خانه انجمن دوست داری ذهن بخونی؟!
٩٥٨
١٧٤
f_babaei

دوست داری ذهن بخونی؟!

دوست داری ذهن بخونی؟!

دوست دارید ذهن آدما رو بخونید؟اولین کاری که می کردید چیه؟

من خودم دوست داشتم ذهن آدما رو بخونم تا بدونم با طرف مقابل چطوری برخورد کنم واز حسش باخبر باشم!

٩٣/٠٩/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
vesal
vesal
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اول اول .......معلومه که عاره حرفای ذهنشو بهجلوش به زبون میاوردم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دفعه دیگه هر کی بیاد بگه اول باید شیرینی بده :) از ما گفتن بود
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هرکی بیا بگه اول نیش میخوره گفته باشم :|
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
هر کی دفعه بعد بیاد بګه اول باید شام بده!! شیرینی ونیش کمشونه :)))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ولی چه کیفی میده جلو جلو بهشون بګی چی مخواستی بګی خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخ باری چو عسل نمیدهید، نیش مزنید خخخ (فرار)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
باری هرکاری بخواهیم می کنیم باری (خخخ) :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ذهن همه رو نه :)) بعضیا رو آدره، چرا که نه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دوم دوم :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دفعه دیگه هر کی بیاد بگه دوم دوم از سایت اخراج میشه :) از ما گفتن بود خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
من وسمیرا هکریم یک کار میکنیم اکانت هاتون باز نشه :دی ذهن خونی دباره بعضیا رو خیلی موافقم:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
لطف بزرگی در حق یک موتاد جیمی مرتکب میشید خخخ خوب ذهن همه رو نمیشه خوند یعنی نباید خوند :دی حتی توی زندگی روز مره هم نباید سعی کرد به حدس زدن و قضاوت کردن خیلی ها ، بیشتر منظورم نزدیکان :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
وقتی یک روز اومدین دیدین اکانتتون باز نشد انوقت میفهمین خخخ کلا ذهن خونی هیجان داره ګذشته از اینا :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
یه سیرک راه مینداختم :/
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سیرک؟؟؟:/ من اګه به جای شما بودم میرفتم رییس جمهور میشدم :////
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سوم سوم =)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
رئیس جمهور هم کار مشابهی انجام میده :) سیرک رسمی تر هست البته :دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا نفر سوم بنظرت چه مجازانی میتونه داشته باشه ؟؟/:))) بله آقای متنی من کاملا قانع شدم خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
هیچی دیگه مجبورین 31 تا 74 ضربه شلاق تعزیری بهشون بنیم چاره ای نیست.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اعدام
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
سمیرا یکم مهرباناه تر عزیزکم :دی فاطمه خخخخخخخخخخخ اعدام خخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اممم بعضیا حتی ارزش ذهن خوندنم ندارن:/ولی خوب بعضیا رو چرا)خخخ خیلیم کنجکاوم:دی ولی کلا فک نمیکنم این کار به نفع ادم باشه:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
بنظرم یک جهتش خوبه ولی یک جهتش نه:) مثلا همینی که تو ګفتی واقعا بعضی جاها به نفعمون نیست ذهن بخونیم ولی خوب هیجانشو نمیشه در نظر نګرفت :دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
به نظرم خصوصی ترین چیزی که ادم داره که هیچکس بهش دسترسی نداره فکرشه شاید به خاطر همین دوست ندارم توی حریم خصوصی بقیه دخالت کنم:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
یه جمله معروف دیگه هم هست که میگه:اگه بابام میدونست من به چی فک میکنم هر پنج دقیقه ای یه بار یکی میخوابوند زیر گوشم:دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بابات کار خوبی میکنه خخخ کاشکی میشد ذهنتو خوند :دی
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
دوس دارم ذهن بخونم ولي ميدونم بعدش خودكشي ميكنم :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
پس ای کاش میتونستی بخونی خخخخخخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
:|
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ ////// خودکشی چرا وایستا دارن داعش ها میان نیازی نیست خودتو بندازی تو جهندم خخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اره دوست دارم......مثل داستانی که نوشتی........................
