خانه انجمن اگر من يك روز ادمين بودم......
١٢٠٥
٢٧٧
2nyadideh

اگر من يك روز ادمين بودم......

اگر من يك روز ادمين بودم......

همهي ما با قوانين و محدوديت ها‌ي يك محيط فرهنگي تفريحي آشنا هستيم! هممون هم دلمون ميخواد اوقات شاد و مفرحي رو كنار هم داشته باشيم! هركدوم از ماها در قبال حساب كاربري و مطلب‌ها و نظراتي كه اينجا ميذاريم مسئوليم! پس بيايين محترمانه و عاقلانه رفتار كنيم! اينقد هم به فكر سنگسار كردن همديگه نباشيد :) اصلا شماها از نحوه اداره يک وب سايت، محدوديت هاي مديريتي، بايدها و نبايدهاي آن آگاهي دارين؟

اصلا شما جاي ادمين، اين جمله رو ادامه بدين « اگر من يك روز ادمين بودم.......»

+ فقط خواهشا تمام موارد رو در نظر بگيريد وعجولانه قضاوت نكنيد و هر حرفي رو هم مطرح نكنيد، سعي كنيد توي چارچوب مديريت اظهار نظر كنيد، چون قراره ادمين تخصصي جوابتون رو بده :)

٩١/١١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آخ جون منم اول شدم باورم نمیشه
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
باوركن عزيزم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اگه من ادمین بودم کاربری یک بار هم ک شده به نفرات اول شُله میدادم! خخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
سحر باوركن ادميني فقط براي تو بايد باشه خخخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
عاره بابا ! این ملت باید منو کشف کنه! خخخ رئیس جمهور آمریکا میشم أصنم! اینجا ک کسی محلمون نمیده!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نخیر بایدبه همه بده!چرا فقط اولّآ؟؟؟!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اگر من يك روز ادمين بودم،مثل همین ادمینه خودمون رفتار میکردم.فقط صفحه فتو گالری و خواندنی و دیدنی رو زود به زود تغییر میدادم که اینقدر صف مطالب طولانی نشه.
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه من مثل ادمين رفتار نميكردم اخه بعضي موقع ها جواب ادمو نميده...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه این ادمینمون با من لَجه! :(
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره.اون کارش واقعا اعصاب خوردکنیه.ولی چاره ای نیست...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
با من که لج نیست:)))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بعله!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اگه ادمین بودم ادمین میبودم الان ذهنم نمیاد .اومد مگم
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فشار نیار به خودت کاری دست سایت ندی...
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٣
٢
من اگه ادمین بودم!جلوی رفتار زشت خیلی ها را میگرفتم!وقتی هم بقیه بهشون انقاد میکنند بقیه را سانسور نمیکردم!اجازه نمیدادم یک عده تفریحشون بشه مسخره کردن دیگران!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
١
مریم هیچوقت نباید کسیو مسخره کرد اینو قبول دارم
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٢
٠
اگر من ادمين بودم همه بچه هارو يك جا جمع ميكردم تاباهم اشنا بشن والا!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
١
واز دعوا دُرُس نکن خواهر من! خخخخخ الان شر خوابید! خخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
١
٠
خب ديگه منظووره منم همينه كه بچه ها بيشتر بااخلاق هم اشنا بشن
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
١
:))))))))))) ! ادمین بیا کمربندتم بیار!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
الان از اب گل آلود ماهی نگیر مریم!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
يني چي عاغا اين به من توهين ميكنه من اصن ادمين نميشم نموخوام
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٢
اگه من ادمین بودم آرشامو می انداختم بیرون! خخخخخخ ! هر کی هم سانسور میکنه رو گاز میگرفتم! همیشه هم آنلاین بودم ک بچه ها روحمو مورده تهاجم قرار ندن! خخخخخخ دیگه !!! دیگه!!! کاربر خاصمم خودم بودم حتمن دیگه! خخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
سحر ميشه تو ادمين بشي....خخخخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
عاره! دنبال هیه هکرم الان سایتشونو بزنه من خودم بشینم رو کرسی ادمینی! ماهی هم 100 هزار تومن به همتون میدم بستنی انبه ای بزنین تو سیاهرگاتون! خخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اخ جووووووووووووووووووووووووون
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین بیا پایین دیگه بچه ها میگن من باس بشینم! خخخخ ادمین تخلیه کُن من آمدم! خخخخ
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
خیلی خوبه ادمین باش...
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
١
میشه یک چیزی بپرسم ادمین جان!چرا اجازه میدهید بقیه به من توهین کنند ولی وقتی من میخواهم جواب بدهم کامنتمو نصفه میکنید!واقعا چرا اجازه نمیدهید خیلی چیزه بیان بشه!؟
admin
admin
٩١/١١/٢٣
١
٠
یعنی بازم امشب توهینی به شما شد؟ گفتید نظرات توهین آمیز منتشر نشه من هم اجرا کردم / نظر شما درست بود ولی تند بود و باعث میشد باز درگیری ایجاد بشه / کمی صبور باشید و بذارید کنترل فضا دستم بیاد
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
١
٠
صبور باش مریم بانو...صبر ...راستی من اینجا چون ارشام یکبار در جواب من این حرف رو زده بود گفتم به قول ارشام. دوست من...
