خانه انجمن برداشت آزاد از یک مراسم!
٩٧٤
١٢٦
علیرضا

برداشت آزاد از یک مراسم!

برداشت آزاد از یک مراسم!

عکس زیر که متعلق به کسانی است که برای مراسم تشییع پیکر مرحوم مرتضی پاشایی خواننده موسیقی پاپ کشور، در روز یکشنبه 25 آبان 1393، مقابل تالار وحدت تهران جمع شده‌اند.

http://8pic.ir/images/ta5uo682nlzg57e9e31g.jpg

* برداشت آزاد شما از این عکس چیست؟

٩٣/٠٨/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
علاقه شدید قلبی :دی و مقداری هم نبود مشغله و کار های جانبی :دی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
واقعا به نظرت تمام این جماعت بیکارن یعنی دکتر؟
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چیزی که اول گفتم، علاقه حقیقیشون بود به اون مرحوم، :D چیزی که در مرتبه بعد گفتم،این بود که عده ای هم بیکار بودن و بنظرم هم همینطوره، خیلی ها نمیشناختن و علاقه نداشتن ولی الان تو عکس هستن، از این خیلی ها توی زندگی روز مره حتمن به پستتون خورده (نمیشه همرو گفت یک هدف داشتن) مرسی از نظرتون :)
m_mehravard
m_mehravard
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
تغییر دادن اسم کشور از ایران به موبایل به دستان. فقط میشه متاسف بود.
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
بله واقعا میشه گفت تو هر اتفاقی از این نوع برخوردها میشه دید!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
گوشی چنتاشون آیفون 5sاستش...قدیمی شده دیگه برید آیفون 6 بخرید...خخخخخخخخخخ... ولی نه خداییش بی شوخی خیلی بده ک آدم بعد مرگش معروف بشه...مرده پرستی بده...تو ایرانم ک حیف زیاده...در ضمن اون آقاهه هم عکسو واسه تو فیسبوکش میخادو اومدنش ارزش دیگری ندارد...ی نمونه دیگشم ک او تجمع تو هاشمیه...با تشکر
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
:دی خب یعنی فکر میکنی همشون واسه فیسبوک و اینجور چیزا میخوان!؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٦
١
٠
اون گوشی بنفشه چه خوشگله :) فکر کنم هدف فقط نشون دادن گوشیا و تبلتا بوده خخخ اییشش
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
کو من نمیبینم؟؟؟
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
بالا سمت چپ خخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
من هیچ صحبتی ندارم :)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
چه عزاداریه جانانه ای :(... نمیدونم چی بگم ولی از نظر من این فیلم گرفتنا این شلوغ بازیا مسخرست ... اگه به خاطر از دست دادنش غمگین و ناراحتن اگه دوستدار واقعیش بودن براش قرآن میخوندن دعا میخوندن حداقل یه فاتحه نه اینکه بی جنبه بازی دربیارن
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
حرف حسابی زدید، موافقم
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
فقط میدونم که اگه شرط حضور تو این مراسم نیاوردن گوشی و دوربین واینجورچیزا بود شاید جمعیت به یک صدم الآن هم نمیرسید!!!واقعا هم نمیدونم چی توی یک مراسم تشییع فیلم وعکس گرفتن داره....؟!؟در هرصورت «روحش شاد»!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
راست میگید واقعا تو این مراسم چی نیاز به فیلم گرفتن داره که این همه آدم فقط دارند فیلم و عکس میگیرند!
Cold
Cold
٩٣/٠٨/٢٦
١
٠
من اگه جای روح مرتضی پاشایی بودم کیف میکردم :)...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
اره والا, البته ب نظرم اونم داره كيف ميكنه :-)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
یکم توضیح بده چرا؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
مطمئن باش کیف کردههه
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چه کیفی؟! اینکه همه پی فیلم گرفتنن نه فاتحه خوندن و دعا کردن کیف داره؟!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
شما مطمئنی نخوندن؟ یک سوم این جمعیت هم براش فاتحه خونده باشن خیلیه :|
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
اون یه سوم دستشون درد نکنه.بعد اون دو سوم بقیه براچی اومدن؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
خب الان از چی دارن فیلم میگیرن؟؟
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
منم دقیقا نمیدونم ولی خب هرچی بوده مربوط به مراسم بوده
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
اکثرشون برای خودنمایی و تفریح و.....(دیگه...) ولی حاضرم قسم بخورم نصفشون از مرتضی پاشایی فقط اسمشو شنیدن همین//:://
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
تا این حد یعنی!؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
الان تو این جمعیت کی به کیه که واسه خودنمایی پاشن برن؟ یکم فکر کن خودت
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خودنمایی پیش دوست آشنا ک بگن آره ما رفتیم/ یکی از دوستام (دوست که نه از اقوام) از تربت حیدریه رفته تهران واسه اینکه از خودش تو مراسم عکس بگیره......