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
این انجمنم یک سرش واسه همین رمانه دیګه :))) میخواستم ببینم مردم خودشون بذارن جای شخصیت داستانم چه کاری میکنن :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
کار سختی نیست! کمی روانشناسی ذاتی و اکتسابی می طلبه عموما!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام ... يك قاضي دقيقا همين كار را ميكند و در نهايت راي ميدهد و ميشود قضاوت كردن كه؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
بله متاسفانه در اغلب موارد که بخوایم کسی رو کنکاش کنیم (مصداق همین ذهن خوانی) احتمال افتادن در دام قضاوتها و پیشداوریها و بعضا به محکمه تنها رفتنها هم بالا میره! اما من سوای قضاوت عرض کردم! منظورم این بود که آدمها اغلب ذاتا بازیگر نیستن و اگه کمی روانشناس باشی به راحتی میتونی چیزی رو که ازت میخوان بفهمی! حنی در یا میان زبان بدن هم کمک بزرگی می کنه به این ذهن خوانیها ... نیازی نیست که دوست داشته باشیم ذهنیت کسی رو بدونیم یا نه! یه نوع تواناییه بیشتر به نظر من!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
یک قاضی همیشه هم درست تشخیص نمیده
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٥
٣
٠
به نظر من قضاوت کار خداست و بس!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ختم کلام! کار خداست.
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
رواشناسی فقط میتونه قسمتی از قضیه رو بیان کنه! بعضی آدما ولی بازګیرای جالبی هستن که همه رو دور میزنن :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
سلام .... متشكرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اف_بابایی بهتره سمت انجمنت نیای که کفریم انجمنت باید بالای انجمن من باشه ینی؟؟؟ خونت حلاله خخخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
فاطمه من الان ذهن سمیرا رو خوندم، به نفعته فرار کنی (خخخ)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
به این میگن چشم باز غیب گفتن!!! :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
رواشناسی فقط میتونه قسمتی از قضیه رو بیان کنه! بعضی آدما ولی بازګیرای جالبی هستن که همه رو دور میزنن :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خیر بنده دوست نداشتم ذهن کسی رو بخونم به نظرم کار بیهوده ای ، شاید با ذهن خوندن لذت خیلی از کارا از ادم گرفته بشه عشقم :) البته اون داستانت قضیش فرق داره من واقعیت بیرونی رو گفتم نه داستانو.:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آره موافقم باهات بعضی مسایل واقعا لذت هاشو از دست میده :) اما من خیلی دوست دارم ذهن بخونمممممممممممممممممممم :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خب دوست داشتن تو واسه من مهم نیست خخخخخخخخخ (آیکون اذیت کردن بچه های 18 ساله خخخ)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بی تلبیت :///////////////////// ولم کن دیګه هم آشتی نمیکنم خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
جون من اگه بزارم بری باش یه چایی با هم بخوربم خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
یادم رفت بگم دوست از دل () خبر دار بشم :) اون خیلی بهتره ....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
تورو خدا جمله نویسی رو نگا خخخخ (یادم رفت بگم ، دوست دارم از دل() خبردار بشم) درستش اینه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
جوابم برات رفت اون اخر مطلب سمیرا :دیییییی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
کی کی کی کی کی کی کی بگووووووووووووووووو سمییییییییییییییییییییییییییییییرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
بابا چرا فکر بد میکنین من اون جای خالی رو گذاشتم هر کی دوست داره به دلخواه پر کنه همین خخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اصلا!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ینی اصن راه نداره ؟؟ خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا ول کن خخخخخخخ مردم از خنده :))))))))))))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام ... اصلا دوست ندارم ذهن كسي را بخوانم. ذهن حريم خصوصي ديگران است. بقول خانم قاسمي با دانشي هم كه مي‌توانيم كسب نماييم نيز دوست ندارم به حريم ديگران وارد شوم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آره حرف جالبی بود:) کاملا با حرفتون موافقم ! خدا یک چیزی میدونسته که همچین قابلیتی به انسان ها نداده دیګه:)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٥
٢
٠
