خانه انجمن حق ، دادنی ست یا گرفتنی؟
٨٧٩
١٥٦
Samira

حق ، دادنی ست یا گرفتنی؟

حق ، دادنی ست یا گرفتنی؟

حتما تا حالا تو زندگیتون بودن آدمایی که حق شمارو زیر پا گذاشته یا اونو ندید گرفته یا خیلی راحت از کنارش گذشته.

در مقابل کسی که حق مسلم شما رو پایمال می کنه چیکار می کنین؟چطوری از حقتون دفاع می کنین؟اصلا پای دفاع از حقتون می ایستین یا نه؟

٩٣/٠٩/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اول منم؟:))) ایول. به نام خداااا. هیچجا هیچوقت از حقم نمیگذرم. برای گرفتن حقم همیشه جمگیدم و میجنگم. حتی سر چهارراه.تمام سعیمم کردم حق کسی رو ضایع نکنم. با تشکر از مامان بابام که منو اینقدی کردن :)))))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
چه ذوقی کردید برای اول بودن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ســــــــــر چهار راه ؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ سر چهارراه ینی چی ؟؟؟ منظورت پیچیدن با ماشین و ایناست؟ اگر واقعا چیزی که واسش میجنگی حقت باشه بدون که حتما بدستش میاری.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٤
بله. رانندگی تو خیابونای مشهد مخصوصا وقتی ببینن یه خانومی و یه ماشین یزرگ زیر پاته مصیبته
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٥
٨
٠
این رو هم به دانسته هامون اضافه کردیم که شما خانوم مهندس صانع شرق ، با شاسی بلند! میرید سره کار !!!!!!!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٣
١
شاید راننده اوتوبوس باشن :/
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آقایون لطفا با خانوما تو انجمن من خوب صحبت کنین :) من کاملا مدافع حقوق زنانم :) دکدر یه لحظه اومدم تو انجمن فکر کردم اشتباهی اومدم خخخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
بنده پرچم صلح خودم رو بر افراشتم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
١
سمیرا ګفتی اونایی که اول کامنت میذارن چیکار باید کنن؟؟؟؟یاداوری کن :دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
١
من شاسی بلند ندارم برادر جان قدم نمیرسه بهش :)))))))))))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
شما بگو چطوری دفاع میکنی؟؟؟؟؟؟؟ البته فک نکنم کسی بتونه حق شمارو بخوره یا پایمال کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
چرا اتفاقا چند سال پیش یه مسائلی واسه خانوادم پیش اومد که حق من خیلی ضایع شد منم هیچ کاری از دستم بر نمیومد :( ... الان که بعله خخ معلومه نمیزارم چیزی که حق منه پایمال شه :) البته یه مورد هست حق مسلم منه :) ولی خب گاهی اوقات باید یکم صبر کنیم خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هرطور که بتونم. صحبت کردن، دعوا کردن، حتی جیغ کشیدن و گیس و گیس کشی.حق من ماله منهههه. فقط من. حق نداره کسی ازم بگیرش
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خوب اون چن سال پیش شمام هنوز وکالت نخونده بودی و داشتی حساب کتابای خونواده رو راست و ریس میکردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
پس متوجه شدین که من حسابدارم هستم خخخ نمیدونین این دومدرکه بودن چقدر رو شونه هام سنگینی میکنه خخ اصلا مسئولیت منو برده بالا :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا من به تو افتخار میکنم.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخ به علی اقا چی ؟؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
تو ی چیز خوب از علی آقا بگو تا من بهش افتخار کنم.چچچچچچیییی داره بداخلاق.ایش.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
:|
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخ علی اقا، جون ما از این شکلکا استفاده نکنین :)))))))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
:| این یعنی تعجب کردی ؟؟؟ خب قبلا مهربون ومودب بودی الان ستیزه جو.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خب مشخصه که حق گرفتنیه ... هرکسی باید از حق خودش دفاع کنه ولی اصولا ادم جنگجویی نیستم زیاد توی این موقعیت قرار نگرفتم ولی از لحاظ حق خواهر و برادری بخواین حساب کنین تو خیلی از موقعیتا از حقم گذشتم به خاطر داداشم خخخ داداشا همشون حق خواهرو میخورن همه خواهرا باگذشت و مظلومن :)) شوخی کردما گارد نگیرین لدفن داداشا هم خوبن ... ولی به غیر از این استادا خیلی حقمو پایمال کردن نمره کم میدن هعیییی ولی من اصلا حتی اعتراضم نکردم چون بعضیاشون مشکل دارن و من سکوت رو ترجیح میدم ... دیگه ... دیگه فعلا چیزی یادم نمیاد
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
البته واسه استادا اعنراض نکنی بهتره :) چون همونیم هست میبرن 2 نمره کمتر میزارن خخ راسدش مام یه استاد زبان داشتیم وقتی یکی از بچه ها بهش اعتراض کرد کلا واسه همیشه رفت از اون دانشگاه خیلی لوس بود :) حالا داداشا که خوبن ولی من خیلی دیدم برادرایی که حق خواهرارو میخورن مخصوصا تو ارث خیلی کم پیش میاد خواهرا اعتراض کنن :( نمیدونم اونایی که حق بقیه رو میخورن چطوری از گلشون میره پایین .
