خانه انجمن یادگاری نوشتن کجا حرصتو در آورده؟
١٠٨٧
١١٧
Mahziar

یادگاری نوشتن کجا حرصتو در آورده؟

یادگاری نوشتن کجا حرصتو در آورده؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

تا حالا شده رو تنه درختی، نیمکت دانشگاه ، دیوار همسایه ، ماشین استاد!، دیوار تخت جمشید  یا...... یادگاری بنویسی ؟

کجاها رو تاحالا دیدید که خیلی ارزشمند باشه و روش یادگاری نوشته باشن ؟؟؟

مجلس بی ریاست لطفا با صداقت جواب بدین

مثلا من خودم رفته بودم تخت جمشید روی دیوار آرامگاه اردشیر ، نمیدونم کدوم شیرین عقلی اومده بود یادگاری نوشته بود!

٩٣/٠٩/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخ من تاحالا یادگاری اینجوری هیچ جا ننوشتم ، ولی یادمه دوم دبستان که بودم با دوستم نامه واسه هم نوشتیم زیر درخت حیاط مدرسه چال کریم خخخخخ نمیدونم با چه عقلی نامه هایی که واسه هم نوشتیمو بعد خاک کردیم خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
همون کارا رو کردین ک الان خانوم وکیل شدین دیگ خخ البته باید دید اون دوستتون به کجا رسید؟!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
تو شهرای کوچیک دوستا همو گم نمیکنن ، نجمه دانشگاه که قبول نشد ازدواج کرد الان یه بچه داره :)) همین دانشگاه دخترا رو پرروو میکنه خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
شما تخت جمشیدم رفتین ؟ :) ما تا حالا نرفتیم ، خوش بحالتون مرفهین بی دردین دیگه خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
١
تخت جمشید که جایی نیست ، خرابه های یونان ، اهرام ثلاثه و خیلی جاهای دیگه رو هم رفتم خخخخخخخخخخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
منم دیروز یه سر تا باغ های معلق بابل پرواز کردم (خخخ)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
شما رو بعنوان پر سرعت زنبور دنیا باید انتخاب کنن !!!! بالهاتون نشکست؟؟؟؟؟؟؟؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
الکی میگه...سمیرا باور نکن...
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
من بااین کارمخالف شدیدم البته بیشترازهمه چی نوشتن ولطمه زدن آثارباستانی اذیتم میکنه وقبلا پشت صندلی اتوبوسا
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
شما بعنوان آثارباستان دوست ترین کاربر سایت انتخاب میشید !!!!!!!!!!
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
ممنونننننننننننننننن حیف که مردم قدراین سرمایه هارونمیدونندددددددددددددددددددددددددد
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خودم تابحال اینکارو نکردم / نمدونم خوبه یا بد / زیاد هم دیدم / هم تخت جمشید هم خیلی جاهای دیگه/
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
١
پس فردا پس فردا یه دو سه تا یادگاری بنویس ، ببین چجوریه خوبه یا بد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
دیوار که نمینوشتیم ولی، یادمه اول سال تحصیلی یه نارنگی میزدیم وسط تخته سیاه که تا آخر سال، هسته هاش اون گوشه های تخته میموند ، خیلی یادگرای خوبی بود، خودمم میزدم، کس دیگه نمیزد :) یا مثلن گرافیتی :) خیلی لذت داره، حرصم وقتی در میاد که میبینم، با خط مسخره، یکی یچیزی نوشته، گریه میکنه به دیوار، اگه خوش طرح و خوش تراش باشه بنظرم، هیچ طوری نی، هنر هم محسوب میشه :)) / فقط جان مادر هاشون، شماره تلقن ننویسن :)) خیلی دیگه خزه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اگه نقاشیش خوشکل باشه ، پس از نظر شما مشکلی نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
