خانه انجمن عاشقانه هاتو رو کن !
١٢١٢
١٧١
م-نص

عاشقانه هاتو رو کن !

عاشقانه هاتو رو کن !

سلام دوستان،ازتون میخوام عاشقانه ترین شعر ها و جملاتی که شنیدین یا خوندین رو  بذارین...

درکم کن این دیونگی سخته...با تو خیالم از خودم تخته

شاید ندونی اما باور کن....هر کی که با تو باشه خوشبخته

:)روابط عمومی ادمینچه اینا نوشت : هرگونه اشعارعاشقانه منشوری پیگرد قانونی دارد

٩٣/١٠/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
دردیاری که درآن نیست کسی یارکسی /یارب کاش که نیفتدبه کسی کارکسییییییییییییی خیلی این بیتودوست دارمممممممممممممم
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
شعر قشنگی بود:)
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
قشنگه :)))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
به به
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
رکم کن این دیونگی سخته...با تو خیالم از خودم تخته شاید ندونی اما باور کن....هر کی که با تو باشه خوشبخته:))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
خسته نباشید:)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
اویییی خاک به سرم خخخ الان که اومدم بگم اول ولی خوب زیادن چی بنویسم؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من کوپنم تموم شد یا بازم میتونم بزارم؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چون اول نشدین سوختین!یه دست و یه پاتونو بگیرین بالا همون کنار در انجمن وایسین تا حالا ببینم چی میشه!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
سلام ... دوست دارم
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
:))) ساده و کوتاه:))
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
نچ نچ نچ عاشقانه دیه چیه ما ته ته باب اسفنجی گوش میدیم....عاشقانه کجا بود.....
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خخخخخ افرین همونو گوش کن :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
:)))
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آری آغاز دوست داشتنست...گرچه پایان راه ناپیداست...من به پایان دگر نیندیشم...که همین دوست داشتن زیباست
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
منم این دو بیت رو خیلی دوست دارم:)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
منم اونو خیلی دوست دارم خخخ
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
منم هیچکسو دوست ندارم (خخخ)
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
منم کلا خودمو دوس دارم!
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
:دی
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
گفتم خموش و همچون نسیم صبح...لرزان و بی قرار وزیدم به سوی تو...اما تو هیچ بودی و دیدم هنوز هم...در سینه هیچ نیست به جز آرزوی تو (فروغ)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من نمیخواهم سایه ام را لحظه ای از خود جدا سازم من نمیخواهم او بلغزد دور از من روی معبرها یا بیفتد خسته و سنگین زیر پای رهگذرها (فروغ)
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
هر چه دادم به حلالش باد غیر از آن دل که مفت بخشیدم...فروغ
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/١٢
٠
٠
لایک فروغ...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٠/٠٩
٢
٠
روابط عمومی ادمینچه اینا رو عاشقممممم خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خیــــز تا در تو یک نظاره کنند / هم کف و هم ترنج پاره کنند :))
zahra
zahra
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
به به:-)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
چی شده:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
دوباره من و شعرهای خودم / جای تو نشستم به پای خودم / چقد حرف دارم چقد نیستی / بمیرم الهی برای خودم!