ما همین چیزهایی که باید بخونیم رو توش موندیم....به منابع مطالعاتی ما چیز دیگری اضافه نکنید.....خواندن ذهنیات دیوونه می کنه انسان رو...در نظر داشته باشید...ذهنیات هر انسان حجمش بینهایته..از توش خود آدم انتخاب می کنه و به زبون میاره...مهم تریناش رو فیلتر می کنه می نویسه..!!!! باز مردم از توشون انتخاب میکنند و می خونند....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
خخخخخخخخخ چه از ته دل
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
خیلی حرفاتون باحال بود:) اصن نمیدونم چرا با کامنت تون عشق کردم:) حرفای توش بی نهایت بهم چسبید:) =))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
١
٠
هدب داشته باش عشق کردم ینی چی ... همونه تا این سن تو خونه موندی دیگه خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
١
٠
ادب خخخ مث فیل هندی شد
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
با تشکر از شما...!!! (آیکون ذوق مرگی مزمن پیشرفته ی استیج4 متاستاز داده ی کنترل نشده)............!!!! فک کنید توی یک اتوبوس 40 نفر چپیدند و دارند به چیز های مختلف فکر میکنند...و شما همه ی آنها رو با هم می شنوید....من کهاز همین پچ پچ صحبت کردن های توی مکان های عمومی پناه می برم به یک موسیقی بی صدای دلنشین .!!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
نخیرم سمیرا من خواستکارا رو رد میکنم چی فکر کردی خخخخ نمیخوام امارشون بدم حوصله خودم سر میره خخخخخ آقا پدرام من هنذفری یکی از اجزای جدانشدنی منه :دی ولی خوب ذهن خونی خیلی جاهاش روی اعصابه واقعا ! :)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
موافقم!
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
شمام که با این طرز نوشتاری مث همیشه تاکید داری خخخ وقتی دارین تایپ میکنین دستتونو رو کلیدای کیبورد فشار ندین خخخ یه کوچولو فشار بدین کلمه ثبت میشه دوست عزیز خخخخ این طرز نوشتار شما مال زمانیه که خیلی ذوق زده میشیم یا همچین چیزایی :)))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا خانوم راس میگه خببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب! خودتو کنترل کن خواهر جان! ریلکس! (ببخشید شوخی میکنم ها دلنیا خانوم. خیلی هم جالبه اتفاقا. همینطورررررررررررررررررررررررررررررررررررر ادامه بده...!)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ بنده خدا یک اصلا ګفت :))))) میګم بیاین یک دایرالمعارف درباره این کلمه درست کنید با این اوصاف =))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آخه سابقه دارن ایشون! بگیریدشون نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اذیتش نکنین دلنیا روووووووووووووو!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آقای شمشیری من الان فهمیدم با این کشیدن جملتون سابقه ایشون خیلی خرابه من این اجازه رو بهتون میدم :))))))))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دستم خورد خخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
مثل اینکه این کشیدنهاباعث ناراحتی دوستان میشه دیگه ازاین به بعدادامه نمیدم چون نمیخوام دوستای خوبی مثل شماهاروادست بدم راستی من زیادباکیبوردکارنمیکنم ........پشت چراغ قرمز یک سری میزنم بیشتراین کشیدنابابت بوقماشین پشت سری (شوخی کردم)
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
قابل توجه دوستان هنومن باسایت مشکل دارم وثبت نشدم پس این کاربرجدیدوکه میبینیدمن نیستم اول بانام سلمااومدم شاکی پیداکردم بااسم خودم اومدم حالابااسم کی بیام درضمن سلما نام انتخابی من واسه فرزندایندم بوده که نشدبشه. ودلنیااسم واقعی خودم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/٠٦
٢
٠
دلنياي عزيز! من زير پست يكي از بچه ها هم خطاب به شما نوشتم كه همونطوري ادامه بده كه خودت دوست داري نه ديگران! ما براي خودمونه كه زندگي مي كنيم نه خوشايند يا بدآيند سايرين! و هركسي به همون صورتي كه هست و زندگي ميكنه زيبا و منحصر به فرده! شك نكن! من به شخصه خيلي انرزي ميگيرم از همون كشيدنهاي جملاتت ... و دوستان هم مطمئنا قصد شوخي داشتن و سر به سرت گذاشتن وگرنه همه ما تو رو همونطور كه هستي قبول كرديم و داريم و دوست داريم! باور كن! سلما باشي يا دلنيا من تو رو با همون كشيده هاي دوست داشتنيه كه ميشناسم مثل سه نقطه هاي دوست داشتني خودم كه اولش توي سايت پر و بالشون چيده شد ولي من ايستادم و از حيثيت سه نقطه هام دفاع كردم و همونطور هم ادامه دادم ... تو هم همون باش كه هستي و راحتي ... ناراحت نشو دلنياي عزيز ... قرار نيست كه همه مثل هم باشن تا پذيرفته بشن! دنيا تو رو همونطور كه هستي ميخواد! من يه پست چندوقت پيش ارسال كردم به سايت كه در همين راستا هستش و ازت ميخوام بخونيش ... احتمالا يه مدت طول ميكشه كه منتشر شه ولي حتما بخونش! اسمش هم هست : سعي من در سر به زيري بي گمان بيفايده ست .... و براي من همون دلنياي هميشگي باش تا بشناسمت به هر نامي كه بياي ... مثل روباه شازده كوچولو ... و صداي پاي تو رو با صداي پاي ديگه اشتباه نگيرم.