دیگه رو سنگ قبر اردشیر خدا بیامرز نه ولی جاهای دیگه آره، چن روز پیش بود از خیابونی رد میشدم، کیف کردم، در و دیوار پر از نقاشی و و یادگاری هایی بود که وقت براش صرف شده بود، یه تابلو نقاشی تمام کمال
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
:/اقای منتی؟؟؟؟:/از شما بعیده:/خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
دقیقن کدوم قسمتش بعید هست :)) من مطمئنم خانم بهزادفر، که اگر تصاویر اون طرح ها و یادگاری هارو ببینین، با توجه به این که اهل نقاشی کشیدن هم هستین، نظرتون همین خواهد شد که من عرض کردم :))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
من با نقاشی و یادگاری و تی خاطره مخالف نیستم ! ولی هر کاری جایی داره نه اینکه رو در دیوار عمومی با جاهای تاریخی اینکه یک دیوار مخصوص یادگاری باشه خیلی خوبه ولی روی هر دیواری به نظرمن کاره درستی نیست اگر کسی هم واقعا اهل هنر باسه میدونه که این استعدادشو باید در جای مناسبه خودش خرج کنه:-) اینجایی که سما میگین هرجایی میشه خاطره نوشت از شما بعیده خخخ:-)
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
من خععععععععععععععلی با فرهنگ تشریف دارم و تا حالاام هیچ جا ننوشتم...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
١
٠
از خععععلی مشخصه !!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
بزارین من خودم یه اعترافی بکنم تا مجلس بی ریا تر بشه ، دوستان هم بیان خاطراتشون رو تعریف کنن !!!!!!!!! اون زمان که بچه بودیم و دهنمون بوی شیر میداد (منظورم زمان دبیرستانه !) رو نیمکت کلاس یه قلب میکشیدیم که یه تیر از وسطش رد شده بود (بخاطر شکست عشقی که خورده بودیم!) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
١
٠
خوب والله، الان دیگه تو دبیرستانا، دهن بچه ها بوی همه جور چیزی میده ، بجز شیر :)) حالا چرا قلب!! ما تقلب مینوشتیم :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
:دی چقد از این کارای بچه ها بدم میاد:/
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
از کدوکم کارا دقیقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
از اینکه خاطره های عشقای کشکی رو ، روی میزای بیچاره حک میکنن://///و جالب این جاست که هفته بعدش پاک میکنن باز یه قلب سالم و جدید:/وهمون داستان تکرار میشه:/
zahra
zahra
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
کار واقعا اشتباهیه و خوشم نمیاد ...........:)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
نمیدونم چرا از انجمنتون خوشم نیومد!!!!!!!! یه جورایی شعـــــــــــــــــــــــار گونه است...به نظرم باید ازگذاشتن هرانجمنی یه هدفی وجود داشته باشه؛الآن معلومه هییچکس نمیاد بگه چقدر یادگاری نوشتن روی قبر اردشیر کار پسندیده وشایسته ایه!!!!!خاطرات یادگاری نوشتن هم فکر نمیکنم چیز جالب وخنده داری باشه واسه بقیه...!موضوعات جذابتری واسه انجمناتون انتخاب کنین لطفا...(^_^) البته بااحترام به نویسنده مطلب وادامین... یه چیز دیگه هم اینکه یه خرده حس میکنم سایت داره جذابیتای گذشتشو ازدست میده...!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خدا رو شکر که شما خوشتون نیامد . وگرنه من استرس داشتم که چرا همه خوششون اومده . من اگه از انجمنی خوشم نیاد توش شرکت نمیکنم ، شمام همین کارو بکن .
دختر آریاییم
دختر آریاییم
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
اون که چشم...حتما به پیشنهادتون عمل میکنم؛ولی خداییش«اعتـــــــــــــــــــــــــماد به ســـــــــقف»
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
من از سقف هم رد کردم .