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
همه هستی من ایه تاریکست که ترا در خود تکرار کنان به سحرگاه شکفتن ها و رستن های ابدی خواهد برد...فروغ. اینارو از نت برداشتم فعلا کتابشو ندارم به دوستان توصیه میکنم دیوانشو بخونن خیلی شعراش قشنگه :))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
"با وفا" خواندم ات از عمد که تغییر کنی / گاه در عشق، نیاز است به تلقین کردن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
این از کیه؟ خیلی زیباست. میخوام بذارم یک گوشه وبلاگ، بدون اسم نمیشه. اگر میدونید لطفا...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
حتما:))از کاظم بهمنی:))اگه میخوایین کاملشو براتون میزارم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آره لطفا. باعث زحمت.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
لذت مرگ نگاهی ست به پایین کردن بیـن روح و بدن ات فاصله تعیین کردن نقشه می ریخت مرا از تو جدا سازد "شک" نتوانست، بنا کـــرد بــــه توهیـــن کردن زیـــر بار غم تـو داشت کسـی له می شد عشق بین همه برخاست به تحسین کردن آن قدر اشک به مظلومیتم ریخته ام که نمانده است توانایی نفرین کردن "با وفا" خواندم ات از عمد که تغییر کنی گاه در عشق نیــاز است به تلقین کردن "زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست" خط مزن نقش مرا مـوقـــع تمریــن کردن! وزش باد شدید است و نخ ام محکم نیست! اشتباه است مرا دورتر از ایـــن کردن کاظم بهمنی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
یک دنیا ممنونم خانوم بهزادفر.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خواهش میشود:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٤
٠
در خاله بازی خواستی تا شوهرت باشم در عین كودك بودنم نان آورت باشم هر جا كه می خواهی بخوابی با عروسكهات با آن تفنگ چوبی ام دور و برت باشم وقتی كه سیب از شاخه ی همسایه می چینی یك رشته كوه مطمئن پشت سرت باشم آنروزها می خواستم تا خواهرم باشی یا من پسر باشم شما هم مادرم باشی تا آخر بازی سرم بر دامنت باشد چشمم به تصویر گل پیراهنت باشد … دیشب كه پشت كوهها خورشیدمان جا ماند دیشب كه خواب كودكی ها پشت درها ماند دیشب كه باد از بندها پیراهنت را برد گل های سبز و صورتی دامنت را برد یعنی كه باید پیش من با روسری باشی؟ یعنی كه شاید سهم از من بهتری باشی؟ دیدی كه دنیا با خیالاتم چه ها كرد و آخر بلوغ اینجا درونم كودتا كرد و… دیدی چه شد پایان تلخ پیله سازیها؟ دیدی چه آمد بر سر اسباب بازیها؟ هفت آسمانم بی چراغ و مات و بی رنگ است بانو! برای خاله بازیها دلم تنگ است می خواهم اینجا در كنارت همسرت باشم یك كوه قرص و مطمئن پشت سرت باشم بعد از گذشت این همه تبعید اجباری حالا اجازه می دهی در كشورت باشم؟ میلاد روشن//امیدوارم پاییزجون تایید کنه:دی
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خیلی قشنگ بود:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چه شعر زلالی... . مرسی.
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عالیییییییییی بود واقعا قشنگ
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/١١
٠
٠
واقعا قشنگه مرسی:)
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/١١
٠
٠
زیبا بود :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/١١
٠
٠
خواهش میشود:))
F-jafari
F-jafari
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
عالی بود مرسی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
مثل مغرورترین کافر دنیا که دلش/ از کَفَش رفته و حتی به خدا رو زده است/ ناخدایی شده ام خسته که بعد از طوفان / تا دم مرگ، دعا خوانده و پارو زده است به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٠/٠٩
١
٠
مهندسی صنایع از بیست پنج شدم :|
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چه شعر غمنگیزی خخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
من تو عمق شعرتون دارم غرق میشم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
نچ نچ نچ
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عجب.... ما منتظر پیشرفت های علمی بعدی شما هستیم...
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چه شعری اصلا حال کردم:دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
چ شعر قر داری بود ایمان جان:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آتش به جان عاقل و دیوانه میزند / وقتی نسیم، موی تورا شانه میزند / اکلیلی است دستم و گویای لمس تو / مثل کسی که دست به پروانه میزند / تو ناز میکنی و پس از آن تمام شهر / با من، سر خریدن آن چانه میزند! / شب ابری است و هرکه دلش تنگ ماه شد / عکس تو را به پنجره ی خانه میزند .. به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
این "به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم" بیشتر از همه منو تحت تاثیر قرار داد! / زیبا بود جدا. مرسی.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خخخخ وقتی کپی میکنم یادم میره پاکش کنم:))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خیلی چیزا دوس دارم.. ولی حضور ذهن ندارم اشعار یادم نمیاد:( میبینی مارو!