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
ممنون هدیییییییییییییییییییی جون من فقط بابت اینکه دیگردوستان ادستم ناراخت نشن این کاروکردم درضمن منم مثل خودتون ازاینکه برای دیگران زندگی کنم متنفرررررررررررررررررمممممممممممم ممنوننننننننننننننن ازاینکه پشتمیییییییییییییییید
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اییییششش
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
من هم که نوشتم شوخی کردم. واقعا شوخی کردم. چرا باید از کشیدن حروف کسی ناراحت بشه؟ بکشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید راحتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خواهش جناب شمشیریییییییییییییییییییییییییییییی من بابت این کشیدنا ازهمه دوستان عذرخواهی میکنم ولی اینم شیوه منهههههههههههه دوستان منوبببخشندددددددددددد
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اره خیلی خیلی دوست داشتم بخونم میخاستم بدونم طرف مقابلم نظرش درباره ی من چیه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نظرش منفی زیاد از تو خوشش نمیاد خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
.... ///
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سمیرا خانوم ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ اینجا رو :دییییییییییییییییی درباره حرف مینا موافقم چیز خوبیه تو این موردا :)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
عه یاد رمان جدیدت افتادم:)...راستش گاااهی اوقات آره چرا ک نه*؛)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
کلا درباره همین رمانم میخواستم اطلاعات کسب کنم :))) بعضی اوقاتشو هستم خدایی کیف میده :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آره خعلی دوس داشتم / گاهی وقتا هست یکی از تو بدش میاد نمتونه بگه / اینطوری میفهمیدمو خودمو کنار میکشیدم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ګاهی اوقات هم یکی از تو خوشش میاد میفهمی وخودتو میکشی وسط :دی
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اره خییییییییییییییلی چون خیلی دوس دارم بدونم حرفایی که بهم میزنن باچیزی که توذهنشونه یکیه یانه کاش میشد...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
درباره طرز فکر دیګران خیلی کیف میده بدونی واقعا :))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
نه چون دیگه اعتماد از بین میره دیگه نمیشه زندگی کرد
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اما باطن خیلی ادما رو میشه !
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
فکر کنم پای مطلبت گفدم دوس دارم... ولی بعدا که بهش فک کردم دیدم نه زیادم جالب نیست....یه طورایی ترسناک هم هست (-_-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ترسناک که هست ولی هیجانشو به ترسش میچربه :)))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
نه... نمیچربه.... یه کم بیشتر فکر کن...بی خبری به نظرم خودش یه جور نعمته....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نه دلم نمیخواد بخونم و بدونم. تا همین اندازه اش هم که حدس میزنم و درگیرش هستم به اندازه کافی عذاب دارم و فکرم مدام درگیره این و اونه! واقعا نمیخوام.
