خانه انجمن کاربران را دسته بندی کنید!
١٧١٨
٢٦٢
ZAHRA_R

کاربران را دسته بندی کنید!

کاربران را دسته بندی کنید!

به نظرتون کاربرای جیم رو میشه به چند دسته تقسیم کرد ؟!سر دسته ی هردسته رو هم بنویسید!

مثلا کاربرا ن خاموش؟نظر گذارو...؟

٩٣/٠٩/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
دسته 1_ سیاسیون (علی آقا) دسته 2_ نا امید کننده بچه های سایت( آقای آتشروان) دسته3_ سوتی دهنده ها( اف بابایی) دسته4_ ضایع کنای سایت(علی آقا) دسته 5_ شاعرترین فرد سایت( آقای ریاحی) فعالترین ها(مراجعه شود به قسمت فعالترین ها) خوش آواتار سایت(آقای صفدری) مذهبی ترین و سرسخت ترین دختر سایت( مریم ن-ر) ... زیادن ولی غفط به بعضیهاش اشاره کردم جهت اطلاع مدیر سایت جناب نادری خخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
پس خودم و خودت کدوم قسمتیم ؟؟؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
منم هم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
منو نگفتی اصنم اواتارت نشون دهنده نزدیک شدنت به تولدت نیس خخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
=))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
کلا این علی آقا چه گناهی کرده در حق شما؟ خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٠
٤
١
دابل چاکلت بگیر ترین کاربر سایت فاطمه بانووووو. کلکل کن ترین کاربر سایت سمیرا بانو . خوش قلب ترین کاربر سایت پریا بانو . اقا وکیل ترین کاربر صالح !!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخ کو علی آقا من که دابل چاکلتی گیرم نیومده...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
حالا چرا داد میزنی ی بار حرف بستنی رو زدیم ها خخخ پریا شد خوش قلب ها خیل خب
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
اون +ها من به علی آقا دادم :)) خخخخ فاطمه مثل اینکه شک داری من خوش قلبم؟؟؟(آیکن عصبانی )خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
شک ندارم حسودم خخخخ پس منم منفی میدم خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
:)))) میگن آدما از هم یاد نکنن از یاد هم میرن.......جریان رویا و سمیرا هم همینه!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
نظر مخاطبین را به کامنت خودم.جلب میکنم خخخ اخرین کامنته
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من هم هم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
اصولا ما آدمایی که خودمون خوشتیپ هستیم آواتارمونم قشنگه خخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
همه بخش ها رو اسم آوردید به جز فعال ترین ها که منِ مظلوم اونجا هستم! هییی روزگار...!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
جناب صفدری آواتار شما یه آواتار مردمیه هر چند وقت بیاین یه کامنت خالی بزارین وقتی ما میگیم اواتار اقای صفدری واسه جدیدا هم ملموس باشه:) /// آقای شمشیری من خودم از دیروز رفتم تو فعالا واسه همین غیر مستقیم اشاره کردم :) ///وعلی آقا نظرات شما همیشه باعث پیشرفت من بوده خخ میدونم شما دوست دارین من به مدارج عالی برسم واسه همین سعی میکنین همش تو ذوقم بزنین :))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
فقط اگه به مدارج عالیه رسیدید و یه کاره مملکت شدید ، ما رو فراموش نکنید و هزینه این ترغیب رو بحسابمون واریز کنید !!! مدیونید اگه یادتون بره !!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخ باشه شمام دیگه از اون شکلکا استفاده نکین ، دلیل دارم واسه حرفم...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مرسی علی جان..... سمیرا بانو من کجام پس!!!!!!!!!!خخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
آقا صالح من و شما جزء اون سه نقطه های آخریم دیگه خخ (خداییش اصن یادم نبود از شما خخخ ببقشید به جاش علی آقا دیگه حسابی واستون جبران کرد)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
راست ميگين اصلا به 3 نقطه دقت نكرده بودم!!! خخحخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دیدم کسی انگار نظر نمیزاره گفتم افتتاحش کنم:)))) عجب کار سختی .خخخ من جز همه ی دسته هام :))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخخخ.سمیرا مفتحش بود......حالا نظرت رو بذار
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من فقط یک دسته میشناسم اونم کاربران ناشناس که خودمم سردستشونمممممممممممممممممممممممممم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
افرین به نکته ی خوبی اشاره کردی :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
اینو واقعن راس گفتی.......برای ما مجهولی
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
راستی یک دسته دیگه ام یادم رفت دسته حروف کشیدنههههههههههههههههههههههههها که بازاونم خودم سردستشونم .
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
نمدونم والا...