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٨
٢
٠
یه آدم بیکار رو به یه جمع بسطش ندین :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
جای تاسف داره...به شدت غصم گرفت.... باید فاتحه خوووند برای این مراسم فاتحه خوانی :( خدا همه رو به راه راست هدایت کنه :/
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
بله واقعا، الهی آمین...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
اول بذارين ي نقد بزرگ ازتون بكنم اينكه از بين اون همه عكس ك همه داشتن اشك و ناله ميكردن چرا اين عكسو انتخاب كردين? چرا نيمه خالي ليوان رو ميبينين? در بين اون همه جمعيت فقط ي عده بودن ك عكس و فيلم ميگرفتن, بقيه همه ناراحت بودن و گريه ميكردن! از شما بعيد بود....
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
اتفاقا من از عمدا گفتم برداشت آزاد که همچین دشواری که نیمه پر بوده یا خالی پیش نیاد ولی خب من چیزی که دیدم این بود شما هم میتونید به لینکی که دادم برید و تصاویر رو ببینید، خودمون رو که نمیخوایم گول بزنیم، ببینید چطور حتی کسانی که اطراف تابوت مرحوم بودند و دستاشون رو آوردند بالا دارن فیلم و عکس میگیرند!! اینم لینکش » http://multimedia.tasnimnews.com/Media/Gallery/559236
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٨/٢٧
٠
١
خب وقتي شما چنين عكسي رو ميذارين هرچند ك بگين برداشت ازاده, ولي همه نيمه خالي ليوانو ميبينن, بهرحال ب نظر من مراسم تشييع هرطورم ك باشه نبايد بعدش دربارش استدلال كنيم, ي سوال از شما دارم: اگه همين مراسم تشييع يك شخص بزرگ از كشور بود بازم شما اين انجمنو ميذاشتين ??????
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
دوم اينكه شما دقيقا با گذاشتن اين عكس ميخواين بگين ك مردم فقط بخاطر عكس و فيلم گرفتن و اين چيزا اومدن, درصورتيكه اصن اينطور نيس
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
من خودم یک برداشت از این عکس دارم که میگم ولی خب هرکسی یک برداشتی داره، مثلا شاید یک نفر بگه چون خواننده مورد علاقشون بوده دوست داشتن از مراسم تشیعش هم فیلم بگیرن، خب این نظر محترمه
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
به نظر من دلیل گذاشتن این عکس نه توهین به این افراده،نه اینکه بگیم کارشون درسته یا غلط...فک میکنم صرفا این عکس واسه اینه که ببینیم ی نفر میتونه ی دلیل منطقی بیاره واسه اینکه از دید منفی بقیه نسبت به عکس گرفتن توی مراسم تشییع جنازه کم کنه؟!؟
maede
maede
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
به نظر من اینطوری نیست!چه این عکسارو ببینیم چه نه همه میدونیم طرفدارای مرتضی پاشایی خیلی زیاد بودن و افراد زیادی واقعن از فوتش ناراحت شدن و مراسم رفتن.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٦
٤
٠
نکته ی مهم اینه که اینا چرا مختلطن؟ واقعا که نمیگین اسلام به خطر میفته؟ نچ نچ نچ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
تازه کلی محو شده این گوشه اون گو.شه اش که قابل پخش باشه...! نچ نچ نچ...
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
والا!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
اینم یک اشکال دیگه، موافقم
دختر آریایی ام
دختر آریایی ام
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخ....به نکته ظریف وقابل تأملی اشاره کردین هاچ خانوم!
f4f4
f4f4
٩٣/٠٨/٢٦
٨
٢
امام حسین رو با اون وضعیت وحشتناک ب شهادت رسوندنیکنفر از این ادمایی ک زار میزننن تو عمرشون اینجوری واسه امام حسسین اشک ریختن؟؟؟!جای تاسف داره من نمیگم کارشون از بیخ غلطه ولی دیگ شورشو در اوردن
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٦
٣
١٠
این برمیگرده به باورهای اون افراد. ما نمی تونیم باورهای دیگران رو همیشه در جهت باورای خودمون تغییر بدیم.