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
داداشم از خودم کوچیکتره سمیرا جون اونم 7سال ... چون کوچیکتره مامان بابا همش میگن گذشت کن و منم میگذرم اونجور مسایلو نداریم ما عزیزم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خانم الی منم منظورم کلی بود عزیزم :)
faride
faride
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نمدونم چرا یاد این افتادم: انرژی هسته ای حق مسلم ماست! :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نگا باز خخخخخ خودت میای نظرتو میگی وگرنه ... خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اواتار تو و خانوم یزدانی چقدر شکل همه خخخ اون بستنی ابیه رو بزار قشنگه :)) یا اون لبخنده که یه چشش از اون یکی کوچیکتر بود :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
من به عنوان یک ایرانی نمیدونم این حق گرفتنش برام ثمر داره یا نگرفتنش :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نوادگان و بازماندگانم خودشون بفکر خودشون باشن :)) برای خود خودم که در سال 93 دارم زندگی مینک ])) و چن سالی هم پیش رو دارم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دکدر اگه چند نفر ناشناس ناغافل اومدن بردنتون (کویت) دیگه ناراحت نشین خخخ از قدیم گفتن انرژی هسته ای حق مسلم ماست خخخ فریدهههههه منو ببخش این ایمیلی که ساختی یه جا گیر کردم :( بیام پیام خصوصی بزارم؟ مدیونی اگه فکر کنی خنگم خخ فقد بلد نیستم :)))))))))))))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هر موقع اومدن بگیرن ما هم وکیل میگیریم که حقمون رو پامال نکنن :))
faride
faride
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اینم نظر بود دیگه!خخ // هومم اینو واسه محرم گذاشتم بعدش ان شاا... عوض میکنم :) //دکتر منتی خخ من دیه حرفی ندارم!//سمیرا جون بله که میشه...خخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
فریده خانوم :)) حفظ این امتیاز خیلی سخته :)) آرزوی موفقیت دارم :))
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام. تقریبا میشه گفت از حقم نمیگذرم، تا جایی که بتونم از خودم دفاع میکنم. مخصوصا وقتی عصبانی بشم اصلا کوتاه نمیام!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
جسارت به گفته شما نباشه :) من خودم قبلا جزء اون دسته افرادی بودم که ادعام میشد اصلا از حقم نمیگذرم اما بعضی وقتا یه سری شرایطی پیش میاد که ادم کاری از دستش بر نمیاد :( حتی وقتی عصبانی باشی.
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
حق خوردنیه... حق رو باید بخوری.... به قول شاعر باید بخوری تا خورده نشی....