خودمم
خودمم
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
کـــــــــــــــاملا مشخصه!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خوبه که متوجه شدید
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
الان که دارم جیم کاغذی رو میخونم ، بصورت خیلی تصادفی انجمن من تو جیم کاغذی هم کار شده!!!!!!!!!!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خب من معمولا نمینویسم...با اینک رو اثار باسانی بنویسم مشکل دارم..بنظرم خیلی بده...ولی جاهای دیه مشکلی نمیبینم:دی..خودمم جز تقلب رو نیمکت فک نکنم چیز دیه ای بنویسم:دی
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
از یادگاری نوشتن روی در و دیوار خوشم نمیاد
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
من فقط چندباری روی نیمکت تقلب نوشتم که بعدش هم تمام تلاشمو میکردم پاکش کنم...ولی یادگاری نوشتن درمکان های عمومی رو دوست ندارم...قبلا یک آدم به اصطلاح بافرهنگی روی کاپوت ماشین پدرم یک ضربدر بزرگ زد که خیلی حرصمه درآورد,اگه بفهمم کی بود خونش گردن خودشه
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٠٦
٢
١
همین امسال ! چون کلاس های دیگه ی مدرسه تخته هوشمند دارن و ما نداریم رفتیم با بچه ها روی تخته هوشمنداشون با رنگ قرمز ضربدر کشیدیم! چقدر حال داد!!!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
چرا اونوخت؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
کی بشما منفی داده :)) یه ضربدر قرمز که دیگه منفی نداره :)) خیلی هم خوب کاری کردین تبعیض تا کجا ولی خوب خراب کردن رو منم مخالفم، یه منفی میدم بهتون، اما اعتراض کردن رو موافقم، یه مثبت میدم بهتون، رنگ ضربدرتون قرمزه، یه مثبت دیگه هم میدم :)) منفی در مثبت، شد 1 مثبت جمعن
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
ولی جواب داد چون امروز برامون نصب کردن.حالا بماند که فیلم خرابکاری ما توسط دوربین های مدرسه ضبط شد و تبعات ناخوشایندی داشت!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
من اصلا از یادگاری نوشتن روی در و دیوار حتی میز مدرسه خوشم نمیاد چون حق الناسه بعد باید بری به خاطر چهارتا خط از رو خوشی کشیدی جواب بدی خخخ اممم همینایی که روی میز،دیوار مدرسه با ماژیک:/چیزی مینویسن که اصلا قابل پاک شدن نیس خعلی اعصابمو خط خطی میکنه:/چون امسال برای هر میز سه هزارتومن داده بودن که پاکشون کنن بعد باز میان مینویسن:/من میزم عاری از هرگونه خط و خاله برای همین هی کش میرن میزمو خخخخ فک کنم تا اخر سال تمام میزای کلاسمونو پاک کنم:/
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خاطرم هست از ما پول نیمکت رو میگرفتن ابتدای سال :)) خوب من گوزن و آهو میکشیدم، برای همین ناظم خوشش میومد و منو خرده نمیگرفت بهم ولی دیگران رو مجدد ازشون دریافت میکردن هزینه نیمکت رو. ماهم به کنده کاری روی چوب علاقه داشتیم، جای دیگری هم نبود برای این کار :)) باور کنید امکانات تداشتیم، ماژیک!!! نه خوب ما با خط کش در میآوردیم اشکال رو :)) کاری که شما میکنین نوعی دیگرش رو :دی، اما اینکه چیزی که هزینش رو ندادیم و متعلق هست به همه، منم مخالفم با خراب کردنش، جوری که درست شدنی نباشه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اون بالا مالا هام، یه پاسخی دادم،
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
اگه بحث علاقه به چوب باشه و کنده کاری که الان میزه من باید قاب میشد به دیوار کلاس:دی ولی از نا پول نمیگیرن فکر میکنم ایده خوبی باشه ازشون پول گرفتن چون حداقل یکم شاییییید دلشون بسوزه :/من کلا از خط خطی کردن بدم میاد روی دیوار اتاقمم کاغذای رنگی کوچولو زدم که دیگه نیازی به خط خطی نباشه:-) بله خوندم جوابم دادم:-)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سلام ... امممممممممم اسم خودم رو ننوشتم ولي اسم يكي از همكلاسيهايم را نوشتم كه از بنده خدا حالي گرفته شد . زير مجسمه فردوسي كه توي استخر نشسته كتاب دستشه همون سفيده (البته با زغال ) ولي براي حال گيري فرقي نميكرد . به دماغ زال هم چيزي ماليم آخه اون زمان محافظ شيشه نداشت
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
فردوسی دیگه چرا :)) بسی رنج خورد بد بخت در اون 30 سال :))
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
دفترچه خاطراتم :|
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
:دی تو دفتر چه خاطرات باید یادگاری نوشت دیگه!! کار دیگری مگه میشه کرد داخلش :دی!! تو دفترچه خاطرات شما یادگاری نوشته شه حرص میخورین !! 0.0
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
بلياا :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
پشت صندلی های اتوبوس! مخصوصا شماره نوشن! اصن یه وضی!
