خانه انجمن رو درو دیوار اتاقت عکس چیه؟!
١٢٧٩
١٥٥
naeerika

رو درو دیوار اتاقت عکس چیه؟!

رو درو دیوار اتاقت عکس چیه؟!

این عکس رو بنیامین بهادری از اتاقش در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرده است .

همین طور که می بینین عکس شهید همت هم جزئی از اتاق هست ،روی دیوار اتاق شما عکس چه کسانی جا خوش کردن؟

٩٣/٠٨/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
١٦
٩
ی پوستر بزرگاز حضرت آقا درست بالی سرم بالای تخت :عکس تو ز بالای سزم نصب نمودم یعنی ک سر من ب فدای قدم تو:)...و ب علاوه چند عکس کوچیک از ایشون روی در:کمد...بقیشم آراسته ب احادیث و فراز هایی از ادعیه...خییییییییییلیییییییییییییی هم اتاقم خوشگله...خییییییییییییییلی هم دوسش دارممممممممممم...
tanin
tanin
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
خیلی خیلی هم عالی:))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠١
٢
٠
حضرت آقا؟؟؟؟
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
بهله...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٢
١
٤
حضرت...آقا...جماعت جالبی هستین شماها.حرفی ندارم براتون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
:/
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٢٠
٣٨
چقدر شعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار . سایت پر شده ازین شعار های توخالی .
admincheh
admincheh
٩٣/٠٨/٢٩
١
٤
این که روی دیوار اتاقتون عکس چیه شعاره ؟!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
١٤
٢٦
این کامنت در جواب نظر اول داده شده !!!!!!!!!!!!!!!!
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
١٩
١١
ابراز علاقه ب رهبر مملکتمون شعاره ب نظرتون؟؟؟!!!!!!!!!!!!!....من نمیدونم چرا ما ولایتی ها هر وقت حر حرفی راجع ب اعتاقادات،مقدساتمون میزنیم میشه شعااار!!!...انگ شعار میچسبونن بهمون دلمونو میشکنن...چطور اگر بگیم عکس فلان بازیگر فلان خواننده اینا رو زدیم شعار محسوب نمیشه ولی اون چیزی که در واقه جزواجبات دین تلقی میشه تا ی حرفی ابراز علاقه ای محبتی چیزی میشه انگ شعار میچسبه بهت!!!...واقعا بعضی کسا مظلوم واقع شدن...!!!شما آقای محترم بفرمایید اشکال این کار کجاس دقیقا؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!شما ک راس راس میای تهمت میزنی بزار بگم بنا ب فرموده نص صریح قران(امیدوارم آیات خدارو حداقل شعاااااار تلقی نکنین)ان بعض الظن اثم بسیاری از گمانها(تهمت ها)گناه است!!!...بر فرض هم شعار میدیم اما از کجا انقد مطمئنین ب تو خالی بودنش؟؟؟!!!!!!!!!!شما از کجا میدونی ک عمل نمیکیم ب حرفامون؟؟؟!!!!!!!!!!فکر نمیکنی همین قضاوت کردن خوده شما یک کار خیلی قبحییه؟؟؟!!!!...بفرمایید بگید منطقی اشکالش کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! )
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٩
٢
١
چه چیزِ کامنت اول شعاریه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٨/٢٩
١٥
١
این که برای شما باورش سخت هست دلیل به توهین به عقاید بقیه نیست که !الان آواتار شما و علاقه تون به این آقا هم پس شعاره حتما؟!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
١٠
١٣
الان شما نقش سخنگوی ایشون رو بازب میکنید؟؟؟؟؟؟
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
٧
٣
فالله یَحکُمُ بیننا...خدا بین ماها حکم کنه...امیدوارم روزی برسه ک مردم هر صداقتی رو من جمله دفاع ولایت فقیه رو شعار تلقی نکن...ان شاءالله...!
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٨/٢٩
٤
١
شعار تو خالی؟؟؟!!!!اصلن نمیفهمم منظورتونو!!!!:///
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٩
٦
١
پاییز عالی بود...
