
٠
و حتی سالهای بعد !!!! خخخخخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
آرزوی موفقیت دارم برات دوست خوبم+ اهدای یک لبخند پرانرژی :)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
ینی سانسور تا چه اندازه خخخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
چی سانسور شد الان؟؟؟ :|
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اگه بخوام راستشو بگم، هیچی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اشکال نداره زود میمیری خخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
سمیرا بانو؟ از شما بعیده! بچه مردمو کلا ناامید کردی که!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
شايدم همين "هيچي" خودش ورود به دروازه نااميديه!! پس چطوري ميري جلو هاچ؟ با چه اميدي و چه روحيه اي؟ چي راه انداختت تا امروز؟ اون حس دروني رو ميخوام!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اگه نخواین راستشو بگین چی؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
١
٠
اگه نخواد راستشو بگه نیروی محرک زندگیش ازدواجه خخخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
فقط وفقط مامان وبابایی وداداشممممممممممممممم همین
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
پس خودت كجايي دلنيا؟!
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
من خودمووقف اونا کردمممممممممم یک زمانی من نیروی محرکه اونابودم که کلایاتاقان زدم ولی الان میخوام جبران کنممممممممممم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
حتما ميتوني. ميشه بهمون بگي چطوري ممكنه؟
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
من چندسال پیش بایک تصمیم وانتخاب اشتباه زندگی وآیندموپرت کردم به چندسال عقب ترطوری که برای بابایی ومامانیم مایع سرافکندگی بودمممممممم ولی بعدازچندسال تونستم اون تصمیم اشتباه روبایک تصمیم عقلانی درستش کنمممممممم طوری که مامان وبابام بهم افتخارمیکنندالبته این حرفی که خودشون میگندحمل برخودستایی نشه طوری که شمافک کن چندسال توکمابودمم ولی الان خوشحالم که تونستم تااندازه ای جبران کنم وامیدوارم این مسیردرآینده ادامه داشته باشههههههههه
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اول از همه که پشتم به خدام گرمه... ضمن اینکه همیشه آدمهای تازه ای هستند که از زوایای جدید منو به چالش میکشن، اینا یک کمی هلم میدن ... ولی خب سالهاست که به یک رکود رسیدم. احساس میکنم باطریم داره آلارم میده. کاش میشد یکباره بزنی زیرِ همه چی و بزنی به راه... بری بری بری... بری و نرسی، بری و گم بشی توی خودت... . / به نقل از جایی (نمیدونم مال کیه این جمله) بالای سردرِ وبلاگم نوشتم: هر کس مرا پیدا کند مالِ خودش.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
آدماي تازه! اينم ميتونه باشه! اما گذراست! ميفهمم حس شما رو ... و واسه همين ميخوام بيشتر بدونم كه هركسي به چي بنده توي اين دنيا؟ اين برام مهمه! يه جور نظرسنجي واسه بيشتر شناختن خودم و آدماي اطرافم و درس گرفتن ... البته اين "رفتن" هواي روحي من هم هست! سالهاست! اما امكانش نيست! پس چيه كه راه ميندازه آدمو؟!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
جسارت! جسارتِ و نترسیدن! وقتی میرسیم به محدوده سن چهل سالگی یهو یه روزی چشم باز میکنیم که می بینیم تمام عمر بخاطر حرف مردم زندگی کردیم.... امیدوارم یکی پیدا بشه واقعا و صادقانه بگه نع! من بخاطر خودم زندگی کردم. واقعا کسی پیدا میشه؟ بعید میدونم. همیشه یه جای کار می لنگه، چون باید مراقب همه چیز بود... بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم اما واقعا چشام پُر اند و ته دلم خالی... .
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٢
٠
ما هرجا هم که بریم و هرقدرم که جسارت نشون بدیم بازم اسیر ریشه هاییم ... همیشه دلم میخواست هرجایی زندگی کنم جز یه کشور در خاورمیانه!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٣
٠
این یه قانونه : کل زندگیتو نمی تونی به خاطر خودت زندگی کنی ( و گاهی خیلیم قشنگه که به خاطر یکی دیگه زندگی کنی و شعر بگی و نفس بکشی و بخندی و رویابافی کنی) اما من تا جایی که در توانم بود سعی کردم همونطوری زندگی کنم که دوست دارم ... آره! جسارت و مبارزه می خواست خیلی وقتا ... اما هیچ چیزی در دنیا باعث نشد که نقابی بزنم به چهره م که منو از انظار پنهان کنه و خلاف من باشه ... حتی اگه اونجوری که دلم میخواد رو نتونستم کامل زندگی کنم اما با جرات میگم اونی که "هستم" رو زندگی کردم و نه نقش یه نفر دیگه رو ... حتی اگه با تکذیب و بهتان و ناباوری و بدگمانی هم روبرو شدم اما از خودم روبرنگردوندم و شک نکردم به خود درونیم ... و بازم میگم که ما آدما (به ویژه شرقیها) بیش از حد اسیر ریشه هاییم .....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٢٥
١
٠
دقیقا همینطوره... بیش از حد اسیر ریشه هاییم. و این شاید به مذاق خیلی ها خوش نیاد. منظورم بی ریشگی و بی اصالتی نیست. وابستگی بیش از حد رو عرض میکنم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
امروز صبح یه مطلب درمورد ریشه ها نوشتم و گذاشتم توی سایت ... تا یه مدت دیگه منتشر میشه ...