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دوستاننننننننننننن عزیزممممممممممممممم شماهرسوالی که داریدددددددددددددددددددد بپرسیدمن جوابگوهستمممممممممممممممممممممممممممم هرجای سایتم که بودازنظرمن مشکلی ندارههههههههههههههههههه
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
شما هنوز مشکلتون حل نشده؟؟؟؟؟شما رمز ایمیله جدیدو ادرسش و که دارین...از طریق اونم میتونین وارد بشین....فقط میل جیم رفته تو هرز نامه ها...از اونجا باید وارد بشین
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
باورکنید حسابی خسته شدم کلاسایت بامن مشکل دارهههههههههههههههه
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٩/١٠
٢
٠
1.لبخند زنها سر دسته پاییز.2.ادمین آزارهای چراغ خاموشه علاف سر دسته پریسا.3.مشکوکها سر دسته مستر تنها.4.نظر بده ها سر دسته آقای شمشیری.5.منور کنند ها ها سر دسته مهتاب البته الی سلطانی هم نایب سردسته میتونه باشه.6.کاکتوسها سر دسته مریم شیعه زاده!اد8مین آزارهای چراغ خاموشه غیر علاف سر دسته خودم! 9.نا امیدها سر دسته آقای اشکتروان.شاعرها سر دسته آقای سلیمان حسنی یا آقای خبازی!فسیلهای میخان بذارنشون توی موزه سر دسته خودم ولی اگه آقای قوام بهم رشوه بدن سر دسته ایشونم گزینه خوبین!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
=))
par!sa
par!sa
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
:| : :| :|: |::| :| :|: |:
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
رشوه؟ باج نمی خواین؟ خخخخخ زیر میزی؟ پول زور؟ خخخخ ممنون که یادمون کردین :)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
ممنون که منِ تازه وارد رو هم قاطیِ پیش کسوت ها آوردید! مرسی. (مطلبِ بعدیتون جبران میکنم!)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
قربونت برم مریم جان الانم اومدم نظرتو منور کنم خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
شلوع کارا سر دسته خودوم......دارنده بمب اتم سر دسته خودوم....افسرده ها خانوم سپهری....جیغ جیغوها خانم رئوف و شیعه زاده.........هنرمندا علی رضا و خانم دنیا دیده.......دشمنا سر دسته مرحوم اراشام.....سر شیفتی ها وحید قوام.....شایعه سازا نداریم این موردو:))
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخ مرحوم آرشام خخخخ دمتون گرم عالی بودا عالی کلی خندیدم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
=))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من جيغ جيغويم?????? من كجام جيغ جيغويه?? ^_____^ / باتشكر از شما ك ياد ما كاربران قديم كردين :-)
par!sa
par!sa
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخ
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من هنوزم دشمنتم :))) کاربر خاموشم
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من؟ سر شیفت؟ سر شیفت کجا؟ تو که خودت مسئول واردات میوه ای خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خوشگل ترین مووووو.....با حال ترین مو البته استاد موسوی با اختلاف زیادی پشت سر مو:))رو اعصاب ترین پسر خاله مو.....اعتماد ب سقف ترین مصطفی خاص......
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
با اعتماد به سقف ترین هم شما....
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
اقدس خانم ترین کاربر میم نص :دی ....... خوابالوترین کاربر میم نص ! سره صبح کوه بپیچون ترین میم نص ...... کله خشک ترین کاربر میم نص :دی منم کجام اعتماد به نفسه خخخخخخ منه بزرگوار !:دی
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
این اعتماد به سقفو موافقم:|
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خوش خنده ترین حمید خباز.............خبرکش ترین صنعی........پایه ترین میلاد.........ناز خریدار ترین سید هاشم:*
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
حخخخخخ همه رو هم یادته ها ،
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخ سردرسته ی چه گروه نازیم من خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
زورگیر و مزاحمت ایجاد کن خانم بابایی.......