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٦
٦
١٠
این نظرتون اصلا درست نیست...نمیشه همه چیو باهم قاطی کرد...ایشون یه هنرمند محبوب بود برای مردم ایران پس گریه براش طبیعیه...نمیدونم چرا زود اینجورچیزارو باهم قاطی میکنن بعضیا!! بعدم از کجا معلوم که این افراد واسه امام حسین عزاداری نکردن؟!بر چه اساسی این حرفو زدین؟!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
١
٠
الان این دوتا موضوع چه ربطی به هم دارن؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٢
٧
مرسی فریده. حرف حساب زدی :|
f4
f4
٩٣/٠٨/٢٧
٧
٢
ببینین فریده خانم نظر شما هم کاملا درست نیس چرا فکر میکنین همه مثه شما فکر میکنن این عکس چیزی رو نشون نمیده من عکسایی دیدم ک طرف داشته خودشو میکشته دیگ بعله میدونم ک این افراد تو عزاداری ناراحت هستن ولی دیگه اونجوری زار نمیزنن خدا وکیلی شما همچین ادمی رو میشناسی؟ بعدشم شما میگی خواننده محبوب بوده درست ینی امام حسین محبوب نیست؟ امام حسین بزرگ نیس؟ این 2 تا قضیه اصلن هم بی ربط نیس ب هم قضیه گریه کردنه تو ماه شهادت رسیدن یکی دیگه حالا داریم مقایسه میکنیم ک واسه کی چ جوری گریه میکنن
faride
faride
٩٣/٠٨/٢٧
٣
١٠
من نگفتم امام حسین (ع) محبوب نیست من حرفم اینه هیچ ربطی به هم ندارن!!!! پس مثلا خدایی نکرده اگه یه نفر یه عزیزشو از دست بده بگیم چون تو واسه ائمه تاحالا گریه نکردی حق نداری واسه او عزیزتم گریه کنی! بخدا بعضی حرفا و کارا فقط یه عده رو بیشتر از دین زده میکنه!ولی خب من این عکسایی که میگینو ندیدم گریه اونجوری هم درست نیست اما مقایسه اون با امام حسینم اصلا درست نیست!
f4
f4
٩٣/٠٨/٢٧
٥
٠
http://salijoon.ws/mail93/930826/pashaei/1416128353335_abdolvahed%20mirzazadeh-18.jpg http://salijoon.ws/mail93/930826/pashaei/imol2ypz6zdavv4q7via.jpg http://salijoon.ws/mail93/930826/pashaei/n2784761-4090002.jpg ببنین عکسای این چنینی زیادن خواهشا منصفانه قضاوت کنین من خودم ادم سکولاری نیستم خیلی هم مذهبی نیستم ولی یه عده دیگ شورشو در اوردن ینی ناصر عبدالهی و چه میدونم پوپک گلدره هنرمند و محبوب نبودن؟؟ هرچیزی به اندازه والا منم واسه فوت مرتضی ناراحت شدم ولی نه دیگه تا اون حدی ک از خودم خجالت بکشم...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
متاسفم براشون :/اگه اینا واقعا به قوله خودشون عزا دارن و چمیدونم ناراحت باید گوشی بدست باشن؟...
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
حتما اون ها هم دلایل خودشون رو داند منتها اینکه از هر 10 نفر 6-7 نفر گوشی بدست هستند یکمی ناجوره!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
از هر دهتا؟نه بابا بقیشون گوشیاشون مشکیه دیده نمیشه خخخخ اکثریت گوشی دارن:/
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
بابا اونا دارن از صحنه فيلم ميگيرن حالا دليل نميشه كه قصدشون خودنمايي باشه...مث اينكه شما برين يه جايي مثلا كنسرت يه خواننده بعد همه بخوان از اجراش فيلم برداري كنن :|
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
والا این صحنه با هر صحنه ای که بگید فرق میکنه ولی خب این هم میشه
maede
maede
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
اجرای خواننده خاطره خوب و به یادماندنیه و اتفاقن عکس و فیلم لازمه ولی اینکه مردم ما کلن تو هر شرایطی(مثل این مراسم ناراحت کننده و تلخ) شروع میکنن به فیلم و عکس گرفتن این جالب نیست!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
چرا جالب نباشه؟؟؟؟؟؟شما خودت بودي اين كارو نميكردي؟؟؟؟هركي داره واسه خودش فيلم ميگيره....به نظر من اين كار اصلا اشتباه نيس :|
maede
maede
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
نه والا اینکارو نمیکردم!اصلن مردم ما عادتشونه!هر اتفاقی هرچقدرم تلخ و بد باشه فیلمو عکسشو میگیرن.هر چیزی جایی داره،حدی داره.باید دید اون اتفاق قابل عکس گرفتن هست؟!آخه نمایش که نیست،مراسم عزاست!