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
٢
١
حاشیه نرید لطفا...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٩
٢
٠
اصلا شعار نیست ادم چیزیو که دوست داره و پیروشه باید حمایت کنه اصلا بر فرض محال که شعار باشه میدونین که توی دین حتی شعارم ثواب داره مثلا شما رهبرو نمیشناسی ولی به خاطر مملکتت یا به خاطر هر چیزه دیگه ای باید به دیگران نشون بدی که پشتشونی که تنهاشون نمیزاری منم عکسه رهبرو دارم ولی روی دیوار نیست توی بوفه اتاقمه بهشونم افتخار میکنم هیچ شعاریم در کار نیست
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
١٣
١٨
موضع گیری بیخودی نکنید لطفا، عکس اقای خامنه ای ،عکسی هست که در خونه یا مغازه خیلی ازماها پیدا میشه و این اشکالی نداره که بگن این عکس تو اتاق من وجود داره ، ولی بقیه جملشون از نظر من شعار گونه بود چون ایشون اینقدر بزرگ هستند که فکر نکنم احتیاجی به همچین جملاتی داشته باشند .
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
١١
١٨
یه مطلبی رو بگم از استاد معارف دانشگاه ، میگفت : یه بنده خدایی همیشه تو دعاهاش با خدا میگفت چرا زمان امام حسین تو این دنیا نبودم تا بتونم از فرزند پیغمبر دفاع کنم، چرا ؟؟؟؟ این سوال رو از چند تا روحانی هم پرسیده بود و بهش گفته بودند که از کجا معلوم که اگه اون زمان هم تو این دنیا بودی از لشکر کفر نمیشدی ؟؟؟ و اونم با قاطعیت جواب میداد نه ،حتما از یاران امام حسین میبودم . بعد چند شب خوابی دید که ظهر عاشورات و امام و یارانش دارن نماز میخونن و او هم یکی از محافظان هست . لشکریان کفر که حمله کردن با اولین تیر ترسید و خودش رو کنار کشید و تیر به امام حسین اصابت کرد که ناگهان از خواب پرید ، و فهمید که فقط با حرف وشعار نمیشه فکر کرد که اگه منم میبودم حتما یکی از یاران بودم، حالا نتیجه شو خودتون بگیرید .
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٩
٥
٠
ببخشید آقای"mahziar"چرا ازجواب منطقی دادن به نظر واعتقادات حلما خانوم طفره میرین؟!؟!؟من از اول که با سایت آشناشدم وتا الآن که عضوشدم همیشه از جوابای تند وگاها غیرمنطقی شما ومخالفتای همیشگیتون با اکثر اعضای سایت در تعجب بودم وتصمیم گرفتم دور بمونم از کل کل کردن باشما.....ولی گاهی اوقات هم آدم نمیتونه ساکت بشینه دربرابر توهینایی که به اعتقادات یک نفر صورت میگیره که شاید بخشی ازاعتقادات نهفته خود آدم هم باشه....! آدم نصیحت کردن نیستم وسنم هم نمیخوره واسه همچین کاری ولی دوستانه میگم آدم نباید همیشه مخالفت خودشو بیان کنه؛ بعضی مخالفتا غیر ازاینکه گاهی توهین به بقیه محسوب میشه،باعث میشه دید بقیه رو هم نسبت به آدم 180درجه عوض کنه...توفضای مجازی اینجورچیزا شاید به چشم نیاد مهم نباشه واستون که بقیه به چه دیدی دربارتون قضاوت میکنن، ولی امکان داره بعدا به مشکل بخورین واسه این موضوع...مثلا سرهمین موضوع برفرض که شما یقین داشته باشین که این حرف شعاره(مثلا)ولی به زبون نیاوردنش وتو دلتون نگه داشتنش میتونست بهترباشه تا اینکه برحسب "آزادی بیان" باعث رنجش یک یاچندنفر بشین (امیدوارم ناراحت نشده باشین!!! البته اگه چیزایی که گفتم مانع تأییذشدن کامنتم نشده باشه!!!!)درضمن اگه خواستین جوابمو بدین،خواهشاٍٍٍ ولطفا ی خرده منطقی وبا دید به نیت خیرخواهانه من روش یکم فکر کنین!ممنون....
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٤
من نظری ندارم :دی //ولی میشه حق با مهندسا هست حالا اینو دیگه نمیدونم :دی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
البته وقتی من داشتم جواب میدادم شما این 2تا کامنتو هنوز نذاشته بودین(*_*)...............