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخ خیلی هم بیتربیته خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دیگه من ب جزئیات اشاره نکردم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
متخصص در تمامی امور مو:)))عشق اقای نادری مو...(الان خبر دادن اکانتم حذف شد)...خلاصه هر چی خوبیه مو.....یاد مرحوم بهمنی رو هم گرامی میداریم:))باغدار ترین مرحوم بهمنی...استاده بروسلی و رزمی کار ترین استاد فروزان:))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
آفرین :) شناخت کامل روی همه ی کاربرا دارید :)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
بله دیگه...چون جزو فسیلای سایتم رو اکثر افراد شناخت دارم:)))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من اگه فقط اپسیلونی از سوتیهامو توسایت میزاشتم الان سردسته سوتی ترین ها بودم.ترم پیش داشتیم بادوستام۲۰ سوالی بازی میکردیم که برای من نوشته بودند«استاد سوتییییی».... نمیدونین چقدر مراقبم سوتی ندم.خخ
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
من هیچکسو نمیشناسم هنوز :((( تنها کسی اینجا میشناسمش آقای آتشروان هستن که خیلی کمکم کردن در زمینه نوشتن توی جیم. و من ازشون ممنونم :)))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
کم کم میشناسین ،فقط شما خانمی یا آقا.حال ندارم برم پروفایلتون رو نگاه کنم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
١٠٠٣
٠
مهربون ترین ها سردسته پاییز،باحال ترین ها دکتر منتی ومهندس ایمان ،نویسنده ترین ها مریم نیک۱۱۰، شاعرترین ها آقای ریاحی و آقای حسنی وپدر آقای سالی ،دوست داشتنی ها همتا وشاهدوخت وداینا ،مشدی ترینا آقای م- نص و آقا علیرضا ...وکیل ترین ها هم که کلا دوتا وکیل داریم خودشون تصمیم بگیرن کی میخواد ترین باشه ، با اینکه توتخته خیلیی کم میام ولی خودش اعتراف کنه سر دسته شرینی نداده ها کیه(خخ) والبته خیلی ها هنوز یادم نیومده....وخودم توی سایت احتمالا سر دسته مظلوم ترینام و در دنیای واقعی سردسته سوتی ترینا و نابودکننده موبایل به طور مثال همین چندروز پیش گوشیم از سه طبقه افتاد پایین خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
منظورت منو آقا صالحه دیگه ، خب باید خدمتتون عرض کنم از نظر قانون اونی که سابقه قضایی بیشتری داره ارجح(خب اونم که منم کار حقوقی میکنم)و اگر از نظر سابقه برابر باشن کسی که سن بیشتری داره ارجح (خب اونم که من سنم بیشتره) پس حالا شما خودت بگو وکیل اول کیه ؟؟؟ خخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
ای جونم !! مرسییی ^____^
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اوه مای گاد :)) اجازه بدین که 1000 تا مثبت برای شما درج کنم :)) مدیونه کسی فکر کنه که بخاطر تعریفشون بود ها :))
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
یعنی چون فقط اسم دکتر منتی تو قسمت باحالترین ها اومد این کامنت 1000 تا لایک خورده (خخخ) من دیگه حرفی ندارم (خخخ)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
بعله فقط بهمین دلیل :)) یعنی نخیر :)) عذر میخوام!!! @_@_ بخاطر نثر روان و شیوایی کلامشون و آرایه های ادبی ای که بکار گرفته بودند و لا غیر
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
من از طرف پدرم شدیدا تشکر میکنم از شما. اما در مورد وکیلترین همینو بگم که من جزء تیم مذاکره کننده ی هسته ایی هستم و مسائل حقوقی رو دارم بررسی میکنم برای نگارش توافق نهایی!!!! همین الان هم حکم ریاستم بر کانون وکلا به دستم رسید!!!! دیگه نتیجه یری با شما در مورد وکیلترین!!! خخخخخخخخ توضیحاتی که در مورد خودم دادم حتی یک (الف) و (ب) دروغ نداشت!!! باور کنید!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخ من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دسته اول کاربران در سایه سر دسته خودم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
مذهبی ها/سیاسیها/انقلابیها/اعتماد به نفسها/مغرورها/الکی خوشها!/با نمکها/با حجابها/بی حجابها/درس خونها /تنبلها/شاغلها /بی شغلها/متاهل ها/مجرد ها/تخته سیاه بازها/کسانی که تخته نمیرن/دهه 60/دهه70/دهه80 یها/و نا امیدها که خودمم سر دستشون انگار!//این دسته ها به ذهنم رسید تا بعد.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سر دسته هاشونو نمیدونم/خودشون اگه خواستن بیان بگن!
