خانه انجمن امتحان دانشجوی جیمی !
١٣٢٦
١٩٨
Samira

امتحان دانشجوی جیمی !

امتحان دانشجوی جیمی !

به سوالهای زیر پاسخ دهید.

بهترین غذای سلف خخخ؟ 1نمره

اولین و آخرین مشروطی؟ 1نمره

هدفتون از دانشجو شدن چی بوده؟ 7نمره

بهترین و بدترین معدل ترم؟1/25 نمره

حضور در انجمن 9/75 نمره خخخ

توضیحات:بچه های حقوق با حضور در انجمن نمره کامل و عدم حضور 19/75 خخخخ

٩٣/٠٩/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
1-من تاالان که چندسال ازدانشگاه رفتنم میگذره ازغذای سلف استفاده نکردممم 2- مشروطیم نداشتمممم3-شغل خوب و...4-بهترین 20 بدترین 18.75 .5-جواب این سوال مربوط به خوداستاد
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خب کامنت شما تصحیح شد ، 8 تمام خخخ امیدوارم با این نمره مشروط بشین خخخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
من به این نمره اعتراض دارمممممممممممممم این دفتراموزش کجاستتتتتتتتتتتتتتتتت
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
8 چ استاد خوبی:))ماشینتون کجا پارکه استاد:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بهترین غذای سلف مرغ بود چون تنها غذایی بود که میدیدی چی میخوری خخخ اولین و آخرین مشروطی ترم 1 پیام نور (واقعا من مایه سرافکندگی پدر و مادرم هسدم با یه ترم مشروطی خخ) هدفم از دانشجو بودن ارتقاء سطح علمی کشور بود خخخخخخ بهترین معدلم 17/50 ترم 5 حقوق کمترین 11/5 همون ترم مشروطیه خخ ...خب من رشتمم که حقوق با حضورم نمره کامل گفتم به خودم تبریک میگم :)))))))))))))))))))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ای تنبل :) خخخخخ ما باید بهت نمره بدیم !! به نظر به من رد شدی خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
به نام خدا با سلام خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اول تبریک میگم تولدتون رو . بعدشم تعجب و اعتراض خودمون رو اعلام میداریم که چطور میشه انجمن شما بعد از یک هفته چراغ خاموشی درست در روز تولدتون منتشر میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
حالا این (خخخ) چیه ؟ چونکه من به خانوم پاییز گفتم امروز منتشر بشه :) ممنون بابت تبریکتون. سوالای انجمن و نمیخواین جواب بدین؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سوال۱: غذای سلف نخوردم سوال ۲:مشروطی نداشتم، اما کلا تو دوران تحصیل یه بار ریاضی مهندسی رو افتادم. سوال۳: معمولا هدف پسرا برا دانشجو شدن ، فرار از خدمت هست ( که البته مثه شتری میمونه که در خونه همه میخوابه ،چه دیر چه زود ) و بعدش هم که دیگه مشخصه الان چکاره هستم ، مدیرعامل اپل سوال ۴:بدترین ۱۳.۸۰ و بهترین ۲۰( البته این معدل تو ترم ۵ کارشناسی اتفاق افتاد که من کلا تو اون ترم ۶ واحد بیشتر نداشتم و همشون هم تخصصی بودن )
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اییشش تنبل (آیکون حسودی)، من الان کامنتتونو تصحیح کردم شما صفر شدی (دلم خنک شد خخ)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ماكه نميريم دانشگاه چي؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
شما بیا از تجدیدات بگو دخدر گلم :))) من دوتا تجدیدم داشتم زمان مدرسه خخخ کلا بچه درس خونی بودم خخخ
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اوخییی...کوچولووووووووووو:))))))صبر کن تا بزرگ شی خاله جون...صبر
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
دانشګاه جیزه خخخ نری بشین خونه تون درستو بخون :دی
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
تجديد نداشتم :/
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ببخشیددیرشد سمیراجونننننننننننننننننننننننننن تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارککککککککککککککککک ایشاا... 120 سالگیتو همینجاجشن بگیریمممممممممممممممممم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخ دیگه 120 سالگیم باید بیای سر قبرم خانومم خخ نهایت ما زنده بمونیم 60 دیگه :))))))) مرسی ممنون :)
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خدانکنه این چه حرفیه منم اون موقع 119 ساله ام چی میشههههههههههه اسم جیمم میشه جیم سالمنداننننننننننننننن
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
سخته خیلی.....امممممم.....اول بگید 9/75 رو هم 10 می دین یا نه!!؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
به هیچ عنوان ما ازون استاداش نیستم دانشجو باید روی پاهای خودش واسته خخخ
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خب ب نام خدا... 1:خخخ...وای اصلا وجود نداره 2:خخخ...وای مشروطی چیه خواهر؟ 3:خخخ..مدنم ولی نمگم 4:نمرمو ب خاطر حضور سبز و گرمم...یالا 5:خدافظ شما
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
2/75 مشروط برو خواهر ترم دیگه بیا ببینم چیکا میکنی خخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
استااااااااااااااد...ب جوونیم رحم کننننننن...!!!