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
اشتباه نکنید مسایل رو هم با هم قاطی نکنید لطفا...!یعنی شما میفرمایید چون مرد عمل بودن سخته پس از علایقمون صرف نظر کنیم؟!!!احتمال میدیم ک شاید از عهده اش برنیایم میدان رو خالی کنیم؟!!!تا بذاریم بقیه هر غلطی دلشون میخاد بکنن؟...!!!اولا ک اصلا ن بد ب دلمون راه میذیم و ن با قاطعیت همچنین حرفی ک بعضی ها میزنن ک اگر کرببلا بودیم چنان میکردیم و چنین!!!میزنیم...ایشون رو قبول داریم و نهایت سعی مونو در پشتیبان بودنش میکنیم...درکنارش هم ابراز علاقه هم میکنیم چ احتیاج داشته باشن چ نداشته باشن ج صددرصد هم ندارن!!!...در برابر عقایدمون در برابر انگ هایی ک میچسبه در برابر تهمت ها در برابر...موضع گیری هم میکنیم...چرا ساکت بشینیم؟...!!!
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
اصلا هم قصد جسارت ندارم ک بگم اگر من زمان امام حسین(ع)بودم حتما یاریشون میکردم...ب این اصلا ما کار نداریم...بحث ما سره چیزه دیگست...فعلا ک تو زمان ایشونیم و وظیفمونم هست پشتشون باشیم و اینو با عمل هم نشون میدیم تا خاری باشه تو چشم اونایی ک نمیتونن ببینن...تا مشتی باشه تو دهن اونایی ک مقابل ایشونن...ب صراحت هم اعلام میکنم ارادت من ب ایشان همیشگی ست و همخ جا هم محبتم رو ابراز میکنم چ کسی خوشش بیاد چ خوشش نیاد...اما همیشه سعی میکنم ب عقیده های دیگران توهین نکنم...!!! لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است ..!
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
رکور پاسخها شکسته شد :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
١
٨
نمیدونم چرا از کاربر علی آقا خوشم می آیدی؟؟؟ البته سرباز ولایت جای ود دارندی اما بحث پووچ بودندی و همگان بر سر عقیده ی خود باقی ماندنی.....پس راهی خانه شودند و ناهار بخوردندی........بعله اندندی......من هم از کسای که طرفدار رهبرم خوشم میاد هم از آدمایی که این جور چیزا رو شعار میخونن........حس میکنم در خانه ی علی آقا ماهواره هس............عقایدشون شبیهه.......اصن به من چ مربوط من مگه نخود هر آشم؟اگرم ندارن که چ بهتر منظورم بد نبوده........
Z_M
Z_M
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه چه دعوایی شده اینجا
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
من طرف هیچکس نیستم ولی به نظر من هرکسی علایق و سلیقه ای داره. به نظر من بهترین کار اینه که همه به سلیقه همدیگر احترام بذاریم :) همین :)
همتا
همتا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
به دیوار اتاق بقیه هم کار دارین ؟ عجیبه واقعن ! شما عکس بیل گیتسو بزنین خب ! کسی چیزی بهتون میگه ؟
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
فقط یک عکس از بچگی من و داداشم.
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
منم همین طور :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
میتونیم لینک عکس بزاریم؟؟ ینی ک از دیوار عکس بگیریمو بزاریم؟؟
خوشتیپ پسر | تایرانت | T-Virus | بست گیمر
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
جو گیر نشو دیگه
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
ی قاب عکس از خودم و یه چیز دیگه که خیلی هم دوستش دارم اولین هدیه روز دختر ازمامانمه که قابش کردم: اونم ی برگه A4 گلاسه باحاشیه تذهیب وخط نستعلیق که ی متنه که انگار مامانم داره بهم میگه...شاید شنیده باشین اولش اینه:"دخترم باتو سخن میگویم/ گوش کن با تو سخن میگویم/زندگی در نگهم گلزاری است، وتو باقامت چون نیلوفر/شاخه پرگل این گلزاری/..........." (اگه بقیه جیمی ها نشنیده باشنش به عنوان اولین مطلبم مینویسمش تاشاید شما هم مثل من لذت بردین!!!)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
قشنگه بذارش مستفیض شیم:)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
حتــــــــــــــــــــما....
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکس شخصیت ندارم ...از منظره و گل و ایناست و یک "و ان یکاد"...