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
ساده...به سادگی یک لبخند...به سادگی یک روز بارانی...نمی دانم...تو اول لبخند زدی یا من...که ناگهان قطاری از میانمان گذشت...و ما از بین واگن ها...بریده بریده...به هم نگاه می کردیم...! <سروده ی استاد مهدی شادخواست>
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
://ازین چیزا خوشم نمیاد:/
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
برو جلو در خونه خودتون بازی کنین:)) با این اواتار زشتتون
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
روابط عمومی ادمینچه اینا:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٩
٢
٠
غریبانه زیستن کار من است وقتی تو نیستی ... " واژه ها هم خساست می کنند نه دلبری " کم آورده ام ! غریبی را بر این دو خط واژه " دوستت دارم " حک کن ! بی هوا نوشتم، به هوای کسی ...
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بسیار زیبا بود...
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
وری نایس
p_golpari
p_golpari
٩٣/١٠/٠٩
٤
٠
(این متن خیلی دوست بدارم )(^_^)...زن نیستم اگرزنانه پای عشقم نایستم!! من ازقبیله ی" زلیخا "آمده ام... آنقدرعشقت راجارمیزنم تاخدابرایم کف بزند! فرقی نمیکند فرشته باشی یاآدم یوسف باشی یاسلیمان...! قالیچه ی دل من بدون رمزنام "تو"پروازنمیکند...!! زنانه پای این عشق می ایستم... مردانه بایست...!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
معرکه بود:))
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عااااااااااااااااااااااالــــــــــــــی :))))))))))
فاطيما
فاطيما
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
مادرم بعد تو هی حال مرا می پرسد مادرم تاب ندارد غــــم فــــــرزندش را عشق با اینکه مرا تجزیه کرده است به تو بـــه تــــو اصرار نکرده است فـــرآیندش را قلب ِ من موقع اهدا به تـــو ایراد نداشت مشکل از توست اگر پس زده پیوندش را حفظ کن این غزلم را که به زودی شاید بفرستند رفیقـــان بــه تو این بندش را : «منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گــم کرد خداوندش را »
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
اووووووف..................این اخرش چقدر توصیفش قشنگ بود
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
چک چک خون را به دلم ریختم...شعر چه کردی که بهم ریختم....شعر تو بودی که پس از فصل سرد...هیچکسی شک به زمستان نکرد...|علیرضا آذر|
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
زیبا بود ممنون
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
خب منم یک شعر میذارم نمیدونم ژانرش عاشقانه ست یا نیست :دی من تشخیص نمیدم :دی ... یا وفا یا خبر مرگ تو یا وصل رقیب / بُوَد آیا که فلک زین دو سه کاری بکند؟!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
بوی خون میده این شعر که! از یه زنبور بعیده!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
:دی
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
راست میگین یه جای این شعر می لنگه انگار :-؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
عالی بود:-)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
این الان چی شد یه دفه ای
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٠٩
٠
٣
هر چی فکر کردم از ترانه های رضا یزدانی خاطرم بیاد نشد که نشد! از یغما گلرویی نشد که نشد! پس همون جمله سر درِ وبلاگم رو میذارم : هر کس مرا پیدا کند مالِ خودش.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
٣
تو بستی چشمت رو دنیا پر از تیتراژ پایان شد....خیلی گذشته اما واسه من نبودن تو هنوز معماست...روی گرامافون چرخیدن مهتاب...مرمت کن منو از نو نذار خالی شم از رویا...شاید که برگردی شاید که پیدا شی شاید که آغازی در انتها باشی...کافه خاطره بازی...عقربه هایی خلاف مسیر زندگی که به هم نمیرسند و فقط جفت هم می شوند...تو سیگار رو خاموش کن تا بگم چطور میشه با گریه هم دود شد...یه زن با جنونش به من یاد داد که عاشق شدن قبل ویرونیه...امشب دلم بدجور آشوبه دستای تو صد سال ازم دورن توی دلم یه پادگان سرباز انگار رختاشونو میشورن...بسه یا بازم بگم کامران میرزا؟ در ضمن آلبوم جدید آقا رضا امروز توزیع میشه :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چه زیبا... ممنونم... بله اطلاع دارم، فردا صبح اگر باشه میخرمش. تازه برگشته بودم ها! باز صداش منو می بره و برنمیگردونه... . مرسی از لطفتون.