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
١
٠
خانووم جان من از شما انتظار نداشتما! يادت هست چرا بهت گفتم سكوت بهترين جوابه؟؟؟
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
١
١
چشم!اما گاهی باید خیلی ها را نشاند سرجایشان!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
١
صحبت سر ان نبود دوست جان!ادامه کامنت ادمین جان پاک کردند!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
١
ننه بزرگ جان!جان من دیگه شما نرو روی تریپ نصبحت!این قصه سر دراز دارد!اتفاقا من خیلی سکوت کردم!دیدم جواب نداد!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
تکــــــــــــــــــبیر ! کاربر خاص حیا کُن این ادمینو رها کُن! خخخ
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
سلام
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٢
٠
من اگر ادمین بودم فقط سر به بیابان می گذاشتم با این همه تفاوت ارا و نظرات...ادمین درس داره ..زن داره ...گرفتاره یه کم درکش کنیم ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
به قول خود ادمین:زدی تو خال!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
١
٠
آسمانه اونجا ک گفتم بعضها فک میکنن خعععععلی بزرگن منظورم با شما نبود .مرسی
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
١
منظورشون با من بود!چرا در لفافه سخن میگی برادر من!صریح صحبت کن!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
١
٠
میدونم ولی شوخی کردم تا از خیرش بگذرید..درضمن حتی اگر با من هم بودی من دلخور نمی شدم...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
با من بود به جان شما! ما با هم بدجور دشمنیم! هر چی فوش میده با منه! عاره ! شما خودتونو نارحت نکنین!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
١
١
من برادر کسی نیستم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
واقعا ادمین صبوریه بنده خدا!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
١
٠
کسی هم نیامد التماس کنه برادرش بشید!تکه کلام بود!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نیکی جون! کاربر خاص؟! hav ...hav
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
١
٠
آقا خیلی بد موقس! 90 هم داره......... کلا من مغزم هنگه الان! خب..... "اگه من یک روز ادمین بودم....... کار خاصی نمی کردم! بیشتر سعی می کردم ناظم خوبی باشم! جدی میگم! من تخصصی بلد نیستم....... کلا انشام هم زیر خط فقره! ... سعی می کردم مسائلی که تو جامعه عرفه رو رعایت کنم! مخصوصا اگه ادمین یک سایت ووابسته به روزنامه باشم! سعی می کنم محیط سالمی رو فراهم کنم تا همه بتونن با خیال راحت تو محیط مجازی سالم به تبادل نظر بپردازند(چی شد!)..... وقتی ساعت 12 شبه ولی من هنوز تو این سایتم، ولی مامانم اعتراضی نمیکنن یعنی به این سایت اطمینان دارن! می دونن که محیط سالمه!" راستی من اگه ادمین باشم اینقدر کاربر آزاری نمی کنم! :))))))))))))))
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
ادمین جان انشای شم،کجای خط فقره.
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
١
٠
دوستان بعضي ها واقعا ادمينو اذيت ميكنيد مث بچه رفتار نكني ديگه...
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٤
٠
٠
لایک
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
سلام ادمین بودن با مسول سایت بودن فرق داره ادمین هم خودش با یه سری قوانین از طرف کس دیگه دستش بستس!من نظراتم رو قبلا بهشون گفتم خیلی زیاده نمیشه نوشت با خانم m-nik110 هم موافقم اینجا مهدکودک نیست احترام متقابل هم باید رعایت بشه بعضی از دوستان کلا دوست ندارن قوانین جمعی رو رعایت کنند!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
احترام متقابل!موافقم
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
موافقم برادر گرامی..موافق....این برای شرایط سنی من و شما درسته ولی اینجا همه رنج سنی هست...نیازهای اونها با ما فرق می کنه...برادر من...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
٣
١
اگه ادمین بودم ب همه بستنی میدادم جز سحر
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
١
٠
عاغا من زودتر نوشتم چرا مال شما اول تایید شد؟
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
٣
٠
اگه من ادمین بودم فردا به همه بستنی میدادم بستنی خوشحال (اینجوری گفتم که تبلیغات نشه )
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
١
٠
من اگر ادمین بودم تخته سیاه رو آنلاین میکردم این جوری بیشتر خوش میگذره
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
همینجوری که تاییدیه دیدی چه همه مشکل پیش اومد! وای به حال وقتی که آنلاین باشه! نه بااااااااااااااو........ من یکی به تاییدی بودنش راضیم!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من ساعات مشخصي اپش ميكردم ايطوري عالي ميشد
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اون جوری دیگه تخته سیاه نیست چت رومه...یک رو ز میری سایت صحیح و سالمه...برمی گردی می بینی مینبیسه 404...گرفتی مطلبو...