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
پوسترای تیم پرسپولیس،جدول تناوبی و ی پوسترم از مسی....
tanin
tanin
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
عکس حضرت اقا:)) با یک عکس از حرم امام حسین(ع)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
من کمدام بزرگه یعنی قدشون خیلی بزرگه فقط دوتا دیوار کامل دارم بقیه یک جای کم زیاد نمیتونم چیزی بزنم :-( ولی روی همونا یکیش بالای بالا ساعتمه بعد پایینش دوتا قابه کوچیکه فانتزیه که البته قرار برشون اارم جاشون قابای خودمو بزنم بعد روی کناریش اولین کاره معرقم که یک میکی موسه خخخخ نخندین ماله دوران راهنماییمه :دی بعد روبه روش یه دیوار پر کاغذای رنگی کوچولو که جملاتی که دوسشون داشتم و شعر نوشتم یکی دوتا نقاشیم هست بعد فقط یک جای کوچیک میمونه که اونم ماله قابیه که هنوز از پلی استر نیومده یک دختر مینیاتوره:-)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکس اقای روحانی ، عکس یه دختر و ی پسره تو قایق با ی تابلو ک اخرشم نفهمیدم چیه:|
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکس شخصیت نیس/یک وان یکاد/زیرش مدال هام و حکماشون/دوتا حکم تقدیر نامه از تربیت بدنی/چندتا عکس از علیرضا حقیقی و پرسپولی/چنتا گواهینامه قران و این چیزا
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
فهمیدیم مدال دارین :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
میخوام عکسشو بزارم بهتر بفهمید/
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
لباس زنبوری آویزون نکردین به دیوارتون احیانا (خخخ) جیم آخر بهتون نداد لباسو؟! :دی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
اِ شما هم پرسپولیسی هستید؟ خب زودتر میگفتید! آقا من از فردا دیگه نظر نمیذارم شما بفرمایید فعال ترین کاربر سایت! جونِ شما اصلا من و شما نداره! شیره پرسپولیس.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
بله استاد شمشیری // اصن من اگه شب موقع خاوب پوسترای پرسپولیس ر گاه نکنم خوابم نمیبره/
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
فکرکنم مدال تکواندو دارین،درسته؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
هیچ وقت به ذهنم خطور هم نمیکرد که ازعکس در ودیوار اتاق بحث به همچین جایی کشیده بشه.............!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
زیادیاش تابلو های دست ساز خودمه.... عکس کوچیکی های خودم و برادر هام وخواهرم.... اووووم 2سه تا شعر دست نویس وچاپی... عکس مدینه النبی و مکه... عکس آقاجونم خدا بیامرز.... کروکی ونقشه شهر(مدیونید اگر فکر کنید من با 23 سال سن خیلی از مسیرهارو هنوز از رو نقشه چک میکنم) ....تقویم....تابلوی اسمالحسنا...یه 2تا معرق عروسکی....باقیشو اجازه بدین نگم یه کم حس سمسار بودن بهم دست داد ('^_^)
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
چی دیوار اتاق جذابی دارین :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
خخخ منو سر کوچه ول کنن گم میشم تو خوبی دخدرم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
ی پوستر از علی کریمی...ی عکس از سوم راهنمایی (فارغ التحصیلی سیکل گرفتنم:دی)......همین...
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
یه عکس از حضرت خودم هستش :) بچگیام، آقا بزرگمونم هستش، جدّی هستن ایشون :دی دیگه حوصله کس دیگه رو ندارم
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
بدم نمیاد jack nicholson یا john malkovich رو بذارم خخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
باربارا چی؟ (خخخ)
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
:))) نسخه سیاه شدشو داریم فقط
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
فقط یه عکس از آقا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
دو تا تابلوی نقاشی:یکی یه دختر سرخپوست کنارش یه گرگ/یکی هم یه زن ملکه کناره یه شیر.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
چه زیبا!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
سلام: یک عکس ورزشی(تیم ملی فوتبال) واز میتیاتور خیلی خوشم میاد.تابلو عصر عاشورای استاد فرشچیان را خیلی دوست دارم.متشکرم
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
سه تا از خودم یکی از چارلی چاپلین یکی هم از آنجلینا جولی و یکی هم از جانی دپ.
