خانه انجمن و حالا جیم روی دکه!
٦٤٥
٥٥
mina_h

و حالا جیم روی دکه!

و حالا جیم روی دکه!

چند وقتیه تو جیم کاغذی تو قسمت پیامک ها دارن از جیمی‌ها میپرسن نظرتون درباره ی مستقل شدن جیم چیه. یعنی جیم تبدیل بشه به یک مجله و روی دکه بفروشن اش.

به نظر شما کار درستی هست؟

حاضرید برای جیم چند پول بدید؟

به نظرتون این کار باعث نمیشه جیم تبدیل به یک نشریه زرد بشه؟

کلا اگر این اتفاق بیفته به نظرتون سر جیم چی میاد؟

٩٣/١٠/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/١٠/١٧
٤
١
حاضر نیستم واسش پول بدم خخخ همین سایت بهتره جیم کاغذی که خیلی آبکیه :D
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
:خخخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
:))))))ولی ما میخریم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١٧
١
٠
اگه مسابقه بذارن....جایز بدن... اشتراک رایگان و این حرفا...من مشکلی ندارم :)))))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/١٠/١٧
١
٠
مویوم :دی
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
اگه قول بدن یک کم فشار شیر آب رو کم کنن شاید بشه خریدش...
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/١٧
١
١
خدایی چقد فکر کردین این انجمن رو نوشتید؟ خخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
نمیدونم...خیلی قدیمیه...یکمم تغیرش دادن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
من کلا جیم رو دوست دارم...اگه به صورت جدا هم منتشر بشه صد در صد میخرمش...اگه بتونن گزارش ها و مطلب های خوبی ارائه بدن مسلما میتونه عالی باشه...خصوصا اینکه نویسنده های زیادی هم میتونن پرورش بدن..:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
مثل مو!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
نه نمیتونم برم بیرون دنبالش.سایت در دسترسه.
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
اشتراک بگیرین بیارن در خونتون خخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
من خودم شخصا دوست دارم بخرمولی بابام برام نمیخره
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
بهر حال دیر یا زود باید این اتفاق بیفته... هم یک گام بزرگ و حرکت فرهنگیِ خیلی مهمه و هم از لحاظِ مالی و تجاری شرایط بهتری بوجود میاد. من که همیشه به پاش هستم؛ میسوزم و میسازم!! چی بگم والا! عشق این حرفها حالیش نمیشه! حالا شما تا صبح اینجا کامنت بذارید و تیکه بندازید آبکی و فلان و می ارزه و نمی ارزه! آقا عاشقم! پاشم هستم!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خب شما لابد خاطرات خوشی دارین از جیم! :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
داغی دادا از قدیم میگن پولو کی داده کی گرفته ولی وقتی قرار باشه به یک سطل آب پول بدی انصافا زورت میاد حالا یه چارتا ستون هم هستن خوبن ولی با یک گل که بهار نمیشه عاشق جان...
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
اون مهریه نبود ؟ :-؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
آقای چراغعلی نازنین : چرا همیشه وقتی پای عشق در میونه هیچکی جدی نمی گیره آدمو؟!!! با همین یک گلم صبر میکنم تا بهار بشه از لجِ شما!!! خخخخ!(شوخی میکنم داداش گلم، به دل نگیری)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
پاسخ های خانم قاسمی و خانم سحر.م اشتباها پایین افتادند! پوزش.
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
اگه مستقل بشه بهتره،به نظرم
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٨
٢
١
آره دیگه بزرگ شده باید رو پای خودش وایسه. بچه ها بریم واسه جیم خواستگاری (خخخ)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من اون دختر اقدس خانم رو میپسندم اسمش فراریه! هم به جیــــــم میخوره هم نام یک ماشین لوکس هم هست......من که انتخابمو کردم شوما ها رو دیگه نمودونوم!
MILAD
MILAD
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
مگه پسره که بریم خواستگاری؟ خخخه
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
آره من فهمیدم که پسره! بریم واسش بایت رو خواستگاری کنیم! جیم پسره چون بسیار بی نظم و حرف گوش نکن و یکدنده ست! بایت متین و موقر و آرامه پس دختره! تازه کلی هم تکنولوژی بارشه!! ^_^ :دی
zahra
zahra
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
خیلی خووووبه من که دوست دارم....تازه معروفم میشیم.....خخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خدایا!ما رو با!... ولش کن نمیگم خدا:دییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خخخخ من یک عادتی داشتم هر وقت از دست کسی عصبانی میشدم دستامو رو به خدا میبردم بالا میگفتم:خدایا خدایا!خدایا؟بعدشو نمیگفتم!!!!خخخخ خواهرام مسخرم میکردن!الان مثال شماس!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
