خانه انجمن چادر نقطه مقابل فرهنگ
٥٤٨
٥٣
aaasaeid

چادر نقطه مقابل فرهنگ

چادر نقطه مقابل فرهنگ

در منطقه های مرفه نشین شهر و بین افراد پولدار این باور خیلی رایج است که چادری بودن و داشتن حجاب کامل، نشان از پایین بودن سطح فرهنگ و پایین بودن رفاه مادی است. به نظر شما این باور صحیح است؟

٩١/١١/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٤
٠
٠
افرین
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٤
٤
١
میدونی این بحث خیلی کش داره و تکراریه....ولش کنید........البته من تو دوروبرم خیلی افراد باحجاب میبینم اصلا هم فکر املی ندارن بقیه.....ولی پایین شهر با مانتو بری کارت تمومه
ahkiani
ahkiani
٩١/١١/٢٤
٠
٣
اینجوری جزء رو به کل تعمیم دادن از جانب هر دوی شما بزرگوار درست نیست! البته به نظرم طبقه مرفه نشین چون یه غرور خاصی دارند و خود رو بالاتر میبینند به این دیدگاه نزدیکترند!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
١
٠
این بحثو قبلا کردیم باز الان دعوا میشه!هرکس اینطوری فکر کنه کم خردی خودش از حجابو نشون می ده!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
باز بحث تكراري ودعواساز!!!
مجید
مجید
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اه اه با این بحثاتون بابا ول کنید یکی می خواد چادر سر کنه یکی نه ...به من چه به توچه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بحث های کش دار هی نمیخوام بیام تو این بحثا فقط ب خاطر مجید اومدم مجید سیگارت کو
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نمدونم ولی دیگه دلم نمخاد نظر بدم .... بریم سراغ یه چیز دیگه! من پرسپولیسی ام ، خو حالا کیا طرفدار پرسپولیسن؟ خخخخخخ :)))))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٤
٠
٠
این بحث رو من قبلا مطرح کرده بودم جز دعوا به هیچ نتیجه ای نمیشه رسید...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین کم کم نتیجه میگره ک اینجا جای این بحثا نیس
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٢
٠
کلاس ادمها به قیافه و سر وضعشون نی به چادر و غیر چادری بودن نی ..به افکارشون . به روش زندگی شونه. ولی همین قدر بگم اگر واقعا عده معدودی این جوری فکر می کنن جزو کوتاه فکرترین افراد جامعه هستند که چادر را ملاک کلاس فرد قرار می دهند. در ثانی انهایی که چادر به معنای واقعی و با انتخاب می پوشند برایشان مهم نیست که دیگران راجع به انها چه فکر کنند...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مهم افکاره آدمه توی اون مغزه ادم چی بگذره
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
١
٠
واقعا باهات موافقم آسمانه خودمن اصلن برام مهم نیست دیگران چه نظری قرار راجع به چادری بودنم بدهند
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اسمانه جان من کاملا با شما موافقم....
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
١
٠
منم موافقم
زهره
زهره
٩١/١١/٢٤
٤
١
نمیشه گفت همه کسایی ک پولدارن یه همچین دیدی رو نسبت به چادر دارند . اما ... ولی در کل چادر به انسان حرمت میده
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٢
به نظر من چادر خوبه اما تعصب داشتن روش اصلن خوب نیست اصلن تعصب رو چیز های خوب هم بده
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
كاملاموافقم
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مرسی مریم جونی
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
کلن تعصب بیجا چیز خوبی نیست....
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من که با همه دوستم خو پس کی به من منفی داده آخه
bye
bye
٩١/١١/٢٤
١
٠
چادرم خوبه ! مانتو هم خوبه ! جوراب هم خوبه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
روسری هم خوبه!کفشم خوبه !دست وپا هم خوبن!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مرسی نظر بای!تازه به نظر من هیچیم خوبه!ها والا!اصل دید آدمه:)))) دیگه فکر نمیکنم جایی برای این بحثا مونده باشه تو سایت!قبلا بحث شده و جمع شده بسلامتی!