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٢
٠
ادمین الان به نظر من خوبه همینجوری یکم بعضی وقتا نیست!و اینکه کاربرای ناشناسو نمیزارم بیاد تو!دیگه همینا!آها بستنیم میدادم اگه بودم!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اره كاربر ناشناسوهم راه نميدادم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منم مخالفم کاربر ناشناس بتونه نظر بده!
٩١/١١/٢٤
٠
٠
حتی من که تاحالا جز سلام کردن به دوستان و چند تا سوال کردن کار دیگه ای نکردم؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
حتي شما دوست عزيزخخب شماهم عضو شو وجزدوستان مابشو
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نمیشه تعداد ادمین ها رو زیاد کنیم اینجوری بنده خدا ادمین فعلی هم میتونه به کار و زندگیش برسه خو
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
گویا 3 تا هستن! اگه روزنامه پولدار شه یه شیفت شبم میارن! :))))))))))) ببخشید ادمینااااااااا....... من جای شوما جواب دادم شرمنده خخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
دوتاديگه ادمينم داريم وصال جان خودادمين گفت
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
١
٠
الان ادمین سه تا است اگر بیشتر از این بشن می بینی سایت و تعطیل کردن بعد کاشف به عمل میاد که ادمین ها هم اختلاف نظر خوردن زدن سرو کله همو شکستن..والا...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من ادمین نمی شم هیچ وقت!چون واقعا حوصله وسعه صدر می خواد!!!!!1من زود از کوره در می رم!ادمین الان خوبه مخصوصا که چند وقته آنلاینه وسعی می کنه نظراتشو اینجا به بچه ها بگه وخودشو دور از ما نمی دونه اما گاهی تو تخته سیاه بعضی چیزا می بینم تعجب می کنم تائید شدن!شاید باید یه چارچوب مشخص کرد واسه اینجا!ادمین گاهی زیادی مهربونه!کسی که میاد اینجا به امید یه محیط فرهنگی با پشتوانه خراسان میاد اما بعضیا متاسفانه درکشو ندارن!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
با اومدن کاربر ناشناسو وگذاشتن هر آواتاری هم مخالفم!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ناشناسو خوب اومدی پاییز بانو جان.....
admin
admin
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بچه باز که رفتید توی فاز طنز / جداً انتظاراتتون رو بگید؛ فکر می کنید چطوری باید سایت رو بچرخونیم؟ بگید؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اینا شوخی بود واقعن؟ واه واه واه ! ما با کسی شوخی نداریم!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ما برادر ادمین حد وسط نداریم یعنی کانال دونداریم یا کانال یکیم یا سه..یا فانیم یا عصبانی...والا
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین جان شما امشب خیلی ناراحت شدین انگار!الان چه احساسی دارین ؟کوبیدن سر به دیوار؟حق دارین والا!
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خو من که فاز طنز نرفتم! :(((((((((((
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمين چرا اون نظر من تاييد نكردي خب نظرمو گفتم (ايكون خشششششششششم)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من در جریان نیستم..... چه خبر بوده تو سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ کی با کی دعوا کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
١
٠
راستی برادر ادمین شوما که نسبت به کلمه برادر الرژی ندارین دارین..
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین بستنی منو خورد! :(
v-qavam
v-qavam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نده فاز غم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٤
٠
٠
همه چیز خوبه....فقط سرعت انتشار مطالب و تخته سیاه رو بیشتر کنید........مثل مطالب من نشه بپوسه تو صف انتشار..........بعد به مناسبت نوروز همه رو جمع میکردم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
١
١
اگه ادمین بودم احتمالن از خنده میمُردم! الانش ک کاربر ساده ای بیش نیستم عضلاتم گرفته از بس خندیدم! خخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خداييش حرفاي بعضي ها خنده داره
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین عزیز شما میخوای همه رو داشته باشی یعنی ریزش حداقلی!!!اما باور کن نمیشه بعضیا جنبشو ندارن شوخی که از حد بگذره دیگه....
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
١
٠
موافقم!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
١
٠
میشه اگر کمی صبورتر باشیم و سعی کنیم بیشتر یکدیگر را تحمل کنیم برادر من...
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
سلام اسمانه محترم باور کنین نمیشه ببینید یه عده چطور به خودشون اجازه میدن از موقعیت سو استفاده کنن!!!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
تحمل نباید از طرف یک عده خاص مثلا من و شما باشه باید از جانب همه باشه ...همه ما...
parisa
parisa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اه.............از اول دبستان موضوع انشا میدادن...........من اگه جای فلانی بودم...........خوب حالا که نیستم.........
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اينم حرفيه
parisa
parisa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ولی خدایی دستتون درد نکنه خیلی زحمت میکشی.........
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اگه من ادمین بودمم ادمین بودم دیگه و به کسی هم کاری نداشتم.....:))))))) ولی خداییش کاره سختیه.... واقعا خسته نباشید تمام ادمین ها..... البته اگه ادمین بودم همه رو یه بار دور هم جمع می کردم..... بچه ها با هم بیشتر آشنا بشن..... حداقل کاربرایی رو که فعالن..... نه هر 800 و خورده ای نفرو..... :)))))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
شَر دُرُس نکنین! الان تازه شُر خوابیده....لالالالالال بخواب شَر جان بخواب!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
١
ببخشید میشه بگم از کی بدم میاد؟!بعدش هرکی از من بدش میاد بگه باور کنین نارحت نمیشم؟!!!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بله لطفا بگید.... اینجوری بهتره....
