خانه انجمن یک عکس ، کمی مکث !
١٦٢٨
١١٨
م-نص

یک عکس ، کمی مکث !

یک عکس ، کمی مکث !

سلام دوستان .احساستان بعد از دیدن عکس زیر چیه؟؟

به نظر شما وظیفه ی ما چیه ؟!

٩٣/٠٩/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٥
٤
٨
وظیفه ما اینه که خوب درس بخونیم تا به سرنوشت اینا گرفتار نشیم ! خخخخخخخخخخخخخخخ درسته که اینام مثه ما انسانن . اما اینقدر مثه اینا فقیر تو کشورمون برا کمک کردن هست که به اینا نمیرسه
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
شما اضلا فقیر مث اینا رو تو زندگیت دیدی؟؟؟؟می برمت محله های پایینه پایین...هیچکدومشون این شرایطو ندارن
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
منظورت از پایین کجاهاست ؟؟؟؟؟ تاحالا کارگرای کارخانه های آجر پزی تو جاده ابلق (30 کیلومتر بعد از التیمور ) رو رفتی ببینی تو چه فلاکتی زندگی میکنن؟؟؟؟؟ یه اتاق تو زمین کندن ، تو همون زندگی میکنن . لطفا اول برو ببین بعد بیا موضع بگیر . خواستی آدرس دقیقشو بدم بهت
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
ایا از گشنگی دارن میمیرن؟؟؟؟بعدشم خیلی از این مکانها بطور موقت احداث میشه....جدای از اینا اگرم دائمی باشه که مقصر کارفرماست...و بازم جدای از همه اینا اونا برای اینکه بتونن اونجا کار کنن ناچارن همچین جایی باشند....در پیشرفته ترین کشور های دنیا برای افرادی که توی کارخانه ها و معادن کار میکن همچین شرایطی وجود داره
amin20
amin20
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
برادر مهزیار به کی گفتی نرفته التیمور خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
علی آقا آدرس دقیقشو به ما بدین.
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
من انجمنا رو خوندم این آقای مهزیار اگه گفتن شب سیاه هست خیلی اصرار دارن اثبات کنن سفید هست ..........و در سایر موارد ابراز مخالفت می کنند. به هر حال از جاده ابلق هم که باز پایین تر بریم درصد مرگ و میر بر اثر گرسنگی در کشور ما خیییییییییییییییییییییییلی کم تر از این کشورهای آفریقایی فقیر هست !!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
مشکل شما آقای خاص و بیشتر کاربرا اینه که اگه مخالف چیزی هم باشید برای این که هم رنگ بقیه بشید ، اون مسئله رو تایید میکنید و هیچ وقت برای اینکه انگ بهتون نخره ، نمیاید به مخالفت بپردازید . ولی برا من این چیزا مهم نی و اگه سرم هم بره ، با چیزی که مخالفشم ، مخالفت میکنم ، نه مثه بقیه تایید .
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
حق خودش اینقدر روشن و واضحه که اگه صامت حتی بیان بشه صداش تمام دنیارو کر میکنه بعدشم کی گفته همیشه تایید میکنم !؟!! برای انکار و رد کردن حرفتون همین بس که برید انجمن آقای شمشیری رو بخونید تا متوجه بشید :) یا علی :)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:|
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:(
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
................
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
هیچ جمله ای ندارم بگم...فقد سکوت:|
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
گاهی سکوت خیانته
zahra
zahra
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
گاهی علامت ناراحتیT_T
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
سلام ... اين عكس احساس خوبي ندارد . و احتمال اينكه اين تصوير جديد نباشد هم هست و از طرفي ما مسوليت زنده و مرده بودن تمام مردم دنيا رو نداريم ولي احسان و كمكمان را ميتوانيم به تمامي مردم دنيا تقديم نمايم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
اصلا تصویر مال چند سال پیش...ادم اینا رو که می بینه می فهمه خیلی از حرفایی که ما میزنیم ناشکریه....می فهمیم سرمونو کردیم زیر برف....اتفاقا همه ی ما مسئولیم...نه فقط مردم ایران بلکه همه جهان...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
سلام ... مسوليت من در حد احسان و كمك كردن است اين يك باور است .