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سمی تودته؟....مبارکا باشه :))))))))))ایشالا 500ساله شی:)))))...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
نفرین نکن :)))))))) مرسی عزیزم:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ن عزیزم...نفرین چیه؟برات عمری بلند و پربرکت رو آرزومندم:))))))))))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
1/ جونم براتون بگه بگه (!)، اون زمانی که ما درس میخوندیم(!) فقط قرمه و قیمه و کوبیده بود! که من عاشق ماکارانی و سالاد الویه بودم بنابراین میرفتم دانشگاه نجف آباد پیش دوستام گاهی اوقات! 2/ همون روزها تزم سه و چهار رو مشروط شدم!(سال 77) 3/ اون رشته هدفم کسب رضایت مامان بابا! این رشته رسیدن به آرزوهام و علایقم. 4/ بهترینش 19:73 بود این رشته. بدترینش 12:09 بود اون رشته! 5/ حضورم بطور ثابت و مستمره والا! همه شاهدن! 6/ من حقوق نمیخونم و با بچه های حقوق هم شکاف و زاویه عجیبی احساس میکنم دارم! همینطوری ها! بیدلیل. / ولی خب از شوخی گذشته من حقوق نمیخونم ولی حقوق خوان ها رو دوست دارم! مغز توصیفی و توجیهی و استدلالیِ قوی ای دارن البته اگر یه خرده کمتر از اصطلاحات عربی استفاده کنن ممنون تر میشم ازشون!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خب شما 17/93 شدین :)) این نمره خوب فقط واسه خاطره اون مشروطیاستا خخخ و بهتون 20 نمیدم چون کامنت طولانیه شاید بچه ها نخونن...
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
حق با شماست خانوم معلم! ببخشید دیگه تکرار نمیشه! خلاصه اش میشه این: آ؛ۀريال&^%^$#ژؤأۀـإؤّژّ#%^&,*)أإ؛,! همین دیگه! بقیه اش هم اصلا مهم نیست ولش کنید!
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
با عرض معذرت سمی جون مورد 3 رو جا انداختم...(سمی:اشکالی نداره قربونت بشم همین که قدم رنجه کردی لطفتو میرسونه فدات شم) 3:هدفم خیلی متعالیه:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخ برو بچه برو ما خودمون پیچ پیچی شدیم خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تولددددددددددددددددددددت مبارک عشششششششششششقم لوس دیوونه سایت بدون تو روح نداره کجا بووووووددددددددیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخ پاشم خودمو جمع کنم وسط سایت خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
شما هندونه هارو جمع کن دو هفته دیگه شب یلداست لازم میشه خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخ نه باشه برا تو بی تعارف خخ
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تولدت مبارک عزیزم :) روزتم مبارک :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
مرسی منای عزیز :)) هم از حضورت ، ولی من دیگه دانشجو نیستم ان شاالله امسال ارشد دارم :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
*مونا
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خودش گفت که (منا )درسته جناب... مث اینکه اون صفری که بهتون دادم خیلی سختتون بوده ترکشاش رفته تو انجمن بغل خخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خوب این امتحان که ماله ساله بعده! فقط اومدم بگم روز همتون مبارک :-) سالی پر از موفقیات:-) روزاتون رنگی رنگی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سال بعد بیای جواب بدی که من منتظرم خخ مرسی :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بهترین نداشته....اصلن مگه اون چیزی رو که توی سلف میدن دست مردم اسمش غذاست؟!!!!! من فقط کباب مامان پز ولاغیر (^_^) مشروطی نداشتیم، خدارو شکر :) اخذ مدرک ودیگر هیـــــــــچ (-_-) بدترینش14 و بهترین هاش با جازتون 2تاست به عبارت 12و نیم و 16 ونیم (ه_ه) اگر با کامنت بیشتر هم نمره بیشتر میدین من نمره دوستامم بگم :)))))))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخ شما شدی 18 خخخ به خاطر تبریکات فراوونت :))))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
استاد؛ اعتراض دارم.... یعنی چی؟ 8ا کمه :( من اینقدر طفلکی هستم،دلتون میاد منو بین جیمیا سرافکنده کنید...استاد یه کم بی زحمت بیشترش کنید...من خیلی تعریف شما و دست ودلبازیتونو شنیده بودم ها :)))))))))))) خوآهـــــــش ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
میلادت ای دوست مبارک باشد/پیوسته دلت شاد سعادت باشد/هر سبزۀ سبز رنگ بهارت باشد/راهـت سپید راه عــدالـت باشد/چـــشـــم شــادی نگارت باشد/ایــــــزد پـشـت و پـناهت باشد/میلادت ای دوست مبارک باشد/دلـشاد ازین اهل جماعت باشد . . . (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
به زبانی که توان گفت تورا می گویم / به زمانی که توان رفت تو را می جویم/جمله ها قاصر و عاجز ز بیانند ولی / بنده تبریک تولد به زمان خوشیت می گویم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