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
موافقم :)) مرامه تو و شاعرت تو حلق ما :))) حق رو باید به زور گرفت، از مجاری غیر قانونی و غیر شرعی حتی :)) حق ، حق هست دیگه فقط تشخیصش مهمه :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هرچند 8 سال میخوایم یه حقی رو از یه بی پیری بگیریم و نشده :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دکدر شما از همین حالا خودتو زندونی فرض کن خخخ احسنت اقای زاخار کاملا درسته :)) البته اونی که اینو گفده ما زیاد دوست ندارم یه خواننده دیگه رو دوست داریم :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
زندان که "حقه" مرد هست :د خاننده های دیگه خوب از این حرفا کمتر میزنن بیشتر به گل و بل بل و البته "سمبل" میپردازن :))
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
وقتی الان خلافکارای اصلی تو لباس فرمن دیگه گرفتن حق راحت نیس ( نشد ازاین واضح تر بگم)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
معمولا نمیذارم حقم پایمال شه..حق گرفتنیه...ولی خب استثناء هم داریم دیه...بیشتر دعوا دارم واسه حقم:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ دعوا هم کار بدی نیست اگر زورتون زیاد باشه :)) مقان گرفتن ستاره از دبیر عربی نوعی حق هستش برای شما خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
مقان = مثلن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دکدر خخخخ حالا چرا هر جا دوتا کامنت گذاشتی خخخ چرا انقدر اسراف میکنی خخخخ عاطفه همون که دکتر گفت خخخ همیشه سعی کن وسیله ارتکاب جرم تو کیفت باشه خخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آخه تو جیم اسراف (اثراف/اصراف) کردن امتیاز اضافه محسوب میشه، :)) ولی خوب راستش دو مرحله خوندم بعضی نظر هارو خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ...بعله دکتر منتی حقمه میگیرمش:دی...ایشاالله این هفته هم ی ستاره کاسبم:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا..خخخخخخ..وسیله ارتکاب جرم؟نچ نچ نچ...زورم از همه بیشترزه:دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
باز که این همزاد اینجاست خخخخ برو خونه تون بچه :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
همزادم:(((((((((((((((تو حرف زدی دخملم؟://خخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
باز یه بچه خودش به یه بچه دیگه میگه بچه خخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
ایول سمیرا...همزاد؟رفدی دانشگاه جوگیر شدی دخملم؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
آره حرف زدم خوب که چی؟؟؟؟خخخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
من سعی میکنم حقمودست کسی ندم که بخوامممممممممممم بدم یابگیرمممممممممممممممممم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هووووم آفرین :) ولی همیشه دست شما نیست دیگران با پرویی میان حق شما رو میگیرن :) راسدی شما چند سالته؟؟؟ واسم سوال شده؟
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اینطورام نیستتتتتتتتتتت توموضوع کدام ماه وسال گفتمممممممممممم زیادباهم فاصله نداریمممممممممممممم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا فکر کنم دلینا فاصلش خیلی زیاده چون همش داد میزنه خخخخ صداش حتما نمیرسه خوب این ور :))))))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
هووووم باید یه فکری به حال این نوشتارش بکنبم خخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام ... نوش جانش چندباري تذكر ميدهم و بيخيال ميشوم چون ميدونم برميگردد امروز نشد فردا حتما /// حق؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اونی که میگن مال حلال به صاحبش بر میگرده یه چیزه گرفتن حقی که داره ازبین میره یه چیز دیگه آقای روشناوند:) راستی سلام
vesal
vesal
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
بستگی به حقش داره اگه اون حق ته دیگ سیب زمینی ماکارونی باشه با تمام قوا ازش دفاع میکنم ....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخخ استثنا من ته دیگ سیب زمینی دوست ندارم ینی کلا ته دیگ دوست ندارم فقد واسه اینکه عروسیم بارون نیاد خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ته دیګ هاتو بده به من اګه دوست نداری :)))) من از این موضوع خیلی راضیم که ته دیګه دوست نداری افرین :دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دروغه سمیرا بارون نمیاد من خوردم برف اومد با یخ بندون خخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
تا الان به هیچ عنوان زیر حرف زور نرفتم:/جایی که حق با من باشه به هر قیمتی میگیرمش:)البته به هر قیمتی هم که نمیشه گفت تاجایی که دینم وشرع بهم اجازه داده باشه:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
امیدوارم همینطور باشه :) اما همیشه اماده شرایط دیگه رو هم داشته باشین :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خفش میکنم................................
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خب اینم یه راهه ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
ی لیوان اب قند بدین ایشون اروم بشن:))من یاد داشت کنم حق شما رو نخورم خطر دره:))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بله هوای خودتون رو داشته باشین............