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
به نظرمن مردم این کشورخودشونم بایدبه فکرخودشون باشن نمیشه نشست منتظرامدادهای غیبی بودددددددددددددددددداخرش میشه همینننننننننننننن
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
خیلی از کشورای مستکبر جهان اینا رو توی این شرایط نگهداشتن که بتونن منابع کشورشونو غارت کنن....جدای از اینا ب خیلی از اینا پول میدن که تو کشورای دشمنشون مثل سوریه و عراق برن جنگ کنن و اونجا رو نا ارام کنند
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
به نظرمن میتونند خودشونو تغییربدننننننننننن
شعبده باز
شعبده باز
٩٣/٠٩/١٥
٠
١
این عکسای غمناک چیه اخه چه میشه کرد همه جای دنیا همین غمناک تکرار میشه
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
غمناک که غمناکه...ادم تا اینا رو نبینه نمی فهمه خودش تو چ بهشتی داره زندگی میکنه...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
فک کنم یکم کمک کنه که به خودمون برگردیم:(
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
الله اکبر! خدایا نیاره این روزا رو....
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
حسی ندارم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
مگه مشه؟؟؟؟؟ :/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
O_o
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
نورونهاتون سالمن ؟؟ @____@
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
یه استاد داریم همیشه میگه من به شماها ماهیگیری رو یاد میدم نه اینکه بهتون ماهی رو اماده بدم!!و این یه لطفه در حق شما...همیشه کمک مالی جواب نمیدهباید یه فکر جدید کرد
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
دقیقا
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
منم برم به مامانم بگم بجا غذا درست كردن اشپزي يادم بده:/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
الهم عجل لولیک الفرج:)چون فک میکنم خودم زیاد کاری نمی تونم براشون انجام بدم:(فقط ظهور اقاست که عدالت کامل و جهانی رو بهمراه میاره:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
صد در صد ولی تا اون موقع ما نباید بی کار بشینیم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:/
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
همین کارا رو میکنید ک من از گروه فعالترینا پرت میشم بیرون دیگه
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخ =))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
یه جایی خوندم در هر یک دقیقه یک کودک در سومالی از گرسنگی میمیرد:(این جمله رو زدم به دیواره اتاقم :(تاثیراتش خیلی بوده
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دیوانه کننده است... من یک پدرم...؛ ته دلم خیلی لرزید. از اینها زیاد دیدم توی تصاویر اما هیچوقت کهنه و تکراری نمیشن. هربار همون اندازه وحشتناک و غمبارند... .
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دیدن عکس قابل تحمل نیس واقعا / خدا خودش باید ی کاری کنه والا
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
خدا گاهی بوسیله بنده هاش کاری میکنه.....مثلا انقلاب بدون حضور حضرت امام ممکنه بود ب جایی برسه
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دوستان احساس مهم نیست...ک من مثلا این عکسو میبینم بگم اوف چقد بد...ب امید اینکه کاری براشون انجام بشه...البته ما مردم عادی ک کاری جز احساس همدردی کردن باهاشون کار دیگه ای نمیتونیم بکنیم...واقعا در عذابند
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
حس بد.... یاد این شعره افتادم : عجب صبری خدا دارد ! / اگر من جای او بودم ./ همان یک لحظه ی اول ،/ که اول ظلم را می دیدم از مخلوق بی وجدان ،/ جهان را با همه زیبایی و زشتی ،/ به روی یکدگر ، ویرانه می کردم .....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
و : عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ که در همسایه ی صد ها گرسنه ، چند بزمی گرم عیش و نوش می دیدم ،/ نخستین نعره ی مستانه را خاموش آن دم ،/ بر لبِ ، پیمانه می کردم .....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
شعر بی نظیزیه حیفم میاد کاملش نکنم (^_^) البتـــــــه پیش پیش بگم شعر از معینی کرمانشاهی هست (^_^) واما ادامش : عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ که می دیدم یکی عریــــــان و لـــــــــرزان ، دیگری پوشیـــــــده از صــــــد جامــــه ی رنگین ،/ زمین و آسمان را/ واژگون ، مستانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ نه طاعت می پذیرفتم ،/ نه گوش از بهر این بیداد گر ها تیز کرده ،/ پاره پاره در کف زاهد نمایان ،/ سبحه ی ، صد دانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان ،/ هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ،/ آواره و دیوانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ بگرد شمع سوزان ِ دل عشاق سرگردان ،/ سراپای وجود بی وفا معشوق را ،/ پروانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ به عرش کبریایی ، با همه صبر خدایی ،/ تا که می دیدم عزیز نابجایی ، ناز بر یک ناروا گردیده خواری می فروشد ،/ گردش این چرخ را/ وارونه ، بی صبرانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ اگر من جای او بودم ./ که می دیدم مشوش عارف و عامی ، ز برق فتنه ی این علم ِ عالم سوز مردم کش ،/ به جز اندیشه ی عشق و وفا ، معدوم هر فکری ،/ در این دنیای ، پر افسانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد !/ چرا من جای او باشم ./ همین بهتر که او خود جای خود بنشسته و ، تاب تماشای تمام زشتکاری های این مخلوق را دارد/ وگرنه من به جای او چو بودم ،/ یک نفس کی عادلانه سازشی ،/ با جاهل و فرزانه می کردم . عجب صبری خدا دارد ! عجب صبری خدا دارد !