faride
faride
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دهه 70 از همه مهم تر بود دسته بندیش! :دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سن وسال به نظرم مهمه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
فقط دهه هشتادددددددددددددددددددددددددددد من کوچیک ترین عضوم هههههههههه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
فقط دهه هشتادددددددددددددددددددددددددددد من کوچیک ترین عضوم هههههههههه!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
ده نودیا فراموش شدن:)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
فقط و فقط هشتاددددددددد اونم خود هشتادددددددد
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
عجب!!!! چقد دسته شده اینجا !!!!چجوری توی دنیای مجازی به شما برچسب ناامیدی دادن ؟؟؟ واقعا اینقد به شما نزدیکن این بروبچ جیم؟؟؟ :|||||
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
بچه های جیم باهم مثل خواهر وبرادرند...همه از حال هم خبر داریم خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
خخخخخخخخ دهه نودیا که سوسولن فقط دهه هشتاد و مخصوصا سال81سال تولد فرسته ی آسمونی!!!!!!!!!11واییییییی خدا مرز خودکشی رسیدم اصن!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
کل کاربران جیم دو دسته اند: ۱)اونایی که منو میشناین ۲) اونایی که باید منو بشناسن خخخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٢
٠
نه ..اونایی که شمابه اونا قول بستنی دادین و اونایی که شماقراره بهشون قول بستنی بدین
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
نه 1اونایی که بستنی خوردن 2 اونایی که بستنی گیرشون نیومده :( ( ( ( (
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من دسته سومم:)) من تویم
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
هوا سرد شده دیگه،بستنی نمیچسبهدخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
حال ندارم، و گرنه ناشناس میومدم میگفتم از 4198 کاربر هرکی سر دسته چیه 巛:) حال هم جا بیاد :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
خب دیگه عجیبترین آواتارای سایتم که مختص دکتر منتی خخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
موافقم هر روز در حال تغییزر هس و هر روزم عجیب تر....دکتر زشته سنی گذشته ازتون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اگه به ناشناسی بود که...خخخخخخ
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سلام ... دسته اول: من . دسته دوم : بقیه -- ( شاید یعنی اونهایی که میشناسم و اونهایی که نمشناسم )خیلی ریز و با جزئیات گفتم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
بلی بلی ....... :دییی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من که همه رو شناختم:))خیلی ممنون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دسته کیه؟ گروه چیه ؟ سر دسته کدومه ؟ خخخخخخخ من بیگناهم هیچکم نمیشناسم به من رحم کنین خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
اینا مال درس اماره گمونم:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
فقط الان که فک میکنم یه دستشونو یادم اومد:/شایییییییییییییییییییعه سازترینها://////:جناب خورسندی و جناب منتی:/لازمه که خاطر نشان کنم این دو فرد شات به دست هم میباشند:/مواظب سوتی های خود در تخته و دیگر مکانهای عمومی باشید:/من دیگه نظر ی ندارم:/
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
ما جلوی آقای علیرزا باید لنگ پهن کنیم :)) اتفاقن من نظرم بود شما سر دسته هستین :)) در یکی از مطلب های خانم پاییز هم عنوان کردم :)) خودتون هم "اعتراف کردین" شاتشم موجوده http://s5.picofile.com/file/8154709218/eer.PNG
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
بلی بلی....چراغ خاموش بودم دیدم خخخخ چقدر هم خندیدم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
نه جان ما اینا در حد من شایعه ساختن:)) فقط در یک موردش نصفه کاربرا پیام خصوصی داده بودن:))خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
بله اقا نص, شللللللله خخخخخخخخخ ما هم قربانيان اين قضيه بوديم خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
همی الان شات گیریفتم خخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ اقای منتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون ماله خعلی قبله:/شما از اون موقع شات گرفتنو شروع کردین؟قبول نیست:/خخخ من از اون موقع ندارم چیزی:/اصن اون موقع بچه بودم یه خبطی کردم خخخخخخخخخخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
من سر دسته؟؟؟؟نع اصن کسی باورش میشه؟من مظلوم !
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اقای منتی؟؟؟؟میشه به منم یکم ایول بدین ؟خخخخخخخ خعلی بامزه اس هزارتا ایول
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
:)) بعله خوب اینجا اسناد بایگانی میشن، قدیم و جدید بر نمیدارن ، در روز مبادا نمایان میشن :)) عذرتون هم موجه نیست خخخ اتفاقن همون ایام اوج فعالیت هاتون بود :)) 1000 تا مثبت؟ خوب ببینین تو اون مطلب بنده رو سر دسته چه گروهی مشخص کردن :))بلعکسش اینجا سر دسته آشوب گران خخخخخخخ 1000 تا منفی مثلن بنظرم خیلی خوب باشه :)) البته از شوخی _ مثبت هم چشم، یه کار هنری ، مطلب انقلابی از شما دیدم لا درنگ، اعمال میکنم :دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
من کاره هنری؟O_o؟اممم لینکه نقاشیامو بزارم خوبه؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
زهرا یه پیشنهادم واسه خودت دارم این آتارتو عوض کن خیلی نچسبه :)) جدی میگم.ببقشید ولی رو دلم مونده بودخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١٠
٥
٠
حالا نه که آواتار خودت خیلی چسبه (خخخ) :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخ ادب داشته باش خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سر دسته تو ذوق زن ها هم پیدا شدش :))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سمیرا منو کشتین...اواتار قبلیم همتا و پاییز هی گیر میدادن...مهم خودمم که خیلی خوبم...تن ادمی شریف است نه اواتار ادمیت
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من منتظرم سردسته ی مهندسا رو اعلام کنید :D
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سر دسته مهندسا سعید داوودی:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
نخیرم منم.....فقط فقط بچه های کامپیوتر
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دسته ی اول بزرگ ترای خود بزرگ نما دسته ی دوم دوستان خواستنی دسته ی سوم کسایی که خیلی خوشحالن دسته ی چهارم اونایی که میخان خودکشی کنن دسته ی پنجم مهروبونای سایت دسته س ششم اونایی که همششششششش مخالفن دسته ی هفتم سخت گیرا و پر دقتان و دسته ی هفتم کسایین که دوستیاشون زود گذره و دست خودشونم نیس.....