همیشه لبخند بر لبانت/عشق در قلبت/لطف در نگاهت/محبت در چهره ات/بخشش در رفتارت/و حق در زبانت جاری باشد/تولدت مبارک(^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اوهع اوهوم ....زبان ما قاصر است از شکر نعمت تولد و حس بودن شما؛در روز تولدت سر بر زمین سائیده و از درگاه حضرت حق نهایت سپاس خود را بجا آورده،و برایت سالهای سال عمر با عزت و برکت خواستاریم .باشد که بقاء عمرت با عزت و سربلندی و توام با خدمت باشد (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تک تک ستاره های عمرت بلند و والا :) باقی عمرت ۱۰۰۰ به بالا تولـــــــــــدت مبارک (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تولدتان را صمیمانه تبر گفته و از ایزد منان برایتان شادی سلامتی و سربلندی آرزو دارم . .... استاد هروقت بس بود بگین..... من از بیست بیشتر لازم ندارم ;)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخ برو بچه برو خونتون حخخخ
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
راستش من 45روز تا دانشجو شدن فاصله دارم (بقول دوستان: آیکون آرزو ب دل موندن) . پس از جواب دادن به سوالات زیبای شما محرومم:| غرض فقد تبریک تولدت بود سمیرا جان.. ممنونم ک هستی:) ایشالا 120سالگیت
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
45 روز تا بهترین روزای عمرت فاصله داری :)) سعی کن از همش خوب استفاده کنی حتی شبای امتحان خیلی خوش میگذره مخصوصا اگه تو خوابگاه یا خونه پیش دوستات باشی :)) آرزوی موفقیت واست دارم دانشجوی فیزیک هسته ای :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
البته فکر کنم رشتت این بود اگه اشتباه نکنم ؟؟؟
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
آره :).. مرسی عزیزم.. از کجا فهمیدی!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
از اونجایی که من الان 28 سالمه شما 18 سالت خخخ (آیکون من موهام تو اسیاب سفید نشده خخخ)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
وای وایستا ببینم سمیرا تولدت دقیقا 6 روز با تولد تیلور فاصله داره خوش بوحالت:) تولد تو و تیلور پیشاپیش موبارک:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخ نگا باز چرا مسیر انجمنو منحرف میکنین ، سوالارو جواب بدین :)))))) مرسی :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
حالا حتما بایستی دانشجو باشی؟
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بعله بااااید دانشجو باشی...!!!(همه جا حق با دانشجوس)سمی حقوق خوندی بیا دفاع کن...!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخ سرباز ول کن بچه رو بزار راحت باشه خخخ شما همون غذاهای سلفتونو بیا بگو قبوله :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خب مام تو مدرسه نمونه غذای سلف داریم خو
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تو هم ک آذری ای:))))و چقد تولدامون بهم نزدیکه:)هیچی دیه من ک دانشجو نیستم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بالاخره یه تجدیدم نداشتی ینی :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تجدید ؟الان؟؟؟؟؟؟من معدل زیر 19/96 نداشتم:|سمیرا خوفی دخملم؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
همزاد بترکی هم بهت تولدتو تبریک نمیګم =)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ...منم بترکی بت تبریک نمیگم:پیییییییییییییییییییییییییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
چ اواتار خونوکی:))خخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
جوابای من مربوط به دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته است. ۱-شیویدپلو با تن ماهی.قرمه سبزی-۲-اولین ترم۳کاردانی. آخرین ترم۱کارشناسی-۳-تخفیف دانشجویی-۴-بهترین۱۳ . بدترین۹-۵-دوره کاردانی عضو انجمن اسلامی شدم انجمن منحل شد
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
آقا مرتضی شما با ارفاق 15 خخ راضی باش چون دوتا غذا اسم بردی خخخ باید یه دونه میگفتی :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ولی اون منحل شدن انجمن اسلامیتون خخخخ خیلی خندیدم :))))))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
گفتم که یکی کاردانی یکی کارشناسی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
آها من متوجه نشدم بازم با همون ارفاق 15 خخخ راضی باش آقا مرتضی خخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
راضی نباشیم چیکار کنیم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بهترین غذا مون کباب بوده...بعد مشروط چیه آقا !بنده نمونه هستم یعنی مشروط نداشتم و این که هدفم این بوده که هدر نشم با این همه استعداد(ای جاننننننننن!)بد ترین نمرم ماه پیش بود که ترک سایت کردم که شدم17/25صدم! و بهترین که اکثر اوقات میشم/:))))) 20بوده......تولدتم مبارک قلب قلب قلب و اینکه این نظر من رویا گله بود و بعدش خواهر فوضول چم فاطمه میشینه نظر میده...... سمیرا جون خیلی عوض شدیااااا!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
برو بچه بگو رویا خودش بیاد ما نظر زیر 15 سال و اصلا قبول نداریم خخخخ قربونت عوض شدن از خودتونه خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