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
عجب صبری خدا دارد....شعر فوق العاده ایه....*؛)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
و تکرار بند آخر : عجب صبری خدا دارد !/ چرا من جای او باشم ./ همین بهتر که او خود جای خود بنشسته و ، تاب تماشای تمام زشتکاری های این مخلوق را دارد/ وگرنه من به جای او چو بودم ،/ یک نفس کی عادلانه سازشی ،/ با جاهل و فرزانه می کردم ./ عجب صبری خدا دارد ! عجب صبری خدا دارد ! که شاید جواب باشه :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
زیبا بود.....ممنون از نظراتتون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
حقیقتش من یه مستند کامل از فاجعه دردناک سومالی وگرسنگان اتیوپی و تصاویری به مراتب وحشتناک تر از این دیدم...توی یک نشست دانشجویی...حقیقت این مستند فقرو بی عدالتی رو نشون میده.... اما حقیقتی که پشت ابر جریانات سیاسی و سوژه ها عکاسی و مطرح شدن یه سری آدم خاص، پنهان مونده....فقط میتونم بگم عجب صبری خدا دارد :(
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( T_T
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
امیدوارم کاری بشه براشون کرد....من دیه حرفی ندارم:|
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
خو آخه اشک آدم درمیاد... گونا دارن...ولی به نظرتون کاری به جز دعاکردن از دستمون ساخته است؟ همین که خودشون دنبال راهکار نیستن شاید علت این فجایع باشه ما که نمیتونیم لقمه نون پنیر سبزی بدیم بهشون که نمیرن...خودشون باید یادبگیرن چطور برا خودشون لقمه بگیرن.... اینارو باید سازمان حمایت از حقوق بشر و مسوولای مربوطه ببینن...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
اونا می بینن..ولی دیدن اینا برای ما بی ضرره...حتی سود هم داره...حداقلش ایته که اگر براشون کاری نمیکنیم لااقل قدر نعمتهای خدا رو میدونیم
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
فک نمیکنم حرف بدی زده باشم!!!!!!!!!!!!!کامنت به اون طولانی که نوشتم تأیید نشد یعنی؟!!؟!؟!!؟ناراحت شدم:(((
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
نرسیده کامنتتون...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
راهزن داریم تو جیم پس.....وسط راه گرفتنش...خخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دوست داشتم نظرم میبود؛ولی راستش خیلی طولانی بود؛حوصله دوباره نوشتنشو ندارم...!ناراحت شدم دوباره واسه عکس....!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
در کل بابت نظر نرسیدتون سپاس گذارم:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
http://axgig.com/images/18342565479673747973.jpg
فائزه
فائزه
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
:(((
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
اعصابم بهم ریخت:((
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
اون عکاسه چقدر سنگ دل بوده:((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUEtxXaxfXyKSA-z_lyNdjM6sik_7Y6EbeQebpRMUsw-4mkrBDDw
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
:((((
amin20
amin20
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
الان چی میشه گفت ؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
گاهی هیچی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٥
٢
٢
این عکسارو باید به آمریکایی ها و باقی استعمارگرا نشون بدی / اونان ک با وحشی گری تمام نفت و الماس اینا رو به تاراج میبرن و اینارو به این روز میندازن / از دست ما کاری بر نمیاد
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
لذت میبرن از دیدنش :)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سلام علی جان!!! به نظرت اونا این رو ندیدن یا اکثرشون از کتارش رد شدن به راحتی!!؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بی عرضگی خودشونم هست. الان قرن هاست که آفریقا مستعمره غرب هستن. ینی واقعا این همه سال اینا قدرت نداشتن یه تغییر هرچند کوچیک تو اوضاعشون بدن؟ قبول کنین که خودشون هم مقصرن
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ی گروهی به اسم بوکو حرام الان داره فعالیت میکنه که هدفش مبارزه با استعماره // البته رسانه ها میگن گروه خشنیه نمدونم والا
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
علی جان بوکوحرام مسلمونا رو میکشه نه استعمار گرها رو...............بوکویی ها ضد اسلام هستن نه ضد استعمار.....