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
اصن باهاش حال نمیکنم
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
آسمان آبیست... اما بی تو ... باز هم آبیست... (برید تو عمقش اصلا منتهی الیه جملات عاشقانه است)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
منظور اینه آسمان با تو آبی رنگه ولی بی تو "آبی" است(یعنی بارانی و گریان است!) شعرت همچین بی معنی بی معنی هم نبود دیدی معنیش کردم!نا سلامتی روزگاری ادبیات می خوندیم
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ایول اقای اتشروان :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
واقعا من منظورم این بود خودم نمیدونستم؟ اصلا تراوشات ذهنی رو دارین؟؟!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
به به:))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٠٩
٠
٠
کلنی حافظه بخاطر سپردن شعر رو ندارم / ولی در کل : کافر اگر عاشق شود بی باده مومن میشود :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بی پرده نبود؟
آسمانه
آسمانه
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بدعهدم و بدخلقم و زبان بازم و مغرور/ پشت سر من حرف زیاد است مگر نه/ یک بار به من قرعه عاشق شدن افتاد/ یک بار دگر ؛ بار دگر ؛ بار دگر نه!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
ممنون هستم:))
آسمانه
آسمانه
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟ طاقت بار فِراق این همه ایامم نیست جناب سعدی
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
زیبا بود...
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
آواز میشی تا به من ثابت کنی که دلنوازی / آوار میشم تا منو از آجر اول بسازی/ دریایی و تعریفتو از ماهی ها خیلی شنیدم/ دریایی و من بی نهایت در تو مروارید دیدم:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:))) به به>....پویا بیاتی:)
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم/ ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
هر کسی را سر چیزی و تمنای کسی است/ ما به غیر تو نداریم تمنا دگر
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عشق از ازل است و تا ابد خواهد بود...جوینده عشق بی عدد خواهد بود...فردا که ازین دیر فنا در گذری...هر دل که نه عاشق است رد خواهد بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
تصحیح میکنم مصرع سوم:فردا که قیامت آشکارا گردد...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
خیال کردم تو همدردی/ندونستم تو هم،دردی!
s_m
s_m
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود / ای ساربان آهسته رو کآرام جانم میرود
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چه خوش بی مهربونی هر دو سر بی/که یک سر مهربونی دردسر بی/اگر مجنون دل شوریده ای داشت/دل لیلی از او شوریده تر بی/فکر کنم جناب بابا طاهر عریان بی ادب! این شعر رو برای عشق های دوره زمونه الان ما سرودن و مخاطبش ماها هستیم (باور کن!)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
این بی اخرش چیه؟؟؟؟
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
بی یعنی بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
یه روز بیا ببینمت میخوام باهات حرف بزنم/میخوام بگم دوستت دارم از ته دل داد بزنم/میخوام بگم که زندگیم با بودن تو جون گرفت/خیال نکن که بعد تو کسی تو قلبم جا گرفت
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
ما همه بهر شله جان میدیهم /بهر آن جانان نفس ها می دهیم/ گر شود قسمت مان یک سطل شله/ بین فامیل ...جولان ها میدهیم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:)) ای خوب بود....ای بهترین بود:)) عالی بود
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
تو هر ماجرای عاشقونه ای ، یه نفر عاشق تره...امیدوارم عاشق تر ماجرای ما، من نباشم...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
اگر روزي جز شادي تو چيز ديگري ازت خواستم به عشق من به دستانت شك كن. "عباس معروفی"
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
نمي دانم تا كي دوستم داري هرجا كه باشد باشد هرجا تمام شد اسمش را م يگذارم آخر خط من. باشد؟ "عباس معروفی"
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
خوانندن یا شاعر؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٠/١٠
٠
٢
كار عشق آنگاه تمام شود كه عاشق، معشوق شود و ورق بگردد. بي آن كه از عشقِ عاشق چيزي بكاهد يا در حسن معشوق چيزي بيفزايد "عباس معروفی"
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٠
٠
١
:)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/١٠
١
٠
سلام ...تو پروفایلم که شعر عاشقانه زیاد است....ولی از نظر خودم...شاه بیت عاشقانه ام این بود که در مناظره با استاد عزیز جناب آقای حسنی ازم ترواش کرد.... از آن عشقی که دیروزم گرفتار....../ ز وصلش با دگر فردا بگریم ..... http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=17193
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
من شعر بلد نیستم ولی ی متن کوتاه هست خیلی دوسش دارم:الهی فندوق بشی سنجاب بشم گازت بگیرم/بعدش سمی باشی برات بمیرم:)))))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چه عارفانه....