این رویا بود/........:/ چرا تهمت میزنی نظر من که اون پایینه.......:":"://////////// بعدشم هر هر هر تو که سنت زیاده به چی رسیدی؟://////دو کلمه گفتی ولی وجه ی خودتو خراب کردی پیشم....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
با سلا م با نام خدا بنده فاطمه شرو عمیکنم اهم:بنده که دانشگاه نمیرم اما از مدرسه واستون میگویم:1_غذا نمیدن اصن!(سمیرا بانو نمرمو لطفا بدین خانوم معلم تو رو به جدت قسم .....خخخخ)2_مشرو ط نداشم دیگه اینا رو !(این رو هم نمرشو بدین اگه به زندگیتون علاقه مندین)3_هدفم از دانش آموز بودن این بوده که یک چیزی بشم 4_و حالا بدترین و بهترین نمره! بهترینم 20بوده بدترینم سال ششم دبستان شدم6و سال چهارم شدم5!اینا انضباطی بودن بداش فکر نکنین که......در انجمن حضور دارم و برای کسب نمره ی بهتر این رو شعار زدنگیم قرار میدم:می خواهم دانشجو ی حقوق شوم!!!!! هممه ی خانواده ی مادرم حقوق خوندن:))))(فاطمه در حال خوندن شعر:معلم معلم تو چ مهربانیییییی)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
چرا انجمن این شکلیه@@@@@
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم بهترین غذای سلف قرمه سبزی بود....البته با ارفاق!!!!من هنوز نصف ترم هم نگذشته میرم دانشگاه؛که بخوام اولین وآخرین مشروطی باشم...معدل هم آخرترم معلوم میشه...هدفم ازدانشجوشدن هم اینه که میتونم ازطریق درس خوندن ودر ادامه اش شاغل شدن وکسب درآمد هرچند ناچیز به هدفی که تو ذهنم دارم برســــــــــم؛البته درکل دانشجو شدن وادامه تحصیل یه جور فرار ازبیکاری هم هست...!آقا این انجمن واسه ترمکا پیش بینی نشده....!ما معدل ومشروطی نداشتیم که تاحالا....!!!!!!!!!!نمره اون2تا سؤالو پخش کنین واسه ما که نیفتیم:))))))))))))))))درضمن عمران هم جدیدا یکی از زیرشاخه های حقوق شده؛پس منم نمره کامل میگیرم...!خخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
کی زیر گروه حقوق شده خخخخخ شما با ارفاق چون ترمک هستی 12 خخ دیگه راضی باشیا خخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
راستی تولــــــــــــــــــــدتون مبارک...!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
مرسی عزیزم :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
من نمیتونم پاسخ بدم :)) آبروم به خطر میافته =))) صفر منه بدین برم
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
به خاطر این صداقتتون 12 میدیم مشروط نشین آفرین خخ تندیس شما به عنوان دانشجوی صادق قراره تو دانشگاه تهران ساخته و در معرض دید قرار بگیره خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخ من لال شدم خخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
جوجه کباب - هنوز مشروط نشدم :)))) - پول درآرم پراید بخرم ... می فهمی ؟؟؟ پراااااید - 17.75 و 12.88 - حقوقم شد رشته ؟؟؟ عشق است مهندسای بررررررق :))))))
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
به خاطر این هدف والایی که دارین 13/33 تمام خخخ به خاطر توهین به سرور رشته ها حقوق 5 نمره کم شد تبریک میگم 8/33 ترم دیگه این انجمن و دوباره باید بردارین خخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
به خاطر این نمره ای که بهم دادین ، با اداره برق نزدیک خونتون هماهنگ می کنم برقتون قطع بشه تا در جریان باشین زندگیتون در دستان پر توان ماست ... خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
باید خدمتتون عرض کنم که ما تو اداره برق مشهد آشنای نزدیک داریم خخخ تیرتون به سنگ خورد :)))))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بهترین غذای سلف :قیمه.کباب.جوجه(در کل سلف دانشگاه ما غذاهاش عالیه ب جز لوبیا پولوش
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
مشروطی توفیقشو نداشتم:)))اما تجدبد در دوران تحصیلات مدرسه خیلی:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
یاده دبیرستان بخیر:\ مخصوصا سوم دبیرستان چقد استرس افتادن جبر رو داشتم :دی همه دوران تحصیل اینه که یک درس رو حتما باید بیفتی وګرنه دانش اموز نیستی خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
هیس:))شما عکستونو یگیرین:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
هدفم:تحول در نظام معدن:/ نخدین....اهداف خودتونو مسخره کنین:)))
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ ...مگه معدن نظام هم داره؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
معدن نظام داره...سازمان داره...تو کشورهای پیشرفته وزارت خونه داره...توی ایرانم مشترک با صنعت وزارت دره
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
بهترین 16.98.....بدترین 14.90
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
رشته فقط زمین شناسی:))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
مگه جزو رشته های دانشگاهی هم حساب میشه؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
بله..دانشگاهیه..توی ارشدم 11 تا زیر شاخه داره...خیلیم درساش سنگینه..محیط کاری سنگینی داره ولی اگه پیشو بگیرین بی کار نمیمونین
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
شما پیش رو بگیرین .....