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
3 به 3 هستین خخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
رو دیوارام پر از شعره از سعدی و مولانا و یه قاب شعر از حافظ...دو تا قاب عکس هم هست
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
یه کشو هم دارید احتمالن که یه دختر بچه سرش رو از داخلش آورده بیرون :)) و از کشو بیرون هم نمیاد!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
نه..یه کشو دارم..توش پر از کتابای جمع بندی واسه کنکوره...تو اونم یه قاب عکس از دوستای مدرسم است..:))
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکسای خودم!!! خاطراتم زنده میشن واسه همین دوست میدارم اطرافم پر از عکسای شخص خودم باشه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
چطوری فرزانه جون؟ دلم برات تنگ شده :)
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکس دسته جمعی کلاس پارسالم ! همین !! بقیش تو کمدمه جایی هم آویز نکردم ! بیشتر اتاقم کتابه ! خخخخخ
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
عکسای مدرسمو همه رو ریختم تو سطل خخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
دکتر چرا؟؟ مگه خاطرات خوبی نداری؟؟
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
پارسال بهترین کلاس عمرمو داشتم اصلا یک دست و یک صدا بود خخخخ معلم ها میدنستن نباید از ما متحان بگیرن خخخخ
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
چهارتا عکس زیبای خودم ویک عکس بچگی های زیبای خودم کلا عکسای خودم:)))))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عکس نیما جونم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
پس نرگس کوچولو چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
تبعیض تبعیض تبعیض خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
اووو چند نفر به یک نفر بزارین جون بگیره خخخ حداقل کلشو خودش نگه داره بعد چشم عکس اونم میگیریم . موبایلم داره منفجر میشه از بس ازش عکس و فیلم گرفتم..
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
نه دیگه ما از این انجمن یه کپی میگیریم و در آینده نشونش میدیم. .. خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٣
٠
٠
خخخ شما که پسر خوبی بودی !!!!!!!!;)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
یک عکس از برادر مرحومم، یکی از پسرم، یک عکس هم دو نفره زن و شوهری، یک ضلع دیگه هم تقدیر نامه ها و .... .
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
:) اسم پسرتون چیه کامران میرزا؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
دیوار اتاق من پره پره............دیوار روبروی میزم مطالب حفظی درسی،فورمولا و...و همچنین5-6 تا از نقاشیام.....و یه بوم بزرگ نقاشیم،دیوار اینوری هم پرررررررررر عکسای خودم و دوستام و دختر خاله هام و یه عالمه عکسای روزنامه ورزشی که شلوغ پلوغ چسبوندم،از تیم ملی هلند گرفته تا آلمان،یه عکسم از یکی از خیابونای منچستر زدم ک روش نوشته من منچستر یونایتد را دوست دارم!.....با پیرهن منچسترم ک آویزونه، و برچسبای باب اسفنجی!...یه آیت الکرسی،دماسنج، وایت بردم و ساعت!.....پرررر پررررررررر.......دیگه جا نداره یه میخ بکوبم.......عاشق دیوار اتاقمم.........تا یه عکس میاد دستم یه پونز مستقیم رو دیوار
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
يه طراحي كه دوسدم واسم كشيده كه يه دختر به ديوار تكيه داده داره ماهو نيگا ميكنه(به علت علاقه شديدم بهش :) ) دو تا قاب عكس پازلي گل....امممممم دييييگهههه يه جدول مندليفم هس :)))
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
این طراحیه اولی که گفتی رو با زبون خوش بیا بده به من :|
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
هاچ با کسی شوخی نداره ردش کن بره......خخخخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
http://s1.xum.ir/2014/11/21/20141121_205816.jpg تقديم به هاچ جونم :)))
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
عکسای خودم دراندازه های مختلف ویک تابلوفرش که اونم تصویراعضای خونوادمه آخه من عاشققققققققققققققققققق خونوادمم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
بابا با عکش:<
soroush_sh21
soroush_sh21
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
الان هیچی. اما قبلنا همیشه یه پوستر پرسپولیس و یه پوستر داش علی کریمی پای ثابت بود. ولی دیوار اتاق پسرداییم (s_sali) خیلی فوق العادست. حالا خودش میاد میگه 😉. . .
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
ایول چ قوم و خویشی شده اینجا برم یکی رو جورکنم.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
ممنون دادا. فاطمه خانووم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
من یک نقشه ی بزرگ جغرافی............با جزئیات کشورها و شهر ها و/////خیلی هم دوستش میدالم........و یک تابلوی فرج امام زمان.