poone_panahi
poone_panahi
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
:|
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
درجه ی عرفان این شعر به حدی بود که صوفی های اصیل ایرانی راه بیابان در پیش گرفتندی :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
جدای از شوخی ها؛ واقعا دوباره بخونیدش... چقدر ساده و بی افه و اطوار حرفِ دل رو میزنه. مثلِ "دوستت دارم" های بچه ها. بی غل و غش و زلال.
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
من که از دست رفتم:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
حالا كه دیگر هیچ كس در كوكمان نیست حالا كه پای هیچ غیری در میان نیست حالا كه دشت آرزوها رام رام است حالا كه یوزی در كمین آهوان نیست باید به دنبال هوایی تازه باشیم باید دو تایی فكر جایی تازه باشیم پای درختی شعله ور از شاپركها پیغمبری نو از خدایی تازه باشیم تا كی تو را در شعرها تصویر كردن؟ تاكی نبودت را فقط تفسیر كردن؟ تا كی كنار چای و قلیان شب نشینی؟ تا كی برای آمدن تاخیر كردن؟ ..........
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
ای اخراش بد اموزی داشت:)ولی قشنگ بود
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
نوچ نوچ نوچ....فکر ما رو تو امتحانا درگیر نکنین.....منکه چشمام رو یستم
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٠
١
٠
میگه چشمامو بستم بعد پایین شعر میذاره (خخخ) :دی نکن بچه :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:))با چشم بسته گذاشتن:))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
عاشقان انچه را که دوست دارند زیبا میبینند..ولی هوس بازان انچه را که زیبا میبینند دوستت دارند
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
شیطونه میگه یه چن تا از مطلبای عاشقانه ام رو بذارم
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
این شیطونه چقدر با شما صحبت میکنه:))
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
سلام و درود....عاشقانه که از غیر زیاده...از خودم هم که تمام شعرام عاشقانه است....یکی از آخرین بیت هایی که گفتم و خیلی بهم چسبید...تو مناظره با استاد گرانمایه جناب حسنی بود....بقولی کمال همنشین در من اثر کرد...... ////////// از آن عشقی که دیروزم گرفتار....../// ز وصلش با دگر فردا بگریم .....///////// http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=17193
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٠
١
٠
چطوری میتونید فلبداهه شعر بگید:/
PDrAM
PDrAM
٩٣/١٠/١١
٠
٠
گمان مبر که مرا شعر به دست خود باشد.....//حزین که ناله ی دل می شود چنیین رسوا: /// به عشق بی ثمری من اسیرم از دیروز..../ ز خون دل نگران، وصل او شود فردا /
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:))))
ali_y
ali_y
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
سلام... گر نثار قدم یار گرامی نکنم/// گوهر جان به چه کار دگرم باز آید.