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
عزیزم استعمار گرا مگه مردم فلسطین و نمی بینن پس چرا بازم از اسراعیل حمایت میکنن؟؟؟برای اونا ثروت مهمه نه انسان....اگر روزی برسه که نفعشون در این باشه که مردم جهانو بکشن مطمئن باش همه رو میکشن...پول و قدرت مهمه نه انسانو انسانیت
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٦
٢
٠
سخته گفتن خیلی شعار ها یا خیلی حقایق ، من عملی ترین چیز ممکن بزبونم میاد، خدا منو ببخشه اگر که حرفم حق نیست، ولی همه دنیا، همه مردما، اصن همه نا اهل باشن، همه سنگ دل و بی تفاوت،ی لحظه کاری نداشته باشیم به مردم دیگه، ولی خود این افراد، خانواده هاشون ، غـــــــــــلــــــــــــط میکنن تو این شرایط صاحب فرزند میشن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٣
٠
واقعا هر کدوم بیشتر از پنج تا بچه دارن:/خوب پدرو مادر در قبال بچه هاشون مسوول ان :'(
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
لایییییییییییییییییییک!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
اگر بچه نیارن نسلشون منقرض میشه....بعد از همه اینا ک بگذریم فرهنگشون پایینه...درگذشته همین سرزمین دورانی این گونه بوده و مردم برای کسب در امد بیشتر ناچار بودن فرزند بیارن.....در قدیما فرزند مخصوصا پسر ثروت حساب میشده...شاید در اونجا این فرهنگ رواج داره
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
این چه حرفیه !!! پس غلط میکنن زندگی میکنن !! غلط میکنن ازدواج میکنن !! غلط میکنن برا آینده شون آرزو دارن !!! با حرف آقای نص موافقم ... اینجورجاها فرهنگشون فرق میکنه و عموما فرهنگ پایینی دارن و کسی براشون فرهنگ سازی نکرده ... اما صرف پایین بودن فرهنگشون دلیل نمیشه که به این وضعیت بیفتن و کسی هم براشون کاری نکنه :|
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
فطرت هر انسانی از این عکس به درد می آید! هر کجا که باشد!!!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ممنون پدرام جان
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
در ضمن جناب نص من تو همین شهر لعنتی زنی رو میشناسم که از گرسنگی شیرش خشک شد و نوزاد 40 روزش مرد :| زاغه نشینای حاشیه تهرانو دیدین؟ مردمش تو حلب و مقوا زندگی میکنن. با اولین بارون پاییز بی خونه میشن تا تابستون سال بعدش.اگه قرار به دلسوزی و کمک باشه، چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٦
٣
٠
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است :) درسته وضعیت اونا خیلی ناراحت کننده است اما کاری از دست ما بر نمی اید...ما اگه شاهکار کنیم به ادم کشور خودمون کمک میکنیم :) تو همین کشور خودمون هستن ادم هایی که به خاطر گرسنگی مردن :(زمستون پارسال بود که یه مردی به خاطر نداشتن خونه تو پارک یخ زده بود و مرده بود :( ...بعضی ها هم هستن از شدت فقر نمیمیرن بلکه واسه سیر کردن شکمشون دست به کارای دیگه میزنن.. کلیه میفروشن ..تن فروشی میکنن ... خلاصه تو همین کشور خودمونم خیلی ها هستن که واقعا نیاز مند کمک هستن امااااا دریغ از یه نگاه و کمک !!!!!!!!!!http://fararu.com/files/fa/news/1391/6/25/28792_418.jpg
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ببخشید وس حرفتون خانوم پریا مراجعه کنید به انجمن سن واقعی شما چنده........اونجا جواب سنتون رو دادم.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
اون زن چرا اون طوری شده؟؟چرا زاغه نشین داریم؟؟؟همش برا اینه که فکر میکنن تو شهر چی میدن...وقتی میان شهر صنعت کشور رو دو برابر ضرب میزنن...چون هم تولید کشورزی نابود میشه هم به تعداد فقرا اضافه میشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
واقعا خودت به حرفی که زدی اعتقاد داری؟ ینی تمام فقرای ما روستایی هایی بودن که اومدن شهر فاتحه صنعت و اقتصادو خوندن؟ مشکل مملت ما از همون خشت اولشه. پایشو بد گذاشتن
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
برین عامل اصلی فقر تو ایرانو ببینین...یا مهاجرت اشتباهه...یا فرار از خونه یا اعتیاده............
