خانه انجمن حلال می کنی؟
٦٦٠
٥٦
آرش قلی زاده

حلال می کنی؟

حلال می کنی؟

همین الان چند نفر از کسایی که احساس می کنی حقی به گردنشون داری رو به خاطر بیار،به نظرت می تونی حلالشون کنی؟ 

(من هرچند وقت یه بار به این فکر می کنم و میگم خدایا هرکسی که تا الان حقی به گردنم داره حلالش می کنم تا شاید اونایی که حقی به گردنم دارن منو حلال کنن)

٩٣/٠٩/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
من همش در حال حلال کردنم...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
اول ایا
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
وبازهم چبزی نیست جز کذب خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
من که همه رو حلال میکنم...چ حقی داشته باشن چ نداشته باشن...چ قلب مهربونی دارم:))
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
تعریف از خود نباشه:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
ب مرگ سیبلای ارش احتمال داره اول باشم:))خخخخخخخخخخخخخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
خخخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!به نظرم شما با این هوش وذکاوتی که تو احتمال دارین برین اون مسئله آقای نادری رو حل کنین!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
آروم باشین خواهش میکنم خخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
کدون مسئله:))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
اول شدین....
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
تئوری احتمال....یه مطلبه توصفحه اصلی از آقای نادری...یه سؤال جبر مربوط به قسمت احتمال که تخصص شمایه...!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
همون روزی که اتفاقی افتاده بود حلال کردم. همشونو.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... اصلاً نميگذارم به اينجا برسد. به قول مادرم اگر حرفي داشته باشم ميگم و چيزي به دل نميگيرم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... اين مطلب رو بخوانيد بي ارتباط با انجمن نيست
روزی حکیمی به شاگردانش گفت: می خواهیم یک بازی انجام دهیم. شاگردان با خوشحالی گفتند چه بازی ؟! گفت: فردا هر کدام یک کیسه می اورید و در آن به تعداد آدمهایی که دوستشان ندارید و ازآنها بدتان می اید پیاز قرار دهید! روز بعد همه همان کار را کردند وهر کسی تعدادی پیاز در کیسه انداخت و آورد. حکیم گفت: تا وقتی نگفتم ،هر کدام آن کیسه را هر جا که می رود با خود ببرد. شاگردان بعد از مدتی از این وضع خسته شدند و به حکیم شکایت بردند: که پیازها گندیده و بوی تعفن آنها را اذیت میکند.. حکیم به آنها گفت: این شبیه وضعیتی است که کینه دیگران را در دل خود نگه داریم، این کینه و نفرت قلب ما را فاسد می کند و بیشتر از همه خودمان را اذیت خواهد کرد.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
همه رو میبخشم.
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
اصولا از کسی چیزی تو دلم نمیمونه ک بخام حلال کنم...!
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
مهربــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون! :)
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
من شاید به طرف بگم نبخشیدمت ولی همون موقع هرکی هرکار کرده باشه میبخشمش مگه اینکه...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
چی؟؟
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
هیچی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١٣
٢
٠
بخشیدن بضیا خیلی سخته ب خصوص کسایی ک دل ادم رو میشکنن ...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
موافقم....البته بعضیا
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
تا میخوام به این فکرکنم که یادم بیاد آدمایی رو که حق به گردنشون دارن،یاد این می افتم که قطعا تعداد کسایی که خواسته وناخواسته حق به گردنم دارن بیشتر از ایناست!واسه همین تو دلم اجازه نمیدم از کسی چیزی بمونه که بعدا بخواد یادم بیاد وحلالشون کنم....!اگه هم باشه اکثر اوقات حلال کردم.....!«ببـــــــــــــــخش تا بـــــــــــــــــــــــخشیده شوی!»
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
من تاالان هر کی هر کاری کرده بخشیدمش :-) دشواری هم نداریم به جز یک نفر! هر کار میکنم نمیتونم ببخشمش:-( ضربه بدی ازش خوردم اگه میومد صاف و صادق میگفت چه کار کرده صد در صد میبخشیدمش ولی الان که همش داره از پشت خنجر میزنه اصلا نمیتونم راضی بشم! بنده خدا سنشم زیاده ولی نمی دونم چرا پرش افتاده رو پر من:/