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
تنکیو
E_KHOSRAVANI
E_KHOSRAVANI
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
چه کسی روی ِ لبان ِ تو شکر ریخته است؟ قهوه ی ِ چشم ِ تو را باز قجر ریخته است؟ هدفش چیست از این تلخی و شیرینی ها؟ آنکه در خیر ِ عمل های ِ تو شر ریخته است عاشـــــقت بوده خدا و به گمـــــانم قندیل اشک ِ او بوده که از عصر ِ حجر ریخته است گونه ی ِ ماه گُل انداخته با دستــــــــــانت از هر انگشت ِ تو صد گونه هنر ریخته است مستی ِ چشم ِ تو باید که چنیــن غرق کند بس که انگــــور به دریای ِ خزر ریخته است وای اگر خیره شود صاعقه ات میســــــوزم روی کبریت ِ نگاه ِ تو خطـــــــر ریخته است نیست قالیچه ای از موی ِ تو ابریشـــــم تر پیش ِ پایت چقدر شانه به سر ریخته است فتح ِ اندام ِ تو با هیچ رقم ممکـــــن نیست اینهمه برف که بر کوه و کمـــر ریخته است زل به هرکس بزنی کار ِ دلش ساخته است روی ِ خط ِ مژه های ِ تو تبـــــــر ریخته است سالها هم بروی باز شنیـــــــــــــــدن داری در صدایت نفس ِ مرغ ِ سحــــر ریخته است پُر شد از "ریخته" فنجان ِ ردیــــــــف ِ غزلم نوش ِ جانت که فقط خون ِ جگر ریخته است *شهراد میدری*
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
عالی بود....متشکرم
raha_sl
raha_sl
٩٣/١٠/١٠
٠
٠
بعضیاشون ک یادمه: ... منم منم بخدا..این که در لباس نسیم/ برای بردنِ تو باز میکند آغوش/ من آن ستاره ی صبحم که دیدگان تورا/ به خواب تا نسپارم نمی شوم خاموش/ (فریدون مشیری).... شکنجه بیشتر از این که پیش چشم خودت /کسی که سهم تو باشد به دیگران برسد؟(نجمه زارع)...شروع می شوم از یک غروب ناخوانده /به طرحی از تو که با غصه رنگ خواهد شد/ دلم چقدر شکسته..چقدر بی تاب است../ دلم چقدر برای تو تنگ خواهد شد(ابوالفضل حبیبی)
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
سپاس گذارم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
٠
٠
من اینو دوست دارم : میدونیم ٫پرنده ای که بال و پرش ریخته ٫مظلومیت خاصی دارده ها! نمیدونیم که با٫باز گذاشتن در قفس بهش توهین میکنیم٫ نمیدونیم که بایددر قفسش رو ببندیم ٫تا زندان دلیل زمینگیر شدنش باشه ، نه پر و بال ریخته اش!!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
ممنون از شما
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
١
٠
یکی میپرسد اندوه تو از چیست؟ / سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟/ برایش صادقانه مینویسم/ برای آنکه باید باشد و نیست......
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١١
١
٠
اگر یک آسمان دل را/ به قصد عشق بردارم/ میان عشق زیبایی/تورا من دوست میدارم....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/١٠/١١
٢
٠
این متن عاشقانه نیست اما زیباست،با کمی اغراق از همه متنهای عاشقانه ای که خوندم بنظرم قشنگتره ﻣﺎ ﺁﯾﯿﻨﻪ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ، ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﻢ! ﻣﺸﮏ ﺭﺍ ﮔﻔﺘﻨﺪ: ﺗﻮ ﺭﺍ ﯾﮏ ﻋﯿﺐ ﻫﺴﺖ، ﺑﺎ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻧﺸﯿﻨﯽ ﺍﺯ ﺑﻮﯼ ﺧﻮﺷﺖ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﻫﯽ. ﮔﻔﺖ: ﺯﯾﺮﺍ ﮐﻪ ﻧﻨﮕﺮﻡ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺍﻡ، ﺑﻪ ﺁﻥ ﺑﻨﮕﺮﻡ ﮐﻪ ﻣﻦ ﮐﯽ ﺍﻡ! ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺑﺎﺑﺖ عشقهاﯾﯽ ﮐﻪ ﻧﺜﺎﺭ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﺮﺩﯾﺪ و ﺑﻌﺪﻫﺎﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ رسیدید، کوچکترین ارزشی ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺸﻖ ﺷﻤﺎ ﻗﺎﺋﻞ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ، ذره ای ﺍﻓﺴﻮﺱ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ. ﺷﻤﺎ ﺁﻧﭽﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ، ﺑﺨﺸﯿﺪﯾﺪ. ﻭ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ ﺍﺯﻋﺸﻖ! ﻋﺸﻖ ﺗﻤﺎﻣﺎ " ﺍﻧﺮﮊﯾﺴﺖ و ﺩﺭﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﺧﻮﺍﻫﺪﺑﻮﺩ. ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ، ﻫﺮ ﺭﻧﺞِ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ، ﯾﮏ ﺻﯿﻘﻠﯽ ﺳﺖ ﺑﺮ ﺭﻭﺡ! ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ، ﺭﻭﺡ ﺯﻻﻝ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩ، ﻭ ﺑﺨﺸﯿﺪﻥ ﺳﻬﻞ ﺗﺮ، ﻭ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮ، ﻭ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺑﯿﺸﺘﺮ می آﻣﻮﺯﯾﻢ ﮐﻪ "ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ بی دﻟﯿﻞ" ﻭ ﺍﯾﻦ ﯾﻌﻨﯽ; ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﺸﯽ ﺑﯽ ﺍﻧﺘﻬﺎ...