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
وای چ بد!!!!!من از اولش گفتم که آ،ریقای ها وضعشون بد تر از ماس....اینا گفتن کمک به ایرانیا بوکونیم.....
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
کمک ب هر دو باید بشه.......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خوتونم خوب میدونین تو ایران هر کس که فقیری ببینه ناداگاه وضع اون فقیر ایرانی بهتر میشه ولی اون آفریقایی ها که بیشتریاشون مثل همن چی؟؟؟؟؟کی به کی کمک کنه وقتی...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
شاید خیلی از فقیرا دیده نشن....کمک ب هر دو باید بشه
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
................................
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
.............
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خوش به حاله عکاسه که همچین سوژه ای گیر اورده :\ واقعا ناب بوده! خیلی خوب تونسته حسو انتقال بده دمش ګرم! واقعا نمیدونم چی باید بګم ولی میتونم از طرفه یک عکاس آینده بګم که وظیفه یک عکاس اینه که اینطور عکس ها رو بګیره ومردم ببین تا اونا فکری بردارن! یک عکاس وظیفه اشو در قبال این آدم ها کامل انجام داده!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخ از قدی گفدن هرکسی از ظن خود شد یاره من!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
یعنی استاد سو استفاده کردنید:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
فاطمه مثال نزن حرف بزن :)) بله اګه در هر مورد بهم بګن دانشجو به این مورد من افتخار میکنم که میګن استاد خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
:( سر صب حسابی پکرشدم....
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
گاهی ی شوک ای طوری لازمه
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
سکوت میکنم اما سکوت خیانت نیس چون هیچکاری برای اینا نمیتونیم کنیم اونایی که باید به فکرشون باشن ، نیستن...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ممنون از نظرتون
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
وظیفه ما این است که خوب غذا بخوریم تا لاغر نشیم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
بیچاره مریضایی ک تو پرستارشون باشی:))
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
در ایران از خوشی مردیم والا/ز لبنان بهر ما ماتم بیارید!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
پسر جان لبنان و سوریه نبودن الان داشتی ب داعشی ها التماس میکردی سرت و نبرن
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
لایک برادر نص ... لایک :)
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
جای اینکه دنبال مچ گیری باشین یکم به خودتون بیاین,تورو نمیدونم ولی من هنوز اونقدر بدبخت نشدم که بودنم وابسته به یه مشت کشور بدبخت بیچاره باشه.شاید تو اونقدر ادم فقیر مثل اینا تو زندگیت ندیده باشی اما من دیدم.چندتا ادرس اقای محمدخان؟تو فکر میکنی کجا داری زندگی میکنی؟چرا وقتی بعضی از مردم ما شبا تو پارک میخوان دولت زحمتکش ما باید بره واسه جیبوتی مجلس بسازه؟اصلا لبنان سپر دفاعی ماست،درست ولی جیبوتی چیه؟اون ایرانی که شماها تو زندگی میکنین زمین تا اسمون با ایزانی که ما زندگی میکنیم فرق داره
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
پسر جان....من خودم بچه پایین بودم...بهش افتخارم مبکنم...چون خیلی چیزا رو الان برام روشن میکنه....کیا تو پارک میخوابن شبا؟؟؟؟قشزشونو نام ببر...اصلا چرا کارتن خواب شدن؟؟؟؟خیلی چیزا هست ک تقصیر خوده ادمه همش دنبال مقصر کردن مسئولا نباشیم......جدا از اینا حکومت ما اسلامیست ولی خیلی وقتها کارای ضد اسلامی یا غیر عقلانی انجام میشه......در باره کشورایی ک گفتی ..برو ببین زمانی ک ایران داشت با هیچی میجنگید کی کمکش کرد؟؟؟؟برو ببین حمایت امریکا از اسراعیل چیه؟؟؟شما ک فک میکنی امریکا خیلی قویه؟؟؟برو رو همین فکر کن
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠٩/٢٣
٠
٠
نمیدونم چرا فکر میکنی خیلی مطلعی و با "پسرجان" صدا کردنم قصد تحقیر منو داری..ولی برو داخل این لینک اون اخراش متحدین دو کشورو نوشته،من که جیبوتی رو ندیدم! http://yon.ir/d2QN
zahra
zahra
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
هعععی چه میشه گفت......:-(
m_mollaee
m_mollaee
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
واقعا چیزی برای گفتن ندارم...........
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
آقای نص انجمن بسیااار خوبی بود !!!! :)))) من دارم تو کامنتا خیلی چیزا رو می فهمم .....
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٢١
٠
٠
خواهش میکنم