vesal
vesal
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خوبه خیییییلی وقته که دیگه سننت نوشتن رو صندلی اتوبوس ور افتاده.....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خودتون هم مینویسید؟؟؟؟؟؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
اره شکرخدا! شما چی فک میکنین؟؟
vesal
vesal
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
رو ماشین استاد فک کنم خییییییلی حال بده :))))) رو دیوار اتاق دوستم تا تونستیم یادگاری نوشتیم خیلی خوب بود:)
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
آقا رو جا های دیدنی ک یادگاری ننوشتم ولی فقط ی سمت کلاسمون رو پراز یادگاری کردیم سال سوم راهنمایی اینقدر حال داد:))) کلا خیلی رو اینطور چیزا حساسم تاجایی ک میتونم سعی میکنم جاهای بدی یادگاری ننویسم ک بعدا فوهشم بدن:))
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اخ رو اثارباستانی انگارمیخوان خفم کنن خیلی حرصم میگیره رو کتیبه های بیستون خیلی دیدم وواقعاناراحت شدم:(خداییش ننوشتم فقط یکبار رو دیوارباگچ اسم خودم ودوستامونوشتم:))))))))
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
روی اثار باستانی،جاهایی که مردم زیاد میرن،رو تابلوهای راهنمایی رانندگی،رو کوه،در توالت و ...خاطره نوشتن فقط رو نیمکت حال میده و خوبه
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
من اغلب روی خاکهای شیشه عقب ماشینهای آشناها می نویسم! که مجبور بشن بشورن و تمیز کنن... !
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
همون اثار باستانی و و روی شن های ساحل ....خخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
علی آقا!!!!!!!!!!!!ما که بخیل نیستیم .خخخخ ی وقت قرون حساباتون بهم میخوره خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخ این چرا اینجاست؟؟؟ 0_0
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخخ...بچه برو در خونه خودتون اینجا نیا که کامنتت رو منهدم می کنم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٩/٠٧
١
٠
تخت جمشید ک دیگه نمیشه یادگاری بنویسی.....دور تا دورشو شیشه کشیدن.........خوب من تصمیم دارم سال دیگه رو دیوارای شریف یادگاری بنویسم!!: عینک دودی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
کلا هر جایی باشه حرصم میگیره خب به چه هدفی این کارا رو میکنیم خب از صندلی اتوبوس بگیر تا تنه درخت میزو صندلی تو کتابخونه و بعد دیگه تخت جمشید .....من اعتراض دارم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
روی درخت های خونه مادربزرگم کلی یادگاری نوشتم...ولی الان که میرم میخونم کلی پشیمون شدم.... روی نیمکت مدرسه هم نوشتم...هیییییییییی بچه بودیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
حالا چی نوشتید که اینقدر الان باعث تاسف شده؟؟؟؟!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
به به خانم از این ورا چرا خبر ندادی علی آقا قرار بود پدیده شام در خدمت باشن.خوش گذشته انشاالله
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
نوشته ها چیز های بدی نبودن..شعر بود..چنتا کلمه انگلیسی..در کل گفتم یعنی کار بدی بوده :))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