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من که دسته پنجممم!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
عاقا دوتا دسته هفتم داری قبول نیست:/من قاطی کردم خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
:)*
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
هکرا دکتر متنی...شله خورا مو....بزرگوار ترین رادمهر..:))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
کلن سر دسته "ترین" ها خودتی داداش نصرلله :)) درخشش عینک ترین ها :))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
١
منفی ده ها نا مشخصه بچه های تجسس یگان ویژه دنبالشن تا گیرش بیارن...مسافران شهر های غریب هشت قلو ها
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٢
٠
یکیشون خودتون هستین
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
مادر ترین مهتاب بانو با 16 قلو ها
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
عصبی ترین خانم دایناسور...البته مهزیارم دسته کمی نداره
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
>:(
faride
faride
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
داینی که خیلی مهربونه!:/ خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
کم خوراک ترین جلال....مقصر ترین پاییز بانو:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
متخصص اتیش روشن کردن مو:))سراینده شعر معروف ریخ ریخ امین پسر خاله....تک تیر انداز ترین استاد موسوی(مدیونین اگه فک کنین حتی یک تیرش خطا رفته باشه)....دارت باز ترین ارش (اینم مدیونین اگه فکرای دیگه کنین)...
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
پنالتی زن ترین مو:))
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
آبخوری کجاس من هنوز پیداش نکردم؟؟؟؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سر دسته ادمین آزار ها هم تشریف آوردن :)) ♥
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
نخیر سردسته ادمین ازارا منم:|الکی مقام غصب نکنین
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مهسا خانوم :))) دیروز تشریف میاوردین رشادت های ایمان جان رو به عینه میدیدین :)) شما دو شغله این کاربر آزار هم هستین تا قسمتی :))
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
هر چی باشن به من نمیرسن حیف ک عاقای نادری گفتن یدفه دیگه ازین کارا بکنم اخراجم وگرنه نشونتون میدادم.................قبول ندارین از ادمینا بپرسین:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
یه دسته هم هستن که کلا مشکل دارن !!!! سردسته شون پاییز بانو و مریم بانو هستن خخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
:|
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
مشکل از خودتونه:دیییییی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...اگه چن ماه پیش بود احتمالا سر دسته ادمین آزار ترین ها میبودم..حالا آدم شدم:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
شما سر دسته ستاره بگیر ها هستین :)) نچ نچ نچ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ..تو جیم؟!پس ازینجا کشف کردین تو افقم؟:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
آره خوب تو جیم میایین تعریف میکنین دل بقیه آب میشه خخخ کلن همیشه احتمالش هست در افق باشین :)) خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
:دی..من دیه خیلی کمتر میام جیم....
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من دیه حرفی ندارم...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دو دسته 1 كاربران قديمي 2 كاربران جديدي
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
اینم خوفه:دی
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
و دسته 3 كاربران فسيل شده ;-)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
احســـــــــــــــنت :)) ایولله انفسکم، خخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
عایا من رو به فسیل شدن میرم؟؟؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
می بی خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
انجمني باحالي بود خخخخخخخخخخ
*Mahdie*
*Mahdie*
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خوشگلا :)))))))))))))) خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سر دسته دارندگان اعتماد به سقف هم رخ نمودن خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
نوچ ...منو و فهیمه سر دسته هاشیم.خخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
سر دسته شله خوران مستر اقا م نص :-)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
شله؟؟؟؟؟کو شله؟؟؟
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مسجد محلمان :دی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خب به نام.خدا مو.اومدوم شروع میکنم 1 دسته ای که منو یادشونه 2دسته ای که یادشون نیست باز دسته 1تقسیم میشن به 1/1پر خرف ترینا که م نص هست خخخ1/2بچه محله ای ها که میلاد هست 1/3لاینی ها که از اوردن اسمشون پرهیز میکنم1/4سیدا که....1/4زشتا که باز م نص هست هخه1/5دکترا که قلابی داریم و اصلی که وکیلی حان هست خخخ1/6مهندسا که خودم و.مصطفی خاص 1/7عکاسا که خانوم بابایی و خدای سوتی و بوووووق خخخ و علیرضا1/8بچه پرووو ها که اونم نمیگم ولی م نص نیست اگه دوس داشتید بزاریدش خخخ1/9باحالا که خودمم هستم خخخ1/99خخخ اونایی که وب دارن و با معرفتن الان یه وقت فک نکنید امار بازدید وبم پایین اومده خخخ دسته دوم هم اونایی که منو نمیشناسم خب نشناسن افتهار نمدوم خخخ راستی در همینجا جادارد از وحید قوام و هاشم و م نص و محمد و وکیلی جان خخ و دکتر و .... نهایت تشکر کنم که این فرصت رو دادن راستی اواتار شلخته رو هم به پریسا خانوم اهدا میکنیم خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
چه عجب بعد از مدت ها پیداتون شد :)) همش که در مورد خودتون بود!!!