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
حق با شماست /ولی خیلی کیف میده اینجوری آدم میفهمه طرف مقابلش چطور ادمیه اینی که شما میګین فقط یک حدس از طرف خودمونه! واسه همون درګیرش میشم!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
باور کنید خانوم بابایی اگر بتونیم بخونیم، خشت رو خشت بند نمیشه....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اونکه صد درصد :)))) اصن دوستی وصمیمیتی پابرجا نمیموند! یا خیلی چیزهای دیګه ! ولی خوب بازم کیف میده خخخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/٠٥
١
٠
اره واقعن،خعععععععععععععلی خوبههههه...میتونی ذهن بچه زرنگ کلاسو بوخونی موقع امتحان!!:دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
لاییییییییییییییییییییییییک خخخخ به این دقت نکرده بودم :)))))))))))))) راست میګههههههههههههههههههههههههه :))))))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اقا چیزای دیگرم میشه خوند....بعد اصن زندگی به ادم جهنم میشه
ali_y
ali_y
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام ...نه ... فکر کنم بزرگانی هم که بخاطر مراتب معنوی به این مقام رسیده بودن سعی میکردن با ذکر یا ستار خودشون رو مشغول کنن تا باطن افراد براشون آشکار نشه ... امیرالمومنین می فرمایند: اگر از باطن هم باخبر می شدید جنازه های یکدیگر را حتی حاضر نبودید به خاک بسپارید ...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
یعنی باطن آدم انقدر میتونه بد باشه که جنازه هامون هم روی دستا میموند؟؟؟ من لال شدم :/
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
لایک داری
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آره:دی... خیلیم خوبه..ولی دوست دارم هر کی رو بخام بخونم نع ک برم تو ی شلوغی و ذهن همه ب سمتم هجوم بیارن:دی....هر کی خاستم..همزادم بیا ذهنت را بخانم:دی
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نه دیګه تو هم اون حیوون 4 ‍‍‍‍‍‍‍‍‌پا رو میخوای وهم خدا رو :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
کوف:|خخخخخخخخخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
چقدر الان اون کلمه ای که بعد از شنیدن نه، میګم تو ګوشم زنګ زد خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اصن این جواب خیلی فلسفی بود<<<<به به:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اره خیلی اینجوری فرق بین ادم راستگو و ریاکار واسم مشخص میشد
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
و چقدر عالی میشد اګه مشخص میشد!!!:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
بسیارم عالی نمیشد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
چرا دیگ خیلی خوب میشد!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خیلیم عالی میشد حرف نباشه :/
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
نوچ!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
:/ تغییر اسم کاربری دادن آقا محسن! من الان دیدم :دییییییییی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
جواب بسیار کامل بود من که قانع شدم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اونایی که نمیرن تو انجمنای بقیه نظر بزارن تو 25 سالگی موهاشون میریزه خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
ولی من اولیو هم با همین جمله بندیت فهمیدم :دی بله بله در جریان که هستم:) واقعا عالی میشد هااااا :)))))))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
این ماله سمیرا بود :\
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
اول یه سوال؟ این انجمن مال شماست یا سمیرا خانم؟ ماشالله همه جا حضور دارن خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
انجمن من وسمیرا نداره :دی شما یک سر به انجمن سمیرا هم بزنید متوجه میشید هیچ تفاوتی احساس نمیکنید خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
چی شده؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
حسود:D
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
منم واسه همینه که انجمن نمیذارم دیگه، از دست سمیرا خانم خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
آره منم دوست داشتم ذهن بعضی هارو میخوندم ، البته بعضی ها خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٥
٠
٠
خخخخ مشکوک میزنید آقا میلاد :دیییییییی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
کدون بعضیا؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
عاشق شده به نظرم خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
بعضی ها دیگه، هنوز بدنیا نیومده خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
گاهی اره....گاهی نه.....به فکر مردم چکار دارین؟؟؟فکر ی چیز خصوصیه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
همون ګاهی آره کاره خودشو میکنه دیګه :) کیف داره به این دقت کنید آدم چقدر میتونه به ریش این و اون بخنده :))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
یکی دو نفر هستن که خیلی دوست دارم ذهنشونو بخونم ولی به صورت مقطعی و نه همیشه....بقیه هم که خیلی ذهنیت هاشون برام مهم نیست.یه فیلمی در همین مورد خیلی سال قبل دیده بودم که خیلللللی ترسناک بود:/
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
ترسناک بود؟؟؟بابا هیجانش از بس زیاده بوده به جای ترس اشتباهش ګرفتی باور کن خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
مثلا خوب بود همه بفهمن شما تو شکم ملت لگد میزنین:))اخه این انصافه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بخاطره همین موضوع من میګم ذهن خونی خیلیم کاره اشتباهیه :دی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
نه...اینطوری دیگه پیداکردن دوست سخت میشد.....اونوقت شاید تنهای تنهای تنها میشدیم‏&چه زندگی مشقت باریه وقتی هیچکسو نداشته باشی که باهاش درد دلهاتو بگی...