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
در حاشیه بگم تولدتان مبارک
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ممنون از تبریکتون شما شدی 18/90 افرین.ولی خیلی زشته یه مرد مشروطی نداشته باشه از ما گفتن بود خخ
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
بسم الله الرحمان الرحیم....رب اشرح لی صدری .... اهم اهم با عرض سلام خدمت استادالسلطنه بزرگوااااررر ....1. بهترین غذای سلف اممممم هرچی که استاد بفرمایند...خخخخخ....2. عواااااا مشروطی نداشتمممممم که و نخواهم داشت... 3. هدفم هررررچی استاد بگن!! (انا الپاچه خوار!!! ) 4. بهتریم معدل 19.56 بدترین 18.43 خخخخخ بازم اگه استاد بگن 20 میشیم 20...خخ خو نمره من چن میشه استااااد؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اصرار نکن صفر میشی =)))))))
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ایششششششش...سمی از اون خرخوناس ها...بندازش ی کم حال کنیم...!!ب این شیرین عسلا باید درس داد...دررررسسسس...مفن استاد جان؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
آفرین جانبرکف تو یکی از دانشجوهای خوب منی (یاد بگیرین ببینین میگه هر چی استاد بگه) شدی19/90 دخدرم فقط جای دیگه معدلات و نگی که باعث آبروریزیه خخخ این چه معدلایه دیگه ، چرا 12 نداری خخخ.سرباز آدم خوب نیست به دوستش حسودی کنه یک نمره ازت کسر میشه شدی 1/75 خخخخخ ترم دیگه میبینمت خخخ
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخ فاطه هوووووووووی اصن داری استادمو؟ سرباز؟ باز تو حسودی کردی؟ هان؟ این چه کاریه آخه؟؟؟ خخخخ استاد دستتان مرسی !! استاد بگین ماشینتون کجاست برم برق بندازم ؟؟!! خخخخخ
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
این چ وضعشه؟آقا ما میریم ی جا دیگه با ی استاد دیگه این واحدو پاس میکنیم...!بدم میاد از پاچه خواری...صدسالم مارو بندازی استاد...بگم ن می خو نمممم...انقد میام سره کلاست زجرکشت میکنم تا نمرمو بدی یل هم پیر شی بازنشست شی یکی دیگه بیاد جات اون پاسم میکنه...ایشششششششششششششش...حسودم نیستم...بعله:))))))))
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخ معلومه زیاد داری حرص میخوری سرباز...سوز به دلت!!! استادم هوامو داره خخخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
اصن معلوم شد چرا نمره زیر 18 ندارین!!!!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
هعیییییی برادر هعیییییی .... همش تخصیر یه استاد بیتلبیت بود که باعث شد نمره زیر 18 هم دارا بشم.....*؛((((
فائزه
فائزه
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تولدت مبارک ^__^
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
* .*
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
حالا تو چرا شکلت اینجوری شده اف بابایی خخخ مرسی فائزه عزیز ولی مگه شما کنکوری نیستی دخدرم ؟ اینجا چیکار میکنی :))) امید این مملکت به شما دبستانی هاست خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
دوست داشتم =))
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سال بعد میام میگم حتمن بهتون...تا اون موقع تو کفش بمونید!!!خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
مدیونی اگه نیایا خخخ من منتظرم :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اول:تولد تولد تولدت مبارک...مبارک مبارک تولدت مبارک..........دوم:تاالان غذای سلف نخوردم واحتمالا هم نمیخورم ،آخه یک بار از تریا دیدم یکی داشت باکفگیر میزد رو دستش......بدترین معدلم احتمالا این ترمه که فقط امیدوارم همه رو پاس بشم....بهترین هم ترم پیش بود....هدفمم:این کشور مهندس خوب کم داره خخخ.....ولی یک مدته برادرم میگه درستو ول کن برو وکیل بشو.به وکیل احتیاج داریم.یعنی قیافه من تو اون لحظه این بود :| ......حالا نمره من چنده استاد وکیل؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
غذاهای سلف یه نوع میکروبی داره که عمرو طولانی میکنه خخ از کفت رفته نخوردی احتمالا زو میمیری خخخ شما 9 شدی داداشت که گفته برو حقوق بخون 20 به برادرتون تبریک میگم خخ مرسی بابت تبریک تولد :)))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
دانشجو های قدیمی هم میتونن شرکت کنن آیا؟ خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
عه، تولدتونم مبارک ، رفتین توی ۲۸ سال؟ آخیش دیگه به من گیر نمیدین پس خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
تازه شدم مث شما خخ مرسی :) شما 9/75 برین ترم دیگه بیاین ، این معدلا چیه دیگه چقدر تنبل بودین خخ ما اینجا هدف شخصی و اینا نداریم رک و پوست کنده بیاین هدفتونو کف دست انجمن بزارین خخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