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
درباره شما هم بود گلپری خانوم خخخ دسته وبلاگی ها .البته دلمان بسی تنگیده بود برای کل کل کردن در انجمن ها خخخ
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
قربوست ناصرم :*)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
چش مایی عزیز
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
ی دو تا دیگه م-نص میگفتی:)))))هر جا نمیدونسته اسم کیو بیاره اسم منو اورده:))خخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
چاکره هم محله ای هم هستیم، یه دبل دیگه میذارم کنار واست ناصر خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/١٠
٤
٢
جیمی ها می میرند تفکیک نمی پذیرند ^___^ آیکون ملت همیشه در صحنه :دی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١١
٠
١
شاهدخت یکی هست که داره بهت منفی میده! دشمن داری (خخخ) :دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
تکبیر:)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٠
٤
٣
واااا این چه حرفیه؟ خو معلومه دیگه سردسته همه ، شخص شخیص مشخص خودمم!!! کاربرالسلطنه!!خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٠
١٦
٣
فقط یه دسته اونم مهـــــــــــــــــندس هــــــــــــــا / همیه ک هس :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٠
٤
١
همیه ک هس )) فقط یه دسته اونم مهـــــــــــــــــندس هــــــــــــــا لایک ها برسه :))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/١٠
١
٢
لایک :)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١١
١
٣
مخصوصا مهندسین مکانیک (خخخ) البته به جز یکی از کاربرا که اسمشونو نمی برم ولی آواتارشون یه گردالی آبیه (خخخ)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
١
٨
:/چه دسته کوچولویی خخخخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
یه سری کاربرا هستن که نظرات خوب و چالش بر انگیزی می ذارن مثل هاچ و آقای شمشیری:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من به سهم خودم و از طرف خانوم هاچ هم از شما تشکر میکنم. ایشون واقعا سلطانِ کامنت های عمیق و چالشی هستند. حقیقتا من بخاطر شغلم یه خرده محافظه کارانه کامنت میذارم!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خواهش می کنم:) محافظه کاری تا حدی خوبه :دی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
منم از طرف خودم و صنف زنبورین و آقای شمشیری از شما سپاس گزاری می کنم! :دی دکتر هم که هستی دیگه هیچی ما رو باید رایگان ویزیت کنی! :دی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
یه سری هم آواتارای عجیب و غریب دارن مثل دکتر منتی:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
بعضی دوستان هم که سر دسته آخر شب های تخته سیاه سایت هستن :)) سر دسته ی وقت شناس ها و با برنامه تخته بیا ها :))
ali007
ali007
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
دسته اول اونایی که اواتارای جذاب منو دوس ندارن...دسته ی دوم اونایی که دوس ندارن ولی باید دوست داشته باشند:دییب
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
کی میخوای درست بشی رو من نمیدونم کیه:))))وخه ای جلف بازیا رو جم کن:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
پاتریک دوس میدارم^ـ^
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٠
٠
١
من متعلق به همه ملت ام! لطفا تشویقم نکنید! هرکار کردم وظیفه ام بوده!! خخخ! /// بنظرم کاربرهای جیم تفکیک ناپذیرند. بهتره وارد این دسته بندی ها نشیم که تفرقه افکن اند و خونه خراب کن! همه خوبن و همه سلایق قابل احترام هستند. من به تک تک شما تعظیم میکنم و دوستتون دارم.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٠
٢
٠
فقط گلاب ب روتون این تعظیمه،قبل مبارزه است:)) اووووس
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
ی دسته ام هستن ک کلن دیر میگیرن:سردستشم خودمم!!!:(((
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخ منم هستم
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
همو ی دسته وقتیم میگیرن ول نمیکنن:)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سر دسته ی مطلب تایید بشو های سایت :)) هم که خانم نعیمه
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
منم اضافه کن! :دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
با من بودین آقای نص.○-0
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
نعیمه کیه دکتر؟؟!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