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
به نظرم ببرای یک انسان موفق ستگی به شرایطش داره...هم می تونه دادنی با شه...هم گرفتنی و هم گذشتنی......ا!!! مثلا در رابطه ی شما با بقیه....خب شما باید حقتان را بگیرید....دوستان باید حقشان را ببخشند و دشمنان هم بدهند!!!! حال کردین استدلالو ...!!!خخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
0.0 خب دکترین دیگه خخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نه دادنی نه گرفتنی نه خوردنی نه حتی نوشیدنی! فقط دیدنیه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
فیلم زیاد نیگا میکنی خخخخ درسته تو کشور ما دیدن پایمال شدن حق بقیه خیلی مث اینکه لذت بخشه :(
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
بعله خوب ماهم که اجازه دادیم تندیستون رو نگاه کنید :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هاچ اګه یکی کور باشه چی ؟؟؟ :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هیچوقت نزاشتم حقم پایمال شه تا اونجایی که تونستم خودم از حقم دفاع کردم چ با خشونت چ با حرف زدن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خشونت کار خوبی نیستا هنوز سنی نداری مهندس اینقدر عصبانی :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
وقتیم که دیدم زور طرف مقابلم خعععععععلی دیگه از من بیشتره پپسرخاله هامو بردم ادبشون کردن :دی // یَک کیفی داد:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خوب انشالله که همیشه زورت برسه :)) گاهی حریف خیلی دیگه بد بدن هستش :)) کلش گوندس
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
منظور دکتر چقل هستش خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هیچ کدوم.... تجربه ثابت کرده حق خوردنیه :( یه حقی ازم خوردن....یـــــه حقــــــــــی ازم خــــوردن :( منم که از این بچه مظلومای روزگار واستادم فقط نگاه کردم (-_-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
تخمه دارم میخوای بهت بدم؟؟؟مګه فیلم سینمایی بوده نشستی نګاه کردی؟؟میرفتی جیغ میکشدی سرشون خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخ فاطمه خخخ خب راست میگه دیگه حداقل یه حرف بوقی چیزی :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اهل جیغ وداد نیستم خب....در یک کلام بچه مظلومم... حالا خوردنش که هیچ من واستادم خندیدنشون به ریش نداشتمم دیدم (-_-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
نه فقط جیغ باید بکشی خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
تو که غریبه نیستی.... راستشو بخوایی اصلن بلد نیستم (o_0)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
راستش تا جاییکه بتونم و در شانم باشه میجنگم. و خیلی وقتها دیدم طرفم کلا رو هوا سِیر میکنه بیخیال شدم و سکوت کردم و گذشتم... که از خودم راضی نیستم. دلم میخواد بیشتر بجنگم اما هر بار نشده... و کلا یک روحیه محافظه کارانه دارم(شایدمتاسفانه).
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
همیشه باید جنګیدږولی خوب اینکه بجنګی ونتیجه نداشته باشه واقعا حرصیه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
من از محافظه کاری خوشم نمیاد ، شاید تو دنیای واقعی یا مجازی یه سری فکرا در موردم بشه ولی به این اعتقاد دارم که ادم همیشه باید حرف دلشو بگه حالا طرف میخواد ناراحت بشه نشه دیگه اون مهم نیست.دیگران نون و اب مارو نمیدن که بخوایم زیر سلطه اونا باشیم هر کیم مارو دوست داره همینی که هستیمو بخواد نه چیز دیگه... گرفتن حقم که دیگه از اوجب واجباته :)
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
این یکی از خطوط قرمز منه...خییییییییییییلی بدم میاد ازین کار،عمرن بذارم حقم پایمال شه....و درجا میگیرمش:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ګفتی در جا میګیرمش یک ان یاده بچګیام افتادم پسرخالم بسته پفکمو ګرفت پریدم از دستش کشیدم پسش ګرفتم :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخ افرین فقط مواظب باش موقع گرفتن درجا نزنی :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
چه انجمن سختی! تا حالا تو موقعیتش قرار نگرفتم! شایدم قرار گرفتم!!! شایدم قرار خواهم گرفت!!!! شایدم.... خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ بیخیال حال خودت چطوره ؟؟؟:دی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
الان قرار گرفتین؟؟؟میگیرین؟؟؟گرفته بودین؟؟؟من کیم؟؟؟اینجا کجاست؟؟؟چرا منو گیج میکنین خوووو
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخ شاید خاطرات گریه داری داری ازم خخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
میگم شایدقرار گرفتید یادتون رفته یا قرار خواهید گرفت و یادتون نمیاد..یا قرارتون نمیاد خواهید گرفت!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٦
١
٠
ع خو چرا منو گیج کردین؟! الان اینجا کجاس؟! شماها کی هستین؟! من اینجا چیکار میکنم؟ خدا انصافتون بده تو این شهر باعث شدین گم شم! حالا کجا برم...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
حقمو میګیرم/ حتی شده میرم جلو انقدر میرم تا حقمو بدن/ اګه طوری بود که واقعا از دست خودم کاری برنمی اومد اونجا میندازم به خدا !