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
از من دیگه؟! مشخصه!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بوگو
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آآره بگین!شما حق دارین از هرکسی بدتون بیاد!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه نگید...چون شخصیتم ترور میشه یعنی...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
١
اگه ادمین بودم کشف میکرد ک کیه به من منفی میده و ایضاً چرا وختی به اون منفی میدم رفرش بعدی یک مثبت براش میخوره! :|
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
واي حرف دل منو زي
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ازونجایی که بچه ها نظر کلی در مورد اگه من ادمین بودم ننوشتن و بیشتر تو فاز طنزن، من نتیجه میگیرم که از ادمینی شما راضین! من خودم به شما نمره 19.5 میدم! آفرین........ نمره خوبیه!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منم 17.02
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین می دونین مشکل رنج سنی اینحا هم هست!یعنی یه نفر درست تو اوج نوجوونیه وهیجانو شوخی!یکی این مرحله رو طی کرده و یکی کاملا بالغ شده وسعی می کنه موقرانه تر متناسب باسنش داشته باشه !سلایق متفاوت و هیجانات وانتظارت متفاوت از این اختلاف سن سرچشمه می گیرند!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اگه به رديه سني توجه كني كاملا مخالف حرفت هس پاييز
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
مریم اکثریت تو رنج سنی تو ان من یکی دو سال بزرگترم ازتون اما هیچوقت جدا ندونستم خودمو از شماها!سن بالای 24کمتره اینجا اما هست منظورم این بود از هرسنی هست اینجا!این مهمه
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٣
٠
٠
حرفت رو قبول دارم حرفت حقه..البته بعضی چیزها رو هم باید رعایت کرد دوست جان..
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
در ضمن اینا همش نسبیه مریم بانو من اهل دعوا نیستم چرا می زنی خو!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من منظورم اينه اونايي كه سنشون كمتره بيشتر احساس بزرگي ميكنن تا اونايي كه سنشون بالاتره
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آسمانه بانو قبولت دارم !درسته حرفت خانومی:)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مریم منو نیگاه!من طاقت قهر ندارما
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم آشتيم،يادفايزمون افتادم يه مدت پيله كرده بودكه توبامن قهري..:)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فک کنم من از شما ها بزگتر باشم اما منم خودمو جدا ندونستم ازتون..... ولی ..... :(((((((((((((((((((((((((
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
کسی کیف نمیخواد ؟!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین الان جمع بندی کردین؟
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین واقعا ممنونم اونی که من ازش بدم میاد خودش میدونه یعنی فکر کنم اکثریت غریب به اتفاق سایت با من موافقن حتی خود ادمین!!!ولی خوب اسم نبریم بهتره!!!
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منو میگید......... من می دووووووووووونم! (اوهو اوهو اوهووووووووو) نمیدونم چرا هر کی اینجوری حرف میزنه من به خودم شک میکنم! به خودم میگم نکنه من رفتاری کردم که بقیه ناراحت شدن!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
واقعن منم؟! عِه ؟! :(
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نگا خب چرا پس افه میای الکی بگم بگم میگی!؟بگو آقاجان راحت باش
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٤
٠
٠
این تیکه حتی خودِ ادمین منو اینجوری کرد » :| بعدش اینجوری» :( بعدش اینجوری» :'(( ....
admin
admin
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ام نیک عزیز / من از شما خواهش کردم و از شما توقع دارم موضوع رو کش ندید / آیا حرف من ارزشی داره؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمين توروخدااون نظرمو تاييد كن يكم اروم شم
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٠
٠
الان نظر منم یکیش سانسور شده!بیخیال اسن مهم نیس!من عکسمم سانسور شد اونم مهم نیس!چون به نظرم یه صلاحی بوده دیگه که ادمین بهتر میدونه!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
٠
چشم!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
:|
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بچه ها چه کردید با این ادمین ما که انقدر اتیشی شده/یه بار دیدن قاط زد رفتااااااااااااا!!! در ضمن برای فوتسال فردا هم دعا کنین بلکه معجزه بشه و بازی رو ببریم:)))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
الان دنیا دیده من فردا کشتمت دختر خوب خوابم میاد دلم نمیاد برم!الان وقته مطرح کردنش بود خب!چشام یه خط درمیون بازن الان!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٣
٠
٠
چرا ننه بزرگمو میخوای بکشی!من همین یکدونه ننه بزرگو دارم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
مریم بانو الان دارم در ظلمات تایپ می کنم اگه ببینی چه وضعیه!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٣
٣
٠
اگر من يك روز ادمين بودم فکری برای تغییرات بهتر سایت میکردم ! امکانات ابزاری رو برای نویسنده ها و اوناییکه نظر میذارن بالا میبردم ! ادمین جان یکم شکلک اضافه کردن فونت و تغییر و .... مخاطب بیشتری رو جذب میکنه موفق باشی ادمین جیمی بزن لایک رو به افتخار ادمین
وصال
وصال
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ادمین جان ماهم ازت راضی هستیم خدا ازت راضی باشه من که بهت 20 میدم برو حالشو ببر
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
کاش استاد ما بودی تو!!!!!!!!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
٠
٠
لیکن دل ب دل راه دارد
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
لیکن آرشام بشین سرجات یا برو افق الان!وقت گیر اوردین
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
الان موقع عاشق شدنه خو خخخخخخخ
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اسمانه شما که نیستی دایناسور قرمزم نیست ادمینم که برای اینکه بقیه نفهمن منظور من کی بود یکی دو تا از نظرات را سانسور کرد!!!ولی خوب مهرش با این کارا از دل بیرون نمیره!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من ناراحت نمیشم! بگین منم ک دوستان از فلج مغزی :| بیرون بیان! عاره والا !