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
نه
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
حلالش کردم ولی نبخشیدمش ...خیلی دلم شکسته ...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
:/
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
اره تقریبا!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
هر وقط کسی در حقم بدی کرد میگم خدایا من بندت رو می بخشم تو هم منو ببخش
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
*وقت....چه قدر بی دقتین شماها
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
مشهدیا . نه
فائزه
فائزه
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
از کسی کینه ای به دل ندارم...همشونو بخشیدم:)
آرش قلي زاده
آرش قلي زاده
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
مرسي از همه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
فکر نمیکنم :)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٣
١
٠
مگه میشه آدم نبخشه؟ آرامشی که بعد از بخشش حاصل میشه توی هیچ نوع انتقامی نیس....(محض اطلاع جهت ریا)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٤
١
٠
ولی سخته...........سختــــــــــــــــــــــــــــــــــ.....
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٤
١
١
همین که به یه کار سخت فائق بیای .... آرامش بعد پیروزی حاصل میاد که فوق العاده است!! *؛) تمرین کن درست میشه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
یکی از بدترییییییین خصوصیاتام اینه ک همه رو میبخشم :((((
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
صد در صد حلال میکنم....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
من خیلی وقتها گذشت کردم ولی خب طبیعتا یکی دونفری هستند که تا این لحظه نتونستم بگذرم... امیدوارم کسی با خودش فکر نکنه کینه ای هستم، باور کنید فقط اهلِ تعارفات الکی و من بمیرم تو بمیری نیستم. وگرنه که راحت میرفتم میگفتم بخشیدم!
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
اتفاقا منم بین این همه تعارف مونده بودم چطور بگم چن نفری هستن که بخشیدنشون خیلی مشکله. اما خیلی وقتا گذشتم از حقی که به گردن دیگرون دارم.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
ولی غبطه میخورم به اونایی که راحت میتونن بگذرن. چون این حس های لعنتیِ بد قلب آدمو سیاه میکنن....
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/١٣
١
٠
سلام ..اگه خودش ناراحت باشه از این کا ری که کرده...حلالش می کنم.....اگر هم ناراحت نباشه حلالش خواهم کرد
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
سوال سختیه... جوابش سخت تر... نمیدونم... نمیدونم جربزه حلال کردنو دارم؟ دلشو دارم؟...نمیدونم...
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
به جهان دردمندان تو بگو چه کار داری/تب و تاب ما شناسی دل بی قرار داری... چه خبر تو را ز اشکی که فرو چکد ز چشمی/تو به برگ گل ز شبنم در شاهوار داری... چه بگویمت ز جانی که نفس نفس شمارد/دم مستعار داری غم روزگار داری...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
همرو بجز دو سه نفر..اونارو ب خدا گفتم دیه اگه خیلی کارشون گیر بود بخشیدمشون....
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
همه حلاللللللللللللللللللللللل خداکنه دیگرانم منوحلال کنننددددددددددددددد
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
خیلی خیلی زود می بخشم و فراموش می کنم و این اصلا خوب نیست چون خیلیا سوءاستفاده می کنن ...
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
اولش شاید ن ولی بدش فک کنم اره:) البت ب جز ده بیس مورد ک اشتباهش ثابت شده:))
نگارا
نگارا
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
نمیدوونم..خیلی جدیدا اتفاقا تو فکر اینم که واقعا میتونم یه نفرو از ته دل ببخشم و حلال کنم...فلن که نتونستم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دو سه نفرو نه. هیییییییییچوقت ازشون نمیگذرم.اما بقیه رو بیخیال. ما که بخشیدیم.خدا هم ببخشه
faride
faride
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
چندنفرو که واقعا نمیتوستم تا چند وقت حلال کنم اما دیگه از ته دل حلال کردم به این امید که بقیه هم منو حلال کنن...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
من مطمئنم اینجا دوبار کامنت گذاشتم.....سایت جدید روح پیدا کرده؟؟!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
:))حلالشون کردم......