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
من؟؟؟؟؟؟؟؟ رسیدن به یک نفر... چرا آخه مخالفین؟؟؟ اه
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
ما؟ نههههه! کی مخالفه بچه ها؟!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
ادب داشته باشه خخ بین چندتا بزرگتر سرتو بنداز پایین دخترخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
هیچی...؟؟!نمیدونم...؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
واقعا؟ یه خرده بیشتر فکرکن ...
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اووومم چ سوالایی!!!!!!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
آره خب ...
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
اهدافم ! :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
مثلا چه چیزایی؟ و اگه بهشون نرسی چی؟
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
به نظر من همه هدفهای خوب میتونن کلی به ادم انرژی بدن مثلا من خودم خیلی دوس دارم یه روزی شعرام از لحاظ کمی و کیفی به حدی برسن که ارزش چاپ شدن داشته باشه / نرسیدن به چیزایی که دوس داریم اصولا ناراحت کنندس ولی در عین حال کارای زیادی میشه کرد چون به نظر من اکثر اوقات علتش به خود آدم برمیگرده ، مثلا ایجاد یه سری تغییرات کوچولو تو هدف یا عوض کردن طریقه ی رسیدن بهش یا ...
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
آره درسته. اتفاقا من یکی دوتا از اشعار شما رو خوندم. پتانسیل ادبی بالایی دارن و زیبا هستن. اما همه هدفها با تلاش و کوشش به نتیجه دلخواه ما نمی رسن گاهی ... و اونوقت چی میتونه آدمو دوباره زنده کنه؟چی بهت روحیه میده اگه شکست بخوری توی مهمترین اهدافت؟
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
خب با ویژگیهایی که من توی خودم سراغ دارم بهترین گزینه برای بعدا هم خودمم !! میدونی چیه ؟ کلا این " نرسیدن به هدف" توی مخیلم نمیگنجه. نه به خاطر اینکه همیشه همه چی اکی بوده یا من خیلی کارم درسته. به خاطر اینکه اگه هدفی هم داشته باشم میدونم اونقدر عجیب غریب و دور از ذهن نیست ، و این یعنی اگه بهش نرسم تقصیر کم کاریه خودمه. ( چیز مطلقی نیست ولی لااقل تا الآن اینجوری بوده). ولی کلا تو شرایط سخت حرف زدن با یکی از خواهرام + بابام واقعا امیدوارم میکنه و البته آروم.
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/٢٤
٠
٠
نیروی محرکه من یه چیزثابت نیست که بگم فقط همونه که بهم انگیزه میده ولی مهمترین چیزی که آدم به امیدش میتونه زندگی کنه آینده است وهدفاش...اولین چیزی که بیشترمواقع جواب میده بهم و موتورمو روشن میکنه فک کردن به این موضوعه که فردایی رو ویاحتی ساعتی بعد رو واسه خودم تصور نمیکنم وباخودم میگم که فک کن فقط همین چند ساعتو وقت داری؛مسلما آدم عاقل نمیشینه به فک کردن وغصه خوردن؛این خودش یه تلنگره واسه ادامه دادن به کارم وانجام دادن کارایی که به تعویق میندازمشون!!! دومیش اینه که یه سررسید دارم که خیلی وقته خاطره نویسی نمیشه گفت؛ولی دل نوشته هامو توش مینویسم...بعمثلا یه روز که حس وحال وانرژی هیچکاریو ندارم میشینم مینویسم؛ازحال وهوام،ازبی حوصلگیام،ازاتلاف وقتایی که کردم،گاهی خودمو دلداری میدم وکارای بدی که کردمو راضی نبودم ازشونو واسه خودم توجیه میکنم و...بعد یه خرده وقت که گذشت میشینم به دوباره خوندن وگاهی تجزیه وتحلیلش وپیداکردن دلیل واسشون!!!ازاونجایی که من آدم به شدت توداری هستم میبینم که این بی انگیزگی وبی حوصلگی منو هیچکی نمیفهمه و دردی ازم دوانمیشه...پس سعی میکنم با یه راه حل شرایطو به حالت اولش برگردونم...اونوقت میشینم چندتا ازکارای موردعلاقمو ردیف میکنم وخودمو روپا میکنم...مثلا رمان میخونم،بادوستام سینمایی،استخری جایی میرم،موسیقی میگوشم و...!درمواقع حادتر که هیچ تغییری رخ نمده باکارای بالا مجبورمیشم یه مدت کوتاهی دست ازکارم بکشم وتجدید قوا کنم...مثلا یه هفته اصلا درس نمیخونم:))))یه چیزدیگه هم اینکه ملاقات کسایی که خیلی دوسشون دارم ودیدنشون بهم انرژی وانگیزه میده هم گزینه خوبیه...مثلا یه دبیرشیمی داشتم که هنوزباهاش درارتباطم...یه اس ام اس از اون خودش منبع انرژیه واسم چه برسه به دیدنش یایکی ازاقواممون که خیلی خانم باروحیه وشادیه ویه دورهمی باهاش حالمو جامیاره....درآخرپوزش به خاطر این زیاده گویی(^_^)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