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم هستم سحر!خخخ
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نه خانوم sahar.s شما نیستی
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
حالاكه اينجور شد منم ميخوام بگم ازكي بدم كه نه متنفرم...!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
حالا یکی یکی بیا بگو نه شما نیستی!!!(سخن در بند توست تا وقتی که آن را به زبان نیاورده باشی اما پس از گفتن تو در بند آنی...امام علی(ع))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خب پس منم لابد!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
شوخی بود بزرگوار...خواستم انحرافیش کنم..
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
١
٠
یعنی از این که پشیمونت کردیم کلی خندیدم...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
لابُد منم؟؟؟؟؟؟ عاره؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من میدونم منم! خدایی ناراحت نشدم! دیگه هر کی یه مدله دیگه! :(
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین جان!اگه شما وقع دارید من کش ندم !منم توقع دارم اجازه ندید دیگران کش یدهند!یا هم کلا صریح حرفشان را بزنند جوایشان را هم بگیردند عین این خانم باجی ها کنایه ردیف نکنند!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اینجا ادمین هرجور هست من پسنذیده ام که تو این سایت اومدم و اگه یه درصد نپسندم محیط رو میرم از اینجا!دلیل نداره ما جای شما باشیم چون اگه ما جای شما بودیم که این سایت جیم نبود
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اره!با اینکه ادمین گاهی سانسورم میکنه!ولی بازم منم موافقم!ادمین خوب از پس وظیفه اش برمی اید!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
یک سوال دیگه؟!چرا این موضوع اگه من ادمین بودم زیر گروه اداب معاشرت اومده؟!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
الان شما شوخیتون گرفته !ادمین الان عصبانیه ها!فردا با استوک کفشش یه تکل می زنه!کارت قرمز واخراج!ادمین سر پل صراط یقه ی ما رو نگیری !ما همینجوری ته جهنم واسمون جا رزرو کردن!
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
چون جای دیگه ای براش پیدا نکردن ...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین جان... فک میکنم من باید از همه دوستان عذر خواهی کنم چون با توجه به چیزایی که تو تخته سیاه خوندم فک می کنم از حرف من که برای جا و مکان گردهماییمون صحبت کرده بودم بحث شروع شده.... فقط همین قدربگم که چه من چه همسرم خیلی مسایل شرعی برامون مهمه و اگه اون پیشنهادم داده شد صرفا برای این بود که بچه ها بیشتر همدیگه رو ببینند و با ادمین ها و سایر جیمنویسان آشنا بشین.... و منظور هم این بود که ما مکان و محیا می کنیم اما به سرپرسی جیم نویسان ..... بازم شرمنده اگه از اینجا بحث شروع شده....
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نه عزیز من مقصر تو نیستی مقصر برداشت های اشتباه و قضاوتای بچهاس! همین جیم پارسال دختر پسر اومدن فوتبال دیدن یا تولد گرفت؟!خب مشکلی پیش نیومد که و اسن دلیل نداره مشکل پیش بیاد!
s.a
s.a
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عزیزم :)))))))))
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ای وای سارا جان ..نه من هم با این پیشنهاد موافقم . ناراخت نباش دوست من. من یکی که خیلی به نظرات دقت می کنم فهمیدم شما چقدر با کمالات هستی ..دوست خوب من..
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پس حدسم درست بوده..... خداییش اصلن فک نمی کردبم جنبه ها پایین باشه..... خیلی دپ شدم..... ادمین جان نمیدونم والا چی بگم...... واقعا الان هنگیدم......
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نظرلطفتونه اسمانه جان..... ترجیح میدم سکوت کنم.....
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٣
٠
بچه ها اگه از کسی خوشمون نمیاد دلیل به بی احترامی نمیشه!سلیقه هر کسی متفاوته!خب پس از نگرش ها و رفتارای مطابق میلش خوشش میاد !اصل احترامو رعایت کنیم همه!یه خرده صبورتر بودن تموم می کنه این بحثو!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
لایک!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
چمیدونم والا راس می گوی
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
هر چند که من هنوز به قول سحر فلج مغزیم..... توجیه نشدم که چرا دعوا شده.... البته به نظر دادم که حالا اگه ادمین صلاح بدونه تایید می کنه..... ولی در کل با شما موافقم پایز بانو جان.....