من همیشه "پلنگ" و "ببر" و "عباس" و "ایمان" و "گزار" و "گذار" و "خانم نعیمه" و "خانم رفیعه" رو باهم قاطی میکنم خخخخخخخخخ :)))
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٠
١
٠
این ته دلم مونده بود ... چاپلوس ترین ها همین ام نص خودمان :D
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
کله ابی کلمانم همی ایمانه:)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
١
٠
دیگه اون سره سره سره دسته ی آواتار عوض نکن ها هم جناب قرص قمر، دایره ی همیشه آبی رنگ :)) مهندس ایمان
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
آواتارای خاص: مستر خاص.... با ادب و احترام : آقای حسنی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
باحال ها: همتا و شاهدخت و پاییز و پریسا
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
آهان یه گروهی هم کنکوری ها که خیلی گناه دارن باید بهشون توجه بشه:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مثه منو طنین:((((من اصن میخوام برم معتادشم:(کمبود توجه گریفتم خخخخخخخ ممنون از توجه شما کاربر عزیز:)
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خععععععععععععلی گناه دارن:((((((((
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اره والا!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
یه دسته هم هستن حرص در آر ها....حالا سر دسته شونو نمی گم :دییییی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
و البته دسته محترم شاعرا که خوب ماشاالله زیادن:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
من فکر کنم سر دسته کم پیداها باشم !!!اخه هر وقت میام بهم میگن کم پیدایی کجایی؟؟؟!!!!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سر دسته تخته نیا ها ، البته گاهی اومدین :)) خانم هاچ سردستش هستند :))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
واقعا کجایین؟ کم پیدایین! خخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سبیل ترین کار بر جیم : http://jeem.ir/user.php?id=1392
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
:دی بنده خدا خخخخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
سر دسته ی خیر خواهان و دعای خیر کنندگان جناب سلیمان حسنی :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سر دسته ی دودی ها :)) کلد بوی جانم (از در شوخی البته)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اينو مبافقم :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخ شعر بادود:دی
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخ اره اون شعرشون: سیگار میکشم خخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
دسته1:بی سرو صدا ها:کسایی ک ثبت نام میکنن اما دیگه میرن پشت سرشونم نیگا نمی کنن:سردسته شونو نمیشناسم.........2-فعالان:کسایی کلن از روز ازل فعال بودن هی شعر و انجمن و مطلب و عکس و چند رسانه ای میدن امتیازشون میره بالا سردسته شونو هم نمی شناسم........3:ادمین ها:کسایی ک بیشتر در لباس شریف ادمینی می بینیمشون مث پاییز بانو.............4:پیام بازرگانی ها:کسایی ک بعضی وختا مطلب میذارن بعضی وختا انجمن بعضی وختا عکس و....که اکثریت جامعه جیمو تشکیل میدن سردستشونم خودمم:)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
فك ميكنم دوستان بيشتر مواردو گفدن اما منم به نوبه خودم چند موردي رو متذكر ميشم...!شيريني خور ترين و شايعه پراكن ترين كاربر آقاي خورسندي،دو نقطه خط صاف بذار ترين كاربر خودم،دو قلو ترين كاربران همتا و شاهدخت،معرق كار سايت اف بهزادفر،ناكام مانده ترين كاربر دكدر منتي(اشاره به ناكام ماندن در اول شدن در ليست كاربران فعال!)متعجب ترين اواتار جيم عاطفه جون،دكتر ترين كاربر پريسا جون،آواتار عوض كن ترين كاربر خودم و دكدر منتي،آشنا ترين كاربر ناشناس دلنيا جون،كامنت بذار ترين كاربر آقاي حسني و آقاي شمشيري،با مسما ترين نام كاربري و آواتار هاچ خانوم و دايني،نامحسوس ترين فرد آقاي نادري،جنجال به پا كن ترين كاربر مستر مهزيار،ركورد دار ترين كاربر در چاپ شدن مطالب در هفته نامه جيم ام نيك 110،كوچولو ترين كاربران مينا جون و رويا جعفر پور،شاعر ترين كاربران هم رها خانوم و آقاي رياحي و آقا پدرام،خودشيفته ترين كاربر آقاي م-نص... :) اووووووففففففففف خسده شدم :||||||||||||||
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
١
٠
خخخخخخخ بح بح جامع و کامل خخخخخ:)یه استراحت به انگشتات بده خواهر جان من نگرانتم:)))))))
فاطیما
فاطیما
٩٣/٠٩/١١
١
٠
الان جوابتو نمیدم...دارم استراحت میدم به انگشتام:-P
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١١