کباب - مشروطی خداروشکر نداشتم - هدف؟ هدفم شخصی ب ود بهترین معدل هم ترم آخر ۱۸ ، بدترین معدل هم ترم یک ۱۴
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
تولدت مبارک سمیراجان. امیدوارم کارشناسی ارشدتم با قدرت و موفقیت بگیری.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ممنونم خانوم قاسمی :))) واقعا مرسی :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
هی یو! خانم محترم این چه سوال هایی هست؟؟؟هان؟؟خخخ اولا اینکه من از خونه مون غذا میبرم اصن غذای سلف نمیخورم :دی تازشم بیشتر اوقات روی زمین کلاسمون میشینم بساط ناهارمو پهن میکنم وشروع میکنم به خوردن :دی یک دفعه یکی از استاد هام منو دید سر کلاس ګفت تو نرمال نیستی خخخخ من حرفی نداشتم که بزنم =)))))))) اومد درستش کنه ګفت نرمال از اون نظر که خیلی شادی =)))) تولدت هم تبریک نمیګم :\
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخ به این میگن استاد احسنت خخخ آواتارووووووووووو نگا باز (آیکون حسودی) شما عزیزم از همه نظر نرمالی اونایی که نرمال نسیتن بقیه ان خخخخخخخ شما 1 شدی بهت تبریک میگم خخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
دانشگاتونو دیدم:)) کلا رو هم 150 متره:))سلفش کجا بوده:))بعدشم همسایه بغل دانشگاه دو تا دیش دره ک چی بره:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
استاده دل خوش ازم نداره بنده خدا :\ یک دفعه ناخواسته ضایعش کردم اصن هم حواسم نبود! از اون موقع ګیر داده به من :\ اصن واسه همین که آواتارمو ببینی وبسوزی اومدم تو انجمنت نظر ګذاشتم دیګه خخخخ (حالا جدا از شوخی بیای چندتا عکس خوشګل ازت میګیرم تو رو نمیشه پیدا کرد که! ) بلهههههههههههههه من نرمالم حرفای تو درستهههههههههه استاد ها فقط بلدن ضایع کنن :\
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
نخیرم دیګه 150 متر نیست :\ الکی نګین :\ آقایییییییییییییییییییییییییییییی یګان ویژه :\ من به همون تریا سلف هم میګم دیګه! مګه غیر اینه؟؟؟؟اونجا هم مردم میرن غذا میخورن! آدم که نباید تفارت بذاره بین این دو! من که چمدونم سلف چیه! اونی که تو دانشګاهمون دیدم دارم میګم دیګه :\ اصنشم انقدر منو اذیت کنید میرم به مامانم میګم خخخخ اون دیش ها رو شما از کجا دیدین؟؟؟خخخ خیلیم دانشګاهمون بزرګهههههههههههههههه بلهههههههههههههههه =))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
تریا باید پول بدین سلف پول میدین ولی نه ب سلفی بلک ب بانک و غذا رزرو میکنین...سلف عذای گرمو خوب میده..تریا چای میده..حله هوله میده...ساندویچ میده قیمتاشم بالایه....ایا اینارم من باید ب شما یاد بدم:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
ظهری میخواستم عکس دانشگاهتونو بگیرم بیارم نشون بدم همه بخندن:))ولی حیف دلم رحم اومد:)) (مخصوصا میخواستم از دیشا عکس بگیرم) همسایه دانشگاتون دو تایم دیش گذاشته ب ذو سوی مختلف:))
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
کوچیکی و بزرگی دانشگاه مهم نیست مهم مدرکه که آدم باید دستش به اون برسه خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
اخه مشکل اینه ک ایشون مدرکم عمرا بتونن بگیرن:))خخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
:|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
صفر
maede
maede
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
راستش من زیاد غذای سلفو نمیخورم ولی دو،سه بار که رفتم مرغ و قیمه بوده که هردوش خوب بوده بد نبوده!/مشروطی ندارم :) /هدف من روانشناسی بود چون خیلی این رشته و کلن مشاوره و راهنمایی افراد دیگه رو دوست دارم که مسیر تحصیلیم یه ذره کج شد و نشد که بشه اما الان هدفم اینه که از همینی که میخونم چیزی یادبگیرم و تو زندگیم به کار بگیرم،چون خداییش رشته ام کاربردیه :) /بدترین معدلم نمیدونم مال کدوم ترم بود که15و نیم اینا بود بعد از اون دیگه متنبه شدم و معدلم16.90/16.80/17خلاصه تو همین رنج در نوسانه :)/مرسی از انجمنت و تولدتم هم مبارک،انشاالله که سال های پراز موفقیت و خوشی رو پیش رو داشته باشی :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ممنون عزیز چون معدلات مث من بوده تقریبا 18 خوشال باش (ستاد خوشال کردن دانشجوهای در حال خودکشی خخ)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
بهترین غذای سلف..مرغ . جوجه بدترین غذاش کبابه اووق......نوچ نوچ نوچج من و مشروطی؟؟؟ من شاگرد ششم هستم......بد ترین معدل کمی تا مشروطی یه نمره فاصله داشت
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
شما 3 شدی خخ هر کی اینجا مشروطی نداشته باشه از ما نیست خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
نوچ...تجدید نظر بفرمایید استاد......