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خواهش میکنم دوست عزیزم
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١١/٢٤
٠
٠
همه چی آرومه من چقدر باحالم.....
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
١
واااااااااااااااااا کی گفته منم کلی چادری میشناسم چه کلاسی چقدر شیک!چرا ادمین بحث های الکی و باورهای غلط رو اینجا میزارین؟من خودم چادری نیستم نه خودم نه خانوادم مرفه نشینم هسیم به قول این دوستمون!یه درصد نشده بگم چادریه بی کلاسه یا فلانه!واقعا که شما حق ندارین الکی راجب یه قشری قضاوت کنین و حرف درآرید ازتوش!ادمین نکن این کاراتو
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٣
٠
الان 50 درصد پولدارا والا چادرین!اسن هیچ ربطی به هم نداره!اینایی که شما میگین پولدارا نیستن تازه به دوران رسیده هان!
Milad
Milad
٩١/١١/٢٤
٠
٠
موافقم
ahkiani
ahkiani
٩١/١١/٢٤
٠
٣
از این صحبتها که اگر پایین شهر بری با مانتو کارت تمومه و اینها متنفرم! من خودم پایین شهر بدنیا اومدم و بزرگ شدم!و دارم زندگی میکنم! اینهایی که فکر میکنن با مانتو نمیشه بیای پایین شهر بسیار کوته فکرند:)
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٢
خعلی لایک!
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١١/٢٤
٠
٢
لایک...
m-nas
m-nas
٩١/١١/٢٤
١
١
دوستان معمولا بی بند و باری در قشر مرفه بیشتره و فسادهای اخلاقی هم بیشتره و این باعث میشه که بی ایمان هم بشن..............تعداد افراد پولداری که نماز نمی خوانند بسیار زیاده و این افراد ستون دین خود را از دست داده اند پس هر روز این افراد منحرفتر می شوند و سعی می کنند برای گناهان و رفتار خود دلیل بیاورند تا افراد دیگر هم به راه انها کشیده شوند و این رفتار در جامعه بصورت عادت در بیاید................یکی از صلاح های شیطان زیبا نشان دادن گناه است.........اون کسایی که میگن چادر نپوش فردا می گن چرا با مانتو اومدی و موهات پوشیده هست چرا مانتوی گشاد پوشیدی چرا ارایش نمی کتنی وچرا های دیگه و همین جور که بری جلو میبینی از حجاب و ایمانت هیچی نمونده......
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
به نظر منکه باور صحیحی نیست*همین دیگه حال بحث و توضیح رو ندارم الان
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
لایک
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
منم لایک
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آقا این عکسای کارتونیو خودتون انتخاب میکنین یا براتون میذارن؟!
parisa
parisa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نه اشتبه.............خیلیا هستن که فرهنگ شون از ادمای مرفه نشین بیشتره ولی چادرین...........یا حتی تو مشهد خیلی از ادمای اصیل چادیرن........
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
لایک
mahshid
mahshid
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مختصرو مفید ......نه
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٥
٠
٠
خیلی با مختصر مفید موافقم*
baranak
baranak
٩١/١١/٢٤
١
٠
فک نمی کنم اینطور باشه ........!!!!!!!!!واما چقد خوبه افرادی که بول و ثروتشون بالا میره ...سطح افکار ودیدشونم بالا بره ..نظر شخصیم اینه اگه کسی چادرو انتخاب میکنه نشون از بالا بودن سطح فرهنگ نه بایین بودن ان.....البته به شرط انکه از چادر درست استفاده بشه...واین به معنی این نیس که افراد مانتویی بی فرهنگن..بلکه منظور این بود سطح فرهنگ ادما رو باراحت بودنشون نمیشه سنجید....
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
لایک
شاهدخت
شاهدخت
٩١/١١/٢٤
٠
٠
متاسفانه همینطوره......و من هروقت تو تی وی می بینم که کلفتاشون چادری ان و اسمشونم یه اسم مذهبیه دلم می خواد شیشه تی وی رو پایین بیارم.
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
منم باهات هم دردم
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٥
١
٠
متاسفانه تی وی هم بی تقصیر نیست..
sahar
sahar
٩١/١١/٢٥
٠
٠
این جور بحثا زیاد جالب نیستن....ترجیح میدم نظری ندم....
a_davoodi
a_davoodi
٩١/١١/٢٦
٠
٠
موافقم