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
ی عده ادم ب اصطلاح عذادار ک فقد واس خوش گذرونی تو مراسم مرتضی شرکت کردن...روح اون مرحومم مسلمن راضی نیس از اینکه حرمتش حفظ نشد:((((
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
١
٠
یعنی فکر میکنید این کار باعث حرمت شکنی شده؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..من دیه حرفی ندارم:دی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
منم هم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٦
٢
١
اکثرشون برای اینکه بهشون خوش بگذره و عکسی بگیرن و بگن مام رفتیم،رفتن و حالا دلایل دیگه... حاضرم قسم بخورم نصفشون فقط اسم مرتضی پاشایی رو شنیدن
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
موافقم.... بعضصی ها هم عکس فیلم میگیرن تا بزارن توی شبکه های اجتمایی ،لایک بگیرن
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
خب اینا که همشون جلوشون یه عده ان با دوربیناشون خب چطورن پس عکس/فیلم میگیرن؟از کجا؟از کی؟خخخ
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
اوردن بالا دستشون رو برای همین دیگه :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خخ واقعا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
موندم چرا سر کنسرتاش اینهمه آدم نمیومد!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چندتا از کنسرتاشو رفتی؟؟؟؟ وقتی تو برج میلاد کنسرت میداد حتما این جمعیت میرفتن کنسرتش وگرنه دیوونه نبوده که هزینه اجاره چند صد میلیونی سالن برج میلادو به خودش تحمیل کنه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
1ماه پیش توی 5 سانسه برج میلاد 10هزار نفر رفتن کنسرتش...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٧
٢
٠
سلام: من میگم مردم به کسی که علاقه داشته باشند بدون دعوت و.... حاضر میشوند.وتمام مسائل را هم مراعات میکنند.ممنون
کامران شمشیری
کامران شمشیری
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
ختم کلام! موافقم.
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
بله همینطوره
rassoul_ghadery
rassoul_ghadery
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خب حضور جمعیت انبوهی از مردم مخصوصاً جوونها که برای وداع و تشیع جنازه خواننده محبوبشون اومدن و خب طبیعتاً دوست دارند خاطرات این مراسم رو ثبت کنند و به دوستاشون هم نشون بدن بمان که اون وسط تعداد کمی هم فقط از رو کنجکاوی و دیدن هنرمندا اومدن
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
ممنونم از نظرتون ولی فکر نمی کنید این ثبت خاطراته زیادی پر رنگ شده؟!
rassoul_ghadery
rassoul_ghadery
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
آره زیادی پررنگ شده
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
این ادم هایی که گوشی به دستن اگه خودشون عزیزشون از دست بدن بازم همین کار میکنن ....
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
قطعا جوابش نه، ولی خب کسانی که موافق این کار هستند میگند که برای ثبت خاطرات بوده این کار
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خدایش بیامرزد...نظری ندارم گفتنی ها گفته شد!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
:)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خدایش رحمت کناد....حالا این جمعیت از چی دارن فیلم و عکس می گیرند...برای چی می گیرن....(البته اینکه برای پر کردن صفحاتشان در فیس بوق و رسانه های دیگر باشد اصلا در ذهن ما نیست!!!)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
بله اینم دلیلیه برای خودش
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خواننده ای که محبوب همه بود و با رفتنش خیلی هارو ناراحت کرد
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
من یک دوره ای فقط آهنگ های پاشایی رو گوش میدادم
سلما
سلما
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
امان امان از اين همه عكس و فيلم ...امان از اين دوربين موبايل ها ...اي كاش خاطرات در ذهن مان نقش مي بست تا روي صفحات موبايلمان
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
خاطرات ذهن رو اگر مید تو شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت قطعا همینجوری که شما گفتید می شد...
maede
maede
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
متاسفم برای عده ای از مردم که هنوز متوجه نشدن عکس و فیلم هم حدی داره،جایی داره!مراسم و این اتفاق خیلی ناراحت کننده بود و انقدر تلخ بود که قابل عکس گرفتن نبود.حتی خواننده ها که کنار تخت مرتضی پاشایی عکس گرفته بودن هم جالب نبود!آخه موقعیت خوبی نبود برای عکس.بعضیا هم اومده بودن که بعدا عکساشونو تو گروه ها و شبکه های اجتماعی منتشر کنن!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
الان سلفی گرفتن خیلی باب شده ، حتی اشخاص مهم هم عکس میگیرند به نظرم باید اول همین اشخاصی که گفتیم دست از این کار بردارند
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
منم موبایل میخوام !