فاطمه خیلی دلم میخواست ببینمت ..شهر تون فوق العاده قشنگ عالی بود..خیلی خیلی هم خوش گذشت ...شمارتو سمیرا داد بهم sms دادم جواب ندادی :))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
افتخار نصیبمون نشد علی آقا رو ببینیم وگرنه اگر زیارتشون میکردم باید حتما مهمونمون میکردن :))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
ببخشید یه اشتباه تایپی رخ داد..ه جای «بهت »نوشتم «بهم »
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
مگه اومده بودید مشهد؟؟؟؟؟؟؟؟ چه بی خبر؟؟؟؟!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
کلا خانوما از دور قربون صدقه هم میرن، وقتی نزدیک هم باشن جواب اس همدیگرو هم نمیدن!!!!!!!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخ تو این چند روز همراه اول پیام میداد.سمیرام که سرش شلوغه میدونی که خونشون چ خبره....حوصله ام سر رفته :(((
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
حالا اگه خبر میداد چی میشد علی آقا؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
من از کجا باید بدونم خونشون چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! دیگه ماست مالی نکنید ، پیام دادن و شما جوابی بهشون ندادید!!!! بودیم خدمتشون پدیده ، حالا اونجا نشد رستوران بابا قدرت که هست همین نزدیکا!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
هیچی نمیشد والسلام خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
از این خرجا نکنین ورشکست میشین خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
نگا باز اینجاست که تبعیض بین کاربرا معلوم میشه خخ این همه تبعیض تا کی ؟؟؟ خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
من میخوام خرج کنم ،شما چرا ناراحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
اومدم دوباره بگم تبعیض تبعیض تبعیض خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخ خیله خب شما مث اینکه ناراحتتری :)) خرج کنین کی جلوتونو گرفته خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخ اون کامنت مال پریا بود خخخخخخ چرا به خودت گرفتی....بعدم نخیر پیام نداده... رستوران رضایی هم بد نیستا....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
نظرم رفت 3 تا بالاتر
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
یه چیز میگم نخندید !! شماره فاطمه رو اشتباه سیو کرده بودم!!! من دیدم جواب نمیداد !!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
وا لا نمیدونستم چطور باید خبر بدم ..وگرنه حتما خبرتون میکردم ....دیگه من یه هفته بیشتر که مشهد نبودم اون یه هفته ام مهمون علی آقا!! جای دوری نمیرفت که!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
خخخخخخ تو همین سایت خبر میدادی پریا.هر روزم یکیمونو میبردی تا علی آقا سعادت دیدن 2 نفرو داشته باشه خخ مدیونی اگه فک کنی خودمو میگم من اصن مو قعیتم جور نیست ایشالا سال دیگه بیا هممون با هم سر علی آقا خراب میشیم. آخه پولاشو داره جمع میکنه...خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
دوستان کسی زیر کامنت من دیگه کامنت نزاره ، ممکنه واسه بقیه سوء تفاهم پیش بیاد.حالا علی اقا میخوای بیای ضایع کنی بیا ضایع کن ولی بهتره شمام کامنت نزاری.