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
جدول تناوبی بالا سرم...بلکم تو خاب یکم شیمی بره تو مغزم...خخخخخخخخخخخ
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
:دییییییی
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
پاییز ذوق کرد
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
http://s1.xum.ir/2014/11/21/20141121_212437.jpg
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
http://s1.xum.ir/2014/11/21/20141121_212533.jpg اينام هستن البته...شايد قشنگ نباشن ولي من دوسشون دارم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
زیباست فاطیما بانو :)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
مرسي :)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
تازه يه ورقه اچار هم رو به رو ميز تحريرمه با اين مضمون:فقط پرستاري مشهد:)))شايد پرستاري خيلي شاخ نباشه ولي من دوسش دارم‌:)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٠١
١
٠
دو عکس از رهبر یکی هم از شهید رجایی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
یکی از دیوارای اتاقم که کلا پنجرست رو به حیاط یکی دیگه هم کلا کمده یکی از دیوارا همشششششششش عکسه. عکسای خودم و دوستام. اسمش دیواره نوستالوژیه. یکی دیگه هم دوتا تابلو خاتون قلم زنیه.فعلا همینا
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
دیوار کم آوردین من سقف هم پیشنهاد میکنم بهتون استفاده کنین :))
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
خخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
اتفاقا رو سقف اتاقم پر از ستاره های شبرنگه دکی جان.شبا سقف اتاقم مثه آسمون کویر پر از ستارس. خودم قبلا فکرش بودم یه پیشنهاد جدید بده :|
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
پوستر های کارکتر هایی که توی بازی ها هستن
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
خوب !! یه پوستر گنده از حرمه که از نمایشگاه غرفه جیم شون اینا کش رفتم :دی بعد یه مقوای صورتی در ابعاد A4 که روش استیکر می چسبونم و شعرایی که به نظرم قشنگن + برنامه روزانه مو می چسبونم. دو تا نقاشی از خودم هم هم .... سابقا یه پرچم ایرانم داشتم که فعلن مفقود شده :|
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
طبیعت.......
فاطیما
فاطیما
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
تیتر این انجمن منو یاد یه تیکه از یه اهنگی میندازه که میگه:رو درو دیوار این شهر فقط از تو یادگاااااااااره
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
اخی خعلیییییییییی قدیمیه ولی یه زمانی دوسش داشتم:)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠٣
٠
٠
بليا :)))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
جدول تناوبي و خلاصه دروس زيست و ساعت! تمام :/
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٤
٠
من همیشه یه <وال پیکچرز> دارم. خیلیم بهش علاقه دارم. شاید به این علته که به عکاسی علاقه دارم. عکس تمام کسایی که برام عزیزن هست. کسایی که حتی یه زمانی عزیز بودن و.... و عکس یه چند نفر که ازشون متنفرم. نمیخوام شعار بدم اما هر وقت نا امید میشم با دقت بهش نگاه میکنم تا یادم نره خیلیا تو زندگیم هستن مثل پدر و مادرم و خواهرام که به خاطر اونا هم که شده نباید نا امید بشم و به راهم ادامه بدم به اون افرادی که ازشون متنفرم هم نگاه میکنم و با خودم میگم اینا منتظرن تا من شکست بخورمو بهم بخندن. به یه عده هم نگاه میکنم تا یادم نره باید ازشون انتقام بگیرم. خیلی پیچیده شد اما چون یه دیوار پر از عکسه باید یه طوری توضیح میدادمش. این عکسا واسه من خیلی خیلی مفهوم دارن و هر کدومشون به یه طریق حالمو خوب میکنن. ...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
:|
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
چه جالب :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
چرا بانو؟ حرف بدی زدم سمیرا خانوم؟ فکر میکنم از اون قسمت که از انتقام گفتم خوشتون نیامد درسته؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
ممنون فاطیما خانوم...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
چرا سمیرا بانو؟ حرف بدی زدم؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