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
میتونی بری بخری :) من کارت رفت و برگشتت با من :))))
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
آخ جون بریم من اصلا تو فکر من کارت بودم نمیرفتم خخخ
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
................................................ نمیتونم تأسفم رو چطور بیان کنم
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
زیاد دشواری نداشته باشید بهتره :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سلام ... خسته نباشيد
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٨
١
٠
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
سلام :) سلامت باشید :))
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
خخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
:|
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
یه عده ملت بی فرهنگ که بجای فرستادن فاتحه فیلم میگیرن
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
چقدر سخت!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
احتمالا پشت میکروفن یک چهره مشهور داره حرف میزنه و در حال فیلم گرفتن هستند... معتقدم همه این جمغیت الزاما واسه تسکین به خانواده مرحوم نیومدند. اینطور مراسم معمولا چون چهره های ورزشی هنری هم میرن، واسه مردم عادی هم فرصت خوبیه از نزدیک امضا جمع کنن(!) و سلفی بگیرن...!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
بله این احتمالش زیاده که یک شخص معروفی روی صحنه بوده!
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
من موندم اگه این گوشیا جدیدنبود بااین کیفیت دوربین مردم چطورصحنه هاشونو ثبت میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی کلا توفضاعذاباهردلیلی این کاردرست نیست ....
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
بله، متشکر از نظرتون
mojtaba_a
mojtaba_a
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
کار امروزه مردم ایران شده ثبت خاطره ! براشون فرقی نمی کنه تلخ باشه یا شیرین ! صرفا برای فیسبوک و اینستاگرام و وایبر ، بعدم که تب موضوع خوابید همه اینها به فراموشی سپرده می شن .قدیما وقتی واسه یک کسی مشکلی پیش میومد (آتش سوزی خونه یا مغازش ؛ تصادف بد ؛ ترحیم و...) مردم آب دستشون بود می ذاشتن زمین می رفتن کمک ، ولی الان آب دستشونه می ذارن زمین ، گوشی هاشون رو ور می دارن ...
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
موافقم! چی بگم والا!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
تاسف...............
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٣
روحش شاد /ولی این خواننده یه خواننده درجه چندمی بود از لحاظ محبوبیت و سواد خوانندگی و تجربه و همه چی که به خوانندگی مربوط میشه/لپ کلام خواننده درجه چندمی بود بین این همه خواننده بزرگ کشورمون /تمام.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
درجه چندم یعنی چی؟ خوب؟ بد؟
maede
maede
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
مهم اینه هر کی که بوده خیلیا دوسش دارن و داشتن،تک بوده،مهم اینه واسه همه ما به یاد موندنی شد!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
منم با مائده موافقم:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
همه دوستش نداشتن و تک هم نبود.
maede
maede
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
من کی گفتم همه؟! به کامنت من دقت کنید گفتم "خیلیا" واسه همون خیلیا هم تک بوده.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
جمع نسل های سوخته!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
من بیشتر به گوشیا شون توجه کردم:)))))خخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
جالبه در صفحه مجازی خانوم"هانیه توسلی" از بازیگرا.گفتن که شما چرا تسلیت نمیگین به این خواننده!!!ایشون در جواب گفتن من این خوانده رو نمیشناختم بعدم که شنیدم آهنگاشو گوش کردم دیدم با سلیقه من جور در نمیاد /از مرگش ناراحتم ولی دلیلی نداره بیام حتما تسلیت بگم در حالی که نه ایشونو میشناسم نه خانواد ه شو/اما بی جنبه بازی های ما ملت تمومی نداشته وانقدر اصرار کردن بهش که نه شما بازیگری و انتظار ازت هست باید بیای تسلیت بگی یا به طرفدارای که هم شما و هم طرفدار پاشای هستن تسلیت بگی/و انقدر توهین کردن که اخر ایشون اون صفحه مجازیشو به کل بسته و گفته تاسف میخورم این خواننده محبوب چنین طرفدار های هم داشته که ادم رو میخوان به تسلیت گفتم مجبور کنن و بعد حرف هم اون صفحشو کاملا غیر فعال کرده برای عموم (منبع سایتهای خبری:هجوم طرفداران مرتضی پاشای به هانیه توسلی)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
بنده خدا پاشایی :|
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
من که به یک فاتحه و خدا بیامرزدش و جوون رفت بسنده کردم... نه به مرحوم علاقه ای داشتم نه از آهنگاش خوشم میومد.. فقط ازینکه جوون بود و رفت خیلی متاثر شدم... این عکسم نشون دهنده علاقس... همین...