خانه انجمن نمره ی عمو ضرغام چنده؟!
٧١٣
٤٢
Farzane_v

نمره ی عمو ضرغام چنده؟!

نمره ی عمو ضرغام چنده؟!

سلام دوستان. بعد از دوره 10 ساله آقای ضرغامی در صدا و سیما به عملکرد ایشون چه امتیازی می دین؟ 

کارای خوب و بد ایشون در طول دوره مدیریت شون رو نام ببرین. دوست دارین آقای سرافراز چه کاری رو انجام بده که عمو ضرغام انجام نداده؟ با تشکر

٩٣/٠٨/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
™دکتر مَنتی (م) ـ
™دکتر مَنتی (م) ـ
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
راستش این اواخر مشروط ولی خوب یادمون هم نرفته خیلی از اقدامات نسبتن خوبشون رو ولی معدلشون چمگی نمیزنه، نامبردن کارهاشون! خوب راستش من الان خوب هاش بزبونم نمیاد خخخ مطلبی داشتن خانم نیک بنیاد، اونجا هم بحٍ خوبی بود، عمو سازگار یکم با خواست مردم سر سازگاری داشته باشه همین :دی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
بعله مطلب خانم نیک بنیاد به ایشون نمره قبولی نمی داد فک کنم.
Cold
Cold
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
یادم نمیاد پای تلوزیون نشسته باشم واسه همین نمیتونم قضاوت کنم..من فقط یه فوتبال نگاه میکنم که سر پخش همونم 10بار مسخره بازی در آوردن!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
١
٠
همون بهتر که نمی شینین پای تلویزیون:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سلام: کارهای خوب زیاد داشتند همین گسترش شبکه ها و دعوت از کسانیکه بی دلیل دعوت نمیشدندوایراد ندادن حق بعضی جاها مثل فوتبال.ممنون
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
از کارای خوب ایشون نمیشه صرف نظر کرد ولی خب گسترش شبکه ها بدون تولید برنامه های خوب و سرگرم کننده بی فایده است....مثلا من خودم حاضرم تعداد شبکه های کمتر با برنامه های فاخر و سرگرم کننده داشته باشیم. ممنون از نظرتون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سلام:بله اینهم درسته.شبکه هائی که برفک وبرنامه های تکراری و یا بی کیفیت نشان بدهند نباشند بهتره ولی باید کارهای خوبشون را هم گفت.ممنون
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
اقای سازگار؟؟؟؟؟! سرافراز نبود؟؟؟!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
درست میگی عزیزم:) شرمنده من اشتباه نوشته بودم....آقای سرافراز رئیس جدید صدا و سیما هستند:) اگه امکانش هست درستش کنین:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
من زیاد اطلاعی ندارم/فقط قربون دستش رنامه کودک زیاد بزاره متشکر میشیم:))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
برنامه کودک نگاه می کنین؟!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چیه خب؟بالاخره هرکسی کودک درون داره دیگه/نداره؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خیلی هم خوبه:)
امین وطنی مقدم
امین وطنی مقدم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
نمره ی ایشون به نظر من 9.75. حتی با ارفاق هم قبول نمیشه.تمام.
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
موافقم....خب نقاط مثبت و منفی کارتون چیه به نظرت؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
کارشون***
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
آقای ضرغامی هر چی باشه از این جدیده که بهتر بود، مراسم پاشایی رو اصلا نشون ندادن، یعنی چی ؟ ۲۲ کانال دارن، یک کانال نشون نداد مراسمو
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
یکی از یکی بدتر
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سلام... من كه در اين ١٠ سال خيري نديدم
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
منم....درسته کارای مفیدی بود ولی منفی ها بیشتر به چشم میاد
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
نمدونوم:دییییییییییییییییییییی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
کوچولویین :دییییییی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
تلویزیون نگاه نمی کنی؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
نمره که نمیدونم چند؛ ولی اینو میدونم که مهمترین دلیل ضعف رسانه ملی ما اینه که نکات،برنامه وافراط وتفریط هایی داره که ناخودآگاه به جای جاذبه،"دافــــــعه"شدید میاره واسه مخاطب....!نمونه حاضر یکی از این افراط گریا هم همین برنامه کنکوریا که تو یکی از مطالب سایت هم بهش اشاره شده....حالا چون اصرار میکنین نمره هم حدود10.5_11 !!!تازه زیاد هم هست...!من که خیلی وقته دیگه هیچکدوم ازبرنامه های تلویزیونو نمیبینم.....