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
ولی بعدش بنظرم میدونی با کی درد ودل کنی! کسی که واقعا خوبی تو میخواد! یک دوست خوب بهتره از صدتاش:)
maede
maede
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
نه دوست نداشتم!چون اونطوری دیگه آدم تو ذهن خودشم امنیت نداشت و راحت نبود!بعدشم دیگه آرامش واست نمیموند.
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
حرفت کاملا درسته:) ولی بنظرم یک هیجان خاص داره:))) حداقل یک روز آدم تجربه اش کنه خیلی جالبه :)
maede
maede
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
آره اگه یک روز و یک طرفه بود(فقط خودت میتونستی ذهن بقیه رو بخونی) خوب بود :)
mohadese.v
mohadese.v
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
باید جالبب باشه... تا فکر بد کرد طرف مقابل بزنی زیر گوشش...خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
خخخخ لایک چی حالی میده هاااااااااااااا :))))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
چه خشن ....
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
اصلأ دوست ندارم چون ذهن یک حریم خصوصیه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
باشه :)
zahra
zahra
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
واااااااااااای عالیه فک کن البته من دوست دارم خودم ذهن ادمارو بخونم نه ادما ذهن من و ولی ارزو میکنم بشه .............:)خخخخخخخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خیلی خوب میشه ولی از ی طرف آدمو داغون میکنه ک بقیه چی درموردت فک میکنن..........راستی شما چرا کم پیدایین؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
چاه نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی :دی فهمیدی الان؟؟؟؟خخخخ انقدر فلسفی حرف زدم الان لال میشم =)))
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
خیلیییییییی عالی میشه!!!!!!!! وای!!!! تصورشم خوبه!!!:-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
دوست داری این موضوعو من دارم یک رمان همینطوری مینویسم میتونی بری بخونیش :) جالبه:)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
چشم حتما! در جریان رمان هاتون هستم همه عالینننننن!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
منم فک میکنم خیلی خوبه............مخصوصا وقتی یکی داره بهت موزیانه نگاه میکنه و میخنده بفهمی چی توی فکرش میگذره:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
آی ګفتین! چی حالی میده تو هم موذی بهش نګاه کنی وافکارشو بزنی تو صورتش خخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خیلی حال میده:))
faride
faride
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
فکر بعضیارو آره دوست دارم اما فقط یه بار....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
مثلا منو میگی :)) انقدر به من عشق نورز :))))))))
faride
faride
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
خخ سقفو گرفتم نگران نباش! :دی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
بعضیا رو آره خیلی دوست میداشتم ولی بعضیا رو هم نه ...به نظرم اینجوری خیلی زندگی کردن سخت میشد ولی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
شاید اره شایدم نه!بعضی ادم های خاص دوست داشتم ذهنشونو بخونم:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
مثلا.... خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٩/٠٩
٠
٠
یه ادم خوب!!!!!!!!!!!!خخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
من در جریان موضوع رمانتون نیستم. اما اگه بگم نه دروغ گفتم. خیلی کار جذابیه البته به شرط اینکه منحصر خودم باشه این توانایی.چون اگه همه قدرتشو داشته باشن خیلیم بده. شخصیت واقعی خیلیا آشکار میشد واسم. البته بعضیا فکر میکنن زرنگن و از طرز رفتارشون و شناختی که از گذشته ی این آداما هست به راحتی میشه تشخیص داد تو فکرشون چی میگذره... در کل با اینکه شاید تنها میشدم اما دوس دارم داشته باشم این قدرت رو. چه وکیلی میشدم اونوقت من.... ذهن همه رو میخوندم و از موکلم دفاع میکردم. خیلی باحال میشد.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
داداشم از خواب پاشو صبح شده خخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٨
٠
٠
تا حالا بهش فکر نکردم.ما کار جالبیه. هم میتونه بره رو مخت هم میتونی بری رو مخ :))) مثلا به شخصه خیلی دوست دارم ذهن دوتا از همکارای بدجنسمو بخونم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٠
٠
٠
من دوست داشتم ذهن بخونم که وقت داشته باشم اون چوب داغو تو سرش بکوبونم................مخخخخخخخخخ