فکر کردم اولی تایید نمیشه دومی رو فرستادم!!!خخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
الان خودت تصور کن که ابروهامو با تعجب دادم بالا و سر در نیاوردم ار.ز این کارت ok
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
نه اقا صالح اتفاقا اون قسمت انتقام خیلی خوب بود...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
نمیتونم تصور کنم فاطمه خانووم. اخه به نظر خودم خوبه... به نظرم ادم باید گاهی به این فکر کنه که یه چند نفری منتظر شکستشن! و باید به اینم فکر کنه که خیلیا با موفقیت ادم شاد میشن. گاهی که از همه چیز خسته میشم این بهم انگیزه میده. شاید کار جالبی نباشه اما واسه شخص من جواب میده. البته زمان امتحانام پشت به عکسا میشینم اخه خیلی حواس پرت کنه!!!! خخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
با قسمته انتقامش موافق نیستم چون کینه قلبو سیاه میکنه:(اجازه نمیده به خیلی چیزا مثه هدفای اصلیتون فکر کنین:)به نظر من یه مدت اونا رو حذف کنین فکر میکنم نتایج بهتری داشته باشه:)ولی با بقیش شدیدا موافقم:)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
انتقامم حتما به این معنا نیست که برم طرف رو گوشمالی بدم. گاهی انتقام رو اینطور معنی میکنم که به چیزی برسم که هر وقت میخواستم اون موفقیت رو به دست بیارم یه عده چوب لای چرخم گذاشتن. سنگ جلو پام انداختن. گاهی اوقات اون موفقیت بهترین انتقامه... اما نکته اینجاست که بعضیا به گوشمالی هم نیاز دارن!!!خخخخخخخ.خیلی ممنونم از لطفتون...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
آقا صالح چرافکر میکنین بعضی ها منتظر شکست شما هستند...آدم ها انقدر توی زندگیشون مشغله های مختلف دارن که دیگه فک نکم به این چیزا فکر کنند؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠٤
٠
٠
البته توهم توطئه ندارماااا!!خخخخ. میدونم. یعنی دیدم که میگم. اگه جایی مشکلی واسم پیش امده خوشحالیشون رو دیدم. نه اینکه فقط واسه من باشه اینجور ادما همه جا هستن. هر چقدرم مشغله داشته باشن بازم حسودی مشغله ی اولشونه.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/٠١
١
٠
به قول اقای دکتر 2،3 تا عکس از حضرت خودم! ساعت ! جالباسی! پوستر رونالدو! مهتابی کولر و...!خخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
یه قالی... یه عکس دخترونه صورتی رنگ... فک کنم اسم شخصیت کارتونیش توت فرنگیه... مال همشیره مونه!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام ... تابلو الله و مسجد پيامبر اكرم ص //// ولي تصوير اتاقي كه گذاشته ايد خيلي حرف براي گفتن دارد چهار پايه قديمي و بجايش مانيتور اپل كيس هم بايد كامپك باشد
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
یک عکس از کودکیم روی قفسمه.....دیوارمو دلم نمیاد سوراخ کنم ولی اگه یک روزی سوراخ کردم تابلویی که کشیدم رو نصب میکنم +بعدها یک عکس از خودم و همسرم
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٩/٠٣
٠
٠
خب قديما يك عكس خانوادگي تك و توك بود ولي الان ديوارام پر شده از نقاشي هام از مرگ لاك پشت دوستم كه كشيدمش هسسسسسست تا شكلك هاي نا مفهوم همش رو چسبوندم اين ديوار عشقمه منه با هر كدوم از اين نقاشي ها كلي خاطره دارم به نظر من از عكس خيلي بيشتر تو ياد ادم ميمونه كه تو چه شرايطي و با چه حالي اون نقاشي رو كشيدي:)
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٠٣
٠
٠
لاک پشت ستاره مرد؟؟؟اخیییییییییی..چقدر اذیتش کردیم بدبختو خخخخخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٩/٠٣
٠
٠
یک عکس از 5سالگی خودم...عکس 2تا پیشی ملوس...2تا عروسک زامبی هم دقیقا جلو تختم رو دیوار هست....همین
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/٠٤
٠
٠
عکس بچگیامو گذاشتم البته اونم بعد از چند سال چاپش کردم... چندتا تقدیر نامه و عکس خانوادم که دسته جمعی گرفتم یه ساعت جالب !!! و یه نقاشی سیله قلم که خودم کشیدمش
همتا
همتا
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
یه عکس حرم ^ــــ^ با کلی شعر
mohadese.v
mohadese.v
٩٣/٠٩/٠٦
٠
٠
دو تا عکس شهید همت ...+عکس کوچولویی هام..+قاب عکسی که خودم کشیدم
a_behzadpour
a_behzadpour
٩٣/١٠/٠٦
٠
٠
من فقط دوتا تابلوی کوچیک رو دیوار اتاقم هست...از دور که چیزی دیده نمیشه... ولی نزدیک که میرم خودمو توش میبینم...!!!