واااااااااااای ممنون از این همه انرژی و زمان که گذاشتی دختر آریایی عزیز. حتی اگه کسی حوصله خوندن این کامنت طولانی بسیار ارزشمند رو هم نداشته باشه همین انرژی شما پاسخ گویایی هستش برای پرسش این انجمن. و اما درمورد پاسخت: منم قبول دارم ... گاهی خودمونیم که باید خودمونو هل بدیم جلو خصوصا وقتی حس و حال نداریم و کسی هم خوب درک نمیکنه ... اونوقته که کارمون سختتره.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٢
٠
و اما خود من! چیزی که به من روحیه و انرژی میده خیلی وقتا در دسترسم نیست! خیلی وقتا دستیابی بهش واقعا سخته! خیلی وقتام درست کنار درستمه! یه حس جوششی که هرطوری که باشه چه ور و چه نزدیک حتما و حتما منجر به "نوشتن" میشه (و درست از همین خصوصیتشه که میشناسمش) و وقتی میارمش روی کاغذ یا صفحات مجازی حالمو خوب میکنه ... آدما به علایقشون متصلن و وقتی از اون علایق دور میشن انرژیشون ممکنه کم یا زیاد بشه! اگه تلاششون در رسیدن به اون علایق نتیجه بده انرژی میگیرن و اگه مدام دچار سرخوردگی و ناکامی بشن، همون ته مونده انرژیشونم از دست میدن و میرن توی وادی افسردگی!! پیروزیهای کوچیک مداوم به نظر من خیلی مهمتر و حیاتی تر از پیروزیهای بزرگ و دهن پرکن هستن و برای همین من نگاههای ظریف حساس و معتقد به زیباییهای موجود در لحظه رو بیش از نگاههای پرتوقع فرساینده میپسندم چون به زمزمه آرام اما مداوم یک جویبار در کنارم بیش از امواج پرشکوه اما دور دریاها نیاز دارم برای زندگی ... و در نهایت همه چی برمیگرده به خود آدم ... همین آدمی که تنهاست و باید توی همین تنهایی خودشو جمع و جور کنه و دست به زانوش بگیره و بلند شه ... برای من زندگی، آدما، کتابها، کتابها، کتابها، سفر، گل و حشره و آب و حتی غذای موردعلاقه، یه موسیقی جدید لایت که ذهنمو معطوف به نوشتن میکنه و هر چیزی که در همون لحظه خستگی سرراهم قرار میگیره و نشونه ست ... و خلاصه خود زندگی به معنای واقعیش، موتور محرکه ست.// سپاس از تمام دوستانم که بهم کمک کردن و با پاسخهای خوبشون ذهن منو بازتر کردن.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
* کنار دستمه ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
والله با توجه به اینکه بعضی سوختا تجدید پذیرن بعضیاشون نیستن...فرق میکنه دیگه....من موتورم انژکتوریه...هرچیزی نمیشه به خوردش داد.... امید به خدا رو، سوپر میزنیم، ناخالصی صفر :)))) عشق به خانواده هست....دوست داریم تو گرووونی رفاقت واسه ما قیمتش فرق نکرده....اوووووه زیاده :)))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٥
٠
٠
منم همین تجدیدپذیر یا تجدید ناپذیر بودن رو میگم ...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
آيندم...ببينم كنكور چيكار ميكنم =)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
خوبه. امیدوارم موفق باشی/اما اگه اون اتفاق خوبه واست نیفته چی؟
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
بالاخره يه جايي قبول ميشم ديگه
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/٠١
٠
٠
اما این که نمیشه نیرومحرکه! میشه؟!
فاطیما
فاطیما
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
میشع میشه
amin20
amin20
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
غذا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ شله خخخخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
عجب!
faride
faride
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
نیرومحرکه حتما نباید یه چیز بزرگ باشه! میتونه همین خوشی های زودگذر و کوچک تو زندگی هر آدمی باشه...مثلا لذت بازی با یه دختر کوچولو...یا دیدن هر روز پدر و مادرت...یا داشتن دوستای خوب...وخیلی چیزای دیگه
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
موافقم. خیلیم عالی و ساده .... حتی نابودشدنی هم نیست.
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
سلام من امسال کنکور دارم! اما هیچ انگیزه ای ندارم خیلی تنبلم لطفا کمکم کنید:( یک فنجان انگیزه لطفا!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٢٨
٠
٠
تنها توصیه من اینه: برو سراغ علایقت!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٠٢
٠
٠
سلام:عشق و والسلام