نه بابا من همینطوری گفتم:))))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
در مصرف کاغذ صرفه جویی کنید ، برای کاربرها همون هزینه ی خرید رو هزینه ی اشتراک بزارید اگر دوست داشتن پرداخت کنن و اگر هم نه که عضویت رایگان بدین . فکر نکنم جیم چاپ هم بشه سمت ما بیاد :) در کل ایده ی خوبیه ولی با مصرف کاغذ بیشتر بدجور مخالفم ! من طرفدار محیط زیستم!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٠/١٨
١
٠
من فکرمیکنم هردوش همگام باهم باشه (سایت+نشریه) بهتره
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من جیموهمین طوری که هست دوسش دارممممممممممممم همین که بین ورقای خراسان پیداش کنم.....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
آخ گفتی!
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
چاپی خوب است!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
یعنی بشریت منتظر همین فتوای شما بود والاحضرت!
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٩
٠
١
تکبیر :))
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٣/١٠/١٨
١
٠
:| ، یکی از دلایلی که جیم محبوبه اینه که هفته نامه یه و هر هفته یکبار میاد، اگه هر روز تو دکه باشه کسی حوصله خوندنشو نداره D:
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
موافق هستم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
واسم فرق نداره:/
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٠/١٨
٢
١
سلام ... آخه جيم كاغذي چي داره. مگر صفحه‌هاي آن را بزرگتر كنند بدرد شيشه پاك كردن عيد بخورد
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٢
٠
ما سبزی پاک میکنیم...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
شماها با عشق من چیکار میکنیددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟ اینهمه روزنامه هست! خب با اونا شیشه و سبزی پاک کنید! والا!
هاچ
هاچ
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
آره خب این همه روزنامه هست! ولی متاسفانه ما تنها روزنامه ای میخریم خراسانه :دیییییییییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من دوست دارم جیم کاغذی رو!من از طریق جیم کاغذی با سایت آشنا شدم چطور میتونم ازش بد بگم؟؟؟قبلا خیلییییی بامزه بود!یعنی الان که میخونم از خنده میمیرم! جیم اینجوری نبود!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
خانم سحر.م بزرگوار: میگم یه جای کامنت شون می لنگید! مهریه بود بابا! تازه همون رو هم الان دیگه ...!
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
الان من دچار دغدغه شدم ، میگم آقای شمشیری به آقایون نمیگن بزرگوار و به خانوما نازنین ؟ :دی به قول اون انشای آقای عبدالهی مهریه رو کی داده کی گرفته ولی نمیدونم چرا این همه سرش جر و بحث میکنن :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
خانم قاسمی : مگه میشه عاشقش باشم و ازش خاطراتِ خوب نداشته باشم؟ چه لحظاتی که خشمگین شدم از مطالبش، خندیدم به مطالبش، آروم شدم با مطالبش.... چرا هیچکی منو درک نمیکنهههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟
vesal
vesal
٩٣/١٠/١٩
٠
٠
8صفحه بود شد 16 صفحه ای همه خوشحال شدن ولی هم صفححه هاش کوچیک شد هم کیفیتش اومد پایین حالا جدا بشه چی میشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدشم مگه جیم چند سالشه که میخواد مستقل بشه نگین این حرفارو بابا خراسان ناحت میشه:دی
mr_khas
mr_khas
٩٣/١٠/١٩
٤
٠
من نمیدونم قضیه چیه ؟ اما دو حالت رو در نظر می گیرم : به نظر من جیم بدون روزنامه خراسان موفق نخواهد بود . برای جدا شدن کامل یعنی اینکه صد در صد از زیر سایه ی روزنامه بیرون بیان نیاز به نویسنده های فوق العاده فوق العاده و باز هم فوق العاده حرفه ای هست که الان در این بخش چند نویسنده حرفه ای بیشتروجود نداره تا بتوانند مخاطبان رو به خودشون جذب کنند . البته با جدا شدن از روزنامه خراسان قطعا و حتما جیم یکم جراتش بیشتر میشه و اینقد محتاطانه و محافظ کارانه قلم نمیزنه اما من فکر نمی کنم کلا از زیر پرچم خراسان بتونه خارج بشه چرا که جیم برای جیم شدن خیلی مدیون روزنامه خراسانه و به این سادگیا نمیتونه جدا بشه :)
mina_h
mina_h
٩٣/١٠/٢٠
٠
٠
:)
M_sanati
M_sanati
٩٣/١٠/٢٠
٢
٠
نه فعلا سرجاش خوبه ... بخواد مستقل بشه باید از همه لحاظ برسن به دادش.....!! هفته ای یکبار ارزشش خوندنشو داره...*:)
reyhaneh_s
reyhaneh_s
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
همینجوری بهتره........//
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٠/٢٢
٠
٠
جیم توسط روزنامه مشهور شد.....و به نظرمن اگه جدا شه جزو نشریاتزرد هم حسابنمیشه