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
1-اصن داریییییم؟؟؟...2-سوال بعدی لطفا!...3_همینجوری بیکار نباشم!خخ...4_حاضرم بی خیال این نمره بشم!...اقا همون 10 از سرمونم زیاده! دانشجو رو چه به نمره بیشتر؟؟ والاااا!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
19 تمام خخخ فقط به خاطر جواب سوال 2 و 4 خخ معلومه دانشجوی نمونه ای هستی :) آفرین
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
پارتی بازی شد...(گومممممممممممممبببببببببببب:آیکون زدن روی میز )اعتراض دارممممممممممممممم...!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
سرباز شما از انجمن اخراجی خخخخخخ
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
حححححح حلمااااااا الان دیگه معلوم شد .....دیگه خیییلییی داری حرص میخوری ...حسود هرگز نیاسود....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
سلاااااااااااام. غذای سلف که نخوردم ولی از ساندویچای بوفه دانشگاه تا دلتون بخوااااااااااااااد.مشروطی هم نداشتم. بهترین معدل 19/64 و بدترینش 17/11 بود (درس خون نبودم به خدا. نصف درسامم جزوه نداشتم. خرخونی هم نمیکردم :)))) ) والا دروغ چرا من دبیرستان که میرفتمم میدونستم یه رز تو همین صانع شرق مشغول به کار میشم. هدف از دانشجویی اونم فنی مهندسی آزاده مشهد صرفا صفا سیتی بود که شکر خدا حاصل شد چجوووووووووووووورم :-> جمع نمرات به ده رسید یا نه؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخ خیر معدلات خیلی بالاست مشروطی هم که نداشتی شرمنده اخلاق خوبت فقط نمره حضور در انجمن 9/75 تبریک میگم بهتون خخخ
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
کجا میشه اعتراض کرد به این نمرات؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
پیش کاربر samira_h خخخخ
PDRAM
PDRAM
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
امممم.واسه حضور منظم و بیش فعال سر کلاس چی!!؟ واسه اونم 0/25 نمی دین!!؟؟این چه وعضشه.ما همیشه روی 0/25ها حساب وا می کنیم ها.!!! اصلا نخواستیم.ترم بعد با یک مهربون تر ور میداریم. :(((
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
مهربون و نامهربون نداره جووون :)) فردا همین 0/25 صدما تو آمپول مردم کم و زیاد شه اونارو به کشتن میدین خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
خنوکه گا / بستن خودم سال دگه همی موقه ان شالله که دانشجویوم بعلهههه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
مهندس این چه طرز حرف زدنه از شما بعیده :)) مامنتظریم :)
faride
faride
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
اِهم اِهم ...1 -خورشت کرفس یعنی عالی بود^__^ ... 2- نداشتم ^__^ ...3- کسب علم@__@ ... 4- بهترین : نزدیک 18 یادم نیست دقیق ...بدترینم 15/5 فک کنم!ترم اول شوکه بودم!خخ...5- حاضر ! :دی ...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
11 تمام مشروط خخخ به قول دکدر منتی تقصییر تو نیست مشروط نشدی تقصییر استاداتونه کوتاهی میکنن خخ مگه کرفسم تو دانشگاه میدن 0.0
faride
faride
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
آرههه خیلی هم خوشمزست^___^
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
اره تو دانشگا مایم گاهی کرفس مدن:))خیلیم خوشمزست
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
هنوز مونده تا دانشگاه :( ولی ارزومه!!!!! راستی تجدیدی هم نداشتم :دییییی. اصلا تجدیدی به گروه خونی من نمیخوره خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
شما 2 میشی ححخخخ این انجمن جا بچه زرنگا نیست برو هر وقت تجدید آوردی بیا خخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
بهترین غذا جوجه سلف که هر سال یه بار به مناسبت روز دانشجومیدن خخخ/ تا مرز مشروطی رفتم ولی مشروط نشدم / هدفم علاقه به رشته و پولدار شدن/ بهترین 14 و بد ترین12.05/حضور در انجمن دارم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
آفرین شما 16/63 تبریک میگم خودتونو به موقع رسوندین خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
پرستاری مگه پولدار شدن دره:)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
نه معدن پولدار شدن داره خخ
vesal
vesal
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
هنو به عنوان ی ترمک غذای سلف و نخوردم ......خودم رو دو سه تا برنامه ریزی کردم تا خدا چی بخواد....بیکار نباشم ........:).........