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
خخخ اوههههههههههههه سمیرا چه عصبانیه :)) سمیرا چیزی شد!! خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
سمیرا جونم واسه کی سو تفاهم بشه ها چن تا دوست مجازی که همدیگه رو هم ندیدیم داریم شوخیهای قدیمیمونو ادامه میدیم.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
همین تخت جمشید خیلی خیلی حرص منو درآورد...حتی یه نفرم دیدم داشت به سختی روی دیوارای غاز علیصدر یادگاری مینوشت...ینی..:|
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
توی یزد بود . یک سنگی که سه هزار سال قدمت داشت فکر کنم . روش سه نفر نوشته بودن : علی و فرهاد و جواد ... یعنی می خواستم خرخره شون رو بجوم . خدا عقل بده یعنی ...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خداییش یادم نمیاد از این کارا کرده باشم. اما گاهی یه عده خوش ذوق رو در و دیواره w.c پارکا یه چیزایی مینویسن که خیلی خنده داره. البته تعداد خیلی کمشون خوش ذوقن اکثرا بی ادبن... خخخخخخخ. ولی کلا خنده داره. خخخخخخ.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخ اقا صالح خیلی بی ادبی خخ باید اینچیزارو بگی خخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخ. دیگه علی گفت مجلس بی ریا هستش منم از خود بی خود شدم!!! خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
الان خوبی به خودت برگشتی خخ نگرانتم خخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخخخخ. بله بله. خوب شدم
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
منو که اصلا اهل این کارا نیستوم، مو بچه خوبیوم .
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
اره ماشالله :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
راست میگه.تنها خصلت بدش خصیص بودنشه. خسیس*
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
کی ؟ من؟ من خسیسم؟ برین از اونایی که اومدن بپرسین، ناصر، سجاد، سید و ... ایشششش هخخخخخح
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
آره تو توخسیسی ادرس نمیدی هر چند ...... ادرستو دارم خخخخخ ایکون کشف بزرگ کردن خخخخخ حالا من اون 3 تا رو از کجا رو پیدا کنم.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
شوخی بود آقا میلاد ناراحت که نشدین هر چند به نظرم جنبتون بالاست.
maede
maede
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
هیچ وقت جایی یادگاری ننوشتم!به شدت از این کار بدم میاد!رو آثار باستانی،رو میزای کتابخونه و....خیلی بدم میاد چیزی مینویسن!میرم درس بخونم قبلش کلی حواسم پرت نوشته ها میشه مجبور میشم بخونم!!! :))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
توی اکتشافاتمون با چندتا از بچه ها یه خونه خرابه پیدا کردیم....نه دروپیکر درست حسابی داشت نه سقف خوبی...در ودیوارشم پر بود از اسمای آدمای خودشیفته ویه سری دری وری که ارزش گفتن ندداره... طی یه حرکت خودجوش با هرچی که گیرمون اومد..اعم از زغال و سنگ وچوب....رو دیوار و پر کردیم از آثار هنری و شعر اونم با خط نستعلیق....الان آرشیو پارسالم دم دست نیست وگرنه حتما عکسشو میذاشتم ببینین...آخرش یه چیز معرکه ای شد :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
غیر از اون روی پل زیر پل گذر گاه ها روی سازه های بتونی هم یه طرح بته جقه ای چیزی میکشیم... البته گاهی ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
دقت کنید سازه های مصنوعی.... تازه اونم هدفمون زیباسازی هست ولاغیر...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
در رابطه با بقیه موارد هم بنده بی اطلاعم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
آهان رو میز کتابخونه ها زیاد دیدم چیز میز بنویسن.....البته از حق نگذریم، مشخصه نوشته ها کار آدمای فرهیخته ای بوده....کلی شعرای قشنگ قشنگ که من بعضیاشونم تو دفترچم نوشتم..... بعضا دیده شده یکی دو مورد از کرامات اساتید حرفی به میون اومده...دیگه اینکه... آهان خیلیام از فانتزی هاشون نوشتن.... اوه اوه نوشتن اسم یار غار هم که دیگه رسمه انگار (^_^)
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
يادگاري نوشتن رو خيلي قبول ندارم ولي رو نيمكت مدرسه رو دوووس ميدارم ( البته بايد بگم كه كنده كاري رو چوب نداريم) با غلط گير كه باچشت رازي كه روش ميزني زودي پاك ميشه خيلي خوبه^__^
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٢
٠
٠
یادگاری ننوشتم... ولی یه مردی(!!!!!!) اومده بود رو کل دیوارهای کوچمون اسم ناموس یه همسایه آبرومند رو رو نوشته بود با کلی حرف که لایق خودش بود...