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خیلی جلو نرین...جلو تر دیواره میخورین ب دیوار:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سر رات دوتا نونم بگیر بچه جون خخخخ مرد باش ننداز گردن خدا خودت برو بگیر :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
دیوار رو هم رد میکنم :دی پتانسیلشو دارم :))))))) سمیرا :/
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
فک نکنم کسی تونسته باشه حقی از شما بخوره، یعنی روزی ۱۰۰۰۰۰ بار به ... کردن میوفته خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اون جاخالی چیههههههههههههههه؟؟؟خخخ بګییییییییییین :))))) من که ذهن خون نیستم بفهمم اون جاخالی چی میتونه باشه خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ا ا ا فاطمه جون معلومه دیگه خخخخ آقا میلاد کی خدمت برسیم؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
توبه منظوره........فکرتونو منحرف نکنین:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
چ گیری دادین ب ذهن خونی شما.....برین نو کوچه ب تفریحتون بپردازین ملتو لگد بزنین:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سن 28 سال ادب اندازه نخود خخ بچه رد میشه ها بیتربیت خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
الان کی ۲۸ سالشه سمیرا خانم؟!؟ خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
عمه من خخخخ شما دیگه من هفته دیگه یک شنبه میرم تو 28 سالگی :) مدیونین اگه فکر کنین خیلی خوشحالم خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
اصن مشخص نیست که خوشحالین خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
برام پیش نیومده.خوراکی بوده که نیما خورده منم نگاش کردم ههههعععییییییی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخ اقا منم از این حسای بد داشتم ، وقتی بچه خواهرم خوراکی میخوره و من مجبورم فقط نگاش کنم جدا واسه یه ادم شکمو زجر اوره خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
شکمو خودتی خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اولا حق نه دادنیه نه گرفتنیه>>>>....فقط خرذنیه:]))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
آقای م-نص ینی باید حق بقیه رو هم بخوریم؟ :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بچه ها بریم حق آقای نص رو بخوریم خودشون ګفتن دیګه :دی لطفا دفعه بعد سرپرست کیک وآبیموه شدین به من یک کیسه بدین لطفا خخخخ
maede
maede
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
مورد خاصی رو یادم نمیاد ولی با شناختی که از خودم دارم تا جایی که بتونم دلم میخواد مخصوصن جلو غریبه ها و تو جمع با آرامش و بدون دعوا حقمو بگیرم و اعتراض کنم.متاسفانه اون جسارت لازمو ندارم! :(
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خب اشکال نداره دیگه هر کی یه شخصیتی داره :) ولی همین که بتونین حداقل به روی طرفم بیارین خوبه :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
فک نکنم برای مسائل مهم بتونم حقم رو بگیرم.بجاش میتونم یک وکیل خوب بگیرم‏:)‏ البته درمسائل کوچیک تر تابتونم تلاشم رومیکنم که حقم رو بگیرم نمونش ترم قبلم بود.میگم سمیرا جان دفتروکالت زدی شمارشو بده شاید آمدیما :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
شما اول دعا کن من فردا ازمونو به سلامت پشت سر بزارم چشم :)) حرفتم خیلی منطقی و خوب بود :) واسه فردا انقدر استرس دارم هر چی خوندم یادم رفته :( هههییی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
آره واقعا حرفاتون منطقی و درست بود. سمیرا بانو حتما موفق میشید فقط استرس نداشته باشین. راستی اگه وکیل (خوب!!!) خواستین من 50% تخفیف میدم. !!!! خخخخخ
maede
maede
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
چه رقابتی!سمیرا تو بیشتر تخفیف بده!!! :)))))))))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
باز نگا خخخخخخ شما بیا فعلا دو سال زیر دست خودم کاراموزی کن تا بعد ببینم چی میشه خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٨
٢
٠
کاملا درسته. پوزش میطلبم.... خخخخخخخخخ. میگم من هنوز وکیل نشدم دارم خودمو میکشم!!! فکر کنم وقتی وکیل شدم اگه تا 2.3 روز اول پرونده نداشته باشم یه مسلسل دستم بگیرم برم آدمکشی!!!!خخخخخخخخخ. دلیل منطقیم هم اینه که آدم میکشم بعد خودم از خودم دفاع میکنم!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خفه شدم ..............