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٧
١
٠
فقط بعدش خبر بده ببینم زنده موندی یا نه خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
:/
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
برچی 20 نمدن؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
همیم از سرتون اضافیه =)) دانشجو بیست بشه خیلی خیطه خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
بچه های حقوق خسیسن:))خخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
اااااااااااااا............نمیخام من دیر رسیدم......سمیرای بابا تولدت موبارکا باشه .....ای آلبالو ای شفتالو...ای دمپایی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخخ قبوله اشکال نداره جوووون شما امید مملکت هستی میدونم داری درس میخونی :))))))))))) ان شاالله قبولی:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
من ب شما ایمان دارم....هیچی قبول نمیشین:))
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
امید تو هم به ما دبستانی هاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب!........ایشالا من افتخار آفرینی میکنم بعد میان تو سایت برام آهنگ پخش میکنن....بر طبل شادانه بکوب!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
بهترین غذای سلف جوجه +ماهی -مشروط نشدم تا حالا - دلایلم برای داشنجو شدن بیشتر از دلایلم برای دانشجونشدن بود - بهترین 19.5 .... بد ترین 16.5 :| و من الله توفیق
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
خجالت بکشین همتون.....کمر سایت زیر بار این جمله شکست.یاد بگیرین....
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
شما شدی 11 خخ تبریک میگم بهتون دلای والایی داشتین خخخ فقط مگه شما تازه دانشجو نشدی هنوز که یه ترمت تموم نشده :) چطوری معدل به ما عرضه میکنی ؟؟؟؟خخخ خودتون تو تخته اول مهر گفتین تازه قبول شدین :|
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
بله درست میگید من مهر کارشناسی ناپیوسته قبول شدم اما قبلش 4 ترم کاردانی میخوندم :)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
ببخشید من فکر میکردم شما 18 سالته خخ :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
سمیرا این آواتار اولیت بود یادته گفتی که موهات فرفری هس؟خخخخ یادت به خیر
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخ عزیزم من هنوز زنده ام نمردم خخ یه جوری میگه یادته انگار که خیلی وقته مردم خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخ تولد28سالگیته؟؟؟؟اون موقعه 27سالت بود برم تو پروفایلت یک موقع ضایع نشم....
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٠
٢
٠
سن خانوما رو که نباید پرسید..!!! بعدم من در اخرین تحقیقاتم بعد از سالها تحقیق و مطالعه به این نتیجه رسیدم که خانوما سنشون فقط و فقط تا 27 سالگی بالا میره سالای بعدش هر سال میاد پایین سنشون با این حساب سن سمیرا خانوم الان 26 ساله هستن!!!! درسته سمیرا خانوم؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/١٩
٥
٠
به نام خدا.... 1.غذای سلف که نخوردم... 2. میخواستم بگم اما هم ترس از آبروم تو سایت دارم و هم چون میدونم 1.2نفر از اعضای فامیل نا محسوس سایت رو رصد میکنن نمیخوام آتو بدم !!!! اما اینقدر هست که عرق شرم بر جبینم نشسته!!!! خخخخ. 3. به خاطر آینده ی کشور ، به خاطر صلاح مملکت ، به خاطر بیگناهان در بند ، به خاطر زندونیای بی ملاقاتی!!!!!! خلاصه کلی دلیل دارم!!!خخخخخخخ. البته به قول دایی جان ناپلئون دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ نرفتن به خدمت هم بی تاثیر نبود!!!!!!!!!خخخخخخ. خودم رو به تخت بستم تا جیم رو ترک کنم واسه همین نبودم روز انتشار انجمنتون... دیر شده اما دوباره happy birthday to you hhhaaapppyyy bbbiiirrrttthhhdddaaayyy tttooo yyyooouuu HHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPYYYYYYYYYYYYY BBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTHHHHHHHHHHHHHDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYY TTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOO YYYYYYYYYYYOOOOOOOOOUUUUUUUUUUU
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٢٠
٢
٠
آقا صالح خخخخخخخ مرسی :)))))))) ممنون :))) شما نمیومدی هم نمره کامل میگرفتی ، اشکال نداره نمیخواد بگی در هر صورت بچه های حقوق باعث سربلندی مملکت هستند خخخخ دستتون درد نکنه :)) تبریکاتون هیجان انگیزه خخخ :)))))))))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٢٠
٠
٠
خواهش میکنم. به 19.75 راضی نبودم خواستم حتما 20 ر و بگیرم!!! بله... کاملا درسته ما علاوه بر اینکه باعث سربلندی مملکت هستیم. آینده ی مملکت هم در دستان پر توان ما هستش!!! خخخخخ. خوشحالم خوشتون آمده امیدوارم همیشه هیجان زده و خوشحال باشید...!!