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
کار درستی می کنی :) برنامه کنکور یا که خیلی زیادشده همش تبلیغ و استرس وارد کردن به کنکوریا:)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
از نظر سطح کیفی نمره صفر.یه چیز دیگه هم اینکه فقط به تهران توجه شد و شبکه اضافه شد ولی تو شهرستانها و روستاها فقط دو سه شبکه دارن
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
خیلی از شبکه ها که به شهر های بزرگ اضافه شد به شهرستان ها نرسید مثلا همین نسیم:)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
نسیم چیه من شبکه 7 به بعد و میگم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
عمو ضرغام و بقیه عموهای مشابهش از خودشون اختیاری ندارن طفلکی ها که بخواهیم حالا بهش نمره بدیم. باید در یک چهارچوب هایی حرکت کنند، خلاص. و من هرگز توانِ مدیریتیِ شخصی رو با این مدل میزها و سمت ها نمی سنجم. این نظر شخصی منه.
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
اینم حرفیه....ولی خب کی روی این مدیران کنترل داره و بهشون جهت میده؟!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٨
٣
٠
من که غیر از چندتا برنامه ی خاص از تلوزیون ملی هیچیو نمیبینم. یکی از کارای خوبشون مناظره های انتخاباتی سال 88 بود. یک کلاس اموزش سیاسیه 70 میلیونی بود. شخصیت واقعیه بعضیها رو هم شناختیم!!!!!!! اقای سرافراز هم در پرس تی وی ، هیسبان تی وی و العالم کم کارای افراطی نکرده اما نسبت به گزینه های دیگه از همه بهتر و به دولت اقای روحانی هم از همه نزدیکتر بود.
soroush_sh21
soroush_sh21
٩٣/٠٨/٣٠
١
٠
احسنت. اصلا من لذت میبرم وقتی داداشم کامنت میذاره. کامل و زیبا و شیوا. . .
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
آقاااا صالح ما که ازت تعریف میکردیم دیگه چرا پسرعمتو استخدام کردی.....خخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٢
٠
فاطمه خانووم خخخخخخخ. من سروش رو استخدام کنم!!! سروش به خاطر اینکه شاگرد ممتاز دانشگاه هست یه جایی کار میکنه که غریبه و اشنا بهش التماس دعا دارن و اونه که همه رو استخدام میکنه! سروش خیلی بهم لطف داره.اخه طرز فکرمون خیلی به هم نزدیکه شاید به این علته که ما با هم بزرگ شدیم. تو یه سال هم به مشهد امدیم. و کلا خیلی با هم دوستیم. شما که همیشه به من لطف داشتین و من ممنون هستم... اما خداییش خیلی باحال گفتین....خخخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
یه بار یه تبلیغ پخش کردن خیلی قشنگ بود :دی راضی بودن از تبلیغه :دی ولی یادم نمیاد :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
من... تلویزیون... هیچ سنخیتی با هم نداریم...فقط به خاطر پخش جومونگ ودونگی یی ازشون تشکــــــــــر میکنم ;) نفر بعدی هم بی زحمت کره ای هاشو بیشتر کنه. دوس دارم :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
کثیر بودن شبکه های بی کیفیت
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
من ک فک کنم صفر هم زیادیه:|
amin_vatani
amin_vatani
٩٣/٠٨/٣٠
٤
٠
امروز به سطح شهر آمدیم تا نظر مردم را درباره‌ دوران ریاست مهندس ضرغامی بر صداوسیما جویا شویم که توجه شما را به این نظرخواهی جلب می‌کنیم: گزارشگر: دوست خوبم ارزیابی شما از سال‌های ریاست مهندس ضرغامی بر صداوسیما چیه؟ دوست خوبم: (با صدای بغض‌آلود) این ١٠ سال… دهه طلایی زندگی من بود… مهندس… (گریه) گزارشگر: تألمات روحیتون رو درک می‌کنم. حتما خاطرات خوبی از دوران ریاست مهندس دارید. دوست خوبم: بله… (گریه) من در این ١٠‌سال معنی زندگی رو فهمیدم… خونه خریدم… زن گرفتم… ماشین خریدم… گزارشگر: از مدیر جدید چه انتظاری دارید؟ دوست خوبم: همین فرمونو برن. جون آقا بهشون بگید همین فرمونو ادامه بدن. سنگرو خالی نکنن. گزارشگر: ببخشید میشه شغل شما رو بپرسم؟ دوست خوبم: بله بنده نصاب ماهواره هستم .
Z_M
Z_M
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ایول خیلی با حال بود
Z_M
Z_M
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
صفر
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
من همین اول تشکر میکنم از آقای دادکان که تیم ملی توگو رو به کشور ما آورد!... اما این بیست و چند شبکه ی تلویزیونی که کلللللللن هیچ! فقط «نود» و «چهار و سه دو یک» رو نگاه کردیم و بسی تشکرمندیم! اما شبکه های رادیو جوان-رادیو پیام- رادیو آوا- رادیو ورزش و رادیو ایران بسییییییار برنامه های عالی، آموزنده و سرگرم کننده ای داشتند... دست همشون مرسی... نتیجه اخلاقی: کمیت مهم نیس، کیفیت مهمه!!!