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
باشه هر کی بیشتر تخفیف داد خخخخخخ. دیشب برادرم بهم میگه درستو ول کن برو وکیل شو به وکیل نیازمندیم:/
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سلام: حق که گرفتنی است .ولی مسئولین باید چیزی که حقه را به مردم بدهند.متشکرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
سلام بله مسولین متسفانه خیلی جاها حق مردم و نمیدن جناب حسنی :( مردمم که زورشون نمیرسه
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
متاسفانه :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سمیرا برو خونتون تو مثلا آزمون داری آ :)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
چ طوری فاطمه ..خوبی ..:)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خوبم عزیزم.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
:| با این احوالپرسی تون مسیر انجمنو تغییر دادین خخخ خودتونو جمع کنین.میخواین حال همو بپرسین بهم زنگ بزنین :)
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
اگه کسی حقمو بخوری با چماقم میزنم تو سرش بعلهههههههه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
اون دسته از ادما که حقمون پایمال کردن خیلی زیاد بودن..تاجایی که تونستیم دفاع کردیم... بعضی جاها هم نه...چون طرف شدید پرو بوده منم مجبور بودم فقط حرص بخورم...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
حرص نخور پیر میشی خواهر خخخ اسمس اخرتو دیدم 5 شنبه سرم خیلی شلوغ بود :) به اتنا سلام منو برسون خیلی بامزه بود:) یه نگا به وبلاگت بنداز
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
100% گرفتنیه. اگه حقم پایمال بشه واقعا تا مدتها اعصابم خط خطی میشه. واقعا تا اخرش ایستادگی میکنم. ابتدا با منطق اما اگه ببینم جواب نمیده حتما به هرچی که بتونم متوسل میشم. راستش رو بگم یه چندتا جا نتونستم حقم رو بگیرم. یعنی هیچ مدرکی نداشم اما یه جایی تلافی کردم که طرف خودش فهمید از کجا خورده و هیچ مدرکیم نداشت!!! خخخخ. کلا به طرز وحشتناکی به این قضیه حساسم.... دیگه حق یه وکیل پایمال بشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه!!!!خخخ. راستی سمیرا بانو شما واقعا با توجه به آزمون فردا تو سایت چیکار میکنین؟ تشریف ببرین درس بخونید! شما افتخار ما وکلا هستین. برید درس بخونید که 2تا راه بیشتر وجود نداره 1. موفق میشد . 2. باید موفق بشید....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
افرین ، من همون 5 شنبه زود رفتم خونه تازه کلی مهمونم داشتیم نمیدونم چرا همیشه همه چی برعکسه ، ازمون بد نبود ولی تا نتایج نیاد هیچی معلوم نی خیلیا بهتر از من خونده بودن.تا خدا چی بخواد :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
تو میتونی من میدونم من بهت ایمان دارم خخ آیکون اگه قبول نشی ضایع بشم خفت میکنم.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٧
٢
٠
دوستان هرجا ازتون حقی پایمال شد اصلا خودتون اقدامی نکنید چون ممکنه واستون تبعات جبران ناپذیری داشته باشه. حتما با 1وکیل مجرب مشورت کنید چون در قانون همیشه راهی هست!!! سایت هم که 2تا وکیل بسیار مجرب داره. مدیونید اگه فکر کنید دارم واسه خودم و صاحب انجمن تبلیغات میکنم. اصلا ....!!!! خخخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
مطمئن باشید هم چین فکری نمیکنیم.... اون وقت مجانی دیگه :))))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
اقا صالح خخخخخخخخ انقدر اینور خندیدم خفه شدم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ. قابلی نداشت.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
گرفتنی!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
آره معلم فارسیم........همه ی امتحانامو شدم20 بهم داده17!!!!!!!!یک امتحان از12 شدم12 بعد میگه مگه از15نمره نبوده؟؟؟؟؟؟!بهش میگم خب عوضش کن!میگه سخته!:[[[[[[[(آکبند شودم)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
شما رویایی یا خواهرش؟ رویا چرا نمیاد سایت؟