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ايبل
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم نبودم سارابانو!مهم اینه تمومش کنیم نه ادمین؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین جان عیب نداره دوست ندارین نذارین نظرمو من صرفا معذرت خواهی کردم..... اما اصلن فکر نمیکرم اینقدر بچه ها ...... هیچی.....
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
سارابانو خوندم عذرخواهیتو الهی الهی!تو مقصر نیستی!جنبه باید بالابره بانو!ناراحت نشیا بانو:))بخند خانومی
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من اگه ادمين بودم الان ميرفتم ميخوابيدم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم همین کارو میکردم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مریم من خوابم میاد اما دلم نمیاد امشبو از دست بدم!یه شب دیرتر می خوابم !
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ولی خوب این کل کل کردنای بیخودی واسه ادمین نون نداشت واسه ما اب داشت امتیازمون الکی داره میره بالا!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
:))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بعله درسته!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
١
٠
ولی ادمین پرچمش بالاس خدایی من خودم بعضی وقتا بدجوری قاطی کردم یه حرفایی زدم که اگر ادمین بودم خودمو با تیپا از سایت خارج میکردم!!!(صورتک عذر خواهی از یک دوست خوب)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من نظرم راجع ب آسمانه تغییر داره میکنه.ب نظر آدم منطقی میاد با این ک اختلاف نظر داریم گاهی اما نظرشو درست بیان میکنه.1000 تا لایک
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ناراحت نشی یه وقت ولی لایکت تو حلقم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
١
٠
اسمانه همیشه منطقیه شما نشناختیش!ماهه این بانو:)
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
البته می دونم که به کلمه برادر الرژی داری ولی برادر من (شرمنده تکه کلامه) شما لطف داری . راستی فقط گاهی . خیلی خیلی ممنون....راستی دقیقا نظرتون تو کدوم مرحله است میخواهد تغییر کند » تغییر کرده است»در حال تغییر است»در قسمت 90 درجه قرار دارد»
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بعد گاهی نقطه نزاش گوشیم.هوشمنده دیگه.ذر مرحله پیشرفت قرار گرفته.جیم ب امثال شما نیاز دازه
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پاییز جان مهربونی خودت رو تخصیر من ننداز..خیلی لطف دار ی بانو...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آسمانه هندونه نده من جنبه ندارما
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین کرکره رو بده پایین.دیگه.غاقا تعطیل بفرماین ببرون
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین مچکریم ادمین مچکریم حالا دست دست
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
هاعا یکی بگه برین بخوابین من برم خب
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
به نظ منم آسمانه خیلی منطقی صحبت میکنه درست مثله خودم آدم با منطقیه
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
شما بسیار بسیار لطف دارید...
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
٠
٠
حرفتون رو تایید میکنم
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خانم m-nik110 جا زدن در برابر مشکلات راحت ترین راه برای مقابله با انهاست!!!اگر امثال شما ازسایت برن که دیگه هیچی...دوستان منشوری با خیال راحت ...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نه مریم فقط خوابش گرفته ..اون علاقش به اینجا بیش از ماست..الان داره پادشاه دوم رو خواب میبینه..جهت اطلاع
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ممنون از روشن گری عمار سایت!(لقب خوبی بود؟!)
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
یعنی فحش بود یا تعریف...در هر صورت ممنون
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بعله اسمانه جان!عجیب دوست داریم اینجا را!
Kale_namak
Kale_namak
٩١/١١/٢٤
٠
٠
میذاشتم نظرا بدون تایید روی سایت قرار بگیره :)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اصلا پیشنهاد خوبی نیست!!!!!!!!
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
چه میشد اون موقع جیم*الان که تایید میشه اینجوریه چه برسه که تاییدم نشه...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عــــــــــــــــــآغـــــــــــــــــــــآ ما از طرف همه کاربرای جیم نخود آش میشیمو وفریاد بر می آوریم ادمـــــــــــــــــــــــــــِن دوست داریم!والا ادمین خوبی هستی!{آیکون خود شیرینی}
وصال
وصال
٩١/١١/٢٤
٠
٠
و خودشیرینی شما هم در حلق بنده البته با خودشیرینی واسه ادمین موافقم
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین فک کنم فردا ببازین با این اعصاب داغون!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بعلههههههههه
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
میشه بگیم کدوم بخش جیم اعصاب خورد کن تره؟یا وقت خوابه ؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٤
٠
٠
میشه حدس منو تایید کنین! خدایی من ک ناراحت نمیشم! کُلن میخوام بدونم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
شما امشب خوشحالینا!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
همین تخته سیاه!!!اینکه نظرات همون لحظه نمیان رو تخته!اعصاب خورد کنه!!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خواهر جان شما نیستی شک داری به خودت؟!الان تایید نظرات با من نیست با ادمینه!....خانوم پاییز حالا ما یک شب یکمی نظر دادیم اگر شما ناراحت میشین برم دیگه نیام؟!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عه واااااااااااا من چی گفتم مگه!من تسلیم اهل دعوا نیستم عـــــــــــــــآغــــــــــــــآ
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
١
٠
مطمئنن هیچ گاه ادمین این سایت رو به عهده نمیگرفتم/از وقتی که دیدم ادمین بعد از مدیر سایت شدن چه قدر وقتشو گذاشته پای این کار و از تفریحاتش و لدت های دیگر زندگیش گذشته با خودم فکر کردم چه قدر سخته این مدیریت! که شاید فقط از این ایشون بر میومد .این رو بدونید ادمینتون خارج از سایت هم خیلی دوست داشتنیه و دلتون بسوزه که بنده همچین رفیقی دارم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمینو عشقه
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بابا فخر فروش!!!بابا ریا کار!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
سوخیدیم!بعله!راستی گمونم ادمین سوم شما هستینا!کشف شدین رفت!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٤
٠
٠
و این جاست که بعضی ها خودشون رو لو می دهند...