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
زیبا بود ممنون:))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٠/١١
٠
٠
که با این در اگر در بند در مانند درمانند
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:/
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/١٢
١
٠
اها یادم اومد.. خدایا عاشقان را غم مده شکرانه اش با من
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/١٢
٥
٠
منو به دست من بکش / به نام من گناه کن / اگر من اشتباهتم / همیشه اشتباه کن/ .... / هنوز میپرستمت / هنوز ماه من تویی/ هنوز مومنم ببین/ تنها گناه من تویی....
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
قشنگ بود مال کی بود؟
s_sali
s_sali
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
ممنون. این یکی از ترانه های خواننده ی محبوبم هستش... ترانه سرا. روزبه بمانی / آهنگ ساز. علیرضا افکاری... این 2نفر طرز فوق العاده ایی با احساس و موفق هستن...
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
:)) قشنگ بود ولی به پویا بیاتی نمیرسه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
می روم ز ديده ها نهان شوم /می روم كه گريه در نهان كنم يا مرا جدايی تو می كشد /يا تو را دوباره مهربان كنم
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
زیبا بود ممنون
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١٠/١٣
٠
٠
چن روز پيش تو تلويزيون ديدم تو خارج هندونه رو قاچي ميفروختن......الان چن تا نتيجه ي مهم ميگيريم:1 طفلكيا از نعمت با قاشق وسط هندونه رو خوردن محرومن...2 خارجيا چقد بدبختن ما چقد خوشبختيم....3 من هر چي بيشتر واسه كنكور ميخونم ذهنم باز تر ميشه.....برم ادامه ي كشفيات
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
:////
F-jafari
F-jafari
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
زمستان را باور نکن!هوای نبودنت سردترین از این حرفاست...
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
>.............................
F-jafari
F-jafari
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
عشق یعنی قلم از تیشه و دفتر از سنگ که به عمری نتوان دست در آثارش برد...
F-jafari
F-jafari
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
سنگین است تکلیف بی تو بودن تو آسوده بخواب من مشق گریه هایم مانده...
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
:((
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
سلام: خیلی سؤال سختیه!! یکی اینکه:هرچه که دارم ای خدا،جمله فدایِ دلبرم ..........
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
میگن عاشقا بارونو دوس دارن...ولی من یه چیزی رو هیچ وقت نگفتم چ بارون بباره چ بارون نباره با هر اتفاقی به یادت می افتم
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
به فرشته ها بگو دعا کنن یخ اغوش زمین اب بشه....ابرا از رو صورت ماه برن اسمون زائر مهتاب بشه
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
نگاهم در نگاهت کرد برخورد...خدا مرگت دهد حالم بهم خورد
Vania
Vania
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
بییییییییییییییییییییب بیییییییییییییییب بیییییییییییییییییب بییییییییییب بیییییییییییییب ...اوه اوه گمونم کلش منشوری بود!خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
فک کنم زنگ زدین ب کسی صدای بوق انتظاره
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٠/١٤
٠
٠
در دل شب با خیال دوست لذتی دارد عجب تنها شدن. می کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرت، ولی آهسته می گویم خدایا بی اثر باشد.
م-نص
م-نص
٩٣/١٠/١٥
٠
٠
توش یه احساس نهفته بودش:)دوس داشتم