١
٠
خخخخخ خستگی در کن دوباره بیا :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١١
١
٠
خخخخخخ:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اگر آتش بس نمیدادین برای تغییر آواتاری که داده بودین الان سر دسته دو نقطه صاف بذار ها بنده بودم:)) ناکام خخخخخ این آقای علی.ش مگه میذاره آب از گلوی ما پایین بره :[]
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مو....مو....مو کجا خود شیفته هستوم:)) نه جان مو بکی بیه اینا رو توجیه کنه
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اوووم شدنش که میشه.... ولی از توان ما خارجه.... مگه میشه به جیمی جماعت چیزی نسبت داد ؟؟ تا آخر عمر باید دنبال اعاده حیثیت بود اونوقت ;)
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١١
٤
٠
اوم سردسته ی شیرینی خورها اقای خوسندی ،سردسته ی چراغ خاموشا شادخت وهمتا،سردسته ی کنکوری ها منو فاطمه و فاعزه ومونا ورفیعه:||||،سردسته ی معتادا خیلی زیادن،سر دسته ی کامنت خنده دارا سمیرا،سر دسته ی بداخلاقا اقا مهزیا سردسته ی کامنتای بلند وطولانی اقا صالح،کامنتای با لبخند پاییز:|سردستهی هنرمندا خانوم دنیادیده.سردسته ی ابهت دارا اقای ادری:| سردسته ی مخای کامپیوتر دکتر منتی:| سر دسته ی اینا:| پریسا خخخ تمام
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
اورین من این کامنتتو تحسین میکنم:)
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
ایول...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
سر دسته شیرینی نخور ها باید میگفتین خخخ بنده خدا رو من ندیدم کسی بهشون شیرینی رسونده باشه هنوز :)) ابهت آقای نادری رو من هزار بار تایید میکنم خخخ حرارت خاصی دارن :)) من بشخصه از ایشون خوف دارم :دی /// خخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
:|:\
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخخخ واقعا به این نکته دقت نکرده بودم!!! دیگه از این به بعد کوتاه مینویسم...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
مرسی عزیزم که منو یادت بود:)
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١٤
٠
٠
((=
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١١
٥
٠
سلام ... كاربران كه همه گل هستند و دوست داشتني.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١١
١
٠
خب حالا که انتهای انجمن شد من سر دسته ی سردسته ها رو اعلام میکنم و اون کسی نیست جز خودم با 5 تا سردسته ای که از همین جا به کاربران این موفقیت رو تبریک میگم !!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١١
٤
٠
خخخخخ ینی همه کامنتارو خوندین خخ منم تبریک میگم شیرینی ما فراموش نشه :))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
علی آقا من یه مشکی برای کامپیوترم به وجود اومده میشه کمکم کنید ...آنتی ویروسم از کار افتاده ،هشدار میده ...؟؟؟ الان هرکاری میکنم اصلا درست بشو نیست ...بعد هربار که میام نو نت صفحه آبی با خط های سفید میاد کامپیوتر خاموش میشه بعد روشن میشه دوباره !بعد یه چیز دیگه هر چی دانلود میکنم نمیدونم کجا میره مثل اینکه اصلا دانلود نشده تمام قسمت های دنلود نگاه میکنم اما اصلا انگار اثری ازش نیست !مدتیه اینجوری شده :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
چقد کمه مشکلاتون :)))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
خخ شیرینی باید بدین ...علی اقا دستم به فسفرای مغزت...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
چرا اون ده خط پاسخ برا این کامنت منو تایید نکردید؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
یه 3 ،4 تا سوال دیگه هم بود ..خب شد اونو رو تایپ نکردم ؟؟؟؟ مثل اینکه جواب نداره نه!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١١
٢
٠
توجه کردین دوستان! بیشترین اسمی که به کار برده شده بود آقای م-نص بودن! خخخخخ
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٩/١٢
٠
٣
سردسته ی گیمر ها خودمم , دکتر منتی و علی رو هم دارم جذب میکنم, میخوام سایت جیم رو به تصرف گیمر ها دربیارم. خوب دیگه مدرسم دیر شد باید برم.
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
دود از کنده بلند میشه بالام جان =)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
نتیجه گیری من جزو هیچ کدوم نیستم.....حداقل من رو جزو یکی از گرو ه ها میکردین......خیر سرم انجمن رو من پیشنهاد دادم.......
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
خخخ سر دسته انجمن پربازدید بگذار ها :))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٣
٠
٠
بلی....فقط یه وخ ریا نشه