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بابادوست مخفي...بيچاره ادمين همش در حال منت كشيه فكرنكنم تاحالا منت خانومشو اينقد كشيده باشه..راستي شما برادر خانومه ادميني؟!
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
٠
٠
گفتم که من ادمین نمیشم!ادمین سوم رو عمرا اگه پیدا کنین !!!خودتون رو اذیت نکنین
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خوش به حالتون..... خداییشم ادمینمون تکه... یه دونه است.....
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فک کنم کاربر خاص ادمین سومه.... :))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آهان... برادر خانوم ادمین، ادمین سومه..... :)))))
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نکنه ادمین سوم خود مدیر مسول روزنامه خراسان هستن؟!درسته؟نه؟
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عاغا درگوشی بگیم من به هیچکس نمی گم صندلی داغ می خوام بذارم فقط
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
٠
٠
برادر خانوم ادمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فک کنم اگه خانوم ادمین این جمله شما رو بخونه دیگه ادمین رو خونه راه نده
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عه وا!!!!!! خوبه که داماد و برادر زن همکار باشن..... بَعله جناب..... :))))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اصن حرفمو پس گرفتم...... باز یه دعوای دیگه درس نشه..... (آیکون ترس)
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
تا حالا پتک سنگی خوردی ؟
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بچه ها من گفته بودم!ایشونم جز اون افراد مشکوکند!مخصوصا که وبشون در بازیافته ادمین لینکه!تازشم!شاید اون جناب اره به دست خودشون باشن ها!!!
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
برای همین اینجا اینقدر خوبه....کار نیکو کردن از پر کردن است...خسته نباشید تشکر
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
الان چی شد؟کی هست؟ کی نیست!عاغا ما تا زنده ایم جیمی هستیم این ازما
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ما!!!! هستیم تا آخر هم هستیم..... :))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
فخر? چ ربطی داش
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٤
٠
٠
سلام الان اگه بهت بگم دوست من نمیگی من دوست کسی نیستم؟!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
نه دوست من من با کسی پدر کشتگی ندارم
bye
bye
٩١/١١/٢٤
٠
٠
D:
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
عــــــــــــــــــــــــــآغــــــــــــــــــــــــــآ یعنی این صندلی داغی شد واسه خودشا!
mhv1994
mhv1994
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین نظرات بنده رو هم میخوای سانسور کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ا..اينجاادمين فاميل نميشناسه!حتي شمابرادر خانوم
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین: نظرات همه سانسور میشه اگه منشوری باشه.... :)))))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
الان یه وضعیه هی می رم تخته سیاه هی میام اینحا یکی بیاد مودمو خاموووووووووش کنه برم بخوابم من!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٤
٠
٠
راستی اگه ادمین بودم کاری می کردم صفحات سایت خودش رفرش بشه این لازمه واقعا!
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
موافقم خیلی لازمه*
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من فک کنم از همه آخرترم!!!من اگه ادمین بودم همیشه میزنگیدم به همین ادمین الان خودمون ازش میپرسیدم چیکار کنم!چون قبولش دارم!پس میشدم مث همین ادمین خودمون!این ادمین بنده خدا یه جوری برخورد میکنه که نه سیخ بسوزه و نه کباب!پسرخاله هیچ کدوممونم نیس که بگیم یکی براش عزیزتره یکی نیس!شاید با نفراتی راحت تر باشه که اونم به دلیل همکاری بیشتر و قدیمی تر بودنشونه!من نباید توقع داشته باشم ادمین منو به چشمی ببینه که داره خانم نیک رو میبینه یا همینجور آرشام و سحر و ...!این طبیعیه!همه جام همینجوره!ادمین بدهکارمون نیست که بنده خدا!بد میکنه دور هم جمعمون کرده و میخواد دور هم نگهمون داره؟؟پس بهتره ما هم یکم رعایت حالشو بکنیم!
v-qavam
v-qavam
٩١/١١/٢٤
١
٠
ادمين جان يه پيشنهاد دارم برات: براي جلوگيري و پيشگيري از اتفاقاتي مث اتفاق ديشب چند تا راهکار هس... مثلا اينکه اگه شخصي صحبت نابجايي يا توهيني کرد به مدت يک هفته اکانتش زتعليق بشه... يعني از حضور در جيم محروم بشه... يا اينکه از امتيازش کم بشه..... موافقي ادمين...؟ موافقيد دوستان؟
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٤
١
٠
مگه دیشب چه اتفاق بدی افتاده .. که ...؟
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من اگه ادمین بودم خیلی کارهای سازنده میکردم که البته پیشنهادات مکتوب خودم رو برا ادمین واقعی فرستادم .. اما دریغ از یه جواب تشکر خشک و خالی ... اما فقط بدونید که یه جلسه معارفه برای اعضای فعال سایت کار خیلی خوبی میتونه باشه.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٤
٠
٠
موافقم اس ام تی مشتاق دیدار
maryam
maryam
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بله چه قدرخوب ميشد واقعا
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
منم خیلی موافقم....
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٤
١
٠
ادمین جان من قبلا پیشنهاداتم رو گفتم .. لطفا به پیامهای بنده مراچعه بفرمایید. جواب دادن پیشکش
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین اعصاب نداره فعلا.....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٤
٠
٠
ادمین من همه کامنت ها رو نخوندم ولی اگه بتونی یه محیط آنلاین واسمون درست کنی خیلی خوب میشه... از همه زحماتی هم که واسمون میکشی ممنونم...
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٤
٠
٠
مطمئنا استعفا میدادم.. سخته خیلی حوصله میخواد..
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٤
٠
٠
خب باتوجه به اظهار نظرات فقيهانه تان, من به اين نتيجه رسيدم كه شماها آدم نيستين!!!!! بلكه فرشته هستين(^_^) شما ها كه اينقد فهميده وبا كمالاتين , درك و شعور بالايي دارين , همتون هم از جو به وجود آمده ناراضي هستين ,دوست دارين يه زيرمجموعه فعال از اين مجموعه بزرگ باشين! محيط جيمم هميشه آروم ودوستانه باشه! خب . . . .
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٤
١
٠
من نگفتم اگه ادمين بودم چكار ميكردم؟؟؟ اگه من ادمين بودم اولا هميشه خيييلي باكلاس در هاله اي از ابهام بودم به قول بچه هاي اينجا رخ نمايي نميكردم كه بعدا مكافات عمل بكشم , بعدش اگر كاربرايي داشتم كه به هيچ صراطي مستقيم نبودن , واز بنده حرف شنوي نداشتن , باكمال شرمندگي , يه دستي بهشون ميزدم! آخه مطمئنا همه از قدرت هاي پنهان يك ادمين مطلع نيستن!! مشكل بچه هاي اينجا اينه كه بزرگتر بالا سرشون نيست! به واقع اگر تعدادي آدم بزرگ قاطي اين بچه ها بودن, كه رشته كلام وبحث رو به دست بگيرن, قاعدتا جو آروم وپايداري برقرار ميشد! كافيه 7 هشت تا كاربر با سابقه جيمي متفاوت و سن حقيقي حداقل بالاي 30 سال با امتيازات متفاوت رو وارد گود كنيم! حداقل اين ماه كه كلاسا تق ولقن و از درس ومشق خبري نيست و تاكيد ميكنم بچه ها حضور فعالي دارن! اگه رنج پايين سني كنوني بچه هاي سايت روي بزرگترها تاثير ميذاره, قاعدتا باورود چندتا بزرگتر يا بهتر بگم ريش سفيد , رنج سني بالا هم روي كوچكترها تاثير ميذاره؟ اين طور نيست؟؟؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٤
٠
٠
من موافقم همین طوره....
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٤
٠
٠
بچه ها!من یک چیزی کشف کردم!سابق ادمین کلی سانسور میکرد الان لحظه ای!والا!هی چه کنیم که سانسور کدنتنان را هم دوست داریم ادمین جان !
Milad
Milad
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آدمین بودن حوصله میخواد که من حوصلشو ندارم انتقادی هم ندارم(ینی داشتم بقیه گفته بودن)
mahshid
mahshid
٩١/١١/٢٤
٠
٠
اصلا همون بهتر که ادمین سر جاشه هیچکی هم نمیتونه مثل ادمین این جارو مدیریت کنه
baranak
baranak
٩١/١١/٢٤
٠
٠
زوودتر ایمیل تایید رو ارسال میکردم........
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٥
٠
٠
ب نظر من که کار ادمین ما خیلی خوبه،من اگه ادمین بودم سعی میکردم خواسته های منطقی کاربرا رو انجام بدم.
persian-girl
persian-girl
٩١/١١/٢٦
٠
٠
به همه بچهای سایت نفری 100امتیاز میدادم. از پارتی بازی و ... هم خبری نیس
-بدجنس
-بدجنس
٩١/١١/٢٩
٠
٠
من اگه ادمین بودم . حرف هیچکسو سانسور نمیکردم . حالا میخواست فحش باشه یا هر چیزی . این کاربرای با ادب و مثبتم بیرون میکردم از سایت
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٥
٠
٠
ادمین خدا صبرت بده!!! (: